PCC-3- pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-09, 14:58   #1
wiktoriablack
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriablack
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 266

PCC-3- pomoc!


Hej,
Kupiłam wczoraj auto, sprzedający wpisał błędny numer VIN na umowie (jedna cyfra) o czy zorientowałam się dopiero po opłaceniu podatku w US(podczas wypełniania wniosku o przerejestrowanie). Czyli na wypełnianym druku PCC-3 wpisałam błędny VIN. Nie wiem czy mam teraz pójść do US i poprosić o przeprawienie tego? I czy w takiej sytuacji będę musiała jeszcze raz ponieść opłatę?
wiktoriablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 13:37   #2
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: PCC-3- pomoc!

Cytat:
Napisane przez wiktoriablack Pokaż wiadomość
Hej,
Kupiłam wczoraj auto, sprzedający wpisał błędny numer VIN na umowie (jedna cyfra) o czy zorientowałam się dopiero po opłaceniu podatku w US(podczas wypełniania wniosku o przerejestrowanie). Czyli na wypełnianym druku PCC-3 wpisałam błędny VIN. Nie wiem czy mam teraz pójść do US i poprosić o przeprawienie tego? I czy w takiej sytuacji będę musiała jeszcze raz ponieść opłatę?
Nie wiem, czy trzeba będzie robić korektę, raczej musisz to zrobić znając, ale wątpię, żeby przy jej składaniu trzeba było opłacać po raz drugi podatek. To korekta zeznania i tyle. Najlepiej dowiedzieć się w US.

Z doświadczenia podpowiem Ci jednak, żebyś jak najszybciej załatwiła sobie aneks lub poprawiła z byłym właścicielem umowę. Sama miałam błędy na umowie i Wydział Komunikacji nie chciał mi przerejestrować samochodu dopóki nie został sporządzony aneks.

[EDIT]
Nie zauważyłam, ze post jest z początku marca. Trudno, może komuś uwaga o aneksie do umowy się przyda

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2015-04-03 o 13:45
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 20:22   #3
martaiskierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: PCC-3- pomoc!

Ja czytałem w tym miejscu http://skarboweurzedy.pl/pcc-3-dekla...wilnoprawnych/ że deklaracje trzeba zawsze składać a inni piszą, że można uniknąć więc jak to jest w rzeczywistości?
martaiskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 15:55   #4
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: PCC-3- pomoc!

Zawsze składamy,chyba,że wartość pojazdu nie przekroczy 900zł. Niby jak ktoś miałby tego uniknąć?
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 16:55:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.