Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-28, 22:51   #4021
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak długo, dzieciaki śpią to się mogłam uzewnętrznić. Nawet mąż pytał, co ja taka przybita. Zakupoholizm mi się czkawką odbija. Pal sześć te gratisy. Myślałam, że jakieś triki makijażowe poznam, czegoś się nauczę, miło czas spędzę. A tu ochrzan, że tusz mam źle zmyty, obraza że o kosmetyczkę zapytam. Mam tylko nadzieję, że szybko twarz doprowadzę do ładu, bo tak źle dawno nie było.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------


Dziwne to, tym bardziej że teoretycznie co 30 min kobiety zapisywały.


Lepiej weź swoje i środek odkażający pielęgnacja Diora raczej mi kuku nie zrobiła, bo produkty już kiedyś stosowałam.

Dobranoc
A co kupiłaś ostatecznie?
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 22:51   #4022
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A patrzylas na wystawców? Co Cie zainteresowało?
Nie patrzyłam Dlatego jeszcze przekonana w100% nie jestem.

Idę na jakąś konferencje w czwartek zdrowie i uroda i mają jakieś prezenty być
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 22:52   #4023
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak długo, dzieciaki śpią to się mogłam uzewnętrznić. Nawet mąż pytał, co ja taka przybita. Zakupoholizm mi się czkawką odbija. Pal sześć te gratisy. Myślałam, że jakieś triki makijażowe poznam, czegoś się nauczę, miło czas spędzę. A tu ochrzan, że tusz mam źle zmyty, obraza że o kosmetyczkę zapytam. Mam tylko nadzieję, że szybko twarz doprowadzę do ładu, bo tak źle dawno nie było.
Współczuję Ja bym wzięła wapno, jeżeli to uczulenie powinno pomóc.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 22:53   #4024
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
No ja kurdupelos. Dostałam gratis uczulenie

Cieszę się, że jesteś zadowolona wyglądałam za Tobą, ale siedziała już jakaś blondynka patrząca na mnie z góry, więc uznałam, że to nie Ty kosmetyczka z EL ma fajny próg, bo w salonach firmowych jest od 390zł

Nie, nie

Generalnie sama sobie jestem winna ale zacznę od początku. Według mnie warto było iść na pielęgnacje marki Dior. Kojarzę konsultantkę, kiedyś mi doradzała zakup w S. w SCC, rudawe włosy, sympatyczna. Oczywiście polecała mi Dream Skina i kolejnej kobiecie też Opowiadała o każdym produkcie, mówiła co warto, a co nie dla mojej skóry nabyć. Za każdym razem odkażała dłoń. Na końiec spisała produkty i zachęcała miło do zakupu. Oczywiście mam iść do perfumerii bo czeka tam na mnie upominek plus do zakupu mogę otrzymać dwa prezenty mini Miss Dior i kosmetyczkę z mini różem i nową mini bazą Forever.

Następnie czekał mnie makijaż Givenchy i zaczęła się jazda bez trzymanki, bo mogłam prosić na wstępie o zdezynfekowanie pędzli i produktów, ale naiwnie sądziłam, że makijażystka to uczyniła. Generalnie pomalowała mnie tak, że wstyd było się ludziom pokazywać. Na odwal się to miło powiedziane. Sugerowałam, że używam 4, zostałam pomalowana pokładem w odcieniu 1, słyszę podczas malowania o za jasny, ale nie szkodzi utleni się... W skrócie podkład źle nałożony, korektor za ciemny, rzęsy sklejone, cień nałożony bez bazy byle jak, szminkę by mi dwulatka lepiej pacnęła. Ale uwaga uwaga hitem było wymienianie się pędzlami między stanowiskami, pech chciał, że pędzel spadł na ziemię i co babeczka od Guerlain spokojnie malowała babkę obok... Może tylko ja jestem taka zboczona na punkcie higieny, ale miałam ochotę uciekać. Z lekcji makijażu nowej wiedzy nie wyniosłam.

Oczywiście padło pytanie co podoba mi sie najbardziej, co chcę kupić to dostanę upominek. Poszła ze mną do S. odnalazła puder i kazała dać gratis (dostałam mini krem BB, mini podkład The Balm i próbkę Dhalii Divin, luzem) W między czasie zaczęła mnie piec twarz jak cholera. Myślę sobie pewnie z gorąca. Ok czas na zakupy z Diora, nikt o upominku nie wspomina, przyczłapała czarna od Diora i nie potrafi znaleźć produktów, ale z odsieczą konsultantki ze Smashboxa udało się. Idzie ze mną do kasy i z namaszczeniem wręcza mi kosmetyczkę do zakupów, pytam czy to ta z mini różem. Oczywiście okazała się pusta. Rzuciła mi ściemę, że tylko takie są do zakupu, to pytam czemu dwa inne gratisy pokazywała druga konsultantka. No to lata po zapleczu, mowi nie ma skończyły się, ale widząc moją minę zapyta koleżanki w Beauty Labie. Wróciła na zaplecze z miną cierpiętnicy wytargała kosmetyczkę i z wielkim fochem mi ją dała, mówiąc że mini Miss Dior jest od zakupu za 500zł. Uwielbiam jak mnie ktoś okłamuje. Przy okazji zleciały się konsultantki wypytywać co za dziwy się dzieją. Dodam, że gdybym nic nie kupiła nic bym nie dostała.

Maksymalnie zniesmaczona wróciłam do domu, twarz mnie piecze konkret, zrobiłam demakijaż i wyglądam jak Apacz w krainie czarów, boję się co będzie jutro bo już mnie wypryszcza przepraszam za elaborat. Czuję się jak ostatni frajer, mam ochotę zwrócić całe zakupy i wsadzić twarz do lodówki.
czyli z tą makijażystką Givenchy coś było nie tak, tyle osób się na nią skarżyło. Upokarzające - najpierw pokazują piękne gifty, kuszą jak marchewką na sznurku, a potem ...może się nie upomni/może zapomni. Co kupiłaś? Mogłabyś wkleić zdjęcie kosmetyczki z różem, bo takich cudów to nigdy nie było mi dane zobaczyć
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 22:53   #4025
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie patrzyłam Dlatego jeszcze przekonana w100% nie jestem.

Idę na jakąś konferencje w czwartek zdrowie i uroda i mają jakieś prezenty być
Ja bede mieć bardzo stresujące czwartek piątek i sobotę tak ze wystarcza mi wrażenia diorowe raczej
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 22:53   #4026
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
[



Współczuję Ja bym wzięła wapno, jeżeli to uczulenie powinno pomóc.
Dobry pomysł
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 22:57   #4027
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja bede mieć bardzo stresujące czwartek piątek i sobotę tak ze wystarcza mi wrażenia diorowe raczej
A gdzie się na tego Diora zapisalas bo albo przegapilam albo nie napisałaś ?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 23:01   #4028
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie patrzyłam Dlatego jeszcze przekonana w100% nie jestem.

Idę na jakąś konferencje w czwartek zdrowie i uroda i mają jakieś prezenty być
Ale macie dobrze w tej Warszawie

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak długo, dzieciaki śpią to się mogłam uzewnętrznić. Nawet mąż pytał, co ja taka przybita. Zakupoholizm mi się czkawką odbija. Pal sześć te gratisy. Myślałam, że jakieś triki makijażowe poznam, czegoś się nauczę, miło czas spędzę. A tu ochrzan, że tusz mam źle zmyty, obraza że o kosmetyczkę zapytam. Mam tylko nadzieję, że szybko twarz doprowadzę do ładu, bo tak źle dawno nie było.
Ja też doradzam wapno
A o zmycie tuszu to chyba powinna mieć pretensje do tej babki z Diora. U mnie tak było, jak ta z Sisleya tylko opowiedziała o kosmetykach, pokazała, potestowała, ale niczym mnie nie "posmarowała" na twarzy. Ta od makijażu się najpierw zdziwiła, a potem wkurzyła, ale na tamtą babkę właśnie, nie na mnie (mnie jeszcze przepraszała za "koleżankę").

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak długo, dzieciaki śpią to się mogłam uzewnętrznić. Nawet mąż pytał, co ja taka przybita. Zakupoholizm mi się czkawką odbija. Pal sześć te gratisy. Myślałam, że jakieś triki makijażowe poznam, czegoś się nauczę, miło czas spędzę. A tu ochrzan, że tusz mam źle zmyty, obraza że o kosmetyczkę zapytam. Mam tylko nadzieję, że szybko twarz doprowadzę do ładu, bo tak źle dawno nie było.
Ja też doradzam wapno
A o zmycie tuszu to chyba powinna mieć pretensje do tej babki z Diora. U mnie tak było, jak ta z Sisleya tylko opowiedziała o kosmetykach, pokazała, potestowała, ale niczym mnie nie "posmarowała" na twarzy. Ta od makijażu się najpierw zdziwiła, a potem wkurzyła, ale na tamtą babkę właśnie, nie na mnie (mnie jeszcze przepraszała za "koleżankę").
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 23:03   #4029
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
No ja kurdupelos. Dostałam gratis uczulenie

Cieszę się, że jesteś zadowolona wyglądałam za Tobą, ale siedziała już jakaś blondynka patrząca na mnie z góry, więc uznałam, że to nie Ty kosmetyczka z EL ma fajny próg, bo w salonach firmowych jest od 390zł

Nie, nie

Generalnie sama sobie jestem winna ale zacznę od początku. Według mnie warto było iść na pielęgnacje marki Dior. Kojarzę konsultantkę, kiedyś mi doradzała zakup w S. w SCC, rudawe włosy, sympatyczna. Oczywiście polecała mi Dream Skina i kolejnej kobiecie też Opowiadała o każdym produkcie, mówiła co warto, a co nie dla mojej skóry nabyć. Za każdym razem odkażała dłoń. Na końiec spisała produkty i zachęcała miło do zakupu. Oczywiście mam iść do perfumerii bo czeka tam na mnie upominek plus do zakupu mogę otrzymać dwa prezenty mini Miss Dior i kosmetyczkę z mini różem i nową mini bazą Forever.

Następnie czekał mnie makijaż Givenchy i zaczęła się jazda bez trzymanki, bo mogłam prosić na wstępie o zdezynfekowanie pędzli i produktów, ale naiwnie sądziłam, że makijażystka to uczyniła. Generalnie pomalowała mnie tak, że wstyd było się ludziom pokazywać. Na odwal się to miło powiedziane. Sugerowałam, że używam 4, zostałam pomalowana pokładem w odcieniu 1, słyszę podczas malowania o za jasny, ale nie szkodzi utleni się... W skrócie podkład źle nałożony, korektor za ciemny, rzęsy sklejone, cień nałożony bez bazy byle jak, szminkę by mi dwulatka lepiej pacnęła. Ale uwaga uwaga hitem było wymienianie się pędzlami między stanowiskami, pech chciał, że pędzel spadł na ziemię i co babeczka od Guerlain spokojnie malowała babkę obok... Może tylko ja jestem taka zboczona na punkcie higieny, ale miałam ochotę uciekać. Z lekcji makijażu nowej wiedzy nie wyniosłam.

Oczywiście padło pytanie co podoba mi sie najbardziej, co chcę kupić to dostanę upominek. Poszła ze mną do S. odnalazła puder i kazała dać gratis (dostałam mini krem BB, mini podkład The Balm i próbkę Dhalii Divin, luzem) W między czasie zaczęła mnie piec twarz jak cholera. Myślę sobie pewnie z gorąca. Ok czas na zakupy z Diora, nikt o upominku nie wspomina, przyczłapała czarna od Diora i nie potrafi znaleźć produktów, ale z odsieczą konsultantki ze Smashboxa udało się. Idzie ze mną do kasy i z namaszczeniem wręcza mi kosmetyczkę do zakupów, pytam czy to ta z mini różem. Oczywiście okazała się pusta. Rzuciła mi ściemę, że tylko takie są do zakupu, to pytam czemu dwa inne gratisy pokazywała druga konsultantka. No to lata po zapleczu, mowi nie ma skończyły się, ale widząc moją minę zapyta koleżanki w Beauty Labie. Wróciła na zaplecze z miną cierpiętnicy wytargała kosmetyczkę i z wielkim fochem mi ją dała, mówiąc że mini Miss Dior jest od zakupu za 500zł. Uwielbiam jak mnie ktoś okłamuje. Przy okazji zleciały się konsultantki wypytywać co za dziwy się dzieją. Dodam, że gdybym nic nie kupiła nic bym nie dostała.

Maksymalnie zniesmaczona wróciłam do domu, twarz mnie piecze konkret, zrobiłam demakijaż i wyglądam jak Apacz w krainie czarów, boję się co będzie jutro bo już mnie wypryszcza przepraszam za elaborat. Czuję się jak ostatni frajer, mam ochotę zwrócić całe zakupy i wsadzić twarz do lodówki.
Ojejku, co za przeżycia, trzymaj się

nie rozumiem po co się ogłaszają, obiecują gratisy i porady i pomoc w doborze produktów i w ogóle cuda na kiju, jak później makijaż robią na odwal, okazuje się, że gratisy dostaje się do zakupów, a dodatkowo nie zważają na higienę
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 23:04   #4030
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Zalinkuj te targi
Nie mam jak, bo jadę ze szkoły prawdopodobnie, więc nie wiem co gdzie i jak, ale to w sobotę 5 marca
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 23:07   #4031
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Nie mam jak, bo jadę ze szkoły prawdopodobnie, więc nie wiem co gdzie i jak, ale to w sobotę 5 marca
Ok
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 23:11   #4032
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja bym pojechala, ale chyba juz nie nadaze za tym wszystkim studiujesz kosmetologie?
Policealną zaocznie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 23:18   #4033
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A gdzie się na tego Diora zapisalas bo albo przegapilam albo nie napisałaś ?
Arkadia sobota a w piątek rano były miejsca jeszcze





Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ok
To sie nazywa Beauty forum czy jakoś tak

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

http://wiosna.beauty-fairs.com.pl/
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 23:41   #4034
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Arkadia sobota a w piątek rano były miejsca jeszcze







To sie nazywa Beauty forum czy jakoś tak

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

http://wiosna.beauty-fairs.com.pl/
Wiem ze pisałaś na którą infolinię dzwoniłaś ale nie pamiętam a zadzwonię sobie jutro
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 23:57   #4035
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak długo, dzieciaki śpią to się mogłam uzewnętrznić. Nawet mąż pytał, co ja taka przybita. Zakupoholizm mi się czkawką odbija. Pal sześć te gratisy. Myślałam, że jakieś triki makijażowe poznam, czegoś się nauczę, miło czas spędzę. A tu ochrzan, że tusz mam źle zmyty, obraza że o kosmetyczkę zapytam. Mam tylko nadzieję, że szybko twarz doprowadzę do ładu, bo tak źle dawno nie było.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------


Dziwne to, tym bardziej że teoretycznie co 30 min kobiety zapisywały.


Lepiej weź swoje i środek odkażający pielęgnacja Diora raczej mi kuku nie zrobiła, bo produkty już kiedyś stosowałam.

Dobranoc
Ehh
szkoda, że tak wyszło, bo idea BL całkiem fajna.
Ciekawe, czy ta sama dziewczyna nas malowała. Też miałam wczoraj brudne pędzle zoeva... w każdym razie ten do podkładu i pudru na 100%. Nie pisałam, bo uznałam, że to już będzie za bardzo "czepialskie" i pomyślałam, że może to wypadek, przy pracy.
Wstawisz zdjęcie gratisów?
Co kupiłaś?
Konieczności upominania się o obiecany gratis już nawet nie skomentuję.
Ja się w każdym razie czułam niezręcznie.
A wymuszone prezenty nie cieszą
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 06:10   #4036
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
No ja kurdupelos. Dostałam gratis uczulenie

Cieszę się, że jesteś zadowolona wyglądałam za Tobą, ale siedziała już jakaś blondynka patrząca na mnie z góry, więc uznałam, że to nie Ty kosmetyczka z EL ma fajny próg, bo w salonach firmowych jest od 390zł

Nie, nie

Generalnie sama sobie jestem winna ale zacznę od początku. .
o rety współczuję masakra z tym uczuleniem - mam nadzieję ze dojdziesz od czego to żeby później unikać. A co do higieny - bez komentarza porażka - pędzle na ziemi - to się w głowie nie mieści

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

witam się z rana pobieżnie nadrobiłam
siedze w pracy i kiepsko się czuję niedobrze mi od rana.....
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 06:37   #4037
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Dzień dobry
Jestem druga

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

witam się z rana pobieżnie nadrobiłam
siedze w pracy i kiepsko się czuję niedobrze mi od rana.....
Współczuję :tuli:
Kiepskie samopoczucie w pracy jest kijowe
Może gorzka herbatka?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 06:41   #4038
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Następnie czekał mnie makijaż Givenchy i zaczęła się jazda bez trzymanki, bo mogłam prosić na wstępie o zdezynfekowanie pędzli i produktów, ale naiwnie sądziłam, że makijażystka to uczyniła . Generalnie pomalowała mnie tak, że wstyd było się ludziom pokazywać. Na odwal się to miło powiedziane. Sugerowałam, że używam 4, zostałam pomalowana pokładem w odcieniu 1, słyszę podczas malowania o za jasny, ale nie szkodzi utleni się... W skrócie podkład źle nałożony, korektor za ciemny, rzęsy sklejone, cień nałożony bez bazy byle jak, szminkę by mi dwulatka lepiej pacnęła. Ale uwaga uwaga hitem było wymienianie się pędzlami między stanowiskami, pech chciał, że pędzel spadł na ziemię i co babeczka od Guerlain spokojnie malowała babkę obok... Może tylko ja jestem taka zboczona na punkcie higieny, ale miałam ochotę uciekać. Z lekcji makijażu nowej wiedzy nie wyniosłam.

Walczę z tym, jak mogę. Czasem młodsze koleżanki patrzą na mnie jak na kosmitkę, jak mówię o higienie.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Maksymalnie zniesmaczona wróciłam do domu, twarz mnie piecze konkret, zrobiłam demakijaż i wyglądam jak Apacz w krainie czarów, boję się co będzie jutro bo już mnie wypryszcza przepraszam za elaborat. Czuję się jak ostatni frajer, mam ochotę zwrócić całe zakupy i wsadzić twarz do lodówki.
Dlatego nigdy nie chciałam, żeby zrobiono ze mnie taką głupią wizażystkę i zostałam freelance. Czasem bardzo długo prowadzę wywiad odnośnie oczekiwań klientki. Podpowiadam tańsze odpowiedniki i promocje. Niekiedy mam podejrzenie o jakieś schorzenie i odsyłam klientki do lekarza. Twarz wskazuje na różne choroby. Poza tym, tak jak u fryzjerki, daję klientce możliwość zwierzania się i przede wszystkim odstresowania. Tego nie zaoferuje żadna wizażystka z sieciówki.

Uśmiech klientki po makijażu to dla mnie największa nagroda!
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-29 o 06:50
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 06:42   #4039
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
słyszę podczas malowania o za jasny, ale nie szkodzi utleni się...
Doskonała rekomendacja produktu

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Czuję się jak ostatni frajer, mam ochotę zwrócić całe zakupy i wsadzić twarz do lodówki.
Nie czuj się, to one się nie popisały. Następnym razem nie bój się odzywać i mówić otwarcie co nie pasuje One są tam dla klientek, a nie odwrotnie.

Witam z rańca, trochę nadrobiłam weekend, ale nieprzesadnie.

Maruda80 - wysyłam maluchowi pozywytną energię
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 06:42   #4040
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jestem druga

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------


Współczuję :tuli:
Kiepskie samopoczucie w pracy jest kijowe
Może gorzka herbatka?
witaj piję miętę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 06:50   #4041
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Malinum współczuje ja jestem brunetką
Ale mi się nie chciało wstać
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 06:53   #4042
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Dziń dybry

Malinum, ale poracha z tymi pędzlami właśnie dlatego chyba odpuszczę sobie te atrakcje w S. mam niezłego pierdzielca na punkcie higieny znając moje szczęście dostałabym jakiegoś uczulenia
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 06:58   #4043
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Witam z rana

__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 07:02   #4044
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana

Dzień Świstaka
Miałam ochotę to samo zrobić z budzikiem dziś rano
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 07:09   #4045
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Dzień dobry.
Malinum bardzo współczuję Ci tak nieprzyjemnych doświadczeń. Mam nadzieję, że ze skórą wszystko będzie dobrze, żadne bogdany, uczulenia i inne dziady się nie pojawią

dziś mam ciężki dzień w pracy. ale przetrwam, a wieczorem idę na zakupy

jutro u mnie w mieszkaniu startuje remont do tego w weekend zaczęłam walkę z ubezpieczycielem bo od jakiegoś czasu sąsiadka z góry nas zalewa. ale w zeszłym tygodniu się to nasiliło. i okazało się, że to przez rurę odpływową. część tej rury jest u niej w mieszkaniu, a część u nas. i wygląda na to, że jest nieszczelna. takie to bloki budowano
i teraz będziemy dochodzić czy to (min. wymiana rury) będzie szło z ubezpieczenia sąsiadki czy z ubezpieczenia spółdzielni.

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień Świstaka
Miałam ochotę to samo zrobić z budzikiem dziś rano
ja też, ja też ! powstrzymuje mnie fakt, że to w telefonie mam budzik. kiedyś miałam typowy alarm. od jakiegoś czasu mam relaksacyjny szum wody, co by nie wstawać z samego rana wk** , tj. wściekła

i jeszcze chciałam napisać, że oglądałam wczoraj film Brooklyn. polecam go bardzo serdecznie. jestem nim oczarowana.

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2016-02-29 o 07:16
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 07:14   #4046
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

No dziś obejrzałam przemówienie Leonarda di Caprio po odebraniu statuetki. Miło, że pod koniec powiedział coś na temat.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana

Też nienawidzę tego uczucia z "Dnia świstaka" - kolejny taki sam dzień i jakkolwiek bym się nie starała wyjdzie po staremu Macie jakiś sposób na przełamanie rutyny dnia?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-29 o 07:18
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 07:15   #4047
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Malinum bardzo współczuję Ci tak nieprzyjemnych doświadczeń. Mam nadzieję, że ze skórą wszystko będzie dobrze, żadne bogdany, uczulenia i inne dziady się nie pojawią

dziś mam ciężki dzień w pracy. ale przetrwam, a wieczorem idę na zakupy

jutro u mnie w mieszkaniu startuje remont do tego w weekend zaczęłam walkę z ubezpieczycielem bo od jakiegoś czasu sąsiadka z góry nas zalewa. ale w zeszłym tygodniu się to nasiliło. i okazało się, że to przez rurę odpływową. część tej rury jest u niej w mieszkaniu, a część u nas. i wygląda na to, że jest nieszczelna. takie to bloki budowano
i teraz będziemy dochodzić czy to (min. wymiana rury) będzie szło z ubezpieczenia sąsiadki czy z ubezpieczenia spółdzielni.

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------




ja też, ja też ! powstrzymuje mnie fakt, że to w telefonie mam budzik. kiedyś miałam typowy alarm. od jakiegoś czasu mam relaksacyjny szum wody, co by nie wstawać z samego rana wk** , tj. wściekła
za sprawny remont
Współczuję problemów w sąsiadami z góry ja mam niestety podobnie w kuchni zalany prawie cały sufit, bo debile tak chlapią wodą podczas zmywania garów, że po fugach zlatuje do nas dodatkowo wczoraj po 22 wzięli się za odkurzanie położyłam się wcześniej, żeby dziś nie wyglądać, jak zwłoki, ale nic z tego nie spałam przez to szuranie
Nie wiem, skąd się biorą takie bezmózgi

też mam budzik w telefonie, dlatego jest bezpieczny
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 07:19   #4048
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
właśnie dlatego chyba odpuszczę sobie te atrakcje w S. mam niezłego pierdzielca na punkcie higieny znając moje szczęście dostałabym jakiegoś uczulenia
Rażący brak higieny to raz, ale kurde - jak tak można traktować klientki. Dorosłe kobiety ! Jakieś fochy, olewanie tego co mówią, jakieś krzywe zagrywki z upominkami po spotkaniu, no ludzie !
Myślą, że jak makijaż i porada za darmo, to mogą klientki traktować jak ubogie krewne ? Chyba w tym wszystkim głównie chodzi o promocję marki ? No to pięknie promują.

Malinum, napisz skargę ! Takie chamstwo nie może zostać bez komentarza. A następnym razem protestuj jak Ci coś nie pasuje, bo też kurczę nie rozumiem czemu nie powiedziałaś, że Ci przeszkadzają te brudne pędzle itd. Pomiając, ze powinnaś tam wrócić i pokazać, ze Cię uczuliło coś co nałożono Ci na skórę.


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana

Never, zostaw budzik, nie jego wina, że znowu nastał nam poniedziałek
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 07:19   #4049
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Wyjęłam z zapasów l'occitanowe mleczko kwiat wiśni (chyba w czerwcu je kupiłam)
jakoś mi nie do końca zapach pasował do tego co pamiętałam
wplepałam sobie w świeżomierz i się okazało, że mogę je już nawet zapisać do przedszkola
data produkcji 01.03.2012
co za dziady
będzie długi bojkot
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 07:24   #4050
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5652387 3]Rażący brak higieny to raz, ale kurde - jak tak można traktować klientki. Dorosłe kobiety ! Jakieś fochy, olewanie tego co mówią, jakieś krzywe zagrywki z upominkami po spotkaniu, no ludzie !
Myślą, że jak makijaż i porada za darmo, to mogą klientki traktować jak ubogie krewne ? Chyba w tym wszystkim głównie chodzi o promocję marki ? No to pięknie promują.

Malinum, napisz skargę ! Takie chamstwo nie może zostać bez komentarza. A następnym razem protestuj jak Ci coś nie pasuje, bo też kurczę nie rozumiem czemu nie powiedziałaś, że Ci przeszkadzają te brudne pędzle itd. Pomiając, ze powinnaś tam wrócić i pokazać, ze Cię uczuliło coś co nałożono Ci na skórę.



Never, zostaw budzik, nie jego wina, że znowu nastał nam poniedziałek [/QUOTE]

Popieram napisałabym, bo to przechodzi wszelkie granice przyzwoitości

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Wyjęłam z zapasów l'occitanowe mleczko kwiat wiśni (chyba w czerwcu je kupiłam)
jakoś mi nie do końca zapach pasował do tego co pamiętałam
wplepałam sobie w świeżomierz i się okazało, że mogę je już nawet zapisać do przedszkola
data produkcji 01.03.2012
co za dziady
będzie długi bojkot
Ale chamstwo wszędzie wciskają stare purchawiska
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.