urlop a urodziny chłopaka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-27, 11:00   #31
Wujek_Stefan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: urlop a urodziny chłopaka

Cytat:
Napisane przez _Gienia Pokaż wiadomość
Wujek Stefan - to w takim razie jesteście oboje mocno ograniczeni.

Żeby tak najeżdżać na siebie na forum, niby związek - tego jeszcze nie było - do przedszkola marsz
Na nikogo nie najeżdżam. Czasami kobiecie trzeba coś wytłumaczyć.
Pokazać że związek nie ma takich samych zasad jak wolny strzelec.
Wujek_Stefan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:02   #32
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: urlop a urodziny chłopaka

Cytat:
Napisane przez Wujek_Stefan Pokaż wiadomość
Witam wasz dziewczęta

Tak to ja jestem tym niedobrym przez którego moja najukochańsza nie może jechać na swój tak zaplanowany urlop.

Tylko drogie Panie by wypowiadać się i "cisnąć " po kimś trzeba mieć pełną wiedzę o sytuacji.

W przybliżeniu:

Planowany wyjazd był od dawna: sytuacja się zmieniła bo

1. samochód którym mieliśmy jechać został uszkodzony i odpada ( wyprzedzając pytanie nie nie mamy możliwości wziąć inny bo ten był na gaz i koszta przy takim transporcie były ok)
2. W tym terminie wypadły mi 3 poprawki na uczelni i niestety terminów zmienić się nie da.
3. W tym okresie głównie skupiłem się na promocji i pracy w mojej nowej firmie którą otworzyłem.



Więc drogie Panie jesli waszym zdaniem jestem dzieciakiem i chorągiewką bo powiedziałem mojej gwiazdeczce że niestety nie mogę ( 2 MIEŚ. WCZEŚNIEJ!!!) , to niestety nie polecę nikomu pisania o swoich problemach na tym forum ( w sumie na każdym innym też bo to głupota).


Dodając do tematu moja gwiazdeczka kupiła w tym terminie 2 bilety do Rzymu ze swoją koleżanką i przypomniała sobie o moich urodzinach 3h po kupnie i zadzwoniła z miłym głosikiem" ooo może przesuniemy...".




W ramach zakończenia przyznam się tak jak obchodzę urodziny. Ze wszystkiego trzeba czerpać radość z życia.


Pozdrawiam drogie Panie.

Tomasz


PS: W tym roku byliśmy jeszcze w Wenecji oraz Budapeszcie jakby ktoś myślał że moją ukochaną tak ograniczam.

1) samochód to nie żadna wymówka. Mamy jeszcze samoloty (w tym tanie linie lotnicze), kolej, różnego rodzaju autokary itp
2) każdy zdrowo myślący student wie ile ma poprawek na wrzesień i urlop od początku trzeba było zaplanować pod poprawki
3) o firmie też chyba wiedziałeś wcześniej?

Zachowujesz się jak 5-cio latek, najpierw ustalacie wyjazd, Twoja dziewczyna bierze urlop pod ten wyjazd a ty potem nagle wyskakujesz z tysiącami powodów, które można było wcześniej przewidzieć. O problemie urodzin to lepiej w ogóle się nie wypowiadać
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:04   #33
Wujek_Stefan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: urlop a urodziny chłopaka

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Padłam Po co hotel itp zawsze można kimać w aucie


Warunki studenckie nikomu jeszcze nie zaszkodziły... Popatrz szerzej, chcesz przeżyć przygodę... zwiedzić całe zachodnie wybrzeże.

Nie mam tyle kasy na takie ooo wydanie. A za zaoszczędzone pieniądze zaprosił bym swoją ukochaną do Włoskiej restauracji.

Edytowane przez Wujek_Stefan
Czas edycji: 2012-07-27 o 11:05
Wujek_Stefan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:05   #34
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: urlop a urodziny chłopaka

Cytat:

Warunki studenckie nikomu jeszcze nie zaszkodziły... Popatrz szerzej, chcesz przeżyć przygodę... zwiedzić całe zachodnie wybrzeże.

Nie mam tyle kawy na takie ooo wydanie. A za zaoszczędzone pieniądze zaprosił bym swoją ukochaną do Włoskiej restauracji.
Studenckie warunki to autostop i namiot a nie wygoda własnego auta :P

A tak jej nigdzie nie zaprosisz bo szukasz przeszkód "aa bo gdyby to bym..."
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:08   #35
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: urlop a urodziny chłopaka

Ok ale co Ci się stanie jak akurat w Twoje urodziny jej nie będzie? Odpowiedz na to pytanie. Nie możesz iść na kompromis i przełożycie to na inny dzień i wtedy zrobicie imprezkę? Kochasz swoją dziewczynę czy nie, chcesz żeby przyjemnie spędziła czas i miała wytchnienie czy najchętniej byś ją przykuł do kaloryfera żeby patrzyła jak się uczysz do poprawek które Ci WYPADŁY i życzyła ciągle wszystkiego najlepszego. Jak postawisz na swoim i zaczniesz ją ograniczać ani Ty nie będziesz miał z tych urodzin przyjemności ani ona. A w ogóle to parodia, pogadajcie może w domu, nie na forum....
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:09   #36
Wujek_Stefan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: urlop a urodziny chłopaka

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
A tak jej nigdzie nie zaprosisz bo szukasz przeszkód "aa bo gdyby to bym..."

Takie jest życie że raz coś się udaje raz nie... rok się nie skończył i nie ograniczam się tylko do tego urlopu...


Dziękuje za tak żywą dyskusję ale muszę już uciekać do obowiązków.

Pozdrawiam
Wujek_Stefan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:25   #37
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: urlop a urodziny chłopaka

Cytat:
Napisane przez Wujek_Stefan Pokaż wiadomość
Pokazać że związek nie ma takich samych zasad jak wolny strzelec.
No właśnie, nie ma takich samych zasad

I jako osoba w związku powinieneś umieć planować takie rzeczy jak wyjazd na urlop Błagam, co trzeba mieć w głowie, żeby nie umieć przewidzieć AŻ 3 poprawek na studiach? Nie mogłeś porozmawiać ze wspólnikami w firmie, że wtedy a wtedy chcesz wyjechać i czy wyrażają na to zgodę? Jak komuś zależy, to na głowie stanie.

A poza tym - nawet jeśli Ty jesteś nagle TAK zajęty we wrześniu, to pozwól swojej dziewczynie pojechać. Nic Ci się nie stanie, jak tort urodzinowy zjesz tydzień później. A teraz co, wszyscy naokoło mają się ustawiać pod Ciebie, bo zmieniłeś plany? Błagam, nie myl stałego związku z niewolnictwem...
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 11:42   #38
Animaru89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 213
Dot.: urlop a urodziny chłopaka

Moim zdaniem okazało się po prostu, że chłopak jednak nie ma kasy na wyjazd i nie chce tego przyznać (samolot nie, spanie w aucie). Tanie linie, autokar, wszystko odpada bo hotel

Autorko-jedź z przyjaciółką, bawcie się dobrze. Przed lub po wyjeździe zróbcie te urodziny i nie róbcie sobie sztucznych problemów.

Chłopaku autorki-wyluzuj. Ona nie może zmienić terminu urlopu (praca) więc pozwól jej z niego korzystać. Przecież i tak będziesz zajęty w tym czasie firmą i nauką. Przecież Cię nie opuszcza tylko jedzie z przyjaciółką na paręnaście dni. A może jest możliwość żebyś dojechał/doleciał do nich pod koniec/w trakcie wyjazdu na parę dni/weekend? Może to akurat byłyby te urodziny?
Animaru89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 13:21   #39
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: urlop a urodziny chłopaka

Ja nie ogarniam. Najpierw ustalacie wspólny termin wyjazdu, potem mówisz, że nie dasz rady (ok, zdarza się) ale jeszcze żądasz, żeby sama nie jechała bo w tym czasie są Twoje urodziny. Sam zawaliłeś i jeszcze masz pretensje. Do kitu z takimi facetami. Według mnie, skoro sam zrezygnowałeś z wyjazdu to powinieneś jakoś przeboleć, że urodziny będziecie świętować później.

A tak szczerze, nie chciałabym być z tak zapatrzonym w siebie facetem jak Ty.
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 21:14   #40
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: urlop a urodziny chłopaka

Dorosły facet a tak się rozczula nad swoimi urodzinami Przypomnij mu jak on się starał w dniu Twoich urodzin i jedź. On wyraźnie Tobą manipuluje.
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 21:45   #41
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: urlop a urodziny chłopaka

Cytat:
Napisane przez Wujek_Stefan Pokaż wiadomość
Warunki studenckie nikomu jeszcze nie zaszkodziły... Popatrz szerzej, chcesz przeżyć przygodę... zwiedzić całe zachodnie wybrzeże.

Nie mam tyle kasy na takie ooo wydanie. A za zaoszczędzone pieniądze zaprosił bym swoją ukochaną do Włoskiej restauracji.
swietny zart, zaiste. warunki studenckie to jazda stopem, spanie pod namiotem lub z couchsurfingu

zrobilbym, zaprosilbym, jedno wielkie blablabla.

jak sie chce to sie jedzie po super niskich kosztach. w zeszlym roku na 2 tyg. wakacje, hostele/schroniska, zarcie w knajpach, litry alkoholu i przejazdy wydalam 1 tys. zl na 2 osoby. wystarczy chciec jak sie nie chce to sie wynajduje argumenty z
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 23:24   #42
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: urlop a urodziny chłopaka

Kurde, nie jedziesz z jakimś obcym facetem, tylko z koleżanką - więc jedź :P a facet niech nie robi wyrzutów, bo sam popsuł Wasze wakacyjne plany.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.