Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! - Strona 211 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-26, 13:18   #6301
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

szpilka to Twój brzuszek najbardziej chce Cie okrzyczeć przecież on tak bardzo chce być piękny, nie rób mu tego więcej !
taaa..słyszę jak na mnie krzyczy: 'ty leniwa babo.....niedość że tyłek masz flakowaty to jeszcze chcesz mnie do tego stanu doprowadzić!!'
a tak poważnie to dziś dzień 3.....zaraz się na podłogę układam i do roboty
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 14:13   #6302
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

kurcze czemu dzis wszystko takie bure i jeszcze nowa kolorystyka taka bura i dobijająca chyba mam dzień kryzysu.. najpóźniej o 17 robię a6w i tyle nie ma gadania sama siebie skarcę maruda jedna
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 17:18   #6303
Kalah
Raczkowanie
 
Avatar Kalah
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

witam
nie pisałam troszkę, ale jakoś czasu brak. ćwiczę wciąż - dziś 28 dzień - jeszcze przede mną. Zaraz wsiadam na rower i 45 min, potem a6w i ćwiczona na wewnętrzną ud (bo sprawa pilna, tu nie mogę odpuścić). Średnio mi się chce, ale jak trzeba to trzeba. 18 powtórzeń
__________________



KTO NIE IDZIE NAPRZóD, COFA SIę!!!
Kalah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 20:29   #6304
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

38 dzien zaliczony Ale sie na wizazu zmieniło a nie było mnie tylko2 dni
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 20:49   #6305
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Oczy mi się zamykają. Spać się chce. Zmęczona jakaś do niczego. A na podłogę rzucić się trzeba. No nic pomarudzę i zrobię tą cholerną szóstkę. Nie dam się tak łatwo
Może nie będzie dziś zbyt solidnie wykonana ale będzie.
Przeginam z jedzeniem i mam wrażenie, że jest gorzej niż było. ech ten stres przedmaturalny
Pozdrawiam
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 07:16   #6306
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Mercy ile Ci zajmuja czasu ćwiczenia ? bo ja chyba muszę zacząc przyspieszać wczoraj 10 powtórzeń co prawda na totalnym flaku zajęło mi 30 minut

pozdrawiam
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 09:38   #6307
bitn
Raczkowanie
 
Avatar bitn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 129
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

drugi dzień zaliczony. jeszcze małe 40
bitn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 11:58   #6308
exterior
Raczkowanie
 
Avatar exterior
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 148
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
(...)
ja dziś zauważyłam że jedno z ćwiczeń lepiej będzie robić innym sposobem niż robiłam dotychczas - przeczytałam na kulturystce że w 3 ćwiczeniu najlepiej ciągnąć łokieć lewy do lewej nogi a prawy do prawej i do samego kolanka - wcześniej robiłam dwa łokcie do jednej nogi i nie byłam w stanie unosić się tak wysoko jak dziś, i powiem Wam że tak porządnie cisnęłam się w tym ćwiczeniu że pot mnie dosłownie zalewał przy czym próbowałam nie wyginać się ciałem na boki tylko utrzymać je w linii prostej wtedy nabardziej pracowały moje mięśnie

a Wy jak je robicie?

aha i przy okazji - czy w ćwiczeniu czwartym jesteście w stanie dociągnąć łokcie do kolan? bo ja może do połowy drogi.. ale jest coraz lepiej

coraz lepiej mi się ćwiczy - poza tym pierwsza radosna wiadomość dzięki basenowi raz w tygodniu i Weiderowi 1 cm mniej w talii i 1 mniej w ramionach
Robie te cwiczenia od tygodnia, ale wydaje mi sie ze rowniez mam problem z interpretacja niktorych ruchow. Piszecie o dociaganiu lokciem do kolana, mysle ze to bledne. Bo w takiej pozycji albo masz nogi pod zlym kontem albo odrywasz kregoslup od ziemi na tej dlugosci gdzie powinien do niej (ziemi) przylegac by wykonac cwiczenie prawidlowo.
Jednak najbardziej mnie zastanawia cwiczenie 5, dopiero na wizazu odkrylam ze to maja byc skretosklony. Nogi ciagle w powietrzu zginane w kolanie na przemian? Jak robicie 5 cwiczenie?
__________________
KOSMETYKI Z USA http://kosmetykiusa.blogspot.com ZAPRASZAM
exterior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 15:34   #6309
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Hej u mnie seria 14 A6W nawet wczoraj sie nie poddalam a bylam chora (dostalam jakies cholerne zatrucie ).
Stwierdzam , ze 2 sierie w ciagu dnia sa bardzo , bardzo meczace , ale da sie przezyc (przynajmniej narazie )
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 16:56   #6310
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Przyłączam się do pytania Exterior jak dokładnie powinno wyglądać piąte ćwiczenie
i jeszcze jedno ćw nr 6-te nozyce to maja być takie normalne-pionowe-z wyprostowanymi kolanami ???
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 18:00   #6311
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

exterior co jest wg ciebie bledne - dociaganie do samego kolana? czy to że prawy lokiec do prawej nogi - ja najpierw cwiczylam lewym łokciem do prawego kolana ale zauważyłam że bardziej wyczerpujące jest dla mnie robić na odwrót - a do samego kolana nie dociągam bo wtedy za mocno ciągne łociem zamiast brzuchem, zresztą rysunki na kulturystyce też pokazują dziewczynę która nie dociąga łokci w 3 i 4 ćwiczeniu

http://www.kulturystyka.org.pl/modul...hp?storyid=176


milcząca - pierwsze słyszę że 6 ćwiczenie to nożyce pionowe chociaz moze chodzi Ci właśnie o to - opis: Wykonujemy je analogicznie do drugiego z tą tylko różnicą, że nie zginamy nóg w kolanach lecz unosimy nogi do góry całkiem wyprostowane - wejdz na kulturystyke pod obrazkiem masz też opis - ja robię tak jak tam jest napisane, czyli podnoszę 2 nogi razem i trzymam w powietrzu 2-3 sekundy i do tego ręce jak 2 ćwiczeniu

pozdrawiam
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 18:08   #6312
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Kiaa dzięki za ten link
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 18:16   #6313
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

a 5 cwiczenie robie analogicznie do trzeciego z tym ze bez zatrzymania - bo tak pisze na megamuscle i kulturystyce - czyli znów prawy łokieć do prawej nogi a jak mam więcej sił to oba łokcie do jednej nogi (druga noga leży na ziemi)

prosze juz kiedys chyba go wkleiłam ale pewnie przeoczyłaś

pozdrawiam
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 18:54   #6314
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Kiaa który dzien masz dzisiaj.. ?
Ja się jakoś tak przyzwyczaiłam i robię A6W dopiero koło 23.. jakoś wtedy mam więcej energii niz około 19 co mnie trochę dziwi.. Ale wazne ze robie. Dziś bedzie 15 dzien. Podpis troche nieaktualny Zwiększenie ilości powtórzeń do 12.... nie będzie łatwo.. oj nie będzie
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 19:45   #6315
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez kiaa1 Pokaż wiadomość
Mercy ile Ci zajmuja czasu ćwiczenia ? bo ja chyba muszę zacząc przyspieszać wczoraj 10 powtórzeń co prawda na totalnym flaku zajęło mi 30 minut

pozdrawiam

dzisiaj robiłam dokładnie 25 minut, ale zeby sie wyrobic w czasie to nie zatrzymuje sie na 3 sekundy, jak bym sie zatrzymywała to by mi chyba zeszło 45min, ale wiesz co jak byłam przy 10 powtórzeniach to tez mi schodziło około 25-30 min, pewnie robiłam to dokładniej

Zaliczyłam 39 dzien, jeszcze tylko 3
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 19:59   #6316
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Mercy możemy liczyć na jakąś fotkę przed i po ?
A może chociaż kilka słow o efektach
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 20:43   #6317
exterior
Raczkowanie
 
Avatar exterior
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 148
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez kiaa1 Pokaż wiadomość
exterior co jest wg ciebie bledne - dociaganie do samego kolana? czy to że prawy lokiec do prawej nogi - ja najpierw cwiczylam lewym łokciem do prawego kolana ale zauważyłam że bardziej wyczerpujące jest dla mnie robić na odwrót - a do samego kolana nie dociągam bo wtedy za mocno ciągne łociem zamiast brzuchem, zresztą rysunki na kulturystyce też pokazują dziewczynę która nie dociąga łokci w 3 i 4 ćwiczeniu

http://www.kulturystyka.org.pl/modul...hp?storyid=176




pozdrawiam
Tak jak sama napisalas, zauwazylas ze ciagniesz bardziej lokcie niz brzuch. O to mi wlansie chodzilo no i o to ze tlow tez nie powinien sie za mocno unosic od podlogi ponizej lopatek. Eh... mam metlik, gdzie nie zajrze inna interpretacja cwiczen. To nic, najwyzej moja a6w bedzie indywidualnie zmodyfikowana :P wazne by cwiczyc i widzec efekty
__________________
KOSMETYKI Z USA http://kosmetykiusa.blogspot.com ZAPRASZAM
exterior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 20:58   #6318
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez kiaa1 Pokaż wiadomość
a 5 cwiczenie robie analogicznie do trzeciego z tym ze bez zatrzymania - bo tak pisze na megamuscle i kulturystyce - czyli znów prawy łokieć do prawej nogi a jak mam więcej sił to oba łokcie do jednej nogi (druga noga leży na ziemi)

prosze juz kiedys chyba go wkleiłam ale pewnie przeoczyłaś

pozdrawiam
ja mam pytanie

czy w każdym tym cwiczeniu oprócz pracy nóg górna część tułowia wykonuje takie jakby brzyszki ??? tak ? tzn za kazdym powtórzeniem unosimy tułów bo ja juz nie wiem koleżanka która to robi mówiła ,ze ona tułów (tzn część barkowa) cały czas trzyma spięta i tylko nogami pracuje...jakoś to dziwne mi sie wydaje-czy tak ma być
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...

Edytowane przez Milcząca
Czas edycji: 2007-02-27 o 22:16
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 21:58   #6319
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

milcząca obejrzyj sobie te kolorowe obrazki z linku na kulturystyce - opisują one dokładnie tą pozycję w jakiej masz sie znaleźć, coś w stylu półbrzuszka i za każdym razem kładziesz barki i podnosisz je znów i tak samo nogi - to moim zdaniem pewne, niepewne są raczej drobnostki, zresztą wyczujesz podczas ćwiczeń co daje najlepsze efekty, czy największe drżenie mięśnia

zresztą tu masz odpowiedź i również następny opis ćwiczeń i pisze o przejściu do leżenia
http://www.megamuscle.pl/aerobicznas...-art%2c33.html

ja skończyłam właśnie 11 dzień na uczelni mnie prawie zamęczyli ale w domu zawsze nie pozwalam sobie nawet na myśl żeby przerwać i jak dotąd działa a Tobie Camarilla ile zajmuje tak dla porównania ? bo mi 10 powtórzeń zajmuje jakieś 25-30 mnut i chyba rzeczywiscie robię zbyt dokładnie

heh exterior dokładnie ja myślę że gdybyśmy się spotkały na wspólnym a6w wszystkie to byłoby sporo śmiechu każda pewnie robi coś dziwnego ważne że czuć pracę mięśnia, to znaczy że wysiłek nie idzie na marne

MERCY dawaj effekty mi widocznie już 'zbiega się brzuszek' tak jakby bliżej do pępka - dawno temu jak poćwiczyłam było to samo a potem coraz bardziej znikał i wtedy osiadłam na laurach ojjj teraz nie

uff co za elaborat to ja idę spać i pozdrawiam i powodzenia
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 22:06   #6320
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez Milcząca Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania Exterior jak dokładnie powinno wyglądać piąte ćwiczenie
i jeszcze jedno ćw nr 6-te nozyce to maja być takie normalne-pionowe-z wyprostowanymi kolanami ???
ja znalazłam taki opis ćwiczenia 5 na stronie http://www.megamuscle.pl/aerobicznas...-art%2c33.html

"5.ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do trzeciego tą tylko różnicą, że nie występuje tutaj zatrzymanie w momencie maksymalnego napięcia mięśni, lecz cały sens polega na tym żeby wszystkie skrętoskłony wykonać w jak najszybszym czasie (tzw. rowerek)."
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 08:21   #6321
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

A ja mam dzisiaj wlasnie za soba serie 15 A6W, a wieczorkiem musze zrobic 16 -ta.
Po moim zatruciu jeszcze czuje sie nie najlepiej , ale widzac , ze sa efekty powiedzialam , ze nie przerwe tylko bede cwiczyc dalej .
Ja zrobilam zdjecia brzuszka przed A6W i jak uda mi sie skonczyc to wkleje zdjecie przed i po A6W.
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 08:51   #6322
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

ja dzisiaj dzień 5 wczoraj jak robiłam na wieczór, to już nawet zakwasów nie miałam, ale nadal nie za dobrze mi się jeszcze ćwiczy, choć już coraz lepiej
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 09:10   #6323
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Aż wstyd się przyznać ale na 3 dniu po 14 powtórzeń odpadłam Powód ? Lenistwo Może za jakiś czas znów zacznę Ale za was cały czas trzymam kciuki
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 11:18   #6324
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

ja dzisiaj rozpoczelam sobie ten trening.juz go kiedys robilam,ale doszlam do 20 ktoregos dnia i mi sie znudzilo,ale teraz postanowilam sobie,ze sie nie poddam
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 12:12   #6325
kaskag123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cześć te cwiczenia zaprezentowane, to nic innego jak wziete z Callanetics. Muszę wam powiedzieć, że są naprawde skuteczne, tylko trzeba regularnie cwiczyć. Pozdrowionka i wytrwałości.
kaskag123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 13:31   #6326
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

na wizazu sa rysunki tylko trzech ćwiczeń jedno rzeczywiscie polega na tym samym ruchu - w callaneticsie podpisane jako 3 ćwiczenie na brzuch a u nas jest 6te tylko w callanetics zatrzymujemy sie na 100 sekund a w weiderze na 2 sek. i szybko kładziemy sie na ziemie

100 sekund zatrzymania w 6 ćwiczeniu wyobrażacie sobie to ? a ja po wiederze daje 3 dni odpocząc brzuszkowi i zaczynam właśnie callan
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 15:36   #6327
agattex
Raczkowanie
 
Avatar agattex
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 140
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Od dawna ćwiczę mięśnie brzucha (niestety nieregularnie), i widzę że te ćwiczenia są dobre, napewno zacznę od dziś. Pozdrawiam i innym życzę powodzenia
agattex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 15:47   #6328
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

A ja też zacznę cwiczyc...a co!
Ale...jak tylko dokończę czytac cały wątek..
W końcu musze wszystko wiedziec...
Moze się uda od jutra...W końcu jutro pierwszy dzień miesiąca,dobrze jest zacząc od pierwszego...
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 18:19   #6329
Kalah
Raczkowanie
 
Avatar Kalah
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

30 dzień - poszło gładko. Koniec 18-stki, jutro 20-stka. I nawet czas miałam 22 minuty. Cieszę się, że już tylko 12 dni i że efekty nie zabójcze, ale są. Po a6w ćwiczę specjalne ćwiczenia typowo na spalanie - brzuch, ze szczególnym uwzględnieniem talii. (Vita - marzec 2007) i dalej rower.
Dziewczyny nareszczcie chudnę!
__________________



KTO NIE IDZIE NAPRZóD, COFA SIę!!!
Kalah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:25   #6330
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez kiaa1 Pokaż wiadomość
ja skończyłam właśnie 11 dzień na uczelni mnie prawie zamęczyli ale w domu zawsze nie pozwalam sobie nawet na myśl żeby przerwać i jak dotąd działa a Tobie Camarilla ile zajmuje tak dla porównania ? bo mi 10 powtórzeń zajmuje jakieś 25-30 mnut i chyba rzeczywiscie robię zbyt dokładnie
O kurcze MI 15 dzień jakoś 12 minut zjamuje. Czasami jak robię dokładniej jakieś 15 minut więc wydaje mi się, ze tak w normie. Nie robię zadnej przerwy miedzy cwiczeniami ani seriami- to znaczy koncze jedno i od razu zaczynam drugie, nie leze nawet kilku sekund zeby odpoczac
Tyle, ze ja zazwyczaj przytrzymuje na krócej niz 3 sekundy
Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
A ja mam dzisiaj wlasnie za soba serie 15 A6W, a wieczorkiem musze zrobic 16 -ta.
Po moim zatruciu jeszcze czuje sie nie najlepiej , ale widzac , ze sa efekty powiedzialam , ze nie przerwe tylko bede cwiczyc dalej .
Ja zrobilam zdjecia brzuszka przed A6W i jak uda mi sie skonczyc to wkleje zdjecie przed i po A6W.
tez zrobiłam zdjecia przed.. jak dotrwam(wątpie) to się pochwalę efektami.. Ale zdjecie przed to na własną odpowiedzialność bedzie oglądać

Cytat:
Napisane przez Kalah Pokaż wiadomość
30 dzień - poszło gładko. Koniec 18-stki, jutro 20-stka. I nawet czas miałam 22 minuty. Cieszę się, że już tylko 12 dni i że efekty nie zabójcze, ale są. Po a6w ćwiczę specjalne ćwiczenia typowo na spalanie - brzuch, ze szczególnym uwzględnieniem talii. (Vita - marzec 2007) i dalej rower.
Dziewczyny nareszczcie chudnę!
Mozesz cos pwoiedziec o tych cwiczeniach z Vity..? Jest cos na dolną czesc brzucha..? sa efekty..? W Vicie jest płyta czy sam opis cwiczen..?
Napisz cos
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.