Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 20:53   #2701
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy ktoś już pisał o tej różowej kosmetyczce z promocji Zenka, własnie dziś dostałam mimo tego że można było mieć wyobrażenie o jej wyglądzie po zdjęciu, to ja wierzyłam, że Zenek ma gust, no ale niestety ta kosmetyczka, mimo że porządnie wykonana to raczej się jak dla mnie nie nadaje do publicznego użytkowania, błyszczy aż oczy boląszkoda bo chcialam kosmetyczke z truskawka
poka
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 21:04   #2702
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
WOle Pearly white
Chociaż miałam nadzieję, że będzie bardzo jasny, bo chciałam mieszać extreme 02 (który teraz w zimie ciut ciemny), żeby wyszło coś fajnego, ale się okazuje, że sam w sobie jest dobry.
Moim zdaniem on nie jest bardzo jasny - bo ja jasna nie jestem - po prostu mam zwykłą nieopaloną cerę i tyle. Ale na pewno jaśniejszy od 02 extreme powiedziałabym ,ze tak o ton / odcień
Ojj jasniejszy od 02 Extreme to juz dla mnie za jasny, potrzeba mi ton ciemniejszy od 02
A jakie efekty specjalne daje na twarzy Pearly? bo o ile sie orientuję to w Polszy ta wersja jest chyba niedostępna więc pomacać nie będe miała jak
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/

Edytowane przez aga79
Czas edycji: 2010-03-03 o 21:10
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 21:14   #2703
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja coś mówiłam o nowym Chanel Chance Byłam jednak w D. powąchałam i jak dla mnie niegroźne mydełko
Właśnie nie wiedziałam czy Ty Mariolu wspominałaś czy Ilios mówisz mydełko czyli nieee jak byłam ostatnio w D. byłam tak zapatrzona w kolorówkę, że zapomniałam powąchać...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 21:16   #2704
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Ojj jasniejszy od 02 Extreme to juz dla mnie za jasny, potrzeba mi ton ciemniejszy od 02
A jakie efekty specjalne daje na twarzy Pearly? bo o ile sie orientuję to w Polszy ta wersja jest chyba niedostępna więc pomacać nie będe miała jak
Specjalnych to chyba nie daje żadnych Na pewno ciut mniej tapetujący od extreme i bardziej wodny na twarzy - lepiej się rozprowadza Jestem z niego zadowolona i podejrzewam, że kolejne podkłady też będą parurkowe czy insze guerlainowe, bo jestem zadowolona w miarę.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 21:52   #2705
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Pytałam,czy produkty z topów znikają,teraz już wiem,że tak.Już nie ma kremu Biotherm,na szczęście udało mi się kupić dwa słoiczki,mam nadzieję,że mi podpasuje
A swoją drogą,dostała go już któraś?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 22:02   #2706
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiedziałam czy Ty Mariolu wspominałaś czy Ilios mówisz mydełko czyli nieee jak byłam ostatnio w D. byłam tak zapatrzona w kolorówkę, że zapomniałam powąchać...
Najlepiej jak jeszcze sama sprawdzisz, bo wiesz ja już zmanierowana jestem - coraz trudniej mnie zadowolić Mam Addict2 i chyba na lato innego nie potrzebuję. No może Coco Madmoiselle
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 22:06   #2707
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Specjalnych to chyba nie daje żadnych Na pewno ciut mniej tapetujący od extreme i bardziej wodny na twarzy - lepiej się rozprowadza Jestem z niego zadowolona i podejrzewam, że kolejne podkłady też będą parurkowe czy insze guerlainowe, bo jestem zadowolona w miarę.
Mogłabyś "mazniąć" extreme 02 na rączce i białej kartce i wrzucić fotkę Gdzieś przeczytałam, że w świetle dziennym jest żółty i może ciemnieć na twarzy.
Mam cerę naczynkową więc żółty lepszy dla mnie niż różowy... no oby nie pomarańczka

Na tru znów jest odcień niedostępny w Polsce 01 beige pale - ciekawe jaki jest w porównaniu z 02...

Dylematy, dylematy...
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 22:14   #2708
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Najlepiej jak jeszcze sama sprawdzisz, bo wiesz ja już zmanierowana jestem - coraz trudniej mnie zadowolić Mam Addict2 i chyba na lato innego nie potrzebuję. No może Coco Madmoiselle
Masz rację muszę sama powąchać - gdyby Ci wpadła w oczy mała probka na allegro - będe wdzięczna z cynk.

Coco Madmoiselle dostałam od malża na walentynki kupił w ciemno i z drżącym sercem powiedzial jak Ci sie nie spodoba to puścisz w świat ale zachwycił mnie zapach mój ukochany - chyba na długo...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 06:03   #2709
galeczka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziewczyny czy któras z was zna podklad Intervene Elizabeth Arden Teraz ma dobra cene. ALe zastanawiam sie jaka jest jego jakosc no i czy jest swiezy
galeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 07:09   #2710
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Mogłabyś "mazniąć" extreme 02 na rączce i białej kartce i wrzucić fotkę Gdzieś przeczytałam, że w świetle dziennym jest żółty i może ciemnieć na twarzy.
Mam cerę naczynkową więc żółty lepszy dla mnie niż różowy... no oby nie pomarańczka

Na tru znów jest odcień niedostępny w Polsce 01 beige pale - ciekawe jaki jest w porównaniu z 02...

Dylematy, dylematy...
Zamówiłam ten peige pale w wersji extream i pearly czy jakoś tak. Jak dojdzie paczka, to dam znać jak toto wygląda.

Co do #02 to on ciemny jest. Nie jestem bardzo biała, a wyraźnie odcinał się od koloru mojej skóry.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2010-03-04 o 07:14
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 07:35   #2711
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

śpiochy wstawać bo nudno - nie ma z kim pogadać
dzieć obudził mnie o 6.30
i od rana się zastanawiam czy zapłacić za zestaw stila....
oczywiście nnie ma tam nic co bym potrzebowała - ale tak z czystej ciekawości
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 07:45   #2712
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Ja bym nie płaciła. Kolorówka Stili mnie nie zachwyca. Lepiej dozbierać na coś super. :P
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 07:48   #2713
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Ja bym nie płaciła. Kolorówka Stili mnie nie zachwyca. Lepiej dozbierać na coś super. :P
mnie tez nie zachwyca ( z małymi wyjątkami) ale jakoś tak lubię dostawać te zestawy - nawet jak zostaje mi z nich jedna rzecz a reszta leci w świat
ja chyba mam taką potrzebę po tym jak sie nie załapałam na zestaw w świątecznych promo z tą śliczną kosmetyczką
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 07:50   #2714
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
mnie tez nie zachwyca ( z małymi wyjątkami) ale jakoś tak lubię dostawać te zestawy - nawet jak zostaje mi z nich jedna rzecz a reszta leci w świat
ja chyba mam taką potrzebę po tym jak sie nie załapałam na zestaw w świątecznych promo z tą śliczną kosmetyczką
Hehe, to już uzależnienie Choć ja mam podobnie z meteorytami - ani mi nie są potrzebne, ani się od siebie jakoś dramatycznie nie różnią a pragnę wszystkie. :P

Szkoda że Zenek nic z kulkowców nie dodaje.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:14   #2715
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Zamówiłam ten peige pale w wersji extream i pearly czy jakoś tak. Jak dojdzie paczka, to dam znać jak toto wygląda.

Co do #02 to on ciemny jest. Nie jestem bardzo biała, a wyraźnie odcinał się od koloru mojej skóry.
Spójrz tylko co znalazłam http://www.abeautyfulsentiment.com/2...rly-white.html

Nie wiem czy ja się nie skuszę na ten beige pale 01... w wersji extreme
Trochę tylko boję się, że byłby za jasny.... Sama nie wiem.

Ale jak piszesz, że nie jesteś maksi biała i 02 jest przyciemny to pewnie i dla mnie byłby taki...


...

Kliknę sobie 01 extreme

Najwyżej jak całkiem mi nie przypasuje to puszczę na targowisko
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:30   #2716
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Na tych swatchach wygląda idealnie. Parure #02 jest ciemniejszy od najjaśniejszego diorskina forever dostępnego w PL (numerka nie pamiętam). I to tak wyraźnie ciemniejszy. :P
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:43   #2717
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Uch, nie mam czasu jakoś tu dotrzeć ostatnio

Jakoś się tak ostatnio składa, że jak Wy macie pęd na kolorówkę, to ja kupuję pielęgnację, a teraz Wy obkupiłyście się w kremy i serumy , to ja poluję na cienie... Ostatnio prawie nic nie mogę używać z pielęgnacji, więc chociaż się kolorówką pocieszam.

Wczoraj "ustrzeliłam" na Tru paletę z Clinique, tu z Allegro link:
http://www.allegro.pl/item930685973_...ka_okazja.html
bo na Tru była tylko jedna jedyna, więc i link zdjęli. Z drżącym sercem otwierałam dzisiaj pocztę, żeby sprawdzić, czy mi się udało i bingo -- mam SS

Jakoś nie wiem, przy różnych firmach się nad paletami zastanawiam i zastanawiam, a jak widzę coś z Clinique to po prostu kupuję... Daleko mi do kolekcji vril (https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2067), ale strasznie mnie one kuszą...

Poza tym czaiłam się jakoś na te błyszczyki Clinique, co teraz w bonusach są, no i wyczaiłam -- na Allegro, za to za 49 PLN (vs. truskawkowe 85 PLN). Kody tych z Allegro to A88, więc sierpień 2008. Chyba została jeszcze jedna sztuka, jakby któraś chciała.

Nad Stilą się zastanawiam ("za tą cenę..." ), ale w sumie wiem, że i tak użyję co najwyżej cienie, a reszta będzie leżeć. No a cienie to różo-fiolety, a przecież już takie maaaaam... Niech któraś zamówi pierwsza, obejrzymy
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:45   #2718
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Miałam 2 razy Sun Protection w płynie SPF42+. Raz kolor nr SP 30, a kolejny raz SP 40. Jak dla mnie oba kolorki bardzo jasne. 30 właśnie jak DW sand , bez różu, ładny beżyk Ja mam z EL DW nr 39 i SP 30 jest od niego jaśniejszy


Tylko w paletce jest 8 kolorów, a w opisie wymieniają 8 sztuk

Kliknełam sobie rano różyk MAC'a

Bardzo Ci dziekuję
Teraz już wiem, który klikać
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:46   #2719
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
śpiochy wstawać bo nudno - nie ma z kim pogadać
ahoj

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Hehe, to już uzależnienie Choć ja mam podobnie z meteorytami - ani mi nie są potrzebne, ani się od siebie jakoś dramatycznie nie różnią a pragnę wszystkie. :P

Szkoda że Zenek nic z kulkowców nie dodaje.
też mam kulkową manię - kupuję a potem oglądam



i mała prywata: Fotki Bananowego LeClerca dla Milki:
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 09:54   #2720
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

dziewczyny! wreszcie mi się net odmulił co kupujemy!? mam głód!
chcę prasowane meteorki! ale nie kupię za tyle...a może...o jeju! HELP! czy te prasowane pachną tak samo jak kulki!? no i kulki też chcę! beżowe i różowe!
i tusz jakiś super bo mi się kończy!
i puder matujący!
i bazę jakąś pod makijaż! poradzicie?
myślę też nad serum pod oczy payota...
pomóżcie bo ja już chyba z tydzień NIC nie kupiłam!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:58   #2721
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny! wreszcie mi się net odmulił co kupujemy!? mam głód!
chcę prasowane meteorki! ale nie kupię za tyle...a może...o jeju! HELP! czy te prasowane pachną tak samo jak kulki!? no i kulki też chcę! beżowe i różowe!
i tusz jakiś super bo mi się kończy!
oooo co za szaleństwo
Ja się od tygodnia nieodmiennie podniecam nowym tuszem MF - czarodziej po prostu - robi wszystko co sie chce - rzęsy naturalne, teatralne i przy okazji cudnie rozczesane i mięciutkie mimo 3 warstw
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:00   #2722
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Ja tam swoje prasowane kulki zamówiłam, ba nawet 2 opakowania. Z kulek piękne są motyle - dla samego opakowania i tych wielkich kul warto kupic. :P Szkoda że Zenek ich nie wystawia.

Baza meteorytkowa jest super Teraz leci do mnie zapasowa, dla mnie ideał pięknie pachnie, optycznie wygładza, fajna konsystencja, może i nawet przedłuża trwałość makijażu, ale na mnie i tak podkład trzyma się dość długo.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:06   #2723
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
oooo co za szaleństwo
Ja się od tygodnia nieodmiennie podniecam nowym tuszem MF - czarodziej po prostu - robi wszystko co sie chce - rzęsy naturalne, teatralne i przy okazji cudnie rozczesane i mięciutkie mimo 3 warstw
hmm..dostałaś od wizażu!? ja też chcę!!

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Ja tam swoje prasowane kulki zamówiłam, ba nawet 2 opakowania. Z kulek piękne są motyle - dla samego opakowania i tych wielkich kul warto kupic. :P Szkoda że Zenek ich nie wystawia.

Baza meteorytkowa jest super Teraz leci do mnie zapasowa, dla mnie ideał pięknie pachnie, optycznie wygładza, fajna konsystencja, może i nawet przedłuża trwałość makijażu, ale na mnie i tak podkład trzyma się dość długo.
dwa opakowania!? no ja jakoś ceny nawet jednego nie mogę strawić. Niby przecena ale 300 za puder to jednak mnie przerasta.
A ta baza!? chodzi mi o coś co ukryje pory i wygładzi zmarchy podasz linka do niej? żebym nie porąbała czegoś...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:08   #2724
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
hmm..dostałaś od wizażu!? ja też chcę!!
a dzie tam od Wizażu... za piniądz mam, ze sklepu nie zapisywałam się na wizazu na to rozdawnictwo
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:13   #2725
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
a dzie tam od Wizażu... za piniądz mam, ze sklepu nie zapisywałam się na wizazu na to rozdawnictwo
a to już mi lepiej bo mi się zazdrość włączyła za kasę to jakoś nie mam na niego chęci bo opinie ma słabe..ale jak Ty tak chwalisz..no nie wiem
czekam na jakąś promocję fajną YSL albo Diorka może...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:16   #2726
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a to już mi lepiej bo mi się zazdrość włączyła za kasę to jakoś nie mam na niego chęci bo opinie ma słabe..ale jak Ty tak chwalisz..no nie wiem
czekam na jakąś promocję fajną YSL albo Diorka może...
słabe?? ciekawostka, nawet nie czytuje ostatnio KWC No dla mnie póki co to tusz stulecia, dawno nie miałam takich rzęsów
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-03-04 o 10:17
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:24   #2727
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dwa opakowania!? no ja jakoś ceny nawet jednego nie mogę strawić. Niby przecena ale 300 za puder to jednak mnie przerasta.
A ta baza!? chodzi mi o coś co ukryje pory i wygładzi zmarchy podasz linka do niej? żebym nie porąbała czegoś...
A to nie o tym piszemy Zamówiłam to: http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../94575/#DETAIL i to http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../92922/#DETAIL. A Ty pewnie pisałaś o Voyage, czyli o: http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../13838/#DETAIL. Te też do mnie lecą :P Z tym że te akurat tylko jedne

A o tej bazie piszę: http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../53998/#DETAIL. Zmarszczek nie mam, ale pory niweluje i ładnie rozświetla.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:27   #2728
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
słabe?? ciekawostka, nawet nie czytuje ostatnio KWC No dla mnie póki co to tusz stulecia, dawno nie miałam takich rzęsów
no to smarować tam recenzję marsz!
Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
A to nie o tym piszemy Zamówiłam to: http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../94575/#DETAIL i to http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../92922/#DETAIL. A Ty pewnie pisałaś o Voyage, czyli o: http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../13838/#DETAIL. Te też do mnie lecą :P Z tym że te akurat tylko jedne

A o tej bazie piszę: http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../53998/#DETAIL. Zmarszczek nie mam, ale pory niweluje i ładnie rozświetla.
dokładnie..mnie chodzi o te prasowańce mythic
a ta baza to bardzo rozświetla? bo ja nie chcę nic co by miało jakieś drobinki
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:32   #2729
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no to smarować tam recenzję marsz!
już nie pisuję tam recek, wolę wymianę wrażeń na forum
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:47   #2730
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no to smarować tam recenzję marsz!

dokładnie..mnie chodzi o te prasowańce mythic
a ta baza to bardzo rozświetla? bo ja nie chcę nic co by miało jakieś drobinki
Przyznam że prasowańce kupiłam dla opakowania Takie ładne ozdobne pudełko jest w podobnej cenie jak one po 37,5% zniżce. Choć jakby jeszcze dobrze działały, to już w ogóle

Póki się tej bazy podkładem nie zakryje, to rozświetla. Ale jakiś drobin toto chyba nie ma... Przyjrzę się w domu dokładniej, jak ona to robi, że rozświetla. Na pewno nie ma tam ani jednej wielkiej drobiny.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.