Suknia ślubna odpowiednia do figury - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-28, 16:28   #451
szyszq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brzesko/Kraków
Wiadomości: 30
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

kaarolaz

Dobrze mówisz, ja też szukałam empire a skończyłam w rybce i był to strzał w 10!
szyszq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 10:58   #452
linka123123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 23
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

witajcie! a jakie są zasady jesli chodzi o tren? dla kogo on jest a komu nie pasuje? Bo mi sie strasznie podoba taki podpięty ... wygląda bardzo szlachetnie i dworsko Mam 168 cm szczupła, miseczka ledwie co C heh biodra nawet nie szerokie ale krągła pupa... jak ,myślicie?
linka123123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 10:37   #453
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Dziewczyny mam pytanko Otóż zakochałam się w załączonej poniżej sukience:love : i zastanawiam się: na jaką figurę by ona była odpowiednia? z góry dziękuję za odpowiedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez_tytułu_1.jpg (27,3 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez_tytułu_2.jpg (30,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez_tytułu_3.jpg (27,4 KB, 120 załadowań)
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:31   #454
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 213
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Ja jeszcze mam trochę czasu do ślubu ale już jestem podekscytowana tymi przygotowaniami szczegolnie szukaniem sukienki podobają mi się sukienki takie bez ramiączek, ale mam malutki biust i boje się czy to jest dobry wybór? Nie chcę co chwilę podnosić tak jak często dziewczyny to robią mając sukienki bez ramiączek. Z drugiej strony powinnam chyba mieć bardziej zabudowaną ponieważ mam wystający mostek i może lepiej to ukryć sukienką albo biżuterią. Macie może propozycje?
morelka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 14:43   #455
manka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 169
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko Otóż zakochałam się w załączonej poniżej sukience:love : i zastanawiam się: na jaką figurę by ona była odpowiednia? z góry dziękuję za odpowiedź

piękna sukienka z jakiej jest kolekcji? masz może jakiś link do niej? zdjęcie strasznie photoshopem zrobione, ciekawe jak na żywo wygląda i na "normalnej" figurze, a nie na takim "wieszaku".
__________________

manka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 00:42   #456
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez manka1982 Pokaż wiadomość
piękna sukienka z jakiej jest kolekcji? masz może jakiś link do niej? zdjęcie strasznie photoshopem zrobione, ciekawe jak na żywo wygląda i na "normalnej" figurze, a nie na takim "wieszaku".
Pronowias 2012 model Gomera tutaj link: www. pronovias. us/wedding-gown /gomera2012. html

Też jestem ciekawa jak wygląda na żywo
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 14:46   #457
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko Otóż zakochałam się w załączonej poniżej sukience:love : i zastanawiam się: na jaką figurę by ona była odpowiednia? z góry dziękuję za odpowiedź

Moim zdaniem taka sukienka będzie pasowała dziewczynie z niezbyt dużym biustem, nie musi być szkeletorem, ponieważ jest ładnie dopasowana w talii, poza tym pewnie bez problemu będzie można wszyć do takiej fiszbiny gorseciarskie. Ładnie wysmukla sylwetkę.

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez linka123123 Pokaż wiadomość
witajcie! a jakie są zasady jesli chodzi o tren? dla kogo on jest a komu nie pasuje? Bo mi sie strasznie podoba taki podpięty ... wygląda bardzo szlachetnie i dworsko Mam 168 cm szczupła, miseczka ledwie co C heh biodra nawet nie szerokie ale krągła pupa... jak ,myślicie?
Ja mam 161 cm wzdrostu, jestem szczupła, tylko biust większy - 70E, ale mierzyłam suknię z długim, pięknym trenem i raczej na nią się zdecyduję. Suknia jest lekka, muślinowa, więc w niej nie znikam, nie przytłacza mnie i jest pięęęękna
malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 11:51   #458
LadyLauran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Odkopalam temat

Ja prosze o rade bo wszedzie wszystko jest dla malych osob srednich osob duzy biust maly biust..:/

A mam takie pytanie bo mam 189 cm wzrostu jestem szczupla mam tylko troszke biodra ok 93-95 cm biust prawie zerowy ramiona w miare normalne. Szukam sukni slubnej w ktorej nie bede wygladala jak wieza... bylam na wstepnej przymiarce w sklepach ale jak gorset ok to za krotka albo wyygladalam jak wieza i w ogole..

Jedyne co moge powiedziec to musze miec ramiona zakryte bez wzgledu czy bedzie mi ladnie czy nie (mam bielactwo na pol plecow) z tym ze w sumie jedno ramie mam takie ze kamuflaz zajalby wieki i przymierzalam sukienki typu A - odpadaja, obcisle typu rybki tez bo juz totalnie jak wieza wygladam taki wielki duzy kij. Krotkie sukienki odpadaja bo moje nogi mimo ze dlugie nie sa w ogole zgrabne przez pare przebytych kontuzji i operacji...:/


Slub za rok ale po tym tygodniu mam ochote zrezygnowac calkowicie z wesela ehhh.:/
LadyLauran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 14:51   #459
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez LadyLauran Pokaż wiadomość
Odkopalam temat

Ja prosze o rade bo wszedzie wszystko jest dla malych osob srednich osob duzy biust maly biust..:/

A mam takie pytanie bo mam 189 cm wzrostu jestem szczupla mam tylko troszke biodra ok 93-95 cm biust prawie zerowy ramiona w miare normalne. Szukam sukni slubnej w ktorej nie bede wygladala jak wieza... bylam na wstepnej przymiarce w sklepach ale jak gorset ok to za krotka albo wyygladalam jak wieza i w ogole..

Jedyne co moge powiedziec to musze miec ramiona zakryte bez wzgledu czy bedzie mi ladnie czy nie (mam bielactwo na pol plecow) z tym ze w sumie jedno ramie mam takie ze kamuflaz zajalby wieki i przymierzalam sukienki typu A - odpadaja, obcisle typu rybki tez bo juz totalnie jak wieza wygladam taki wielki duzy kij. Krotkie sukienki odpadaja bo moje nogi mimo ze dlugie nie sa w ogole zgrabne przez pare przebytych kontuzji i operacji...:/


Slub za rok ale po tym tygodniu mam ochote zrezygnowac calkowicie z wesela ehhh.:/
Figura typu "wieża" mimo, iż dość trudna prezentuje się pięknie i wytwornie w dobrze dobranej sukience!
Ważne są proporcje- Twoje biodra nie są szerokie jak na wzrost, ale mówisz że masz mały biust- więc dół jest ''cięższy" niż góra.
Moim zdaniem suknie A odpadają- ode właśnie obciążają dół.
Chcesz zakryć ramiona- i super bo w najbliższych sezonach modne będą suknie z rękawkami. Proponowałabym Ci suknie z krótkim bądź 3/4 rękawkiem, znaczoną biustem i talią i prostym, "lżejszym" dołem.
Myślę, że jeśli odpowiada to Twojemu stylowi możesz z powodzeniem sięgnąć po koronki i drapowania- optycznie trochę skracają a jednocześnie dodadzą lekkości i dziewczęcości.
To moje propozycje:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lorca.jpg (13,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lorca_2.jpg (10,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clamor-D-min.jpg (14,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cadete-D-min.jpg (11,7 KB, 23 załadowań)
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 23:32   #460
LadyLauran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

axox Dzieki wielkie!
Przynajmniej dalas mi pomysl na gore, akurat takich sukienek nie widzialam ( w salonach w ktorych bylam poprostu takich nie bylo wcale). tylko teraz jest problem z dolem (dzisiaj po rozmowie z rodzina stwierdzilam ze bede szyla suknie prawdopodobnie wyjdzie taniej niz ze sklepu bo krawcowa ktora szyla sukienki siostrom powiedziala mi dzisiaj przez tel ze zalezy od materialu itp ale jak jest jakas wymyslna sukienka to max 2 tys. - w sklepach od 3 w gore ) z tym ze przymierzalam takie sukienki typu princesska i moze mialam wrazenie przez gore (z reguly byla odkryta) ze i tak wygladam jak kijek od szczotki . Mam nadzieje ze krawcowa mi cos doradzi jak do niej pojade we wtorek moze da cos przymerzyc :P bo sukienka A odpada tak samo obcisla rurka ale moze znajdziemy cos pomiedzy.

Jak na razie siostry namawiaja mnie na sukienke w polowe lydki bo zakryje moje nieksztaltne kolana i skroci mnie optycznie.

Tylko ze kurcze to jest moj slub jedyny (innego nie planuje) i chce wygladac jak krolewna od malosci takie cos mi sie marzylo ehh .

Poza tym jak krotka sukienka z braku laku to musze jakies buty ladne znalezc a nie bedzie latwo znalezc cos bez obcasow :/
LadyLauran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 10:44   #461
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

moim zdaniem sukienka 7/8 to może być strzał w 10! rzeczywiście skraca, nadaje lekkości i jest bardzo modna, a z halką możesz wyglądać jak księżniczka.
Jeśli połączyłabyś górę jak 1 pokazanej sukience + dół z lekkiego materiału (np. muślin) szytą od talii (w talii może być np szarfa żeby zaakcentować proporcje) szytą z koła myślę, że byłoby idealnie
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 19:40   #462
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

w sukni 7/8 tez mozna wygladac jak krolewna!
I nie musisz miec obcasow! Balerinki też są ładne

Wiele bym dala, zeby miec taka sukienke [krój], jak w zalaczniku. Ale mam 1,60 wzrostu i krotkie, naprawde grube nogi. Wiec 7/8 odpada ...

Przemilczmy buty na 1 zdjęciu ;p (tym jaśniejszym ;p)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2kc2c3ef3a15.jpg (19,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2k385f76be0c.jpg (16,2 KB, 44 załadowań)
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 20:54   #463
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

myślę że pierwsza suknia którą koleżanka wyżej wkleiła byłaby dla Ciebie świetna
Też bym wiele dała aby pójść w takiej sukni i baletkach- wygląda to niesłychanie stylowo ale 165cm i nogi może szczupłe ale krzywawe nie zachęcają do takich eksperymentów
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 15:52   #464
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Cześć dziewczyny... ja już jestem po, ale przechodziłam całą tą batalię
Powiem, że widziałam niską Pm-kę (około 160cm) w takiej sukience 7/8 i wyglądała prześlicznie, wzrost nie zawsze ma tutaj znaczenie... ja nauczyłam się jednego... jak nie przymierzysz to się nie przekonasz. I co pasuje jednej Pm-ce nawet o tym samym wzroście nie zawsze pasuje drugiej - bo już jest np inna cera i koronki nie idą z nią w parze itd. Sama doświadczyłam tego na przymiarkach.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 18:16   #465
LadyLauran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
w sukni 7/8 tez mozna wygladac jak krolewna!
I nie musisz miec obcasow! Balerinki też są ładne

Wiele bym dala, zeby miec taka sukienke [krój], jak w zalaczniku. Ale mam 1,60 wzrostu i krotkie, naprawde grube nogi. Wiec 7/8 odpada ...

Przemilczmy buty na 1 zdjęciu ;p (tym jaśniejszym ;p)
No dobra ta pierwsza jest genialna znalazlam sukienke marzen
dzieki wielkie dziewczyny za pomoc!
Jak bede miala jakies wstepne zdjecia mojej sukienki to wrzuce
LadyLauran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 20:48   #466
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Viera a czy Ty wiesz jakiej firmy jest ta 1 suknia?

hmmm może warto się odważyć, bo ciągle jakoś je mam kiedy myślę o swoim niskim wzroście i wysokim tż w kontekście takiej kiecki
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:36   #467
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Wiadomo, ze trzeba przymierzac Ale u mnie lydka jakies 38-39 cm skutecznie mnie zniechecila do jakiejkolwiek sukni innej niz 'do ziemi' ;(
Wzrost tu ma male znaczenie, bo gdybym miala zgrabne nogi to czemu nie Chociaz ja bym bardziej sie wtedy sklaniala ku sukience też rozkloszowanej, ale do kolan - w stylu lat 50., z halką ) Ach marzenia ;-) A moja suknia juz dawno uszyta xD

Dziewczyny zdjecia wyszukiwalam na szybko w google, to pierwsze wyskoczylo mi w google images, idąc dalej, ktos je wrzucil na jakieś forum i napisal, ze to Agora - weszlam na ich stronę http://www.modaslubna-agora.pl/kolekcje8.html i jest

EDIT: ale kurcze nie wiem czy ta Agora to firma, czy salon, ktory sprzedaje rozne sukienki roznch firm (( Może jakby do nich napisać to by odpowiedzieli ?
__________________
fun in the sun

Edytowane przez viera
Czas edycji: 2012-07-25 o 21:38
viera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 15:52   #468
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

jejku jest piękna, ale te suknie szyją w tym salonie, a do Wrocławia mam daaaleko

edit: znalazłam ją w swoim mieście, niedługo mierzę

Edytowane przez axox
Czas edycji: 2012-07-26 o 16:24
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 08:12   #469
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

hej
licze na pomoc w doborze sukni, a moze nawet konkretych modeli
mam kilka zdjec na sobie, wszyscy sa zasacynowani suknia agnes ja jednak twierdze ze niepotrzebnie mnie pogrubia licze na szczere opinie oraz propozycje innych sukien
-dodam ze mierzylam kazdy fason/suknie zeby zobaczyc jak wygladam bez wzglerdu na to czy suknia mi sie podobala czy nie, chccialam wiedziec czego szukac.
- w cascadzie jest gorset 2 roz za maly dlatego jest taki a nie inny efekt

1. http://imageshack.us/photo/my-images/407/7suknie.jpg/
2. http://imageshack.us/photo/my-images/109/6suknia.jpg/
3. http://imageshack.us/photo/my-images/502/5suknia.jpg/
4. http://imageshack.us/photo/my-images/801/4suknia.jpg/
5. http://imageshack.us/photo/my-images/10/3suknia.jpg/
6. http://imageshack.us/photo/my-images/842/2suknia.jpg/
7. http://imageshack.us/photo/my-images/88/1sukniaj.jpg/
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 00:06   #470
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Ja się powtórzę bo napisałam na innym forum - zdecydowanie numer 1
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 08:14   #471
weronikad2
Rozeznanie
 
Avatar weronikad2
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 600
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

mi sie podoba numer 1 i 7 sama mam problem bo zaczynam poszukiwania ale nie wiem za czym konkretnie sie rozgladac.... jestem niska ze sredniej wielkosci biustem dosc szczupła ale moim problemem jest tzw oponka wiem że na 100% sukienka rybka odpada
weronikad2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 09:37   #472
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez weronikad2 Pokaż wiadomość
mi sie podoba numer 1 i 7 sama mam problem bo zaczynam poszukiwania ale nie wiem za czym konkretnie sie rozgladac.... jestem niska ze sredniej wielkosci biustem dosc szczupła ale moim problemem jest tzw oponka wiem że na 100% sukienka rybka odpada

Przy takiej figurze odpada i rybka i księżniczka.
Popatrz na suknie z odsłoniętymi ramionami, marszczeniami korygującymi w okolicy brzucha, z aplikacją przyciągającą spojrzenie do biustu jeśli jesteś z niego zadowolona
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:15   #473
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
hej
licze na pomoc w doborze sukni, a moze nawet konkretych modeli
mam kilka zdjec na sobie, wszyscy sa zasacynowani suknia agnes ja jednak twierdze ze niepotrzebnie mnie pogrubia licze na szczere opinie oraz propozycje innych sukien
-dodam ze mierzylam kazdy fason/suknie zeby zobaczyc jak wygladam bez wzglerdu na to czy suknia mi sie podobala czy nie, chccialam wiedziec czego szukac.
- w cascadzie jest gorset 2 roz za maly dlatego jest taki a nie inny efekt

1. http://imageshack.us/photo/my-images/407/7suknie.jpg/
2. http://imageshack.us/photo/my-images/109/6suknia.jpg/
3. http://imageshack.us/photo/my-images/502/5suknia.jpg/
4. http://imageshack.us/photo/my-images/801/4suknia.jpg/
5. http://imageshack.us/photo/my-images/10/3suknia.jpg/
6. http://imageshack.us/photo/my-images/842/2suknia.jpg/
7. http://imageshack.us/photo/my-images/88/1sukniaj.jpg/
najkorzystniej - 1. Sukienka 4 jest bardzo ladna, ale jestes w niej dosc szeroka, wiec bym z niej zrezygnowala... W 1 masz super figure


Axox, przymierzalas suknie?
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:24   #474
buszmenkaaa
Raczkowanie
 
Avatar buszmenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 262
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

1 bądź 2 ślicznie w obu wyglądasz
buszmenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 21:44   #475
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
najkorzystniej - 1. Sukienka 4 jest bardzo ladna, ale jestes w niej dosc szeroka, wiec bym z niej zrezygnowala... W 1 masz super figure


Axox, przymierzalas suknie?
przymierzałam okazała się piękna, ale bardzo "tania" w sensie wykonania i materiałów- miałam wrażenie, że jest bardzo sztywna i moja skóra w niej nie oddycha. Ale ta przymiarka pozwoliła mi zobaczyć że czuje się i wyglądam świetnie w takiej długości. Koncepcja została, ale zdecydowałam się na gorsetową górę i dół 7/8, ale gładki, bez koronek
Dzięki, że podsunęłaś to zdjęcie
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 14:04   #476
Elizka_95
Raczkowanie
 
Avatar Elizka_95
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
GG do Elizka_95
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

A dla mnie dziewczyny doradzicie?
Zamowilam Maxime 3014 (http://maxima.piotrzieba.pl/galeria/5.html) z kolekcji z tego roku i nie wiem czy dobrze zrobilam. Jestem wysoka (176 cm) i moje wymiary to: 90 w biuscie, 80 w talii i 100 w biodrach.

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Blog
Razem (klik) <3
Zaręczeni (klik) <3
I ślubuję Ci... (klik) <3

Edytowane przez Elizka_95
Czas edycji: 2014-08-18 o 14:29
Elizka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 16:43   #477
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez Elizka_95 Pokaż wiadomość
A dla mnie dziewczyny doradzicie?
Zamowilam Maxime 3014 (http://maxima.piotrzieba.pl/galeria/5.html) z kolekcji z tego roku i nie wiem czy dobrze zrobilam. Jestem wysoka (176 cm) i moje wymiary to: 90 w biuscie, 80 w talii i 100 w biodrach.

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2
będziesz super wyglądać w tej sukni
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 16:53   #478
Elizka_95
Raczkowanie
 
Avatar Elizka_95
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
GG do Elizka_95
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
będziesz super wyglądać w tej sukni
Mam nadzieje


Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Blog
Razem (klik) <3
Zaręczeni (klik) <3
I ślubuję Ci... (klik) <3
Elizka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:21   #479
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez Elizka_95 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje


Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2
na pewno tak będzie
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:38   #480
Elizka_95
Raczkowanie
 
Avatar Elizka_95
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
GG do Elizka_95
Dot.: Suknia ślubna odpowiednia do figury

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
na pewno tak będzie


Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Blog
Razem (klik) <3
Zaręczeni (klik) <3
I ślubuję Ci... (klik) <3
Elizka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-18 19:38:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.