Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-29, 10:25   #4231
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5653350 8]Następnym razem z ciocią rozmawiamy wyłącznie o pogodzie. I to na dodatek w Anglii
Tylko musisz chłopa jakoś naprostować.[/QUOTE]

Jakoś staram się naprostować, powoli mi się udaje
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:27   #4232
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie nikt się nie wtrąca, ale u TŻ wesele jest porównywane to koszmarnego wesela kuzyna sprzed iluś tam lat. On miał tanio, więc my też. Tam jest tylko kasa na tapecie, ile co kosztuje itd. Ja nikomu sama nie mówię cen, ale jak jedna osoba pyta mnie już piąty raz, to już mówię, bo mam dosyć. Z resztą tam wystarczyło powiedzieć cokolwiek tylko matce TŻ i od razu wiedzą wszyscy.
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
To nic kompletnie nie daje, milion razy jednej z sióstr mówiłam, że nie powiem, ze to moja sprawa. Na nic to się zdało, za każdym razem są pytania "za ile". Ostatnio kupiłam TŻ portfel, to pierwsze co zrobiła, to zapytała go "za ile".
Odkąd pamiętam zawsze u nich było roztrząsane ile zarabia moja mama, ile tata, ile dziadkowie i ile wydajemy na to czy na tamto...
To za każdym razem mów sto trylionów dolarów
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dolar_Zimbabwe

Ale widzisz, wierci ci dziurę w brzuchu bo w końcu mówisz. Nie mów, tak jak ona powtarza "ile" to ty powtarzaj" nie twój interes"/"nie powiem". Jak zobaczy że nie dajesz się złamać to może po czasie przestanie, póki co jej taktyka jak widać działa
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:27   #4233
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5653381 3]Dokładnie
Ja bym do każdej ceny faktycznej dodała jeszcze ze 150 %. Zawsze tak robię jak trafiam na podobny typ wścibskiej wścieklicy (mam taką jedną w pracy). I patrzę jak ją skręca.[/QUOTE]

Wpadłam niedawno na ten sam pomysł i TŻ przyznał rację i teraz się nagle okazało, że do sukni muszę dokupić pas za 1000 zł, a moje buty kosztowały grubo ponad 1000 zł Choć butów wcale jeszcze nie mam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:28   #4234
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ostatnio ciotka TŻ powiedziała, że chyba zwariował, że wziął fotografa za 2500zł... Że trzeba było wynająć amatora, albo telefonem robić zdjęcia.................. ......................... ......................... ..
No i kazała odmówić fotografa

I w lokalu, gdzie mamy wesele, jedzenie ze stołu nie jest wydawane (bo leżało to tyle godzin na stole, ktoś mógł nakichać, coś wylać do sałatki, opluć i w ogóle jest to już takie suche i nieapetyczne), wydawane jest tylko jedzenie z kuchni, które zostało.
No i ta ciotka się tym oburzyła, że jak to?! Nie obchodzi ją to, że nikt z nas tego by nie zjadł, tylko czemu nam nie wydadzą!
No i najlepiej zrezygnować z ciast, bo to za dużo i za drogo.....
A garnitur TŻ ma kupić sobie za 300 zł, bo gdzieś w jakimś sklepie widziała na przecenie.
wiem co czujesz i jakie to trudne nam tez chcieli wszyscy wejść na głowę, dyktować warunki. Wkurzyłam się, zrobiłam po swojemu. Oczywiście jestem najgorszą synową ever
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:28   #4235
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

To nic kompletnie nie daje, milion razy jednej z sióstr mówiłam, że nie powiem, ze to moja sprawa. Na nic to się zdało, za każdym razem są pytania "za ile".
No to niech pyta. Wtedy siedzisz i milczysz. Następnie mówisz, muszę już lecieć i wychodzisz, albo się rozłączasz - o ile rozmowa toczy się przez telefon.
Serio, czego się boisz ? Pobije Cię jak jej nie powiesz ile coś kosztowało ? Nie masz obowiązku odpowiadać na każde pytanie jakie Ci ktoś zada. Przecież to Ty decydujesz ile komu powiesz na jaki temat. Na tortury Cię przecież nie zaciągną. Przestań się szczypać z idiotami.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:29   #4236
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Dziewczyny, jak któraś chce kody do zalando na 40zł (przy zakupach za min. 200zł), to walcie na priv dostałam 4 kody z tołpy, sama nie skorzystam ze względów ekonomicznych

A tak w ogóle to złote czasy w tołpie się skończyły do przecenionych rzeczy nie wchodzą żadne kody zniżkowe, ani nawet kod na maseczkę od 30zł (mam 2 kody na maseczki, jakby któraś chciała ), nie dają też miniatury do zamówienia produktów przecenionych echhhhhhhh....
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:29   #4237
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To jej też nie mówicie chyba że jest to konieczne do budżetu, nie wiem jakie macie ustalenia.
W kwestii finansowej radzimy sobie sami, TŻ na pomoc liczyć nie mógł, dostał coś do ojca, ale to taka rodzinka, że za to, co dostał od ojca (w porównaniu do całości wesela, to marne są to pieniądze) teraz pewnie będzie musiał im oddać większość jedzenia, które zostanie.
No to jest koszmar.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Oktawia albopopraw sobie humor inaczej puśc w obieg plotkę, ze powaznie rozwazacie np sesję podczas lotu balonem, albo rejs statkiem o północy, czy spadochrony w ślubnych ubraniach
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 10:29   #4238
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No nie o to mi chodził, żeby rozregulować sobie cykl dobowy. Ale mam instynkt prehistorycznego myśliwego. Po długim czasie wędrówki muszę trafić jakąś zwierzynę I tu nie chodzi o adrenalinę, bo jej miałam w życiu aż nadto.


Używam każdego środka z alkoholem izopropylowym, który mi wpadnie w ręce lub robię sama.

https://www.youtube.com/watch?v=LY7v6F0uURY

Ostatnio używam tego z MUR:
https://www.ladymakeup.pl/sklep/MAKE...ia-pedzli.html

Koniecznie sprawdzajcie, czy wizażystka myje swoje ręce przed dotknięciem Waszej twarzy (jeśli jest dostępna umywalka) lub je przeciera chusteczkami dezynfekującymi. Nie mówiąc już o tym, że nie powinna przychodzić do pracy przeziębiona!!!!



Akurat miałam kupować mieszkanie w okresie tego boomu mieszkaniowego i kredyty we frankach. Wszyscy znajomi dookoła i developer oczywiście zachęcali mnie do wzięcia kredytu. Jednak jako osoba niepracująca w oparciu o umowę o pracę, nigdy takiego kredytu bym nie dostała. Ogólnie wyszło mi to na dobre, choć mieszkanie kupiłam kilka lat później i nie było one w tak atrakcyjnej dzielnicy jak chciałam.
Z tymi pedzlami to jest tak ze w każdej większej s maja zlew i nie widzę problemu zeby je umyć.. poza tym akurat większe firmy dają po kilka zestawów pedzli i wystarczy je zabrać zeby nie szerzyć zarazy..





Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Niestety to grubsza sprawa, której nie rozwiąże się w kilka lat
Już to kiedyś chyba pisałam, ale się powtórzę uważam, że w szkołach zamiast jakichś tangensów czy innych nieprzydatnych bzdur powinni uczyć ekonomii, zasad kredytów itp. może wtedy społeczeństwo byłoby bardziej uczulone na wongi i inne takie providenty



mi takie rzeczy tłumaczone bo byłam w technikum ale uwierz mało kto sie tym interesował, większość sie cieszyła ze jest "dorosła" i ze moze robić co chce.. czyli nie wiadomo co
Jak byśmy wcześniej szli do szkoły i w wieku 18 czy 19 lat byli juz po studiach, to matura wcześniej nie byłaby takim dramatem i t d..
W mojej szkole mało kto zdał i mało kto poszedł na studia a z mojego rocznika na studia techniczne poszła tylko ja..


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość





a co Ty tak rano wstałaś



dzięki dziewczyny, wiem "że to tylko rybek" ale smutno mi
one są takie przyjacielskie, jak się tylko wchodzi do pokoju podpływają i machaja ogonkiem, uwielbiam bojowniki, niestety żyją ok dwóch lat



biedny rybek


[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5652693 8]No ludzie po prostu nie wiedzą, że te kredyty opierają się na spekulacji walutą, stąd są bardzo ryzykowne i niepewne. I to jest ta cena za zysk kiedy waluta chodzi nisko albo cały czas na tym samym poziomie.
Uwierz, tzw. zwykły zjadacz chleba nie ma o tym bladego pojęcia.
Ludzie w większość to kompletni ingoranci. Widzę to w mojej 'działce' (księgowość, podatki). Mogłabym książkę napisać.
A część to cwaniaki, którzy wiedzieli, że ryzykują biorąc kredyt w obecej walucie, a teraz krzyczą 'oszukali', bo chcą ugrać pomoc fisnansową dla siebie.
Problem jest złożony.[/QUOTE]

Tak samo w mojej branży mogę powiedzieć, ze ludzie o wielu rzeczach nie wiedzą i maja pretensje, mniej lub bardziej słuszne, ale czasami zwyklemu "niewtajemniczonemu" czlowieczkowi wydaje sie ze jak cos widzi to tak jest jak on widzi i koniec.. nawet nie ruszy du.y i nie sprawdzi jakie są przepisy..
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:30   #4239
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To za każdym razem mów sto trylionów dolarów
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dolar_Zimbabwe

Ale widzisz, wierci ci dziurę w brzuchu bo w końcu mówisz. Nie mów, tak jak ona powtarza "ile" to ty powtarzaj" nie twój interes"/"nie powiem". Jak zobaczy że nie dajesz się złamać to może po czasie przestanie, póki co jej taktyka jak widać działa
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:31   #4240
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mi nadal nie odpisali
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mi też
Mnie tez nie racza odpisac. Nawet nie wiem, czy karty sa aktywne. A chcialam dzis Bon Bonsa zmacac i moze kupic
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:31   #4241
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Oktawiaaa i dlatego na weselu zemścij się na nich i posadź w najgorszym możliwym miejscu. z dala od siebie, aby Cię nie denerwowały i koło jakiegoś najmniej "chcianego" gościa- a zawsze się taki znajdzie
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 10:31   #4242
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
W kwestii finansowej radzimy sobie sami, TŻ na pomoc liczyć nie mógł, dostał coś do ojca, ale to taka rodzinka, że za to, co dostał od ojca (w porównaniu do całości wesela, to marne są to pieniądze) teraz pewnie będzie musiał im oddać większość jedzenia, które zostanie.
No to jest koszmar.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------



No to tym bardziej, nie musicie się nikomu spowiadać jak są pytania to milczycie, zmieniacie temat albo zmyślacie niestworzone historie nie ma co się męczyć
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2016-02-29 o 10:33
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:32   #4243
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
wiem co czujesz i jakie to trudne nam tez chcieli wszyscy wejść na głowę, dyktować warunki. Wkurzyłam się, zrobiłam po swojemu. Oczywiście jestem najgorszą synową ever
A Twoja teściowa mówiła, że jesteś niegodna jej syna? Bo moja tak rozmawiała sobie z córeczkami. Tylko jedna z nich wyniosła to poza dom i niestety się o tym dowiedziałam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:35   #4244
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5653298 3]Lekcja płynie z tego taka: nie wtajemniczajcie tych osób w nic. Jak będą dopytywać - ignorować, odpowiadać zdawkowo, bez szczegółów. Za bardzo dajecie sobie wchodzić na głowę. Powtarzam: to jest sprawa, w której głównie Twój narzeczony powinien 'powalczyć', Ty nie masz na to wpływu.[/QUOTE]


Zgadzam się!
Oktawia Jak teraz wchodzą na głowę to będą i później. Im szybciej to odetniecie tym lepiej.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:35   #4245
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Oktawiaaa i dlatego na weselu zemścij się na nich i posadź w najgorszym możliwym miejscu. z dala od siebie, aby Cię nie denerwowały i koło jakiegoś najmniej "chcianego" gościa- a zawsze się taki znajdzie
Czytasz w moich myślach
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:35   #4246
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A Twoja teściowa mówiła, że jesteś niegodna jej syna? Bo moja tak rozmawiała sobie z córeczkami. Tylko jedna z nich wyniosła to poza dom i niestety się o tym dowiedziałam
Moja o mnie powiedziała, m.in. (to moje ulubione) że jestem 'diabłem wcielonym' i że 'czyham na miliony' - aż się wtedy dopytywałam czy faktycznie jakieś ma
Dodam, że kobiecina przepracowała w życiu jakieś 6 lat, siedzi na socjalnej emeryturze w Niemczech (przez co niestety wolnego czasu ma w .uj), a syna puściła w świat w jednych spodniach. Takie to miliony.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:35   #4247
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

już mi trochę lepiej bo wypiciu litra mięty
dziewczyny nie denerwujcie się z rana na politykę i takie tam bo nie ma to sensu
Właśnie, wystarczy ze sie kiepskimi makijazqmi emocjonujemy
A na polityce to ja sie boje czytać i mówić





Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a Leo to mógłby mnie gwałcić w krzakach non stop i uważam to od czasu jak zagrał w "Romeo i Julii"
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:37   #4248
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Zgadzam się!
Oktawia Jak teraz wchodzą na głowę to będą i później. Im szybciej to odetniecie tym lepiej.
Ja to wiem, ale muszę chyba coś zrobić TŻ-owi żeby przestał być tym jełopem, którego rodzinka szmaci i wykorzystuje, a on my dał sobie nogi za nich powyrywać.
On uważa, że jak dla kogoś będzie dobry, to ten ktoś będzie dla niego dobry. On jest mega naiwny.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:37   #4249
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A Twoja teściowa mówiła, że jesteś niegodna jej syna? Bo moja tak rozmawiała sobie z córeczkami. Tylko jedna z nich wyniosła to poza dom i niestety się o tym dowiedziałam
No masz teściową od ciężkiej zemsty i właśnie dlatego musisz podchodzić do tego bardziej albo olewczo, albo rozrywkowo Ja przez swoją początkowo też miałam stresy i nerwy, na szczęście się na mnie poznała, że taka fajna jestem ale też sie swoje nadenerwowałam. Najważniejsze dla mnie było właśnei wyprostować chłopa, jak to chyba Macintosh napisała. Odkąd on zmienił podejście to było dużo łatwiej znosić pewne sytuacje
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 10:38   #4250
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56528643]Treść usunięta[/QUOTE]

Kurczakowej
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:38   #4251
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

To tutaj jest tak, że do obgadywania i pytania o ceny są pierwsze. Ale nikt, dosłownie nikt, nie zapytał, czy potrzeba nam w czymś pomóc, czy wszystko mamy. NIKT o to nie zapytał.

To nic kompletnie nie daje, milion razy jednej z sióstr mówiłam, że nie powiem, ze to moja sprawa. Na nic to się zdało, za każdym razem są pytania "za ile". Ostatnio kupiłam TŻ portfel, to pierwsze co zrobiła, to zapytała go "za ile".
Odkąd pamiętam zawsze u nich było roztrząsane ile zarabia moja mama, ile tata, ile dziadkowie i ile wydajemy na to czy na tamto...
To norma, że nie pytają o pomoc, nawet na to nie liczyłam
A ja na Twoim miejscu odpowiadałabym np. "1000 zł" albo "5000" na wszystko Może byłby spokój.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:39   #4252
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Czytasz w moich myślach
naprawdę, absolutnie nie proś ich o pomoc. w niczym.

ja wesele miałam 1,5 roku temu. jedna moja nielubiana osoba z bliskiej rodziny stwierdziła, że nie przyjdzie na wesele bo już ma bilety imienne na Sunrise'a problem się sam rozwiązał.

a druga kłopotliwa osoba została posadzona z dala ode mnie
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:39   #4253
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja to wiem, ale muszę chyba coś zrobić TŻ-owi żeby przestał być tym jełopem, którego rodzinka szmaci i wykorzystuje, a on my dał sobie nogi za nich powyrywać.
On uważa, że jak dla kogoś będzie dobry, to ten ktoś będzie dla niego dobry. On jest mega naiwny.
Otototo, najlepiej na konkretnych przykładach pokazywac że to nei ma sensu, jakieś sytuacje które miały bądź mają miejsce żeby tż sam zauważył że to wujowa sytuacja a nie tlyko wierzył ci na słowo
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:42   #4254
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To za każdym razem mów sto trylionów dolarów
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:43   #4255
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5653469 8]Moja o mnie powiedziała, m.in. (to moje ulubione) że jestem 'diabłem wcielonym' i że 'czyham na miliony' - aż się wtedy dopytywałam czy faktycznie jakieś ma
Dodam, że kobiecina przepracowała w życiu jakieś 6 lat, siedzi na socjalnej emeryturze w Niemczech (przez co niestety wolnego czasu ma w .uj), a syna puściła w świat w jednych spodniach. Takie to miliony.[/QUOTE]

Aż oplułam monitor ze śmiechu Macintosh, Ty diable i ja mam słuchach Twoich rad? O masakra
U mojego TŻ jest podobnie, milionerami nie są, a uważają się za hrabiowską rodzinę, a ja jestem ta niegodna i zła

Tak mi się lepiej zrobiło jak sobie z Wami tu pogadałam
Dziękuję Wam wszystkim
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:43   #4256
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Jestem dziś tak zła i rozgoryczona, odechciewa mi się wesele i ślubu, każdy coś musi wtrącić, ze to nie takie, tamto srakie i najchętniej gdzieś bym wyjechała.
TŻ poprosił swoje dwie siostry, żeby wzięły mamę na zakupy i wybrały jej sukienkę, obie wypięły dupy, bo nie chciało im się jechać i wstydzić w sklepach (bo ich mama strasznie grymasi, ubrała by się jak nastolatka w jakąś tunikę najlepiej, no i wszystko jest za drogie).
Wkurzyłam się, ale pojechaliśmy z TŻ i z nią wczoraj, w pierwszym sklepie wypaliła, że jest za drogo, w drugim, że brzydkie. KOSZMAR. Weszła do Mohito i spodobała jej się oczoje**a tunika z zamkami! Chwała Panu, że nie było jej rozmiaru.
Przyjechaliśmy więc z niczym i teraz córki są najlepszymi córkami świata, są wspaniałe i wezmą mamę na zakupy i one jej coś znajdą. Matka się cieszy, bo ma dobre córeczki A my, że pojechaliśmy i nic nie znaleźliśmy, to jesteśmy źli!
I siostry TŻ mówią, że wzięliśmy ją do złych sklepów, bo sukienka za 300 zł, to jednak za dużo. I że ona na pewno się przy nas wstydziła, a przy nich nie będzie. No kurrrrrr-de, to nie wiedziały wcześniej, że przy nas może się krępować, a przy córeczkach nie?
I jeszcze nabuntowały matkę przed wyjazdem "pamiętaj, że masz kupić sobie taką i taką sukienkę, nie inną".
Ale to są dwie france, które zrobiły to specjalnie, żeby wyjść na bohaterki. Żadna z nich nie zapytała czy w czymś nam pomóc, mają totalnie to w dupie, pierwsze są tylko do dyrygowania.
Nie chcę już tego ślubu i w ogóle
Takie wtracanie sie nie mogę tego czytać bo nie znoszę takiego zachowania
Współczuję





Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No ja też tak mam, wkurzające to, w stacjonarkach perfidnie oszukują, online albo nie ma tego co bym chciała albo wiecznie niedostępne czy zapas wyczerpany oj Sephoro popraw się, bo zaczynasz schodzić na psy
Zaczyna schodzić na doug..
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:44   #4257
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Oktawiaaa i dlatego na weselu zemścij się na nich i posadź w najgorszym możliwym miejscu. z dala od siebie, aby Cię nie denerwowały i koło jakiegoś najmniej "chcianego" gościa- a zawsze się taki znajdzie
To chyba oczywiste!
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:47   #4258
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
naprawdę, absolutnie nie proś ich o pomoc. w niczym.

ja wesele miałam 1,5 roku temu. jedna moja nielubiana osoba z bliskiej rodziny stwierdziła, że nie przyjdzie na wesele bo już ma bilety imienne na Sunrise'a problem się sam rozwiązał.

a druga kłopotliwa osoba została posadzona z dala ode mnie
Chyba wolałabym sobie język uciąć niż poprosić ich o pomoc
Tylko jest mi przykro, bo TŻ liczył, że chociaż matkę ubiorą na to wesele.
Ale już mu wytłumaczyłam co nieco i może zmądrzeje
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:48   #4259
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

A ja ni z gruchy ni z pietruchy wklejam swoje denko. Aż 3 rzeczy z kolorówki: tusz Bobbi Brown, podkład Jacobsa i stare kulki z Avonu ( nawet nie wiedziałam, że mam takie coś, przypadkowo znalazłam, termin ważności 2010 )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0865.JPG (286,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0863.JPG (264,7 KB, 47 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:51   #4260
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5653469 8]Moja o mnie powiedziała, m.in. (to moje ulubione) że jestem 'diabłem wcielonym' i że 'czyham na miliony' - aż się wtedy dopytywałam czy faktycznie jakieś ma
Dodam, że kobiecina przepracowała w życiu jakieś 6 lat, siedzi na socjalnej emeryturze w Niemczech (przez co niestety wolnego czasu ma w .uj), a syna puściła w świat w jednych spodniach. Takie to miliony.[/QUOTE]
moja teściowa pierwsze co chciała wiedzieć, to spod jakiego jestem znaku i jak się dowiedziała, że skorpion, to już wiedziałam, że mam przechlapane bo dla niej skorpiony to osoby złe, fałszywe itd. koniec kropka.
jak byłam młoda, to mi moja mama zawsze powtarzała, że mam znaleźć chłopaka, który zawsze będzie 100% za mną i będę dla niego najważniejsza, a nie jakaś tam teściowa, siostry, bracia, rodzina. Mój mąż jest jedynakiem, ale na samym początku ustawił swoją mamusię i jej powiedział wprost, żeby się nie wtrącała i żyła swoim życiem, bo inaczej to się do niej nie będzie odzywał, bo ja jestem dla niego nr 1. Było trochę fochów i histerii, ale mój TŻ był niewzruszony i na szczęście wszystko ułożyło się po naszej myśli, chociaż po tylu latach wymarzoną synową nadal nie jestem
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.