Praca i jej konsekwencje na zdrowie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-11, 14:58   #31
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Praca i jej konsekwencje na zdrowie

Cytat:
Napisane przez fanka_teleranka Pokaż wiadomość
Myślisz, że nie wiem? I że mnie to nie irytuje? Niestety taki outsourcing jest typowy dla polskiej gospodarki.

Szukam roboty tam i mam nadzieję, że znajdę zanim padnę. Niedługo mam rozmowę na super stanowisko. Tam, nie w Pl.
Super ze tam szukasz. Serdeczne i szczere "powodzenia!" ode mnie
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 17:05   #32
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Praca i jej konsekwencje na zdrowie

hej Autorko,
i jak się sytuacja rozwinęła?
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 18:05   #33
201706191326
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 126
Dot.: Praca i jej konsekwencje na zdrowie

Cytat:
Napisane przez vouvray Pokaż wiadomość
hej Autorko,
i jak się sytuacja rozwinęła?
Dzięki za pamięć.

Szukam pracy, ale idzie to jak po grudzie. Mimo wszystko wysyłanie aplikacji to spory wysiłek. Staram się zawsze, żeby dokumenty były bez błędów, a jak wysyłam kiedy jestem zmęczona, to zawsze potem zauważam, że popełniłam gdzieś błąd. I to pomimo, że językiem kraju w którym szukam mówię bardzo dobrze. Dlatego wysłałam trochę aplikacji, ale nie jakoś bardzo dużo, bo nie byłam w stanie. Dostałam kilka odmów, spora część firm nie odpowiedziała.

Jedną rozmowę chyba spieprzyłam. Trudno powiedzieć dlaczego. Zresztą nie wiem, czy w ogóle chciałabym tą pracę, bo odniosłam wrażenie, że facet widziałby mnie może nawet na jeszcze mniej skomplikowanym stanowisku niż mam obecnie (mam na myśli zajęcie, odpowiedzialność), a to dla mnie nie wchodzi w grę.

Mam jeszcze jedną rozmowę, ale dopiero za kilka tygodni. Stanowisko znacznie bardziej związane z tym, co do tej pory robiłam, więc mam nadzieję, że będzie lepiej niż podczas tej ostatniej rozmowy. Firma też lepsza. Ale rozmowa znowu na drugim końcu kraju. Muszę się super przygotować.

Jeśli wtedy nie wyjdzie to naprawdę nie wiem, co dalej i pewnie dopiero w przyszłym roku mam szansę coś znaleźć. Albo w Polsce z dużo niższą pensją niż obecnie.

Problemem jest, że na rozmowy chodzę bardzo zmęczona. Nie wiem, jak mogłabym sobie z tym poradzić. Dodatkowego urlopu teraz przez kilka tygodni na pewno nie dostanę. W weekendy tylko śpię i odpoczywam, ale to nie pomaga.
201706191326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-02 19:05:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.