Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-07-23, 16:52   #3781
katemi_96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

cze¶æ! Mam na imiê Kasia i chcia³am was prosiæ o pomoc w sprawie farbowania w³osów mam w³osy naturalne br±zowe nigdy nie farbowane mniej wiêcej takie jak na 1 zdjêciu a chcia³bym miec kolor jak na drugim lub trzecim br±zik ale nie rudy jakiej farby mam u¿yæ. proszê o pomoc
katemi_96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-23, 17:57   #3782
karolinka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 1
Jak uzyskaæ taki kolor??

Witam Jestem z natury szatynk± i chcialabym wiedzieæ jak uzyskaæ taki kolor wlosów jak na zdjêciu http://www.ckm.pl/magazyn,wrzesniowy-ckm,27.html ?? Jakiej farby u¿yæ??
karolinka100 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-23, 18:33   #3783
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor??

Zapytaj w odpowiednim w±tku. Jest zarówno w±tek o doborze koloru, jak i o rudych w³osach.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-24, 20:26   #3784
Areneith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z krajów wiecznej rado¶ci
Wiadomo¶ci: 24
Jaki kolor w³osów?

naturalnie w³osy mam br±zowe . tu zdjêcie naturalnych:

http://img826.imageshack.us/img826/9643/6i7a.jpg

zachcia³o mi siê zmiany i zafarbowa³am na glêbok± czerwieñ garnierem olia. Totalna pomy³ka, br±zowe prze¶wity, kolor siê spra³ po kilku myciach i mam tak± spran± czerwieñ na czê¶ci w³osów a na reszcie br±z
Czy mog³abym zafarbowaæ island popielaty blond l'oreala? bo chcia³abym ja¶niejszy kolor, a jak nie to jaki¶ miodowy br±z. co s±dzicie?

mój typ urody: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=678732&page=18
__________________
Moje postanowienia:

23.07 - nie obgryzam skórek
30.08 - regularnie æwiczê
23.07 - podcinam koñcówki i zapuszczam w³osy
Areneith jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-24, 20:55   #3785
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: Jaki kolor w³osów?

Chyba musisz zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±,aby pozbyæ siê tej czerwieni,a potem na³o¿yæ ewentualnie jak±¶ farbê docelow±.Island Loreala do farba popielata,a jak po³o¿ysz na czerwieñ mo¿e wyj¶æ zielono-brunatno.
__________________

piiz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-24, 20:58   #3786
Areneith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z krajów wiecznej rado¶ci
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Jaki kolor w³osów?

Cytat:
Napisane przez piiz Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba musisz zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±,aby pozbyæ siê tej czerwieni,a potem na³o¿yæ ewentualnie jak±¶ farbê docelow±.Island Loreala do farba popielata,a jak po³o¿ysz na czerwieñ mo¿e wyj¶æ zielono-brunatno.
a jaki rozja¶niacz polecasz?
__________________
Moje postanowienia:

23.07 - nie obgryzam skórek
30.08 - regularnie æwiczê
23.07 - podcinam koñcówki i zapuszczam w³osy
Areneith jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:06   #3787
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: co zrobiæ ?!

Cytat:
Napisane przez funny_show Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo proszê o konkretn± odpowied¼ , mo¿e w koñcu kto¶ mi co¶ doradzi bo farbowanie u fryzjera nie przynosi efektu( skoñczy³o siê na szaro-zielono-niebieskich w³osach).
Strasznie podoba mi siê kolor w³osów na zdjêciu, nie przeszkadza³oby mi gdyby wyszed³ troche bardziej ch³odny. Jednak swoje w³osy zawsze malowa³am na bardzo jasny blond. Nie s± zniszczone a¿ tak bardzo , koñcówki szybko mi siê niszcz± ale to od czêstego zwi±zywania w³osów. Staram siê je czêsto podcinaæ wiêc z ich kondycj± nie mam problemu. Jednak problem jest taki, ze próbowa³am osi±gn±æ ten wymarzony kolor a nie mogê go zamalowaæ ! Staram siê na spokojnie ostro¿nie zamalowywaæ je tonami troche ciemniejszymi ale nic , kompletnie nic siê nie zmienia³o , jedynie odrosty troche zamalowywa³o. dorad¼cie mi jak mogê osi±gn±æ taki efekt , jakiej farby u¿yæ ¿eby wysz³o co¶ podobnego a ewentualnie co¶ w naturalny blond. Nie chcia³am siêgaæ po br±zy bo ba³am siê efektu, z wypowiedzi dziewczyn na forum dowiedzia³am siê ze mog± wyj¶æ bardzo ciemne a tego wola³abym unikn±æ. Mia³a która¶ z was taki problem ? mog³aby mi powiedzieæ co zrobi³a ?
To na zdjêciu wygl±da jak miodowy blond - taki po syossie miodowy blond widzia³am.
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 09:11   #3788
Czerwona095
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor??

Dobrze by by³o by¶ rozja¶ni³a w³osy do ¶redniego blondu. Potrzymaj rozja¶niacz ok. 25 minut (polecam Joannê t± z najnowsz± formu³±, kosztuje ok. 7 z³). Je¿eli masz gêste i d³ugie w³osy to bêdziesz potrzebowa³a 2 opakowania. Potem odczekaj z tydzieñ i na³ó¿ farbê o zbli¿onym kolorze do tego ze zdjêcia. To jest intensywna mied¼ i najlepiej wyjdzie na jasnych w³osach. A najlepiej odczekaæ tydzieñ po rozja¶nianiu poniewa¿ w³osy musz± siê przynajmniej minimalnie zregenerowaæ. Stosuj w tym czasie od¿ywki. Najlepiej w wyci±giem z rumianku.
Czerwona095 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-25, 14:47   #3789
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomo¶ci: 5 560
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor??

Cytat:
Napisane przez Czerwona095 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze by by³o by¶ rozja¶ni³a w³osy do ¶redniego blondu. Potrzymaj rozja¶niacz ok. 25 minut (polecam Joannê t± z najnowsz± formu³±, kosztuje ok. 7 z³). Je¿eli masz gêste i d³ugie w³osy to bêdziesz potrzebowa³a 2 opakowania. Potem odczekaj z tydzieñ i na³ó¿ farbê o zbli¿onym kolorze do tego ze zdjêcia. To jest intensywna mied¼ i najlepiej wyjdzie na jasnych w³osach. A najlepiej odczekaæ tydzieñ po rozja¶nianiu poniewa¿ w³osy musz± siê przynajmniej minimalnie zregenerowaæ. Stosuj w tym czasie od¿ywki. Najlepiej w wyci±giem z rumianku.
Jesu Tylko nie Joanna!!!
Skoro autorka jest szatynk± to nie ma potrzeby rozja¶niania w³osów, wystarczy farba ruda/miedziana, s± takie które po dodaniu wy¿szego oxy równie¿ rozja¶niaj± w³osy. Wystarczy poszukaæ farby profesjonalnej, która dodatkowo rozja¶nia w³osy.

Po samym rozja¶niaczu kolor bêdzie ucieka³ w mgnieniu oka i dodatkowo niepotrzebnie niszczyæ w³osy.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:57   #3790
smeg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cze¶æ dziewczyny! Wymarzy³y mi siê fioletowe w³osy, odcieñ w stylu tego: http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6...myvo1_1280.jpg . Mam teraz w³osy farbowane farb± Garnier Miedziana Czerwieñ, s± ciemnoczerwone. My¶lê, ¿e kolor mi zblednie, bo zanim zaczê³am farbowaæ na czerwono, mia³am w³osy rozja¶nione do jasnego blondu i wszystkie farby pó¼niej do¶æ krótko siê trzyma³y. Przed Garnierem farbowa³am je L'Oreal Pure Spice albo Pure Paprika, obie spiera³y siê do ³ososiowego ró¿u. Moje pytanie brzmi - czy mogê na³o¿yæ toner na czerwone w³osy, ¿eby uzyskaæ fiolet? Czy powinnam je najpierw z powrotem rozja¶niæ. My¶la³am o La Riche Neon Blue, ale nie wiem, czy to dobry wybór.
smeg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-26, 12:57   #3791
nasia95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: osiek k o¶wiêcim
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Boski kolor!! <3 Nie wiecie mo¿e jaki to jest? Co¶ z 8,40..?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ochnik-52-00-00-pln-be399e270796fbb303451b35075da07d_aa39e5.jpg (126,8 KB, 41 za³adowañ)
nasia95 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 16:21   #3792
SlodkaIstotka
Raczkowanie
 
Avatar SlodkaIstotka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 387
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Dziewczyny,mam obecnie ciemny- miedziany blond a chcia³abym osi±gn±c kolor ze zdjêcia- jak± farb± to osi±gne?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: png kolor.png (28,4 KB, 326 za³adowañ)
__________________
Studentka Bezpieczeñstwa wewnêtrznego
Wym: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=792082
SlodkaIstotka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-26, 16:33   #3793
funny_show
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: co zrobiæ ?!

Dziêkujê, ale czy ta farba przyjmie mi siê na w³osy skoro inne nie chcia³y? a ciemniejsze odcienie próbowa³am .. ;/ nie mam pojecia jak to uzyskaæ
funny_show jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-26, 16:48   #3794
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 4 470
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SlodkaIstotka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,mam obecnie ciemny- miedziany blond a chcia³abym osi±gn±c kolor ze zdjêcia- jak± farb± to osi±gne?
Taki jaskrawy to tylko na odbarwionych albo naturalnie jasnych lub siwych w³osach.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez smeg Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny! Wymarzy³y mi siê fioletowe w³osy, odcieñ w stylu tego: http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6...myvo1_1280.jpg . Mam teraz w³osy farbowane farb± Garnier Miedziana Czerwieñ, s± ciemnoczerwone. My¶lê, ¿e kolor mi zblednie, bo zanim zaczê³am farbowaæ na czerwono, mia³am w³osy rozja¶nione do jasnego blondu i wszystkie farby pó¼niej do¶æ krótko siê trzyma³y. Przed Garnierem farbowa³am je L'Oreal Pure Spice albo Pure Paprika, obie spiera³y siê do ³ososiowego ró¿u. Moje pytanie brzmi - czy mogê na³o¿yæ toner na czerwone w³osy, ¿eby uzyskaæ fiolet? Czy powinnam je najpierw z powrotem rozja¶niæ. My¶la³am o La Riche Neon Blue, ale nie wiem, czy to dobry wybór.
Wg mnie mo¿esz nak³adaæ toner od razu i zobaczyæ jak chwyci. Fiolet na czerwonym powinien wyj¶æ nie¼le.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-26, 17:35   #3795
funny_show
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Obecnie zakupi³am farbe z garnier color naturals creme nr 8 jasny blond . Z tego co wiem kolory z tej firmy wychodz± nieco ciemniejsze ni¿ na opakowaniu . Nic nie szkodzi , w zasadzie o to mi chodzi , jednak mam pytanie, aby farba dobrze siê przyjê³a co trzeba zrobiæ ? my¶la³am nad tym i zastanawia³am siê czy mo¿e rozcieñczyæ utleniacz ? jak ju¿ wcze¶niej pisa³am moje w³osy mam jasne , bardzo jasne nawet bym powiedzia³a , odrosty ¿ó³tawe pomimo ciemnego odcienia poprzedniej farby ... a mo¿e przed³u¿yæ lub skróciæ czas farbowania ? Czy wyjdzie mi znowu szaro-zielono-niebieska czupryna ?
funny_show jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-26, 22:02   #3796
Tomeeek99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 3
Co to za kolor/ jak go uzyskaæ?

Witam.




Chcia³bym sobie zrobiæ pasemki i strasznie spodoba³ mi kolor pasemek Ronaldo, mo¿ecie mi powiedzieæ dok³adnie co to za kolor?



1.

2. http://www.scaryfootball.com/wp-cont...ter-united.jpg


Tutaj macie bardziej przybli¿one:




Proszê o pomoc.
Tomeeek99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-28, 19:34   #3797
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez funny_show Poka¿ wiadomo¶æ
Obecnie zakupi³am farbe z garnier color naturals creme nr 8 jasny blond . Z tego co wiem kolory z tej firmy wychodz± nieco ciemniejsze ni¿ na opakowaniu . Nic nie szkodzi , w zasadzie o to mi chodzi , jednak mam pytanie, aby farba dobrze siê przyjê³a co trzeba zrobiæ ? my¶la³am nad tym i zastanawia³am siê czy mo¿e rozcieñczyæ utleniacz ? jak ju¿ wcze¶niej pisa³am moje w³osy mam jasne , bardzo jasne nawet bym powiedzia³a , odrosty ¿ó³tawe pomimo ciemnego odcienia poprzedniej farby ... a mo¿e przed³u¿yæ lub skróciæ czas farbowania ? Czy wyjdzie mi znowu szaro-zielono-niebieska czupryna ?
ja bym nic nie wyd³u¿a³a, tylko na odrosty i na resztê da³a inny czas

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Tomeeek99 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.




Chcia³bym sobie zrobiæ pasemki i strasznie spodoba³ mi kolor pasemek Ronaldo, mo¿ecie mi powiedzieæ dok³adnie co to za kolor?



1.

2. http://www.scaryfootball.com/wp-cont...ter-united.jpg


Tutaj macie bardziej przybli¿one:




Proszê o pomoc.
chodzi Ci o te ciemniejsze czy ja¶niejsze?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-28, 21:20   #3798
Tomeeek99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Je¿eli wiesz to mo¿esz podaæ te ciemniejsze i ja¶niejsze, ale g³ównie chodzi mi o te ciemniejsze.
Tomeeek99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-28, 22:47   #3799
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 9 854
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

proszê o pomoc

naturalnie jestem typow±, "mysi±" ciemn± blondynk±. w³osy wygl±da³y ³adnie gdy z³apa³y s³oneczne refleksy (zdjêcie 1), ale przez wiêkszo¶æ roku to taki pospolity, nijaki odcieñ (zdjêcie 2). po kilkuletnich farbowaniach na ró¿ne odcienie mam na g³owie dziwny odcieñ: ni to jasny br±z (tak wygl±da w ¶wietle naturalnym), ni to rudy (na zdjêciach gdzie ¶wieci³o s³oñce to wrêcz marchewa ), ni to blond (tak wygl±da w ¶wietle ¿arówkowym).

chcia³abym je zafarbowaæ na co¶ zbli¿onego do mojego naturalnego odcienia (by odrosty nie by³y widoczne) i niewpadaj±cego w rudo¶æ - bo jak dot±d wszystkie farby typu z³oty/jasny br±z wyp³ukiwa³y siê na rudo. taki ciemny blond, ale mniej mysi, mo¿e bardziej z³otawy. docelowo mo¿e powróci³abym zupe³nie do swojego koloru.

wola³abym na razie farby drogeryjne/apteczne, bo nie za bardzo mogê sobie pozwoliæ na koloryzacjê u fryzjera w tym momencie przygl±da³am siê farbom Joanny (odcieñ s³odkie cappuccino) i Color&Soin (tylko tu ju¿ nie wiem jaki)...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg blond1.jpg (57,5 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg blond2.jpg (20,8 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg teraz1.jpg (20,7 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg teraz2.jpg (7,8 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg teraz3.jpg (33,8 KB, 5 za³adowañ)
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 19:45   #3800
lolkafasolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 206
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Hej! Czy da siê w domu uzyskaæ kolor jak u Jennifer Aniston? Je¶li tak to jak± farb±?
Nie staæ mnie na koloryzacjê u fryzjera, w³osy mam naturalnego koloru, za¶ koñcówki (ok. 10 cm)e s± ja¶niejsze, nie widaæ tego na zdjêciu, ale farbowa³am jakim¶ br±zem ok 1,5roku temu..Proszê o porady
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mój kolor.jpg (16,7 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kolor w³osów.jpg (26,7 KB, 11 za³adowañ)
lolkafasolka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:04   #3801
enye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 29
Z blondu na br±z - wybór farby

Witam

Mam problem z wyborem farby, któr± mog³abym przyciemniæ blond w³osy.
Obecnie na w³osach mam jasny blond, kolor 11V z Matrixa. Zdecydowa³am siê wróciæ do mojego naturalnego koloru w³osów - br±zu. Zastanawiam siê jakiej farby u¿yæ by uzyskaæ jasny lub ¶redni br±z (najwa¿niejsze by nie by³ czarny ). My¶lê nad farb± z Garniera, Color Sensation 5.0 "¦wietlisty jasny br±z". Mo¿e mia³y¶cie jakie¶ do¶wiadczenia w³a¶nie z t± farb± lub z inn± przyciemniaj±c blond do br±zu i mog³yby¶cie mi co¶ doradziæ?
enye jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 11:29   #3802
English Breakfast
Raczkowanie
 
Avatar English Breakfast
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Do³±czam siê do w±tku
Jak uzyskam taki kolor, albo chocia¿ bardzo zbli¿ony?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-launch-kardashian-kollection-01.jpg (136,0 KB, 28 za³adowañ)
English Breakfast jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:37   #3803
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: Z blondu na br±z - wybór farby

Hej Z moich do¶wiadczeñ br±z jaki by nie by³, zawsze wyjdzie mocniejszy i ciemniejszy na rozja¶nianych w³osach. Od siebie radzi³abym Ci zacz±æ przyciemnianie od farby w kolorze ciemny blond
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:45   #3804
Mariposa58
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa58
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 55
Question Farby do w³osów, które nie nadaj± refleksów

Czy znacie jakie¶ dobre farby, które nie nadaj± ¿adnych refleksów? Ostatnio u¿ywa³am Garniera Nutrisse Ultra Color i Color Naturals w odcieniu 4.15 mro¼ny kasztan. Przy wyj¶ciu na s³oñce wychodzi³ z tego kolor bordowy. Mój naturalny kolor, to ciemny blond. W najbli¿szym czasie zamierzam przefarbowaæ siê na czarno, ale chcê ¿eby to rzeczywi¶cie by³a czerñ, a nie co chwila inny kolor, zale¿nie, gdzie siê stanie. Mo¿ecie mi poleciæ jakie¶ farby w kolorze ciemny br±z i czarnym?
Mariposa58 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-31, 14:29   #3805
Elanor
Przyczajenie
 
Avatar Elanor
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Z blondu na br±z - wybór farby

To ja sie podczepie pod w±tek. Mam naturalne w³osy na poziomie 8, z³otawe, bez siwych. Chcia³am je przyciemniæ o jakies 2 tony i uzyskaæ jasny br±z o lekko ch³odnym refleksie (bardziej pasowa³by do mojej zimowej urody). Pierwsze farbowanie powierzy³am fryzjerce, która na³o¿y³a mi farbe z amoniakiem 6.01. Kolor wyszed³ jasniejszy od zak³adanego (na poziomie 7) i z brzydkim zielonym refleksem. Ju¿ po tygodniu ratowa³am siê Castingiem 6.13 Mro¼ne Mochaccino. Wyszed³ kolor niemal jak na opakowaniu, ale jednak mniej br±zowy, a bardziej zszarza³y. Efekt nawet mi siê spodoba³, ale w ci±gu 3 tygodni wyp³uka³ do sp³owia³ego rudo-br±zu. Pojawi³y siê odrosty, które potraktowa³am tym samym Castingiem i na 5 minut farbê przeciagne³am te¿ na cale w³osy. No i teraz kolor jest znów w miarê ok, ale odrosty ci±gle s± ja¶niejsze i wyró¿niaja siê. Wiem, ¿e to by³o do przewidzenia, ale teraz zastanawiam sie jak to wyrównaæ. Jakiego odcienia mam u¿yæ, by odrosty przesta³y byæ widoczne i kolor byl równomierny? Mo¿e czago¶ na poziomie 5?
Elanor jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-31, 17:32   #3806
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 262
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

czy mogê u¿yæ farby opalizuj±cej np. majirel 9.22 lub 8.2 na moich w³osach? czy wyjdzie zieleñ?

d±¿ê do be¿u, co¶ jak na drugim zdjêciu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w1.jpg (23,7 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg cd.jpg (26,1 KB, 32 za³adowañ)
cold one jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-31, 17:36   #3807
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Farby do w³osów, które nie nadaj± refleksów

Musisz braæ farby z zerem po kropce- daj± kolory naturalne. Bordowy refleks mia³a¶ przez 5 po kropce .
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-31, 17:49   #3808
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tomeeek99 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¿eli wiesz to mo¿esz podaæ te ciemniejsze i ja¶niejsze, ale g³ównie chodzi mi o te ciemniejsze.
Szukaj karmelowego albo miodowego blondu

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiencja Poka¿ wiadomo¶æ
proszê o pomoc

naturalnie jestem typow±, "mysi±" ciemn± blondynk±. w³osy wygl±da³y ³adnie gdy z³apa³y s³oneczne refleksy (zdjêcie 1), ale przez wiêkszo¶æ roku to taki pospolity, nijaki odcieñ (zdjêcie 2). po kilkuletnich farbowaniach na ró¿ne odcienie mam na g³owie dziwny odcieñ: ni to jasny br±z (tak wygl±da w ¶wietle naturalnym), ni to rudy (na zdjêciach gdzie ¶wieci³o s³oñce to wrêcz marchewa ), ni to blond (tak wygl±da w ¶wietle ¿arówkowym).

chcia³abym je zafarbowaæ na co¶ zbli¿onego do mojego naturalnego odcienia (by odrosty nie by³y widoczne) i niewpadaj±cego w rudo¶æ - bo jak dot±d wszystkie farby typu z³oty/jasny br±z wyp³ukiwa³y siê na rudo. taki ciemny blond, ale mniej mysi, mo¿e bardziej z³otawy. docelowo mo¿e powróci³abym zupe³nie do swojego koloru.

wola³abym na razie farby drogeryjne/apteczne, bo nie za bardzo mogê sobie pozwoliæ na koloryzacjê u fryzjera w tym momencie przygl±da³am siê farbom Joanny (odcieñ s³odkie cappuccino) i Color&Soin (tylko tu ju¿ nie wiem jaki)...
Co do Color&Soin- wziê³abym 7N. Co do s³odkiego cappuchino- mogê Ci spokojnie poleciæ. Niska cena, bardzo naturalny efekt. Mo¿esz sobie zobaczyæ w google grafika jak wychodzi.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez lolkafasolka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! Czy da siê w domu uzyskaæ kolor jak u Jennifer Aniston? Je¶li tak to jak± farb±?
Nie staæ mnie na koloryzacjê u fryzjera, w³osy mam naturalnego koloru, za¶ koñcówki (ok. 10 cm)e s± ja¶niejsze, nie widaæ tego na zdjêciu, ale farbowa³am jakim¶ br±zem ok 1,5roku temu..Proszê o porady
Jasne, ¿e siê da. Ale Ty masz blond/br±z na poziomie 7. Jennifer to raczej 9. W zwi±zku z czym ja bym zaczê³a od lekkiej k±pieli rozja¶niaj±cej, a potem mieszanka miodowego blondu z ciut ciemniejszym karmelem .

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez English Breakfast Poka¿ wiadomo¶æ
Do³±czam siê do w±tku
Jak uzyskam taki kolor, albo chocia¿ bardzo zbli¿ony?
Ciemna czekolada / ciemny czekoladowy br±z. Szukaj poziomu 3.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez cold one Poka¿ wiadomo¶æ
czy mogê u¿yæ farby opalizuj±cej np. majirel 9.22 lub 8.2 na moich w³osach? czy wyjdzie zieleñ?

d±¿ê do be¿u, co¶ jak na drugim zdjêciu
Ja bym prêdzej wziê³a 8.2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-01, 05:47   #3809
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Czy farbowa³a która¶ z Was w³osy - henn± Venita nr 1 s³oneczny blond?
K³adziony na jasny blond.

Je¶li tak to jak rezultaty? wzmocni³o ¿ó³ty kolor czy nic nie zrobi³o ?

W internecie nie mogê znale¼æ ani 1 zdjêcia z tym odcieniem nr 1 s³oneczny blond
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-07, 16:14   #3810
hoya18
Przyczajenie
 
Avatar hoya18
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: gdañsk
Wiadomo¶ci: 3
Znudzona czerni±!

Hejka wszystkim Specjalnie za³o¿y³am konto na wiza¿u, bo ju¿ zupelnie nie wiem co zrobic z kolorem moich wlosow Ju¿ od d³u¿szego czasu farbowa³am w³osy czarnymi farbami i juz mam ich po prostu do¶æ. Najbardziej tego, ¿e strasznie mnie postarzaj±. Chcia³abym uzyskaæ jasny br±z i my¶la³am o k±pieli rozja¶niaj±cej, ale nie wiem jak siê za to zabrac;p
20110707_goo_hara_1.jpgbr±z.jpg Ktos pomo¿e?korean-sweet-hair-band-cute-pearl-beads-head.jpgsuzy.jpg
hoya18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.