wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 21:38   #1261
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Czekoladko ja swój Deep Bronze kupiłam właśnie przez Allegro i wszystko było ok a o stronie dowiedziałam się dopiero po zakupie Jeśli wychodzi taniej to następnym razem skorzystam.Dzięki za info...Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Diorinia nigdy nie dostałam próbki żadnego samoopalacza-poprostu czytam info o produkcie i staram się dopasować odpowiedni do mojego typu skóry,a jeśli jesteś na coś uczulona to radzę przeczytać skład chemiczny.Pozdrawiam..
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 07:22   #1262
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez Bemaz Pokaż wiadomość
Czekoladko ja swój Deep Bronze kupiłam właśnie przez Allegro i wszystko było ok a o stronie dowiedziałam się dopiero po zakupie Jeśli wychodzi taniej to następnym razem skorzystam.Dzięki za info...Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Diorinia nigdy nie dostałam próbki żadnego samoopalacza-poprostu czytam info o produkcie i staram się dopasować odpowiedni do mojego typu skóry,a jeśli jesteś na coś uczulona to radzę przeczytać skład chemiczny.Pozdrawiam..
dzieki!!!
skoro to ten sam sprzedawca to kupie ze stronki!!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 09:12   #1263
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Ja własnie złozylam zamowienie na Dark lotion Pewnie w przyszlym tyg bede mogla zdac relacje
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 12:33   #1264
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Feelin no zdaj relację koniecznie Ciekawe jesteśmy
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 18:55   #1265
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

a ja mam do was małe pytanie, moje drogie panie.
przyznam, że nie jestem mistrzynią w nakładaniu balsamów brązujących itp.. mam małe doświadczenie. trochę smug porobiło mi się na rączkach, ale po drugim użyciu poznikały. jednak mam mały problem.. jak chcę smarować ręce.. ale jednocześnie muszę umyć dłonie.. co mam uczynić, aby nie mieć takiej przerwy? granicy nadgarstek-dłoń? bo nagle dłonie mam blade.. może któraś ma dla mnie jakąś radę..?
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 18:59   #1266
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Po nasmarowaniu ciała, umyj doklasnie ręcę i posmaruj wierzch dłoni dokładnie, ale to powinno być chyba logiczne :/
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.

Edytowane przez KochamMichasia
Czas edycji: 2009-04-30 o 15:28
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 19:04   #1267
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
a ja mam do was małe pytanie, moje drogie panie.
przyznam, że nie jestem mistrzynią w nakładaniu balsamów brązujących itp.. mam małe doświadczenie. trochę smug porobiło mi się na rączkach, ale po drugim użyciu poznikały. jednak mam mały problem.. jak chcę smarować ręce.. ale jednocześnie muszę umyć dłonie.. co mam uczynić, aby nie mieć takiej przerwy? granicy nadgarstek-dłoń? bo nagle dłonie mam blade.. może któraś ma dla mnie jakąś radę..?
ja po nalozeniu samoopalacza-myje rece szczoteczka z mydlem.......a potem wyciskam troszke samoopalacza na wierzch dłoni i rozcieram jedną o drugą.....az po same nadgarstki i nigdy nie mam zaciekow czy smug, a rece sa cale opalone.....
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 19:07   #1268
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

mhm, dziękuje ci bardzo
ja się jeszcze uczę i wolę spytać bardziej doświadczonych..

KochamMichasia - wolałam zapytać. mam ważne spotkanie na początku tygodnia i nie chciałabym być zmuszona zakładać długi rękaw.. czyli nie chciałam eksperymentować

Edytowane przez Effervescing Elephant
Czas edycji: 2009-04-17 o 19:10
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:18   #1269
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Jest jeszcze sposob który ja uzywam.Nakładam samoopalacz na bawełniany wacik(ale nie za dużo) i smaruje nim dłonie-smugi jeszcze mi sie nie przytrafiły...Pozdrawiam. .Kazda jakieś inne metody ma widzę,fajnie sie wymienić doświadczeniem
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 09:11   #1270
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
=XEN-TAN Samoopalacz=

Natknęłam się na owy samoopalacz na jednym z wizażowych wątków. Jest podobno rewolucyjnym produktem w tego typu kosmetykach[zero smóg, smrodku, intensywny, ale naturalny kolor]. Na polskim rynku jest od niedawna. Zastanawiam się nad jego zakupem. Jest jednak dosyć drogi. Na kwc jeszcze go nie ma. Porozmawiajmy o nim, jestem ciekawa waszych opinii.

Opis ze strony producenta:

"Po tym jak XEN-TAN zawładnął Ameryką i Wielką Brytanią zagarniając przy tym wielką ilość fanów, w tym całą listę gwiazd z pierwszych stron gazet w końcu dotarł do Polski

DLACZEGO XEN-TAN?

Gorliwe osoby, które stosowały mnóstwo różnych samoopalaczy miały dosyć brzydkiego zapachu, pomarańczowej skóry oraz tego ciągłego bałaganu przy stosowaniu innych samoopalaczy. Wynaleźli XEN-TAN którego produkty mają najbardziej naturalny i intensywny kolor z przemiłym zapachem. Uparty a wręcz poświęcony zespół BE-LUX był również zdeterminowany żeby odnaleźć samoopalacze które by nie wysuszały skóry, które nie gromadziłyby się na kostkach, łokciach, kolanach oraz zmarszczkach tworząc obrzydliwe przebarwienia. Nie zmieniają koloru skóry w pomarańczowy i do tego nie pachną obrzydliwie jak inne tradycyjne samoopalacze.

JAK XEN-TAN PRZECIWDZIAŁA POMARAŃCZOWYM PRZEBARWIENIOM NA SKÓRZE?

Tutaj trochę nauki. Ludzie którzy łatwiej opalają się na słońcu mają więcej barwników o odcieniu oliwkowym a niżeli pomarańczowym. Większość produktów samoopalających zawiera nienaturalny pomarańczowy odcień aby naśladować opaleniznę. XEN-TAN używa więcej oliwkowego odcienia dzięki czemu opalenizna jest głębsza i prawdziwsza nawet na najjaśniejszej skórze. Wszystkie samoopalacze zawierają te same składniki DHA.
"


http://www.youtube.com/watch?v=n-wOBkP-QaU


Poleca go Goke, dlatego zachęca mnie to jeszcze bardziej Jestem meeeeega bladziochem[często posądzanym o choroby].Testowałam już kilka balsamów brązujących[Garnier/Dove/Lirene] Efekt przychodzi jak dla mnie za powoli, bo w między czasie mimo dokładnego nakładania nabawiam się smóg. Kolor też nie jest za fajny. No i po goleniu nóg musze zaczynać wszystko od początku a efekty są dopiero po kilku dniach ciągłego stosowania. Koło się zamyka. Codzienne smarowanko, odczekwianie do wchłonięcia ze słabym skutkiem doprowadza mnie do szału. Oczywiście należy dodać do tego smrodek.

Dlatego też zainteresowałaś się Xen-tan'em. Polecacie? Co o nim sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19804612000e3f8849ca7f13.jpg (6,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11c6ab4500255a3b49ca7f0f.jpg (12,3 KB, 90 załadowań)
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 16:29   #1271
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Ja natknęłam się na Xen-Tan jeszcze w UK-babka w sklepie mi go poleciła,wcześniej używałam St.Tropez(ktory tez jest dobry) Loreala i kilku innych ale z Xen-tana jestem bardzo zadowolona i będę go zawsze polecać.
Ladnie pachnie,łatwo się rozprowadza a skóra po nim jest naturalnie brązowa.Nie zauważyłam u siebie żadnych smug-a efekt jest juz po 3 godzinach!!
Myślę że ile ludzi tyle opinii.Cena jeśli chodzi o Xen-tan jest adekwatna do jakości-tubki sa duże także starcza na długo..Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Aha i jeszcze jedno jeśli tak jak mowisz jesteś bladziochem to Dark Lotion będzie dla ciebie idealny-sama zobacz http://www.youtube.com/watch?v=n-wOBkP-QaU
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 08:11   #1272
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Bemaz, a samoopalenizna jak długo się trzyma?
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 09:33   #1273
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Ja wlasnie zamowilam ten samoopalacz, dokladnie Dark Lotion Zdam relacje pod koniec tygodnia jak dostane go juz w swoje lapki zreszta pisalam o tym w podobnym watku na ktorym toczyla sie dyskusja na temat xen-tan'a

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2009-04-19 o 09:33 Powód: p
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 10:26   #1274
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Podłączam się też jestem nim zainteresowana ;]
__________________
nigdy nie mów mi że noszę wciąż głowę w chmurach, bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 11:18   #1275
Smatna312
Przyczajenie
 
Avatar Smatna312
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Podkusiłyście mnie do spróbowania tego samoopalacza, obawiam się tylko że dam za to tyle kasy, a nie będzie jednak takich cudownych efektów już nie raz próbowałam takich drogich specyfików (nie mówię tu tylko o samoopalaczach), a efektów żadnych, dlatego wole zawsze być ostrożna przed ich kupowaniem. Ale i tak chyba ten jeszcze jeden raz zaryzykuje
Smatna312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 15:38   #1276
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Cytat:
Napisane przez Smatna312 Pokaż wiadomość
Podkusiłyście mnie do spróbowania tego samoopalacza, obawiam się tylko że dam za to tyle kasy, a nie będzie jednak takich cudownych efektów już nie raz próbowałam takich drogich specyfików (nie mówię tu tylko o samoopalaczach), a efektów żadnych, dlatego wole zawsze być ostrożna przed ich kupowaniem. Ale i tak chyba ten jeszcze jeden raz zaryzykuje

mam tak samo
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 21:08   #1277
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

U mnie utrzymuje się do 7 dni,ale myślę ze to kwestia rodzaju skóry.Wiadomo że z twarzy i z rąk schodzi szybciej.
Pozdrawiam...
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 00:10   #1278
MARTAKOLO1986
Przyczajenie
 
Avatar MARTAKOLO1986
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Mój Deep Bronze Luxe już do mnie leci bo zamówiłam na allegro u tego samego przedstawiciela co stronka,ale taniej! Na allegro 125zł a na stronie 156 plus przesyłka. Także pare groszy zaoszczedziłam. Już się nie mogę doczekać żeby wypróbować
Aha, jeszcze jedno techniczne pytanie: czy XEN-TAN schodzi z twarzy szybciej (wiecie kremy, demakijaż) bo bardzo mi zależy żeby niemieć plam i żeby buzia się za bardzo nie różniła od ciała...
MARTAKOLO1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 08:13   #1279
stricte
Raczkowanie
 
Avatar stricte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 385
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Cytat:
Napisane przez Bemaz Pokaż wiadomość
U mnie utrzymuje się do 7 dni,ale myślę ze to kwestia rodzaju skóry.Wiadomo że z twarzy i z rąk schodzi szybciej.
Pozdrawiam...
poważnie? a ja nie wiem dlaczego byłam sceptycznie nastawiona, że to koloryzuje ale po solidnym prysznicu nic nie zostanie. Jesli faktycznie to sie utrzymuje kilka dni to może sie skuszę ...
widziałam na ebayu za ok 100 zł z przesyłką (niestety nie mam tam konta )
na allegro ok 125 zł z przesyłką.
Cena wysoka ale jeśli faktycznie działa, i możemy być tak opalone bez szkodliwych promieni słonecznych to ja sie chyba skuszę
__________________
' Cierpienie jest na pewno rodzajem sensu.
Bezsens przecież nie boli.
Bezsens jest obojętnością.'
stricte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 17:51   #1280
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Witam, to ja też się przyłączę do wątku, bo zaciekawił mnie ten xen-tan . Nie lubię zwykłych samoopalaczy, po pierwsze za zapach, po drugie za to, że brudzą ubrania (nie znam wyjątków ), a po trzecie za to, że wysuszają skórę i zapychają pory.
Czy Bemaz, albo inna miła osoba , która stosowała xen-tan mogłaby mi napisać jak to jest z tym cudem? Mam cerę mieszaną i boję się, że mnie zapcha. Ale nie powiem, kuuusi mnie, oj kusi
I jeszcze jedno pytanko. Ten xen-tan jest brązowy sam w sobie, ale, czy on po jakimś czasie dodatkowo jeszcze ciemnieje na skórze?
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:13   #1281
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

No trzeba przyznać że nie jest to tani produkt,ale warty tych pieniędzy.Z drugiej strony pójdziesz kilka razy na solarium to też ok 100zł wydasz.
Mi nawet po pillingu kolor się utrzymuje-fakt że jest słabszy,ale cały czas widać opaleniznę.
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:50   #1282
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

No właśnie, czy Xen-Tan zapycha pory lub wysusza?
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:46   #1283
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Bemaz nie robią ci się żadne smugi? No i czy ten kolorek rzeczywiście jest taki naturalny? Oczywiście jak ma się sprawa ze smrodkiem? Jak długo może stać po otwarciu? 6 czy 12 miesięcy?
__________________


Edytowane przez Noc(nik)
Czas edycji: 2009-04-20 o 20:11
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 08:14   #1284
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

słyszałam już o tym cudeńku i mam zamiar go nabyć.
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 11:12   #1285
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Bemaz nie robią ci się żadne smugi? No i czy ten kolorek rzeczywiście jest taki naturalny? Oczywiście jak ma się sprawa ze smrodkiem? Jak długo może stać po otwarciu? 6 czy 12 miesięcy?

Właśnie nie robią mi się żadne smugi i kolorek jest bardzo naturalny-dlatego zawsze będę polecać ten produkt.Wkońcu ktoś wymyślił taki samoopalacz który spełnił moje oczekiwania i dzięki temu mogłam zrezygnować z solarium.
Co do smrodku to nie ma o czym mówić bo go poprostu nie ma-mój Deep Bronze pachnie migdałem i smaruję się nim po kąpieli zamiast balsamu.
Biorę jeszcze tabletki Solarin które posiadają witaminy i betakaroten dzięki temu moja skóra ma jeszcze ładniejszy odcień-także również polecam
Pozdrawiam dziewczyny...

P.S. Nie ma żadnej informacji na butelce jak długo produkt jest ważny po otwaciu,ale myśle że spokojnie 6m-cy.Ja swój i tak przeważnie zużywam w 2 m-ce
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 12:49   #1286
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Witam, to ja też się przyłączę do wątku, bo zaciekawił mnie ten xen-tan . Nie lubię zwykłych samoopalaczy, po pierwsze za zapach, po drugie za to, że brudzą ubrania (nie znam wyjątków ), a po trzecie za to, że wysuszają skórę i zapychają pory.
Czy Bemaz, albo inna miła osoba , która stosowała xen-tan mogłaby mi napisać jak to jest z tym cudem? Mam cerę mieszaną i boję się, że mnie zapcha. Ale nie powiem, kuuusi mnie, oj kusi
I jeszcze jedno pytanko. Ten xen-tan jest brązowy sam w sobie, ale, czy on po jakimś czasie dodatkowo jeszcze ciemnieje na skórze?

Witam.Postaram się po kolei:Co do brzydkiego zapachu to w Xen-tanie taki poprostu nie istnieje,mój Deep Bronze pachnie migdałem z domieszką wanilii i używam go zaraz po kąpieli zamiast balsamu.Po drugie nie brudzi ubrań,ja przynajmniej tego u siebie nie zauważyłam.Co do zapychania skóry,to też mam cerę mieszaną dlatego niedawno zakupiłam Face tanner-który posiada witaminy i specjalne nawilżacze,ale wcześniej używałam na twarz Deep Bronze Luxe i wszystko było wporządku.
Deep Bronze Luxe ma kolor kawowy a po nalożeniu na skóre robi sie biały i ciemnieje po jakiś 2-3 godzinach na mojej skórze,ale wydaje mi się że to kwestia indywidualna skóry.Dark Lotion natomiast ma kolor czekolady-czyli jest ciemny sam w sobie i również ciemnieje po 2-3 godzinach.Kolor opalenizny zmienia się w zależności od nałożonego produktu.
Jeszcze moge polecić tabletki Solarin które posiadaja witaminy i betakaroten dzięki temu moja skóra ma naturalnie ładny odcień.

P.S.Co do utrzymania koloru to naturalnie z twarzy,szyi czy rąk opalenizna schodzi szybciej gdyż skóra tam jest cieńsza.Także również ze względu na toniki,mleczka,mydła i inne cuda Pozdrawiam dziewczyny
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 13:27   #1287
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez Bemaz Pokaż wiadomość
Witam.Postaram się po kolei:Co do brzydkiego zapachu to w Xen-tanie taki poprostu nie istnieje,mój Deep Bronze pachnie migdałem z domieszką wanilii i używam go zaraz po kąpieli zamiast balsamu.Po drugie nie brudzi ubrań,ja przynajmniej tego u siebie nie zauważyłam.Co do zapychania skóry,to też mam cerę mieszaną dlatego niedawno zakupiłam Face tanner-który posiada witaminy i specjalne nawilżacze,ale wcześniej używałam na twarz Deep Bronze Luxe i wszystko było wporządku.
Deep Bronze Luxe ma kolor kawowy a po nalożeniu na skóre robi sie biały i ciemnieje po jakiś 2-3 godzinach na mojej skórze,ale wydaje mi się że to kwestia indywidualna skóry.Dark Lotion natomiast ma kolor czekolady-czyli jest ciemny sam w sobie i również ciemnieje po 2-3 godzinach.Kolor opalenizny zmienia się w zależności od nałożonego produktu.
Jeszcze moge polecić tabletki Solarin które posiadaja witaminy i betakaroten dzięki temu moja skóra ma naturalnie ładny odcień.

P.S.Co do utrzymania koloru to naturalnie z twarzy,szyi czy rąk opalenizna schodzi szybciej gdyż skóra tam jest cieńsza.Także również ze względu na toniki,mleczka,mydła i inne cuda Pozdrawiam dziewczyny
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź . Chyba się skuszę
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 15:59   #1288
Evelayn
Raczkowanie
 
Avatar Evelayn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkpl..
Wiadomości: 32
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Hej dziewczyny ..
a czy znacie jakieś tańsze i rownie DOBRE samoopalacze.. ??
Niestety nie stać mnie na Xen-Tan... a napewno są jakieś tańsze, które sprawdzilyście..
słyszał ktoś o chusteczkach opalających ? Ostatnio obiło mi się coś o uszy, ale nie mam pojecia co to ..
__________________
zapuszczam włoski .. !!
Start : 21.03.09
cel : + 15 cm....

27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 cm..
Evelayn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 12:32   #1289
selavinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Brązowe wnętrze dłoni po balsamie brązującym- co z tym robić?

ja raz kupilam chusteczki samoopalajace do twarzy DAX wysmarowalam chusteczka twarz i z poczatku wydawalo mi sie ze sa do niczego bo nie bylo widac opalenizny ale za kilka godz masakra!! moja twarz byla jak murzyn do tego mialam maske szyja blada a twarz brazowa jak nie wiem zmywalam to chusteczkami do demakijazu i pomoglo. polecam a i juz nigdy wiecej nie uzyje zadnych samoopalajacych produktow czy na twarz czy cialo wole naturalne opalanie na sloncu lub solarium pozdrawiam
selavinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 11:50   #1290
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

feelin, zdawaj relacje z xen-tanu!
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.