Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-07, 11:56   #4771
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Znalazłam w tkmaxx idealne okulary Korsa za 199 zł ale nie ma etui i bo co ja zrobię z okularami bez etui
Ja też bym brała, super wyglądasz

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Wow, cudny ten komplet ślubny - wiem, że Wonderbra doskonale trzyma i unosi

No i za Pansy

Tylko za ciasny obwód se wzięłam i nie miałam już melodii żeby do Niemców odsyłać
Przedłużkę muszę chyba kupić

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56937516]Treść usunięta[/QUOTE]
Graty za piękne zakupy
Fajna ta Twoja konsultantka.

Też sprawdzę kolejną podpowiedź Ja myślałam o Rouge Edition Velvet - najtrwalsza pomadka jaką miałam. Masz porównanie z nią i MUFE?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 11:57   #4772
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56940241]Treść usunięta[/QUOTE]


Widziałam jakąś fajną na stronie nexta. W 3 dni robocze dochodzi, więc jest szansa, że będzie. Tylko nie sprawdzałam składów.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 11:58   #4773
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A no to wszystko jasne Kolejny dowód jaki ze mnie dziś nieogar

Niekoniecznie, to ja mogłam Cię wprowadzić w błąd, bo wspominałam, że kupony są super i w ogóle sama się ukarzę -
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Działa - sprawdziłam w aplikacji i odejmuje za 3.odżywkę w sprayu (może być dowolny produkt)

To super ja na poprzedniej takiej akcji kupiłam 2 maski i gratis wzięłam lakier

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Poczyniłam wczoraj zakupy w S. stacjonarnie
Chociaż wcale się na to nie zanosiło, bo rano wszyscy w domu się pokłócili i wcale nie miałyśmy z mamą jechać do galerii.
Ale po udanych zakupach obuwniczych poszłyśmy do S. Obsługiwała nas fajna pani, spotkałyśmy też tę samą, co polecała mi rozświetlacz ze Smashboxa
I więc tak, mama kupiła sobie krem pod oczy Shiseido, bo jednak nie znalazła godnego następny, wzięła szminkę EL, kredkę do brwi Smashbox i maseczkę do ust, a ja kupiłam tylko szminkę:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...lynie/P1044002

Kolor fuksjowy, jest piękna Wzięłam ją z myślą o ślubie, pani polecała ze względu na trwałość i faktycznie, jak zmalowałam się nią o 13 w S., to miałam ją na ustach do 19, dopóki jej nie zmyłam. A w tym czasie wypiłam 3 herbaty, dwie kawy i zjadłam obiad...

Wszystko opłaciłam kartami podarunkowymi i w gratisie dostałyśmy dwie próbki kremu Sisley po 4 ml każda (50 ml kosztuje 1289 zł ), do tego dwa cienie do powiek (takie jak są w tych zestawach urodzinowych), miniaturę YSL Black Opium Edt, kosmetyczkę z miniaturami Biotherm (krem do rąk, balsam do ciała i krem do twarzy) i jeszcze robiąc zakupy poprosiłam o próbkę CC Chanel i pani nam zrobiła jeszcze 4 próbki zapachów W ogóle mama szukała jakiegoś zapachu dla siebie i co nam pani pokazała za zapach, to sama proponowała, że zrobi nam próbkę
Zakupy bardzo udane

Super zakupy i próbki
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:00   #4774
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Dzisiaj wydano mi zniszczony banknot. Postanowiłam więc odwiedzić najbliższą placówkę PKO w celu jego wymiany, bo nie chciał mi go przyjąć wpłatomat
Istny relikt komunizmu.
Czekałam w kolejce 20 minut, bo tłum emerytów przede mną (5 stanowisk, z czego dwa czynne), i nie tylko nie śmiałam prosić o przepuszczenie, ale sama przepuściłam jedną panią skarżącą się na ból nóg. Od razu za mną podniósł się chórek, jak to można tak przepuszczać w kolejce (no ale przecież i tak nie miało do wpływu na czas oczekiwania).
Po 20 minutach dotarłam do kasy, a tam mnie kasjerka pyta czy mam konto w PKO, bo nie ma jak mi wymienić. Ja na to, że mam w inteligo i mam przy sobie tylko kartę. Ona na to, że nie może wymienić, bo ma zapakowaną partię I tu zwróciłam kasjerce uwagę, że każdy bank w Polsce ma obowiązek przyjąć środek płatności, niezależnie czy klient ma konto czy go nie ma. Kasjerka odpowiedziała, że oczywiście zna przepisy i po 10 minutach poszukiwań banknot się jakoś znalazł.

No nie wiem nawet, co o tym myśleć
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-03-07 o 12:34
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:00   #4775
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56938636]Treść usunięta[/QUOTE]
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:00   #4776
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
u mnie w każdym sklepie szyją, problem w tym, że nic mi sie tam nie podoba
organzę lubię, koty kużfa też
problemem z kuchenną jest to, ze jadalnie mam połączoną i ta w kuchni musi mieć do 100cm a jadalnia 240 na okna tarasowe nigdzie takich kompletów nie mogę znaleźć

warunek to kolor

W domu zerknę w inspiracje moze coś Ci podeślę
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:00   #4777
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Oktawiaaa super zakupy i super próbki

w Estee 2x więcej miniatur za zakupy za min 250 zł jakbny któras miała ochotę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 12:02   #4778
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzisiaj wydano mi zniszczony banknot. Postanowiłam więc odwiedzić najbliższą placówkę PKO w celu jego wymiany, bo nie chciał mi go przyjąć wpłatomat
Istny relikt komunizmu.
W kolejce czekałam 20 minut, bo tłum emerytów przede mną (5 stanowisk, z czego dwa czynne), i nie tylko nie śmiałam prosić o przepuszczenie, ale sama przepuściłam jedną panią skarżącą się na ból nóg. Od razu za mną podniósł się chórek, jak to można tak przepuszczać w kolejce (no ale przecież i tak nie miało do wpływu na czas oczekiwania).
Po 20 minutach dotarłam do kasy, a tam mnie kasjerka pyta czy mam konto w PKO, bo nie ma jak mi wymienić. Ja na to, że mam w inteligo i mam przy sobie tylko kartę. Ona na to, że nie może wymienić, bo ma zapakowaną partię I tu zwróciłam kasjerce uwagę, że każdy bank w Polsce ma obowiązek przyjąć środek płatności, niezależnie czy klienta ma konto czy go nie ma. Kasjerka odpowiedziała, że oczywiście zna przepisy i banknot się jakoś znalazł.

No nie wiem nawet, co o tym myśleć

Dobrze, że nie chciała Ci na kartę podarunkową przelać
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:05   #4779
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Oktawiaaa super zakupy i super próbki

w Estee 2x więcej miniatur za zakupy za min 250 zł jakbny któras miała ochotę
nie kusi
fakt Oktawiaa super trafiłaś
Kolejny dzień zaliczony do udanych - zero zamówień a za 56 min do mamusi jadę tż będzie zmywarkę montował
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:06   #4780
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzisiaj wydano mi zniszczony banknot. Postanowiłam więc odwiedzić najbliższą placówkę PKO w celu jego wymiany, bo nie chciał mi go przyjąć wpłatomat
Istny relikt komunizmu.
W kolejce czekałam 20 minut, bo tłum emerytów przede mną (5 stanowisk, z czego dwa czynne), i nie tylko nie śmiałam prosić o przepuszczenie, ale sama przepuściłam jedną panią skarżącą się na ból nóg. Od razu za mną podniósł się chórek, jak to można tak przepuszczać w kolejce (no ale przecież i tak nie miało do wpływu na czas oczekiwania).
Po 20 minutach dotarłam do kasy, a tam mnie kasjerka pyta czy mam konto w PKO, bo nie ma jak mi wymienić. Ja na to, że mam w inteligo i mam przy sobie tylko kartę. Ona na to, że nie może wymienić, bo ma zapakowaną partię I tu zwróciłam kasjerce uwagę, że każdy bank w Polsce ma obowiązek przyjąć środek płatności, niezależnie czy klienta ma konto czy go nie ma. Kasjerka odpowiedziała, że oczywiście zna przepisy i po 10 minutach poszukiwań banknot się jakoś znalazł, choć w niewiele lepszym stanie.

No nie wiem nawet, co o tym myśleć
Ją -geniusz- kiedyś wypralam stowke. Bylam w banku ochoty srodowisk a, bo był najbliżej. Kasjerka powiedziała, że to trzeba wymienić w PKO. Poszlak całe dwa budynki dalej i bez problemów dostała nową. Pani tylko zapytała z ciekawości co się z tym banknotem stało. To powiedziała, że najpierw wyprał sie w 30 stopniach, a potem jeszcze na długim cyklu w 60, bo nie zauwwazylam go za pierwszym razem.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:06   #4781
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 12:07   #4782
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, to ja mogłam Cię wprowadzić w błąd, bo wspominałam, że kupony są super i w ogóle sama się ukarzę -



To super ja na poprzedniej takiej akcji kupiłam 2 maski i gratis wzięłam lakier




Super zakupy i próbki


Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzisiaj wydano mi zniszczony banknot. Postanowiłam więc odwiedzić najbliższą placówkę PKO w celu jego wymiany, bo nie chciał mi go przyjąć wpłatomat
Istny relikt komunizmu.
Czekałam w kolejce 20 minut, bo tłum emerytów przede mną (5 stanowisk, z czego dwa czynne), i nie tylko nie śmiałam prosić o przepuszczenie, ale sama przepuściłam jedną panią skarżącą się na ból nóg. Od razu za mną podniósł się chórek, jak to można tak przepuszczać w kolejce (no ale przecież i tak nie miało do wpływu na czas oczekiwania).
Po 20 minutach dotarłam do kasy, a tam mnie kasjerka pyta czy mam konto w PKO, bo nie ma jak mi wymienić. Ja na to, że mam w inteligo i mam przy sobie tylko kartę. Ona na to, że nie może wymienić, bo ma zapakowaną partię I tu zwróciłam kasjerce uwagę, że każdy bank w Polsce ma obowiązek przyjąć środek płatności, niezależnie czy klienta ma konto czy go nie ma. Kasjerka odpowiedziała, że oczywiście zna przepisy i po 10 minutach poszukiwań banknot się jakoś znalazł.

No nie wiem nawet, co o tym myśleć
brak słów

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zapamiętam



Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Oktawiaaa super zakupy i super próbki

w Estee 2x więcej miniatur za zakupy za min 250 zł jakbny któras miała ochotę
widzę, że Ciebie też nic nie kusi nigdzie, odwyk pełną gębą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:08   #4783
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:10   #4784
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzisiaj wydano mi zniszczony banknot. Postanowiłam więc odwiedzić najbliższą placówkę PKO w celu jego wymiany, bo nie chciał mi go przyjąć wpłatomat
Istny relikt komunizmu.
Czekałam w kolejce 20 minut, bo tłum emerytów przede mną (5 stanowisk, z czego dwa czynne), i nie tylko nie śmiałam prosić o przepuszczenie, ale sama przepuściłam jedną panią skarżącą się na ból nóg. Od razu za mną podniósł się chórek, jak to można tak przepuszczać w kolejce (no ale przecież i tak nie miało do wpływu na czas oczekiwania).
Po 20 minutach dotarłam do kasy, a tam mnie kasjerka pyta czy mam konto w PKO, bo nie ma jak mi wymienić. Ja na to, że mam w inteligo i mam przy sobie tylko kartę. Ona na to, że nie może wymienić, bo ma zapakowaną partię I tu zwróciłam kasjerce uwagę, że każdy bank w Polsce ma obowiązek przyjąć środek płatności, niezależnie czy klienta ma konto czy go nie ma. Kasjerka odpowiedziała, że oczywiście zna przepisy i po 10 minutach poszukiwań banknot się jakoś znalazł.

No nie wiem nawet, co o tym myśleć
bo PKO to jest bardzo dziwny bank byłam tam raz i się czułam jakbym się cofnęła a 20 lat

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


widzę, że Ciebie też nic nie kusi nigdzie, odwyk pełną gębą

nie kusi mnie nic i nigdzie chyba chora jestem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:12   #4785
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Nietypowe pytanie ale używacie antywirusów na telefonie?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:13   #4786
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
W domu zerknę w inspiracje moze coś Ci podeślę


dziś jestę do przodu
zrobiłam więcej niż normalnie w tydzień, tylko teraz jeszcze gorzej chodzić nie mogę
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:15   #4787
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cocolita 10% do jutra na Dzień Kobiet

DK2016
na nieprzecenione

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nietypowe pytanie ale używacie antywirusów na telefonie?
Ja nie mam, ale właśnie w radiu mówili, ze androidy atakują, pobierają maile, dane bankowe itd Przestraszyłam się
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:16   #4788
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nietypowe pytanie ale używacie antywirusów na telefonie?

Nie, chociaż mam antywirusa domowego na kilka stanowisk plus na kilka telefonów. Lenistwo niestety
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:18   #4789
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Cocolita 10% do jutra na Dzień Kobiet

DK2016
na nieprzecenione

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------



Ja nie mam, ale właśnie w radiu mówili, ze androidy atakują, pobierają maile, dane bankowe itd Przestraszyłam się
No właśnie mi jakieś reklamy wyskakują, a mimo wszystko często robię zakupy przez aplikację na telefon i chciałabym jakoś się zabezpieczyć. Akurat radia nie słuchałam

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Nie, chociaż mam antywirusa domowego na kilka stanowisk plus na kilka telefonów. Lenistwo niestety
A jakiego? Bo właśnie chodzi o to że za bardzo nie wiem czego szukać a wiadomo jak wpisze w sklep play to ten antywirus niekoniecznie będzie wiarygodny..
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 12:18   #4790
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
No właśnie mi jakieś reklamy wyskakują, a mimo wszystko często robię zakupy przez aplikację na telefon i chciałabym jakoś się zabezpieczyć. Akurat radia nie słuchałam
Właśnie wirusa można złapać przez reklamy, aplikacje, gry itd Trzeba będzie coś pomyśleć, również kupuję przez aplikacje np. allegro.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:19   #4791
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Przeszłam po piętrze i nie mam gdzie się skryć żeby światło było dobre coby zdjęcia zrobić a muszę jeszcze zrobić zdjęcie tej złamanej kredki i podesłać mailowo (bo już zgłosiłam to telefonicznie). Sprawdziłam date produkcji i kredka z konca 2015 więc niby ok, ale po nozdrzach wali no ale może tak one mają. Złamała jest niedużo ale no nadal, i to nie złamała się w transporcie, bo nei mam nigdzie tego kawałka ułamanego, musiała być taka już włożona do pudełka.
Pędzelek strasznie krótki, tyłka nie urywa, ale będzie dobry do kosmetyczki do torebki.
Róż mały, ale fajny, też do torebki będzie, i jest możliwe zdenkowanie go w ogóle
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:22   #4792
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Właśnie wirusa można złapać przez reklamy, aplikacje, gry itd Trzeba będzie coś pomyśleć, również kupuję przez aplikacje np. allegro.


Jak coś znajdziesz to daj znać



Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Przeszłam po piętrze i nie mam gdzie się skryć żeby światło było dobre coby zdjęcia zrobić a muszę jeszcze zrobić zdjęcie tej złamanej kredki i podesłać mailowo (bo już zgłosiłam to telefonicznie). Sprawdziłam date produkcji i kredka z konca 2015 więc niby ok, ale po nozdrzach wali no ale może tak one mają. Złamała jest niedużo ale no nadal, i to nie złamała się w transporcie, bo nei mam nigdzie tego kawałka ułamanego, musiała być taka już włożona do pudełka.
Pędzelek strasznie krótki, tyłka nie urywa, ale będzie dobry do kosmetyczki do torebki.
Róż mały, ale fajny, też do torebki będzie, i jest możliwe zdenkowanie go w ogóle
Widziałam właśnie ze juz te nasze boxy wyprzedane Macalam pomadkę w Mac i nie jest taka tragiczna intensywna fakt, ale nie jest strasznie jasna porównywalna jasnością do please me.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:22   #4793
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ja też bym brała, super wyglądasz


Tylko za ciasny obwód se wzięłam i nie miałam już melodii żeby do Niemców odsyłać
Przedłużkę muszę chyba kupić

Jaja jak berety




Graty za piękne zakupy
Fajna ta Twoja konsultantka.

Też sprawdzę kolejną podpowiedź Ja myślałam o Rouge Edition Velvet - najtrwalsza pomadka jaką miałam. Masz porównanie z nią i MUFE?
To jest moja pierwsza trwała pomadka, także nie pomogę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:23   #4794
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nietypowe pytanie ale używacie antywirusów na telefonie?
nie ale mi wirusy androidowe nie straszne bo nie korzystam z bankowosci mobilnej na tel (jakos temu nie dowierzam ze to bezpieczne do końca jest), nie mam żadnych aplikacji poza biletami komunikacji miejskiej więc chyba mnie nie ma jak zaatakować
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:23   #4795
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
bo PKO to jest bardzo dziwny bank byłam tam raz i się czułam jakbym się cofnęła a 20 lat

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------




nie kusi mnie nic i nigdzie chyba chora jestem
Mnie też nic nie kusi

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


dziś jestę do przodu
zrobiłam więcej niż normalnie w tydzień, tylko teraz jeszcze gorzej chodzić nie mogę
Wariatka i po co tak szaleć Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, będziesz miała 2 dni wolnego
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:25   #4796
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56941911]Treść usunięta[/QUOTE]

Polecam, polecam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:25   #4797
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mnie też nic nie kusi



Wariatka i po co tak szaleć Co masz zrobić dziś zrób pojutrze, będziesz miała 2 dni wolnego
chyba nas obie dopadł wirus Zika albo inna świńska grypa i pomieszała cos w mózgach
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:26   #4798
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ją -geniusz- kiedyś wypralam stowke. Bylam w banku ochoty srodowisk a, bo był najbliżej. Kasjerka powiedziała, że to trzeba wymienić w PKO. Poszlak całe dwa budynki dalej i bez problemów dostała nową. Pani tylko zapytała z ciekawości co się z tym banknotem stało. To powiedziała, że najpierw wyprał sie w 30 stopniach, a potem jeszcze na długim cyklu w 60, bo nie zauwwazylam go za pierwszym razem.
Moja mama wyprała kiedyś 600 zł
Ale na szczęście ręcznie, tata miał w koszuli w kieszonce, zawsze wszystko wyciągał z kieszeni zanim dawał do prania, ale wtedy zapomniał.
Na szczęście z kasą nic się nie stało, ładnie sobie wyschła
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:27   #4799
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
No właśnie mi jakieś reklamy wyskakują, a mimo wszystko często robię zakupy przez aplikację na telefon i chciałabym jakoś się zabezpieczyć. Akurat radia nie słuchałam

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------



A jakiego? Bo właśnie chodzi o to że za bardzo nie wiem czego szukać a wiadomo jak wpisze w sklep play to ten antywirus niekoniecznie będzie wiarygodny..

W domu już od lat używam eset. Nie wiem jakie teraz są zestawy, bo jakoś rok temu na kilka lat odnawiałam licencję
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-07, 12:34   #4800
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
chyba nas obie dopadł wirus Zika albo inna świńska grypa i pomieszała cos w mózgach
wszystko jest możliwe
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 20:05:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.