Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-25, 21:52   #121
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
A świątczne filmy kocham Holiday, Bridget Jones, Ja cię kocham a ty spisz, Love Actually...
jeju, ja też, a Love Actually najlepsze no i przed chwilą skończyłam oglądać Holiday - ach ten Jude
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 21:58   #122
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Ostatnio był dubbing ! w Pamiętniku Księżniczki
No i tak uśmiercają filmy
Cytat:
Napisane przez Pampalini Pokaż wiadomość
jeju, ja też, a Love Actually najlepsze no i przed chwilą skończyłam oglądać Holiday - ach ten Jude
Jude Law w Holiday W Holiday zawsze ( bo oglądam to co Święta ) bardziej ciekawił mnie wątek Cameron + Jude niż Kate + Miles
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 22:17   #123
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Również świątecznie się do Was dołączam

W sumie ćwiczę już 2 lata, ale z regularnością bywało różnie. Tym razem może udzielanie się w jakimś fitnessowym wątku mnie zmobilizuje, a także sama chce dla zdrowia zacząć więcej ćwiczyć.
Przerobiłam Chodakowską (tylko skalpel i trening z gwiazdami, bo reszta mi nie podeszła, a sama Ewa zaczęła irytować), Tiffany, Mel B, fitappy, FitnessBlender, moje ulubione Tone it Up i Cassey Pewnie jeszcze by się znalazły pojedyncze ćwiczenia, bo mam ich całą masę
Od przyszłego roku chcę jeszcze dołączyć jakieś zumbowo - taneczne klimaty i może jogę - jeszcze się nie polubiłyśmy
Zumba!! <3
Ostatnio byłam parę razy na Zumbie i było cudnie, wychodzę zawsze z niej upocona jak wieprzek, ale lubię te zajęcia. Chodzę na Zumbę w sumie nawet nie dlatego żeby spalać tkankę tłuszczową (chociaż to wiadomo przy okazji też), ale sprawia mi to radość, fajna zabawa

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Czyli sylwester na bogato

Tak, zadowlone
Na bogato, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie mam jeszcze kreacji i jestem tym trochę przerażona, bo czas leci nieubłaganie. Mam nadzieję, że w sobotę uda mi się coś upolować.

Cytat:
Napisane przez Malfoyy Pokaż wiadomość
A na siłownię się któraś z Was wybiera? Bo mi się marzy i walczę o pozwolenie <3
Ja się wybieram!
Chociaż powiem Wam, że od jakiegoś czasu pracuję na siłowni na recepcji i oglądam tych ćwiczących ludzi, ale ciężko mi się samej zmotywować.
Może to wynikać nie tylko z lenistwa, ale też z lekkiego przesytu tego wszystkiego. Dlatego chciałabym na siłowni porobić aeroby + jakieś zajęcia fitness, a w domu chciałabym ćwiczyć z Mel B i Tiffany (boczki obowiązkowo)! Bo z tego co pamiętam to jak ćwiczyłam w miarę regularnie z nimi to miałam efekty.

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Legginsy na pewno kupię sobie jakieś fikuśne na allegro W ogóle pewnie jak co roku w lidlu zaraz po sylwestrze bedzie tydzien sportowy więc bedzie mozna coś upolować
Jak będziesz wiedzieć coś więcej to daj znać!

Cytat:
Napisane przez damnwatermelon Pokaż wiadomość




Człowiek już taki jest, ze ma swoje dziwactwa
Ale! Teraz musisz sprobowac znowu, i na pewno się uda- chociaz te 5 minut pobiec i przetrwac je !
Kiedyś czytałam na internecie takie motto: "Ile razy będziesz zaczynać od nowa?" Myślę, że to jest dobre hasło dla wszystkich tych co się chcą poddać po 2 - 3 tygodniach ćwiczeń.
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 07:19   #124
damnwatermelon
Przyczajenie
 
Avatar damnwatermelon
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Pampalini Pokaż wiadomość
w moim mieście niedawno powstał kolejny klub fitness, w którym oferują zumbę właśnie ogarnęłam grafik, cennik itp. i biegnę po świętach kupić karnet - w pełni zmotywowana zobaczymy na ile starczy tych chęci
musi starczyć na długo ! a jakby cos to od nas kopa motywacyjnego w tylek zawsze dostaniesz

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Ja ostatnie dni zumbowałam z youtubem i chyba tylko na zajęciach czuć te efekty. W pokoju nie mam tyle miejsca jak układ jest bardziej dynamiczny :P

Udało mi się dziś poćwiczyć, ale chyba za intensywnie po świątecznym przejedzeniu Wcześniej przeszłam się trochę, śnieg zaczął padać!
Podziwiam ze udało ci sie pocwiczyc! ja bym po obżarstwie swiatecznym nie dala rady
Zumba przez YT to nie to samo, brak tego klimatu co jest na zajeciach.

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
U mnie też delikatnie poprószyło Jutro podobno ma sypać
Śnieeeeg! w koncu i u mnie jest !
proszę o wiecej bogu Śniezny

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Również uwielbiam ten film, ale moja nienawiść do lektora nie pozwala oglądać chyba tylko Kevina i Titanic jestem w stanie tak obejrzeć
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
No i tak uśmiercają filmy
Tez nienawidze filmow z lektorami. A dubbing to juz w ogole coś idiotycznego.
Denerwuje mnie sytuacja kiedy mam ochote na film a ma on z 3-5 lat, to ciezko mi znalezc go z napisami, prawie większość z lektorem

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
Ja się wybieram!
Chociaż powiem Wam, że od jakiegoś czasu pracuję na siłowni na recepcji i oglądam tych ćwiczących ludzi, ale ciężko mi się samej zmotywować.
Może to wynikać nie tylko z lenistwa, ale też z lekkiego przesytu tego wszystkiego. Dlatego chciałabym na siłowni porobić aeroby + jakieś zajęcia fitness, a w domu chciałabym ćwiczyć z Mel B i Tiffany (boczki obowiązkowo)! Bo z tego co pamiętam to jak ćwiczyłam w miarę regularnie z nimi to miałam efekty.

Kiedyś czytałam na internecie takie motto: "Ile razy będziesz zaczynać od nowa?" Myślę, że to jest dobre hasło dla wszystkich tych co się chcą poddać po 2 - 3 tygodniach ćwiczeń.
Jak ja bym chciala pracowac na recepcji
Myslisz ze nie za duzo tych cwiczen sobie narzucasz od razu ?
Zeby organizm i motywacja ci sie nie zbuntowala bo czesto tak jest- ze jak nagle zaczniesz bardzo duzo cwiczyc to po tygodniu organizm mowi nie.
a motto bardzo trafne ! Ja jako motywacje lubie sobie ogladac filmiki na YT gdzie ludzie przechodza metamorfozy. Do tego czasami madre rzeczy mówią
__________________
Stay hungry, stay foolish.
damnwatermelon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 07:44   #125
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Mozna sie przylaczyc?
Ćwiczę sobie od jakiegos czasu ale chce robić bardziej uporządkowane treningi.
Wczoraj 1,5 km biegania, mel b na pośladki, 1000 skoków na skakance, a także 4 min plank.
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 07:53   #126
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
Zumba!! <3
Ostatnio byłam parę razy na Zumbie i było cudnie, wychodzę zawsze z niej upocona jak wieprzek, ale lubię te zajęcia. Chodzę na Zumbę w sumie nawet nie dlatego żeby spalać tkankę tłuszczową (chociaż to wiadomo przy okazji też), ale sprawia mi to radość, fajna zabawa


Na bogato, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie mam jeszcze kreacji i jestem tym trochę przerażona, bo czas leci nieubłaganie. Mam nadzieję, że w sobotę uda mi się coś upolować.



Ja się wybieram!
Chociaż powiem Wam, że od jakiegoś czasu pracuję na siłowni na recepcji i oglądam tych ćwiczących ludzi, ale ciężko mi się samej zmotywować.
Może to wynikać nie tylko z lenistwa, ale też z lekkiego przesytu tego wszystkiego. Dlatego chciałabym na siłowni porobić aeroby + jakieś zajęcia fitness, a w domu chciałabym ćwiczyć z Mel B i Tiffany (boczki obowiązkowo)! Bo z tego co pamiętam to jak ćwiczyłam w miarę regularnie z nimi to miałam efekty.



Jak będziesz wiedzieć coś więcej to daj znać!



Kiedyś czytałam na internecie takie motto: "Ile razy będziesz zaczynać od nowa?" Myślę, że to jest dobre hasło dla wszystkich tych co się chcą poddać po 2 - 3 tygodniach ćwiczeń.
Troszkę sukienek w sklepach widziałam, ale prawda jest taka, że jak przychodzi co do czego to nie ma co kupić

Dokładnie ile razy można zaczynać Ja przede wszystkim muszę się ogarnąć jeżeli chodzi o czas
Cytat:
Napisane przez damnwatermelon Pokaż wiadomość
musi starczyć na długo ! a jakby cos to od nas kopa motywacyjnego w tylek zawsze dostaniesz



Podziwiam ze udało ci sie pocwiczyc! ja bym po obżarstwie swiatecznym nie dala rady
Zumba przez YT to nie to samo, brak tego klimatu co jest na zajeciach.


Śnieeeeg! w koncu i u mnie jest !
proszę o wiecej bogu Śniezny




Tez nienawidze filmow z lektorami. A dubbing to juz w ogole coś idiotycznego.
Denerwuje mnie sytuacja kiedy mam ochote na film a ma on z 3-5 lat, to ciezko mi znalezc go z napisami, prawie większość z lektorem



Jak ja bym chciala pracowac na recepcji
Myslisz ze nie za duzo tych cwiczen sobie narzucasz od razu ?
Zeby organizm i motywacja ci sie nie zbuntowala bo czesto tak jest- ze jak nagle zaczniesz bardzo duzo cwiczyc to po tygodniu organizm mowi nie.
a motto bardzo trafne ! Ja jako motywacje lubie sobie ogladac filmiki na YT gdzie ludzie przechodza metamorfozy. Do tego czasami madre rzeczy mówią
Mnie jako motywacja wystarczy jak sobie puszczę wspomniane wcześniej dziewczyny z TIU na YT
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 08:48   #127
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez damnwatermelon Pokaż wiadomość


Jak ja bym chciala pracowac na recepcji
Myslisz ze nie za duzo tych cwiczen sobie narzucasz od razu ?
Zeby organizm i motywacja ci sie nie zbuntowala bo czesto tak jest- ze jak nagle zaczniesz bardzo duzo cwiczyc to po tygodniu organizm mowi nie.
a motto bardzo trafne ! Ja jako motywacje lubie sobie ogladac filmiki na YT gdzie ludzie przechodza metamorfozy. Do tego czasami madre rzeczy mówią
z Mel B i Tiffany nie zamierzam robić godzinnych maratonów za jednym razem, tylko z 2 - 3 filmiki jednorazowo, innym razem aero na siłowni, więc patrząc na to ile wy planujecie/ćwiczycie to raczej nie jest dużo

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Mozna sie przylaczyc?
Ćwiczę sobie od jakiegos czasu ale chce robić bardziej uporządkowane treningi.
Wczoraj 1,5 km biegania, mel b na pośladki, 1000 skoków na skakance, a także 4 min plank.
witaj

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Dokładnie ile razy można zaczynać Ja przede wszystkim muszę się ogarnąć jeżeli chodzi o czas
A ja się muszę ogarnąć z czasem, ale i jedzeniem :/
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 08:53   #128
HealthyLifeStyle
Raczkowanie
 
Avatar HealthyLifeStyle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 54
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Hej kochane, podłączam się do topicu

Od nowego roku zaczynam trening z kółkami gimnastycznymi, do miesiąca moja nowa miłość <3
HealthyLifeStyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 09:14   #129
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cześć dziewczyny! Chętnie do Was dołączę jeśli można
Od czerwca do września ćwiczyłam regularnie, najczęściej z Mel B, później przeprowadzka, rozpoczęcie studiów i zaniedbałam ćwiczenia. Obecnie moją jedyną aktywnością fizyczną jest aerobik raz w tygodniu, dostajemy tam ogromny wycisk, pot się leje na podłogę, ale lubię te zajęcia
Od nowego roku chcę wrócić do regularnych ćwiczeń, mam nadzieję, że uda mi się także namówić do tego moją przyjaciółkę, jej zależy na schudnięciu, a mnie na wyrzeźbieniu i ujędrnieniu niektórych partii ciała
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 09:19   #130
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
A ja się muszę ogarnąć z czasem, ale i jedzeniem :/
Hahah to też
Cytat:
Napisane przez HealthyLifeStyle Pokaż wiadomość
Hej kochane, podłączam się do topicu

Od nowego roku zaczynam trening z kółkami gimnastycznymi, do miesiąca moja nowa miłość <3
Hej kółka? Musisz mieć mocne ręce - zazdraszczam
Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Chętnie do Was dołączę jeśli można
Od czerwca do września ćwiczyłam regularnie, najczęściej z Mel B, później przeprowadzka, rozpoczęcie studiów i zaniedbałam ćwiczenia. Obecnie moją jedyną aktywnością fizyczną jest aerobik raz w tygodniu, dostajemy tam ogromny wycisk, pot się leje na podłogę, ale lubię te zajęcia
Od nowego roku chcę wrócić do regularnych ćwiczeń, mam nadzieję, że uda mi się także namówić do tego moją przyjaciółkę, jej zależy na schudnięciu, a mnie na wyrzeźbieniu i ujędrnieniu niektórych partii ciała
Cześć
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 10:57   #131
zuzkap
Raczkowanie
 
Avatar zuzkap
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 141
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

To jeszcze ja, to jeszcze ja! mam nadzieje, ze jutro jade na silke i kupuje nowy karnecik. Chodzilam juz dlugo na silowni, najpierw robilam aeroby, pozniej trening silowy, ale teraz najbardziej leza mi cwiczenia fitness. W domu jakos nie moge sie zmobilizowac, ciagle jest cos wazniejszego, wole lezec i sufrowac w necie ale jak juz pojade na silke to czuje sie super, zamierzam wykorzystac troche wolnego w tym czasie, a pozniej no zobaczymy, mam dosyc daleko na silke ale jak nie bedzie mega sniegow to dam rade dojechac
zuzkap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 12:40   #132
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez zuzkap Pokaż wiadomość
To jeszcze ja, to jeszcze ja! mam nadzieje, ze jutro jade na silke i kupuje nowy karnecik. Chodzilam juz dlugo na silowni, najpierw robilam aeroby, pozniej trening silowy, ale teraz najbardziej leza mi cwiczenia fitness. W domu jakos nie moge sie zmobilizowac, ciagle jest cos wazniejszego, wole lezec i sufrowac w necie ale jak juz pojade na silke to czuje sie super, zamierzam wykorzystac troche wolnego w tym czasie, a pozniej no zobaczymy, mam dosyc daleko na silke ale jak nie bedzie mega sniegow to dam rade dojechac
Cześć! Im nas więcej tym lepiej
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:52   #133
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Hahaha to tak jak ja
A sylwester to już w ogóle Wybieracie się gdzieś na sylwestra?
Pierwszy raz w swoim życiu w Sylwestra wybieram się do pracy(wstaję po 5 rano) i pracuję do godz.15-16.Zaproszenie mam na domówkę,ale mam mieć ciężki dzień w pracy,więc nie wiem jak dam radę wrócić , ładnie się wyszykować,a potem bawić całą noc.
Cytat:
Napisane przez Malfoyy Pokaż wiadomość
A na siłownię się któraś z Was wybiera? Bo mi się marzy i walczę o pozwolenie <3
Nie lubię siłowni - chyba że bieżnię Ale zimą na pewno nie zapiszę się,mam daleko,a jak teraz jest ciemno to znając mnie nie chciałoby mi się chodzić na siłkę,bo nie mam blisko żadnej siłowni.To tak jak z basenem - dostałam karnet na pół roku.W lutym się kończy karnet,a ja nie byłam ani razu,bo nie chciało mi się jechać na basen

A jak tam objedzone już po 2 dniach świetowania?
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 14:00   #134
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Pierwszy raz w swoim życiu w Sylwestra wybieram się do pracy(wstaję po 5 rano) i pracuję do godz.15-16.Zaproszenie mam na domówkę,ale mam mieć ciężki dzień w pracy,więc nie wiem jak dam radę wrócić , ładnie się wyszykować,a potem bawić całą noc.

Nie lubię siłowni - chyba że bieżnię Ale zimą na pewno nie zapiszę się,mam daleko,a jak teraz jest ciemno to znając mnie nie chciałoby mi się chodzić na siłkę,bo nie mam blisko żadnej siłowni.To tak jak z basenem - dostałam karnet na pół roku.W lutym się kończy karnet,a ja nie byłam ani razu,bo nie chciało mi się jechać na basen

A jak tam objedzone już po 2 dniach świetowania?
Też wstaję po 5 a wracam ok 17-18 z pracy

Na szczęście to już ostatni dzień obżarstwa świątecznego
Właśnie wsunęłam pierogi z grzybami i kaspustą na obiad
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 16:20   #135
PlasticBeach
Raczkowanie
 
Avatar PlasticBeach
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Ech najgorzej, że zima i bez siłowni to zostają filmiki a po tym nie czuję takiej satysfakcji i płonięcia z bólu Chciałabym sobie dowalić jakimiś cięższymi programami niż Mel-B - ktoś coś może ma w zanadrzu? Bo bieganie odpuszczam do wiosny a marzy mi się porządny crossfit :v
PlasticBeach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 16:27   #136
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez PlasticBeach Pokaż wiadomość
Ech najgorzej, że zima i bez siłowni to zostają filmiki a po tym nie czuję takiej satysfakcji i płonięcia z bólu Chciałabym sobie dowalić jakimiś cięższymi programami niż Mel-B - ktoś coś może ma w zanadrzu? Bo bieganie odpuszczam do wiosny a marzy mi się porządny crossfit :v
Cięższe niż Mel B? Wspominana wcześniej Jillian Michaels? Kettlebell?

A dlaczego od wiosny ? Mój TŻ myśli już od dawna o zajęciach crossfit w studiu Reeboka
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 16:55   #137
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!


Fajnie, że nas już jest tyle, im więcej tym lepiej
Cytat:
Napisane przez Malfoyy Pokaż wiadomość
A na siłownię się któraś z Was wybiera? Bo mi się marzy i walczę o pozwolenie <3
Myślałam nad siłownią, ale chyba jednak odpuszczę. Chodziłabym tylko żeby pobiegać na bieżni, a biegać mogę na świeżym powietrzu

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Też lubię ćwiczyć w domu Mam regulowane hantelki, maty, kettla, nawet stepper i taśma się znajdzie
A mnie u Cassie"wkurza" tym, że ja macham tą nogą, która mi juz więdnie a ona opowiada bez jednego grymasu jakaś historę
Ja tak mam z xhit, ledwo żyję, dyszę jakbym przebiegła maraton, a ona spokojnym głosem coś opowiada

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
A jak tam objedzone już po 2 dniach świetowania?
Ja właśnie nałożyłam sobie sałatkę, potem zjem jakieś ciasto, a na końcu pewnie szklaneczka (albo i dwie) pepsi
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 17:20   #138
PlasticBeach
Raczkowanie
 
Avatar PlasticBeach
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Cięższe niż Mel B? Wspominana wcześniej Jillian Michaels? Kettlebell?

A dlaczego od wiosny ? Mój TŻ myśli już od dawna o zajęciach crossfit w studiu Reeboka
Ech poćwiczę z Jillian pewnie, ale lubię wycisk po którym mam ochotę się czołgać. A tx90 albo insanity któraś z Was próbowała? Podobno są intensywne. Kettla mam póki co 12kg a po pół roku przerwy od siłowni słabo widzę go na początek powrotu do formy A naiwna 8kg nie kupiłam swojego czasu bo doszłam do wniosku, że za łatwo z nim. Od wiosny bo mam beznadziejną odporność i brak bluzy i długich spodni z specjalnych materiałów. A crossfit super sprawa polecam, może przez brak karnetu poszukam tego rodzaju treningów w internetach.
PlasticBeach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 17:29   #139
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość

Fajnie, że nas już jest tyle, im więcej tym lepiej

Myślałam nad siłownią, ale chyba jednak odpuszczę. Chodziłabym tylko żeby pobiegać na bieżni, a biegać mogę na świeżym powietrzu

Ja tak mam z xhit, ledwo żyję, dyszę jakbym przebiegła maraton, a ona spokojnym głosem coś opowiada


Ja właśnie nałożyłam sobie sałatkę, potem zjem jakieś ciasto, a na końcu pewnie szklaneczka (albo i dwie) pepsi
Bieganie na świeżym powietrzu Byle do wiosny
Cytat:
Napisane przez PlasticBeach Pokaż wiadomość
Ech poćwiczę z Jillian pewnie, ale lubię wycisk po którym mam ochotę się czołgać. A tx90 albo insanity któraś z Was próbowała? Podobno są intensywne. Kettla mam póki co 12kg a po pół roku przerwy od siłowni słabo widzę go na początek powrotu do formy A naiwna 8kg nie kupiłam swojego czasu bo doszłam do wniosku, że za łatwo z nim. Od wiosny bo mam beznadziejną odporność i brak bluzy i długich spodni z specjalnych materiałów. A crossfit super sprawa polecam, może przez brak karnetu poszukam tego rodzaju treningów w internetach.
Też lubie wycisk, ale jakoś nie odważyłam się nigdy na insanity itp
Kettla mam...5kg bo bałam się 8kg od którego tak naprawdę powinnam zacząć Ale treningi z kettlem bardzo mi się podobają i zapewne kupię cieższego niż ten co mam
Na crossfit TŻ mnie namawia od prawie...roku Ale studio jest po drugiej stronie miasta, sam dojazd zajął by mi co najmniej 30minut w jedną stronę, a przede wszystkim karnet kosztuje ponad 200-250zł miesięcznie - dwa karnety jednak troszkę uderzyłyby po kieszeni
Dlatego TŻ komponuje sobie treningi sam, właśnie jest "na kupnie" gryfu
__________________
F. Herbert Diuna

Edytowane przez ewwwa
Czas edycji: 2014-12-26 o 17:30
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 17:46   #140
Elena7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 23
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Jeśli można to również chciałabym się przyłączyć. Mam ogromny problem z systematycznymi ćwiczeniami, dlatego też potrzebuje dodatkowej motywacji
Liczę na wsparcie ;d .
Elena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 17:48   #141
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Elena7 Pokaż wiadomość
Jeśli można to również chciałabym się przyłączyć. Mam ogromny problem z systematycznymi ćwiczeniami, dlatego też potrzebuje dodatkowej motywacji
Liczę na wsparcie ;d .
Cześć Myślę, że możesz na nas liczyć
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 18:13   #142
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Elena7 Pokaż wiadomość
Jeśli można to również chciałabym się przyłączyć. Mam ogromny problem z systematycznymi ćwiczeniami, dlatego też potrzebuje dodatkowej motywacji
Liczę na wsparcie ;d .
Cześć Jakbym o sobie czytała
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 18:16   #143
Elena7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 23
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Cześć Myślę, że możesz na nas liczyć
Mam nadzieje, bo już od roku próbuję zgubić kilka kilogramów, ale póki co kiepsko mi idzie ;d . Najważniejsze, że zamówiłam już potrzebne sprzęty do domowych ćwiczeń i dziennik Chodakowskiej ;d może to mnie jakoś dodatkowo zmotywuje.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Cześć Jakbym o sobie czytała
Widzę, że nareszcie trafiłam do "swoich" ;d nie tylko ja jestem takim leniem ;p
Elena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 18:18   #144
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Elena7 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, bo już od roku próbuję zgubić kilka kilogramów, ale póki co kiepsko mi idzie ;d . Najważniejsze, że zamówiłam już potrzebne sprzęty do domowych ćwiczeń i dziennik Chodakowskiej ;d może to mnie jakoś dodatkowo zmotywuje.
Zaczęłam ćwyczyć jakieś dwa lata temu i mnie mocno motywował m.in. właśnie wizaż No i postępy oczywiście
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 18:20   #145
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Zaczęłam ćwyczyć jakieś dwa lata temu i mnie mocno motywował m.in. właśnie wizaż No i postępy oczywiście
Ja właśnie gdy nie miałam siły ćwiczyć to wchodziłam na losowo wybrany wątek tutaj i czytałam co dziewczyny ćwiczyły i od razu nachodziła mnie ochota na ruszenie tyłka z kanapy
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 19:02   #146
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Hej Dziewczyny!

Czy można się dołączyć? Od Nowego Roku mam w planach wzięcie się za siebie i pracę nad ciałkiem (którego mam aż za dużo ).
Chcę zaczynać codziennie rano od jogi (żeby się rozciągnąć trochę) potem po pracy jakieś ćwiczenia w domu, może bieganie... Jak starczy czasu to może jeszcze jakąś siłownię ogarnę
A że razem raźniej to mam nadzieję, że mnie przyjmiecie
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 19:09   #147
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Czy można się dołączyć? Od Nowego Roku mam w planach wzięcie się za siebie i pracę nad ciałkiem (którego mam aż za dużo ).
Chcę zaczynać codziennie rano od jogi (żeby się rozciągnąć trochę) potem po pracy jakieś ćwiczenia w domu, może bieganie... Jak starczy czasu to może jeszcze jakąś siłownię ogarnę
A że razem raźniej to mam nadzieję, że mnie przyjmiecie
Witamy
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 19:37   #148
Elena7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 23
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Czy można się dołączyć? Od Nowego Roku mam w planach wzięcie się za siebie i pracę nad ciałkiem (którego mam aż za dużo ).
Chcę zaczynać codziennie rano od jogi (żeby się rozciągnąć trochę) potem po pracy jakieś ćwiczenia w domu, może bieganie... Jak starczy czasu to może jeszcze jakąś siłownię ogarnę
A że razem raźniej to mam nadzieję, że mnie przyjmiecie
No heeej
Elena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 19:37   #149
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Czy mogę się dołączyć? We wrześniu zarzuciłam ćwiczenia i tym samym zyskałam dodatkowe kilogramy, a poza tym czuję się sztywna i jest mi z tym źle. Z nowym rokiem a więc od 2 stycznia wracam do ćwiczeń. Celem jest ukształtowanie sylwetki. Mam zamiar połączyć body pump, fat burning i jogę. Łącznie 3 zajęcia tygodniowo.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 19:59   #150
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Czy mogę się dołączyć? We wrześniu zarzuciłam ćwiczenia i tym samym zyskałam dodatkowe kilogramy, a poza tym czuję się sztywna i jest mi z tym źle. Z nowym rokiem a więc od 2 stycznia wracam do ćwiczeń. Celem jest ukształtowanie sylwetki. Mam zamiar połączyć body pump, fat burning i jogę. Łącznie 3 zajęcia tygodniowo.
Witamy
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-02 19:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.