Olejek Rycynowy Do Rzęs? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-14, 15:14   #541
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Właśnie też się zastanawiam, czy nie zacząć stosować go rzadziej. Ja używam olejku już ponad rok, codziennie. Przez kilka pierwszych miesięcy efekty były rewelacyjne! Potem coraz mniejsze, ale uznałam, że moje rzęsy już po prostu dłuższe nie będą i to jest maksimum jakie mogę osiągnąć olejkiem.
Ostatnio natomiast wydaje mi się, że znowu są jakieś krótsze i cieńsze. Czy to możliwe? Czy tylko mi się wydaje?
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 17:05   #542
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

stosowałam kiedyś, nieregularnie, ale przez dłuższy czas- szczerze mówiąc wizualnie chyba nie widziałam jakiś efektów, chyba że już zdążyłam się do nich przyzwyczaić. teraz postanawiam znów go zacząć stosować, tym razem codziennie. zrobię zdj porównawcze i zobaczymy co to wyniknie
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 20:15   #543
gkatze
Przyczajenie
 
Avatar gkatze
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Bawię się w nakładanie olejku rycynowego na rzęsy od ponad dwóch miesięcy i...
EFEKTY SĄ WIDOCZNE!
Natura nie obdarzyła mnie zbyt pięknymi rzęsami, ot takie krótkie zwyklaki, które ledwie widać. Jakiś czas temu przyjrzałam się sobie dokładniej w lusterku i zorientowałam się, że mam w sumie całkiem ładne wachlarzyki, bez porównania ze stanem wyjściowym.
Wychodziłam z założeniem, że specjalnie się nie wykosztuję przy tej metodzie, a i też nic nie powinno mi zaszkodzić. Olejku nie stosowałam dzień w dzień (a właściwie noc ), ale generalnie dosyć często.
gkatze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 08:35   #544
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ja niestety po dłuższym stosowaniu nie zauważyłam efektów, jedynie ból oczu. Krem przeznaczony do rzęs też nie zadziałał... cóż pozostaje tusz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 14:29   #545
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Ja niestety po dłuższym stosowaniu nie zauważyłam efektów, jedynie ból oczu. Krem przeznaczony do rzęs też nie zadziałał... cóż pozostaje tusz
Może za dużo go nakładałaś? Ja tylko przetarłam delikatnie rzęsy minimaona iloscia
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 14:15   #546
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Witajcie
Olejek rycynowy kocham
Smaruję nim rzęsy i brwi 14 dni codziennie (zapomniałam tylko przez 3 dni ), smaruję nawet kilka razy, nigdy na noc.
Małe efekty w postaci małych nowych rzęs widziałam już po 4 dniach. Teraz widać więcej, że są dłuższe i trochę ciemniejsze.
Nigdy nie narzekałam na rzęsy, były zawsze ładne wg opinii innych, ale zaczęłam tą kurację olejkiem, żeby je wzmocnić bo też im się coś należy od życia
Brwi... hm jakiś efekt jest, ale nie tak wielki jak na rzęsach. Może brwi potrzebują więcej czasu na zmiane... poczekam
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 16:07   #547
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Witajcie
Olejek rycynowy kocham
Smaruję nim rzęsy i brwi 14 dni codziennie (zapomniałam tylko przez 3 dni ), smaruję nawet kilka razy, nigdy na noc.
Małe efekty w postaci małych nowych rzęs widziałam już po 4 dniach. Teraz widać więcej, że są dłuższe i trochę ciemniejsze.
Nigdy nie narzekałam na rzęsy, były zawsze ładne wg opinii innych, ale zaczęłam tą kurację olejkiem, żeby je wzmocnić bo też im się coś należy od życia
Brwi... hm jakiś efekt jest, ale nie tak wielki jak na rzęsach. Może brwi potrzebują więcej czasu na zmiane... poczekam
dlaczego nie nakładasz olejku na noc?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 16:53   #548
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
dlaczego nie nakładasz olejku na noc?
Nie nakładam na noc, żeby później nie mieć problemu z otworzeniem oczu (olejek jest gęsty i może sklejać rzęsy).
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 17:52   #549
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Nie nakładam na noc, żeby później nie mieć problemu z otworzeniem oczu (olejek jest gęsty i może sklejać rzęsy).

dzięki za odp
ja rano mam zawsze efekt pandy po olejku
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 10:47   #550
BeautyLove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 18
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Stosowalam długo, a efekty miałam już po 2 dniach. Nie wiem jakim cudem ale tak było.
BeautyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 13:13   #551
Hurricane_
Zadomowienie
 
Avatar Hurricane_
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Jakimi sposobami aplikujecie olejek? Ja próbowałam starą szczoteczką od tuszu maybelline, ale jakoś niemiło mi się aplikowało, drażniła mnie szczoteczka. No i zbyt duża ilość olejku powodowała podrażnienia. Ale rzęsy wtedy miałam długie jak nigdy!
Hurricane_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 13:20   #552
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

ja nakładałam szczoteczką po odzywce do rzęs z eveline a czasami patyczkiem koms.

ale sam olejek jest bardzo wodnisty dlatego teraz robię sobie taką miksturę (w słoiczku po kremie pod oczy )

daję tam wazelinę i dolewam olejku rycynowego mieszam i to jest takie gęste,lepiej się to nakłada na rzęsy ( i na brwi przy okazji ), nie spływa itd
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 21:05   #553
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ja nakładam po prostu wacikiem.
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 10:22   #554
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Nakładałam czystą szczoteczką po tuszu. Nie polecam tego sposobu, gdyż zbyt duża ilość olejku aplikowana była na rzęsy, co powodowało podrażnienia i ... SKLEJANIE SIĘ OCZU . Uważam, że najlepszy sposób aplikacji, to zamoczyć paluszek i przetrzeć nim rzęsy.
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 14:59   #555
Hurricane_
Zadomowienie
 
Avatar Hurricane_
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Nakładałam czystą szczoteczką po tuszu. Nie polecam tego sposobu, gdyż zbyt duża ilość olejku aplikowana była na rzęsy, co powodowało podrażnienia i ... SKLEJANIE SIĘ OCZU . Uważam, że najlepszy sposób aplikacji, to zamoczyć paluszek i przetrzeć nim rzęsy.
Oglądałam filmik nisiax i ona tak samo nakłada pomadkę alterry, więc chyba to najlepszy sposób. Od dzisiaj zacznę więc kurację, bo rzęsy przez okres bardzo mi się osłabiły
Hurricane_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 15:06   #556
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

dziewczyny nie wiem czy wiecie że problemy z rzęsami mogą świadczyć o problemach z tarczycą a dokładnie brwi wypadają przy niedoczynności tarczycy

warto się przebadać
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 13:18   #557
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

ale jak to jest z ta czestotliwoscia stosowania?
niektorzy mowia ze 3 razy w tygodniu tylko sie powinno
inni ze tydzien + tydzien przerwy
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 13:30   #558
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

ja stosuje od ok 4-5 tygodni cały czas ale chyba zrobię przerwę zresztą i tak olejek mi się skończył
widzę dużo nowych włosków ale nie wiem czy to zasługa olejku czy diety bo wprowadziłam do swojej diety szejki warzywno owocowe+siemię lniane
pije dużo zieleniny i myślę że to wspomogło ich wzrost
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 11:15   #559
jeanne_f
Przyczajenie
 
Avatar jeanne_f
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Stosuję olejek od ponad pół roku, nakładam tylko na noc i tak przez parę tygodni a potem tydzień przerwy i .... nic, żadnych efektów. Miałam cienkie i krótkie rzęsy i takie mi pozostały.
jeanne_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 17:16   #560
Jaspise
Raczkowanie
 
Avatar Jaspise
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Ja używam olejku rycynowego od jakichś 3-4 tygodni. I o dziwo, efekty były widoczne już gdzies tak po 2 dniach nie przypuszczałam że tak szybko będzie działał. A tu miłe zaskoczenie rzęsy zawsze miałam dosyć długie, ale trochę wypadały i ostatnio zrobiły się takie jakby wybrakowane, tu krótsze, tu dłuższe.
Kilka razy nałożyłam niedużą ilość olejku na noc i już był efekt, rzęsy się wyraźnie wzmocniły, już nie wypadają (np. przy zmywaniu makijażu), są trochę ciemniejsze, w ogóle dłuższe i takie równe :P widać różnicę, zwłaszcza jak wytuszuje - wtedy są niezłe wachlarze i wszystkie takiej samej długości. Tylko chciałam zeby się jeszcze trochę zagęściły, ale na razie nie widzę żeby wyrastały jakieś nowe.
a szkoda, bo to chyba z tego co widze maksymalny efekt jaki daje olejek rycynowy. Ale i tak jestem zadowolona, taka regeneracja i wzmocnienie zawsze się rzęsom przydaje
__________________
"A dog is the only creature on earth, that loves you more than he loves himself..."
Josh Billings
Jaspise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 17:20   #561
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Mi olej rycynowy jakieś tam efekty przyniósł ale najlepsza jest odżywka do włosów Jantar - na rzęsy też świetnie działa, tak samo na brwi.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 11:44   #562
Jaspise
Raczkowanie
 
Avatar Jaspise
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

przyznam sie że nie słyszałam nigdy o takiej odżywce, moze kiedyś spróbuje.

na razie, jak skończę olejek :P to chcę wypróbować odżywkę Regenerum do rzęs. Dużo ludzi sobie chwali. Moja znajoma stosowała Regenerum do włosów i mówi że genialne. Zobaczymy jak się sprawdzi ta do rzęs.
__________________
"A dog is the only creature on earth, that loves you more than he loves himself..."
Josh Billings
Jaspise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 08:47   #563
Adriannaanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Hej! Widzę ,że są nawet posty o olejku z 2006 roku , jest 2015 a ja chce sie podzielić ze swoim doświadczeniem z nim . Wiec tak miałam bardzo gęste rzęsy i długie , ale wpadłam na głupi pomysł przedłużenia sobie ich na sylwestra, po miesiącu jak odpadły wszystkie , moje rzęsy wyglądały jakby były nie dość ze połamane , suche , nierówne to jeszcze rzadkie. Nie mogłam sie pozbierać tak byłam na siebie zdenerwowana, zaczęłam szukać w internecie rad. I znalazłam wzmiankę o olejku recynowym , używam go dopiero miesiąc ALE różnica jest diametralnie ! Mam grube gęste rzęsy , takie jak miałam wcześniej i długie a nawet lepsze! Coo do nakładania nakładam paluszkiem ponieważ wtedy olejek ma większy zasięg działania jak dla mnie . Na początku nie zwracałam uwagi i smarowalam go na cała powieje a to jet bardzo złe ponieważ jak ja używam na nic mam rano podpuchniete powieki , dlatego po nałożeniu warto wziąć wacik i wytrzeć niepotrzebne miejsca , używam tez na brwi i sa grubsze , lepiej sie układają. Kupiłam mała fiolkę 30g i jeszcze mam od groma go. Jestem ciekawa jak te rzesy beda wyglądać jak przedłuże kuracje ) bardzo polecam !! Wydatek nie drogi a jaki skuteczny
Adriannaanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:41   #564
mazgoo
Raczkowanie
 
Avatar mazgoo
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 34
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Cytat:
Napisane przez Adriannaanna Pokaż wiadomość
Hej! Widzę ,że są nawet posty o olejku z 2006 roku , jest 2015 a ja chce sie podzielić ze swoim doświadczeniem z nim . Wiec tak miałam bardzo gęste rzęsy i długie , ale wpadłam na głupi pomysł przedłużenia sobie ich na sylwestra, po miesiącu jak odpadły wszystkie , moje rzęsy wyglądały jakby były nie dość ze połamane , suche , nierówne to jeszcze rzadkie. Nie mogłam sie pozbierać tak byłam na siebie zdenerwowana, zaczęłam szukać w internecie rad. I znalazłam wzmiankę o olejku recynowym , używam go dopiero miesiąc ALE różnica jest diametralnie ! Mam grube gęste rzęsy , takie jak miałam wcześniej i długie a nawet lepsze! Coo do nakładania nakładam paluszkiem ponieważ wtedy olejek ma większy zasięg działania jak dla mnie . Na początku nie zwracałam uwagi i smarowalam go na cała powieje a to jet bardzo złe ponieważ jak ja używam na nic mam rano podpuchniete powieki , dlatego po nałożeniu warto wziąć wacik i wytrzeć niepotrzebne miejsca , używam tez na brwi i sa grubsze , lepiej sie układają. Kupiłam mała fiolkę 30g i jeszcze mam od groma go. Jestem ciekawa jak te rzesy beda wyglądać jak przedłuże kuracje ) bardzo polecam !! Wydatek nie drogi a jaki skuteczny
Mnie podrażnia rycynowy ale genialnie sprawdza się oliwka w żelu wiele osób nie wierzy w jej magiczna moc ale na swoim blogu m wszystko pięknie udokumentowane 😃
__________________
http://mazgoo.blogspot.com/ - zapraszam
_________________________ _______________
http://www.poomoc.pl/ - czyńmy pomoc !
mazgoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 12:40   #565
anielapawlowska
Przyczajenie
 
Avatar anielapawlowska
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Dobry jest tez olej arganowy, jeżeli rycynowy podrażnia.
anielapawlowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 22:50   #566
tyska_904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

cześć jak myślicie czy olejek z orzechów Macadamia nada się do rzęs ? . Kupiłam go zmyślą o włosach ale nie bardzo się sprawdza chciała bym go jednak jakoś wykorzystać . Czym najlepiej zmyć olej z rzęs ?.

Edytowane przez tyska_904
Czas edycji: 2015-03-30 o 22:51
tyska_904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 11:07   #567
__Amelia _
Rozeznanie
 
Avatar __Amelia _
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 627
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Rycynowy polecam. Stosowalam. Mnie nie podraznial. Rzesy piekne i dluuuuuugie systematycznie to caly sekret
__Amelia _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 17:35   #568
tyska_904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Dzięki a czym najlepiej jest go zmyć ?.
tyska_904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 23:43   #569
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Wątek umarł 😯 ale może ktoś zajrzy 😉
Stosuję olejek rycynowy na noc od 1.5 tygodnia ,jest duża różnica na + ☺ Ale w ciągu dnia już po zmyciu mam podrażnione oczy ,przeszkadza mi nawet powiew powietrza jak idę 😐 Nie wiem ,może za dużo tego ?Nakładam szczoteczką po starym tuszu (oczywiście dokładnie umytą ) Piszecie,że najlepiej palcem,jeszcze tak spróbuję
Któraś z Was napisała ,że przyczyną mizernych rzęs może być niedoczynność tarczycy.To prawda.Kiedy miałam piękne rzęsy, wszyscy się zachwycali, że takie długie i gęste, lecz kiedy wykryto u mnie problemy z tarczycą rzęsy zaczęły się "sypać " brwi z resztą też. Kiedyś musiałam ciągle regulować ,teraz raz na miesiąc mam po kilka nowych włosków na łuku brwiowym
Pozdrawiam


Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱

Edytowane przez Madzeska75
Czas edycji: 2016-02-14 o 23:44
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 18:47   #570
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Stosuję od jakichś trzech tygodni olejek i serum Long 4 lashes i efekty są! Do tego nowy tusz i wreszcie mogę powiedzieć, że mam rzęsy
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-02 02:20:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.