Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-16, 19:07   #1051
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lulamanula Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jak± farb± uzyskam taki kolorek, mam obecnie jasnorude w³osy. http://favim.com/image/59702/
Ja polecam inebrya7.44 mi taki mniej wiêcej kolor po Niej wychodzi.
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-17, 22:05   #1052
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (¦l±skie)
Wiadomo¶ci: 601
GG do Dikej
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Ojaaa, dziewczyny, zakocha³am siê w efekcie po farbie yellow 9.4 +9.3 na blogu tej dziewczyny:
http://desejosdebeleza.com/omg-fique...ellow-94-e-93/
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSI¡GNIÊTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
³ydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-17, 22:20   #1053
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomo¶ci: 406
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez prince_polo Poka¿ wiadomo¶æ
przepiêkne w³osy!
Jak moge uzyskac taki kolor? U ciebie jest zmyty ale przepiekny, taki w³a¶nie bym chcia³a.
Obecnie mam rude ale ciemniejsze. BY³am u fryzjerki sciac, mam krótkie ale stwierdzila ze w bardzo dobrym stanie mimo tych k±pieli. Op³aca sie cuda k³asc na w³osy bo sie poprawi³y,I nie wiem czy ceka mnie kolejna kapiel zeby miec jasniejsze i ew polozyc farbe by miec takie, czy da rade jakos inaczej?
co k³ad³a¶ na w³osy?? Poszukujê w³a¶nie takiego koloru jak za³±czy³a¶
shilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-18, 17:48   #1054
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Kurcze chcia³am Wam wstawiæ foty po moim farbowaniu inebrya 8.34 i 7.44 pó³ na pó³ z oxy 6% ale mi aparat pad³, ale kolorek fajny, jak reanimujê aparat wstawiê zaraz
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-18, 20:48   #1055
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

A czy która¶ z was próbowa³a w jakikolwiek sposób podkolorowaæ sobie brwi? Ostatnio strasznie chodzi mi to po g³owie, ¿eby zrobiæ je lekko rudawo-br±zowe
Lilua jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-19, 10:41   #1056
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lilua Poka¿ wiadomo¶æ
A czy która¶ z was próbowa³a w jakikolwiek sposób podkolorowaæ sobie brwi? Ostatnio strasznie chodzi mi to po g³owie, ¿eby zrobiæ je lekko rudawo-br±zowe
ja sie bawie brazowym cieniem do powiek
kiedy¶ lata temu fryzjer zafarbowa³ mi brwi na rudo...by³o super, ale potem jak odrasta³o to by³ nie za fajnie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-20, 18:54   #1057
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

zrobi³am fotê to wstawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg S6308072.jpg (74,9 KB, 46 za³adowañ)
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 21:08   #1058
M@dz1@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

zrobilam dzisiaj w³oski farb± by fama 7,43l chcia³am efekt rdzy tak jak na zdjêciu które wcze¶niej wstawi³am i niestety ale uzyska³am zupe³nie co innego w³osy mam ciemne co¶ takiego jak kiedy¶ wstawi³am jestem za³amana bo tyle siê napracowa³am ¿eby je rozja¶niæ k±piel zniszczy³am przez to w³osy i po tym wszystkim mam znowu takie ciemne jak mia³am
Normalnie mam do³a i nastêpnym razem zrobie sobie chyba platyne

Edytowane przez M@dz1@
Czas edycji: 2013-09-20 o 21:10
M@dz1@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-20, 23:18   #1059
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 7 537
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez M@dz1@ Poka¿ wiadomo¶æ
zrobilam dzisiaj w³oski farb± by fama 7,43l chcia³am efekt rdzy tak jak na zdjêciu które wcze¶niej wstawi³am i niestety ale uzyska³am zupe³nie co innego w³osy mam ciemne co¶ takiego jak kiedy¶ wstawi³am jestem za³amana bo tyle siê napracowa³am ¿eby je rozja¶niæ k±piel zniszczy³am przez to w³osy i po tym wszystkim mam znowu takie ciemne jak mia³am
Normalnie mam do³a i nastêpnym razem zrobie sobie chyba platyne
przepraszam ale rozjasnialas czy robilas kapiel rozjasniajaca? raz?


czy po rozjasnianiu byly widocznie jasniejsze?

a ile przerwy bylo miedzy rozjasnianiem/kapiela a farbowaniem? minimum 2 tygodnie?


robienie farbowania krotko po rozjasnianiu moze sprawic ze nawet jasny odcien wyjdzie ciemniej bo wiecej pigmentu z farby wejdzie we wlosa a wiadomo ze koncentracja koloru daje ciemny, dlatego lepiej jest zrobic przerwe, odczekac minimum 2 tygodnie, wlosy rozjasniane lekko sciemniaja, luski domkna sie

zaczekaj z platyna za 5-6 myc moze bedzie ta rdza jak kolor lekko spluka sie
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ¶lubny
Mi³o¶niczka psiaków, kawy i nale¶ników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza prac± fotografa
Rybiorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-21, 10:48   #1060
M@dz1@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

robi³am k±piel rozja¶niaj±c± ju¿ jaki¶ czas temu potem po jaki¶ 2 tygodniach zrobi³am farb± 9,34 ale s³abo chwyci³a zrobi³a mi tylko tak± ró¿ow± po¶wiate i szybko siê zmy³a i da³am spokój na jaki¶ miesi±c i teraz na³o¿y³am t± farby na poziomie 7 s± chyba dla mnie za ciemne albo ja nie umie tego koloru okre¶liæ co chce sama nie wiem
M@dz1@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-21, 13:09   #1061
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 7 537
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez M@dz1@ Poka¿ wiadomo¶æ
robi³am k±piel rozja¶niaj±c± ju¿ jaki¶ czas temu potem po jaki¶ 2 tygodniach zrobi³am farb± 9,34 ale s³abo chwyci³a zrobi³a mi tylko tak± ró¿ow± po¶wiate i szybko siê zmy³a i da³am spokój na jaki¶ miesi±c i teraz na³o¿y³am t± farby na poziomie 7 s± chyba dla mnie za ciemne albo ja nie umie tego koloru okre¶liæ co chce sama nie wiem

a ta kapiel cos rozjasnila wlosy? jasna farba na ciemne wlosy to mizerny efekt, no chyba ze da sie oxy 9 lub wyzej

a Ty z jaka woda rozmieszalas farbe? bo wydaje mi sie ze 6stka przy ciemnych wlosach to i tak niewiele da gdy naklada sie farbe duzo jasniejsza niz kolor wlosow, zwlaszcza jak kolor wlosow pochodzi od innej farby

wrzuc zdjecie i poczekaj moze Kathy cos doradzi
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ¶lubny
Mi³o¶niczka psiaków, kawy i nale¶ników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza prac± fotografa
Rybiorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 16:21   #1062
M@dz1@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

k±piel mi rozja¶ni³a i to nawet ³adnie daje zdjêcie na zdjêciu widaæ te¿ ¿e farba przy skórze ³apie mi mocniej ni¿ na tych w³osach rozja¶nionych i w sumie to mam dwa odcienie na g³owie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-09-21 17.14.34.jpg (65,0 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2013-09-21 17.14.58.jpg (103,6 KB, 21 za³adowañ)
M@dz1@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-22, 11:00   #1063
waniliowa kredka
Przyczajenie
 
Avatar waniliowa kredka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomo¶ci: 12
GG do waniliowa kredka
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Witam ,farbuje siê na rudo ju¿ jaki¶ czas, lubiê siebie w tym kolorze, mój naturalny kolor to ciemny br±z, jednak nie czujê siê w nim dobrze, gdy¿ 'wyostrza mi rysy twarzy" . Problem w tym , ¿e rudy mi siê bardzo szybko sp³ukuje 2 tyg po farbowaniu (u fryzjera profesjonalnymi farbami) muszê siê ratowaæ szamponetkami, lub od¿ywk± koloryzuj±c± i zaczyna mnie to ju¿ mêczyæ.
Czy znacie jakie¶ sposoby aby rudy by³ rudym d³u¿ej, mo¿e polecacie jakie¶ farby? Albo czy mo¿ecie mi poleciæ jaki¶ inny mniej uci±¿liwy kolor, ale w takim tonie, ¿eby bez problemu pó¿niej zafarbowaæ na rudy, je¶li by mi siê nie spodoba³o? Blond raczej odpada wiêc mo¿e jakie¶ jasne br±zy? móg³by kto¶ mi pomóc ?
z góry dziêkuje !
waniliowa kredka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-22, 14:09   #1064
asiaaa3
Raczkowanie
 
Avatar asiaaa3
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 175
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej,
trochê ciê¿ko mi przebrn±æ przez w±tek, który ma tyle stron, a mam ma³y problem.,a mianowicie zaczê³am ostatnio i¶æ w kierunku rudego przy pomocy farb drogeryjnych (ostatnio k³ad³am piankê) i moim problemem jest to, ¿e baaaaardzo szybko mi siê ten kolor wyp³ukuje co jest jeszcze bardziej s³abe bior±c pod uwagê, ¿e myjê w³osy codziennie i niestety nie zmieniê tego (chyba, ¿e znajdê cudowny sposób na to, ¿e w³osy przestan± mi po 24h wygl±daæ jak lizniête jêzykiem krowy:P) i niby wiem, ¿e takie intensywne rudo¶ci w jakie ja celujê jest ciê¿ko utrzymaæ, ale jak na moje to po tygodniu mam ju¿ kupê na g³owie, która z rudym nie ma wiele wspólnego.:<
W³osy mam poniszczone te¿ od farbowania i rozja¶niania..

Widzê, ¿e piszecie tu o jakich¶ p³ukankach, od¿ywkach blabla.. Ale brzmi to dla mnie jak czarna magia trochê, bo jedyne czego teraz u¿ywam do w³osów to szapom Well do w³osów farbowanych, ale to w sumie chyba trochê za ma³o, ¿eby farba mi siê dobrze trzyma³a.;p

pomocy?
asiaaa3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-23, 10:05   #1065
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez M@dz1@ Poka¿ wiadomo¶æ
k±piel mi rozja¶ni³a i to nawet ³adnie daje zdjêcie na zdjêciu widaæ te¿ ¿e farba przy skórze ³apie mi mocniej ni¿ na tych w³osach rozja¶nionych i w sumie to mam dwa odcienie na g³owie
Farba przy odro¶cie wysz³a intensywnie bo tam jest zdrowy w³os, natomiast masz bardzo porowante w³osy i niestety takie w³osy bardzo kiepsko przyjmuja farbe. Czasami farba wyp³ukuje sie juz po 2 razach, czasami farbowanie jest bardzo nierównomierne. Na twoim miejscu nie farbowa³a bym na kolory intensywne bo zawsze bêdzie widaæ t± róznice. Szukaj naturalnych stonowanych blond rudosci.
Kolor napewno siê wyp³ucze ca³kowicie nie mart siê. Pózniej mo¿esz je tonowaæ Venit± ¿elem koloryzujacym.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-23, 12:02   #1066
M@dz1@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Kathy mam nawet balsam koloryzujacy z venity w domu ale nie robilam nim bo balam sie ze odrosty mi nie zlapia
to co mam teraz robic czekac az sie spluka i po¿niej jak±s jasn± farb± ale jaki odcien i na to venite?
M@dz1@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-23, 13:00   #1067
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez M@dz1@ Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy mam nawet balsam koloryzujacy z venity w domu ale nie robilam nim bo balam sie ze odrosty mi nie zlapia
to co mam teraz robic czekac az sie spluka i po¿niej jak±s jasn± farb± ale jaki odcien i na to venite?
tak jak pisa³am na odrost farba ma³o dajaca po oczach stonowana
reszta venita - która i tak siê bêdzie wyp³ukiwaæ ale mniej inwazyjna, ewentualnie toner.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-23, 19:11   #1068
M@dz1@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
tak jak pisa³am na odrost farba ma³o dajaca po oczach stonowana
reszta venita - która i tak siê bêdzie wyp³ukiwaæ ale mniej inwazyjna, ewentualnie toner.
Kathy vitalitys 9,34 czy cos innego?
a co jakbym zrobila pigmentacje?

Edytowane przez M@dz1@
Czas edycji: 2013-09-23 o 20:08
M@dz1@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 10:16   #1069
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez M@dz1@ Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy vitalitys 9,34 czy cos innego?
a co jakbym zrobila pigmentacje?
nie vitalitys 9.34 bo na twoich w³osach bêdzie ,,zero efektu,,
8.43 z 8.0 pó³ na pó³ na odrost z wod± 6% efekt bedzie stonowany.
Po d³ugo¶ci mo¿esz tylko 8.43 z woda 6%

W³osy farbujesz nie teraz tylko jak ju¿ farba siê wyp³ucze ca³kowicie.

Dla podtrzymania koloru mo¿na bawiæ siê venita ¿elow± kolor ,,ognisty orange,, (ale zrób test na kosmyku) - na moich w³osach kolor wychodzi ³adny i stonowany z³oto miedziany.

Prepigmentacja tez mo¿e duzo daæ, je¶li chcesz zrobic to tylko na w³osy maksumalnie wyp³ukane i odt³uszczone z wszelkoch oblepiaj±cych substancji które moga blokowaæ doj¶cie farby, to znaczy 1 tydzieñ przed prepigmentacja myjesz w³osy szamponem typu ,,barwa,, rozczesujesz w³osuy i juz nic nie robisz i nie nak³adasz nic na w³osy.
Je¶li nie mo¿esz rozczesac w³osów mo¿e byc kropelka garniera z avokado. Prepigmentacje zrób kolorem 8.43.

...poza tym daj fotke jak twoje w³osy wygl±daja tearz
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 10:43   #1070
M@dz1@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
nie vitalitys 9.34 bo na twoich w³osach bêdzie ,,zero efektu,,
8.43 z 8.0 pó³ na pó³ na odrost z wod± 6% efekt bedzie stonowany.
Po d³ugo¶ci mo¿esz tylko 8.43 z woda 6%

W³osy farbujesz nie teraz tylko jak ju¿ farba siê wyp³ucze ca³kowicie.

Dla podtrzymania koloru mo¿na bawiæ siê venita ¿elow± kolor ,,ognisty orange,, (ale zrób test na kosmyku) - na moich w³osach kolor wychodzi ³adny i stonowany z³oto miedziany.

Prepigmentacja tez mo¿e duzo daæ, je¶li chcesz zrobic to tylko na w³osy maksumalnie wyp³ukane i odt³uszczone z wszelkoch oblepiaj±cych substancji które moga blokowaæ doj¶cie farby, to znaczy 1 tydzieñ przed prepigmentacja myjesz w³osy szamponem typu ,,barwa,, rozczesujesz w³osuy i juz nic nie robisz i nie nak³adasz nic na w³osy.
Je¶li nie mo¿esz rozczesac w³osów mo¿e byc kropelka garniera z avokado. Prepigmentacje zrób kolorem 8.43.

...poza tym daj fotke jak twoje w³osy wygl±daja tearz
zrobie fotke w ¶wietle bo w domu mam za ciemno i wychodzi jako¶ inaczej widzia³am Twój blog i to zdjêcie w³osów po venita chna jestem w szoku ¿e po tym kolorze wyszed³ Ci taki piêkny rudy ja w³a¶nie o takim marze a zawsze wychodzi jaki¶ ciemniejszy i bez tego rudego blasku bardziej czerwony mi siê robi jak Ty tego dokona³a¶ masz swoje w³osy jasne?
M@dz1@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 10:56   #1071
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez M@dz1@ Poka¿ wiadomo¶æ
zrobie fotke w ¶wietle bo w domu mam za ciemno i wychodzi jako¶ inaczej widzia³am Twój blog i to zdjêcie w³osów po venita chna jestem w szoku ¿e po tym kolorze wyszed³ Ci taki piêkny rudy ja w³a¶nie o takim marze a zawsze wychodzi jaki¶ ciemniejszy i bez tego rudego blasku bardziej czerwony mi siê robi jak Ty tego dokona³a¶ masz swoje w³osy jasne?
mój naturalny to ciemny br±z poziom 4 - dokona³am w ten sposó ¿e farbuje i ¶cinam, po d³ugo¶ci farbuje co jakie¶ 2 lub 3 miesi±ce farba chemiczn±, do tego dbam ¿eby w³osy by³y w dobrym stanie.
Na zniszczonych w³osach niestety farba nie wychodzi, to samo dotyczy w³osów oblepionych. Poza tym jak odkry³am Vitalitys, to sie trzymam, ma dobre w³a¶ciwo¶ci rozja¶niaj±ce a przy tym nie jest bardzo agresywny dla w³osów. To samo moge tez powiedziec o farbie renee Blanche tyle ¿e kolory wychodza o ok 2 tony ciemniej.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 11:28   #1072
M@dz1@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Kathy zrobie tak jak mówisz zaczekam a¿ sp³ucze siê farba i poczekam na odrost zastanawiam siê tylko czy ten kolor zmieszany z 8,0 nie wyjdzie za ciemny bo to wpada w lekki br±z?
Ide jutro ¶ci±æ koñcówki qrcze strasznie po tej jednej k±pieli mi siê w³osy zniszczy³y takie cyrki to w³a¶nie po tym mi siê zaczê³y zawsze farba ³adnie mi ³apa³a tyle ¿e te¿ zawsze ciemniej ni¿ chcia³am
M@dz1@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-27, 22:51   #1073
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Witam
Chcia³abym zafarbowaæ siê na rudo w takim przedziale kolorystycznym jak na zdjêciach poni¿ej. Czy która¶ z Was mo¿e mi poleciæ jak±¶ sprawdzon± farbê?
Pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1011931_519216124823347_1624680448_n.jpg (16,5 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 529137_297285710349724_1899296259_n.jpg (38,3 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 432208_273081986103430_372125738_n.jpg (42,0 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 400071_238598666218429_1736079513_n.jpg (38,2 KB, 33 za³adowañ)
Azime jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-29, 10:49   #1074
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Azime Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Chcia³abym zafarbowaæ siê na rudo w takim przedziale kolorystycznym jak na zdjêciach poni¿ej. Czy która¶ z Was mo¿e mi poleciæ jak±¶ sprawdzon± farbê?
Pozdrawiam
Oj ale to bardzo ró¿ne rudo¶ci s±. chcesz bardziej blond czy bardziej wpadaj±cy w czerwieñ?
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-29, 12:05   #1075
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
Oj ale to bardzo ró¿ne rudo¶ci s±. chcesz bardziej blond czy bardziej wpadaj±cy w czerwieñ?
Bardziej wpadaj±ce w czerwieñ
Azime jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 13:28   #1076
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Azime Poka¿ wiadomo¶æ
Bardziej wpadaj±ce w czerwieñ
kolorek 6.5
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 18:20   #1077
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 2 028
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

hej hej)
przelecia³am pobie¿nie ten w±tek i mam nadziejê ¿e tu znajdê odpowiedz na nurtuj±ce mnie pytania.
przez kilka lat rozja¶nia³am w³osy, od ok 1,5 r usilnie próbuje je przyciemniæ. Stosowa³am farbê 7.34 z³oty miedziany blond. Kolor wychodzi³ marzenie ale tylko do ok 2 tyg ;( no i wiadomo jak to sie odbija³o na moich w³osach ;/ nigdy nie na³o¿e juz chemi na moje w³osy.
widzia³am efekty po hennie, i te kolory hmmmm

tak , pytanie bêdzie odno¶nie henny
czy s± tu dziewczyny które hennuj± w³osy?

czy w mieszance henny naturalnej i bezbarwnej otrzymam taki efekt ( mniej wiêcej)? nie chcê marchewki, zale¿y mi na czym¶ bardziej spokojnym, cos miedzianego

zamieszczam zdjêcia moje i " moje przysz³e" heheh
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07511.jpg (82,1 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5622.jpg (114,1 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rude wlosy inspiracja.jpg (28,4 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rudyyyyyyyyyy.jpg (41,9 KB, 21 za³adowañ)
_Angelina_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 22:57   #1078
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (¦l±skie)
Wiadomo¶ci: 601
GG do Dikej
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Dziewczyny, mam bardzo jasny rudy na g³owie. Co¶ pomiêdzy 8.4 a 9.4. Farba siê ju¿ nie sp³ukuje, kolor mi siê bardzo podoba, wiêc farbujê tylko odrosty. Jednak miejscami kolor wygl±da na ¿ó³ty. Da siê jako¶, naturalnymi sposobami, zneutralizowaæ ten lekko ¿ó³ty odcieñ w stronê bardziej.... be¿owych?
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSI¡GNIÊTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
³ydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-01, 09:36   #1079
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 18 154
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Garnier Nutrisse 101 po 25 minutach zmyte, na to po wysuszeniu henna naturalna Mumtaz na ok godzine
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tn__DSC2632 1.jpg (48,4 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tn__DSC2631 1.jpg (49,7 KB, 33 za³adowañ)
__________________
Figarro Scent Stories - pisze siê o perfumach ....troszkê www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam siê
Figarro jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-06, 09:26   #1080
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 7 537
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Poka¿ wiadomo¶æ
fotki mojej kolezanki, miala rudy ale doszla do wniosku ze zle w nim wyglada, zeby ladnie sie przefarbowac poszla na pierwszy raz do fryzjera, kolorek zrobili jej piekny, niestety nie spisala sobie numerow, pamieta jedynie ze fryzjer mowil ze na przyszlosc ma szukac kolorow sredni blond, poziom 6, ale nie pamieta dokladnie jaki kolor byl dodany do glownej farby, jej naturalne sa ciemne, ciemna szatynka. Mamy pogode w kratke w Dublinie dzisiaj i jak byla u mnie akurat nie bylo slonca, zrobilam jej zdjecia na zewnatrz i chyba udalo mi sie uchwycic prawdziwy kolor.
Kathy jakbys zajrzala -mozesz mi powiedziec czy 4.2 z majirela sie nadaje czy bedzie zdecydowanie za ciemno? (a moze mozna to jeszcze jakims kolorem 'podbic'?)

6 majirel jest ale niestety 5.20 w ogole nie produkuja dla Irlandii

z farb ktore tutaj maja to niestety tylko majirel jest w pelnej (irlandzkiej/brytyjskiej) gamie, maja jeszcze farby z innych firm ale nic z tych ktore tutaj byly podawane wiec najbezpieczniej jednak jest wziac majirel

__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ¶lubny
Mi³o¶niczka psiaków, kawy i nale¶ników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza prac± fotografa
Rybiorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.