tipsy french - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 22:52   #1
tipsiorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 18

tipsy french


powiedzcie prosze czy uzywajac tipsow french musze jeszcze nakladac bialy ze czy tylko budujacy i kamuflaz/
tipsiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 23:39   #2
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: tipsy french

tipsy french są już białe wiec nie musisz juz nakładać białego żelu. Co do covera to bedziesz musiala troche sie pobawic aby nie byl za grubo polozny i nie wyszedl na biala koncowe tipsa. Najlepiej to bez covera, a jeszcze lepiej to samemu malowac biala koncowke
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 09:21   #3
tipsiorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 18
Dot.: tipsy french

dziekuje ,ze odpowiedziałas ,a nie skomentowałas))
tipsiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 17:16   #4
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: tipsy french

Cytat:
Napisane przez Niliessa Pokaż wiadomość
tipsy french są już białe wiec nie musisz juz nakładać białego żelu. Co do covera to bedziesz musiala troche sie pobawic aby nie byl za grubo polozny i nie wyszedl na biala koncowe tipsa. Najlepiej to bez covera, a jeszcze lepiej to samemu malowac biala koncowke
a niby czemu ma nie wejsc na bialego tipsa, jesli plytka jest krotka? To do czego sluzy cover?
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 09:26   #5
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: tipsy french

Oczywiscie ze zawsze mozesz , nic nie stoi ku przestrodze. Ale wtedy biala koncowka nie byc az taka biala, bo cover kryje niedoskonalosci, ma rozowe/bezowe odcienie. Kazdy ma inna technike. Wolisz dac cover, daj, wolisz nie dawac, nie dawaj

a przy krotkiej plytce lepiej nie dawac jednak tipsa a zrobic po prostu na formie/tipsie i samemu namalowac biala koncowke. No ale to kwestia gustu uwazam.

Edytowane przez Niliessa
Czas edycji: 2011-09-29 o 09:28
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 10:17   #6
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: tipsy french

kiedys dobra rada (widzialam to tez w ktoryms z pism branzowych) opisala to na wizazu, jak ladnie mozna przedluzyc paznokcie wlasnie takimi tipsami- nie przykleja sie ich wtedy na caly brzeg tylko koncami do bokow a przerwe wypelnia sie zelem (najlepiej jakims gestym) a resze czyli kamuflaz, budowanie robic sie standardowo...Tipsy fench musza miec gleboki usmiech i nie moga byc z kiesznka...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 10:50   #7
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: tipsy french

No dokladnie tez widzialam kiedys cos takiego,w jednej z gazet paznokciowych z zastosowaniem akrylu w miejscu "braku" pazurka z tipsem french.
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 19:13   #8
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: tipsy french

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
kiedys dobra rada (widzialam to tez w ktoryms z pism branzowych) opisala to na wizazu, jak ladnie mozna przedluzyc paznokcie wlasnie takimi tipsami- nie przykleja sie ich wtedy na caly brzeg tylko koncami do bokow a przerwe wypelnia sie zelem (najlepiej jakims gestym) a resze czyli kamuflaz, budowanie robic sie standardowo...Tipsy fench musza miec gleboki usmiech i nie moga byc z kiesznka...
mialam to miec na kursie, inne dziewczyny robily, ja zaprotestowalam tipsom i robilam na formie zdecydowanie ja polecam oraz modelowaniu usmiechu samemu bialym zelem/akrylem
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 21:31   #9
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: tipsy french

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
mialam to miec na kursie, inne dziewczyny robily, ja zaprotestowalam tipsom i robilam na formie zdecydowanie ja polecam oraz modelowaniu usmiechu samemu bialym zelem/akrylem
oj sieciunia-nie kazda umie pracowac na formie, czasami altrnatywa sa tipsy.. a przykleic prosto tipsa to tez jest sztuka..ja nie ganie dziewczyn za to, ze chca pracowac na tipsie - jezeli paznokcie sa wykonane prawidlowo, estetycznie to czemu nie.. sama czasami mam ochote zrobic sobie pazurki na tipsie, ale nie mam ani tipsow, ani kleju.. aczkolwiek jestem przeciwna wszelkim tipso-szpicom, edge, jedynie tunelowki z MM sa swietne
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 21:51   #10
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: tipsy french

alez Sunniva jak ktos chce niech pracuje na tipsach(najlepiej tunelowki ), chociaz forma byla by lepsza, ma wiecej mozliwosci jak ktos dobrze robi na tipsie niech robi, ale frenczyk praferowalabym jednak bialym zelem
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 08:48   #11
tipsiorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 18
Dot.: tipsy french

Mam jeszcze jedno pytanie ,czy tak jak przy innych tipsach pilujemy i zrownujemy tipsa z naturalkiem??
tipsiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 21:16   #12
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: tipsy french

Cytat:
Napisane przez tipsiorek Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie ,czy tak jak przy innych tipsach pilujemy i zrownujemy tipsa z naturalkiem??
nie robimy tego pilnikem, bo spilujesz prog tipsa i bialy usmiech przestanie sie usmiechac, tylko matowimy bloczkiem..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 09:17   #13
tipsiorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 18
Dot.: tipsy french

Dziękuje ) pytam bo mialam watpliwosci nigdy nie pracowalam na frenchowych,a jestem poczatkujaca) dziekuje za odpowiedz
tipsiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.