Wynajem mieszkania w Warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-21, 23:53   #1
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532

Wynajem mieszkania w Warszawie


Wynajęcie ładnego mieszkania po rozsądnej cenie w dobrym miejscu graniczy tutaj z cudem. To co robią właściciele jest niesamowite... w życiu nie przyszłyby mi do głowy castingi, umawianie się i nie przychodzenie na spotkanie itp. Człowiek czuje sie jak przestępca a nie jak ktoś kto po prostu szuka mieszkania
Co zrobić i gdzie szukać mieszkania dla studentów? Może znacie dobre agencje, jakiś znajomych którzy chcą mieszanie wynająć cokolwiek! Radźcie proszę co zrobić żeby udało sie w końcu znaleźć coś naprawdę fajnego!
A może też szukacie mieszkania w Warszawie to możemy sobie razem pomagać, hm?
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 11:28   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Czyli co, nie da rady wynająć samodzielnie (czytaj: bez pomocy agencji) mieszkania w Warszawie ? Czemu ? Za dużo chętnych i zbyt mała podaż czy ... ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 21:48   #3
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kaja-sz Pokaż wiadomość
....
Co zrobić i gdzie szukać mieszkania dla studentów?
Proponuje portale z ogloszeniami: Domiporta, Gratka, Oferty.net , GazetaDom
(wpisz w google nazwy)

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 09:09   #4
AnaxiBia
Raczkowanie
 
Avatar AnaxiBia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 114
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Ja polecam także Gumtree.pl oraz Szybko.pl ( to na tej drugiej stronie znalazłam swoje mieszkanie). Szukałam ponad miesiąc... Coś okropnego... W poniedziałki i (chyba) środy wychodzi gazeta z ofertami ( "Oferty" albo jakoś tak....), ale praktycznie wszystko jest już wynajęte zanim gazeta z ogłoszeniem pojawi się w kiosku.... Życzę wytrwałości...
__________________
Czas drąży myśli,
To wściekłość i wrzask,
Ona wzbiera we snach,
Ona chwyta mnie w locie i
Powstrzymuje czyny.
AnaxiBia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 23:43   #5
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Doskonale o tym wszytkim wiem... znam serwisy gazety... ale porpstu jak ktos suzkał to wie co tu sie dzieje... dokaldnie... oferty z gazet znikaja znaim ona sie pojawia w kioskach...
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 16:59   #6
elaslonce
Przyczajenie
 
Avatar elaslonce
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 2
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

JA mam zamiar isc na studia zaoczne i do pracy w warszawie razem z kolezanka.
I tez chcialabym znalezc mieszkanie nie przez agencje. I to cud moze pomoc tylko. Do tego musimy znalezc jeszcze jedna osobe do dwu pokojowego mieszkania.
NIe wiem jak to zrobimy...
elaslonce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 11:08   #7
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

oj, ja wiem o czym mowisz! koncze teraz 1 rok i znow musze szukac:/ no po pristu az mi sie odechciewa. Agencje oszukują, a jak juz natknę się na ogloszenie prywatne to właściciel 2-pokojowego mieszkania w cenie 1500 zl absolutnie nie chce slyszeć o 3 osobach:/ no po prostu komedia. Te strony o ktorych pisały dziewczyny też nie są takie dobre bo wikszosc to i tak agencja:/
wczoraj sobie upatrzylam na necie kilka mieszkan, dzis rano dzwonie i wszystko to agencje:/ Nie wiem juz co mam robic...
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 13:20   #8
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

A ja po ponad 2 miesiace szukalam mieszkania przez wszystkie te serwisy. Zazwyczaj przy normalnej cenie trafialam na agencje naciagaczy, co chcieli kase przed pospisaniem umowy za pomoc z znalezieniu mieszkania - nie korzystalam i odradzam. Z tego co wiem rzadko znajduja mieszkanie.
Udalo mi sie znalezc mieszkanie dzieki pomocy znajomej, przez inne forum, w rozsadnej cenie a mieszkanie jest naprawde sliczne
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 13:04   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Cytat:
Napisane przez zielonka88 Pokaż wiadomość
oj, ja wiem o czym mowisz! koncze teraz 1 rok i znow musze szukac:/ no po pristu az mi sie odechciewa. Agencje oszukują, a jak juz natknę się na ogloszenie prywatne to właściciel 2-pokojowego mieszkania w cenie 1500 zl absolutnie nie chce slyszeć o 3 osobach:/ no po prostu komedia. Te strony o ktorych pisały dziewczyny też nie są takie dobre bo wikszosc to i tak agencja:/
wczoraj sobie upatrzylam na necie kilka mieszkan, dzis rano dzwonie i wszystko to agencje:/ Nie wiem juz co mam robic...
troche to dziwne ,sama wynajmuje mieszkanie 3 pokojowe ,zglosil sie chetny ,cena mu odpowiadala a mnie nie interesuje ile osob bedzie tam mieszkac ,umowa podpisana na niego plus wppisane osoby zamieszkujace oficjalnie czy wiecej tam bedzie osob ?nie wiem ,z mojej strony mam umowe i interesuje mnie tylko czy placa.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 19:35   #10
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
A ja po ponad 2 miesiace szukalam mieszkania przez wszystkie te serwisy. Zazwyczaj przy normalnej cenie trafialam na agencje naciagaczy, co chcieli kase przed pospisaniem umowy za pomoc z znalezieniu mieszkania - nie korzystalam i odradzam. Z tego co wiem rzadko znajduja mieszkanie.
Udalo mi sie znalezc mieszkanie dzieki pomocy znajomej, przez inne forum, w rozsadnej cenie a mieszkanie jest naprawde sliczne
Hej ja tez szukam mieszkania od ponad miesiąca i nic nie moge znalezc. Moglabys podac link do forum przez ktore znalazlas mieszkanie, moze mi tez pomoze, bo trace juz nadzieje a myslalam ze od lipca na wakacje latwiej znalezc mieszkanie bo wiekszosc wraca do domow a tu sa one coraz drozsze
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 10:18   #11
frodo75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 99
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

reklama

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-12-04 o 10:09
frodo75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 18:50   #12
gakd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Cytat:
Napisane przez frodo75 Pokaż wiadomość
"Troszeczkę" odkopane, ale to mi się pojawiło w wynikach wyszukiwania. Otóż mam do wynajęcia ( w zasadzie to ciocia ma) mieszkanie w Warszawie. Mieszkanko malutkie, ale umeblowane i wyposażone. Kontaktujcie się telefonicznie - 602417746. Fotki pod adresem:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/mieszkan...za-189019.html

W zasadzie, to ja się zastanawiam, jak Ty możesz "mieć do wynajęcia" TO właśnie mieszkanie, skoro ono jest moją własnością.

Proszę o usunięcie wpisu, ponieważ Frodo "robi" mi zbędną reklamę i niestety podszywa się pod kogoś, kto NIE JEST moją rodziną, NIE JESTEM jego ciocią (cóż za kłamstwo!!) nigdy nie widział mieszkania, a opisuje je. Ponadto, jakim prawem posługujesz się moim numerem telefonu?


Faktem jest, że mieszkanie jest do wynajęcia.
gakd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:48   #13
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gakd Pokaż wiadomość
W zasadzie, to ja się zastanawiam, jak Ty możesz "mieć do wynajęcia" TO właśnie mieszkanie, skoro ono jest moją własnością.

Proszę o usunięcie wpisu, ponieważ Frodo "robi" mi zbędną reklamę i niestety podszywa się pod kogoś, kto NIE JEST moją rodziną, NIE JESTEM jego ciocią (cóż za kłamstwo!!) nigdy nie widział mieszkania, a opisuje je. Ponadto, jakim prawem posługujesz się moim numerem telefonu?


Faktem jest, że mieszkanie jest do wynajęcia.
heheeh, czyżby świat był aż tak maleńki?
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:41   #14
gakd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
heheeh, czyżby świat był aż tak maleńki?
Tak, jest aż tak maleńki, a kłamstwo ma krótkie nogi, ponieważ zadzwoniła do mnie osoba w sprawie ogłoszenia i powiedziała, że zapewne jestem tą "ciocią" której ktoś chce wynająć mieszkanie na wizaz.pl zdziwiłam się, poszukałam i znalazłam
gakd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:53   #15
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Dobre! W ten sposób pewnie złowiłaś pracownika agencji marketingu szeptanego, który dostaje kasę za sianie linkami do tego portalu w miejscach takie jak nasze.

Krótkie nóżki, proszę NIE-cioci, ma oszustwo

p.s. Pracownikowi w nagrodę - blokuję stronę www jako spamera.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:18   #16
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobre! W ten sposób pewnie złowiłaś pracownika agencji marketingu szeptanego, który dostaje kasę za sianie linkami do tego portalu w miejscach takie jak nasze.

Krótkie nóżki, proszę NIE-cioci, ma oszustwo

p.s. Pracownikowi w nagrodę - blokuję stronę www jako spamera.
No to pięknie

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez gakd Pokaż wiadomość
Tak, jest aż tak maleńki, a kłamstwo ma krótkie nogi, ponieważ zadzwoniła do mnie osoba w sprawie ogłoszenia i powiedziała, że zapewne jestem tą "ciocią" której ktoś chce wynająć mieszkanie na wizaz.pl zdziwiłam się, poszukałam i znalazłam
Witamy na Wizażu hihi
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 15:13   #17
adiraelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 12
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

PILNIE poszukujemy z koleżanką spokojnej współlokatorki, studentki WUM (lub UW, tak żeby dana osoba nie narzekała na odległość), najlepiej pierwszego roku, do kawalerki 32 m2. Mieszkanie znajduje się przy ul. 1 Sierpnia, zatem około 2 km od naszego wydziału, czynsz około 400-500 zł. Znacie kogoś kto potrzebuje miszkania? Jestesmy nastawione na oszczędzanie, natomiast nasi sąsiedzi- na ciszę  więcej info: adiraelle@gmail.com lub GG: 45738953
adiraelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 22:21   #18
miss_glamorazzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Odświeżam wątek, ktoś coś wie? Może powstały jakieś serwisy ułatwiające szukanie? Marzy mi się takie miejsce, gdzie młodzi ludzie wymieniają się fajnymi ogłoszeniami
miss_glamorazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 21:05   #19
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Podbijam wątek, ale jako (wieloletnia) wizażystka, która ma do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Saskiej Kępie (Al. Stanów Zjednoczonych)- 5 min na Politechnikę, 7 minut do Centrum. Mieszkanie jest po remoncie- nowe gładzie, cała kuchnia i łazienka nowe, nowe okna i podłogi, drzwi. Wysoki standard i do tego w pokojach klimatyzacja (założone nowe klimatyzatory).
Oczywiście najchętniej wynajęłabym jakimś wizażystkom
mob: 88 666 1955
albo zostawcie mi wiadomość na priv.
__________________
ania
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 22:59   #20
manilia
Zakorzenienie
 
Avatar manilia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 428
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

nieaktualne
__________________


Styczeń - Biżuteria Kruk Apart Yes
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1104321

Edytowane przez manilia
Czas edycji: 2014-10-09 o 22:59
manilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 10:18   #21
shpyo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Możecie jeszcze poszukać tutaj: http://warszawa.estancje.pl - mało znany serwis ale czasami pojawiają się ciekawe oferty.

Moim zdaniem trochę też termin zły na szukanie mieszkania - studenci, uczniowie szukają i oferty szybko stają się nieaktualne ;/

Ja szukałem w grudniu i było w czym wybierać.
shpyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 10:14   #22
lady944
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Hej , ja ze swojej strony mogę z całego serca polecić stronkę ***.pl . Ułatwia ona poszukiwanie mieszkania , bo nie musimy tracić czasu na przeglądanie różnych ofert. Pomogła już wielu osobom. Życzę rezultatów w poszukiwaniu mieszkania

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-09-13 o 21:25 Powód: usunięcie linku
lady944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 15:50   #23
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

To i ja dołączę. Od października zaczynam studiować w Warszawie i będę mieszkać z TŻ'tem . Potwierdzam, jest dużo oszustów, naciągaczy itp., ale można też znaleźć fajne mieszkania, tylko trzeba poświecić trochę czasu (nam się udało). Szukaliśmy od początku wakacji, przeglądaliśmy ogłoszenia na gumtree, trovit itp. Wpisywaliśmy kawalerka/mieszkanie bezpośrednio warszawa. Nie chcieliśmy przez agencję, gdyż już raz się tak prawie daliśmy oszukać. Mówią ci, żę daj 200 zł a oni ci znajdą mieszkania, a potem się okazuje, że podsyłają ci takie, które dziwnym trafem są już od 5 min wynajęte. Chociaż są też uczciwe agencję (wiem z doświadczenia), które pobierają prowizję, z regułu ok.50-100% czynszu dopiero przy podpisaniu umowy. Jednak my woleliśmy nie płacić agencji i znaleźć bezpośrednio od właściciela. Da się. Jako że do Warszawy mamy ok.400km postanowiliśmy pojechać jednego dnia pod koniec sierpnia, umówiliśmy ok.10 najlepszych mieszkań . Oszustom i krętaczom od razu dziękowaliśmy. Udało nam się wynająć, jesteśmy bardzo zadowoleni . Jak masz jakieś pytania to mogę postarać się pomóc, bo jestem dość na świeżo w temacie.
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:33   #24
Lenka_swd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Dziewczyny też całkiem niedawno szukałam mieszkania w stolicy. można poprzez fora, ale też spoko poszukać w innych miejscach np www.***.pl. Znalezienie fajnego mieszkania w Warszawie to rzecz trudna, ale możliwa

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-09-12 o 16:12
Lenka_swd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 11:27   #25
eweewe111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Dołączam się do wątku Od października zaczynam 2. rok studiów na PW. Od początku września próbuję znaleźć 2-pokojowe mieszkanie w rozsądnej cenie (w okolicach 1500zł). Niestety powoli zaczynam żałować, że nie zabrałam się za to o wiele wcześniej. Codziennie przeglądam gumtree, tablicę, gratkę, oferty i inne strony, gazety- albo odbiera ktoś z biura, albo wcale nie da się dodzwonić. Ostatnio udało mi się umówić na jeden dzień oglądanie 3 mieszkań, ale kilka godzin przed spotkaniem wszystkie okazały się już nieaktualne....

Dlatego jakby któraś z was, miała jakiekolwiek informacje na temat wolnego mieszkania do wynajęcia, albo nawet 2 pokoi w większym mieszkaniu, bardzo prosiłabym o kontakt.

Ewentualnie jakbyście miały jeszcze jakieś inne sprawdzone pomysły na szukanie mieszkania.

Z góry dziękuję za pomoc
eweewe111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 12:10   #26
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Cytat:
Napisane przez eweewe111 Pokaż wiadomość
Dołączam się do wątku Od października zaczynam 2. rok studiów na PW. Od początku września próbuję znaleźć 2-pokojowe mieszkanie w rozsądnej cenie (w okolicach 1500zł). Niestety powoli zaczynam żałować, że nie zabrałam się za to o wiele wcześniej. Codziennie przeglądam gumtree, tablicę, gratkę, oferty i inne strony, gazety- albo odbiera ktoś z biura, albo wcale nie da się dodzwonić. Ostatnio udało mi się umówić na jeden dzień oglądanie 3 mieszkań, ale kilka godzin przed spotkaniem wszystkie okazały się już nieaktualne....

Dlatego jakby któraś z was, miała jakiekolwiek informacje na temat wolnego mieszkania do wynajęcia, albo nawet 2 pokoi w większym mieszkaniu, bardzo prosiłabym o kontakt.

Ewentualnie jakbyście miały jeszcze jakieś inne sprawdzone pomysły na szukanie mieszkania.

Z góry dziękuję za pomoc
Ja też na PW, ale pierwszy rok dopiero . A jaki kierunek studiujesz?

Co do mieszkania to pisałam chyba dwa posty wyżej jak ja szukałam. Ogólnie polecam przeglądać wszystkie serwisy typu gumtree, trovit wpisując mieszkania warszawa bezpośrednio i od razu dzwonić i pytać o szczegóły. Dużo będzie już pewnie nie aktualnych, ale może ci się poszczęści . Co do ceny to myślę, że za 1500 zł dwa pokoje będzie baaardzo ciężko znaleźć. Ja poświęciłam bardzo dużo czasu na szukanie i w takiej cenie dwóch pokoi nie znalazłam. Oczywiście wszystko zależy od dzielnicy. Ja szukałam raczej śródmieście, ew. mokotów, ochota.
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 12:49   #27
zonapuhatka
Przyczajenie
 
Avatar zonapuhatka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

[QUOTE=megie;42750699]To i ja dołączę. Od października zaczynam studiować w Warszawie i będę mieszkać z TŻ'tem . Potwierdzam, jest dużo oszustów, naciągaczy itp., ale można też znaleźć fajne mieszkania, tylko trzeba poświecić trochę czasu (nam się udało). Szukaliśmy od początku wakacji, przeglądaliśmy ogłoszenia na gumtree, trovit itp. Wpisywaliśmy kawalerka/mieszkanie bezpośrednio warszawa. Nie chcieliśmy przez agencję, gdyż już raz się tak prawie daliśmy oszukać. Mówią ci, żę daj 200 zł a oni ci znajdą mieszkania, a potem się okazuje, że podsyłają ci takie, które dziwnym trafem są już od 5 min wynajęte. Chociaż są też uczciwe agencję (wiem z doświadczenia), które pobierają prowizję, z regułu ok.50-100% czynszu dopiero przy podpisaniu umowy. Jednak my woleliśmy nie płacić agencji i znaleźć bezpośrednio od właściciela. Da się. Jako że do Warszawy mamy ok.400km postanowiliśmy pojechać jednego dnia pod koniec sierpnia, umówiliśmy ok.10 najlepszych mieszkań . Oszustom i krętaczom od razu dziękowaliśmy. Udało nam się wynająć, jesteśmy bardzo zadowoleni . Jak masz jakieś pytania to mogę postarać się pomóc, bo jestem dość na świeżo w temacie


Muszę się z Tobą nie zgodzić ; > Uważam, że na agencje można liczyć, nie wiem z jakiej usług ty korzystałaś, ale ja mogę polecić http://www.***.pl . Szybko znaleźli mi mieszkanie do wynajęcia, bez żadnych problemów. Niestety na rynku jest wielu oszustów, ale to nie znaczy, że trzeba od razu wszystkich wrzucać do jednego wora ; ) Pozdrawiam.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-09-13 o 20:48 Powód: link reklamowy
zonapuhatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 13:55   #28
eweewe111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
Ja też na PW, ale pierwszy rok dopiero . A jaki kierunek studiujesz?

Co do mieszkania to pisałam chyba dwa posty wyżej jak ja szukałam. Ogólnie polecam przeglądać wszystkie serwisy typu gumtree, trovit wpisując mieszkania warszawa bezpośrednio i od razu dzwonić i pytać o szczegóły. Dużo będzie już pewnie nie aktualnych, ale może ci się poszczęści . Co do ceny to myślę, że za 1500 zł dwa pokoje będzie baaardzo ciężko znaleźć. Ja poświęciłam bardzo dużo czasu na szukanie i w takiej cenie dwóch pokoi nie znalazłam. Oczywiście wszystko zależy od dzielnicy. Ja szukałam raczej śródmieście, ew. mokotów, ochota.
Jestem na Administracji Niby ciężko znaleźć w takiej cenie, ale w tamtym roku mieszkałam w mieszkaniu 2-pokojowym na samym początku Pragi Północnej- przy samej Wiśle, 1 przystanek od Starego Miasta. Płaciłam 1500 zł razem ze wszystkimi opłatami, z tym że mieszkanie wynajęłam w zimę a wtedy jest już troche taniej. Wcześniej natomiast za 3 pokoje na Ostrobramskiej (10 min autobusem na PW) wynajmowane od września płaciłyśmy z koleżankami 2200zł. Dlatego żałuję, że nie szukałam już mieszkania na wrzesień bo wtedy było dużo ofert w miarę przystępnej cenie a teraz wszyscy studenci, którzy czekali tak jak ja na ostatnią chwilę rzucają się jak mogą, dlatego kiepsko to teraz widzę. Zostaje chyba brać cokolwiek na początek i najwyżej później szukać czegoś lepszego...

--




---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

[QUOTE=zonapuhatka;4278596 5]
Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
To i ja dołączę. Od października zaczynam studiować w Warszawie i będę mieszkać z TŻ'tem . Potwierdzam, jest dużo oszustów, naciągaczy itp., ale można też znaleźć fajne mieszkania, tylko trzeba poświecić trochę czasu (nam się udało). Szukaliśmy od początku wakacji, przeglądaliśmy ogłoszenia na gumtree, trovit itp. Wpisywaliśmy kawalerka/mieszkanie bezpośrednio warszawa. Nie chcieliśmy przez agencję, gdyż już raz się tak prawie daliśmy oszukać. Mówią ci, żę daj 200 zł a oni ci znajdą mieszkania, a potem się okazuje, że podsyłają ci takie, które dziwnym trafem są już od 5 min wynajęte. Chociaż są też uczciwe agencję (wiem z doświadczenia), które pobierają prowizję, z regułu ok.50-100% czynszu dopiero przy podpisaniu umowy. Jednak my woleliśmy nie płacić agencji i znaleźć bezpośrednio od właściciela. Da się. Jako że do Warszawy mamy ok.400km postanowiliśmy pojechać jednego dnia pod koniec sierpnia, umówiliśmy ok.10 najlepszych mieszkań . Oszustom i krętaczom od razu dziękowaliśmy. Udało nam się wynająć, jesteśmy bardzo zadowoleni . Jak masz jakieś pytania to mogę postarać się pomóc, bo jestem dość na świeżo w temacie


Muszę się z Tobą nie zgodzić ; > Uważam, że na agencje można liczyć, nie wiem z jakiej usług ty korzystałaś, ale ja mogę polecić http://www.***.pl . Szybko znaleźli mi mieszkanie do wynajęcia, bez żadnych problemów. Niestety na rynku jest wielu oszustów, ale to nie znaczy, że trzeba od razu wszystkich wrzucać do jednego wora ; ) Pozdrawiam.

Czy można wiedzieć, jakie mniej więcej koszty poniosłaś za pomoc agencji?

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-09-13 o 20:49 Powód: usunięcie linku w cytowanej wypowiedzi
eweewe111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 14:14   #29
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

[QUOTE=zonapuhatka;4278596 5]
Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
To i ja dołączę. Od października zaczynam studiować w Warszawie i będę mieszkać z TŻ'tem . Potwierdzam, jest dużo oszustów, naciągaczy itp., ale można też znaleźć fajne mieszkania, tylko trzeba poświecić trochę czasu (nam się udało). Szukaliśmy od początku wakacji, przeglądaliśmy ogłoszenia na gumtree, trovit itp. Wpisywaliśmy kawalerka/mieszkanie bezpośrednio warszawa. Nie chcieliśmy przez agencję, gdyż już raz się tak prawie daliśmy oszukać. Mówią ci, żę daj 200 zł a oni ci znajdą mieszkania, a potem się okazuje, że podsyłają ci takie, które dziwnym trafem są już od 5 min wynajęte. Chociaż są też uczciwe agencję (wiem z doświadczenia), które pobierają prowizję, z regułu ok.50-100% czynszu dopiero przy podpisaniu umowy. Jednak my woleliśmy nie płacić agencji i znaleźć bezpośrednio od właściciela. Da się. Jako że do Warszawy mamy ok.400km postanowiliśmy pojechać jednego dnia pod koniec sierpnia, umówiliśmy ok.10 najlepszych mieszkań . Oszustom i krętaczom od razu dziękowaliśmy. Udało nam się wynająć, jesteśmy bardzo zadowoleni . Jak masz jakieś pytania to mogę postarać się pomóc, bo jestem dość na świeżo w temacie


Muszę się z Tobą nie zgodzić ; > Uważam, że na agencje można liczyć, nie wiem z jakiej usług ty korzystałaś, ale ja mogę polecić http://www.***.pl . Szybko znaleźli mi mieszkanie do wynajęcia, bez żadnych problemów. Niestety na rynku jest wielu oszustów, ale to nie znaczy, że trzeba od razu wszystkich wrzucać do jednego wora ; ) Pozdrawiam.
Przecież napisałam, że też są uczciwe agencje . Jednak naprawdę wiele firm po prostu oszukuje. Przekonałam się ja, mój brat jak szukał mieszkania i rodzice. Po prostu chciałam ostrzec .

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

[QUOTE=eweewe111;42787083]Jestem na Administracji Niby ciężko znaleźć w takiej cenie, ale w tamtym roku mieszkałam w mieszkaniu 2-pokojowym na samym początku Pragi Północnej- przy samej Wiśle, 1 przystanek od Starego Miasta. Płaciłam 1500 zł razem ze wszystkimi opłatami, z tym że mieszkanie wynajęłam w zimę a wtedy jest już troche taniej. Wcześniej natomiast za 3 pokoje na Ostrobramskiej (10 min autobusem na PW) wynajmowane od września płaciłyśmy z koleżankami 2200zł. Dlatego żałuję, że nie szukałam już mieszkania na wrzesień bo wtedy było dużo ofert w miarę przystępnej cenie a teraz wszyscy studenci, którzy czekali tak jak ja na ostatnią chwilę rzucają się jak mogą, dlatego kiepsko to teraz widzę. Zostaje chyba brać cokolwiek na początek i najwyżej później szukać czegoś lepszego...

--




---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez zonapuhatka Pokaż wiadomość


Czy można wiedzieć, jakie mniej więcej koszty poniosłaś za pomoc agencji?
Już wszystko tłumaczę - ja z TŻ zaczynamy studia od października i udało nam się znaleźć bezpośrednio od właściciela. Mój brat studiuje już od kilku lat w Warszawie i korzysta z usług jednej sprawdzonej agencji (niestety nie pamiętam jakiej), gdzie płaci je równowartość jednego czynszu przy podpisaniu umowy.

Teraz faktycznie dość ciężko z szukaniem, bo mnóstwo studentów teraz jest zainteresowanych wynajmem. Ale może akurat ci się uda
__________________
K.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-09-13 o 21:12
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 21:05   #30
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wynajem mieszkania w Warszawie

Cytat:
Napisane przez zonapuhatka Pokaż wiadomość
Muszę się z Tobą nie zgodzić ; > Uważam, że na agencje można liczyć, nie wiem z jakiej usług ty korzystałaś, ale ja mogę polecić http://www.***.pl . Szybko znaleźli mi mieszkanie do wynajęcia, bez żadnych problemów. Niestety na rynku jest wielu oszustów, ale to nie znaczy, że trzeba od razu wszystkich wrzucać do jednego wora ; ) Pozdrawiam.
Gdyby ta agencja była tak dobra obroniłaby się na rynku bez ciągłego spamowania forum i zakładania jednorazowych kont służących tylko do wrzucania linków.
Swoją drogą to 199 zł za możliwość przeglądania przez miesiąc ofert dostępnych na bezpłatnych stronach z ogłoszeniami to droga inwestycja.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-03 20:55:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.