Fryzjer - Sosnowiec - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-01, 16:59   #91
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Dość zadowolona byłam z wizyt w GABRIELU. Robiłam tam trwałą i dwa razy podcinałam włosy, zawsze u pani Edyty. Miałam gotowy pomysł na fryzurę wzięty z gazety fryzjerskiej i zostałam obcięta dokładnie tak jak na zdjęciu.
Kiedy ostatni raz byłam w Gabrielu latem zeszłego roku, pani Edyta była w widocznej ciąży, więc na kolejną trwałą kilka miesięcy później poszłam do innego salonu spróbować innej metody niż Revlon.

Wybrałam salon Loreala ELAJNE w Plejadzie. Z trwałej jestem zadowolona, ale podcięcie włosów po niej to koszmar. Fryzjerka obcinając mi grzywkę, ciachnęła pierwszą warstwę pod spodem dosłownie przy skórze. Zorientowałam się dopiero w domu, kiedy przejechałam dłonią pod włosami.

Kilka razy byłam w salonie SHINTAI na Pogoni u pani Basi. Robiła mi dekoloryzację, farbowała i dwa razy obcinała, raz ratowała spartaczone obcięcie w stylu Mikołaj Kopernik w EUPHORIA Beauty Salon na Kościelnej. Chciałam się umówić na kolejną wizytę, ale pani Basia była na zwolnieniu chorobowym i zastępowała ją inna pani Basia, bardzo młoda, która okropnie postrzępiła mi grzywkę, tak że sterczała nad czołem, pomimo tego, że prosiłam o niecieniowanie. Nie wiem czy poprzednia Basia jeszcze tam pracuje, dawno już nie próbowałam się umawiać na wizytę.

Nie polecam salonu BLONDI na Zagórzu (o mojej smutnej historii na temat tego przybytku naprodukowałam się w wątku o złych fryzjerach).

Odradzam też wizytę w saloniku, którego nazwy nie pamiętam, ale mieści się na Zagórzu na ul. Braci Mieroszewskich prawie naprzeciwko Biedronki w rzędzie takich niskich budynków gdzie jest też bar o uroczej nazwie KokoBongo Do tego saloniku wchodzi się z boku, nie od ulicy - tu jest inny fryzjer i solarium. Byłam tam z koleżanką, która przyniosła zdjęcie fryzury typu długo z przodu, krótko z tyłu. Pani fryzjerka obcięła ją na odwrót i pouczyła, że tak jak na zdjęciach to tylko modelki mają.

Nie wrócę też do Dafne, tego na Sienkiewicza niedaleko ronda Gierka. Wycieniowano mi tam włosy w smętny zwis.

Za jakieś dwa miesiące będę szukała następnego fryzjera i aż się boję co mnie spotka tym razem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 22:19   #92
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Czy ktoś może kojarzy jak ma na imie ta mlodziutka fryzjerka z Broadway`u na Targowej?

Cytat:
Kilka razy byłam w salonie SHINTAI na Pogoni u pani Basi. Robiła mi dekoloryzację, farbowała i dwa razy obcinała, raz ratowała spartaczone obcięcie w stylu Mikołaj Kopernik w EUPHORIA Beauty Salon na Kościelnej. Chciałam się umówić na kolejną wizytę, ale pani Basia była na zwolnieniu chorobowym i zastępowała ją inna pani Basia, bardzo młoda, która okropnie postrzępiła mi grzywkę, tak że sterczała nad czołem, pomimo tego, że prosiłam o niecieniowanie. Nie wiem czy poprzednia Basia jeszcze tam pracuje, dawno już nie próbowałam się umawiać na wizytę.
Niestety Pani Basia juz nie pracuje w Shintayu. Fach i osobowość fantastyczna. Fryzjerów jak Pani Basia ze świeczką można szukac.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 21:39   #93
tatiusza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Masz na myśli Justynę z Broadwayu?
tatiusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 19:50   #94
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Nie jestem pewna. Chodzi mi o dziewczynę która kiedyś umawiała klientki w Broadwayu. Taka szczuplutka, ciemne półdługie włoski. Dawno temu, jeszcze przed przeprowadzką na Targową mnie obcinała, bo zależało mi na czasie i bylam bardzo zadowolona. Pracuje tam jeszcze?
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 11:53   #95
kasku1605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

jak byłam niedawno to pracowała też mi sie podobało jak pani Justyna zajeła sie moimi włosami. Dała mi tez kilka cennych rad jak pielęgnować włosy wiec na pewno wrócę do broadway
kasku1605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 00:04   #96
wildnesss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Hej Dziewuszki aż się zarejestrowałam na wizażu żeby się czegoś dowiedzieć o tych naszych fryzjerach w Sosnowcu. Chciałabym zapytać czy w Broadwayu dobrze rozjaśniają włosy? Mam brąz a chciałabym jaśniejszy i żeby był bardziej w odcieniu złota niż rudości. Miałam już dekoloryzowane włoski niedawno i nie wiem czy warto coś jeszcze im robić Dajcie znać, z góry dziękuję za poradę
wildnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:57   #97
Justi167
Przyczajenie
 
Avatar Justi167
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Przestrzegam wszystkich przed wizytą w salonie fryzjerskim Atlanta ( Warszawska 3/2 - pasaż handlowy w przejściu podziemnym; tym pożal się Boże salonie jest również kantor). Wczoraj fryzjerka - partaczka zniszczyła mi tam włosy. Mam długie, proste włosy i wymagały tylko minimalnego podcięcia końcówek. Zawsze odkąd pamiętam miałam je tak podcięte, że ładnie się układały ( trochę podwijały na końcach ).
W tym salonie skrócono mi włosy na prosto a potem przerzedzono je od końcówek do wysokości kilku centymetrów. Efekt: Zero układania się włosów i fruwające wokół głowy bardzo krótkie włoski, wyglądające jakby były nadpalone. Nie mam słów
Justi167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 14:11   #98
ciocco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 97
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Witam, czy możecie podać mi adres stronki Broadway? Jedna stronka jaką znalazłam podaje adres przy ul Modrzejowskiej, a druga się nie otwiera, nie wiem czy któraś z nich jest właściwa.
Dodam, że szukam fryzjera na czesanie ślubne, więc chętnie też posłucham innych propozycji
ciocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:51   #99
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez ciocco Pokaż wiadomość
Witam, czy możecie podać mi adres stronki Broadway? Jedna stronka jaką znalazłam podaje adres przy ul Modrzejowskiej, a druga się nie otwiera, nie wiem czy któraś z nich jest właściwa.
Dodam, że szukam fryzjera na czesanie ślubne, więc chętnie też posłucham innych propozycji
Ta strona zawiera nieaktualne dane, też tak pobłądziłam przy mojej pierwszej wizycie i musiałam dzwonić do salonu i pytać o wskazówki. Na szczęście właściwy adres jest niedaleko od tego starego, na Targowej, bodajże Targowa 6. To jest w takiej bramie, gdzie jest też Sex Shop, praktycznie naprzeciwko pizzerii Da Grasso i sklepu fryzjerskiego.
Co do czesania nie pomogę, chodzę do fryzjera tylko na cięcie/farbowanie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:29   #100
ciocco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 97
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ta strona zawiera nieaktualne dane, też tak pobłądziłam przy mojej pierwszej wizycie i musiałam dzwonić do salonu i pytać o wskazówki. Na szczęście właściwy adres jest niedaleko od tego starego, na Targowej, bodajże Targowa 6. To jest w takiej bramie, gdzie jest też Sex Shop, praktycznie naprzeciwko pizzerii Da Grasso i sklepu fryzjerskiego.
Co do czesania nie pomogę, chodzę do fryzjera tylko na cięcie/farbowanie.

Dzięki, ja też właśnie tylko obcinam włosy i je farbuję u fryzjera więc nie mam doświadczenia co do czesania. Zdaję się więc na ogóle opinie o danym salonie
ciocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 18:25   #101
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez ciocco Pokaż wiadomość
Dzięki, ja też właśnie tylko obcinam włosy i je farbuję u fryzjera więc nie mam doświadczenia co do czesania. Zdaję się więc na ogóle opinie o danym salonie
Przypomniało mi się jeszcze, że jeśli masz na myśli tę stronę
http://www.studiobroadway.ovh.org/
to ceny podane tam też nie są raczej aktualne. Za obcięcie półdługich włosów i ufarbowanie (przy użyciu dwóch farb, żeby uzyskać taki sam odcień ale na różnie przyjmujacych barwnik włosach) i na koniec wysuszenie na szczotce zapłaciłam 140 lub 160 zł (teraz juz dokładnie nie pamiętam).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 14:23   #102
Kieszeń_pełna_czereśni
Przyczajenie
 
Avatar Kieszeń_pełna_czereśni
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Ja niestety bardzo NIE polecam fryzjerki Justyny z salonu Broadway na Targowej. Byłam u niej jakiś czas temu (chciałam zapisać się do Damiana albo Daniela, ale nie mieli wolnych terminów) i wyszłam bardzo niezadowolona. Na początku fryzjerka uznała, że mam bardzo dużo włosów i nie musi ich myć przez strzyżeniem, bo ich suszenie potrwa długo (!). Powiedziałam jej, że zapuszczam włosy, chcę zejść z cieniowania i zależy mi jedynie na skróceniu końcówek, żeby włosy lepiej się układały. Niestety p Justyna nie zrozumiała mnie i mocno wydegażowała włosy na całej długości. Sama uznała, nie pytając mnie o zdanie, że trzeba pozbyć się 75% objętości moich włosów Na koniec wyprostowała włosy nie stosując żadnego środka ochronnego. Teraz muszę męczyć się z włosami, które wyglądają jak strąki, wyginają się w każdą stronę i nie chcą się układać. Po tej wizycie mam awersję do fryzjerów. Szkoda, bo zdecydowałam się na wizytę, bo przeczytaniu pozytywnych opinii w internecie
Kieszeń_pełna_czereśni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:53   #103
ciocco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 97
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Niestety fryzjerki z Broadway nie przyjeżdżają do domu klienta, a mnie na tym właśnie zależy. Znacie godne polecenia fryzjerki, które jeżdżą do domów?
ciocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 12:33   #104
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Orientujecie się ile mniej więcej kosztuje obcięcie z cieniowaniem w Broadway'u?
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 23:13   #105
wildnesss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Ja byłam na początku lipca. U takiej dziewuszki z półdługimi, czarnymi włosami, bardzo szczupłej. Chciałam farbę, ale żeby mi nie przyciemniło włosów, wyszły z brązu prawie czarne. Tyle, że ok nic się nie stało miałam ciemne włosy zawsze więc dramatu nie było, podcięłam tylko końcówki. Mam zniszczone włosy więc będę pewnie jeszcze podcinała. Była tam jeszcze taka młoda dziewczyna z krótkimi włosami takie jakby rudawe. Nie wiem, która to Justyna. Ta, u której byłam mówiła mi, że nie lubi grubych włosów, sama sobie przerzedza. Więc może to ona tak wycieniowała? Obok mnie obcinał ten chłopak z tatuażem na szyi. Chyba Damian?Super zrobił babce fryzurke, takiego dłuższego boba, gdzieś do ramion z grzywką, odmłodził ją z 5 lat. Chyba jak pójdę się ciąć to właśnie do niego

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Mama za obcięcie włosów ( z długości do ramion na krótkie) zapłaciła 35 zł. Ja za farbę i końcówki 130
wildnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 11:55   #106
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez wildnesss Pokaż wiadomość
Ja byłam na początku lipca. U takiej dziewuszki z półdługimi, czarnymi włosami, bardzo szczupłej. Chciałam farbę, ale żeby mi nie przyciemniło włosów, wyszły z brązu prawie czarne. Tyle, że ok nic się nie stało miałam ciemne włosy zawsze więc dramatu nie było, podcięłam tylko końcówki. Mam zniszczone włosy więc będę pewnie jeszcze podcinała. Była tam jeszcze taka młoda dziewczyna z krótkimi włosami takie jakby rudawe. Nie wiem, która to Justyna. Ta, u której byłam mówiła mi, że nie lubi grubych włosów, sama sobie przerzedza. Więc może to ona tak wycieniowała? Obok mnie obcinał ten chłopak z tatuażem na szyi. Chyba Damian?Super zrobił babce fryzurke, takiego dłuższego boba, gdzieś do ramion z grzywką, odmłodził ją z 5 lat. Chyba jak pójdę się ciąć to właśnie do niego

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Mama za obcięcie włosów ( z długości do ramion na krótkie) zapłaciła 35 zł. Ja za farbę i końcówki 130
Ta dziewczyna z krótkimi rudawymi włosami to właśnie Justyna. Ja byłam bardzo zadowolona z farbowania, ale średnio z obcięcia. Nie lubię cieniowanych włosów, a na różne sposoby byłam do niego przekonywana, ale mam tak u wszystkich fryzjerów, więc prawie się przyzwyczaiłam do tego, że grube włosy to dla nich jakiś dopust boży i nie potrafią zrozumieć, że ktoś takie właśnie chce mieć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 12:17   #107
wildnesss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna z krótkimi rudawymi włosami to właśnie Justyna. Ja byłam bardzo zadowolona z farbowania, ale średnio z obcięcia. Nie lubię cieniowanych włosów, a na różne sposoby byłam do niego przekonywana, ale mam tak u wszystkich fryzjerów, więc prawie się przyzwyczaiłam do tego, że grube włosy to dla nich jakiś dopust boży i nie potrafią zrozumieć, że ktoś takie właśnie chce mieć.
To szczerze powiedziawszy strasznie Ci zazdroszczę. Miałam kiedyś włosy w miarę ale jak to bywa głupia byłam i zniszczyłam sobie farbowaniem i prostownicą. Zastanawiam się nawet nad obcięciem na krótko, żeby włosy trochę odżyły a Ty w takim razie chodź tylko na końce, końcówki raczej w większości chyba fryzjerzy podcinać potrafią. Chyba, że i tu się mylę.
wildnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 16:34   #108
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez wildnesss Pokaż wiadomość
To szczerze powiedziawszy strasznie Ci zazdroszczę. Miałam kiedyś włosy w miarę ale jak to bywa głupia byłam i zniszczyłam sobie farbowaniem i prostownicą. Zastanawiam się nawet nad obcięciem na krótko, żeby włosy trochę odżyły a Ty w takim razie chodź tylko na końce, końcówki raczej w większości chyba fryzjerzy podcinać potrafią. Chyba, że i tu się mylę.
Ja też pozbywam się zniszczonych włosów, ale mam ich około 10 cm a nie mogę ciachąć za jednym razem, bo musiałabym się obciąć na jakieś pixie czy cuś. Przy mojej długości - nawet nie do ramion - każde złe podcięcie bardzo widać i nie da się tego ukryć, chyba że pod czapką A w cieniowanych włosach wyglądam jak napadnięta przez stado żarłocznych szczurów Ale fryzjer to widzi dopiero, jak pomimo moich prób jednak "zabierze z grubości" a potem żeby ratować wizerunek napadniętej przez szczury córki Kopernika, prostuje biedne włosy na szczotce i wychodzę z efektem "pani nauczycielka z ulizanym kaskiem".
Obecnie jestem na etapie poszukiwania w necie fryzury, żeby sobie wydrukować jakąś dużą fotę i z nią iść na wizytę Ale z doświadczenia wiem, że to też nie zawsze pomaga.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 20:06   #109
wildnesss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja też pozbywam się zniszczonych włosów, ale mam ich około 10 cm a nie mogę ciachąć za jednym razem, bo musiałabym się obciąć na jakieś pixie czy cuś. Przy mojej długości - nawet nie do ramion - każde złe podcięcie bardzo widać i nie da się tego ukryć, chyba że pod czapką A w cieniowanych włosach wyglądam jak napadnięta przez stado żarłocznych szczurów Ale fryzjer to widzi dopiero, jak pomimo moich prób jednak "zabierze z grubości" a potem żeby ratować wizerunek napadniętej przez szczury córki Kopernika, prostuje biedne włosy na szczotce i wychodzę z efektem "pani nauczycielka z ulizanym kaskiem".
Obecnie jestem na etapie poszukiwania w necie fryzury, żeby sobie wydrukować jakąś dużą fotę i z nią iść na wizytę Ale z doświadczenia wiem, że to też nie zawsze pomaga.
No tak, będziesz chciała wyglądać jak Marylin, a w rezultacie wyjdziesz z fryzem 80 letniej pani śpiewającej w chórze kościelnym hehe
wildnesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 23:14   #110
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Jestem właśnie po wizycie w Broadway. Obcinała mnie taka dziewczyna z ciemnymi włosami (nie rudymi) i jestem zadowolona
Wydaje mi się, że Broadway jest jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) salonem w mieście...
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:46   #111
sleeplessy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cześć, jestem tu nowa, dopiero się zarejestrowałam, żeby zapytać, czy któraś z Was mogłaby mi podać numer telefonu i dokładny aktualny adres studia Broadway. Wasze opinie zachęciły mnie do skorzystania z ich usług, ale nie mogę znaleźć działającej strony z informacjami o salonie.
Z góry dziękuję.
sleeplessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 14:19   #112
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez sleeplessy Pokaż wiadomość
Cześć, jestem tu nowa, dopiero się zarejestrowałam, żeby zapytać, czy któraś z Was mogłaby mi podać numer telefonu i dokładny aktualny adres studia Broadway. Wasze opinie zachęciły mnie do skorzystania z ich usług, ale nie mogę znaleźć działającej strony z informacjami o salonie.
Z góry dziękuję.
ul Targowa 10 (po prawej stronie skręcając od Modrzejowskiej)
tel.: 510 258 586
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 16:20   #113
nana_05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

...

Edytowane przez nana_05
Czas edycji: 2012-09-26 o 14:54
nana_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 21:45   #114
nana_05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Witam! Czy ktoras z was byla moze w salonach fryzjerskich za dworcem kolo solarium DOMINICANA. Jest tam bodajze DOLCE VITA i jeszcze jakis jeden chyba cos na litere B jak sie nie myle. Chodzilam tam blisko pod Patelnia zawsze na baleyage blond-braz i podciecie. Ostatnio sie jednak rozczarowalam za grube braz pasma za duzo wlosow mi sciela i tak wycieniowala ze do tej pory odstaja i nie umiem sobie z nimi dac rady. Teraz mam juz dosc duze odrosty i musze gdzies isc ale nie wiem gdzie. O tym BROADWAY sa tu rozne opinie. Boje sie ze pojde znowu powiem ze same koncowki a tu z 5cm bedzie obciete , a ja zapuszczam Doradzcie kogos Dziewczyny. Czekam na odp

Edytowane przez nana_05
Czas edycji: 2012-11-22 o 19:25
nana_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 15:20   #115
hannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Witam Dziewczyny . Na wesele polecam fryzjerke z Sosnowca
http://fryzjer-sosnowiec.com.pl
hannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 15:02   #116
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez nana_05 Pokaż wiadomość
Witam! Czy ktoras z was byla moze w salonach fryzjerskich za dworcem kolo solarium DOMINICANA. Jest tam bodajze DOLCE VITA i jeszcze jakis jeden chyba cos na litere B jak sie nie myle. Chodzilam tam blisko pod Patelnia zawsze na pasemka blond-braz i podciecie. Ostatnio sie jednak rozczarowalam za grube braz pasma za duzo wlosow mi sciela i tak wycieniowala ze do tej pory odstaja i nie umiem sobie z nimi dac rady. Teraz mam juz dosc duze odrosty i musze gdzies isc ale nie wiem gdzie. O tym BROADWAY sa tu rozne opinie. Boje sie ze pojde znowu powiem ze same koncowki a tu z 5cm bedzie obciete , a ja zapuszczam Doradzcie kogos Dziewczyny. Czekam na odp
Ja nie mam zastrzeżeń, co do długości cięcia końcówek w Broadway (chociaż salon nie do końca mi odpowiada), więc myślę, że akurat tego nie musisz się obawiać. Strzygły mnie panie, nie wiem jak to bywa u panów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 19:30   #117
nana_05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja nie mam zastrzeżeń, co do długości cięcia końcówek w Broadway (chociaż salon nie do końca mi odpowiada), więc myślę, że akurat tego nie musisz się obawiać. Strzygły mnie panie, nie wiem jak to bywa u panów.
A jeśli chodzi o farbowanie?
nana_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 23:12   #118
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez nana_05 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o farbowanie?
Z farbowania jestem bardzo zadowolona. Nie wiem, jakich farb używają w salonie, ale ostateczny efekt bardzo mi się podoba. Wcześniej byłam w Berendowiczu w Katowicach, gdzie po prostu położono mi wybrany przeze mnie odcień. Miałam wtedy włosy w połowie mocno zniszczone, inaczej łapiące kolor niż reszta i efekt był niezbyt równy - tak samo sama nałożyłabym sobie farbę. W Brodwayu miałam kładzione różne odcienie w zależności od kondycji danej partii włosów z dodatkowymi domieszkami odpowiednich barwników, żeby w efekcie całość miała taki sam kolor średniego, naturalnego blondu. Wyszło świetnie, a myślałam, że będę skazana na refleksy z podgniłego blondu na tych mocniej doświadczonych przez życie partiach. włosów.
Przy okazji prowadzą tam ewidencję tego, co danemu klientowi robili, więc przy następnej wizycie wiadomo, co i jak było poprzednim razem mieszane i ewentualnie robią to samo, jeśli klient był zadowolony.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 23:12   #119
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez nana_05 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o farbowanie?
Z farbowania jestem bardzo zadowolona. Nie wiem, jakich farb używają w salonie, ale ostateczny efekt bardzo mi się podoba. Wcześniej byłam w Berendowiczu w Katowicach, gdzie po prostu położono mi wybrany przeze mnie odcień. Miałam wtedy włosy w połowie mocno zniszczone, inaczej łapiące kolor niż reszta i efekt był niezbyt równy - tak samo sama nałożyłabym sobie farbę. W Brodwayu miałam kładzione różne odcienie w zależności od kondycji danej partii włosów z dodatkowymi domieszkami odpowiednich barwników, żeby w efekcie całość miała taki sam kolor średniego, naturalnego blondu. Wyszło świetnie, a myślałam, że będę skazana na refleksy z podgniłego blondu na tych mocniej doświadczonych przez życie partiach włosów.
Przy okazji prowadzą tam ewidencję tego, co danemu klientowi robili, więc przy następnej wizycie wiadomo, co i jak było poprzednim razem mieszane i ewentualnie robią to samo, jeśli się podobało.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2012-11-22 o 23:15
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 20:52   #120
mambusiaPRV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Polecam studio fryzur TRANSFORMACJA w City Day Spa. Po wielu poszukiwaniach, wizytach w innych salonach(tych znanych i mniej znanych) wylanych łez i wściekłości wkońcu pewnego dnia moja kosmetyczka poleciła mi właśnie ten salon. Pracują tam dwie osoby-p. Ania (kolor) i p. Darek (cięcie)-sympatyczni ludzie z pasją i polotem. Póki co to jest mój No1
__________________
"W odróżnieniu od ludzi, koty liżą dupy tylko sobie"
mambusiaPRV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-14 11:08:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.