Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-21, 03:48   #1
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112

Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.


Zacznę od mojej siostry, która dostała kiedyś od brata na Gwiazdkę papier toaletowy dla zgrywu ; p
Ja dostałam kubek, na który byłam zdecydowanie za młoda i byłam bardzo zażenowana : /

A najpiękniejszy to bukiet od TŻ z różowych lilii i złote kolczyki, no i wszystkie koncerty, do których się dokłada : )
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 04:21   #2
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Najmniej trafiony: wielki (ok 60 cm wysokości) pluszowy kogut w psychodelicznych kolorach o.O na urodziny, od kolegi, w którym byłam taaaak zakochana

Najbardziej przykry i wzruszający jednocześnie: na dzień dziecka byłam u ciotki aby popilnować czwórki kuzynostwa. Dziadek zawołał wnuki do siebie i rozdał torebki ze słodyczami wszystkim oprócz mnie. Na krzyk maluchów (6-11 lat) "dlaczego DA nie dostała" odpowiedział "bo ona nie jest już moją wnuczką" i dodał, że dorosła jestem, to sobie kupię sama. Dzieciaki znów chórem powiedziały, że nie dorosła, a 16-letnia, wyciągnęły mnie z pokoju i na siłę podzieliły słodyczami, a później doniosły ręcznie robione laurki z tekstami pocieszenia i wyrazami miłości. Do dziś je mam

Najwspanialsze od Tżta: ręcznie robione metalowe serce-stojaczek do róży i ostatnio wieeeelkie serducho z jego własnym wierszem. Jestem fanką samorobnych prezentów

Dwa ukochane prezenty: zawieszki do łańcuszka, jedna od Tżta, kupiona w Norwegii - srebrny stylizowany krzyż z niebieskim kamieniem (który obecnie gdzieś zasiałam i nie mogę sobie tego wybaczyć ; druga od rodziców, którzy wtedy kiepsko stali z pieniędzmi, ale uparli się, by prezent córce zrobić - srebrna koniczynka z zielonymi kamieniami.
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 04:54   #3
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Na pewno znajdziesz ten krzyż, gdzieś w końcu musi być...
Kogut udany
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 06:03   #4
niemanieba
Raczkowanie
 
Avatar niemanieba
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 58
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

DarcAngael, kochane dzieciaki z tego kuzynostwa Twojego
niemanieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 07:19   #5
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

To i ja pamiętam do dziś prezent z dzieciństwa. Marzyłam o łyżwach, ale że nam się wtedy nie przetrwało, to sobie tylko marzyłam. Wyobrażacie sobie moją reakcję, kiedy obudziłam się w mikołajki i obok łóżka leżało spore pudło a w nim... ŁYŻWY!
Najgorszego jakoś nie pamiętam
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 08:11   #6
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Byłam w liceum, byłam chora i miałam urodziny. Przyszły dwie koleżanki z prezentem i ....... mało zawału serca nie dostałam jak go zobaczyłam!- DWIE MYSZY- których nie znoszę, bo się ich panicznie boję!!! Nawet miały już imiona nadane przez koleżanki- Milagros i Ivo (wówczas był szał na brazylijski serial "Zbuntowany Anioł"...). Dziewczyny musiały zabrać prezent z powrotem
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 09:01   #7
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Maskotka Pikatchu..

a najbardziej trafiony.. hm.. nie wiem szczerze mówiąc
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 12:24   #8
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Najlepszy, z którego czułam się troszku zawstydzona - w dniu 18 urodzin do mojej szkoły wpadł kurier, który przyniósł mi wielki bukiet czerwonych róż na liściku były tylko życzenia, bez podpisu później chodziłam z nim po szkole i każdy się na mnie patrzył
Następnego dnia, na urodzinowej imprezie, dwóch kumpli wniosło wieeelkie pudło, ledwo dali radę na pytanie, co to, odpowiedzi, że "niedługo wyjeżdzam na studia, to mi pralkę kupili" . W rzeczywistości był to prawie dwumetrowy miś mam go do dziś, zajmuje całe łóżko
__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 13:28   #9
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Nietrafionych miałam całe mnóstwo, zwykle od rodziny tż, a trafiony to moje pierwsze auto Zupełnie się nie spodziewałam
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 13:58   #10
Animaru89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 213
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Nietrafione - za małe kapcie od babci, różowa piżama z falbankami też od babci.

Trafione - jak byłam mala to dostałam od cioci łańcuszek z biedronką, której rozchylalo się skrzydełka i w środku był zegarek. Od brata kucyka pony

A dziś - nietrafione - biżuteria nie w moim guście, pościel satynowa z motywem chińskiego smoka
Trafione - Książki: Almanach fantastyki 2013, brakujące części sag, które czytam, Biblia (od babci, trafione prezenty też robiła )

A prezenty, które chciałabym dostać i byłyby trafione: zestawy gładkich kieliszków do wina białego, czerwonego i ozdobne likierówki, kolorowa pościel z naturalnego materiału i saga Pieśń lodu i ognia
Animaru89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 14:45   #11
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Cytat:
Napisane przez Animaru89 Pokaż wiadomość
Nietrafione - za małe kapcie od babci, różowa piżama z falbankami też od babci.

Trafione - jak byłam mala to dostałam od cioci łańcuszek z biedronką, której rozchylalo się skrzydełka i w środku był zegarek. Od brata kucyka pony

A dziś - nietrafione - biżuteria nie w moim guście, pościel satynowa z motywem chińskiego smoka
Trafione - Książki: Almanach fantastyki 2013, brakujące części sag, które czytam, Biblia (od babci, trafione prezenty też robiła )

A prezenty, które chciałabym dostać i byłyby trafione: zestawy gładkich kieliszków do wina białego, czerwonego i ozdobne likierówki, kolorowa pościel z naturalnego materiału i saga Pieśń lodu i ognia

Przepraszam, ale wyobraziłam sobie taką pościel i bardzo mnie to rozbawiło Kto kupił dziewczynie pościel z motywem Chińskiego Smoka?
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 15:37   #12
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Cytat:
Napisane przez DarcAngael Pokaż wiadomość
Najmniej trafiony: wielki (ok 60 cm wysokości) pluszowy kogut w psychodelicznych kolorach o.O na urodziny, od kolegi, w którym byłam taaaak zakochana

Najbardziej przykry i wzruszający jednocześnie: na dzień dziecka byłam u ciotki aby popilnować czwórki kuzynostwa. Dziadek zawołał wnuki do siebie i rozdał torebki ze słodyczami wszystkim oprócz mnie. Na krzyk maluchów (6-11 lat) "dlaczego DA nie dostała" odpowiedział "bo ona nie jest już moją wnuczką" i dodał, że dorosła jestem, to sobie kupię sama. Dzieciaki znów chórem powiedziały, że nie dorosła, a 16-letnia, wyciągnęły mnie z pokoju i na siłę podzieliły słodyczami, a później doniosły ręcznie robione laurki z tekstami pocieszenia i wyrazami miłości. Do dziś je mam

Najwspanialsze od Tżta: ręcznie robione metalowe serce-stojaczek do róży i ostatnio wieeeelkie serducho z jego własnym wierszem. Jestem fanką samorobnych prezentów

Dwa ukochane prezenty: zawieszki do łańcuszka, jedna od Tżta, kupiona w Norwegii - srebrny stylizowany krzyż z niebieskim kamieniem (który obecnie gdzieś zasiałam i nie mogę sobie tego wybaczyć ; druga od rodziców, którzy wtedy kiepsko stali z pieniędzmi, ale uparli się, by prezent córce zrobić - srebrna koniczynka z zielonymi kamieniami.
Dla Twojego kuzynostwa- Uwielbiam w dzieciach fakt, iż zawsze są szczere, kochane i radosne. I wykazują się wyjątkową empatią.
Próbuję sobie wyobrazić tego koguta Nie ukrywam, że z chęcią bym zobaczyła jego zdjęcie.

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Zacznę od mojej siostry, która dostała kiedyś od brata na Gwiazdkę papier toaletowy dla zgrywu ; p
Ja dostałam kubek, na który byłam zdecydowanie za młoda i byłam bardzo zażenowana : /

A najpiękniejszy to bukiet od TŻ z różowych lilii i złote kolczyki, no i wszystkie koncerty, do których się dokłada : )
Oooo, takie prezenty od bliskich to i ja bym chciała

Raczej nie mam takich najgorszych prezentów, zawsze staram się w nich dostrzec jakieś plusy. Raz tylko byłam zła kiedy dostałam czarny, gruby sweter-wtedy był dla mnie za brzydki, uważałam, że źle na mnie leży. Rzuciłam go w kąt i wyciągnęłam z dna wszelkich den jakiś rok temu kiedy było mi po prostu zimno. Od tamtej pory uwielbiam w nim chodzić, nic mnie tak nie grzeje jak on

Za najlepszy prezent uważam małe, srebrne kolczyki z brylancikami, które dostałam dwa lata tamu na Gwiazdkę od mamy. Lubię w nich chodzić, są takie skromne, ale śliczne I zawsze mi przypominają o mojej mamie.

Poza tym uwielbiam dostawać prezenty ręcznie robione. Dla mnie to symbol pozytywnych uczuć osoby, która nam je daje wobec nas
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 15:46   #13
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
W rzeczywistości był to prawie dwumetrowy miś mam go do dziś, zajmuje całe łóżko
Ja chceeee!
Mój ma tylko 60 cm i robi za poduszke jak nie ma TŻ, a Ty masz prawdziwego chłopa w wyrku
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 16:22   #14
forsvinn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 884
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Najgorsze: miałam urodziny niedawno. Rodzice wisieli mi 50 złotych, za korepetycje, mieli mi oddać, i za książkę. Mówiłam im tydzień przed urodzinami o tym, by mi oddali. W dzień urodzin oddali mi z bananem na twarzy i chóralnym NAJLEPSZEGO. Poza tym to SUKIENKA od ciotki, kosmicznie dziwna, w ogóle kto daje w prezencie sukienki?
Najlepszy prezent... chyba nie dostałam nigdy czegoś, z czego bym była zadowolona. Nie ma kogoś takiego, od kogo chciałabym coś dostać.
forsvinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 16:33   #15
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Ja chceeee!
Mój ma tylko 60 cm i robi za poduszke jak nie ma TŻ, a Ty masz prawdziwego chłopa w wyrku
Prawdziwego chłopa to ja mam nie tylko w wyrku i mierzy 190 cm :P
A co do mojego misia - to jego ramię też robiło mi za poduszkę ale było za grube i często bolał mnie rano kark

Najgorszy? Od chrzestnej, jak byłam mała, dostała mega kłująco-gryzący sweter... z psem takiego brzydactwa w życiu nie widziałam! (nie licząc kiedyś w chińskim sklepie bluzeczki z kotami załączam zdjęcie!)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0048.jpg (133,7 KB, 90 załadowań)
__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>

Edytowane przez ceciii
Czas edycji: 2014-02-21 o 16:34
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 17:17   #16
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
Prawdziwego chłopa to ja mam nie tylko w wyrku i mierzy 190 cm :P
A co do mojego misia - to jego ramię też robiło mi za poduszkę ale było za grube i często bolał mnie rano kark

Najgorszy? Od chrzestnej, jak byłam mała, dostała mega kłująco-gryzący sweter... z psem takiego brzydactwa w życiu nie widziałam! (nie licząc kiedyś w chińskim sklepie bluzeczki z kotami załączam zdjęcie!)
Te koty jakoś znajomo wyglądają
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 18:55   #17
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale wyobraziłam sobie taką pościel i bardzo mnie to rozbawiło Kto kupił dziewczynie pościel z motywem Chińskiego Smoka?
Ej, co chcecie od pościeli ze smokiem? Stara krowa jestem i całkiem niedawno myślałam nad taką, tylko było mi szkoda kasy, bo to nie był produkt pierwszej potrzeby

Animaru, oddaj ją mnie
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 19:25   #18
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
Prawdziwego chłopa to ja mam nie tylko w wyrku i mierzy 190 cm :P
Ja też mam i to jakiego zdolnego.
Jak był mały, koniecznie chciał kupić na Gwiazdkę prezent swojemu tacie, a że miał uzbierane pieniądze, wpadł na genialny pomysł kupienia sporej paczki gwoździ. Tata musiał się ucieszyć
Do dziś te gwoździe mamy
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 19:54   #19
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Ja też mam i to jakiego zdolnego.
Jak był mały, koniecznie chciał kupić na Gwiazdkę prezent swojemu tacie, a że miał uzbierane pieniądze, wpadł na genialny pomysł kupienia sporej paczki gwoździ. Tata musiał się ucieszyć
Do dziś te gwoździe mamy
Ale jaki praktyczny prezent
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 22:34   #20
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Wybielacz do firanek
Moje firanki sa ekri, a cala rodzina sie smieje ze pozolkly i robia mi chamskie prezenty. Boje sie miec suknie slubna w tym kolorze, kuzynka mowi, ze bede wygladala jakbym narzucila na siebie moje pozolkle firany.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 22:47   #21
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Nietrafione:
1)prezent od brata i jego dziewczyny na gwiazdkę - pidżama w ostro różowym kolorze w krowi motyw jakby tego było mało, za duża... Miną starałam się nie okazywać zdziwienia z hmm... zażenowaniem chyba
2)tania biżuteria od chrzestnego na osiemnastkę, byłam bardzo zawiedziona... biżuteria leży dalej na dnie szafy w pudełeczku w dokładnie takim samym stanie w jakim ją dostałam

Najlepszy? Hmm, nie przychodzi mi nic do głowy, mam nadzieję, że jeszcze przede mną
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 23:29   #22
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Najmniej trafiony prezent, koszmarna sweterko-tunika w zgniło-sraczkowatym kolorze. Najlepszy, brakująca suma pieniędzy do prawa jazdy i czekoladki
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 06:21   #23
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;45264722]Dla Twojego kuzynostwa- Uwielbiam w dzieciach fakt, iż zawsze są szczere, kochane i radosne. I wykazują się wyjątkową empatią.
Próbuję sobie wyobrazić tego koguta Nie ukrywam, że z chęcią bym zobaczyła jego zdjęcie.
[/QUOTE]
Dzieciaki wtedy były na maksa słodkie i kochane. Niestety dorosły

Kogut jest jakieś 1000 km ode mnie, ale łepek wygląda całkiem jak ten http://pokazywarka.pl/sbbz6d/ tylko z jeszcze bardziej nasyconymi kolorami, do tego bez piór, a cały kogucik jest ubrany we wręcz świecąco-niebieskie ogrodniczki Feeria oczobitnych żółci, pomarańczy, czerwieni, niebieskości i zieleni
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 10:29   #24
Animaru89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 213
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale wyobraziłam sobie taką pościel i bardzo mnie to rozbawiło Kto kupił dziewczynie pościel z motywem Chińskiego Smoka?
Mama Ale zwykle daje mi fajne prezenty. Ta pościel jest żółto-czerwona i połyskująca. Brakuje tylko alfonsa w szlafroku w panterkę i modelki, która przyszła na "casting"

Dziewczyny, przypomniał mi się BEST GIFT EVER. Kiedy miałam 11 urodziny okazało się, że rodzice muszą jechać na drugi koniec kraju na jakieś szkolenie. Po południu, w dniu moich urodzin wrócili i powiedzieli, że w ramach urodzin nakupowali mi ciuchów w jakiejś hurtowni i żebym poszła do auta zobaczyć.
Czekał tam na mnie szczeniaczek
Jechali w nocy pół kraju żeby przywieźc mi cudownego labradora.
Jak mogłam o tym zapomnieć.
Animaru89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 10:30   #25
Jachub87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Trafiony, to dobra książka. Nietrafiony, to szalik w dziwnym kolorze.
Jachub87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 14:11   #26
Bambino123
Wtajemniczenie
 
Avatar Bambino123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 687
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Nietrafione to od dziadków wieczne pióro, które kosztowało kupe pieniędzy, a już kilka tygodni przed gwiazdką mówiłam im, że nie chcę go bo nie lubię pisać piórami.. Leży już od ok. 10 lat w szafce w ogóle nieużywany. Rok temu też od dziadków szczoteczka elektryczna, która także leży bezużytecznie. No i na każdą gwiazdkę dostaje od brata mojego tżta i jego dziewczyny zestaw kosmetyków. Kosmetyki na prezent są ok, ale nie te , które oni dają, np. w tym roku dostałam zestaw do kąpieli: sól-nie mam wanny,więc dałam babci... po kąpieli w tym dostała jakiejś wysypki.... żel i płyn, które zamiast pachnieć, po prostu śmierdziały jakimś plastikiem (a na opakowaniu pisało: flowers story-kto by pomyślał, że kwiatki mogą tak "ładnie" pachnieć). Chyba robią to specjalnie bo niezbyt lubię się z tą dziewczyną :P

A trafione to na osiemnastkę od rodziców (wtedy się aż popłakałam ze wzruszenia) dostałam album ze zdjęciami z najważniejszych momentów przez te 18 lat i ułożonymi przez mamę wierszykami, które to wszystko opisywały, mój charakterek itd. oraz stojące drzewo genealogiczne ze zdjęciami aż do prapradziadków - stoi u mnie w pokoju i powiedziałam sobie, że będzie stało w widocznym miejscu do kiedy nie umrę i w tym roku na gwiazdkę od tżta zwykłą srebrną bronsoletkę, która mimo, że jest bardzo skromna, jest bardzo urocza i w co bym się nie ubrała, zawsze pasuje
Bambino123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 19:21   #27
ciasteczkowaaa123
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczkowaaa123
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 158
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Najgorszy prezent, który dostałam to była cała paczuszka... Znajdowały sie tam dwa dezodoranty, dwa ołówki, zeszyt, ramka na zdjęcie, własnoręcznie zrobiona kartka, która była wręcz okropna... no i do tego jeszcze pluszowy koń, który miał sztywne kopytka...Do tego dołączony był ,,bukiecik" ze suszonej trawy, obwiązany starymi, brudnymi kokardkami... MASAKRA
A najlepszy, zupełnie niespodziewany od koleżanki z klasy, który dostałam na wigilii klasowej, może nie był największy i najdroższy ale za to bardzo udany. Dostałam szczotkę Tangle Teezer (którą chciałam kupić po świętach na Allegro ) i karnet na sesję foto Byłam zachwycona
__________________
[...] bo nieufność wobec ludzi stała się od dziś moim murem obronnym,
który sobie postawiłam...
K.
Ćwiczę z Ewką!
ciasteczkowaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:47   #28
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

najgorsze: komplet ręczników od babci(na co to 16latce?); biżuteria od brata i jego dziewczyny (przyjaźnimy się z jego wybranką, a pomimo to już parę razy uszczęśliwili mnie biżuterią, której np.wcale nie nosze, albo koloru, którego nie cierpię).

najlepsze: na 18 zdjęcia w antyramie od przyjaciół (nadal mam nią wisieć na ścianie i miło przypomina mi tamte czasy); pluszaka z ulubionej bajki (dostałam jak w szpitalu leżałam i rodzeństwo mi go wybrało, nawet nie wiedziałam, że oni wiedzą kto był moja ulubioną postacią. również mam go do teraz )
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 09:16   #29
alex24112
Zadomowienie
 
Avatar alex24112
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 135
Dot.: Wasz najbardziej i najmniej trafiony prezent.

Najgorsze: wszelkie słodycze (zawsze je dostaję jak jestem na diecie), tablet na 18tkę

Najlepsze: stroik do gitary, pastele, złoty pierścionek, który moja babcia nosiła jak była w moim wieku-na 18tkę i złota bransoletka od mamy-na 18tkę
__________________
4 rok logopedii UW

Walczę z pcos, nt i io. Walczę o siebie!
alex24112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-02 10:16:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.