BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 22:34   #3331
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Pierwsze Intercosmo Voila, ale nie mam pojęcia, jaki odcień (a właściwie, jakie odcienie). Ale po tej Londzie odrosty wychodzą w tym samym kolorze- reszta, niestety, cieplejsza i miejscami ciemniejsza, po dekoloryzacji z brązu. A nie chcę na razie wyrównywać koloru. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo dobrze wspominam Voila. Fryzjerka nakładała jakieś najjaśniejsze odcienie, zdaje się. Jakiś popiel na pewno i coś bardziej słonecznego, bo w typowo zimnym blondzie nie jest mi dobrze.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 22:48   #3332
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Jakiej firmy wybrać rozjaśniacz???

Cytat:
Napisane przez Hantesis Pokaż wiadomość
Wielkie dzieki za pomoc )

Wybrałam juz dwie farbki jedną z Chantala - specjalny naturalny blond
http://www.allegro.pl/item1090323964..._prosalon.html

i z londy zastanawiam się nad 12/0 lub 12/01
http://www.allegro.pl/item1090258549...new_60_ml.html

do tego utleniacz z firmy SCANDIC
http://www.allegro.pl/item1090231360..._kremie_9.html


Czy mogłabyś dodać fotki swoich włosow? naturalnych i rozjaśnionych??? Strasznie sie obawiam, że nie rozjaśnią mi się farbą tak jak bym chciała i będą rude albo złote ;/
Sam naturalny blond może chyba wyjść trochę za ciepło, ja bym go wymieszała z popielem Chyba, że zależy Ci na ciepłym kolorze.

Zdj. 1 i 2- mój naturalny kolor włosów, na drugim zdjęciu- pod światło (przepraszam, ale nie mam lepszych zdjęć)
Pierwsze zdjęcie z podanego wcześniej postu- po Voila
Zdj. 3- brąz, z którego dekoloryzowałam włosy do blondu w tym roku
Drugie i trzecie zdjęcie z podanego wcześniej postu- po dekoloryzacji, kąpieli rozjaśniającej i farbowaniu Londą.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 10:20   #3333
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cześć
Mam pytanie-czy któraś z Was stosowała farbę Matrix socolor?
Jak długo się utrzymuje? Która będzie bardziej zimna- odcień popielaty czy popielato fioletowy? Może któraś z Was posiada doświadczenie, ale na farbach innej firmy? Czy oxydant 6% z l'oreala będzie współgrał z Matrixem? Chcę zakupić farbę na allegro,to moja pierwsza profesjonalna farba. Mam na głowie jasny popielaty blond recital preference, mój naturalny kolor to średni popielaty blond.
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 20:14   #3334
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Pochwalę się moim blondzikiem .
Teraz mam już mój ukochany srebrzysty blondzik

JOANNY NATURIA "Szlachetna perła" ..zużyłam już 2opakowania i zakupiłam już 3cie W końcu mam taki jak chciałam...a długo szukałam..garnier, paleta, loreal, safira i nic nie dawało dobrych efektów...




Zdj. z lampą..w rzeczywistości jest jeszcze bardziej srebrzysty, błyszczący i białawy
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 18:17   #3335
Martitka10
Raczkowanie
 
Avatar Martitka10
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: słubice/poznań
Wiadomości: 75
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny mam do Was pytanie, po raz kolejny robilam balejaż u fryzjera, ale nie wiem czemu wyszła bardzo jasna platyna. Ja mam raczej bladą karnację i lepiej czuje sie w zlotych odcieniach blondu( i zawsze takie mialam) . Czy jest w ogole jakas mozliwosc przyciemnienia teraz tego koloru i sprawienie aby był bardziej złoty? Co sadzicie o tym aby zrobic bardzo cienkie- nitkowate pasemka w kolorze brązowym takim jak moje naturalne wlosy? Czy to przyciemni bardzo jasna platyne? prosze doradzcie mi cos...
Martitka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 19:04   #3336
m44d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Smile

hej mam problem i liczę na waszą pomoc
otóż jestem typem zimy(ciemno brązowe oczy i włosy bardzo jasna cera z różowym odcieniem, opalam się na czerwono) i niestety jestem w trakcie rozjaśniania włosków co podobno u zim jest niewskazane bardzo proszę doradźcie mi jaki kolor i fryzurę mam wybrać... Czytałam że dla mnie dobre są popiele i szarości ale nie mam pewności co do tego chcę pozostać przy blondzie żeby nie wyjść na idiotkę której rozjaśnianie się nie udało i myślałam o ciemnym blondzie lub średnim z popielatym połyskiem co wy na to??? muszę ściąć włoski bo bardzo są zniszczone dlatego proszę też o propozycje fajnych krótkich fryzur z góry dziękuje i załączam moje fotki z przestrzeni wieku błagam Was o pomoc

Cytat:
Napisane przez Martitka10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie, po raz kolejny robilam balejaż u fryzjera, ale nie wiem czemu wyszła bardzo jasna platyna. Ja mam raczej bladą karnację i lepiej czuje sie w zlotych odcieniach blondu( i zawsze takie mialam) . Czy jest w ogole jakas mozliwosc przyciemnienia teraz tego koloru i sprawienie aby był bardziej złoty? Co sadzicie o tym aby zrobic bardzo cienkie- nitkowate pasemka w kolorze brązowym takim jak moje naturalne wlosy? Czy to przyciemni bardzo jasna platyne? prosze doradzcie mi cos...
Wg mnie platyne pokryje każdy kolor tyle tylko że trzeba będzie farbować około dwóch razy ponieważ za pierwszym kolorek może schodzić..

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-19 o 20:09 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
m44d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 19:28   #3337
Martitka10
Raczkowanie
 
Avatar Martitka10
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: słubice/poznań
Wiadomości: 75
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A myslisz,ze takie bardzo cieniutkie brazowe pasma to dobre rozwiazanie? I czy ta platyna po kilkukrotnym myciu się troche zmyje i wlosy beda ciemniejsze?
Martitka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-10, 19:56   #3338
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej dołączam do kluby blondyneczek, tyle, że a natualna
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 10:14   #3339
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
chcę pozostać przy blondzie żeby nie wyjść na idiotkę której rozjaśnianie się nie udało i myślałam o ciemnym blondzie lub średnim z popielatym połyskiem co wy na to??? muszę ściąć włoski bo bardzo są zniszczone dlatego proszę też o propozycje fajnych krótkich fryzur z góry dziękuje i załączam moje fotki z przestrzeni wieku błagam Was o pomoc
nie rozumiem tekstu o tym, że jak nie będziesz miała blondu to wyjdziesz na idiotkę

Poza tym w ciemnych włosach wyglądasz super, ja bym na Twoim miejscu nie rozjaśniała dalej... nie każdemu ładnie w blondzie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 06:51   #3340
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

m44d, wyglądasz o wiele lepiej w ciemnych włosach. Zupełnie inna buzia, taka wyrazista a zarazem delikatna. Moim zdaniem w blondzie nie jest Ci ładnie.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 08:56   #3341
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Do m44d . Faktycznie, typom zimnym trudniej uzyskać twarzowy, chłodny odcień blondu , ale nie jest to niemożliwe. Wlosy po rozjaśnianiu przybierają odcień kurczaka który trudno stonować, a jak farba się później wypłukuje, również przybiera żółty odcień.

Też jestem typową zimą ale o ciemnej karnacji i mnie to się udało, ale nie od razu oczywiście. Dltego nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Mniej jest istotne do jakiego poziomu rozjaśnisz włosy, ale czy nadasz im później włąściwy a więc zimny odcień. Ja aktualnie mam włosy aż za jasne , z poziomu 10 , miejscami 9 ( muszę przyciemnić) . Polecam blodny z domieszką popielu oraz fioletu ( perłowe) . Osobiscie jestem zadowolona z Color Touch Welli nr 9,16 , alfaparf nr 9,16 oraz feramesi - framcolor 9P. Do tego uzywaj fioletowego szmponu ( np Joanny) oraz płukanek ( gencjana z apteki i płukanka koloru amarantowego) .
pozdrawiam
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 12:04   #3342
Kasia2233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

...

Edytowane przez Kasia2233
Czas edycji: 2011-04-10 o 18:13
Kasia2233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:13   #3343
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kolejna blondynka sie zglasza
Jestem naturalna dlugowlosa blondyna,wloskow nigdy nie farbowalam,jak widac w avatorz
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 18:50   #3344
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

kasiu masz bardzo łądne włosy!
wglądają bardzo naturalnie!

ja bym nie kombinowała z platyna bo będa nieładne i sztuczne.

naprawde radzę posostanie przy aktualnym kolorku, nie tylko ze względów wyglądu, ale i 'zdrowia' włosów!

takie utleninie bardzo je niszczy!
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 20:16   #3345
Kasia2233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

...

Edytowane przez Kasia2233
Czas edycji: 2011-04-10 o 18:14
Kasia2233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 19:49   #3346
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej dziewczyny, ratujcie
Mam rozjaśniane włoski, obecnie dość jasny ale ciepły blond. Przez te ostatnie upały codziennie chodzę na basen i ku mojemy przerażeniu włosy nabrały zielonkawego odcienia i niczym nie da się tego zmyć Próbowałam head& shouldersem je doczyścić, ale nie dało to żadnych efektów.. Macie jakieś pomysły co z tym zrobić, czy już do końca lata będę zielonowłosa?
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 09:16   #3347
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Pomóżcie! Za 3 dni ślub a mi wyszła masakra na włosach! ;(

Byłam wczoraj u fryzjera na pasemkach i chciałam o pol tonu ciemniejsze, a wyszły mi brązowe! wczesniej miałam jasny blond.
Byloby w miare gdybym nie brała slubu w tę sobotę a tu tak fryzjerka mnie zalatwila chyba na zlosc...
Powiedzialam od razu, ze mi sie nie podoba i tak nie wyszlo jak na probniku i ona o tym wiedziala. Powiedziałam, ze chce tak jak bylo wczesniej identycznie (robilam 2 miesiace temu) a ona na to, ze nie wyjdzie ;/ ze trzeba kilka razy teraz rozjasnic stopniowo i mi nie wyjdzie tak jasno...
Ale zrobila pasemka rozjasniaczem, wyszly w miare, tylko te tło pasemek na czubku rude a od ucha w dół brąz ;/ wszystko takie niejednolite!!
Czyli mialam 2 farbowania w ciagu kilku godzin (najpierw chyba robila mi farba, drugim razem rozjasniacz)
Czy nie wypadna mi wlosy jak zrobiliby mi wszedzie rozjasniacz?
Albo balejaż jakiś ?? Żeby pozbyc sie rudego na czubku??
Pomózcie!!
Czy da sie w ciagu 2 dni wrocic do moich jasnych pasemek blond??
Albo całe w jasnym blondzie?
Czy nie wypadną mi włosy?
Proszę piszcie!!

Pierwsze 2 zdjęcia - to moje wczesniejsze wlosy, takie bym chciala z powrotem.
3 i 4 zdjecie - to nowy kolor bez lampy, a ostatnie z lampą.

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2010-07-14 o 09:20
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:35   #3348
magdaj24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej
dziewczyny, ja jestem naturalna blondynka... ale jak mialam 18 lat pofarbowalam sie na czarno.. i od tamtej pory (mam 25) farbuje sie na rozne kolory scinam wlosy itp. mialam blond jakies 3 lata temu ale chyba dlatego ze trafilam na kiepskiego fryzjera pofarbowalam sie na ciemna czekolade w domu.... a pozniej trafilam na lepsza fryzjerke i teraz od 7 ms mam rude wlosy... jestem typem lato/jesien... szare oczy piegi rudawe.. jasne wloski blada cera i wlasnie chcem isc w sierpniu na blond sie pofarbowac ale mi sie marzy blond cieply... a wszyscy mowia wlasnie "ze blond to taka typowa platyna" moze pozniej wrzuce zdjecie swoje i mi doradzicie czy wogole bawic sie w ten blond?
magdaj24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:39   #3349
magdaj24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

robione kamera z komputera ale mam nadzieje ze bedzie ok
to jak myslicie robic ten blond czy nie ?

Edytowane przez magdaj24
Czas edycji: 2010-07-20 o 19:00
magdaj24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 13:40   #3350
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Pomóżcie! Za 3 dni ślub a mi wyszła masakra na włosach! ;(

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u fryzjera na pasemkach i chciałam o pol tonu ciemniejsze, a wyszły mi brązowe! wczesniej miałam jasny blond.
Byloby w miare gdybym nie brała slubu w tę sobotę a tu tak fryzjerka mnie zalatwila chyba na zlosc...
Powiedzialam od razu, ze mi sie nie podoba i tak nie wyszlo jak na probniku i ona o tym wiedziala. Powiedziałam, ze chce tak jak bylo wczesniej identycznie (robilam 2 miesiace temu) a ona na to, ze nie wyjdzie ;/ ze trzeba kilka razy teraz rozjasnic stopniowo i mi nie wyjdzie tak jasno...
Ale zrobila pasemka rozjasniaczem, wyszly w miare, tylko te tło pasemek na czubku rude a od ucha w dół brąz ;/ wszystko takie niejednolite!!
Czyli mialam 2 farbowania w ciagu kilku godzin (najpierw chyba robila mi farba, drugim razem rozjasniacz)
Czy nie wypadna mi wlosy jak zrobiliby mi wszedzie rozjasniacz?
Albo balejaż jakiś ?? Żeby pozbyc sie rudego na czubku??
Pomózcie!!
Czy da sie w ciagu 2 dni wrocic do moich jasnych pasemek blond??
Albo całe w jasnym blondzie?
Czy nie wypadną mi włosy?
Proszę piszcie!!

Pierwsze 2 zdjęcia - to moje wczesniejsze wlosy, takie bym chciala z powrotem.
3 i 4 zdjecie - to nowy kolor bez lampy, a ostatnie z lampą.
Zostan przy tych ciemniejszych pasemkach, lepiej Ci niż w tych jasnych całych.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:59   #3351
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Pomóżcie! Za 3 dni ślub a mi wyszła masakra na włosach! ;(

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Zostan przy tych ciemniejszych pasemkach, lepiej Ci niż w tych jasnych całych.
Ja również tak uważam. Pasują Ci te pasemka!
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 15:21   #3352
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Pomóżcie! Za 3 dni ślub a mi wyszła masakra na włosach! ;(

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u fryzjera na pasemkach i chciałam o pol tonu ciemniejsze, a wyszły mi brązowe! wczesniej miałam jasny blond.
Byloby w miare gdybym nie brała slubu w tę sobotę a tu tak fryzjerka mnie zalatwila chyba na zlosc...
Powiedzialam od razu, ze mi sie nie podoba i tak nie wyszlo jak na probniku i ona o tym wiedziala. Powiedziałam, ze chce tak jak bylo wczesniej identycznie (robilam 2 miesiace temu) a ona na to, ze nie wyjdzie ;/ ze trzeba kilka razy teraz rozjasnic stopniowo i mi nie wyjdzie tak jasno...
Ale zrobila pasemka rozjasniaczem, wyszly w miare, tylko te tło pasemek na czubku rude a od ucha w dół brąz ;/ wszystko takie niejednolite!!
Czyli mialam 2 farbowania w ciagu kilku godzin (najpierw chyba robila mi farba, drugim razem rozjasniacz)
Czy nie wypadna mi wlosy jak zrobiliby mi wszedzie rozjasniacz?
Albo balejaż jakiś ?? Żeby pozbyc sie rudego na czubku??
Pomózcie!!
Czy da sie w ciagu 2 dni wrocic do moich jasnych pasemek blond??
Albo całe w jasnym blondzie?
Czy nie wypadną mi włosy?
Proszę piszcie!!

Pierwsze 2 zdjęcia - to moje wczesniejsze wlosy, takie bym chciala z powrotem.
3 i 4 zdjecie - to nowy kolor bez lampy, a ostatnie z lampą.
tez uwazam ze ci ladniej w tych ciemniejszych
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 18:06   #3353
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Hortencja Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ratujcie
Mam rozjaśniane włoski, obecnie dość jasny ale ciepły blond. Przez te ostatnie upały codziennie chodzę na basen i ku mojemy przerażeniu włosy nabrały zielonkawego odcienia i niczym nie da się tego zmyć Próbowałam head& shouldersem je doczyścić, ale nie dało to żadnych efektów.. Macie jakieś pomysły co z tym zrobić, czy już do końca lata będę zielonowłosa?
Miałam ten sam problem nie raz i nie dwa Miałam na to swoje rozwiązanie, mianowicie - po powrocie do domu z basenu z zielono - niebieskimi włosami moczyłam je, a następnie nakładałam odżywkę na całą długość włosów [odżywkę pierwszą lepszą jaką miałam w domu, taką jaką używa się po użyciu szamponu, ja miałam wtedy jakiś Fructis chyba], zdarzało się, że zużyłam od razu całe opakowanie, ale przecież musiałam ratować włosy Z tak 'opatulonymi' włosami siedziałam jak najdłużej się dało czyli oczywiście szłam w tym spać. A rano? Ani śladu po zielonych włosach. Nie wiem jak to się dzieje i czy na wszystkich to działa, ale możesz spróbować ja tak ratowałam włosy kilkanaście razy i za każdym razem pomagało, zielone zeszło całkowicie.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 18:30   #3354
RosjaRosja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 208
Wyślij wiadomość przez MSN do RosjaRosja Send a message via Skype™ to RosjaRosja
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mam pewien problem, jeśli mogłybyście mi coś poradzić, to byłabym bardzo wdzięczna
Dzisiaj byłam u fryzjera, ogólnie rozjaśniam włosy pasmkami co miesiąc. Cały czas miałam jednak ten sam odcień 'rozjaśniacza' Chciałam dzisiaj coś zmienić, robiąc sobie różne odcienie blondu i troche pasemek jasnego brązu. Zaznaczyłam fryzjerce, że chce, aby to był EWIDENTNY blond. Pokazała mi na palecie jakiś brąz, mówiąc 'on i tak wyjdzie jaśniejszy'. No to ja głupia blondynka przystałam na jej propozycję. Kiedy umyła mi już włosy doznałam szoku. Mokre były prawie czarne! Pomyslałam, że jak się je wyszuszy bedą całkiem fajne.

W tej chwili mam włosy BRĄZOWE z mała ilościa blondu i prawie czarnych pasemek. Chciałam blond z brązowymi, a mam brąz z czarno blond. Wygladam strasznie. Nie wiem, co mam teraz zrobić. Myslałam, żeby samej spróbować potraktować włosy farbą z rozjaśniaczem, a jak wyjdą żółte, to zafarbuje na jasny brąz. Fryzjer niestety nie wchodzi w grę.

Co mam zrobić???
__________________
Lloret 2011
5.08 - 21.08

RosjaRosja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 19:57   #3355
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

nie rozjaśniaj sama bęszie 100 razy gorzej!

wspomnij moje słowa jak zrobisz zabieg, i jak wlosy będą zółte.

poczekaj przyzwyczaj sie do koloru może go polubisz, a jak nie to za kilka mies idź do fryzjera jak teraz nie chcesz i zrób blond
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 22:19   #3356
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Miałam ten sam problem nie raz i nie dwa Miałam na to swoje rozwiązanie, mianowicie - po powrocie do domu z basenu z zielono - niebieskimi włosami moczyłam je, a następnie nakładałam odżywkę na całą długość włosów [odżywkę pierwszą lepszą jaką miałam w domu, taką jaką używa się po użyciu szamponu, ja miałam wtedy jakiś Fructis chyba], zdarzało się, że zużyłam od razu całe opakowanie, ale przecież musiałam ratować włosy Z tak 'opatulonymi' włosami siedziałam jak najdłużej się dało czyli oczywiście szłam w tym spać. A rano? Ani śladu po zielonych włosach. Nie wiem jak to się dzieje i czy na wszystkich to działa, ale możesz spróbować ja tak ratowałam włosy kilkanaście razy i za każdym razem pomagało, zielone zeszło całkowicie.
Dzięki za radę- oczywiście spróbuję i napiszę czy pomogło
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 22:34   #3357
RosjaRosja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 208
Wyślij wiadomość przez MSN do RosjaRosja Send a message via Skype™ to RosjaRosja
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
nie rozjaśniaj sama bęszie 100 razy gorzej!

wspomnij moje słowa jak zrobisz zabieg, i jak wlosy będą zółte.

poczekaj przyzwyczaj sie do koloru może go polubisz, a jak nie to za kilka mies idź do fryzjera jak teraz nie chcesz i zrób blond
Juz nałozyłam rozjaśniacz z Joanny do pasemek. Używałam wielu i po raz pierwszy kolor wyszedł - z ciemno brązowego/czarnego JASNY BLOND. Nie chwycił mi końcówek, ale je musze podciąć i kilka pasemek rudych wyszło. Nie żałuję, wyszło dużo lepiej.
__________________
Lloret 2011
5.08 - 21.08

RosjaRosja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:44   #3358
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej blondyneczki, mam do was pytanie, mam nadzieję, że się uda mi uzyskać odpowiedź, bo chciałabym już jutro robić farbę
Mam włosy jasny brąz złocisty, naturalne, wcześniej byłam ruda ale już mi włosy odrosły, a teraz zamarzyło mi się coś jaśniejszego.
I tu się rodzi pytanie - czy jeśli położę taką farbę na włosy, to czy rozjaśni je choć odrobinę?

Wiem, że taki kolor jak na pudełku to nie wyjdzie, ale chciałabym, żeby wyszedł jakiś karmel opalizujący, tylko byle nie rudy
Uda się?
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:29   #3359
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Drogie blondyneczki, a ja mam takie pytanko- jakich kosmetyków używacie zeby chronić włosy przed słońcem? Bo mi strasznie jaśnieją włosy od słońca i nie chcę tego... Może znacie jakieś sprawdzone kosmetyki do włosów blond?
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 17:40   #3360
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej kamis77 ja używam gliss kur color shine protect.ekspresowa odżywka regeneracyjna z kompleksem uv ;}
__________________
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.