Krem do cery wrażliwej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-29, 08:26   #1
burberry13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11

Krem do cery wrażliwej.


Witam!
Szukam kremu do cery wrażliwej, który dobrze nawilża i nie zatyka porów (mam problem z czarnymi zaskórnikami). Macie jakieś propozycje?
burberry13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:39   #2
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Krem do cery wrażliwej.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-wrazliwej.htm
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 17:50   #3
gosc12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Krem do cery wrażliwej

Witam, z racji, że moja skóra na policzkach jest ciągle lekko zaczerwieniona i każdy krem czy żel to potęguje szukam jakiegoś kremu, który by w swoim składzie nie zawierał złych składników - olejów mineralnych, parabenów, alkoholi, silikonów, barwników i konserwantów + składników zapychających. Najlepiej żeby posiadał jakiś średni filtr uv gdyż to krem na dzień. Czytałem już wiele składów lecz nawet hipoalergiczne mają pełno tych składników. Może ktoś ma jakieś propozycje?
Pozdrawiam
gosc12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 20:09   #4
KatarzynaB1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 41
Dot.: Krem do cery wrażliwej

Cytat:
Napisane przez gosc12345 Pokaż wiadomość
Witam, z racji, że moja skóra na policzkach jest ciągle lekko zaczerwieniona i każdy krem czy żel to potęguje szukam jakiegoś kremu, który by w swoim składzie nie zawierał złych składników - olejów mineralnych, parabenów, alkoholi, silikonów, barwników i konserwantów + składników zapychających. Najlepiej żeby posiadał jakiś średni filtr uv gdyż to krem na dzień. Czytałem już wiele składów lecz nawet hipoalergiczne mają pełno tych składników. Może ktoś ma jakieś propozycje?
Pozdrawiam
Nie jestem kosmetyczką, zatem napisze o doświadczeniach w rodzinie - moja mama ma bardzo podobne problemy z doborem kosmetyków - często coś ją uczula. Kiedyś kupowała krem i po 1-2 użyciu okazywało się, że nie może go stosować. Ja z siostrą kończyłyśmy te kremy - bo po prostu szkoda było . Od jakiegoś czasu używa kosmetyków Tolerans Sensitiv i odnoszę wrażenie, że bardzi jej służą - próbowałaś ich ?
KatarzynaB1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 08:00   #5
ala_98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Krem do cery wrażliwej

Mam bardzo wrażliwą skórę z problemami naczynkowymi. Do tej pory wszystkie kremy mnie uczulały. Pomógł krem z serii Ziaja Med na noc uszczelniający naczynka. Może Wam też przyniesie ulgę.
ala_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 14:42   #6
gosc12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Dot.: Krem do cery wrażliwej

Aktualnie na noc używam forever aloe propolis creme, podobno dobry na syfy, jednak wit. A, parabeny i perfumy (ma bardzo mocny zapach) nie sprzyjaj schodzeniu zaczerwienienia. Na dzień używałam kremów zimowych, teraz przerzucę się na coś z filtrem: mam ziaja ulga spf 20 oraz ziaja med spf 50 matujący, ten 1 w miarę ok ale strasznie się świecę po nim, po 2 bardziej rumień widać, miałam też avene antirougeurs fort jednak próbkę więc dużo nie powiem o nim (ale chyba masło shea robiło syfków trochę).
gosc12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 00:27   #7
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Krem do cery wrażliwej

Ja używam teraz kremu Fitomed do twarzy, do cery naczynkowej. Poleciła mi go koleżnka i jest ok, nie podrażnia a mam bardzo wrażliwą skórę
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-28, 10:06   #8
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Krem do cery wrażliwej

Do wrażliwej skory ja polecam kosmetyki z yves rocher lub bioderma do skory wrażliwej. Bardzo fajne produkty
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 11:06:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.