Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-07-21, 22:06   #691
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

hmm, to moze sprobuj farb vitalitys, one mocno i ladnie rozjasniaja. w moim przypadku potrafily odrosty jasny blond zrobic bez problemu . to sa najlatwiej rozjasniajace w mojej opinii farby z rudosci
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-21, 22:09   #692
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Odp: Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
hmm, to moze sprobuj farb vitalitys, one mocno i ladnie rozjasniaja. w moim przypadku potrafily odrosty jasny blond zrobic bez problemu . to sa najlatwiej rozjasniajace w mojej opinii farby z rudosci
A naturê masz na jakim poziomie??
Ta farba to profesjonalna jest??
Wysy³ane z mojego LG-E610 za pomoc± Tapatalk 2
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016

Edytowane przez olena90
Czas edycji: 2013-07-21 o 22:10
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-21, 22:29   #693
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

w czasie jak farbowalam vitalitys mialam nature na poziomie 6-7, to sa profesjonalne farby. zdecydowanie w mojej opinii najlatwiej rozjasniaja, na tym watku uzywa ich kathy, ktora nature ma na poziomie 5 lub 4 z tego co pamietam
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-21, 22:33   #694
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Odp: Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
w czasie jak farbowalam vitalitys mialam nature na poziomie 6-7, to sa profesjonalne farby. zdecydowanie w mojej opinii najlatwiej rozjasniaja, na tym watku uzywa ich kathy, ktora nature ma na poziomie 5 lub 4 z tego co pamietam
Ja mam na poziomie 6-7. I 9% ledwo je rusza. Chocia¿ rozja¶nianie z czarnego do kurczakowego na 9% wodzie posz³o g³adko. A teraz?? Wygl±dam jakbym mia³a ombre czerwone na swoim naturalnym kolorze

Wysy³ane z mojego LG-E610 za pomoc± Tapatalk 2
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-23, 16:08   #695
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cze¶æ Dziewczyny
Zgodnie z Waszymi poradami kupi³am sobie szampon i od¿ywkê z Garniera (na razie testujê), ale dzisiaj wypatrzy³am w ma³ej drogerii w moim mie¶cie maski Kallosa kojarzê, ¿e niektóre z Was je u¿ywa³y/u¿ywaj± macie jakie¶ konkretne typy co do tego jak± maskê Kallosa wybraæ (np. miodowy, owocowy, itd) ?
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-23, 22:00   #696
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Odp: Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny
Zgodnie z Waszymi poradami kupi³am sobie szampon i od¿ywkê z Garniera (na razie testujê), ale dzisiaj wypatrzy³am w ma³ej drogerii w moim mie¶cie maski Kallosa kojarzê, ¿e niektóre z Was je u¿ywa³y/u¿ywaj± macie jakie¶ konkretne typy co do tego jak± maskê Kallosa wybraæ (np. miodowy, owocowy, itd) ?
Ja mam z Kallosa arganow± przeznaczon± do wlosow farbowanych. Bardzo ladnie nawilza wlosy i nie ma trudnosci z rozczesywaniem

Wysy³ane z mojego LG-E610 za pomoc± Tapatalk 2
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-23, 22:05   #697
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

ja mam Kallosa z keratyn± i z ³o¿ysk ro¶linnych - obydwie s± fajne
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 10:58   #698
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dobry_fryzjer Poka¿ wiadomo¶æ
witam serdecznie mia³am styczno¶æ z farbami by fama, s± wydajne bo rozrabia siê je 1:2 ale kolory s± matowe a w³osy jak u barbie..... polecam koloryzacje farbami Artistique Experience zawieraj± jedynie 0,02% amoniaku wiêc tak jakby go nie by³o ma³o tego do zmycia farby po zastosowaniu nie u¿ywamy szamponu i od¿ywki bo w sk³adzie farby s± substancje myj±ce oraz pêcherzyki powietrza spulchniaj±ce farbê , kolor jest boski, w³osy nasycone kolorem w dotyku jakby wype³nione od ¶rodka ........ je¶li chodzi o rudo¶ci osobi¶cie wybieram 8.46 i mieszam z primer copper e plus woda 6% odrost a 4%koñce. do pielêgnacji koloru tym bardziej latem u¿ywam HEAVY COLORS orange z ARTISTIQUE jest to pielêgnacyjna od¿ywka z rudym pigmentem dziêki której kolor jest ¶wie¿y nawet przez 3 miesi±ce ale to w zale¿no¶ci od tego jak szybko rosn± nam w³osy........ powodzenia drogie wiewióreczki si³a koloru z wami

a gdzie to cudo mozna kupic ? mam na mysli heavy colors...

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny
Zgodnie z Waszymi poradami kupi³am sobie szampon i od¿ywkê z Garniera (na razie testujê), ale dzisiaj wypatrzy³am w ma³ej drogerii w moim mie¶cie maski Kallosa kojarzê, ¿e niektóre z Was je u¿ywa³y/u¿ywaj± macie jakie¶ konkretne typy co do tego jak± maskê Kallosa wybraæ (np. miodowy, owocowy, itd) ?
ja z Kallosa mialam te blekitna ( te co pachnie jak budyn) a teraz mam te fioletowa niby agranowa ( obok arganu to to nawet nie stalk- w skladzie nie mago ani kropelki). i musze przyznac, ze ok, maski moze nieco nawilzaja i u,atwiaja rozczesywanie- ta pierwsza w dodatku pachnie bosko, czego nie mozna powiedziec o pseudo- arganowej, ktora az smierdzi sztucznoscia.
ale efektu wow nie mialam po zadnej z nich- zreszta pewnie za wiele sie nie mozna spodziewac po tak tanich maskach.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-24, 14:44   #699
pyrtolinka
Raczkowanie
 
Avatar pyrtolinka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cze¶æ Kobitki!

Jestem tu nowa i chcia³abym prosiæ Was o rade. Aktualnie mam kolor jak na zdjêciu nr 1 plus odrost w kolorze naruralnego, typowego mysiego ciemnego blondu. Chcia³abym uzyskac kolor jak na zdjeciu nr 2 (moze byc ciut ciemniejszy). Zastanawia³am sie nad vitalitys 7.44 i 8.44 w proporcji 2:1. Zale¿y mi na tym, aby unikn±æ czerwonego poblasku po farbowaniu. Czy woda 3%? wystarczy zarówno na odrost jak i reszte w³osów?

Pozdrawiam serdecznie!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg aktualne.jpg (23,5 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (92,0 KB, 46 za³adowañ)

Edytowane przez pyrtolinka
Czas edycji: 2013-07-24 o 14:48
pyrtolinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-24, 16:19   #700
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

3 na odrost bêdzie za s³aba, proponujê Ci 6. Ja te¿ mam mysi ciemny blond i te¿ 6 robiê.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-25, 09:41   #701
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

czesc wszystkim pokazywalam wam jakis czas temu jaka mam dlugosc wlosow i mam pytanie do wszystkich uzywajacych garniera 7.40 - myslicie, ze jedno opakowanie tej farby spokojnie starczy na pokrycie moich wlosow? bo wolalabym, zeby potem obylo sie bez plam, pasemek i innych takich bo jezeli jedno to dzisiaj farbuje ;D
dianesullivan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 13:10   #702
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Poka¿ wiadomo¶æ
czesc wszystkim pokazywalam wam jakis czas temu jaka mam dlugosc wlosow i mam pytanie do wszystkich uzywajacych garniera 7.40 - myslicie, ze jedno opakowanie tej farby spokojnie starczy na pokrycie moich wlosow? bo wolalabym, zeby potem obylo sie bez plam, pasemek i innych takich bo jezeli jedno to dzisiaj farbuje ;D
A geste masz w³osy?
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-26, 19:17   #703
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1 305
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Poka¿ wiadomo¶æ
czesc wszystkim pokazywalam wam jakis czas temu jaka mam dlugosc wlosow i mam pytanie do wszystkich uzywajacych garniera 7.40 - myslicie, ze jedno opakowanie tej farby spokojnie starczy na pokrycie moich wlosow? bo wolalabym, zeby potem obylo sie bez plam, pasemek i innych takich bo jezeli jedno to dzisiaj farbuje ;D
na moje oko powinno starczyæ, do¶æ wydajne s± te farby

a ja mam pytanko dotycz±ce tej farby w³a¶nie jaki tam jest oxy? bo powywala³am wszystkie opakowania a siê nad tym dzisiaj zastanawia³am
__________________

chudelatte jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-27, 17:02   #704
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

uzylam jednak 2 opakowan, i bardzo sie z tego ciesze, bo jedno to byloby jednak za malo kolor jak na moj gust wyszedl zbyt czerwonawy i licze, ze szybko sie spierze do ladniejszego odcienia <swoja droga licze na taki, jaki ma chudelatte ;D>
wlosy mam bardzo malutko niestety, ale troche podrosly wiec ciezko byloby dobrze rozprowadzic na koncach a tak to wcale nie musialam sb zalowac
nie mam pojecia ile one maja, bo po farbowaniu od razu wyrzucilam opakowania ...
dianesullivan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-27, 17:34   #705
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1 305
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Poka¿ wiadomo¶æ
uzylam jednak 2 opakowan, i bardzo sie z tego ciesze, bo jedno to byloby jednak za malo kolor jak na moj gust wyszedl zbyt czerwonawy i licze, ze szybko sie spierze do ladniejszego odcienia <swoja droga licze na taki, jaki ma chudelatte ;D>
wlosy mam bardzo malutko niestety, ale troche podrosly wiec ciezko byloby dobrze rozprowadzic na koncach a tak to wcale nie musialam sb zalowac
nie mam pojecia ile one maja, bo po farbowaniu od razu wyrzucilam opakowania ...
ech mo¿e znajdê to info jak przeszukam dok³adnie w±tek, bo wydaje mi siê, ¿e kto¶ kiedy¶ pisa³ o tym...

ta czerwonawo¶æ powinna szybko zej¶æ prognozujê, ¿e po 2-3 myciach bêdzie dzika rudo¶æ

a ja aktualnie mam szaro-buro-¿o³to-pomarañczowe nie wiadomo co na g³owie (2 miesi±ce od ostatniego farbowania)
P³omienna Iskra zakupiona czeka grzecznie na wypróbowanie, ale trochê siê bojê i dlatego zwlekam a jeszcze naszed³ mnie jaki¶ chory pomys³, ¿eby siê waln±æ na ró¿owo wiêc mo¿e najpierw ró¿, a jak ju¿ bêdê wygl±da³a jak debil, to siê bêdê t± Iskr± ratowaæ...
__________________

chudelatte jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-27, 20:46   #706
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

a powiem ci szczerze, ze uzywalam kiedys tej iskierki i nie specjalnie bylam zadowolona z tej farby. ladnie wyglada na opakowaniu, na wlosach wychodzi inaczej <u mnie wyszla ciemna a potem sie wyplukala, ale nie przechodzila do tonacji z opakowania a po prostu bladla> no i mialam po tym stosunkowo przesuszone wlosy. co do rozowych - kolorowe wlosy sa w porzadku i znam dziewczyny, ktorym dajmy na to wlasnie rozowy pasuje znacznie lepiej niz np braz czy rudy jakbys byla wroclawianka moglabys w dominikanskiej zobaczyc dziewczyne z inglota, ktora wlasnie chodzila w fioletowych/rozowych i tym podobnych wlosach i wygladala swietnie teraz jest brunetka i wyglada w tym kolorze nijako

hm a co do tego, ze nie farbowalas wlosow - znasz moze jakas dobra odzywke, maske badz inny sposob zeby kolor byl dalej intenstywny? farbowalam wlosy miesiac temu i wczoraj, i loreal dosc szybko mi sie wyplukal z tym, ze spodziewalam sie tego bo pierwszy raz zmienialam kolor od dlugiego czasu a wyjsciowym odcieniem byl blond

wlasnie umylam wlosy pierwszy raz po farbowaniu, licze, ze masz racje i za kilka dni bd miec sliczny rudy
dianesullivan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-27, 20:49   #707
Spie_w_szafie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej, Ja farbuje w³osy ca³y czas farb± z joanny- p³omienna iskra. i o to efekt. Na swoje wlosy u¿y³am 3 opakowañ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1001878_628500550508367_910019059_n.jpg (21,9 KB, 92 za³adowañ)
__________________
K I N G A

Edytowane przez Spie_w_szafie
Czas edycji: 2013-07-27 o 20:50
Spie_w_szafie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-28, 01:24   #708
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1 305
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Poka¿ wiadomo¶æ
a powiem ci szczerze, ze uzywalam kiedys tej iskierki i nie specjalnie bylam zadowolona z tej farby. ladnie wyglada na opakowaniu, na wlosach wychodzi inaczej <u mnie wyszla ciemna a potem sie wyplukala, ale nie przechodzila do tonacji z opakowania a po prostu bladla> no i mialam po tym stosunkowo przesuszone wlosy. co do rozowych - kolorowe wlosy sa w porzadku i znam dziewczyny, ktorym dajmy na to wlasnie rozowy pasuje znacznie lepiej niz np braz czy rudy jakbys byla wroclawianka moglabys w dominikanskiej zobaczyc dziewczyne z inglota, ktora wlasnie chodzila w fioletowych/rozowych i tym podobnych wlosach i wygladala swietnie teraz jest brunetka i wyglada w tym kolorze nijako

hm a co do tego, ze nie farbowalas wlosow - znasz moze jakas dobra odzywke, maske badz inny sposob zeby kolor byl dalej intenstywny? farbowalam wlosy miesiac temu i wczoraj, i loreal dosc szybko mi sie wyplukal z tym, ze spodziewalam sie tego bo pierwszy raz zmienialam kolor od dlugiego czasu a wyjsciowym odcieniem byl blond

wlasnie umylam wlosy pierwszy raz po farbowaniu, licze, ze masz racje i za kilka dni bd miec sliczny rudy
u ka¿dego inaczej to wszystko wychodzi, ka¿demu co innego pasuje... ech...póki nie spróbujê wszystkiego to nie bêdê wiedzia³a co i jak ja generalnie lubiê mieæ co¶ ¿arówiastego na g³owie

pisa³am tutaj chyba ca³kiem niedawno, ¿e do od¶wie¿enia koloru zdarza mi siê u¿ywaæ szamponetek, a ta k poza tym to nie mam niestety ¿adnego sposobu na zatrzymanie intensywno¶ci koloru... co¶ tam czyta³am o szamponach i maskach podtrzymuj±cych kolor, ale osobi¶cie nie u¿ywam...
__________________

chudelatte jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-28, 19:11   #709
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

no nic to bd sobie testowac i zobacze co mi z tego wyjdzie po paru farbowaniach kolor i tak bd trwalszy nioz na poczatku bo poprzednim razem sie bardzo wyplukal. a co do wyplukiwania, mowilas ze garnier 7.40 po kilku myciach schodzi do ladnego koloru. a ile mniej wiecej czasu sie trzyma?

btw. moze i rozowy bd ci pasowac jak zrobisz wrzuc zdjecie;D
dianesullivan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 21:12   #710
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1 305
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hmm... ciê¿ko mi powiedzieæ ile siê trzyma, ale schodzi do¶æ równomiernie i nawet trochê wyp³ukany wygl±da ca³kiem ³adnie jak dla mnie po miesi±cu ci±gle by³ "zadowalaj±cy" mimo odrostów

jak zrobiê to na pewno wrzucê
__________________

chudelatte jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-29, 18:01   #711
Maroonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 162
Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Jej dziewczyny ale macie piekne rude wlosy!!moje ostatnio troche wyplowialy od slonca (naturalne) i nie wiem czym je potraktowac macie jakis sposob?


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maroonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-30, 11:45   #712
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maroonka Poka¿ wiadomo¶æ
Jej dziewczyny ale macie piekne rude wlosy!!moje ostatnio troche wyplowialy od slonca (naturalne) i nie wiem czym je potraktowac macie jakis sposob?


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aaah zazdroszcze naturalnym rudzielcom!

mysle, ze mozesz te odzywke z Vitalis wyprobowac do rudych wlosow. Ona koloryzuje nieco...wiec akurat na lato bylaby dla Ciebie idealna.
Efekt utrzymuje sie do kilku myc.
jest bardzo lagodna i nie niszczy wlosow.
Ja jej uzywam jak mi kolor juz wyplowieje, a nie chce jeszcze traktowac wlosow nowa farba..
kosztuje ok 50 zl na allegro, jest dosc wydajna


p.s no i trzeba pamietac, ze latem nalezy dbac o wlosy, i te farbowane i naturalne..Ja mam olejek z filtrami i jak wychodze na dluzej na zewnatrz jak prazy slonce to nim spryskuje wlosy- musze przyznac, ze to pierwsze lato, kiedy moje wlosy sa w dobrym stanie!
a mieszkam w alpach, wiec slonce i promienie uv sa tu duzo mocniejsze....

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Poka¿ wiadomo¶æ
no nic to bd sobie testowac i zobacze co mi z tego wyjdzie po paru farbowaniach kolor i tak bd trwalszy nioz na poczatku bo poprzednim razem sie bardzo wyplukal. a co do wyplukiwania, mowilas ze garnier 7.40 po kilku myciach schodzi do ladnego koloru. a ile mniej wiecej czasu sie trzyma?

btw. moze i rozowy bd ci pasowac jak zrobisz wrzuc zdjecie;D
pytanie typu: ile sie komu kolor trzyma jest dosc trudnym pytaniem, bo to jak kolor bedzie siedzialna Twoich wlosach zalezy od struktury wlosa, kondycji, od czestotliwosci mycia, a takze od sposobu dbania o nie....Wydaje mi sie, ze nie mozna porownywac tego, w jaki sposob i jak szybko nam sie farba wyplukuje...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-30, 16:28   #713
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1 305
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Poka¿ wiadomo¶æ
btw. moze i rozowy bd ci pasowac jak zrobisz wrzuc zdjecie;D
nie poka¿ê jak mi siê komponuje z twarz±, bo mi siê nie chce pyska ogarniaæ, ale zrobi³am sobie co¶ takiego... na zdjêciu to chyba bardzo czerwono wygl±da, a w rzeczywisto¶ci to oczodajny ró¿ z prze¶witami rudego... du¿o tych prze¶witów niestety i ¶rednio to na ¿ywo wygl±da, ale spróbujê to poprawiæ, pocieszyæ siê trochê z szalonych w³osów, a pó¼niej powrót do rudo¶ci
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2015-02-04 o 18:18
chudelatte jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-30, 17:56   #714
convincemyself
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Witajcie, chcia³abym siê przefarbowaæ na taki ciemny rudy. Zastanawiam siê jak± farbê u¿yæ. My¶la³am nad garnier olia miodowa mied¼. Czy która¶ mo¿e farbowa³a w³osy t± farb±? Mam d³ugie w³osy, nie chce ich zniszczyæ, teraz s± koloru taki miodowy blond.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ff91 (1).jpg (23,5 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 642.jpg (18,4 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dlugie-rude-wlosy-likely-pl-9da47cde.jpg (48,3 KB, 22 za³adowañ)
__________________
I need your love.
convincemyself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-30, 18:03   #715
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chudelatte Poka¿ wiadomo¶æ
nie poka¿ê jak mi siê komponuje z twarz±, bo mi siê nie chce pyska ogarniaæ, ale zrobi³am sobie co¶ takiego... na zdjêciu to chyba bardzo czerwono wygl±da, a w rzeczywisto¶ci to oczodajny ró¿ z prze¶witami rudego... du¿o tych prze¶witów niestety i ¶rednio to na ¿ywo wygl±da, ale spróbujê to poprawiæ, pocieszyæ siê trochê z szalonych w³osów, a pó¼niej powrót do rudo¶ci
wow ale efekt!! cudnie Ci to wyszlo!!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-30, 19:30   #716
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez convincemyself Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie, chcia³abym siê przefarbowaæ na taki ciemny rudy. Zastanawiam siê jak± farbê u¿yæ. My¶la³am nad garnier olia miodowa mied¼. Czy która¶ mo¿e farbowa³a w³osy t± farb±? Mam d³ugie w³osy, nie chce ich zniszczyæ, teraz s± koloru taki miodowy blond.
Ru jest pokazane jak wychodzi Syoss Z³ota Mied¼... Cos takiego masz na my¶li? Podejrzewam, ¿e ten z garniera olia podobnie wychodzi...
http://eowinymakijaze.blogspot.com/2...dz-6-76-i.html
http://kyariss.blogspot.com/2013/06/...3-miodowa.html
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-30, 19:47   #717
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chudelatte Poka¿ wiadomo¶æ
nie poka¿ê jak mi siê komponuje z twarz±, bo mi siê nie chce pyska ogarniaæ, ale zrobi³am sobie co¶ takiego... na zdjêciu to chyba bardzo czerwono wygl±da, a w rzeczywisto¶ci to oczodajny ró¿ z prze¶witami rudego... du¿o tych prze¶witów niestety i ¶rednio to na ¿ywo wygl±da, ale spróbujê to poprawiæ, pocieszyæ siê trochê z szalonych w³osów, a pó¼niej powrót do rudo¶ci
fajny ten kolor fakt, na zdjeciu jest bardziej arielkowy niz rozowy bo ona miala taki sam ale mi sie ogolnie bardzo twoje wlosy podobaja wiec jest ladny mysle, ze fakt, po poprawieniu bylby bardziej rozowy no i w kazdym razie poprawienie na pewno zrobi cos z przeswitami

a co do wyplukiwania sie: schodzi na ladny, rudy kolor, farbowalam sie w pt rano, wlosy umylam 3-4 razy <nie pamietam juz:P> i teraz jest to taki kolor jaki chcialam miec wiec jestem zadowolona na moj gust schodzi tez wolniej niz pure paprika ale tamten odcien podobal mi sie bardziej:< musze zobaczyc jak bd potem z trwaloscia tej farby, bo to jest tak jak Roux powiedziala + to, ze teraz jako wyjsciowy kolor mialam wyplowialy rudy a nie blond jak poprzednio. musze porownac garniera do loreala na spokojnie, bo na pewno jest lepszy pod wzgledem niszczenia i wysuszania wlosow no i jest korzystniejszy cenowo, zwlaszcza jak na moja biedna kieszen ;D ale czas pokaze jak bd garnier wygladal w przyszlosci
dianesullivan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-30, 22:04   #718
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (¦l±skie)
Wiadomo¶ci: 601
GG do Dikej
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chudelatte Poka¿ wiadomo¶æ
nie poka¿ê jak mi siê komponuje z twarz±, bo mi siê nie chce pyska ogarniaæ, ale zrobi³am sobie co¶ takiego... na zdjêciu to chyba bardzo czerwono wygl±da, a w rzeczywisto¶ci to oczodajny ró¿ z prze¶witami rudego... du¿o tych prze¶witów niestety i ¶rednio to na ¿ywo wygl±da, ale spróbujê to poprawiæ, pocieszyæ siê trochê z szalonych w³osów, a pó¼niej powrót do rudo¶ci
Czym uzyska³a¶ ten kolor?
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSI¡GNIÊTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
³ydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-30, 22:11   #719
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1 305
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Allwaves F888 + Stapiz oxy 9%
__________________

chudelatte jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-30, 22:51   #720
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Drogie rudow³ose Jakim szamponem koloryzuj±cym, a najlepiej szamponetk± (aby na razie zmieniæ kolor i jak by co siê zmy³) zrobiæ w³osy blond 8 / 9 poziom, aby wysz³o mniej wiêcej co¶ takiego jak w za³±czniku? Zale¿y mi, aby nie wysz³o jaskrawo. Bêdê bardzo wdziêczna za odpowied¼
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Holland-Roden-Teen-Choice-Awards-2011.jpg (57,9 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mg180yFl2h1qjx14xo1_500.jpg (35,0 KB, 33 za³adowañ)
__________________

,,
Wiêkszo¶æ ludzi jest silniejsza, ni¿ sami s±dz±. Tylko czasami zapominaj± o wierze."



wega1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.