Czy iść na studniówkę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 16:46   #1
heybabygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3

Czy iść na studniówkę?


Mam dylemat czy iść na studniówkę, która jest w piątek za tydzień. Wiem że to niedługo, ale naprawdę nie mam pojęcia co robić. Powiem szczerze - swojej klasy nie lubię. Po prostu nie chcę iść, bo ich nie lubię. Jeśli bym się wybrała to sama, bez żadnej osoby towarzyszącej, więc co ja będę tam robić, z kim rozmawiać lub tańczyć, gdy reszta będzie to robić... Wszyscy z klasy idą i to wszyscy z partnerami. Co prawda jest jedna dziewczyna z którą się dość koleguje, ale jak znam życie będzie zajęta swoim parnterem, czemu się zbytnio nie dziwię - skoro z nim idzie. Pieniędzy jeszcze nie wpłaciłam, bo mamy na to więcej czasu, ale mam sukienkę, buty już dawno kupione... Chciałabym pójść z jednej strony, jestem ciekawa jak będzie, ale z drugiej wiem że wyjdę po godzinie-dwóch, bo nie będę po prostu miała z kim się bawić... Iść i zobaczyć jak będzie, czy lepiej odpuścić?
heybabygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 17:01   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 17:07   #3
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Ja na swojej studniówce nie byłam i nie żałuję, nie poszłam dlatego, że nie lubiłam swojej klasy, sporo osób nie poszło przez to. Buty na pewno Ci się przydadzą, a sukienka- jeśli wiesz, że nie użyjesz jej na inną okazję, to przerób sobie u krawcowej (skróć/coś odpruj/coś doszyj) i noś na inne okazje, albo po prostu sprzedaj.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 17:13   #4
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Jak masz iść i żałować to nie idź Ja bym poszła mimo to, ale to ja i jestem zdania, że lepiej iść i żałować niż nie iść i się domyslać jak było żyje się raz później się straszy :-D
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 17:22   #5
Wazka93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 893
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Ja też bym poszła, zobaczyła co i jak jak nie będzie się podobało, można wyjść. Wolałabym nie żałować, że mnie nie było. W takich ,,podniosłych" momentach ludzie często są dla siebie wyjątkowo mili, więc może nie będzie źle
__________________
Zapraszam do mojego bloga
http://codziennamoda.blogspot.com/
Wazka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 17:27   #6
StarsBeachSunriseAndHe
Rozeznanie
 
Avatar StarsBeachSunriseAndHe
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 618
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Studniówka jeszcze przede mną, ale byłam w takiej samej sytuacji jakiś czas temu, przed balem gimnazjalnym: nienawidziłam swojej szkoły, klasy w szczególności. Miałam tylko przyjaciółkę i 2 znajome, z którymi dobrze się rozumiałam, jednak na tej uroczystości byłybyśmy rozdzielone. Nie poszłam. Jako jedyna ze szkoły Wszyscy mi mówili, że będę żałowała, że ta decyzja wydaje mi się dobra tylko teraz, a później, jak przyjdzie ten dzień, to będę czuła żal, że podjęłam taką decyzję. "Ten dzień", który wszyscy wyolbrzymiali, spędziłam bardzo miło i ani przez chwilę nie postrzegałam swojej decyzji za niesłuszną. Teraz minęło już trochę czasu i... Nadal nie żałuję Nie mam czego.

Znam też osoby, które nie poszły na studniówkę - minęło kilka lat i nie żałują.

To Twoje zdanie, Twoja zabawa, Twoja decyzja.
Nie chcesz iść? Nie idź.
__________________
Na mojej wymiankowej wish znajduje się tylko jedna rzecz:
SZUKAM KSIĄŻKI "GANDŻA" autorstwa Zygmunta MUŃKA Staszczyka !!!
Jeśli ją posiadasz - DAJ ZNAĆ!

Proszę, przeszukaj swoje półki, zapytaj znajomych...
StarsBeachSunriseAndHe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 17:34   #7
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Miałam podobnie: w klasie maturalnej byłam nowa w szkole, nikogo dobrze nie znałam i tym bardziej nikogo nie lubiłam. Na studniówkę nie poszłam.
Minęło 7 lat i ani przez chwilę nie żałowałam tej decyzji.
Na balu gimnazjalnym też nie byłam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 18:04   #8
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Też miałam taki sam dylemat jak Ty, do ostatniego momentu wahałam się, czy iść na studniówkę czy nie. Ostatecznie zdecydowałam się pójść, ale tylko dlatego, żeby później nie żałować, że nie poszłam. Za osobę towarzyszącą wzięłam swojego ciotecznego brata, z którym mam bardzo dobry kontakt i wiedziałam, że w żadnym wypadku nie przyniesie mi żadnego wstydu. Ogólnie na studniówce raczej mi się nie podobało, nie jestem zbyt wielką fanką tego typu imprez, dodatkowo ludzie rzeczywiście trzymali się głównie ze swoimi partnerami a nie z resztą klasy, która z resztą była podzielona między kilka stolików i tym samym wytworzyły się podziały na "lepsze" i "gorsze" miejsca. Ale ostatecznie być - byłam i mam odbębnione.
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 18:26   #9
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Ja na swoją studniówkę parę lat temu też nie miałam ochoty pójść. Swojej klasy nie lubiłam, ale tylko jedna dziewczyna nie poszła bo była świeżo po porodzie i stwierdziłam a co mi tam. I tak napsuli mi nerwów przez te 3 lata, nie chciałam by przez nich to mnie ominęło. Co jak co ale studniówkę ma się raz i jestem pewna, że żałowałabym gdyby mnie na niej nie było. Moją parą był mój daleki kuzyn - pobawiłam się też z kilkoma kolegami z innych klas i nie było tak źle A gdybym nie poszła parę bardzo mi "przychylnych" osób bardzo by się ucieszyło.
Idź dziewczyno bo możesz żałować
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 19:32   #10
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Ja na swoją studniówkę poszłam i żałuję. Było beznadziejnie pod każdym względem, strata pieniędzy i czasu. Sukienkę oraz buty można wykorzystać przy innej okazji, ja w swojej byłam na dwóch weselach.
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:00   #11
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Czy iść na studniówkę?

ja bym nie szla bo po co jak masz sie zle czuc . ja na swojej nie bylam i nigdy tego nie zalowalam
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 20:01   #12
heybabygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Dziękuję za odpowiedzi Może faktycznie taka opcja, żeby pójść i "zobaczyć" będzie ok. Ale w razie jak nie będzie mi się podobać to trochę wstyd wyjść wcześniej, zaraz się zacznie gadanie... Ale już w sumie wyobrażam sobie siebie na zdjęciach - choćby tych klasowych :/ Boję sie po prostu głupiego gadania innych

Edytowane przez heybabygirl
Czas edycji: 2014-01-10 o 20:03
heybabygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:08   #13
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez heybabygirl Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi Może faktycznie taka opcja, żeby pójść i "zobaczyć" będzie ok. Ale w razie jak nie będzie mi się podobać to trochę wstyd wyjść wcześniej, zaraz się zacznie gadanie... Ale już w sumie wyobrażam sobie siebie na zdjęciach - choćby tych klasowych :/ Boję sie po prostu głupiego gadania innych
Wyszłam po 2-3 godzinach. To była jedna z najgłupszych decyzji w życiu, żeby iść na studniówkę. Nie miałam ochoty iść gdziekolwiek (miałam trudną sytuację rodzinną). Mimo że lubiłam ludzi z klasy, to jakoś niespecjalnie się czułam na studniówce (nie lubię takich imprez). Nawet poloneza nie tańczyłam, bo nie miałam jak iść na nauki po zajęciach. Tylko wydałam pieniądze, a przyjemności i poczucia fajnej zabawy nie było. Jak masz się źle czuć to nie chodź. Lepiej spraw sobie jakąś realną przyjemność i tyle.
Ps. u mnie nikt nie komentował, kto kiedy się zmył.

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2014-01-10 o 20:12
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:20   #14
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez heybabygirl Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi Może faktycznie taka opcja, żeby pójść i "zobaczyć" będzie ok. Ale w razie jak nie będzie mi się podobać to trochę wstyd wyjść wcześniej, zaraz się zacznie gadanie... Ale już w sumie wyobrażam sobie siebie na zdjęciach - choćby tych klasowych :/ Boję sie po prostu głupiego gadania innych
Ludzie gadali, gadaja i będą gadać, zawsze znajda temat i okazję aby obrobic komuś tyłek :-P Dodam, że ja swoją 100dniówke wspominam wspaniale, ale ja od razu powiedziałam ze choćby paliło i się waliło to ja idę choćby z bratem :-P a poszłam z kolegą
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:24   #15
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Nie szłabym. Skoro nie lubisz swojej klasy i nie miałabyś się z kim bawić... Nie lepiej wydać tę kasę na jakąś ciekawą wycieczkę czy kino i spędzić wieczór dobrze się bawiąc?
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:26   #16
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Nie szłabym. Skoro nie lubisz swojej klasy i nie miałabyś się z kim bawić... Nie lepiej wydać tę kasę na jakąś ciekawą wycieczkę czy kino i spędzić wieczór dobrze się bawiąc?
Dokładnie.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:58   #17
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Ja też nie poszłam i minęło 14 lat i nie żałuję Nie wyobrażam sobie, tyle czasu i zachodu, wieczorem stroić się i cały dzień poświęcać na to żeby pójść i wyjść za godzinę czy dwie. Nie wiem czy byłam jedyną osobą która nie poszła, z całego rocznika; nie wiem też czy ktoś coś komentował czy nie bo i tak by mnie to nie obeszło
No i jeszcze studniówka nie jest darmowa więc tym łatwiej było podjąć decyzję zamiast iść na ten "bal" dostałam kasę od rodziców i wydałam na bieżące potrzeby bez poczucia że coś marnuję
Hm... swoją drogą na półmetku byłam i żadna rewelacja więc to też pewnie zaważyło w jakiś sposób
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 21:03   #18
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez heybabygirl Pokaż wiadomość
Po prostu nie chcę iść (…)
To nie idź Szkoda czasu i pieniędzy na imprezę, na której nie chcesz być.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 21:17   #19
201605090940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 700
Dot.: Czy iść na studniówkę?

też nie idę na studniówkę, lecz nie ze względu na klasę. nie jestem z nimi jakoś szczególnie zżyta, ale nie są to źli ludzie. po prostu uważam, że to strata pieniędzy na coś, co nawet nie wiadomo, czy będzie udane czy nie. wydam te pieniądze na potrzeby własne, pójdę w jakieś miejsce, w którym na pewno będę się świetnie bawić. nie idę jako jedyna z klasy, ale kompletnie się nie przejmuję ich pytaniami wydaj te pieniądze na coś, czego potrzebujesz lub idź gdzieś, gdzie zawsze chciałaś iść, a nie było jakoś ku temu okazji
201605090940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 21:25   #20
kar1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Trzebinia
Wiadomości: 17
Dot.: Czy iść na studniówkę?

ja uważam, że studniówka jest raz w życiu i osobiście bardzo bym żałowała gdybym nie poszła. nie cierpię połowy swojej klasy jak większość u nas (nienawiść wręcz pomiędzy dwoma grupami) i z tego powodu na 27 osób idzie 14.. ale mimo to jestem dobrej myśli, na próbach poloneza się dogadujemy, uważam ze będzie super. i na pewno żadne idiotki mi tej zabawy nie zepsują ;-)
skoro nie chcesz iść nic na siłę, ale zastanów się czy kiedyś nie będziesz żałować. sukienka i buty na pewno się przydadzą, a jęsli uznasz ze to był czas stracony nikt ci kasy nie zwróci, także..

u mnie jeszcze 3 tyg i 1 dzień i juz nie mogę się doczekać
kar1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 21:47   #21
Animaru89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 213
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Ja nie poszłam, minęło 6 lat i nie żałuję. Oprócz mnie nie poszły jeszcze 3 osoby-w tym moja najbliższa kumpela. Pamiętam, że strasznie się tym gryzłam bo bardzo nie chciałam iść, a myślałam, że to taki obowiązek bo tradycja

Okazało się, że wychowawczyni tylko krótko spytała czemu i temat się skończył. Nikt nie obgadywał ani nie dyskutował.
Animaru89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 21:50   #22
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez heybabygirl Pokaż wiadomość
Mam dylemat czy iść na studniówkę, która jest w piątek za tydzień. Wiem że to niedługo, ale naprawdę nie mam pojęcia co robić. Powiem szczerze - swojej klasy nie lubię. Po prostu nie chcę iść, bo ich nie lubię. Jeśli bym się wybrała to sama, bez żadnej osoby towarzyszącej, więc co ja będę tam robić, z kim rozmawiać lub tańczyć, gdy reszta będzie to robić... Wszyscy z klasy idą i to wszyscy z partnerami. Co prawda jest jedna dziewczyna z którą się dość koleguje, ale jak znam życie będzie zajęta swoim parnterem, czemu się zbytnio nie dziwię - skoro z nim idzie. Pieniędzy jeszcze nie wpłaciłam, bo mamy na to więcej czasu, ale mam sukienkę, buty już dawno kupione... Chciałabym pójść z jednej strony, jestem ciekawa jak będzie, ale z drugiej wiem że wyjdę po godzinie-dwóch, bo nie będę po prostu miała z kim się bawić... Iść i zobaczyć jak będzie, czy lepiej odpuścić?
Jak nie chcesz, to nie idź ja na swojej nie byłam i nigdy tego nie żałowałam ( a minęło prawie 10 lat). A klasę i ich gadanie olej, już niedługo będziesz miała ich z głowy
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 22:45   #23
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Nie chcesz to nie idź. Proste. Nie wiem po co się zmuszać. Na pewno będzie przednio z takim nastawieniem. Ta.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 11:32   #24
Aniula_xD
Rozeznanie
 
Avatar Aniula_xD
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 978
Dot.: Czy iść na studniówkę?

Ja na swojej byłam i gdybym miała jeszcze raz wybierać to bym nie poszła. Miałam nie iść ale moja mama z racjo tego że była w komitecie oczywiście wpłaciła za mnie pieniądze bo stwierdziła ze nie wypada jej nic nie płacić itp. mówiłam ze nie chcę iść ale oczywiście kogo to tam obchodzi.. później stwierdziła że a najwyżej się wywinę ale stwierdziłam że nie będę idiotki z siebie robić skoro jest już wszystko zapłacone (i to nie mało) , poszłam za partnera miałam takiego "dalszego" kuzyna który wg nie tańczył tylko siedział przy stoliku, gdyby nie inny kolega to nawet bym raz na tej stódniówce nie zatańczyła, generalnie było do bani. Najgorsza impreza na jakiej byłam. Bal po gimnazjum był udany w przeciwieństwie do tej studniówki. Więc myślę że jeśli wiesz że będziesz się tam źle czuć to zastanów się czy wg iść tym bardziej że pieniędzy nie wpłaciłać a sukienkę i buty tak jak pisały poprzedniczki ubierzesz na inne okazje. Nie chcę Cię zrażać ale tak to przynajmniej wygladało w moim przypadku.
Aniula_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-11 12:32:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.