czy możliwe jest.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-28, 21:07   #1
mr0wka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5

czy możliwe jest....


stracenie przez 2 miesiace 5 kg?? hmm tak sobie postanowilam tylko nie wiem czy to możliwe... Nie stosuje żadnej diety cud ponieważ nie moge pozwolić sobie na jakies wielkie wyrzeczenia. Mature mam i musze sie prawidłowo odżywiać :P Ale jem bez przesadyzmu. zwykle 2 posiłki dziennie śniadanie i obiadek, poza tym nic nie wcinam Aaaa no i biegam sobie rano.... dopiero zaczęłam więc nie są to jakieś kosmiczne dystanse. No i właśnie zastanawiam się czy przy takim trybie życia moge stracić te pare kilo. Zasze waga schodziła mi nie łatwo więc obawiam się, że mi się nie uda... może jakaś rada? co zrobić żeby mi się udało....
mr0wka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:27   #2
martuska18
Raczkowanie
 
Avatar martuska18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 165
Dot.: czy możliwe jest....

Czy mozliwe? Pewnie ze mozliwe Poranny sport to dobry sposób na zrzucenie kilku kilogramów. Teraz mamy wiosne to mozna uprawiac wiele sportów, które pomogą w dązeniu do celu A pozatym skoro jestes przed maturką to stres pewnie wycisnie z ciebie troszke pozdrawiam i 3mam kciuki
martuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:31   #3
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: czy możliwe jest....

2 posilki dziennie???????!!

powinno sie jesc reularnie co 3 godziny w malych ilosciach. Jesli jesz rzdko to raczej ci to w zdrowej utracie wagi nie pomoze.

Jezeli zaczniesz odzywiac sie racjonalnie to oczywiscie jest to mozliwe. ! kg na tydzien jest zdrowo wiec 5 dasz rade.
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:33   #4
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: czy możliwe jest....

Hejka!! Myśle ze to zalezy od tego ile ważysz i ile masz wzrostu. Jesli chcesz tylko zrzucic pare kilo dla wymodelowania sylwetki, a nie masz nadwagi to w gruncie żeczy może być ciężko. Lżej jest zawsze jeśli masz troszke tłuszczyku, wtedy dzieki diecie i ćwiczeniom spalają sie zapasy, ale musi to być przestrzegane. Fajnie że biegasz, bo ten sport jest bardzo dobry jeśli chce sie schudnąć. Ja tez zaczełam biegac i powiem szczerze ze tez sobie załozyłam podobne postanowienie, ze w miesiąc 4kg. Ale ja mam sporą nadwagę, wiec na razie chce tylko tyle... ograniczyłam tez drastycznie posiłki, bo próbowałam juz racjonalnie sie odżywiac, ale nie udawało sie.
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 08:34   #5
Carmelek
Raczkowanie
 
Avatar Carmelek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: WrOcŁaW
Wiadomości: 81
GG do Carmelek
Dot.: czy możliwe jest....

Też radziłabym jeść więcej posiłków - zmusisz żołądek do częstszej pracy i dzieki temu bedziesz miała wieksza przemianę materii Pamietaj o duzej ilosci spozywania płynów przynajmniej 2l dziennie najlepiej niech to będzie woda mineralna, herbatki i soki o obniżonej wartości energetycznej (np. moje ostatnie odkrycie - HORTEX Light - pychotka)
Carmelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.