Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-28, 12:09   #3811
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
W sumie to bym nabyła żador Diora ale jak mam dostać w gratisie focha konsultantki to dziękuję postoję dam znać jak było

Pewnie będę na styk, bo aktualnie robię wykroje do szycia. Także jak zauważysz kurdupla w stroju kloszarda to ja
Kup koniecznie
coś fajnego Ci wpadnie, czuję to

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Super A go widać w ogóle na twarzy? bo na rękach nieee
Nie widać w każdym razie rozświetlenia.

Ale jak nałożę na pół świecącego czoła, to się zmatowi w porównaniu z resztą.
Dziewczyna z Givenchy polecała mi metoryty i paletkę do brwi gerlę.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie jest zła - spodziewałam się, że będzie gorsza, ale już przeczytałam parę książek o minimalizmie więc wiedzę przyswoiłam

Najchętniej na punkty do S.


Zdenkowałam puder Lucidity Estee Lauder, eyeliner Gosha, Double Serum Clarinsa, dezodorant Fa i szczoteczkę Clarisonic


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
inaczej to sobie wyobrażałam
ja trochę też, ale było miło

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Nie zrażajcie się, tam jest naprawdę fajnie
A że konsultantki sugerują zakupy to przecież oczywiste Eventy są po to, żeby wygenerować obrót. Wystarczy grzecznie odmówić i po sprawie. Na pewno nie ma takiego naciskania, jak w D.
Dokładnie mogłam wyjść z samymi karteczkami bez zakupów.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki poproszę Panią żeby użyła na mnie limitki puderku

Ja teraz się relaksuje na kawie w Mount Blanc i czekam na 13
Na mnie też użyła.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

ja zawsze zapominam się i wyrzucam papierki po próbkach
Błąd należy je chomikować do końca miesiąca.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chodzi o tę wymienną końcówkę? Właśnie - gdzie kupujecie końcówki do Mia2? Ja miałam wziąć w S z boxem, ale to było to zamówienie na przelew, które mi anulowali i tak patrzę teraz 109zł za samą końcówkę, która ma pewne niedoróbki (jakbym nie kupiła jej w S, to bym myślała, że to podróba ) to dość sporo. Zaczęłam się zastanawiać czy te zamienniki z Allegro (czyli pewnie z Alie ) są okay...? Ma może ktoś?
nie zaryzykowałabym.
Może większe kuku zrobić niż podróbki pędzli.
Z vipami nie wychodzą tak źle te końcówki...

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Kolejna relacja z używania hybryd z ali, teraz termiczna wersja - działa mega mi się ten kolor "ciepły" podoba.
Pierwsze zdjęcie normalny wygląd (ciepło) drugie ciemna wersja po zamoczeniu w zimnej wodzie. Kolejne to wersje przejściowe.
super
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:11   #3812
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja chyba będę zwracać rzodkiew

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------



A co wzięłaś z rzodkiewą?

Tylko ta jedna kaszmirowa jest do twarzy. Jest dużo delikatniejsza, odpowiednia do wrażliwej skóry
A reszta z tych luxe jest do ciała? Ja w anulowanym przez S zamówieniu miałam Deep pore, więc jak taka delikatna jest ta kaszmirowa, to chyba dla mnie się nie nada. Ta standardowa jest dla mnie delikatna Chyba nawet najbardziej odpowiednia, ale chciałam spróbować innej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1456661218183.jpg (49,2 KB, 25 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:12   #3813
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Maruda zdrówka dla synka

Rotkhol fajny efekt
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:12   #3814
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja chyba będę zwracać rzodkiew

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------



Tylko ta jedna kaszmirowa jest do twarzy. Jest dużo delikatniejsza, odpowiednia do wrażliwej skóry
Z czym brałaś rzodkiew?

Mam kaszmirową w planach na marzec. Kupię chyba już teraz z vipami.
Co ile wymieniasz końcówkę?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:14   #3815
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Moje denko :
1 zbiorcze
2 zużyte w domu

I z podziałem na kategorie
3.kolorowka (zużyte i po terminie)
4.twarz
5.włosy
6. Ciało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1456661453405.jpg (47,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1456661468734.jpg (30,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1456661517252.jpg (45,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1456661597641.jpg (42,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1456661632081.jpg (39,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1456661641943.jpg (42,6 KB, 23 załadowań)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:21   #3816
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Moje denko :
1 zbiorcze
2 zużyte w domu

I z podziałem na kategorie
3.kolorowka (zużyte i po terminie)
4.twarz
5.włosy
6. Ciało
super denko
za kolorówkę są podwójne punkty
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:21   #3817
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
To jak mozna zwrócić to ok jak zapłacę karta podarunkowe to przyjmą zwrot? Bo ja nie zwracałem w ten sposob..
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Z tym może być problem - tzn. dziewczyny pisały, że można zwracać, ale oni nie chcą przyjąć wtedy i trzeba się powoływać na regulamin, dzwonić na infolinię i prosić kierownika, bo ten może przyjąć taki zwrot. Trzymam kciuki, żeby gładko poszło
Ja właśnie o tym kiedyś pisałam, gdy chciałam zwrócić róż Diora, bo miał krótką datę przydatności.

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2016-02-28 o 12:55
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 12:22   #3818
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Moje denko :
1 zbiorcze
2 zużyte w domu

I z podziałem na kategorie
3.kolorowka (zużyte i po terminie)
4.twarz
5.włosy
6. Ciało
Mega
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:22   #3819
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chodzi o tę wymienną końcówkę? Właśnie - gdzie kupujecie końcówki do Mia2? Ja miałam wziąć w S z boxem, ale to było to zamówienie na przelew, które mi anulowali i tak patrzę teraz 109zł za samą końcówkę, która ma pewne niedoróbki (jakbym nie kupiła jej w S, to bym myślała, że to podróba ) to dość sporo. Zaczęłam się zastanawiać czy te zamienniki z Allegro (czyli pewnie z Alie ) są okay...? Ma może ktoś?
Tak, chodzi o samą wymienną szczoteczkę. Już stara zajeżdżała butfą

Ja kupuje tylko oryginały z S.
Bałabym się nakładać na twarz cokolwiek z Alli
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:23   #3820
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Moje denko :
1 zbiorcze
2 zużyte w domu

I z podziałem na kategorie
3.kolorowka (zużyte i po terminie)
4.twarz
5.włosy
6. Ciało
Super denko
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:23   #3821
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Kiedyś byłam na takim makijażu co się płaci w d, tyle ze mój był z jakiegoś kuponu czy coś..
Mogłam wybrać sobie jakich marek chce jakie produkty czyli jakby taki makijaż testowy to był.
Pani była owszem miła, wszystko konsultowala.
Poprosiłam o makijaż pasujący do koloru oczy i włosów nie za ciemny cos w stylu Keiry K. Z reklamy Coco mademoiselle.

Nie powiedziałam jakie chce marki, ale żeby mi pokazała swoje ulubione produkty z marek, takie the best of..

Po 2 godzinach makijaż z oczu znikł, razem z kreską.. A twarz była tak zrobiona ze wyglądała jak klaun dosłownie dwa placki różu i pomadka kolor dla trupa
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 12:27   #3822
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Nie nadazam za wami. Moje mlodsze dziecie wzielo sie za testowanie boxa probkowego i wrzeszczy jak mu chcialam zabrac najfajniejsze pudelko.
Trzymajcie kciuki za mojego 2 letniego synka krzysia jest w szpitalu z mezem -ciezkie zapalenie plucl, sepsa, jeden antybiotyk nie zadzialal, w piatek zmieniali na mowej generacji o szerokim spectrum dzialania, wlaczyli immoglobuliny. Przez 2 dni z synkiem bylo bardzo zle ale mamy nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej. Oby antybiotyk zadzialal. Ja w domu z malym a maz od 19stego caly czas w szpitalu przy krzysiu.
Jesteśmy myślami z Wami Zobaczysz, zanim się obejrzysz Dzieciaczki będą razem w domu
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:28   #3823
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość

I pytanie czy któraś z Was używała ultimune z jesiennego brokuła? Zważywszy cene to kompletnie nie urywa. Nawet miałam wrażenie że wysusza Przy tym Smart C to petarda. Czy macie może porównanie do nowego C pep?
Zaklepałam day spa w ramach DK
Chodzi o krem pod oczy z Shiseido? Kończę 2 tubkę i dla mnie też reweli nie ma. No ale u mnie specjalnego pola do popisu nie ma - ani zmarch, ani cieni

Fajnie, że dobrze piszesz o tym kliniku, bo mam 3 mini Idzie na kolejny ogień.

Nie wiem co to DK, ale gratuluję
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:28   #3824
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

leń mi z uciekł
przebiegłam sie po lesie jakieś 4 km, nie wiem dokładnie bo endomondo wysiadło
ale jestem z siebie dumna nie mam zadyszki
w lesie czuc wiosnę

musze inne buty kupić, odcisk mi się zrobił a takie dobre i ładne som noo
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:28   #3825
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Moje denko :
1 zbiorcze
2 zużyte w domu

I z podziałem na kategorie
3.kolorowka (zużyte i po terminie)
4.twarz
5.włosy
6. Ciało
bardzo fajne denko.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:29   #3826
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Po tych doświadczeniach obiecałam sobie ze na płatny makijaż to nie pójdę.

Byłam tez na innym makijażu, w s, robiłam duże zakupy i akurat pan pomagający powiedział, ze bez makijażu mnie nie wypuści, bo tak fajnie się gadalo.
Wszystko konsultował, co chwilkę pokazywał na jakim jestesmy etapie i czy za lekko nie jest albo za mocno.

Wiem, ze mam za duże wymagania, ale jak sie komuś płaci to wiadomo. Z kolei jesli ktoś jest z danej marki, ma szkolenia produktowe i wizazowe, to powinnam czuć sie zachęcona do marki zeby do niej wracać.

Jest jeszcze jedno ALE
Trudno jest przywiazac klienta do marki, kiedy co chwila są jakieś inne nowe rzeczy i jest raka różnorodność.
Dlatego taki makijaż pokazowy powinien być na najwyższym poziomie, aby klientka wyszła oczarowana i czuła sie zadbana. Na tym przecież polegają kosmetyki?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:30   #3827
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Kolejna relacja z używania hybryd z ali, teraz termiczna wersja - działa mega mi się ten kolor "ciepły" podoba.
Pierwsze zdjęcie normalny wygląd (ciepło) drugie ciemna wersja po zamoczeniu w zimnej wodzie. Kolejne to wersje przejściowe.
lubię termiczne
mam dwa termiczne z ali, bez brokatu, też świetnie wygladają
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:30   #3828
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Witam się niedzielnie. Zapodajcie dziewczyny kody do D.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:31   #3829
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Polecam te z Lidla za 29zł. Pierwsze testy pomyślne



Szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojego synka



Oby jak najmniej bolało. Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale niektóre kobiety mają gorzej i po prostu to jest dzień wykasowany z życiorysu.



Nie wiem jak w innych Sephorach ale w Manufakturze odmówili zwrotu i płatności kartą podarunkową. Bo też myślałam najpierw, żeby na coś wymienić, np. na paletę UD by Gwen Stefani. Ale zapasów mam dużo i jeden box w zupełności wystarczy mi do testów. Przynajmniej przekonałam się, żeby nie być zachłannym.


Przymierzyłam koszulkę NUDE IS CHIC. Rozmiar S może być, choć lepiej pasowały mi XS. Wolałabym też, żeby była czarna i tylko z napisem Sephora.
Gdzie Wy widzicie ten rozmiar? Bo u mnie na metce nie ma.

W Manufakturze niezgodnie z regulaminem zrobili. Może znajdę maila, w którym mi Sephora odpisała na ten problem.

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2016-02-28 o 12:57
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 12:32   #3830
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Ja nie jestem w stanie od razu stwierdzić ze cos chce, nawet najlepsze podkłady muszę ponosić kilka godzin..

Duzo lepiej bym się czuła jak by powiedzieli "zostawiamy informacje i gratis do jutra jak makijaż sie sprawdzi to jutro sobie wrócisz to podkład a dzisiaj masz kosmetyczkę za przyjście i nara ziom.."
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:36   #3831
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Ekstra denka dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
super denko
za kolorówkę są podwójne punkty
Hihi, zapamiętam!

Przypomniałyście mi, że też byłam na makijażu w D. Próbny ślubny, robiła pani z Bobbi Brown. Generalnie było całkiem ładnie, choć kompletnie inaczej niż sobie wyobrażałam.
Wydaje mi się, że jestem zimna i tego się trzymam (z drobnymi odstępstwami, ale odpuszczam ciepły total look) a makijażystka zrobiła mi całość w brzoskwiniowej tonacji i zachęcała żebym się zdecydowała na taki kolor przewodni na weselu

Ale i tak było to najlepsze podejście w makijażu, który pozwoliłam zrobić na sobie innej makijażystce

Myślę, że z tego też wynika większość niezadowolenia - bo same malujemy się zupełnie inaczej.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:38   #3832
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Witam się leniwie niedzielnie

Wstawiam zdjęcia mojego lichego lutowego denka
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:39   #3833
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Jak reprezentantka marki YSL w S. pomalowała mnie paletą Gwen z Urban Decay, to bardzo mnie zniechęciła

Nie wiem jakim cudem potem zdecydowałam się na zakup
Całe szczęście, bo sama potrafię się pomalować lepiej

Miska, piękny dystans!
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:42   #3834
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Przypomniałyście mi, że też byłam na makijażu w D. Próbny ślubny, robiła pani z Bobbi Brown. Generalnie było całkiem ładnie, choć kompletnie inaczej niż sobie wyobrażałam.
Wydaje mi się, że jestem zimna i tego się trzymam (z drobnymi odstępstwami, ale odpuszczam ciepły total look) a makijażystka zrobiła mi całość w brzoskwiniowej tonacji i zachęcała żebym się zdecydowała na taki kolor przewodni na weselu

Ale i tak było to najlepsze podejście w makijażu, który pozwoliłam zrobić na sobie innej makijażystce

Myślę, że z tego też wynika większość niezadowolenia - bo same malujemy się zupełnie inaczej.
Ja miałam wczoraj ochotę na trochę inny makijaż niż zwykle, dlatego powiedziałam, że może swobodnie dobierać kolory.
(Chociaż różowy cień przy zaczerwienionych oczach nigdy nie wygląda dobrze, więc pewnie powinnam zaprotestować)
Ale on był po prostu zrobiony kiepsko i nie starannie.
Dlatego narzekałam.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:42   #3835
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Miska, piękny dystans!
dzięki
dumna jestem
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:43   #3836
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
W S w Silesi jest puder limitowany z Givenchy chyba go wezmę skoro tak go polecacie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Super A go widać w ogóle na twarzy? bo na rękach nieee
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
U mnie nic nie było widać Meteoryty tylko u mnie działają
Ja jestem zadowolona - zmiękcza rysy i subtelnie rozświetla
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:43   #3837
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Kolejna relacja z używania hybryd z ali, teraz termiczna wersja - działa mega mi się ten kolor "ciepły" podoba.
Pierwsze zdjęcie normalny wygląd (ciepło) drugie ciemna wersja po zamoczeniu w zimnej wodzie. Kolejne to wersje przejściowe.
Ładne
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Moje denko :
1 zbiorcze
2 zużyte w domu

I z podziałem na kategorie
3.kolorowka (zużyte i po terminie)
4.twarz
5.włosy
6. Ciało
Dużo kolorówki


Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w stanie od razu stwierdzić ze cos chce, nawet najlepsze podkłady muszę ponosić kilka godzin..

Duzo lepiej bym się czuła jak by powiedzieli "zostawiamy informacje i gratis do jutra jak makijaż sie sprawdzi to jutro sobie wrócisz to podkład a dzisiaj masz kosmetyczkę za przyjście i nara ziom.."
:ehem ja też, a zamiast kosmetyczki próbkę podkładu na następny dzień.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:46   #3838
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Tak, chodzi o samą wymienną szczoteczkę. Już stara zajeżdżała butfą

Ja kupuje tylko oryginały z S.
Bałabym się nakładać na twarz cokolwiek z Alli
A co ile zmieniasz końcówkę? Ja używam szczotki raz dziennie i nie wiem co ile mam zmieniać Niby co 3mies jak się używa 2x dziennie...

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Chodzi o krem pod oczy z Shiseido? Kończę 2 tubkę i dla mnie też reweli nie ma. No ale u mnie specjalnego pola do popisu nie ma - ani zmarch, ani cieni

Fajnie, że dobrze piszesz o tym kliniku, bo mam 3 mini Idzie na kolejny ogień.

Nie wiem co to DK, ale gratuluję
DK to pewnie Dzień Kobiet
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:50   #3839
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Gdzie Wy widzicie ten rozmiar? Bo u mnie na metce nie ma.

W Manufakturze niezgodnie z regulaminem zrobili. Może znajde maila, w którym mi Sephora odpisała na ten problem.
Czyli co, że nie chcieli Ci przyjąć zwrotu za róż płacony kartą podarunkową? Odkręciłaś to później gdzie indziej, tak?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-28, 12:50   #3840
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.