PrOblem ze wszystkim:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-29, 13:36   #1
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110

PrOblem ze wszystkim:(


Czesc dziewczyny...mam wielki problem chce schudnac i ujedrnic cialo.Lecz nie moge cwiczyc ani nic bo poprostu"mi sie nei chce" mieszkam obecnie w anglii i przyjezdzam do polski na pare dni w maju i chce schudnac macie jakies pomysly? bieganie? jak zrobic zeby miec silna wole? zaznaczam ze teraz jem sniadanie i lunch w szkole o obiedzie i kolacji nei am mowy ale robie tak dopero od 3 dni i neiw eim czy wytrzyamam(wczesniej slodycze i takie tam)moze macie ajkas diete zeby schudnac przynajmniej 5 kilo do maja..o i jeszcze jedno jak zlikwidowac"boczki z tylu?" i ujedrnic ogolnie cale cialo...mzoe zapisac sie an silownie ale czy to cos da? mam andzieje ze ktos poradzi dzieki
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:51   #2
Thalia2006
Raczkowanie
 
Avatar Thalia2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 234
Dot.: PrOblem ze wszystkim:(

Siłownia to dobry pomysł, ale musisz ćwiczyć regularnie, bieżnie, rowerki (mniej więcej pół godziny) itd. Pij dużo wody mineralnej, a mniej kawy, herbatę najlepiej zieloną. Słodycze staraj się ograniczać, jeśli zaczniesz ćwiczyć to juz po ćwiczeniach zjedz coś, możesz wtedy sięgnąc po jakiegoś batonika, albo coś innego.
__________________
Zbieram myśli rozsypane...
Thalia2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:01   #3
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: PrOblem ze wszystkim:(

po pierwsze po batonika po cwiczeniach nawet nie siegaj, bo takie standardowe batoniki maja duzo tlyszczu i generalnie sa fuj..proste wegle jasne, ale moze w innej postaci, a jak batoniki to tylko takie specjalne dla sportowcow. nie bardzo rozumiem zdanie - o obiedzie i kolacji nie ma mowy? co to znaczy ze nie jesz obiadu i kolacji czy co to jest?!

generalnie wszystko co chcesz wiedziec, jest na forum, wystarczy poszukac - przy okazji pocwiczysz wytrwalosc
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 14:26   #4
krokus_krokus
Raczkowanie
 
Avatar krokus_krokus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: PrOblem ze wszystkim:(

Zacznij jesc czesciej a mniej najwazniejsze to sniadanie i tutaj jedz najwiecej a potem stopniowo ograniczaj jedzenie. Zamiast slodkich batonikow kup suszone owoce jak juz masz taka chcec na cos slodkiego. No i cwiczenia w polaczeniu z dieta beda efekty ale nie od razu musisz poczekac okolo 1 miesiaca. Nie odchudzaj sie na zasadzie glodowki bo organizm w obronie zacznie sobie odkladac tluszcyk. A cwiczenia pomoga w lepszym samopoczuciu. Moze jak nie lubisz cwiczyc na poczatek skakanka i hula hop. Tylko pamietaj o regularnosci. Najwazniejsze zeby cwiczyc minimum 30 min. po tym czasie spala sie tluszcyk . A cwicz np 3 razy w tyg.
krokus_krokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:39   #5
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: PrOblem ze wszystkim:(

ja w Anglii przytylam 12 kg zrzucalam to przez pol roku. Cwiczylam w domu i pilnowalam diety i sie udalo. Powiem Ci,ze bez cwiczen zajmie Ci to 2 razy wiecej czasu wiec chyba lepiej zakladaj adidasy i ruszaj na parkowe sciezki
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:58   #6
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: PrOblem ze wszystkim:(

hehe dzieki za porady jestescie spoko..a zdanie"o obiedzie i kolacji..." to znaczy ze nie jem tego:P
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 16:04   #7
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: PrOblem ze wszystkim:(

kazdy wie, ze "o obiedzie i kolacji" znaczy, ze nie jesz tego.. Dziewczyny chcialy powiedziec, ze to duzy blad, ktory nie pomoze Ci w odchudzaniu.


A tak na marginesie, co rozumiecie po przez "obfite sniadanie"? Ja jem od paru dni, platki owsiane na mleku czy to dobre sniadanie? Czy powinnam cos jeszcze do tego dolaczyc? Jesli tak, to co?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 17:38   #8
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: PrOblem ze wszystkim:(

Nineczko, odpowiadajac na Twoje pytanie, owsianka jest najlepszym sniadaniem jakie mozesz sobie zafundowac. Zawiera wegle o niskim indexie glikemicznym.
Ja od roku chyba juz, jem tylko owsianke na sniadanie. Wyglada to mniej wiecej tak,ze wsypuje platki, zalewam mlekiem sojowym, na 2 min do mikrofali az napecznieje, potem sole i zostawaim na 2 zeby ''stezala''. I jem,az sie najem.
A obfite sniadanie roznie mozna rozumiec. Dla mnie obfite to micha owsianki, a dzieci ktorymi sie zajmuje jedza czasem prawdziwe angielskie sniadanie, ktorego ja nie bylabym w stanie przelknac. Ten plywajacy w tluszczu bekon..brr
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:46   #9
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: PrOblem ze wszystkim:(

szoopcia koniecznie jedz obiad i kolację! Poza tym, jeśli chcesz nie tylko schudnąć ale także ujędrnić ciało to takie restrykcyjne (prawie głodowe) diety przynoszą odwrotny skutek, bo organizm każdą najmniejszą nadwyżkę kalorii zamienia w tłuszcz. Na dodatek w pierwszej kolejności pozbywa się mięśni.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 23:42   #10
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: PrOblem ze wszystkim:(

spodobalo mi się zdanie: " nie moge cwiczyc ani nic bo poprostu"mi sie nei chce" " To jakby ktoś prosił - zrób to za mnie. Oczywiście bez urazy
Musisz znaleźć siłe i motywacje w sobie. 5 kg do maja hmm nie jest źle, nawet jak będą 3 to będzie widać

Polecam przejrzeć forum, jako skarbnice wiedzy o wszystkim.

Oj tak, owsianka jest super. Ja slodze ją miodem, dodaje otrębów i czasem rodzynek. Uwielbiam śniadanka
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:03   #11
krokus_krokus
Raczkowanie
 
Avatar krokus_krokus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: PrOblem ze wszystkim:(

Jak nie lubisz owsianki mozesz jesc jakies inne platki zmieszac z suszonymi owocami, badz surowe owoce, orzechy lub otreby zamias mleka dla urozmaicenia jogurt naturany. Takie nsiadanie doda energii na reszte dnia. Na kolacje salatke bez majonezu oczywisce. Skladniki mozna polaczyc odrobina oliwy z oliwek. Przyprawiaj potrawy ziolami unikaj soli. Pij wode soki warzywne nie owocowe (maja za duzo cukru). Na obiad polecam zupy swietnie rozgrzewaja. Jak nie lubisz zup chude miesko albo rybki (bez panierki). Miesko z warzywami i juz obiad gotowy. I tak malymi kroczkami zaczac powoli wprowadzac zmiany zywieniowe. Nie zniechecaj sie bo takim gadaniem ze sie nie uda tylko spowodujesz niechcec do diet. Pamietaj ze tyle czasu ile potrzebowalas na przytycie bedziesz potrzebowala na schudniecie .
krokus_krokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 22:46   #12
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: PrOblem ze wszystkim:(

dzieki za poraady...bo juz sie powoli przekonuje ze jem snaidanie i nic wiecej a pzoniej zle sie czuje i jestem oslabiona...juz zaczelam jesc malutko ale zawsze cos
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.