Wyrzuć to z siebie! cz. II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 13:18   #2131
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
wakacje
Brawo! Ja jutro po porażce z chemii też je zaczynam! Szkoda tej chemii, ale nic, będę miała czas uczyć się jej od postaw a nie na dzikusa wszystko naraz.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 16:22   #2132
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

co za kretynka, nie cierpię się!
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 16:41   #2133
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Brawo! Ja jutro po porażce z chemii też je zaczynam! Szkoda tej chemii, ale nic, będę miała czas uczyć się jej od postaw a nie na dzikusa wszystko naraz.

A ja oby do piątku, w sumie egzam po południu, ale wakacje dopiero chyba od sierpnia, bo po sesji intensywny kurs angielskiego, potem tydzień przerwy i praktyki i koniec dopiero na koniec lipca.....
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 16:54   #2134
anjjjia
Rozeznanie
 
Avatar anjjjia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 866
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
samotność. nic nowego..
__________________

'Miłe panie pamiętajcie: FACET TO NIE PIES - NA KOŚCI NIE POLECI ! A więc wpierniczajcie steki, a nie jakieś tam kanapeczki. '


http://sentymentalno-maniakalny.blogspot.com/
próbuje.


anjjjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 17:07   #2135
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
A ja oby do piątku, w sumie egzam po południu, ale wakacje dopiero chyba od sierpnia, bo po sesji intensywny kurs angielskiego, potem tydzień przerwy i praktyki i koniec dopiero na koniec lipca.....
Ja tak naprawdę też mam od sierpnia, bo od poniedziałku zaczynam 5 tygodni praktyk ale to zawsze luźniejsze niż codzienne dojeżdżanie i takie tam. Będę musiała się uczyć i chemii, i praktyki robić. ale nic, dla mnie to i tak będą bardziej wakacje niż teraz. powodzenia w piątek!
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 19:01   #2136
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

kryzyyyyyyyyyyyyyyyys. ogromny.

codziennie egzaminy, codziennie stres. Perspektywa jutrzejszego egzaminu ustnego, a więc nocy nad notatkami, mnie rozwala ;( najgorsze, że wrócę do domu i nie będę mogła odpocząć, bo w piątek rano kolejny egzamin!!!!!!!


__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 20:04   #2137
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Właśnie doszło do mnie jak bardzo mam spaczony obraz samej siebie
Czemu dopiero teraz do tego doszło, a nie pół roku temu
Cóż czas to zmienić
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 21:47   #2138
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Dlaczego się denerwuję skoro wiem, że i tak nie zaliczę? ? dlaczego popełniam błędy, o których dziś rozmawiałam na wizycie? Dlaczego było te ostatnie dni lepiej, a teraz znów robie kroczek w tył?
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 22:03   #2139
Winky
Zadomowienie
 
Avatar Winky
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 231
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
pewnie
mam nadzieję , że nikt reklamacji nie będzie składał
Dziękuję, dziękuję, dziękuję.
Trzeci egzamin zaliczony. Jeszcze jeden i wakacje <3
__________________
Kochać i tracić, pragnąć i żałować;
Padać boleśnie i znów się podnosić.
Krzyczeć tęsknocie: PRECZ! i błagać: PROWADŹ! -
Oto jest życie: nic a jakże dosyć...
Winky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 08:00   #2140
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

gratki Winky

zaraz wychodzę na ustny. Bleee. troszkę mam wy.ebane, no ale cóż. pouczę się w tramwaju jeszcze.

proszę o trzymanie kciuków!

miłego dnia, Piękne ;*
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 09:28   #2141
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
gratki Winky

zaraz wychodzę na ustny. Bleee. troszkę mam wy.ebane, no ale cóż. pouczę się w tramwaju jeszcze.

proszę o trzymanie kciuków!

miłego dnia, Piękne ;*
trzymam, trzymam

zdałaś już pewnie








ożesz☠☠☠☠aja☠☠☠☠☠☠☠e znowu jest gorąco, a ja muszę się spakować, posprzątać i zrobić ogłoszenia...
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 11:28   #2142
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

On jest taki miły, On jest taki wspaniały, ale ja , ale ja już próbuje uciekać, bo wyglądam tak i jak ja mogę mu się podobać.
Weszłam na wagę po roku czasu i mam teraz za swoje w psychice teraz mi wywrócono jakikolwiek rozsądek co miałam. Chce tego co wcześniej, nie chce pomocy.
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 11:51   #2143
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez Winky Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziękuję, dziękuję.
Trzeci egzamin zaliczony. Jeszcze jeden i wakacje <3
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 12:39   #2144
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Odmówiłam wizytę wczoraj telefonicznie u terapeutki, po czym zadzwoniłam do niej dziś i całe szczęście wcisnęła mnie co prawda na inną godzinę, ale dobrze, że miała jeszcze miejsce. czeka się do niej około 1,5 miesiąca. Wydam dziś moje ostatnie 100zł Ale dziś znowu po 3 dniach napad, a miało być tak pięknie, pisałam, że będzie pięknie, a tu zawiodłam....po całości. piekli w pracy drożdżówkę- a u mnie jest wszystko, albo nic. głupie myślenie.... napięcie.... itp. Idiotka
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 12:45   #2145
fresas1991
Raczkowanie
 
Avatar fresas1991
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 171
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez mpati86 Pokaż wiadomość
Odmówiłam wizytę wczoraj telefonicznie u terapeutki, po czym zadzwoniłam do niej dziś i całe szczęście wcisnęła mnie co prawda na inną godzinę, ale dobrze, że miała jeszcze miejsce. czeka się do niej około 1,5 miesiąca. Wydam dziś moje ostatnie 100zł Ale dziś znowu po 3 dniach napad, a miało być tak pięknie, pisałam, że będzie pięknie, a tu zawiodłam....po całości. piekli w pracy drożdżówkę- a u mnie jest wszystko, albo nic. głupie myślenie.... napięcie.... itp. Idiotka


Jestem bezsilna. Chcę tak dużo zmienić, a nie robię nic. Wciąż się cofam. Spadam na dno. A może już na nim jestem...?
__________________
recovery

Is the choice I make every day.
fresas1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 12:56   #2146
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez mpati86 Pokaż wiadomość
Odmówiłam wizytę wczoraj telefonicznie u terapeutki, po czym zadzwoniłam do niej dziś i całe szczęście wcisnęła mnie co prawda na inną godzinę, ale dobrze, że miała jeszcze miejsce. czeka się do niej około 1,5 miesiąca. Wydam dziś moje ostatnie 100zł Ale dziś znowu po 3 dniach napad, a miało być tak pięknie, pisałam, że będzie pięknie, a tu zawiodłam....po całości. piekli w pracy drożdżówkę- a u mnie jest wszystko, albo nic. głupie myślenie.... napięcie.... itp. Idiotka
mpati, Kochana

na Twoim miejscu spróbowałabym wspomóc się farmakologią. Mnie na napady BARDZO pomógł lamitrin - to jest stabilizator nastroju, który wyraźnie zmniejsza impulsywność, serio ODCZUWALNIE daje przestrzeń do tego, żeby zastanowić się nad tym, czy impuls, któremu byśmy normalnie ulegli, doprowadzi do czegoś konstruktywnego czy wręcz przeciwnie - destruktywnego. poza tym podnosi nastrój, czujesz się lepiej, nie łapiesz stanów depresyjnych.

wiesz, ja naprawdę czulam się totalnie obezwładniona przez to jedzenie, nie mogłam na tym zapanować, też funkcjonowałam bardzo skrajnie i impulsywnie. Spróbuj, serio..

__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 13:22   #2147
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
mpati, Kochana

na Twoim miejscu spróbowałabym wspomóc się farmakologią. Mnie na napady BARDZO pomógł lamitrin - to jest stabilizator nastroju, który wyraźnie zmniejsza impulsywność, serio ODCZUWALNIE daje przestrzeń do tego, żeby zastanowić się nad tym, czy impuls, któremu byśmy normalnie ulegli, doprowadzi do czegoś konstruktywnego czy wręcz przeciwnie - destruktywnego. poza tym podnosi nastrój, czujesz się lepiej, nie łapiesz stanów depresyjnych.

wiesz, ja naprawdę czulam się totalnie obezwładniona przez to jedzenie, nie mogłam na tym zapanować, też funkcjonowałam bardzo skrajnie i impulsywnie. Spróbuj, serio..

Kurcze nie wiem sama....bo ogólnie boję się leków- nie chciałabym ich brać. Wydaję mi się, że ich nie potrzebuję. Nie raz byłam w takich stanach i potrafiłam powiedzieć stop i przezwyciężyć wszystko. Teraz mam bałagan w swoim życiu i coś mi nie pozwala uporządkować tych spraw- małżeństwo, praca, brak " czegoś", i tusza i złość na siebie...Dziś o 17stej idę do psychologa- mam nadzieję, że poukładam do kupy w tę godzinę jakiś konstruktywny plan.... Czuję jak ciągle rodzi się we mnie napięcie- chodzi mi już w trakcie napadu...ono jest coraz silniejsze. a dziś nie wiem- nie czułam napięcia i ot tak zrobiłam to świadomie............ K**** nie chcę tak żyć. Chcę zdrowo się odżywiać, prowadzić aktywny tryb życia, być twarda, zdrowa, szczupła, szczęśliwa , zaradna i dojrzała,zajść w ciążę- urodzić dziecko, mieć szczęśliwą rodzinę, satysfakcjonującą pracę i mieszkanie. Nie tak wyobrażałam sobie swoje życie..... Nie jestem załamana, nie mam depresji tylko cholerną złość-........ Wk******mnie to, że nie potrafię tak banalnej rzeczy- wziąć się za siebie. Tym bardziej, że nikt mi w tym nie pomoże.
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 15:32   #2148
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Chciałabym oficjalnie wiedzieć, że nie zdałam. ale cóż, na wyniki trzeba poczekać.
Wakacje...! :P super.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 15:53   #2149
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Beznadzieja... robie wszystko, żeby było tak samo jak w tamtym roku. Świetnie mi idzie, powietrze pachnie tak samo, biegam prawie tak dobrze, całe dnie robie prawie to samo i łudzę się, że będziesz znowu ze mną. A Ciebie jak nie było, tak nie ma, już nigdy Cię nie poznam tak jak w tamtym roku, szansa przepadla, ehhh
stupify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 17:07   #2150
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Głowa mnie napierdala, ząb mnie napierdala ( ale ☠☠☠☠a co dziąsła mnie bolą, ósemki rosną? ale ja już mam ósemki to co mi tam dziewiątki rosną??!!!), brzuch mnie napierdala ( czuje że zbliża się @), nie mam siły, Tż się nie odzywa trzeci dzień!!! ( próbowałam z nim rozmawiać!!!) i do tego jutro egzamin, ja nie mogę się uczyć, mało umiem , do dupy to wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

A i jeszcze podpisuję się pod tym co któraś z was napisała wyżej, że tak dużo chcę w sobie zmienić, a nie robię nic, nie umiem się spiąć i wziąć za siebie, ciągle to odkładam. fuck.
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 18:37   #2151
Naka_Mika
Rozeznanie
 
Avatar Naka_Mika
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 814
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Oto znalazła się pierwsza psycholog, przy której czułam się jak kosmitka...
albo nie doceniam innych, ich pomocy, kwalifikacji, dobrych chęci... albo trafiłam na wyjątkowo niekompetentną osobę

niemniej jednak czuję, że godzina u niej spędzona to czas zaiste stracony...
__________________
"Przyjdź, śmierci, lecz tak skrycie, żebym nie czuł twego nadejścia, ponieważ przyjemność umierania mogłaby mnie przywrócić jeszcze do życia."
-Salvador Dali

"Spieszmy się sądzić ludzi tak szybko odchodzą
Srebrem słów ich darzmy lub zamilczmy złotem"
-Martin Lechowicz

Edytowane przez Naka_Mika
Czas edycji: 2012-06-21 o 18:40
Naka_Mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 19:44   #2152
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

w co ja się pakuje?

Jadę do jakiegoś Wrocławia bo jestem zazdrosna i zakochana i Dekas przestań pić i się odurzać bo źle skończysz.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 19:56   #2153
Naka_Mika
Rozeznanie
 
Avatar Naka_Mika
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 814
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

"nie masz co z kasą robić?"

nie no jasne, lepiej dalej ciągnąć malarstwo, bo mnie na opłatę rekrutacyjną nie stać...

kasa jest w końcu najważniejsza
k***a po co mi te stypendium...
__________________
"Przyjdź, śmierci, lecz tak skrycie, żebym nie czuł twego nadejścia, ponieważ przyjemność umierania mogłaby mnie przywrócić jeszcze do życia."
-Salvador Dali

"Spieszmy się sądzić ludzi tak szybko odchodzą
Srebrem słów ich darzmy lub zamilczmy złotem"
-Martin Lechowicz
Naka_Mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 20:47   #2154
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez mpati86 Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem sama....bo ogólnie boję się leków- nie chciałabym ich brać. Wydaję mi się, że ich nie potrzebuję. Nie raz byłam w takich stanach i potrafiłam powiedzieć stop i przezwyciężyć wszystko. Teraz mam bałagan w swoim życiu i coś mi nie pozwala uporządkować tych spraw- małżeństwo, praca, brak " czegoś", i tusza i złość na siebie...Dziś o 17stej idę do psychologa- mam nadzieję, że poukładam do kupy w tę godzinę jakiś konstruktywny plan.... Czuję jak ciągle rodzi się we mnie napięcie- chodzi mi już w trakcie napadu...ono jest coraz silniejsze. a dziś nie wiem- nie czułam napięcia i ot tak zrobiłam to świadomie............ K**** nie chcę tak żyć. Chcę zdrowo się odżywiać, prowadzić aktywny tryb życia, być twarda, zdrowa, szczupła, szczęśliwa , zaradna i dojrzała,zajść w ciążę- urodzić dziecko, mieć szczęśliwą rodzinę, satysfakcjonującą pracę i mieszkanie. Nie tak wyobrażałam sobie swoje życie..... Nie jestem załamana, nie mam depresji tylko cholerną złość-........ Wk******mnie to, że nie potrafię tak banalnej rzeczy- wziąć się za siebie. Tym bardziej, że nikt mi w tym nie pomoże.
myślisz bardzo, bardzo ,bardzo czarno-biało.

i wydaje mi się, że masz ogromny dysonans między "ja" realnym i "ja" idealnym - to rodzi ogromną frustrację. I ona jest w Tobie cały czas, nierozładowana (bo ćwiczenia, dieta itd. przecież tylko jej służą), dopiero impuls a w konsekwencji napad ją rozładowuje. A to z kolei znów rodzi frustrację, złość, rozczarowanie sobą...

zachowania kompulsywne są wynikiem(m.in.) zaburzonego funkcjonowania jąder podstawy ,a konkretnie jądra ogoniastego - piszę to, żebyś wiedziała, że istnieją obiektywne przesłanki ku temu, żebyś sięgnęła po farmakologiczne wsparcie.

Kurczę, masz duuużo do przepracowania w aspekcie własnie poznawczo-behawioralnym (naprawdę Kochana, Twoje przekonania są bardzo irracjonalne, zakładasz, że "normalne" życie to jest życie w totalnym, absolutnym szczęściu), ale wydaje mi się, że skoro tak długo stoisz w miejscu i tyle już razy powtarzasz choćby tutaj, na wizażu -a sobie jeszcze częściej...- te same słowa, mogłabyś spróbować włączyć leki.

szczerze polecam lamotryginę. Nie, nie przytyjesz po niej, w żaden sposób nie wpływa na apetyt i metabolizm.

ps. jak wyobrażałaś sobie swoje życie ?

wstajesz rano, oczywiście jesteś szczupła i uśmiechnięta, cieszy Cię, że możesz iść do pracy i się w niej realizować, budzisz się obok super wspaniałego, zawsze w dobrym humorze męża, wkrótce spodziewasz się dziecka...

istnienie jakich problemów wzięłaś pod uwagę w tym idealnym życiu ?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 21:57   #2155
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

jestem beznadziejna,
mam dużo możliwości
nic nie wykorzystuję
jestem zbyt nerwowa, wszystko psuję tym
tylko alkohol, alkohol i alkohol
potrzebuję kogoś bliskiego
nie wiem co mam zrobić ze swoim życiem..


Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Dlaczego się denerwuję skoro wiem, że i tak nie zaliczę? ? dlaczego popełniam błędy, o których dziś rozmawiałam na wizycie? Dlaczego było te ostatnie dni lepiej, a teraz znów robie kroczek w tył?
a może.. robisz kroczek w tył by zrobić dwa do przodu ?
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "






Edytowane przez EwelkaaS
Czas edycji: 2012-06-21 o 22:07
EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 07:11   #2156
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Mam dosyć Twojego zachowania. Nie mam już do tego siły.

Uzależniłam się od Ciebie emocjonalnie.
Nie umiem już żyć inaczej.
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 07:33   #2157
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
myślisz bardzo, bardzo ,bardzo czarno-biało.

i wydaje mi się, że masz ogromny dysonans między "ja" realnym i "ja" idealnym - to rodzi ogromną frustrację. I ona jest w Tobie cały czas, nierozładowana (bo ćwiczenia, dieta itd. przecież tylko jej służą), dopiero impuls a w konsekwencji napad ją rozładowuje. A to z kolei znów rodzi frustrację, złość, rozczarowanie sobą...

zachowania kompulsywne są wynikiem(m.in.) zaburzonego funkcjonowania jąder podstawy ,a konkretnie jądra ogoniastego - piszę to, żebyś wiedziała, że istnieją obiektywne przesłanki ku temu, żebyś sięgnęła po farmakologiczne wsparcie.

Kurczę, masz duuużo do przepracowania w aspekcie własnie poznawczo-behawioralnym (naprawdę Kochana, Twoje przekonania są bardzo irracjonalne, zakładasz, że "normalne" życie to jest życie w totalnym, absolutnym szczęściu), ale wydaje mi się, że skoro tak długo stoisz w miejscu i tyle już razy powtarzasz choćby tutaj, na wizażu -a sobie jeszcze częściej...- te same słowa, mogłabyś spróbować włączyć leki.

szczerze polecam lamotryginę. Nie, nie przytyjesz po niej, w żaden sposób nie wpływa na apetyt i metabolizm.

ps. jak wyobrażałaś sobie swoje życie ?

wstajesz rano, oczywiście jesteś szczupła i uśmiechnięta, cieszy Cię, że możesz iść do pracy i się w niej realizować, budzisz się obok super wspaniałego, zawsze w dobrym humorze męża, wkrótce spodziewasz się dziecka...

istnienie jakich problemów wzięłaś pod uwagę w tym idealnym życiu ?
nie mam wcale na myśli idealnego życia, bo wiem, że w życiu nie zawsze jest kolorowo i lekko. Po prosu chciałabym wyrwać się z letargu w którym teraz żyję, jeden wielki bałagan. Problemy są i będą zawsze. bo nawet głupie preziębienie może być problemem, zapłata długu nie w terminie czy cokolwiek. I życie służy temu również by doświadczać i temu radzić, rozwiązywać problemy, przeskakiwać przeszkody, ponosić porażkę i znów się podnosić, na tym polega życie. Ale u mnie ostatnio robię wszystko wbrew sobie. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Jeżeli ktoś chcę zdrowo się odżywiać- to zapasa rękawy i zmienia coś, jeżeli ktoś chcę uprawiać sport- wsiada na rower i pedałuję, jeżeli ktoś chcę- mieć szczęśliwe małżeństwo- codziennie nad tym pracuję, jeżeli ktoś chcę zajść w ciążę za pół roku- może już też po mału do tego dążyć- chociażby dbając o to, łykając suplementy, zdrowo się praowadząc. A ja chcę, gadam w koło, a nic nie zmieniam- bo tak jakby tak miało być teraz już i koniec...... bez pracy, bez wysiłku. Ale to nie przyjdzie samo, niby o tym wiem, ale tak jakbym była zła, że tak nie jest.... Jak małe dziecko- ale ja chciem ja chciem dziecko ja chciem mieszkanie zastanawiam się czy nie ma z tym nic wspólnego to, że od dziecka miałam co chciałam, dosłownie wszystko. dopiero później zaczęły się schody..... bo............ chyba nie udźwignęłam tego wszystkiego.... Mogę napisać ci krótko pw?
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 11:13   #2158
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

matko, tak bardzo nie mam ochoty. gram, gram i chyba to niedługo wszystko wyrzucę z siebie, zostanę niezrozumiana i tak się zakończy. ostatnio jestem straszną pesymistką.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 12:24   #2159
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Niech jakaś siła wyższa nie pozwoli mi zepsuć tej relacji.
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 15:41   #2160
Winky
Zadomowienie
 
Avatar Winky
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 231
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
gratki Winky
Dziękuję

Czwarty egzamin też zaliczony. Wakacje <3

Ale i tak mam wyrzuty, że mam słabe oceny. Kurde, nie umiem się już chyba cieszyć z niczego.
__________________
Kochać i tracić, pragnąć i żałować;
Padać boleśnie i znów się podnosić.
Krzyczeć tęsknocie: PRECZ! i błagać: PROWADŹ! -
Oto jest życie: nic a jakże dosyć...
Winky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-28 23:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.