Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-21, 14:23   #1291
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;54218932]to akurat wiem ale myślałam, że Pjerniczek napisze jeszcze jakieś inne fakty[/QUOTE]

Uspokoił mnie artykuł na jednym z blogów włosowych - po prostu nie należy pić więcej niż 2 kubeczki skrzypu dziennie. Skrzyp w nadmiarze wypłukuje, a pokrzywa ten poziom wyrównuje, a do tego sprawdziłam, że jem sporo rzeczy zawierających witaminy z grupy B, więc jestem raczej spokojna No i mam fix w saszetkach, a więc ten napar siłą rzeczy będzie słabszy od sypanych. Jakby co, to dołączę drożdże

Lubię bardzo stać przy garach, więc przygotowywanie skrzypu będzie miłym rytuałem

Próbowałam wczoraj tego zmywacza Sensique o zapachu kiwi - porażka totalna. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, żeby zmywacz rolował mi lakier na płytce, zamiast go rozpuścić
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:31   #1292
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dziewczyny, pilniczki szklane Ewy Schmitt też są aktualnie w promocji w Rossmannie. Za 10,99 kupiłam.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:40   #1293
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pilniczki szklane Ewy Schmitt też są aktualnie w promocji w Rossmannie. Za 10,99 kupiłam.
Dzisiaj idę, ale po odżywkę Pilniczki Schmitt kupuję w Auchan, bo tam bez promo duży po 8 zł, a mały po 4
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:41   #1294
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Jeszcze spieszę z informacją, że zmyłam dzisiaj odżywkę arganową Wibo (miałam na niej jedną warstwę lakieru) i zauważyłam na jednym paznokciu malutki wylewik (coś jak drzazga, pewnie kojarzycie...). Obawiam się, że to wina odżywki, bo nie walnęłam w nic ostatnio paznokciem. Jeśli będę nią dalej malować to na pewno nie pod lakier, żebym od razu mogła zobaczyć czy coś mi się pod płytką dzieje. I jak jeszcze coś takiego się pojawi to zrezygnuję, bo podobne akcje miałam z odżywką Eveline. :/

Ale poza tym paznokcie są rozjaśnione i twarde. Czyli chyba mi się nie wydawało że ona się "wchłania".

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Dzisiaj idę, ale po odżywkę Pilniczki Schmitt kupuję w Auchan, bo tam bez promo duży po 8 zł, a mały po 4
Ja mam do Auchan tak daleko że bywam raz na dwa lata. Ale dobrze wiedzieć, bo nawet nie zwróciłam uwagi na te pilniczki tam.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 20:19   #1295
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Jeszcze spieszę z informacją, że zmyłam dzisiaj odżywkę arganową Wibo (miałam na niej jedną warstwę lakieru) i zauważyłam na jednym paznokciu malutki wylewik (coś jak drzazga, pewnie kojarzycie...). Obawiam się, że to wina odżywki, bo nie walnęłam w nic ostatnio paznokciem. Jeśli będę nią dalej malować to na pewno nie pod lakier, żebym od razu mogła zobaczyć czy coś mi się pod płytką dzieje. I jak jeszcze coś takiego się pojawi to zrezygnuję, bo podobne akcje miałam z odżywką Eveline. :/

Ale poza tym paznokcie są rozjaśnione i twarde. Czyli chyba mi się nie wydawało że ona się "wchłania".

Ja mam do Auchan tak daleko że bywam raz na dwa lata. Ale dobrze wiedzieć, bo nawet nie zwróciłam uwagi na te pilniczki tam.
Ja miałam właśnie ostatnio taką 'drzazgę'. Zeszła mi już, wszystko w porządku, odżywka wciąż ta sama - różowa z Sensique. Tę arganową dziś kupiłam, ostatnia sztuka była Od czego takie coś się robi? Bo też w nic nie uderzyłam.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 22:45   #1296
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja miałam właśnie ostatnio taką 'drzazgę'. Zeszła mi już, wszystko w porządku, odżywka wciąż ta sama - różowa z Sensique. Tę arganową dziś kupiłam, ostatnia sztuka była Od czego takie coś się robi? Bo też w nic nie uderzyłam.
mam tak samo!
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 08:07   #1297
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja miałam właśnie ostatnio taką 'drzazgę'. Zeszła mi już, wszystko w porządku, odżywka wciąż ta sama - różowa z Sensique. Tę arganową dziś kupiłam, ostatnia sztuka była Od czego takie coś się robi? Bo też w nic nie uderzyłam.
Zazwyczaj coś takiego robi się po urazie, czyli po jakimś uderzeniu. A tak to podejrzewam że odżywka mi się wchłonęła "za bardzo" i czemuś tam pod płytką zaszkodziła... To nie jest jakieś mega groźne, ale niepokoi mnie że wylazło po użyciu odżywki.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 08:41   #1298
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Nie używam na razie pilników szklanych, a powiem wam dlaczego.
Wszędzie piszą kobiety że on długo wytrzymuje, że ktoś używa np: pół roku.
Mnie się pilnik szklany wytarł przy drugim piłowaniu, miałam top choice i ten jest cały ale wcale nie skraca, następny przez internet za7zł i na tym się drobinki starły że widać puste placki, no nie wiem co robie źle, a może trafiłam na kiepskie egzemplarze. Może trzeba droższe pilniki szklane kupować?Teraz skracam więc papierowym a wygładzam krawędź polerką.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 08:56   #1299
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja mam pilniczek z Rossmanna szklany od 2 lat i nadal działa jak nowy. Nie wiem od czego to zależy.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 10:46   #1300
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Jeszcze sprubuje z pilniczkiem droższym takim za dyche, może zbyt tanie i kiepskie kupowałam?
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 11:29   #1301
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Nie używam na razie pilników szklanych, a powiem wam dlaczego.
Wszędzie piszą kobiety że on długo wytrzymuje, że ktoś używa np: pół roku.
Mnie się pilnik szklany wytarł przy drugim piłowaniu, miałam top choice i ten jest cały ale wcale nie skraca, następny przez internet za7zł i na tym się drobinki starły że widać puste placki, no nie wiem co robie źle, a może trafiłam na kiepskie egzemplarze. Może trzeba droższe pilniki szklane kupować?Teraz skracam więc papierowym a wygładzam krawędź polerką.
Kup szklany pilniczek Ewy Schmitt. Ja swój mam już pół roku, piłuje bez zarzutu, można nim skrócić mocno paznokcie albo tylko je lekko spiłować. Nie widzę, aby mój egzemplarz choć trochę się stępił.

A ja wam powiem, że ostatnio(za namową koleżanki) olejuję paznokcie oliwką do której wrzuciłam posiekany ząbek czosnku, wprawdzie paznokcie mi śmierdzą przez większość czasu pieczenią, ale mam wrażenie, że są twardsze, mocniejsze i przyrost jakby ruszył galopem do przodu.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 16:05   #1302
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Zazwyczaj coś takiego robi się po urazie, czyli po jakimś uderzeniu. A tak to podejrzewam że odżywka mi się wchłonęła "za bardzo" i czemuś tam pod płytką zaszkodziła... To nie jest jakieś mega groźne, ale niepokoi mnie że wylazło po użyciu odżywki.
Właśnie spojrzałam na pazurki TŻeta - drzazga na środkowym. A odżywek nie używa

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Nie używam na razie pilników szklanych, a powiem wam dlaczego.
Wszędzie piszą kobiety że on długo wytrzymuje, że ktoś używa np: pół roku.
Mnie się pilnik szklany wytarł przy drugim piłowaniu, miałam top choice i ten jest cały ale wcale nie skraca, następny przez internet za7zł i na tym się drobinki starły że widać puste placki, no nie wiem co robie źle, a może trafiłam na kiepskie egzemplarze. Może trzeba droższe pilniki szklane kupować?Teraz skracam więc papierowym a wygładzam krawędź polerką.
Odpowiedź przykra, ale prosta - kupiłaś bubel. Po prostu podróbę. Jeśli pilnik po kilku użyciach staje się łysy, to znaczy, że jego powierzchnia ścierna była naklejana i się starła. Porządny pilnik ze szkła ma laserowo wykonane żłobienia, które nie mogą się zetrzeć - jeśli piłują gorzej, to ze względu na resztki spiłowanych paznokci. Dlatego trzeba umyć po każdym użyciu. Niestety, jeśli pilnik szklany jest zbyt tani, to na 99% to szajs. Na chwilę obecną najlepsze z dostępnych to Ewa Schmitt, piłuję jednym od roku, mam też wersję mini od miesiąca. Najlepsze były AnnCo., niestety już nie do kupienia. Ponoć świetny jest kryształowy OPI, ale jest absurdalnie drogi, ok. 60-70 zł, więc ja się nie skuszę
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2016-01-22 o 16:06
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 17:21   #1303
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Właśnie spojrzałam na pazurki TŻeta - drzazga na środkowym. A odżywek nie używa
No to może w coś walnął.

Pomalowałam wczoraj tą odżywką Lemon i tu już całkiem inna historia. Wygląda na paznokciu jak bezbarwny lakier, wydaje mi się mniej groźna od arganowej.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 17:59   #1304
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dziewczyny jeśli pomalujecie nasze dzieci tzn paznokcie odzywka to ile czasu ja macie nim zmyjecie?
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 18:15   #1305
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja mam na paznokciach odżywkę aż zobaczę że mi odłazi (bo odprysuje tak samo jak lakier). A jak nie odłazi to tak 3-4 dni i na nowo maluję.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 19:28   #1306
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

doradzcie jakie minerały , suplementy warto brać? mimo olejowania paznokcie się zadzierają. stwierdziłam, że może wzmocnie je od środka.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 19:39   #1307
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
doradzcie jakie minerały , suplementy warto brać? mimo olejowania paznokcie się zadzierają. stwierdziłam, że może wzmocnie je od środka.
Drożdże.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 19:46   #1308
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość

Odpowiedź przykra, ale prosta - kupiłaś bubel. Po prostu podróbę. Jeśli pilnik po kilku użyciach staje się łysy, to znaczy, że jego powierzchnia ścierna była naklejana i się starła. Porządny pilnik ze szkła ma laserowo wykonane żłobienia, które nie mogą się zetrzeć - jeśli piłują gorzej, to ze względu na resztki spiłowanych paznokci. Dlatego trzeba umyć po każdym użyciu. Niestety, jeśli pilnik szklany jest zbyt tani, to na 99% to szajs. Na chwilę obecną najlepsze z dostępnych to Ewa Schmitt, piłuję jednym od roku, mam też wersję mini od miesiąca. Najlepsze były AnnCo., niestety już nie do kupienia. Ponoć świetny jest kryształowy OPI, ale jest absurdalnie drogi, ok. 60-70 zł, więc ja się nie skuszę
Dzięki za wyjaśnienie, moje pilniki pewnie były klejone, już wiem na co zwracać uwagę przy zakupie.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 20:16   #1309
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
doradzcie jakie minerały , suplementy warto brać? mimo olejowania paznokcie się zadzierają. stwierdziłam, że może wzmocnie je od środka.
Capivit Total Action. Brałam pół roku i paznokcie mam w stanie idealnym pomimo że olejuję rzadko. Kiedyś łamały mi się (pomimo olejowania) jak wściekłe, od pół roku żadnego złamania a noszę je dość długie. Już po miesiącu łykania miałam efekty, ale według mnie taka dłuższa suplementacja ma większy sens.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 22:58   #1310
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
No to może w coś walnął.

Pomalowałam wczoraj tą odżywką Lemon i tu już całkiem inna historia. Wygląda na paznokciu jak bezbarwny lakier, wydaje mi się mniej groźna od arganowej.
Mówi, że nie Ja też nie walnęłam, a się zrobiło. Dziwne to. Pojawia się, nie boli, potem jak już jest na białej części to tę drzazgę zdrapuję i życie toczy się dalej Jako dziecko miewałam białe kropeczki na płytce. Chyba mi czegoś brakowało

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeśli pomalujecie nasze dzieci tzn paznokcie odzywka to ile czasu ja macie nim zmyjecie?
Najczęściej tydzień, jak odżywka się dobrze trzyma. Jeśli szybko odpryskuje, to z 5 dni Ale mój rekord to 10 w niezłym stanie

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
doradzcie jakie minerały , suplementy warto brać? mimo olejowania paznokcie się zadzierają. stwierdziłam, że może wzmocnie je od środka.
Pomyśl o skrzypie i pokrzywie w postaci naparu

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Dzięki za wyjaśnienie, moje pilniki pewnie były klejone, już wiem na co zwracać uwagę przy zakupie.
Nie ma sprawy Tutaj na blogu bratnia historia:
http://made-up-world.blogspot.com/20...szklanego.html
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 07:21   #1311
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mówi, że nie Ja też nie walnęłam, a się zrobiło. Dziwne to. Pojawia się, nie boli, potem jak już jest na białej części to tę drzazgę zdrapuję i życie toczy się dalej Jako dziecko miewałam białe kropeczki na płytce. Chyba mi czegoś brakowało
Może te drzazgi to brak jakiejś witaminy, czyli słabe paznokcie + drobny urazik (którego nie sposób pamiętać)? Ja ostatnio takie drzazgi miałam jak używałam odżywki Eveline, ale wtedy to miałam tego mnóstwo, a teraz na szczęście tylko jedna kreseczka i to taka na 1 mm. Białe kropeczki też miałam, ale od lat nie mam i też nie wiem czemu były ani czemu zniknęły.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 11:34   #1312
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

dziekuję za rady
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:46   #1313
birdbeauty
Raczkowanie
 
Avatar birdbeauty
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 398
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dołączam się do wątku
W zeszłym roku olejowałam paznokcie dosyć regularnie, ale jakoś przestało mi się chcieć Teraz czas chyba jednak do tego wrócić
__________________
05.2014 włosomaniaczka
01.2016 zapuszczam naturalki
birdbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 00:50   #1314
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Dzięki za wyjaśnienie, moje pilniki pewnie były klejone, już wiem na co zwracać uwagę przy zakupie.
kup pilnik szklany Ewa Schmitt! najlepszy! dostępny w Rossmanie, za ok. 14 zł. do wyboru różne kolorki starcza na długie lata. tylko pamiętaj, żeby po każdym użyciu przemyć go na koniec letnią wodną z mydłem

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Capivit Total Action. Brałam pół roku i paznokcie mam w stanie idealnym pomimo że olejuję rzadko. Kiedyś łamały mi się (pomimo olejowania) jak wściekłe, od pół roku żadnego złamania a noszę je dość długie. Już po miesiącu łykania miałam efekty, ale według mnie taka dłuższa suplementacja ma większy sens.
brałam je 2 lata temu i też wtedy bardzo pomogły
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 10:25   #1315
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

testuję nową odżywkę do paznokci: Sally Hansen Hard as Nails, o taką:


fajnie utwardza mi paznokcie, ma fajną, nieco żelową konsystencję, ale odpryskuje z paznokci koszmarnie olejuję też teraz kokosem, zobaczymy, jak długo będzie trzeba czekać na efekty
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 10:37   #1316
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Odpryśnięte resztki odżywki zmywaciw zmywaczem? bo nie wiem czy mam dobry i nie chcę im większej krzywdy jeszcze zrobić
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 10:55   #1317
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Odpryśnięte resztki odżywki zmywaciw zmywaczem? bo nie wiem czy mam dobry i nie chcę im większej krzywdy jeszcze zrobić
jak zmywacz bezacetonowy, to nie powinien zaszkodzić. na pewno resztek lakieru nie zdzierać
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 10:56   #1318
martynna_a
Przyczajenie
 
Avatar martynna_a
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 8
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Hej dziewczyny!
Postanowilam do Was dolaczyc olejuje paznokcie od poczatku tego roku i widze juz, ze sa o wiele twardsze, nie lamia sie (tfu tfu ). Mam jednak wrazenie, ze przyrost ktory wczesniej mi sie utworzyl (od mniej wiecej listopada uzywalam oleju kokosowego i rycynowego zeby poprawic wyglad skorek i robilam to raczej nieswiadomie. poza tym robie hybrydy - dluugo nie skubalam pod paznokciami) sie cofnal.
Hybryde zdjelam 2 stycznia i stad sa pierwsze zdjecia. Paznokcie wypolerowane, wymeczone, sciete na zero. Kolejne zdjecie jest sprzed chwili. Przez ten czas biore witamine A+E, uzywam Alterry migdal + papaja, kokosowego, rycynowego, z drzewa herbacianego i oliwki Fur Mama. Stosowalam jeszcze czarna odzywke GR, ale po niej (chyba), po zmyciu lakieru pod ktorym ja mialam moje paznokcie nie wygladaly zbyt ciekawie - to przedstawia drugie zdjecie.
Od lutego wracam do hybryd i dalej bede olejowac paznokcie, bo staly sie o wiele twarsze i zaczely sie ladnie tunelowac. Dalej bede uwieczniac swoje efekty, bo widze chociazby, ze biale plamki, do ktorych mam tendencje cale zycie, ladnie znikaja i nie pojawiaja sie kolejne.
Od poczatku roku pilowalam paznokcie szklanym pilnikiem trzy razy do zera, zeby maksymalnie usunac zniszczona plytke.
Buziaki dla Was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1453632886787.jpg (44,2 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1453632934362.jpg (35,8 KB, 58 załadowań)
martynna_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 11:06   #1319
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
testuję nową odżywkę do paznokci: Sally Hansen Hard as Nails, o taką:


fajnie utwardza mi paznokcie, ma fajną, nieco żelową konsystencję, ale odpryskuje z paznokci koszmarnie olejuję też teraz kokosem, zobaczymy, jak długo będzie trzeba czekać na efekty
A próbowałaś odtłuszczania płytki przed malowaniem? Ja przed malowaniem paznokci czymkolwiek przecieram je spirytusem salicylowym, który odtłuszcza płytkę, wszelkie lakiery i odżywki wtedy mi się dłużej trzymają.

Ja na utwardzenie paznokci mogę ci jeszcze polecić dodanie do oliwki posiekanego ząbku czosnku, ale to strasznie śmierdzi. Ja się akurat potrafię poświęcić, bo widzę efekty, ale jak siostra sięgnęła po tak stuningowaną oliwkę(czasami mi podkrada, bo zawracam ją na paznokciową ścieżkę chwały) to powiedziała jedno-Weź to wywal, bo omal się nie porzygałam.

Cytat:
Napisane przez martynna_a Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Postanowilam do Was dolaczyc olejuje paznokcie od poczatku tego roku i widze juz, ze sa o wiele twardsze, nie lamia sie (tfu tfu ). Mam jednak wrazenie, ze przyrost ktory wczesniej mi sie utworzyl (od mniej wiecej listopada uzywalam oleju kokosowego i rycynowego zeby poprawic wyglad skorek i robilam to raczej nieswiadomie. poza tym robie hybrydy - dluugo nie skubalam pod paznokciami) sie cofnal.
Hybryde zdjelam 2 stycznia i stad sa pierwsze zdjecia. Paznokcie wypolerowane, wymeczone, sciete na zero. Kolejne zdjecie jest sprzed chwili. Przez ten czas biore witamine A+E, uzywam Alterry migdal + papaja, kokosowego, rycynowego, z drzewa herbacianego i oliwki Fur Mama. Stosowalam jeszcze czarna odzywke GR, ale po niej (chyba), po zmyciu lakieru pod ktorym ja mialam moje paznokcie nie wygladaly zbyt ciekawie - to przedstawia drugie zdjecie.
Od lutego wracam do hybryd i dalej bede olejowac paznokcie, bo staly sie o wiele twarsze i zaczely sie ladnie tunelowac. Dalej bede uwieczniac swoje efekty, bo widze chociazby, ze biale plamki, do ktorych mam tendencje cale zycie, ladnie znikaja i nie pojawiaja sie kolejne.
Od poczatku roku pilowalam paznokcie szklanym pilnikiem trzy razy do zera, zeby maksymalnie usunac zniszczona plytke.
Buziaki dla Was
Witamy.

Masz bardzo ładne i zgrabne paznokcie.

Czarna odżywka Golden Rose na tym wątku cieszy się sławą. Złą sławą.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-01-29 o 09:53 Powód: cytowanie zdjęć
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 11:08   #1320
martynna_a
Przyczajenie
 
Avatar martynna_a
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 8
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Zauwazylam mimo wszystko postanowilam sprobowac, bo dobrze spisala sie u mnie odzywka Eveline 8w1 i nie czulam wiekszych obaw przed ta z GR :P
Edit: i dziekuje bardzo za komplement ❤

Edytowane przez martynna_a
Czas edycji: 2016-01-24 o 11:11
martynna_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.