Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 23:49   #4681
Celeste29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent dla chłopaka z okazji rocznicy związku

Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Hey wszystkim,
Niedługo obchodzę rocznicę mojego związku - wprawdzie tylko dwa lata, ale wszystko wskazuje na wiele więcej . Mam kilka pomysłów na prezent dla chłopaka, ale nie wiem czy warto je wykorzystać już teraz.. np. zrobić samej taką fotoksiążkę z naszymi zdjęciami w kolejności chronologicznej. W ciągu tych dwóch lat baaaardzo dużo przeszliśmy i przez to nasz związek jest umocniony. Oboje uwielbiamy różne wypady, podróże. Przez moje pociągi do fotografii mamy mnóstwo zdjęć z tego okresu. Co o tym myślicie? Może podsuniecie mi jakieś pomysły?
Lubicie podróże? A może warto pomyśleć coś w tym kierunku, ale nie dosłownie. Podróże odbywają się przecież różnymi środkami transportu, więc może, gdy Twój chłopak usiądzie za kierownicą ferrari lub subaru poczuje zastrzyk adrenaliny? takie atrakcje ma devil-cars.pl to będzie coś zupełnie oryginalnego
Celeste29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 02:51   #4682
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Urodziny-wyjątkowy dzień

Po co Wam 23 muffinki ? Chyba, że on ma wilczy apetyt. Nie jestem z Białegostoku, więc nie wiem, gdzie możecie pójść, ale jakaś atrakcja (np. gokarty) na mieście połączona z obiadem, a wieczorem chwile czułości nie spowodują przesytu u chłopaka
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 06:56   #4683
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Dot.: Prezent dla chłopaka z okazji rocznicy związku

Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Czasami na kompie ogląda nasze zdjęcia z poszczególnych wypadów, wiadomo, że nie tak często jak ja, ale przyłapałam go już kilka razy na tym

PS. Co oznacza skrót TŻ? Bo już od dawien dawna go widzę na tym forum i nie mogę rozgryźć....

Jakieś jeszcze pomysły na prezent? Mój chłopak nie jest aż tak oczytany, jego interesuje historia, architektura, podróże i wiadomości na bieżąco
TŻ- Towarzysz Życia kurcze też mam niedługo rocznicę i 0 pomysłów...chciałabym coś własnoręcznie zrobić, ale nic mi do głowy nie przychodzi
__________________
TŻ 2011r.
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 08:31   #4684
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez M o h i t o Pokaż wiadomość
cos jak np to :

a no i tak mysle, że tego winiacza musiałabym wypic wczesniej co mi absolutnie nie przeszkadza ale korek bedzie w mniejszym lub wiekszym stopniu naruszony
wiecie moze czy da sie gdzies kupic taka butelke? (aha, kupowanie przez neta odpada w moim przypadku. Jestem z Poznania.)
A na prezent dostanie fajne rzemyki (markowe, nie takie ze sklepu wszystko po 5 zł:P) i moze (o ile starczy mi pieniedzy..) jacka danielsa.
Ale najbardziej sie "jaram" daniem mu tego listu w butelce, ale technicznie nie wiem jak temu podołać
Rzemyki mogłabyś mi podać z jakiej stronki kupowałaś? )
__________________
TŻ 2011r.
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 19:46   #4685
Tyrande23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 34
Dot.: Prezent dla chłopaka z okazji rocznicy związku

Kalendarz ze wspólnych zdjęć to wspaniały pomysł co do fotoksiążki - robiłam dla brata jako prezent ślubny - przejrzeli raz i odstawili na półkę. Myślę, że faceci nie są aż tak sentymentalni jak my
Tyrande23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 20:04   #4686
Tyrande23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 34
Prezent urodzinowy dla chłopaka:)

Za 5 dni 25-te urodziny mojego TŻ. Nie mam pojęcia, co Mu kupić. Jest wybredny. Interesuje się fizyką, gra na gitarze, fanatyk gotowania. W tamtym roku kupiłam Mu piękną czarną koszulę, ale wybierał ją ze mną, bo bałam się, że nie trafię. W tym roku chciałabym Go zaskoczyć. Perfumy, zegarek, portfel - odpadają. Akcesoria kuchenne także, bo Nasi współlokatorzy niczego nie szanują. Pomóżcie!
Tyrande23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 20:36   #4687
KlarSylKornell
Przyczajenie
 
Avatar KlarSylKornell
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Leśny zaułek pod stolicą
Wiadomości: 15
Co roku ten sam problem!!!!! :(

Hej wam wiem, że dany problem powtarzal sie na tym forum wielokrotnie lecz niestety niewiele mnie samej to pomaga Oczywiscie problem dotyczy prezentu. Pomyslalam ze moze jak napiszę konkretniej o swojej sytuacji to ktos bedzie chetny mi pomoc

A więc bardzoo niedługo jest 17 mojego chłopaka. On zorganizował mi w moje urodziny bardzo fajną impreze niespodzianke. Ale ja jemu w zeszlym roku tez juz jako pierwsza organizowalam skromna impreze niespodziankowa. (ogolnie w tym roku wszyscy ze znajomymi robimy sobie nawzajem niespodziankowe mini imprezy) Myslalam zeby to powtorzyc ale tak na prawde hucznej imprezy tez nie ma za bardzo gdzie robic a z kasa oczywiscie krucho.
O upojnej nocy w nowej bieliznie tez nie ma mowy :P

Co do zainteresowan. nie ma jakis konkretnych. niestety jak to chlopak. lubi wiele rzeczy typu pilka czy gry czy filmy, wyglupianie sie itp itd. właściwie to teraz zaczal sie zajmowac sterowcami. zdal egzamin na pilota sterowca oraz chodzi do szkoly lotniczej. oprocz tego swietnie tanczy. i w sumie czesto jesdzi na skuterze.
moim glownym pomyslem bylo kupno nowego kasku plus rekawiczki do skutera no ale to kosztuje i to sporo. moge wydac pieniadze ale nie przesadzajmy. w 100 zl chcialabym sie jednak zmiescic. A jakas ten dzien chcialabym mu zorganizowac. A cokolwiek to bedzie zapewne tez bedzie kosztowało.
w zeszlym roku mial skromna impreze niespodzianke ode mnie plus slicznie zrobione pudelko z naszym zdjeciem a w srodku 365 powodow dla ktorych go kocham zapisanych na karteczkach w ktore zawinelam cukierki ( mnostwo pracy). Byl z tego mega zadowolony. Za to 2 lata temu wyskoczylam z jakims karnetem na super fajna rozrywke typu plywanie na desce za motorowka. Niestety karnet lezy do dzis dnia niewykorzystany wiec z pewnoscia tego nie powtorze
Moze jakis prezent wykonany wlasnorecznie? ale taki tez musi byc naprawde wyjatkowy.. (nie biore pod uwagfe zadnego albumu ze zdjeciami)
Chyba to tyle.
(przepraszam za rozpisanie)
Bardzo sie denerwuje tymi urodzinami bo to juz niedlugo
Bardzo licze na wasze pomysly i z gory bardzo dziekuje kazdemu za pomoc <3
KlarSylKornell jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 21:20   #4688
niunia568
Przyczajenie
 
Avatar niunia568
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków/ Tarnów
Wiadomości: 26
Wink Dot.: Prezent urodzinowy dla chłopaka:)

Może skoro kupiłaś mu elegancką koszulę, to w tym roku dokup mu spinki do mankietów. Wybór jest ogromny, a także zróżnicowanie cenowe Możesz też skorzystać z tej stronki http://www.yego.pl/. Czasem jak nie mam pomysłów, a gonią mnie daty i rocznice to wspieram się pomysłami właśnie z tej stronki.
niunia568 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 21:58   #4689
kejtis11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 9
Dot.: Prezent dla mojego chłopaka

A może koszulka z nadrukiem? Ostatnio zrobiłam swojemu chłopakowi z jego ulubionym zespołem i był zachwycony ! Poszłam do projektanta nadruków. Pracują tam bardzo miłe i profesjonalne osoby, doradzili mi grafikę oraz metodę wykonania koszulki. Wyszło dużo taniej (30 zł) niż w zwykłym sklepie
https://www.facebook.com/pages/Projektant-Nad ruk%C3%B3w/161945713979495
kejtis11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 23:11   #4690
maaniek357
Przyczajenie
 
Avatar maaniek357
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent rocznicowy dla TŻta

Cytat:
Napisane przez Cammonile Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz-mogę podesłać Ci linka
a bardzo bym prosiła

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
A ja kiedys widzialam kinder niespodzianke ale zamiast zabawki wlozona karteczka "kocham cie" . Sa takie pisaki do naczyn to moze na kubku napisalabys "kocham cie " a na tych herbatkach "...za..."
Ja rok temu chlopakowi dalam taka szkatulke drewniana i na wieczku bylo kocham cie a w srodku 365 cukierkow i do kazdego karteczka za co.
jak wsadzili karteczke w kinder jajko?
maaniek357 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 16:37   #4691
fragrant_violet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent urodzinowy dla chłopaka:)

Możliwości jest wiele: dobra książka (kucharska albo związana z fizyką, np. wykłady Feynmana), wypasiona kostka do gry na gitarze, płyta (skoro gra na gitarze to napewno ma swoich idoli, ulubionych artystów) albo jakiś gadżet muzyczny (spróbuj popytać w dobrych sklepach muzycznych).
Ja na ostatnie urodziny kupiłam swojemu chłopakowi książkę T. Pratchetta w orginale i był zachwycony. Być może Twój ukochany też ma jakąś ulubioną książkę, którą z chęcią przeczytałby w orginale (o ile oczywiście zna język, w którym została ona napisana)
Powodzenia
fragrant_violet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 20:55   #4692
Tyrande23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 34
Dot.: Prezent urodzinowy dla chłopaka:)

Niestety mój TŻ nie lubi spinek, ma jedną parę i niestety pokrywają się kurzem. Dobrą książkę kucharską dostał od swojej siostry, więc nie chcę Mu kupować drugiej. Myślę za to o tych gadżetach muzycznych albo płycie. Brzmi zachęcająco. Muszę się rozejrzeć Dzięki za świeże pomysły!
Tyrande23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 20:56   #4693
Ver88
Raczkowanie
 
Avatar Ver88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Prezent dla chłopaka z okazji rocznicy związku

Scrapbook ze wspólnymi zdjęciami
__________________
Więcej moich artykułów znajdziecie tutaj Marcin Wójcik - Droga Zdrowia
Ver88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 14:40   #4694
isabelle333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Prezent rocznicowy dla TŻta

Też jestem ciekawa bardzo tej kinder niespodzianki- ciekawy dodatek do głównego prezentu.

My też mamy za niecały miesiąc pierwszą wspólną rocznicę i tak bardzo chciałam wymyśleć coś niezwykłego...planowałam zabrać go do Poznania do Muzeum Broni Palnej bo wiem, że to jego marzenie, ale z drugiej strony to jednak taki duży prezent (mamy kawał drogi do Poznania) więc może zostawię go na urodziny za kolejny miesiąc. Przeczytałam już tyle wątków i prozpozycji aż w końcu postanowiłam się zarejestrować i udzielić.
Mój jest fanem motoryzacji- marzy o własnym motorze (kiedyś już jeden musiał sprzedać z przyczyn finansowych), lubi też KSW (na galę też planowałam mu kupić bilety ale najbliższa dopiero we wrześniu a co teraz ?). Myślę teraz cały czas nad jakimś miłym weekendem ale fundusze ograniczone. Z resztą, wiem, że sam też nie będzie planował dla mnie dużego prezentu (bo najzwyczajniej po prostu oddaje mi pieniądze- to ja pilnuję budżetu a w tym miesiącu będzie słaby), a chciałabym żebyśmy oboje byli zadowoleni. Wymyśliłam, że może porozmawiam z nim i razem zaplanujemy coś co nam sprawi radość, w końcu to nasze wspólne święto.
Ale oprócz miło spędzonego czasu chciałabym dodać jeszcze te słynne karteczki. Powody do miłości odpadają, talony nie bardzo wiem jak mogą wyglądać...dlatego przypomniało mi się, że przecież on nigdy nie pamięta o ważnych datach, np. nasze miesięcznice, których nie obchodzimy ale jednak warto odliczać do kolejnej rocznicy. mogłabym zrobić 12 kopert na każdą taką miesięcznicę tylko już nie wiem co w środku. Tutaj mogłyby być te powody (ale nie jestem przekonana), ale myślałam też że może powpisywać na każdy miesiąc jakąś szaloną rzecz którą musimy zrobić w tym miesiącu. Co wy na to ? Ewentualnie jeszcze puste miejsce gdzie będzie mógł sobie wpisać jedno życzenie które mu spełniam w danym miesiącu (tylko musi być miejsce też na moje życzenie. Która opcja wydaje wam się lepsza ? Czy w ogóle taki pomysł byłby ok ? Martwię się trochę bo on nie wydaje mi się specjalnie sentymentalny, jest typowym facetem z krwi i kości.
isabelle333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 11:19   #4695
MagGagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 71
Dot.: Prezent urodzinowy dla chłopaka:)

też bym polecała jakąś fajną książkę albo płytę, a z innych rzeczy to może jakieś wypasione słuchawki?
MagGagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 11:34   #4696
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezent urodzinowy dla chłopaka:)

bilety np do teatru na dobra komedie?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 10:09   #4697
Animaru89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 213
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziewczyny, mój TŻ ma 30te urodziny i miałam dużo pomysłów: mp3 (jego jest dobita strasznie), kółka do rolek (sporo jeździmy, a ma jakieś no name, które 2 sezonów nie wytrzymały) czy fajne słuchawki (chciałam mu kupić bezprzewodowe, ale w sklepie testowałam i rzeczywiście marna jakość dźwięku-dostał normalne, dobre słuchawki na święta).

I wymyśliłam! Może was to zainspiruje: tablica do darta i rzutki. Kosztowało mnie to stówkę, a prezent i gadżeciarski i w stylu większości mężczyzn. Jeszcze mu go nie dałam, jestem ciekawa jego reakcji
Animaru89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:32   #4698
MagGagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 71
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Animaru89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mój TŻ ma 30te urodziny i miałam dużo pomysłów: mp3 (jego jest dobita strasznie), kółka do rolek (sporo jeździmy, a ma jakieś no name, które 2 sezonów nie wytrzymały) czy fajne słuchawki (chciałam mu kupić bezprzewodowe, ale w sklepie testowałam i rzeczywiście marna jakość dźwięku-dostał normalne, dobre słuchawki na święta).

jak najbardziej - też polecam słuchawki, uważam, że to dość uniwersalny prezent, bo teraz mało kto nie słucha muzyki w podróży i słuchaweczki się przydają

I wymyśliłam! Może was to zainspiruje: tablica do darta i rzutki. Kosztowało mnie to stówkę, a prezent i gadżeciarski i w stylu większości mężczyzn. Jeszcze mu go nie dałam, jestem ciekawa jego reakcji
darty to rzeczywiście fajny pomysł, o ile ma się miejsce na powieszenie

a od siebie mogę dodać np. bon na zakupy ciuchowe, żeby samemu można było wybrać co się chce, albo jakiś kupon na wycieczkę na weekend za miasto.
MagGagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 22:25   #4699
LALKA29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Co roku ten sam problem!!!!! :(

Szybki prosty sposób, przejażdżka motocyklem po torze? mówisz, że lubi jeździć jednośladem, a karnet na deskę nie wyszedł? na devil-cars.pl może coś znajdziesz, co by go zainteresowało, a można spędzić tam cały dzień więc dodatkowe koszta odpadają
ale z drugiej strony, jak sobie pomyślę to fajny chłopak musi być, chciałabym żeby mnie ktoś zabrał na przelot sterowcem we dwoje
zazdroszczę
LALKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 16:02   #4700
maaniek357
Przyczajenie
 
Avatar maaniek357
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent rocznicowy dla TŻta

to z życzeniami dla was obojga mi się podoba
ja robiłam vouchery to podobnie mozna w koperty powkładać nie trzeba nad nimi dużo myśleć
maaniek357 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 16:17   #4701
sylwusiaaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gościeradów
Wiadomości: 3
GG do sylwusiaaa92
Dot.: prezent dla chłopaka - urodziny

Pomocy!
Mój ma urodziny w sobotę, chciałam mu upiec tort i pojechać do niego (mieszka ok 50 km ode mnie) ale teraz nie jestem przekonana do tego pomysłu...
Co o tym myślicie?
sylwusiaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 09:49   #4702
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez MagGagda Pokaż wiadomość
darty to rzeczywiście fajny pomysł, o ile ma się miejsce na powieszenie

a od siebie mogę dodać np. bon na zakupy ciuchowe, żeby samemu można było wybrać co się chce, albo jakiś kupon na wycieczkę na weekend za miasto.
jak dla mnie to prezent po najmniejszej lini oporu
jeszcze od osoby która nie jest nam bliska to ok, ale od najbliższych?
ja bym była co najmniej rozczarowana...
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 20:42   #4703
jennjenn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Question prezent dla chłopaka - początki związku, błagam o pomoc :D

standardowo dość - nie wiem co kupić Mu na urodziny kilka informacji: jesteśmy baaaardzo krótko razem, bardzo, bardzo i w sumie tyle samo się znamy, a za kilka dni są Jego urodziny, chcę mu zrobić przyjemność! Kończy 24 lata, interesuje się głównie sportem (bieganie, triatlony, kolarstwo), studiuje tech. chemiczną, uwielbia podróże, mangę, pierniki (toruńskie ofc ) i żelki Myślałam o płycie z muzyką, ale wydaje mi się banalnym pomysłem w dobie internetu. Może zabawna koszulka? Myślałam też o książce, ale boję się, że nie trafię z tematyką (jego ulubione to "droga miłującego pokój wojownika" i "siła spokoju"). Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, więc ratunku chcę podarować mu coś naprawdę fajnego, pożytecznego, a z drugiej strony np. perfumy wydają mi się nieodpowiednim prezentem. Co sądzicie?
jennjenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 22:12   #4704
meg1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 151
Dot.: prezent dla chłopaka - początki związku, błagam o pomoc :D

Cytat:
Napisane przez jennjenn Pokaż wiadomość
standardowo dość - nie wiem co kupić Mu na urodziny kilka informacji: jesteśmy baaaardzo krótko razem, bardzo, bardzo i w sumie tyle samo się znamy, a za kilka dni są Jego urodziny, chcę mu zrobić przyjemność! Kończy 24 lata, interesuje się głównie sportem (bieganie, triatlony, kolarstwo), studiuje tech. chemiczną, uwielbia podróże, mangę, pierniki (toruńskie ofc ) i żelki Myślałam o płycie z muzyką, ale wydaje mi się banalnym pomysłem w dobie internetu. Może zabawna koszulka? Myślałam też o książce, ale boję się, że nie trafię z tematyką (jego ulubione to "droga miłującego pokój wojownika" i "siła spokoju"). Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, więc ratunku chcę podarować mu coś naprawdę fajnego, pożytecznego, a z drugiej strony np. perfumy wydają mi się nieodpowiednim prezentem. Co sądzicie?
Właśnie uważam, że perfumy to fajna sprawa. Często szkoda nam kasy na drogie perfumy, a jeśli je dostaniemy to ucieszy oko i duszę
Jeśli chodzi o literaturę to może jakąś powieść Kinga? Nie znam osoby, której nie podobałyby się dzieła tego autora.
meg1702 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 22:34   #4705
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: prezent dla chłopaka - początki związku, błagam o pomoc :D

Ja bym perfum nie kupila bo faceci zazwyczaj maja cale szafki perfum od roznych ciotek, babc. Tym bardziej ze skoro slabo sie znacie no to jakim cudem dasz rade dobrac zapach pasujacy do jego preferencji? Male szanse

Ja bym wykorzystala to ze lubi pierniki torunskie, i kupila mu tego duzo. Zapakowala w fajne pudelko/koszyk i do tego jakas kartka. Chlopak sie ucieszy, ze pamietalas o jego ulubionym przysmaku, poprawi mu to nastroj ze o nim myslisz itd. A jeszcze faceci uwielbiaja jedzenie wiec przez najblizszy tydzien bedzie zajadal sie pierniczkami, za kazdym razem myslac sobie jaka ty jestes wspaniala ze wpadlas na taki pomysl .

Wykorzystaj to, ze jestescie jeszcze na poczatku zwiazku i nie wchodz w takie banalne praktyczne prezenty typu perfumy, koszula, majtki.
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 22:37   #4706
meg1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 151
Dot.: prezent dla chłopaka - początki związku, błagam o pomoc :D

U mnie działa zasada "Kup mi takie perfumy, jakie Tobie się podobają"
meg1702 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 20:50   #4707
Kasiashe
Raczkowanie
 
Avatar Kasiashe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Dot.: prezent dla chłopaka - początki związku, błagam o pomoc :D

Jeśli jesteś z Torunia to polecam piwo piernikowe wyśmienite! http://browar-olbracht.pl/nasz-browar.html Na miejscu można kupić, Twojemu chłopakowi z pewnością się spodoba skoro uwielbia pierniki
__________________
Mój blog Restauracje Gdyni. Zapraszam
Kasiashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 23:42   #4708
bijoux
Przyczajenie
 
Avatar bijoux
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Prezent dla chłopaka z okazji rocznicy związku

Może komuś pomogę kilkoma moimi prezentami, które robiłam mojemu narzeczonemu:

-samodzielnie zrobiony tort;

-album z wklejanymi zdjęciami od początku związku oraz jakimiś biletami np. z kina, z datami itp. Ja swojemu na pierwszej stronie wkleiłam rysunek przedstawiający nas. Album z czystymi kartkami kupiłam w Rossmanie za około 15zł do tego jakieś kolorowe pisaki, zdjęcia przykleiłam taśmą dwustronną (pocięłam na małe kwadraciki i przyklejałam na rogach zdjęcia i następnie do stron w albumie). Cały album przewiązałam czerwoną wstążką

-wyjazd na weekend, to świetny prezent również z korzyścią dla Ciebie Warto szukać okazji i wcześniej kupić pakiet w jakimś fajnym hotelu albo za miastem w jakimś gospodarstwie agroturystycznym

-jakąś fajną rzecz z grawerem z wyznaniem miłosnym może być łańcuszek a nim np. blaszka z grawerem np. daty od kiedy jesteście razem albo Twoje imię. Może być też zegarek z grawerem z wewnętrznej strony. Każdej rzeczy grawer doda wyjątkowości i na zawsze będzie przypominać o rocznicy;

-samodzielnie zrobiona kolacja, deser, wino przez żołądek do serca

-miesięczny kurs tańca dla Was, ale wcześniej musisz się dowiedzieć co Twój TŻ o tym sądzi i czy go to ucieszy... Takie kursy bardzo zbliżają i jest na nich świetna zabawa

-Może akurat grają w kinie film, który On chciał zobaczyć? Można kupić bilety do kina, na jakiś mecz... a może Twój TŻ lubi koncerty i marzy, żeby na jakiś pójść

-Kartka. Tak, zwykła papierowa kartka z tej okazji, fajnie jak sama ją zrobisz. Można tam napisać, że dziękujesz za ten rok, że kochasz itp. Nawet kilka słów zawsze cieszy i zostanie to na zawsze, kiedyś po latach jak ją znajdzie to na pewno wróci myślami do tych chwil
bijoux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 11:19   #4709
MagGagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 71
Dot.: prezent dla chłopaka - początki związku, błagam o pomoc :D

perfumy odpadają !!! mama mnie nauczyła żeby broń boże nie kupować perfum, no chyba że jesteście już razem x lat i wiesz czego używa.

bardzo dobry pomysł koleżanki z tymi piernikami, ja bym jeszcze dodała żelki i zrobiła taką słodką paczkę plus właśnie jakaś karteczka i napisane kilku słów od siebie, zawsze jakaś pamiątka
MagGagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 12:16   #4710
lolita32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: prezent dla chłopaka - początki związku, błagam o pomoc :D

a może postaw na oryginalność, żeby nie wiało nudą skoro to początki? moze koszulki z nadrukiem własnego projektu? Możesz coś śmiesznego, zabawnego wymyślić i myślę, że mu się spodoba
lolita32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.