Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-28, 16:21   #4111
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma to jak wyniki badañ Nie denerwuj siê tylko popraw.
Ale ja siê tym nie denerwujê. Jedyne co mam nie w normie w badaniu krwi to dobry cholesterol poni¿ej normy, ale to siê jedzonkiem uzupe³ni oraz 0,9 punkta za duzo monocytów. I tyle.
Pobranie moczu pewnie skopa³am i tyle, sam lekarz mi to powiedzia³

Cytat:
Dziewczyny walta mnie po ³ebie bo my¶lê o przyciemnieniu....
Normalnie te wszystkie 8 sa takie brzydkie a nie mogê braæ popielatych to jaki sens trzymaæ na g³owie co¶ z³oto rudego co do mnie nie pasuje. Szukam alternatyw do profesjonalnych farb i w oko wpad³y mi tylko Garnier Olia 8,31, Syoss Oleo 8-05, Loreal 8,31 Chicago, którego ju¿ chyba nie produkuj±... Tragedia. Muszê znale¼æ jednak co¶ tañszego, bo jak znowu wyjdzie mi kaszana po profesce, to nie chcê wydawaæ mnóstwa kasy na tak± farbê. Wolê przykryæ zieleñ czym¶ tanim a potem naturê z czego¶ dobrego. Sama ju¿ nie wiem. Od 24h ogl±dam te wszystkie farby, próbniki, ceny... Mam do¶æ. Chyba walnê sobie ciemno na górze i zostawiê koñcówki jasne i bêdzie te ombre i ju¿!
Na³ó¿ jak±¶ 7 na górê i zrób sobie ombre, bo nadal modne. A takie jedno tonowe przej¶cia s± bardzo ³adne, nie to co mega rozjazd w poziomach u niektórych babek, np. góra to 4, a dó³ blisko 12, brrr...

A moje ewentualne rozja¶nienie w³osów "tak czy siak" w³a¶nie rozbi³o siê o ska³y i zatonê³o
Bo moja fryzjerka dzi¶ stwierdzi³a, ¿e "w³osy za bardzo siê zniszcz±" i "bardzo du¿o trzeba bêdzie obci±æ". Czyli krótko mówi±c, nie dam jej nak³adaæ mi nic rozja¶niaj±cego, bo mo¿e wyj¶æ ma³a/du¿a tragedia.
Sama znowu sobie nie zrobiê, bo siê bojê, ¿e ¼le na³o¿ê, a nie mam nikogo w miarê ogarniêtego manualnie, ¿eby mi to zrobi³ < ryk, ¿al i gile z nosa >

Normalnie zaszyjê siê dzi¶ w k±cie i bêdê szlochaæ, bo teraz jak mi powiedzia³a, ¿e nie da rady, to ja siê oczywi¶cie na to rozja¶nienie napali³am ...

http://2.bp.blogspot.com/-1cSEVv2dZO...6ajbo1_500.gif
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lm...lv8do1_400.gif

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie podoba mi siê odcieñ. Niestety prze tego glona nie mog³am d±¿yc do swojego obranego odcienia, czyli popielatego lub samego opalizuj±cego. Pozosta³y mi rudo¶ci, z³ota i w ogóle do d... z tym ca³ym blondem! Poziom 8 jest ciemny jak dla mnie i wcale nie widaæ, ¿e mam jasne w³osy. Mia³am imprezê urodzinow± synka i nikt z go¶ci (nawet kobiety) nie zauwa¿y³y zmiany we w³osach. Dla nich stale mam jasny br±z Na kij mi kolor który tylko w s³oñcu dobrze wygl±da lub we fleszu aparatu. Normalnie za³amujê siê tym z³otym odcieniem bo moja twarz wygl±da strasznie. Taka ze mnie ró¿owa ¶winka w ja¶niejszych ni¿ br±z w³osach.
My¶lê, ¿e sama sobie da³a¶ tutaj odpowied¼

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Chcê was podrêczyæ



Nie ma rudo¶ci Ha ha Wreszcie
Wszytko siê wyrówna³o i nie ma tej wstrêtnej rudo¶ci.
Rumpleteazer wycmoka³abym ciê gdybys by³a blizej

Kolorek wyszed³ ¶liczny. Na fotce wygl±da ciemniej niz ja go widzê. Po d³ugo¶ci jest to bardziej br±z taki kasztanowy, nie rudy. A odrosty, które byly wsciekle rude s± po prostu ciemny br±z

A wiêc mam juz pomysl na siebie. Zamiast przyciemniac dla unikniêcia rudosci, teraz bêdê do ja¶niejszych br±zów dodawac mixa niebieskiego i bedê robic tylko odrosty.
Ale siê cieszê!!!!!!!!

Na fotkach jest przed po lewej stronie, a po prawej po mixtonie. Na drugiej tak samo: przed po lewej, po po prawej.
NOOOO !!!!

http://media.tumblr.com/tumblr_lvi2y3eb5V1qzjix8.gif
http://media.tumblr.com/8cb046e6f16e...lTs1qz4rgp.gif

Gratulujê Weronisiu znalezienia sposobu na kolorek
Bardzo ³adnie wysz³o i rzeczywi¶cie odrost teraz jest br±zowy, a nie rudawy
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-28 o 16:24
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 07:15   #4112
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 251
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Chcê was podrêczyæ



Nie ma rudo¶ci Ha ha Wreszcie
Wszytko siê wyrówna³o i nie ma tej wstrêtnej rudo¶ci.
Rumpleteazer wycmoka³abym ciê gdybys by³a blizej

Kolorek wyszed³ ¶liczny. Na fotce wygl±da ciemniej niz ja go widzê. Po d³ugo¶ci jest to bardziej br±z taki kasztanowy, nie rudy. A odrosty, które byly wsciekle rude s± po prostu ciemny br±z

A wiêc mam juz pomysl na siebie. Zamiast przyciemniac dla unikniêcia rudosci, teraz bêdê do ja¶niejszych br±zów dodawac mixa niebieskiego i bedê robic tylko odrosty.
Ale siê cieszê!!!!!!!!

Na fotkach jest przed po lewej stronie, a po prawej po mixtonie. Na drugiej tak samo: przed po lewej, po po prawej.

Piêkny efekt i teraz ja siê od Ciebie chcê dowiedzieæ paru rzeczy.
Mam w³osy w kolorze ¶redni w kierunku ciemnego br±zu , miejscami jasny - i odrosty rude. Totalny misz masz. I moje pytanie brzmi jak wyrównaæ kolor ¿eby mieæ ten ¶redni tak±typow± 5tkê jak Ty masz ? Bo kolor masz równy , i odrosty teraz równie¿. Czy w moim przypadku potrzebne bêdzie u¿ycie mixtonu na ca³e w³osy? proszê bo w pi±tek muszê JAKO¦ wygl±daæ i chyba siê za³amiê
ilonkastok jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 07:23   #4113
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A moje ewentualne rozja¶nienie w³osów "tak czy siak" w³a¶nie rozbi³o siê o ska³y i zatonê³o
Bo moja fryzjerka dzi¶ stwierdzi³a, ¿e "w³osy za bardzo siê zniszcz±" i "bardzo du¿o trzeba bêdzie obci±æ". Czyli krótko mówi±c, nie dam jej nak³adaæ mi nic rozja¶niaj±cego, bo mo¿e wyj¶æ ma³a/du¿a tragedia.
Sama znowu sobie nie zrobiê, bo siê bojê, ¿e ¼le na³o¿ê, a nie mam nikogo w miarê ogarniêtego manualnie, ¿eby mi to zrobi³ < ryk, ¿al i gile z nosa >

Normalnie zaszyjê siê dzi¶ w k±cie i bêdê szlochaæ, bo teraz jak mi powiedzia³a, ¿e nie da rady, to ja siê oczywi¶cie na to rozja¶nienie napali³am ...
Klasyka gatunku

A my¶lisz, ¿e fryzjerka przesadza (ma zachowawcze podej¶cie), czy rzeczywi¶cie mo¿e byæ ¼le z w³osami?

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkny efekt i teraz ja siê od Ciebie chcê dowiedzieæ paru rzeczy.
Mam w³osy w kolorze ¶redni w kierunku ciemnego br±zu , miejscami jasny - i odrosty rude. Totalny misz masz. I moje pytanie brzmi jak wyrównaæ kolor ¿eby mieæ ten ¶redni tak±typow± 5tkê jak Ty masz ? Bo kolor masz równy , i odrosty teraz równie¿. Czy w moim przypadku potrzebne bêdzie u¿ycie mixtonu na ca³e w³osy? proszê bo w pi±tek muszê JAKO¦ wygl±daæ i chyba siê za³amiê
Ilonkastok, dobrze by by³o, gdyby¶ wrzuci³a zdjêcia swoich w³osów (takie które nie przek³amuj± koloru) i napisa³a czym farbowa³a¶ ostatnio.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 07:31   #4114
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 251
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Klasyka gatunku

A my¶lisz, ¿e fryzjerka przesadza (ma zachowawcze podej¶cie), czy rzeczywi¶cie mo¿e byæ ¼le z w³osami?

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------



Ilonkastok, dobrze by by³o, gdyby¶ wrzuci³a zdjêcia swoich w³osów (takie które nie przek³amuj± koloru) i napisa³a czym farbowa³a¶ ostatnio.
Mniej wiêcej taki, a raczej bardzo podobny tyle ¿e miejscami jeszcze ciemne, niestety niemam czym zrobiæ sobie zdj teraz , wiêc proszê siêsugerowac tym zdjêcien
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (21,7 KB, 13 za³adowañ)
ilonkastok jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 07:46   #4115
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Chcê was podrêczyæ



Nie ma rudo¶ci Ha ha Wreszcie
Wszytko siê wyrówna³o i nie ma tej wstrêtnej rudo¶ci.
Rumpleteazer wycmoka³abym ciê gdybys by³a blizej

Kolorek wyszed³ ¶liczny. Na fotce wygl±da ciemniej niz ja go widzê. Po d³ugo¶ci jest to bardziej br±z taki kasztanowy, nie rudy. A odrosty, które byly wsciekle rude s± po prostu ciemny br±z

A wiêc mam juz pomysl na siebie. Zamiast przyciemniac dla unikniêcia rudosci, teraz bêdê do ja¶niejszych br±zów dodawac mixa niebieskiego i bedê robic tylko odrosty.
Ale siê cieszê!!!!!!!!

Na fotkach jest przed po lewej stronie, a po prawej po mixtonie. Na drugiej tak samo: przed po lewej, po po prawej.
hahaha zgad³am
³adny kolorek

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Poka¿ wiadomo¶æ
Mniej wiêcej taki, a raczej bardzo podobny tyle ¿e miejscami jeszcze ciemne, niestety niemam czym zrobiæ sobie zdj teraz , wiêc proszê siêsugerowac tym zdjêcien
nie widzê tutaj ¿adnych nierówno¶ci
tylko fajny kolor
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 07:49   #4116
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 251
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
hahaha zgad³am
³adny kolorek

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------



nie widzê tutaj ¿adnych nierówno¶ci
tylko fajny kolor
Ale napisa³am, ¿e to nie jest moje zdjêcie i moje w³osy maj± jeszcze pasma ciemniejsze z poziomu 5.0 wiêc nie jest to jednolity kolor. Proszê mi doradziæ czy ten mixton mam u¿yæ na same odrosty rude czy te¿ na ca³o¶æ coby kolor by³ jednolity bo jest teraz niby z podobnych kolorów ale nie jednolity. I taka moja pro¶ba by³a od pocz±tku.
ilonkastok jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:24   #4117
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Klasyka gatunku

A my¶lisz, ¿e fryzjerka przesadza (ma zachowawcze podej¶cie), czy rzeczywi¶cie mo¿e byæ ¼le z w³osami?
Wiesz, podejrzewam, ¿e ona siê chyba zwyczajnie nie chce w to bawiæ. Mo¿e nie jest pewna czy dobrze zrobi, albo co¶.
No to kurde nie mog³a uczciwie powiedzieæ, ¿e siê nie podejmie, bo co¶-tam. A nie mi wciska³a, ¿e po co, ¿e siê nie da, bo "mam za du¿o farby na w³osach"

Normalnie, jak to Weronisia kiedy¶ cudownie okre¶li³a, napali³am siê teraz jak ³ysy na grzebieñ na to rozja¶nienie...
Siedzê i nie wiem co mam robiæ, bo jestem lekko zdo³owana Chyba trzeba bêdzie poprzegl±daæ jakie¶ fotki ciemnow³osych, ¿eby mi wróci³ zapa³ na ciemniejsze
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-29 o 08:29
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 08:25   #4118
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ilonka nie nakladalabym mixa na calosc a tylko tam gdzie masz rude. Bo te co teraz s± ciemne wyjda ci granatowo czarne.
Teraz nie widze zdjêcia. Wrócê z pracy to zajrze i napisze.

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:30   #4119
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

MCROMANCE mi fryzjerka powiedziala to samo i ¿e po rozjasnianiu zostan± mi w³osy do po³owy ucha ... jako¶ zesz³am garnierami do srednio-ciemnego blondu i w³osy nadal mam
To ¿e fryzjerki nic innego nie potrafi± ni¿ waln±æ rozjasniacz to wiadomo...
Apropo zniszczonych w³osów - moje byly wcze¶niej dwa razy robione rozjasniaczem na wodzie 6% wiêc po dlugosci zdrowe nie byly (jesynie to co zroslo wciagu ostatniego roku) i jakos teraz nie odpadly po ostatnich zabiegach.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:40   #4120
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
MCROMANCE mi fryzjerka powiedziala to samo i ¿e po rozjasnianiu zostan± mi w³osy do po³owy ucha ... jako¶ zesz³am garnierami do srednio-ciemnego blondu i w³osy nadal mam
To ¿e fryzjerki nic innego nie potrafi± ni¿ waln±æ rozjasniacz to wiadomo...
Apropo zniszczonych w³osów - moje byly wcze¶niej dwa razy robione rozjasniaczem na wodzie 6% wiêc po dlugosci zdrowe nie byly (jesynie to co zroslo wciagu ostatniego roku) i jakos teraz nie odpadly po ostatnich zabiegach.
No w³a¶nie !!! Przecie¿ jak ja tu siedzê ju¿ jaki¶ czas, to widzê co dziewczyny robi³y ze swoimi w³osami i nadal je maj±. Wiadomo, ¿e koñce trzeba wtedy podci±æ, ale to siê wlicza w koszta "ja chcê ten kolor".

A teraz mam klops, bo tej fryzjerce jeszcze ufam, je¶li idzie o obcinanie i farbowanie (bo farbê sama sobie dobieram ), a do "obcej", nie sprawdzonej fryzjerki nie pójdê.
Sama te¿ nie dam rady sobie zrobiæ, bo za przeproszeniem, posram siê w gacie w po³owie zabiegu

Muszê chyba poszukaæ zdjêæ babek w ciemnych w³osach, albo obejrzeæ dramê, gdzie bohaterka ma ciemniejsze w³osy
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-29 o 08:41
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:45   #4121
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
MCROMANCE mi fryzjerka powiedziala to samo i ¿e po rozjasnianiu zostan± mi w³osy do po³owy ucha ... jako¶ zesz³am garnierami do srednio-ciemnego blondu i w³osy nadal mam
To ¿e fryzjerki nic innego nie potrafi± ni¿ waln±æ rozjasniacz to wiadomo...
Apropo zniszczonych w³osów - moje byly wcze¶niej dwa razy robione rozjasniaczem na wodzie 6% wiêc po dlugosci zdrowe nie byly (jesynie to co zroslo wciagu ostatniego roku) i jakos teraz nie odpadly po ostatnich zabiegach.
Z drugiej strony.. ja raz, jedyny raz w ¿yciu, rozja¶nia³am w³osy u fryzjera i raz, jedyny raz w ¿yciu, by³y na mokro gumowate na koñcach i zaczê³y siê ³amaæ (a akcja mia³a miejsce w renomowanym salonie!).

Wiêc mo¿e lepiej niech te fryzjerki, co nie czuj± siê na si³ach, nie majstruj±... Lepiej dla naszych w³osów

Oczywi¶cie w pó¼niejszych okresach ¿ycia rozja¶nia³am w³osy sama kilka razy. Dekoloryzowa³am dekoloryzatorem klasycznym, innym razem siarkowym, rozja¶niaczem. I co najwy¿ej lekko przesuszy³am w³osy. Sama nigdy nie doprowadzi³am swoich w³osów do takiego stanu jak profesjonalistka
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:48   #4122
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie !!! Przecie¿ jak ja tu siedzê ju¿ jaki¶ czas, to widzê co dziewczyny robi³y ze swoimi w³osami i nadal je maj±. Wiadomo, ¿e koñce trzeba wtedy podci±æ, ale to siê wlicza w koszta "ja chcê ten kolor".

A teraz mam klops, bo tej fryzjerce jeszcze ufam, je¶li idzie o obcinanie i farbowanie (bo farbê sama sobie dobieram ), a do "obcej", nie sprawdzonej fryzjerki nie pójdê.
Sama te¿ nie dam rady sobie zrobiæ, bo za przeproszeniem, posram siê w gacie w po³owie zabiegu

Muszê chyba poszukaæ zdjêæ babek w ciemnych w³osach, albo obejrzeæ dramê, gdzie bohaterka ma ciemniejsze w³osy
Mi siê wydaje ¿e jak Ci chodzi po g³owie to rozjasnianie to ¿adne ogladanie brazów nie pomo¿e no mo¿e na chwilkê. ..
Te¿ pyta³am fryzjerki której ufam. Wydaje mi siê ¿e im siê po prostu nie chce robiæ tego stopniowo tylko by rozjasniacz walily po calosci...
Wiesz co ja na Twoim miejscu bym wyprobowala jak±¶ farbê rozjasniajac±. Wielkiej ró¿nicy nie bedzie za pierwszym razem ale te¿ w³osy Ci sie nie zniszcz± i zobaczysz jak reaguj±.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:48   #4123
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Poka¿ wiadomo¶æ
Ale napisa³am, ¿e to nie jest moje zdjêcie i moje w³osy maj± jeszcze pasma ciemniejsze z poziomu 5.0 wiêc nie jest to jednolity kolor. Proszê mi doradziæ czy ten mixton mam u¿yæ na same odrosty rude czy te¿ na ca³o¶æ coby kolor by³ jednolity bo jest teraz niby z podobnych kolorów ale nie jednolity. I taka moja pro¶ba by³a od pocz±tku.
naprawdê? no to przepraszam, nie doczyta³am
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:57   #4124
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Z drugiej strony.. ja raz, jedyny raz w ¿yciu, rozja¶nia³am w³osy u fryzjera i raz, jedyny raz w ¿yciu, by³y na mokro gumowate na koñcach i zaczê³y siê ³amaæ (a akcja mia³a miejsce w renomowanym salonie!).

Wiêc mo¿e lepiej niech te fryzjerki, co nie czuj± siê na si³ach, nie majstruj±... Lepiej dla naszych w³osów

Oczywi¶cie w pó¼niejszych okresach ¿ycia rozja¶nia³am w³osy sama kilka razy. Dekoloryzowa³am dekoloryzatorem klasycznym, innym razem siarkowym, rozja¶niaczem. I co najwy¿ej lekko przesuszy³am w³osy. Sama nigdy nie doprowadzi³am swoich w³osów do takiego stanu jak profesjonalistka
Ale ¿eby ona kurde szczerze powiedzia³a, ¿e siê nie podejmie bo nie czuje siê na si³ach. A nie takie - "za du¿o farby na w³osach i siê nie da"...
To mnie wkurzy³o i nakrêci³o jeszcze bardziej na rozja¶nienie, bo siê kurde DA zrobiæ.

A czemu sama sobie nie zniszczy³a¶ w³osów jak fryzjerka w salonie? Bo ty tylko siebie pilnujesz, a nie kilku babek na raz jak to bywa Patrzysz, sprawdzasz, a jak co¶ nie teges, to zmywasz, a nie "nic siê nie stanie - trzymamy pe³ny czas".

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê wydaje ¿e jak Ci chodzi po g³owie to rozjasnianie to ¿adne ogladanie brazów nie pomo¿e no mo¿e na chwilkê. ..
Te¿ pyta³am fryzjerki której ufam. Wydaje mi siê ¿e im siê po prostu nie chce robiæ tego stopniowo tylko by rozjasniacz walily po calosci...
Wiesz co ja na Twoim miejscu bym wyprobowala jak±¶ farbê rozjasniajac±. Wielkiej ró¿nicy nie bedzie za pierwszym razem ale te¿ w³osy Ci sie nie zniszcz± i zobaczysz jak reaguj±.
Sama nie wiem ju¿. Bo je¶li bym rozja¶nia³a, to chcê na pewno do poziomu 7, a nie lekko dla sprawdzenia. Wiêc czy by³by w tym sens, ¿eby mêczyæ w³osy dla potwierdzenia, ¿e chcê i siê da?


Kurde, jak ja ¿a³ujê, ze nie mam takiej fryzjerki jak Mysia lub Blond Bunny pod nosem. One przynajmniej znaj± inne metody rozja¶nienia ni¿ czysty rozjasniacz po ca³o¶ci
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-29 o 08:58
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 09:25   #4125
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ¿eby ona kurde szczerze powiedzia³a, ¿e siê nie podejmie bo nie czuje siê na si³ach. A nie takie - "za du¿o farby na w³osach i siê nie da"...
To mnie wkurzy³o i nakrêci³o jeszcze bardziej na rozja¶nienie, bo siê kurde DA zrobiæ.
Za du¿o farby na w³osach No tak, zdecydowanie naj³atwiej farbowaæ w³osy naturalne... Bez dalszych komentarzy

Cytat:
A czemu sama sobie nie zniszczy³a¶ w³osów jak fryzjerka w salonie? Bo ty tylko siebie pilnujesz, a nie kilku babek na raz jak to bywa Patrzysz, sprawdzasz, a jak co¶ nie teges, to zmywasz, a nie "nic siê nie stanie - trzymamy pe³ny czas".
Akurat ta babka obs³ugiwa³a wtedy tylko mnie, ale podejrzewam, ¿e na³o¿y³a najsilniejszy ¶rodek jaki mia³a, na maksymalny czas, i niech siê dzieje co chce..

Dawno to by³o, my¶lê, ¿e z 12-15 lat temu, ale uraz pozosta³. Teraz chodzê siê strzyc do takiego salonu, gdzie widzê, ¿e ³adnie farbuj±. Fryzjerki i kolorystki maj± ³adne, b³yszcz±ce w³osy, w fajnych kolorach. Klientki te¿. Ale ja ju¿ siê przyzwyczai³am do samofarbowania A przy okazji jaka oszczêdno¶æ Mo¿na wydaæ na inne przyjemno¶ci.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 09:37   #4126
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Za du¿o farby na w³osach No tak, zdecydowanie naj³atwiej farbowaæ w³osy naturalne... Bez dalszych komentarzy
Widzisz teraz "z czym" ja muszê pracowaæ
Dobrze, ¿e ja siê zainteresowa³am tymi farbami profesjonalnymi, bo ja bym wiecznie chodzi³a z ciemnic± na g³owie, a moja mama ze sp³ukan± totalnie z siwków farb±

Cytat:
Akurat ta babka obs³ugiwa³a wtedy tylko mnie, ale podejrzewam, ¿e na³o¿y³a najsilniejszy ¶rodek jaki mia³a, na maksymalny czas, i niech siê dzieje co chce..

Dawno to by³o, my¶lê, ¿e z 12-15 lat temu, ale uraz pozosta³. Teraz chodzê siê strzyc do takiego salonu, gdzie widzê, ¿e ³adnie farbuj±. Fryzjerki i kolorystki maj± ³adne, b³yszcz±ce w³osy, w fajnych kolorach. Klientki te¿. Ale ja ju¿ siê przyzwyczai³am do samofarbowania A przy okazji jaka oszczêdno¶æ Mo¿na wydaæ na inne przyjemno¶ci.
No tak, polecimy najsilniejszym ¶rodkiem co mamy, to bêdzie szybciej - weeeeee !!!! Normalnie strach siê baæ...

Ja ostatnio siê przerazi³am. Sz³am na zakupy i przechodzi³am obok salonu, w którym kiedy¶ pracowa³a moja fryzjerka. Wysz³a z niego jedna z pracownic. A ja prawie gêbê rozdziawi³am z szoku - rudawo-marchewkowe, wyp³owia³e, pocieniowane na emo siano
Moje w³osy to przy tym s± w kondycji idealnej, a wiem, ¿e jeszcze troszkê im brakuje do tego co chcê osi±gn±æ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 10:30   #4127
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Zakocha³am siê w tym kolorze http://lightblondhair.blogspot.com/2...ajirel-82.html

Zastanawiam siê co teraz robiæ ... w koñcu ju¿ ca³e 8 dni siê nie farbowa³am wiêc trzeba powoli my¶leæ nad farb±
Wiêc tak siê zastanawiam czy robiæ po raz kolejny tego Garniera 110 czy mo¿e kupiæ co¶ profesjonalnego??? Np Alfaparf 1100 + oxy 9%??? Na razie chcê na pewno jeszcze podja¶niæ w³osy jak±¶ natur±. Potem bêdê my¶leæ nad odcieniem docelowym. Dorad¼cie
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 10:34   #4128
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Zakocha³am siê w tym kolorze http://lightblondhair.blogspot.com/2...ajirel-82.html

Zastanawiam siê co teraz robiæ ... w koñcu ju¿ ca³e 8 dni siê nie farbowa³am wiêc trzeba powoli my¶leæ nad farb±
Wiêc tak siê zastanawiam czy robiæ po raz kolejny tego Garniera 110 czy mo¿e kupiæ co¶ profesjonalnego??? Np Alfaparf 1100 + oxy 9%??? Na razie chcê na pewno jeszcze podja¶niæ w³osy jak±¶ natur±. Potem bêdê my¶leæ nad odcieniem docelowym. Dorad¼cie
³oooo alez Cie wzielo na rozjasnianie

a mi sie podoba co mam teraz na glowie i nawet ten jasniejszy odrost juz nie jest taki zolty chyba, zdjeciem nie umiem tego uchwycic. Mysle, ze nastepnym razem na odrost poloze mieszanke 7/7 i 6/7 i wtedy powinno juz pasowac do reszty tej od gory bo dol mam troche inny, a srodek ciemniejszy. Ale nie jakos razaco. Zreszt pisalam, ze chodze w kucyku non stop albo warkoczu.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 10:45   #4129
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ

Zastanawiam siê co teraz robiæ ... w koñcu ju¿ ca³e 8 dni siê nie farbowa³am wiêc trzeba powoli my¶leæ nad farb±
Wiêc tak siê zastanawiam czy robiæ po raz kolejny tego Garniera 110 czy mo¿e kupiæ co¶ profesjonalnego??? Np Alfaparf 1100 + oxy 9%??? Na razie chcê na pewno jeszcze podja¶niæ w³osy jak±¶ natur±. Potem bêdê my¶leæ nad odcieniem docelowym. Dorad¼cie
no musze przyznaæ, ze kolor genialny
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 10:46   #4130
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
³oooo alez Cie wzielo na rozjasnianie

a mi sie podoba co mam teraz na glowie i nawet ten jasniejszy odrost juz nie jest taki zolty chyba, zdjeciem nie umiem tego uchwycic. Mysle, ze nastepnym razem na odrost poloze mieszanke 7/7 i 6/7 i wtedy powinno juz pasowac do reszty tej od gory bo dol mam troche inny, a srodek ciemniejszy. Ale nie jakos razaco. Zreszt pisalam, ze chodze w kucyku non stop albo warkoczu.
A 7 nie bêdzie dla Ciebie za Ciemna ?

no wziê³o mnie fakt ale tym razem chcê to jako¶ wszystko zrobiæ z g³ow±
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 10:49   #4131
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Zakocha³am siê w tym kolorze http://lightblondhair.blogspot.com/2...ajirel-82.html

Zastanawiam siê co teraz robiæ ... w koñcu ju¿ ca³e 8 dni siê nie farbowa³am wiêc trzeba powoli my¶leæ nad farb±
Wiêc tak siê zastanawiam czy robiæ po raz kolejny tego Garniera 110 czy mo¿e kupiæ co¶ profesjonalnego??? Np Alfaparf 1100 + oxy 9%??? Na razie chcê na pewno jeszcze podja¶niæ w³osy jak±¶ natur±. Potem bêdê my¶leæ nad odcieniem docelowym. Dorad¼cie

Ale serio, w koñcu skoñczysz jak Kachula kiedy przedobrzy³a z rozja¶nianiem.
Daj w³osom odpocz±æ i na razie nie kombinuj - takie moje zdanie.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
³oooo alez Cie wzielo na rozjasnianie

a mi sie podoba co mam teraz na glowie i nawet ten jasniejszy odrost juz nie jest taki zolty chyba, zdjeciem nie umiem tego uchwycic. Mysle, ze nastepnym razem na odrost poloze mieszanke 7/7 i 6/7 i wtedy powinno juz pasowac do reszty tej od gory bo dol mam troche inny, a srodek ciemniejszy. Ale nie jakos razaco. Zreszt pisalam, ze chodze w kucyku non stop albo warkoczu.
Wa¿ne, ¿e jest zno¶nie i nie korci ciê ¿eby to zrównaæ Za miesi±c sobie po³o¿ysz i wyrównasz odrost z reszt± i bêdzie git

Mnie nadal trzyma chêæ zej¶cia na poziom 7, ale nie ma mi kto rozja¶niæ
Tak to jest jak siê nie ma znajomych w swoim mie¶cie, tylko porozrzucanych po ca³ej Polsce.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 10:53   #4132
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A 7 nie bêdzie dla Ciebie za Ciemna ?

no wziê³o mnie fakt ale tym razem chcê to jako¶ wszystko zrobiæ z g³ow±
7 dla mnie za ciemna? co Ty teraz mam gdzies poziom 6 taki czekoladowy lekko.


mcromance dziwne, ze fryzjerka odmowila Ci rozjasnienia. Pewnie sie nie zna i miala na mysli sam rozjasniacz
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 10:57   #4133
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
7 dla mnie za ciemna? co Ty teraz mam gdzies poziom 6 taki czekoladowy lekko.


mcromance dziwne, ze fryzjerka odmowila Ci rozjasnienia. Pewnie sie nie zna i miala na mysli sam rozjasniacz
Te¿ tak my¶lê.
Z jednej strony lepiej, ¿e odmówi³a, bo przynajmniej nic nie spartoli i nie skoñczê ze spalonymi w³osami. Ale z drugiej strony teraz to ja siê nakrêci³am i chcê, a nie ma kto zrobiæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 10:58   #4134
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

Ale serio, w koñcu skoñczysz jak Kachula kiedy przedobrzy³a z rozja¶nianiem.
Daj w³osom odpocz±æ i na razie nie kombinuj - takie moje zdanie.

Mnie nadal trzyma chêæ zej¶cia na poziom 7, ale nie ma mi kto rozja¶niæ
Tak to jest jak siê nie ma znajomych w swoim mie¶cie, tylko porozrzucanych po ca³ej Polsce.
Na razie nie kombinujê Szukam farby i czytam, nie bêdê nic robiæ "na hura". Rozwa¿am w³a¶nie ten Alfaparf 1100 lub Loreal 05. Póki co na pewno przerwa, a¿ tak mnie nie korci W tamtym roku spali³am w³osy rozja¶niaczem i wiem czy grozi po¶piech w d±¿eniu do blondu

Wpadnij do mnie to Ci zrobiê

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
7 dla mnie za ciemna? co Ty teraz mam gdzies poziom 6 taki czekoladowy lekko.
Aha ok, no to faktycznie to 7 idealna ¿eby zrównaæ
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 10:59   #4135
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ tak my¶lê.
Z jednej strony lepiej, ¿e odmówi³a, bo przynajmniej nic nie spartoli i nie skoñczê ze spalonymi w³osami. Ale z drugiej strony teraz to ja siê nakrêci³am i chcê, a nie ma kto zrobiæ
wal Garniera i tyle, wlosy masz jasniejsze niz ja przed garnierem zobacz jak Morgan super wyszlo.

Morgan ale podobnie jak mcromance pomyslalam, zebys nie przedobrzyla jak Kachula z tym rozjasnianiem
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 11:11   #4136
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Na razie nie kombinujê Szukam farby i czytam, nie bêdê nic robiæ "na hura". Rozwa¿am w³a¶nie ten Alfaparf 1100 lub Loreal 05. Póki co na pewno przerwa, a¿ tak mnie nie korci W tamtym roku spali³am w³osy rozja¶niaczem i wiem czy grozi po¶piech w d±¿eniu do blondu

Wpadnij do mnie to Ci zrobiê


Aha ok, no to faktycznie to 7 idealna ¿eby zrównaæ
Hahahaha, jasne, dawaj adres i lecê Ale je¶li nie mieszkasz w £odzi lub Wa-wie to bêdzie klops, bo podró¿ mnie wyniesie wiêcej ni¿ rozja¶nianie

A na powa¿nie, to ja mo¿e za jaki¶ czas pójdê podpytaæ u innej fryzjerki u mnie w mie¶cie. Jak ta moja by³a chora i siedzia³a w szpitalu to chodzi³am siê ci±æ z mamu¶k± u innej. W sumie ¼le te¿ nie by³o, a mo¿e akurat bêdzie ta umia³a zrobiæ k±piel?
Tylko kurde rok temu wziê³a 50 z³ za samo farbowanie mojej d³ugo¶ci w³osów, nawet jak przytarga³am swoj± w³asn± farbê Bojê siê ile mo¿e za¶piewaæ za rozja¶nienie...

A jak siê wystarczaj±co wkurzê to sama zrobiê t± zasran± k±piel rozja¶niaj±c± i pojadê do mojej fryzjerki tylko na farbowanie ju¿ po fakcie.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
wal Garniera i tyle, wlosy masz jasniejsze niz ja przed garnierem zobacz jak Morgan super wyszlo.

Morgan ale podobnie jak mcromance pomyslalam, zebys nie przedobrzyla jak Kachula z tym rozjasnianiem
Sama i tak tego nie na³o¿ê, a na fryzjerkê mam teraz focha Ju¿ ³atwiej by mi by³o k±piel waln±æ chyba.

Ale to i tak na razie nie bêdê w³osów ruszaæ, bo ¶wie¿o zrobi³am odrosty. No i poczekam jeszcze, ¿eby te wypadanie siê uspokoi³o i wtedy bêdê mocniej kombinowaæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 11:26   #4137
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
MCROMANCE mi fryzjerka powiedziala to samo i ¿e po rozjasnianiu zostan± mi w³osy do po³owy ucha ... jako¶ zesz³am garnierami do srednio-ciemnego blondu i w³osy nadal mam
To ¿e fryzjerki nic innego nie potrafi± ni¿ waln±æ rozjasniacz to wiadomo...
Apropo zniszczonych w³osów - moje byly wcze¶niej dwa razy robione rozjasniaczem na wodzie 6% wiêc po dlugosci zdrowe nie byly (jesynie to co zroslo wciagu ostatniego roku) i jakos teraz nie odpadly po ostatnich zabiegach.
Chyba ka¿dy fryzjer kiedy mówisz mu ¿e chcesz ja¶niej ni¿ masz od razuma na my¶li rozja¶niacz. Moja powiedzia³a, ¿e nie zejdê z br±zu na rudy... Gdy przysz³am do niej na podciêcie ju¿ ruda to i tak co¶ tam mrucza³a, ¿e to nie równo itp. Owszem nie równo by³o, bo samymi farbami schodzi³am ale by³o!

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie !!! Przecie¿ jak ja tu siedzê ju¿ jaki¶ czas, to widzê co dziewczyny robi³y ze swoimi w³osami i nadal je maj±. Wiadomo, ¿e koñce trzeba wtedy podci±æ, ale to siê wlicza w koszta "ja chcê ten kolor".

A teraz mam klops, bo tej fryzjerce jeszcze ufam, je¶li idzie o obcinanie i farbowanie (bo farbê sama sobie dobieram ), a do "obcej", nie sprawdzonej fryzjerki nie pójdê.
Sama te¿ nie dam rady sobie zrobiæ, bo za przeproszeniem, posram siê w gacie w po³owie zabiegu

Muszê chyba poszukaæ zdjêæ babek w ciemnych w³osach, albo obejrzeæ dramê, gdzie bohaterka ma ciemniejsze w³osy
Nie rozumiem sk±d u Ciebie ta "oporno¶æ" na farbowanie samej farb± rozja¶niaj±c±. Patrz±c po "m±drych" s³owach twojej fryzjerki to sranie w gacie nawet przy niej wchodzi w rachubê.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê wydaje ¿e jak Ci chodzi po g³owie to rozjasnianie to ¿adne ogladanie brazów nie pomo¿e no mo¿e na chwilkê. ..
Te¿ pyta³am fryzjerki której ufam. Wydaje mi siê ¿e im siê po prostu nie chce robiæ tego stopniowo tylko by rozjasniacz walily po calosci...
Wiesz co ja na Twoim miejscu bym wyprobowala jak±¶ farbê rozjasniajac±. Wielkiej ró¿nicy nie bedzie za pierwszym razem ale te¿ w³osy Ci sie nie zniszcz± i zobaczysz jak reaguj±.
Dok³adnie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ¿eby ona kurde szczerze powiedzia³a, ¿e siê nie podejmie bo nie czuje siê na si³ach. A nie takie - "za du¿o farby na w³osach i siê nie da"...
To mnie wkurzy³o i nakrêci³o jeszcze bardziej na rozja¶nienie, bo siê kurde DA zrobiæ.

A czemu sama sobie nie zniszczy³a¶ w³osów jak fryzjerka w salonie? Bo ty tylko siebie pilnujesz, a nie kilku babek na raz jak to bywa Patrzysz, sprawdzasz, a jak co¶ nie teges, to zmywasz, a nie "nic siê nie stanie - trzymamy pe³ny czas".

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------



Sama nie wiem ju¿. Bo je¶li bym rozja¶nia³a, to chcê na pewno do poziomu 7, a nie lekko dla sprawdzenia. Wiêc czy by³by w tym sens, ¿eby mêczyæ w³osy dla potwierdzenia, ¿e chcê i siê da?


Kurde, jak ja ¿a³ujê, ze nie mam takiej fryzjerki jak Mysia lub Blond Bunny pod nosem. One przynajmniej znaj± inne metody rozja¶nienia ni¿ czysty rozjasniacz po ca³o¶ci
Rozumiem, ¿e farba nadal Ci z w³osów kapie i nasi±ka? To nie henna co oblepia w³os, a poza tym sk±d te ilo¶ci farby jak ty odrosty ostatnio tylko nawalasz. Zreszt± w ogóle sk±d taki tekst. Boi siê, bo nie umie schodziæ z koloru jak zwyk³ym rozja¶niaczem

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Zakocha³am siê w tym kolorze http://lightblondhair.blogspot.com/2...ajirel-82.html

Zastanawiam siê co teraz robiæ ... w koñcu ju¿ ca³e 8 dni siê nie farbowa³am wiêc trzeba powoli my¶leæ nad farb±
Wiêc tak siê zastanawiam czy robiæ po raz kolejny tego Garniera 110 czy mo¿e kupiæ co¶ profesjonalnego??? Np Alfaparf 1100 + oxy 9%??? Na razie chcê na pewno jeszcze podja¶niæ w³osy jak±¶ natur±. Potem bêdê my¶leæ nad odcieniem docelowym. Dorad¼cie
Ja widzia³am na ¿ywo na próbniku Luo Color 8,02. Normalnie sza³ dupy ale podobno odcieñ wycofali Wyobra¼ sobie jej w³osy ale mniej szare a bardziej s³omkowe i mieni±ce siê tym opalizuj±cym odcieniem

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ tak my¶lê.
Z jednej strony lepiej, ¿e odmówi³a, bo przynajmniej nic nie spartoli i nie skoñczê ze spalonymi w³osami. Ale z drugiej strony teraz to ja siê nakrêci³am i chcê, a nie ma kto zrobiæ
Dziewczyno jeste¶ na tyle du¿a, ¿e sama potrafisz! Bo bêdê Ci dokuczaæ, ¿e tyle doradzasz a sama nic nie robisz tylko siê wys³ugujesz fryzjerk±
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 11:33   #4138
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kupi³am farbê...
Sta³am dzi¶ w Super-Pharm i patrzy³am i nie wiedzia³am co chce. Mia³am kupiæ Loreala, bo w promocji ale nie umiem wydaæ na jedn± farbê w drogerii 26z³ a nie wiem czy na moje k³aki nie muszê mieæ dwóch. Kupi³am co¶ co ju¿ dawno mnie kusi³o. Pomy¶la³am, ¿e skoro kolejna porcja farbowania ma tylko jeszcze raz pos³u¿yæ aby zakryæ zieleñ, to na kij mi droga farba? Niby aby w³osy by³y po niej dobre, no i musz± byæ, bo po tej farbie zawsze by³y ³adne. Mam dwa opakowania Joanny Piaskowy Blond
multi-cream-color-piaskowy-blond.jpg

Wychodzi w miarê ciep³o, be¿owo (tak czyta³am gdzieniegdzie). Mam jeszcze trochê czerwieni aby do niej dodaæ, wiêc bêdzie spoko. Tylko chyba wodê zamieniê bo w tej ponoæ 9% jest.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-29 o 11:34
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 11:49   #4139
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba ka¿dy fryzjer kiedy mówisz mu ¿e chcesz ja¶niej ni¿ masz od razuma na my¶li rozja¶niacz. Moja powiedzia³a, ¿e nie zejdê z br±zu na rudy... Gdy przysz³am do niej na podciêcie ju¿ ruda to i tak co¶ tam mrucza³a, ¿e to nie równo itp. Owszem nie równo by³o, bo samymi farbami schodzi³am ale by³o!

Nie rozumiem sk±d u Ciebie ta "oporno¶æ" na farbowanie samej farb± rozja¶niaj±c±. Patrz±c po "m±drych" s³owach twojej fryzjerki to sranie w gacie nawet przy niej wchodzi w rachubê. Rozumiem, ¿e farba nadal Ci z w³osów kapie i nasi±ka? To nie henna co oblepia w³os, a poza tym sk±d te ilo¶ci farby jak ty odrosty ostatnio tylko nawalasz. Zreszt± w ogóle sk±d taki tekst. Boi siê, bo nie umie schodziæ z koloru jak zwyk³ym rozja¶niaczem

Dziewczyno jeste¶ na tyle du¿a, ¿e sama potrafisz! Bo bêdê Ci dokuczaæ, ¿e tyle doradzasz a sama nic nie robisz tylko siê wys³ugujesz fryzjerk±
Ja siê z t± farba rozja¶niaj±c± waham, bo ja nie chce delikatnego rozja¶nienia tylko od razu na poziom 7. Wiêc delikatny refleks, ewentualnie poziom 6 po farbie mnie by nie zadowoli³ to po co to robiæ?

Dokuczaæ mi mo¿esz ile chcesz, bo ja jeszcze nie osi±gnê³am "punktu wrzenia", a ¿e w³osy to pierwsze co u mnie widaæ (kolejne to wielki ty³ek ) to mam lekkiego stracha.
Ale jak mi siê czara przeleje to pierdyknê sama k±piel rozja¶niaj±c± (najwy¿ej na jakim¶ profesjonalnym rozja¶niaczu) i niech siê dzieje wola nieba


A ty Kachula widze, ¿e z farbami kombinujesz dalej? Oby ci w koñcu t± zielonkê wyt³uk³o i daj spokój w³osom na jaki¶ czas.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-29 o 11:51
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-29, 12:18   #4140
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê z t± farba rozja¶niaj±c± waham, bo ja nie chce delikatnego rozja¶nienia tylko od razu na poziom 7. Wiêc delikatny refleks, ewentualnie poziom 6 po farbie mnie by nie zadowoli³ to po co to robiæ?

Dokuczaæ mi mo¿esz ile chcesz, bo ja jeszcze nie osi±gnê³am "punktu wrzenia", a ¿e w³osy to pierwsze co u mnie widaæ (kolejne to wielki ty³ek ) to mam lekkiego stracha.
Ale jak mi siê czara przeleje to pierdyknê sama k±piel rozja¶niaj±c± (najwy¿ej na jakim¶ profesjonalnym rozja¶niaczu) i niech siê dzieje wola nieba


A ty Kachula widze, ¿e z farbami kombinujesz dalej? Oby ci w koñcu t± zielonkê wyt³uk³o i daj spokój w³osom na jaki¶ czas.
Nie farbujê teraz tylko sobie po prostu farbê kupi³am. Wyczyta³am, ¿e ten kolor lubi do¶æ ciep³o wychodziæ i pomy¶la³am, ¿e mo¿e obejdzie siê bez dodawania czerwieni. W³a¶nie robiê cieniutkie ma³e pasemko Zobaczê jak farba siê spisuje i albo bêdê dok³adaæ czerwone lub nie. Ale farbowanie ca³ych w³osów to dopiero za jaki¶ czas. Teraz tylko pasemko aby zaspokoiæ rz±dzê farbniêcia. Ech. Ju¿ zapomnia³am jak bardzo ³adnie Joanna pachnie. Tak jakby kwiatowo czy co¶. Taki specyficzny jej zapach.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.