Sprzątanie po psach - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 15:59   #631
malgorzata uw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Sprzątanie po psach

Ludzie juz sie nauczyli pouczac nawzajem na ulicy ze po psie sie nie sprzata, ale siebie sie wlasnie nie widzi, ze sie bierze narkotyki, ze sie rzuca pety z balkonu na trawnik, albo inne rzeczy, podpaski nawet kiedys lecialy od kogos z gory, bardzo czesto tak jest ze ci co tak zwracaja uwage sami nie sa w porzadku, wiec o co chodzi?

trzeba na siebie spojrzec, jak sie trzymajmy zasad to wszyscy a nie ze: UWAZAM ZE TRZEBA SPRZATAC PO PSIE TO WSZYSCY MAJA SPRZATAC BO INACZEJ SA GLUPI I ROBIA ZLE, ALE JAK NARKOTYKI TO MOZNA BRAC CHOCIAZ TO ZAKAZANE ALE JA UWAZAM ZE MOZNA BO LUBIE I TAKIE JEST MOJE ZDANIE WIEC JUZ TA ZASADE ZLAMIEMY BO JA UWAZAM ZE MOZNA!


LUDZIE CO Z WAMI JEST ?

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
czy ktos bierze czy nie bierze to gowna musi zbierac))
DOBRZE, MUSI , A BRAC NARKOTYKI TEZ MUSI? POUCZAC KOGOS ZE TAK I TAK MA BYC TO MOZNA A SAMEMU JAK SIE POSTEPUJE?

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

co jest gorsze?

ze ktos bierze narkotyki, zapuszcza sie intelektualnie , pozniej nie jest w stanie pracowac, sa z taka osoba problemy, ma je rodzina i panstwo, a jak zajdzie narkomanka w ciaze to wtedy kto sie zajmie dzieckiem i jakie to dziecko bedzie? najprawdopodobniej patologiczne tak jak matka czy ojciec narkoman, i co jest gorsze i co pochwalamy? zeby sprzatac kupy czy branie narkotykow zeby pozniej bylo coraz wiecej zlodziei i narkomanow?

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

widzisz piszesz ze ktos ,, zmusi,, do sprzatania , otoz, nikt nikogo nie zmusi, jak widzisz kolezanka z forum bierze narkotyki i kto ja zmusi zeby nie brala?

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

niech sie nie wypowiadaja co sami maja zszarganą opinie
malgorzata uw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 16:59   #632
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Sprzątanie po psach

ej a co jest gorsze? utopienie noworodka w kiblu czy to jak ktos nie sprzata gowien?
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:07   #633
malgorzata uw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Sprzątanie po psach

najgorsza jest glupota ludzka

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

dla mnie moga nie sprzątać , brac narkotyki ale niech sie nie madrza !
malgorzata uw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:17   #634
lapinne
Zadomowienie
 
Avatar lapinne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 513
Dot.: Sprzątanie po psach

twoje posty o tym nie swiadcza)
lapinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:45   #635
malgorzata uw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Sprzątanie po psach

twoje tym bardziej
malgorzata uw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 14:43   #636
Fredziae
Przyczajenie
 
Avatar Fredziae
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Sprzątanie po psach

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
czy ktos bierze czy nie bierze to gowna musi zbierac))
Fredziae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 17:34   #637
CrystalNatasha
Rozeznanie
 
Avatar CrystalNatasha
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
Dot.: Sprzątanie po psach

Po psie nie sprzątam, bo wychodzę z nim do lasu a nie na osiedle. Nawet gdyby człowiek chciał to nie ma specjalnych koszy przeznaczonych na "te sprawy". No i z drugiej strony, to dlaczego mam sprzątać po swoim psie skoro inni ludzie nie sprzątają po sobie?
__________________
If you want something in life, reach out and grab it.
CrystalNatasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 17:53   #638
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Sprzątanie po psach

Cytat:
Napisane przez CrystalNatasha Pokaż wiadomość
Po psie nie sprzątam, bo wychodzę z nim do lasu a nie na osiedle. Nawet gdyby człowiek chciał to nie ma specjalnych koszy przeznaczonych na "te sprawy". No i z drugiej strony, to dlaczego mam sprzątać po swoim psie skoro inni ludzie nie sprzątają po sobie?
Ja też nie sprzątam na łąkach i w takich miejscach, mija się to z celem. Psie kupy można wyrzucać do normalnych koszy.
No i nie polecam patrzeć na innych.
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 20:26   #639
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Sprzątanie po psach

A czy ktoś ze zwolenników sprzątania po psach zastanawiał się co się dzieje dalej z tymi kupkami zapakowanymi w woreczki foliowe. Jak myślicie co jest lepsze dla środowiska, psia kupa na trawniku, czy ta sama kupa w foliówce na wysypisku?
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 21:24   #640
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Sprzątanie po psach

Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
A czy ktoś ze zwolenników sprzątania po psach zastanawiał się co się dzieje dalej z tymi kupkami zapakowanymi w woreczki foliowe. Jak myślicie co jest lepsze dla środowiska, psia kupa na trawniku, czy ta sama kupa w foliówce na wysypisku?
A analizowalas kiedyś co dalej dzieje sie z twoja podpaska w tym samym smietniku??? Albo z reztkami jedzenia??? Jak sama nazwa wskazuje śmietnik jest na ŚMIECI! I niech ta kupa rozkłada sie na wysypisku (gdzie jej miejsce) żebym nie musiała w nią wchodzić na moim spacerze ani moj pies... Ostatnio podczas deszczu weszłam z trzy chodząc zwyczajnie po parku miejskim. Na szczęście w moich kaloszach. Jakbym tylko zobaczyła tego kto je zostawił to by mu sie niezłe oberwało...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 10:09   #641
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Sprzątanie po psach

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
A analizowalas kiedyś co dalej dzieje sie z twoja podpaska w tym samym smietniku??? Albo z reztkami jedzenia??? Jak sama nazwa wskazuje śmietnik jest na ŚMIECI! I niech ta kupa rozkłada sie na wysypisku (gdzie jej miejsce) żebym nie musiała w nią wchodzić na moim spacerze ani moj pies... Ostatnio podczas deszczu weszłam z trzy chodząc zwyczajnie po parku miejskim. Na szczęście w moich kaloszach. Jakbym tylko zobaczyła tego kto je zostawił to by mu sie niezłe oberwało...
No cóż, chyba nie bardzo orientujesz się w śmieciowym problemie skoro podpaski przyrównujesz do psich kup w TOREBKACH FOLIOWYCH. Podpaski nie rozłożą się same, a psie kupy na trawniku i owszem. Te same kupy zapakowane w folię pozostaną na wysypiskach setki lat w postaci tychże właśnie torebek. A z tego co mi wiadomo Polska ma poważny problem z nadmiarem śmieci i nie uważam za dobry pomysł dokładanie do tej stale rosnącej kupy śmieci czegoś, z czym natura poradzi sobie sama!
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 10:31   #642
czarnadamaxd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 807
Dot.: Sprzątanie po psach

A jak pies zrobi Wam kupę w domu to też ją zostawiacie? I czy przyjemnie się Wam patrzy jak wiosną roztapia się śnieg i oczom ukazuje się pełno kup? To samo tyczy się wyrzucania śmieci na ulice i ogólnego śmiecenia. Mieszkam w Niemczech i tu nikt nie robi problemu, żeby sprzątnąć po psie. To samo ze śmieciami. Żadnych butelek na ulicach (prawie na wszystkie butelki, czy to szklane czy plastikowe, obojętnie po czym, wprowadzona jest kaucja i każdy je oddaje). Można przynajmniej spokojnie wyjść bez obaw, że się w coś wdepnie.
__________________
mama Aniołka - Hubcia
03.01.2015 - 24.05.2015
czarnadamaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 13:12   #643
Animaru89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 213
Dot.: Sprzątanie po psach

Dyskusja bez sensu. Widziałam u weterynarza i w jednym sklepie woreczki na psie odchody i były one papierowe. Mało tego - z surowców wtórnych.
Wystarczy zaopatrzyć się w takie i już zmysł ekologiczny zaspokojony, a i chodnik czysty (a raczej czystszy bo wiadomo, że naród śmieci na potęgę nie tylko kupami).
Animaru89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 16:04   #644
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Sprzątanie po psach

A ja się włączę do dyskusji.

Myślę że wszystko trzeba robić z głową. Nie widzę sensu w sprzątaniu psiej kupy na łące bo tam i tak robią kupki zwierzątka leśne typu sarenki i dziki i nikomu nie przychodzi do głowy żeby kup szukac i sprzątać, nie widzę też sensu w sprzątaniu jak np pies zrobi pod jakimś krzakiem bo to jest naturalny ograniczny nawóz czy komuś się to podoba czy nie, a do tego jeszcze nie przeszkadza bo na krzaki nikt wchodzić nie będzie
Jak zrobi kupkę na trawie pod samym płotkiem też olewam, bo co ta kupa tam przeszkadza

natomiast....
ZAWSZE sprzątam po psie na plażach bo za nic w świecie sama gołą stopą nie chciałabym wejść w psie odchody, sprzątam też jak narobi gdzieś przy chodniku, na chodniku bo i tak niestety bywa bądź po prostu tam gdzie istnieje ryzyko że będą chodzić ludzie czy bawić się dzieci.

I tak na marginesie - krew mnie zalewa jak widzę psią kupę i to jeszcze wielkości duzego talerza - na chodniku albo na środku placu zabaw czy zwykłego trawnika, grrrrrrr
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 20:05   #645
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Sprzątanie po psach

Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
No cóż, chyba nie bardzo orientujesz się w śmieciowym problemie skoro podpaski przyrównujesz do psich kup w TOREBKACH FOLIOWYCH. Podpaski nie rozłożą się same, a psie kupy na trawniku i owszem. Te same kupy zapakowane w folię pozostaną na wysypiskach setki lat w postaci tychże właśnie torebek. A z tego co mi wiadomo Polska ma poważny problem z nadmiarem śmieci i nie uważam za dobry pomysł dokładanie do tej stale rosnącej kupy śmieci czegoś, z czym natura poradzi sobie sama!
No właśnie widać jak orientujesz sie w temacie . Wystarczyłoby kupić worki na psie odchody zeby wiedzieć ze w dzisiejszych czasach wiekszosc jest jedyńie biodegradowalnych. Ja jeszcze nigdy nie spotkałam innych...
Poza tym ja śmieci segreguje, płace za wyrzucanie tak samo jak trzy razy w tygodniu opróżnianie mojego śmietnika spore pieniądze. Wiec oczekuje tak samo przyjemnych spacerów po czystej trawie.
Szanuje innych dlatego sprzątam po moim psie. Kazdy kto nie sprząta jest dla mnie !śmierdzącym brudasem! juz o tym wspominałam...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 18:33   #646
kremlovskaya
Przyczajenie
 
Avatar kremlovskaya
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: Sprzątanie po psach

Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
A czy ktoś ze zwolenników sprzątania po psach zastanawiał się co się dzieje dalej z tymi kupkami zapakowanymi w woreczki foliowe. Jak myślicie co jest lepsze dla środowiska, psia kupa na trawniku, czy ta sama kupa w foliówce na wysypisku?

Na trawniku to mi ta psia kupa aż tak bardzo nie przeszkadza, ale na chodniku tak. A niestety codziennie widzę ich wiele i dziwię się ludziom, że się nie wstydzą zostawić tak zapaskudzony chodnik. Bo ja bym się wstydziła, gdyby mój pies tak narobił. Nie można normalnie iść, tylko trzeba non stop patrzeć, czy jakaś mina nie czyha, żeby się do buta przykleić
__________________
A Crucial Catch - annual screening saves lives
http://www.nfl.com/pink
kremlovskaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 17:08   #647
Tala Natalia
Przyczajenie
 
Avatar Tala Natalia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 10
Dot.: Sprzątanie po psach

Najpiękniejszy widok jest po zimie gdy śnieg topnieje i odsłania wszystkie zmarźnięte odchody które przetrwały cała zimę... Cieżko przez takie miejsce przejśc..
Co do sprzątania - Trzeba sprzątać i nie patrzeć na innych. Oczywiście nie popadając w paranoję i na odludzi w lesie nie latać z woreczkami..
Nasz kraj jest do tego zupełnie nie przystosowany..
__________________
Tala Natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 17:34   #648
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Sprzątanie po psach

Cytat:
Napisane przez Tala Natalia Pokaż wiadomość
Co do sprzątania - Trzeba sprzątać i nie patrzeć na innych..
Ja mam w głowie jeden obraz. Kiedy jeszcze nie mialm psa to mieszkając w jednym miejscu przez 6 lat codziennie rano kiedy wychodziłam do pracy mijalam sąsiadkę z psem i woreczkiem ktory zawsze był wyrzucany do kosza koło domu. Bardzo mi sie to podobało bo pani była przesympatyczna no i miałam wrażenie ze szanuje innych. No i kiedy zaadoptowalam mojego psa pomyślałam sobie ze chciałabym zeby inni widzieli mnie w ten sam sposób . Dlatego od pierwszej "kupy" je zbieram. I nie ma mowy żebym zostawiła. Gdybym ja zostawiła nie mogłabym spać. Zwyczajnie moje sumienie. Moj pies moj problem. Czulabym sie brudna sama. Dlatego jak widzę tych niesprzatajacych nazywam ich BRUDASAMI
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 13:30   #649
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Sprzątanie po psach

jasne, że sprzątałam po moim psie, piszę w czasie przeszłym, bo już go nie ma, ale nie było mi łatwo to robić. Mimo tego wzięłam to na barki i łachy nikomu nie robiłam, sprzątać trzeba po swoim psie, bardzo wstydziłabym się, gdyby mój pies się zesrał, a ja udawałabym, że tego nie widzę... A wielu ludzi tak robi. Tym bardziej mi przykro patrzeć na zdrowych ludzi omijających kupy swoich psów, bo jeżdżę na wózku i nieźle się musiałam nagimnastykować, coby po psie uprzątnąć.
W Niemczech miałam raz taką sytuację, że mój pies się załatwił, ja jak zwykle podchodzę z workiem, a jakaś babcia podeszła do mnie i chciała posprzątać po moim psie. To dopiero był dla mnie szok DD Strasznie mnie zawstydziła

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Ja mam w głowie jeden obraz. Kiedy jeszcze nie mialm psa to mieszkając w jednym miejscu przez 6 lat codziennie rano kiedy wychodziłam do pracy mijalam sąsiadkę z psem i woreczkiem ktory zawsze był wyrzucany do kosza koło domu. Bardzo mi sie to podobało bo pani była przesympatyczna no i miałam wrażenie ze szanuje innych. No i kiedy zaadoptowalam mojego psa pomyślałam sobie ze chciałabym zeby inni widzieli mnie w ten sam sposób . Dlatego od pierwszej "kupy" je zbieram. I nie ma mowy żebym zostawiła. Gdybym ja zostawiła nie mogłabym spać. Zwyczajnie moje sumienie. Moj pies moj problem. Czulabym sie brudna sama. Dlatego jak widzę tych niesprzatajacych nazywam ich BRUDASAMI

czuję podobnie, poza ostatnim zdaniem, bo nic nie daje mi prawa do nazywania kogokolwiek w ten sposób
__________________


ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 20:22   #650
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Sprzątanie po psach

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość

czuję podobnie, poza ostatnim zdaniem, bo nic nie daje mi prawa do nazywania kogokolwiek w ten sposób
A jak widzisz sąsiada po raz dziesiąty pod twoim blokiem wyprowadzajacego swojego psa w to samoj miejsce co Ty ktory znowu nie ma przy sobie worków to wspolczujesz mu ze znowu zapomnial? Zaproponuj mu kiedyś to spojrzy na ciebie tak jakby nie miał pojęcia o czym mówisz ...
Wiesz, zwykle to ci sami ludzie nie sprzątają po swoich psach odwiedzając te same miejsca. Ja nie szanuje ludzi którzy nie maja szacunku do mnie .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 22:49   #651
Na4Lapy
Przyczajenie
 
Avatar Na4Lapy
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12
Dot.: Sprzątanie po psach

Sprzątanie po psach.. bardzo drażliwy temat.. Ostatnio miałam przyjemność dyskutować na forum na ten temat.. na blogu zamieściłam całą "rozmowę"..
Na4Lapy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 13:37   #652
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Sprzątanie po psach

ja właśnie dzisiaj sprzątałam ,,dorodną''kupę bo moja gwiazda postanowiła zrobić ją środku chodnika
ale ja na mieście zawsze sprzątam,poza miastem nie
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 17:11   #653
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Sprzątanie po psach

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
A jak widzisz sąsiada po raz dziesiąty pod twoim blokiem wyprowadzajacego swojego psa w to samoj miejsce co Ty ktory znowu nie ma przy sobie worków to wspolczujesz mu ze znowu zapomnial? Zaproponuj mu kiedyś to spojrzy na ciebie tak jakby nie miał pojęcia o czym mówisz ...
Wiesz, zwykle to ci sami ludzie nie sprzątają po swoich psach odwiedzając te same miejsca. Ja nie szanuje ludzi którzy nie maja szacunku do mnie .
zpsem tak nie miałam, ale dzieci - małe sikały mi bardzo często tuż koło mojego balkonu, bo mieszkałam na parterze Masz rację, owszem, ale ja po prostu nie mam sił walczyć z całym światem, ileż można?
__________________


ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 21:17   #654
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Sprzątanie po psach

Ależ tu się dyskusja wywiązała. W sumie to przykre jest. Ja mam psa i po nim sprzątam. Nie dlatego, że sąsiad źle spojrzy, czy nakazuje tak prawo, po prostu wstyd by mi było zostawić po sobie syf.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 11:05   #655
teenage_girl
Raczkowanie
 
Avatar teenage_girl
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 65
Dot.: Sprzątanie po psach

Ja się przyznam, że kiedyś nie sprzątałam po psie.
Wydawało mi się to wręcz obrzydliwe...
teraz natomiast nie wyobrażam sobie nie posprzątać.
Jak jestem z psem w mieście i nie mam przy sobie woreczków to tylko się martwię czy mi nie zacznie się załatwiać bo nie mam czym posprzątać.
Wkurzają mnie leżące na trawnikach kupy więc ja po swoim sprzątam.
__________________
Walczymy z brzuszkiem...
teenage_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 15:54   #656
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Sprzątanie po psach

Dzisiaj szłam przez taki skwerek i byłam w ciężkim szoku. Centralnie obok szkoły podstawowej gówno na gównie. To było totalnie obrzydliwe. Dziwię się ludziom, którzy codziennie wyprowadzają tam psa na sranie i tak po prostu zostawiając to odchodzą.
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 16:25   #657
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Sprzątanie po psach

Cytat:
Napisane przez Rottie Pokaż wiadomość
Dzisiaj szłam przez taki skwerek i byłam w ciężkim szoku. Centralnie obok szkoły podstawowej gówno na gównie. To było totalnie obrzydliwe. Dziwię się ludziom, którzy codziennie wyprowadzają tam psa na sranie i tak po prostu zostawiając to odchodzą.
Pójdz w to samo miejsce jak sie lekko ociepli i zacznie padać wtedy dopiero jest aromat ze usnąć na stojąco mozna
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:05   #658
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Sprzątanie po psach

Cytat:
Napisane przez teenage_girl Pokaż wiadomość
Ja się przyznam, że kiedyś nie sprzątałam po psie.
Wydawało mi się to wręcz obrzydliwe...
teraz natomiast nie wyobrażam sobie nie posprzątać.
Jak jestem z psem w mieście i nie mam przy sobie woreczków to tylko się martwię czy mi nie zacznie się załatwiać bo nie mam czym posprzątać.
Wkurzają mnie leżące na trawnikach kupy więc ja po swoim sprzątam.

U nas podobnie

Logicznie, że na naszym zapupiu nie sprzątamy (rolnicy po krowach również nie sprzątają ), ale mieszkamy na totalnie zabitej dechami wsi - gdy jesteśmy w mieście to zupełnie co innego. No i gdyby nawet na tej wsi któryś z moich psów załatwił się jakimś cudem przed płotem sąsiadki, to bym sprzatnęła
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 08:16   #659
urszulkakoszulka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 33
Dot.: Sprzątanie po psach

Nie rozumiem czego tu się wstydzić. Naprawdę obchodzą was reakcje innych ludzi? W końcu nie robicie nic złego, wręcz przeciwnie, sprzątając po swoim psie sprawiacie, że jedna z tych pań, która coś sobie tam mruczy pod nosem, nie wdepnie w żadną z kup waszego psa. W innych krajach sprzątanie po swoim psie jest tak normalne jak wyrzucanie butelki do kosza na śmieci.
Jeżeli każdy będzie zastanawiał się nad tym czy sprzątać czy nie, bo co ktoś tam pomyśli to zawsze będzie to jakiś temat tabu i każdy będzie się wstydził. Jeśli za każdym razem ktoś posprzątałby po swoim psiaku, to prędzej czy później stałoby się to tak popularne i normalne, że właśnie ci, co nie sprzątają byliby wytykani palcami.
urszulkakoszulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 16:19   #660
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Sprzątanie po psach

Ja bym się wstydziła gdybym nie posprzątała, a nie odwrotnie. Nie rozumiem.. 'Lepiej nie posprzątam, bo co ludzie powiedzą'
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.