Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-12, 19:05   #4561
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Moim zdaniem moczenie w slonej wodzie nie jest zbyt dobre. To tak samo jak po lecie wlosy sa suche

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 08:14   #4562
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oj, na pewno warto się pogimnastykować Zainwestuj w spinki - żabki i czepek. Co prawda nie zanurzysz się z głową, ale będzie Ci łatwiej ochronić włosy. A jeśli naprawdę ciężko Ci z tego zrezygnować, to myj włosy odżywką po takiej kąpieli - tak samo się robi po basenie
Nie masz po takiej kąpieli matowych, pomiętych włosów?
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 09:38   #4563
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Niby się nie czuje różnicy, ale ja ostatnio przyjrzałam się swojemu zdjęciu sprzed 10 lat w ramce w salonie rodziców. To zdjęcie naszej rodziny, zrobione w ostatni dzień wakacji nad morzem. Wyglądam na nim, jakbym miała ombre. Taki efekt dało mi połączenie słonej wody i słońca.
Niestety pamiętam też, że już parę miesięcy potem włosy skruszyły mi się o połowę długości. Pewnie włosomaniaczce aż taka masakra nie grozi, bo jednak się nawilża bardziej, ale ja bym uważała z solą.
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 11:51   #4564
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Sól jako chlorek sodu dobra dla włosów nie jest, chociaz zależy od stężenia bo szampon z solą może być dużo bardziej hardkorowy niż taka kąpiel, ale mimo wszystko lepiej unikać. Ja robię tak że nalewam sobie wody do wanny, myję włosy najpierw a potem dosypuję różne specyfiki aczkolwiek zamiast chlorku sodu używam epsom, mozna tej soli używać na włosy nawet do nawilżania i wygładzenia
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 13:35   #4565
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Krem z lidla cenowo, składowo i działaniem bardzo fajny, ale dla mnie zapach nie do zniesienia jakoś, ale mama uzywa i ostatnio się zmartwiła że go nie było w lidlu, mam nadzieję że nie wycofali... Bo były jakieś nowe cien w innych opakowaniach.


A ja bardzo rzadko czeszę włosy, są po prostu tak delikatne, że lepiej im służy nieczesanie niż czesanie, zreszta jak sa pofalowane to wcale nie potrzebują I zauważyłam, ze mniej sie niszczą, bo szczotka czy nawet grzebyk bardzo je urywała, nawet przy delikatnym czesaniu od dołu... Ale lubię przeczesać sobie tylko scalp tangle teezer, bo do masażu skóry jest ona fenomenalna
A widziałyście Tangle Angel? Jest prześliczna

chabrymakiistokrotki- długość trochę za ramiona, ale bardziej przed biust i myślę czy jeszcze nie skrócić do loba
Ja też mam delikatne włosy, ale 5 minut po uczesaniu każdy się układa w swoją stronę i wyglądam, jakbym się w ogóle rano nie czesała. Powinnam chodzić z grzebieniem/szczotką i co chwilę się czesać
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 13:56   #4566
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Przeczytałam z rana.Faktycznie bez sensu Ci odpowiedziałam, przepraszam
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 19:05   #4567
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A czemu miałoby się nie rozpuścić, normalnie można tak robić, ja tak od lat robię

Lsptop mi nieco odżył, po kolejnym weekendzie możeu da mi się wreszcie info o tych kosmetykach zarzucić.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-18, 15:47   #4568
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Hej, dawno mnie nie bylo. Mam nowa prace i brakuje mi czasu na forum.
Jak zawsze w zimie walczylam z lupiezem. Ale juz jest coraz cieplej i coraz lepiej z moim skalpem. Caly czas zapuszczam wlosy, podcinam tylko koncowki co kilka miesiecy (a dokladnie TZ mi podcina ) Na co dzien chodze w upietych wlosach, czasami, jak wypada mi mycie w weekend, zostawiam rozpuszczone.
Caly czas jestem wierna masce i zelowi SheaMoisture, maslu kokosowemu Ogx, oraz maskom i odzywkom Ziai (uzywam produktow rotacyjnie albo w zaleznosci od czasu/ochoty). Z nowych zakupow teraz uzywam szamponu Yes to Tea Trea & Sage Oil, niby do swedzacego skalpu. Wydaje sie ok. Mam tez szampon Cantu taki: link, chyba jeszcze lepszy niz Yes to.
Kupilam tez odzywke Tresemme Botanique bez silikonow: https://www.tresemme.com/us/en/produ...nditioner.html
W necie pisza, ze to nastepczyni Tresemme Naturals. Tez wydaje sie ok, ale tak rzadko chodze w rozpuszczonych wlosach, ze ciezko mi ocenic ich wyglad, zazwyczaj na szybko myje i susze wieczorem, a rano spinam.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:29   #4569
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

A ja się chciałam pochwalić. Od ostatnich zdjęć, które wstawiłam, coś mi pykło w głowie, udało mi się poukładać puzelki i moje włosy wreszcie są ładne
Ja tak właśnie mam. Niby coś tam wiem, ale nic mi z tego nie przychodzi, aż któregoś dnia po prostu się budzę z koncepcją w głowie.
Przede wszystkim odrzuciłam odżywki emolientowe ze sporą dawką humektantów. Używam teraz maski marokańskiej i odżywki z funciaka z olejem arganowym, która w tamtym roku puszyła mi włosy.
Polubiłam olej kokosowy, który w tamtym roku puszył mi włosy. Teraz nim olejuję, a dodatkowo dociążam nim włosy, jeśli tego potrzebują (np. po wczorajszej dawce keratyny i humektantów, po dociążeniu włosów olejem kokosowym wytrzymały dzisiejszy deszcz bez puchu).
Odżywka rokitnikowa Natura Siberica aktualnie nie robi mi krzywdy.
Reszta standardowo: silikony, wcierka Jantar, peeling kawowy, oczyszczanie, płukanka. Od początku marca jadę na drożdżach i pokrzywie.
Moje włosy są dociążone, skręt sam się definiuje (czasem fale, czasem loki), a jeśli się trochę rozprostuje, to poprawia się po CZESANIU WŁOSÓW NA SUCHO.
Od kiedy zaczęłam tak działać, ani razu nie miałam puchu na głowie i ciągle (oprócz deszczu i snu) noszę rozpuszczone włosy.
Zobaczymy jak długo to potrwa, bo zaczęłam niedawno... Może za wcześnie, żeby się chwalić, bo ostatnio narzekałam na moje włosy 15 dni temu! Boję się, że znowu będzie tak samo. Jednak czuję, że to jest przełomowy moment.
W tamtym roku odpowiadała mi zupełnie inna pielęgnacja - dużo humektantów, amla i olej winogronowy - do zimy, bo wtedy moim włosom się odmieniło. Jeśli za rok też mi się odmieni, to chyba się pochlastam.

Dużo mi dało krytyczne przyjrzenie się odżywkom, ale to, że moje włosy polubiły nagle olej kokosowy i arganowy, jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2017-03-20 o 20:47
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:39   #4570
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dzięki! I trzymaj kciuki
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:10   #4571
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
A ja się chciałam pochwalić. Od ostatnich zdjęć, które wstawiłam, coś mi pykło w głowie, udało mi się poukładać puzelki i moje włosy wreszcie są ładne
Ja tak właśnie mam. Niby coś tam wiem, ale nic mi z tego nie przychodzi, aż któregoś dnia po prostu się budzę z koncepcją w głowie.
Przede wszystkim odrzuciłam odżywki emolientowe ze sporą dawką humektantów. Używam teraz maski marokańskiej i odżywki z funciaka z olejem arganowym, która w tamtym roku puszyła mi włosy.
Polubiłam olej kokosowy, który w tamtym roku puszył mi włosy. Teraz nim olejuję, a dodatkowo dociążam nim włosy, jeśli tego potrzebują (np. po wczorajszej dawce keratyny i humektantów, po dociążeniu włosów olejem kokosowym wytrzymały dzisiejszy deszcz bez puchu).
Odżywka rokitnikowa Natura Siberica aktualnie nie robi mi krzywdy.
Reszta standardowo: silikony, wcierka Jantar, peeling kawowy, oczyszczanie, płukanka. Od początku marca jadę na drożdżach i pokrzywie.
Moje włosy są dociążone, skręt sam się definiuje (czasem fale, czasem loki), a jeśli się trochę rozprostuje, to poprawia się po CZESANIU WŁOSÓW NA SUCHO.
Od kiedy zaczęłam tak działać, ani razu nie miałam puchu na głowie i ciągle (oprócz deszczu i snu) noszę rozpuszczone włosy.
Zobaczymy jak długo to potrwa, bo zaczęłam niedawno... Może za wcześnie, żeby się chwalić, bo ostatnio narzekałam na moje włosy 15 dni temu! Boję się, że znowu będzie tak samo. Jednak czuję, że to jest przełomowy moment.
W tamtym roku odpowiadała mi zupełnie inna pielęgnacja - dużo humektantów, amla i olej winogronowy - do zimy, bo wtedy moim włosom się odmieniło. Jeśli za rok też mi się odmieni, to chyba się pochlastam.

Dużo mi dało krytyczne przyjrzenie się odżywkom, ale to, że moje włosy polubiły nagle olej kokosowy i arganowy, jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem
Super wiadomosc, gratuluje
ja juz sie nawet nie ludze, ze pielegnacja, ktora teraz mi pasuje, to bedzie mi pasowala za rok, ale to ja i moje kaprysne, nudzace sie wlosy

Ja tez ostatnio nie narzekam, olejuje dwa razy w tygodniu, wlosy myje na zmiane odzywka i lagodnym szamponem 3-4 razy w tygodniu, raz na 1-1,5 miesiaca porzadnie oczyszczam, silikony sa, ale nie jest ich duzo, glownie w serum. Stosuje wcierke, suplementy. Udaje mi sie jako tako zachowac rownowage PEH.
Maska Dr Sante arganowa z dodatkiem olejku YR dziala cuda na mojej glowie, stosuje ja 1-2 razy w tygodniu. Poza tym moje ulubione odzywki emolientowe i humektantowe w systemie rotacyjnym, czesto dodaje do nich polprodukty.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-22, 19:20   #4572
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Super wiadomosc, gratuluje
ja juz sie nawet nie ludze, ze pielegnacja, ktora teraz mi pasuje, to bedzie mi pasowala za rok, ale to ja i moje kaprysne, nudzace sie wlosy

Ja tez ostatnio nie narzekam, olejuje dwa razy w tygodniu, wlosy myje na zmiane odzywka i lagodnym szamponem 3-4 razy w tygodniu, raz na 1-1,5 miesiaca porzadnie oczyszczam, silikony sa, ale nie jest ich duzo, glownie w serum. Stosuje wcierke, suplementy. Udaje mi sie jako tako zachowac rownowage PEH.
Maska Dr Sante arganowa z dodatkiem olejku YR dziala cuda na mojej glowie, stosuje ja 1-2 razy w tygodniu. Poza tym moje ulubione odzywki emolientowe i humektantowe w systemie rotacyjnym, czesto dodaje do nich polprodukty.
A zachowanie równowagi PEH to duży sukces, więc gratuluję
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 17:14   #4573
Natalalala92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 19
Loki loki loki

Czesc Dziewczyny.
Mam do was takie małe pytanie. Jak dbacie o loki i co robicie żeby do porządku podkreślić ich skręt?

I pomóżcie błagam... Chciałabym sie nauczyć robić kreski eyelinerem ale nie mam pojęcia jak sie za to zabrać... Poradzie jak zrobić ładne kreski.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Natalalala92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 17:46   #4574
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Loki loki loki

Kresek musisz się nauczyć poprzez praktykę. ;-)
Miękka kredka lub pisak i robienie kropek.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 18:25   #4575
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ten Lidlowy kremol to do rąk z shea i migdałem, kiedyś go używałam do kremownia przed myciem, fajny kremik
A to teeeeen Nawet do dłoni fajny powinien być, bo kończy mi się isanowy z mocznikiem

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
A ja się chciałam pochwalić. Od ostatnich zdjęć, które wstawiłam, coś mi pykło w głowie, udało mi się poukładać puzelki i moje włosy wreszcie są ładne
Ja tak właśnie mam. Niby coś tam wiem, ale nic mi z tego nie przychodzi, aż któregoś dnia po prostu się budzę z koncepcją w głowie.
Przede wszystkim odrzuciłam odżywki emolientowe ze sporą dawką humektantów. Używam teraz maski marokańskiej i odżywki z funciaka z olejem arganowym, która w tamtym roku puszyła mi włosy.
Polubiłam olej kokosowy, który w tamtym roku puszył mi włosy. Teraz nim olejuję, a dodatkowo dociążam nim włosy, jeśli tego potrzebują (np. po wczorajszej dawce keratyny i humektantów, po dociążeniu włosów olejem kokosowym wytrzymały dzisiejszy deszcz bez puchu).
Odżywka rokitnikowa Natura Siberica aktualnie nie robi mi krzywdy.
Reszta standardowo: silikony, wcierka Jantar, peeling kawowy, oczyszczanie, płukanka. Od początku marca jadę na drożdżach i pokrzywie.
Moje włosy są dociążone, skręt sam się definiuje (czasem fale, czasem loki), a jeśli się trochę rozprostuje, to poprawia się po CZESANIU WŁOSÓW NA SUCHO.
Od kiedy zaczęłam tak działać, ani razu nie miałam puchu na głowie i ciągle (oprócz deszczu i snu) noszę rozpuszczone włosy.
Zobaczymy jak długo to potrwa, bo zaczęłam niedawno... Może za wcześnie, żeby się chwalić, bo ostatnio narzekałam na moje włosy 15 dni temu! Boję się, że znowu będzie tak samo. Jednak czuję, że to jest przełomowy moment.
W tamtym roku odpowiadała mi zupełnie inna pielęgnacja - dużo humektantów, amla i olej winogronowy - do zimy, bo wtedy moim włosom się odmieniło. Jeśli za rok też mi się odmieni, to chyba się pochlastam.

Dużo mi dało krytyczne przyjrzenie się odżywkom, ale to, że moje włosy polubiły nagle olej kokosowy i arganowy, jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem
Wspaniale, że udaje Ci się odgadywać, co lubią Twoje włosy U mnie też z czasem kokos zaczął się dobrze spisywać No i też tak może być, że wraz z nadejściem wiosny polubisz większą ilość humektantów hihi, zima to ogólnie dość ciężka pora roku dla włosów, moje też za gorącym i wilgotnym latem nie przepadają

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Super wiadomosc, gratuluje
ja juz sie nawet nie ludze, ze pielegnacja, ktora teraz mi pasuje, to bedzie mi pasowala za rok, ale to ja i moje kaprysne, nudzace sie wlosy

Ja tez ostatnio nie narzekam, olejuje dwa razy w tygodniu, wlosy myje na zmiane odzywka i lagodnym szamponem 3-4 razy w tygodniu, raz na 1-1,5 miesiaca porzadnie oczyszczam, silikony sa, ale nie jest ich duzo, glownie w serum. Stosuje wcierke, suplementy. Udaje mi sie jako tako zachowac rownowage PEH.
Maska Dr Sante arganowa z dodatkiem olejku YR dziala cuda na mojej glowie, stosuje ja 1-2 razy w tygodniu. Poza tym moje ulubione odzywki emolientowe i humektantowe w systemie rotacyjnym, czesto dodaje do nich polprodukty.
Cudna ta maseczka Dr. Sante, uwielbiam ją nawet solo



U mnie ostatnio też same zmiany włosowe Coraz częściej myję oczyszczającym szamponem, jakoś raz w tygodniu, a nie raz na 2-3 tygodnie. Już nie mogę myć maseczkami, na co dzień używam szamponów ecolab. No i nie mam siły już się pochylać, ugniatać i stylizować z żelem i znowu zaczęłam suszyć na prosto, a potem zawijać w koczki ślimaczki i pętelki - nie ma puchu

Jej, a za miesiąc poród
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anwen.jpg (155,7 KB, 37 załadowań)
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 19:34   #4576
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Loki loki loki

Cytat:
Napisane przez Natalalala92 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny.
Mam do was takie małe pytanie. Jak dbacie o loki i co robicie żeby do porządku podkreślić ich skręt?

I pomóżcie błagam... Chciałabym sie nauczyć robić kreski eyelinerem ale nie mam pojęcia jak sie za to zabrać... Poradzie jak zrobić ładne kreski.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Rozczesuję na mokro z odżywką do spłukiwania, potem po spłukaniu nie ruszam ich ręcznikiem, czekam aż same podeschną. Ugniatam od dołu z żelem do stylizacji loków od Joanny / Nivea Flexible Curls / tym takim różowym za 30 zł z Rossmanna. Daję im kilka godzin na samodzielne wyschnięcie, suszarka totalnie nie wchodzi w grę.

Edit: Sorry, mod nas tu wrzucił.

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2017-03-24 o 21:46
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 19:39   #4577
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

No, nie zawsze udaje mi się zgadnąć, co lubią moje włosy
Kasiu, na Twoje patrzę z dużą przyjemnością. Są idealnym przykładem na to, że włosy trudne (bo nie oszukujmy się, kręcone są problematyczne ) można ogarnąć.
Zdrowia dla Ciebie i dzieciaczka
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 20:33   #4578
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Loki loki loki

a) jest wątek dla kręconowłosych
b) poszukaj filmików na yt - masa tego
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 15:08   #4579
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Mialam Wam pokazac. Kupilam sobie w koncu kilka miesiecy temu te suszarke CurliPops. Jestem zadowolona. Susze na 2 suszarki, obie sie dobrze sprawuja. Ta suszarka-lizak bedzie swietna na wyjazdy. Jedyna wada to, ze raz mi wciagnela odrobine wlosow i mam stracha, ale staram sie nie podkladac jej pod loki od dolu i wiecej mi sie to nie powtorzylo. Niestety, brak dlugiej szyjki oznacza mala odleglosc wlosow od silniczka. Ma 2 ustawienia sily nadmuchu, 3 temperatury i guzik zimnego nawiewu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0622.jpg (107,1 KB, 28 załadowań)
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-25, 16:08   #4580
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Loki loki loki

Cytat:
Napisane przez Natalalala92 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny.
Mam do was takie małe pytanie. Jak dbacie o loki i co robicie żeby do porządku podkreślić ich skręt?

I pomóżcie błagam... Chciałabym sie nauczyć robić kreski eyelinerem ale nie mam pojęcia jak sie za to zabrać... Poradzie jak zrobić ładne kreski.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Cześć
Co do kresek, to ja używam pisaka Maybelline master precise. Kupuję go od liceum, właśnie na nim nauczyłam się robić równe kreski (a lubię kreski cieniutkie). Uważam się za plastyczny antytalent i nie umiem się posługiwać eyelinerem w pędzelku.

Oglądam filmiki makijażowe Karoliny Zientek na yt, ona osobom początkującym poleca eyeliner w pisaku MARK z Avon, podobno bardzo łatwo się go używa.

Tak więc kup sobie wygodny eyeliner, zapas czegoś do demakijażu i ćwicz
Oglądaj tutoriale na yt - takie, w których nie tylko pokazują, ale i tłumaczą, bo możesz usłyszeć jakąś przydatną radę, dzięki której nagle się okaże, że potrafisz zrobić kreskę Każdy ma swoją technikę, więc po obejrzeniu kilkunastu filmików będziesz mogła wybrać najlepszy sposób dla Ciebie. Powodzenia!
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 16:44   #4581
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Szukam preparatu do stylizacji, którym można uzyskać ładniejszy skręt i przedłużenie trwałości loków niż po lotionie Marc Anthony. Używałam go przez kilka lat, ale włosy chyba za bardzo się przyzwyczaiły i czas na zmianę Moje włosy to 3a/3b plus kapryśne pasma z tyłu głowy, które potrafią się nawet same z siebie wyprostować. Czy któraś z was ma porównanie używanego przeze mnie produktu z np. z Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier, No Inhibition Curl Definer lub Marc Anthony krem ? Albo może polecić zupełnie inne sprawdzone produkty ?
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 14:42   #4582
kate_anne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Witam kręconowłose i falowane Wizażanki Potrzebuję pomocy w dobraniu stylizatora. Marc Anthony jest już wycofany, Gosh nie jest dostępny w najbliższym Hebe i nie chcą ani udzielić informacji, gdzie mają na stanie ani sprowadzić.Sunsilki,Pante ne też wycofane. Nivea flexible z tego, co pamiętam był podobny w działaniu do smalcu. Moje włosy nie lubią typowych żeli i nie chcę ryzykować efektu mokrej włoszki.Po piankach jest susz i puch stulecia, skręt zaczyna się buntować. Dosłownie ręce opadają
kate_anne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 18:17   #4583
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez kate_anne Pokaż wiadomość
Witam kręconowłose i falowane Wizażanki Potrzebuję pomocy w dobraniu stylizatora. Marc Anthony jest już wycofany, Gosh nie jest dostępny w najbliższym Hebe i nie chcą ani udzielić informacji, gdzie mają na stanie ani sprowadzić.Sunsilki,Pante ne też wycofane. Nivea flexible z tego, co pamiętam był podobny w działaniu do smalcu. Moje włosy nie lubią typowych żeli i nie chcę ryzykować efektu mokrej włoszki.Po piankach jest susz i puch stulecia, skręt zaczyna się buntować. Dosłownie ręce opadają
Moze toto?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zz-lotion.html
Ma sporo dobrych opinii od kreconowlosych jako stylizator. Miałam go w zeszłym roku, uzywalam głownie do zrobienia wlosow " na prosto " ma śliczny zapach i fajnie wygładza. Składu lepiej nie oglądać zbyt dokładnie alkohol jest na końcu, mnie nie wysuszył.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 08:14   #4584
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Na ile wystarcza? Bo ta buteleczka nie wydawała mi się ogromna, a 20 funtów O.o
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 10:22   #4585
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Luinloth Pokaż wiadomość
Na ile wystarcza? Bo ta buteleczka nie wydawała mi się ogromna, a 20 funtów O.o
Męczyłam dobre 9 miesięcy a nie uzywalam przy każdym myciu, także i inne stylizatory. Funkcjonował niezle jako odzywka bs ale w naprawdę mikroskopijnych ilościach, kropelka dosłownie inaczej obciążał.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 08:34   #4586
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

A w ogóle to które bumble? Na stoisku z nimi jest jakaś instrukcja z typami skrętu, ale nie wiem czy się nią kierować, czy wybrać jakiś konkretny polecany przez Was

Borze zielony, dla mnie ostatnio GŁÓWNYM plusem jeżdżenia na delegacje jest to, że sobie mogę zakupy porobić
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 11:07   #4587
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Myszka <3
Nie mogę się nigdy na dziwić nie mam komputera, muszę sobie radzić telefonem lub tabletem :-( i nawet nie mogę poczytać posciakow. Ale za to chciałam powiedzieć dziewczynom mieszkającym za granicą. Wpadłam na nowego Garniera. Garnier Ultimate Blends z olejkiem rycynowym i syropem z klonu, pięknie pachnie a włosy po nim są takie miękkie.
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta

Edytowane przez wojownicza ksiezniczka
Czas edycji: 2017-03-29 o 11:11
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 14:09   #4588
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Myszka <3
Nie mogę się nigdy na dziwić nie mam komputera, muszę sobie radzić telefonem lub tabletem :-( i nawet nie mogę poczytać posciakow. Ale za to chciałam powiedzieć dziewczynom mieszkającym za granicą. Wpadłam na nowego Garniera. Garnier Ultimate Blends z olejkiem rycynowym i syropem z klonu, pięknie pachnie a włosy po nim są takie miękkie.
Juz obczajone rzucili do Szwecji w zeszłym miesiącu. Tyle ze ja mam odzywe biała Garnierka z owsem wiec te rycynę i klon zostawiam sobie na pózniej. Pachnie owszem pięknie
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 14:51   #4589
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Trochę kosmetyków wyczaiłam ostatnio więc uprzejmie donoszę o mych obserwacjach
Odżywka Creightons Creatine Sea Salt do kupienia w poundland albo savers, dosyć gęsta i budyniowa, mocno kreatynowa (nie mylić z keratyną)

Le Stafford Coco loco curl hair mask - o tej już wspominałam, treściwa maska z woskiem pszczelim i kokosem z niewielką dawką protein mlecznych. Z tej serii ciekawie wyglądają kosmetyki do stylizacji i mają dobre recenzje.

Cussons pure 2in1 shampoo condioner coconut - wielki szampon z poundlanda z ekstraktem z kokosa, gliceryną i bez soli

Dove wypuściło nowe odżywki z lawendą, z kokosem i z awokado, natknęłam się na nie w Asdzie. Oprócz tego w Wilko dostepne są Palmersowe kosmetyki do loczesów z jakiejś kokosowej serii, bardzo dobre składy mają. W Aldiku zaś jest nowa odżywka, podróba Loreal extraordinary oil, gliceryna i sporo ekstraktów
Ja oczywiście nadal czekam na jakieś proteinowe cacka
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 17:36   #4590
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Paulownia, a jak się u Ciebie sprawdza ten biały garnier? Bo u mnie na początku była miłość, a teraz włos mi się po nim jeży
Klaudenc napisz coś, proszę o tym Lee Stafford jak wyciągniesz wnioski, bo od kilku miesięcy rzuca mi się w oczy (może dlatego, że jest ciągle przeceniony w Bootsie i stoi na samym rogu)
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.