Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-24, 19:33   #1231
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Znacie jakie¶ naturalne szampony lub od¿ywki dla rudych? Ja s³ysza³am niestety tylko o Pat&Rub klik oraz Logona klik Muszê siê w koñcu na co¶ zdecydowaæ zanim siêgnê po hennê bo na razie prawdê mówi±c nie mam nic do w³osów farbowanych

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2013-11-24 o 19:34
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-25, 13:55   #1232
napli
Raczkowanie
 
Avatar napli
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Czy która¶ z Was u¿ywa³a farby Syoss Oleo 6-76, o której wspomnia³a SceneQueene?
Nie chcia³abym wyj¶æ marchewkowo-ruda, tylko delikatnie rudy z przewag± blondu/jasnego br±zu np. co¶ takiego http://3.bp.blogspot.com/-uhv0j8-Jww...gc/s877/3a.jpg
napli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-25, 19:12   #1233
RastaGirl89
Rozeznanie
 
Avatar RastaGirl89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 999
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Ostatnio zamarzy³ mi siê rudy kolor. Moje w³osy naturalnie maj± odcieñ ciemnego blondu, dotychczas przyciemnia³am je farbami trwa³ymi na br±z. Ostatnio zafarbowa³am w³osy l'orealem mango bez rozja¶niania przed koloryzacj±. Efekt jak na zdjêciu - w³osy przy skórze maj± ³adny, rudy odcieñ, do którego d±¿ê. Reszta w kolorze br±zu. Mo¿e kto¶ doradzi mi, czy lepiej teraz rozja¶nic w³osy i zafarbowac jeszcze raz czy probowac znowu farbowac bez rozjasniania? Zalezy mi na jak najmniejszym negatywnym wp³ywie na w³osy, bo z natury maj± zdolno¶c do niszczenia siê. Co doradzicie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (81,1 KB, 51 za³adowañ)
RastaGirl89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-26, 09:13   #1234
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez napli Poka¿ wiadomo¶æ
Czy która¶ z Was u¿ywa³a farby Syoss Oleo 6-76, o której wspomnia³a SceneQueene?
Nie chcia³abym wyj¶æ marchewkowo-ruda, tylko delikatnie rudy z przewag± blondu/jasnego br±zu np. co¶ takiego http://3.bp.blogspot.com/-uhv0j8-Jww...gc/s877/3a.jpg
jesli masz jasne w³osy to tak.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez RastaGirl89 Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio zamarzy³ mi siê rudy kolor. Moje w³osy naturalnie maj± odcieñ ciemnego blondu, dotychczas przyciemnia³am je farbami trwa³ymi na br±z. Ostatnio zafarbowa³am w³osy l'orealem mango bez rozja¶niania przed koloryzacj±. Efekt jak na zdjêciu - w³osy przy skórze maj± ³adny, rudy odcieñ, do którego d±¿ê. Reszta w kolorze br±zu. Mo¿e kto¶ doradzi mi, czy lepiej teraz rozja¶nic w³osy i zafarbowac jeszcze raz czy probowac znowu farbowac bez rozjasniania? Zalezy mi na jak najmniejszym negatywnym wp³ywie na w³osy, bo z natury maj± zdolno¶c do niszczenia siê. Co doradzicie?
farba drogeryjna nie rozja¶ni w³osów ju¿ farbowanych.
Proponuje kupno profesjonalnej rozja¶niaj±cej.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-27, 07:12   #1235
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

A to mój Garnier 7.40+ po 2 tyg od farbowania
K³aczki rosn±, rosn±...

Pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0172.jpg (123,5 KB, 87 za³adowañ)
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-27, 21:31   #1236
RastaGirl89
Rozeznanie
 
Avatar RastaGirl89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 999
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
farba drogeryjna nie rozja¶ni w³osów ju¿ farbowanych.
Proponuje kupno profesjonalnej rozja¶niaj±cej.
Dziêkujê za radê. Poczyta³am trochê o profesjonalnych farbach i zdecydowa³am siê na wizytê u fryzjera. W tym salonie, do którego zamierzam pójsc, u¿ywaj± farb artego.
RastaGirl89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-29, 19:16   #1237
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowroc³aw
Wiadomo¶ci: 853
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

pofarbowa³am dzi¶ w³osy. Z takich mam takie i o dziwo, podoba mi siê taki! Zrobi³am prepigmentacjê jak radzi³a Kathy579 i kolor siê wyrówna³. Jutro postaram siê jeszcze wrzuciæ foto na d³ugo¶ci.
Tylko mam pytanie, jak± mieszankê zastosowaæ, ¿eby kolor by³ bardziej marchewkowy?
__________________
"Na wspóln± rado¶æ, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku s³onecznym, na nieustaj±ce sob± zdziwienie, na gniew, krzywdê i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Ga³czyñski 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 20:14   #1238
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Poka¿ wiadomo¶æ
pofarbowa³am dzi¶ w³osy. Z takich mam takie i o dziwo, podoba mi siê taki! Zrobi³am prepigmentacjê jak radzi³a Kathy579 i kolor siê wyrówna³. Jutro postaram siê jeszcze wrzuciæ foto na d³ugo¶ci.
Tylko mam pytanie, jak± mieszankê zastosowaæ, ¿eby kolor by³ bardziej marchewkowy?
8.44 z dodatkiem pomarañczowego pigmentu to mega marchewa.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-02, 00:19   #1239
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Do RastaGirl89

Jestem w podobnej sytuacji jak Ty, nie rozja¶nia³am, farbowa³am w³osy drogeryjnymi farbami:
- pocz±tek wrze¶nia- fryzjer zamiast na rudo, zafarbowa³ mnie na czarno (moje naturalne w³osy do ciemny blond, farbowa³am je od roku czyst± henn± Khadi)
- pocz±tek pa¼dziernika- zafarbowa³am w³osy farb± Loreal Preference "Pure Paprika" i mia³am dok³adnie to na g³owie, co Ty masz teraz,
- pocz±tek listopada- zafarbowa³am w³osy Joann± "P³omienna Iskra" (stwierdzi³am, ¿e farba z Loreal jest za jasna)- w³osy maj± zbli¿ony odcieñ odrostu i reszty w³osów.
Gdzie¶ w po³owie grudnia planujê kolejne farbowanko, my¶lê, ¿e ró¿nica odcieni bêdzie jeszcze mniej widoczna

Edytowane przez Azime
Czas edycji: 2013-12-02 o 00:22 Powód: nie zaznaczy³am, do kogo odpowiadam :)
Azime jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-02, 20:26   #1240
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowroc³aw
Wiadomo¶ci: 853
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Poka¿ wiadomo¶æ
pofarbowa³am dzi¶ w³osy. Z takich mam takie i o dziwo, podoba mi siê taki! Zrobi³am prepigmentacjê jak radzi³a Kathy579 i kolor siê wyrówna³. Jutro postaram siê jeszcze wrzuciæ foto na d³ugo¶ci.
Tylko mam pytanie, jak± mieszankê zastosowaæ, ¿eby kolor by³ bardziej marchewkowy?
tak wygl±da na d³ugo¶ci, w sztucznym ¶wietle. Muszê spróbowaæ z tym pomarañczowym pigmentem nastêpnym razem
__________________
"Na wspóln± rado¶æ, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku s³onecznym, na nieustaj±ce sob± zdziwienie, na gniew, krzywdê i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Ga³czyñski 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-03, 05:52   #1241
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Ale marchewka Cudne!
Azime jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 07:05   #1242
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Kto¶ co¶ wie o tej nowo¶ci Loreala bez amoniaku? Podobno jaki¶ rudy tam jest...
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-04, 19:19   #1243
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
Kto¶ co¶ wie o tej nowo¶ci Loreala bez amoniaku? Podobno jaki¶ rudy tam jest...

o tym mówisz ?

http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...digy/7-40.aspx

ogólnie kolorki ciekawe, jestem ciekawa jak z trwa³osci± itp

Edytowane przez Kisia_1
Czas edycji: 2013-12-04 o 19:21
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-05, 10:06   #1244
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka¿ wiadomo¶æ
o tym mówisz ?

http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...digy/7-40.aspx

ogólnie kolorki ciekawe, jestem ciekawa jak z trwa³osci± itp
Ja te¿, ale kosztuje tyle samo co seria excellence i pure paprika...
dlatego siê tego obawiam. te inne oleo to jeszcze da³o siê znale¼æ za 14 z³, ¿eby wypróbowaæ...
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-05, 11:47   #1245
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿, ale kosztuje tyle samo co seria excellence i pure paprika...
dlatego siê tego obawiam. te inne oleo to jeszcze da³o siê znale¼æ za 14 z³, ¿eby wypróbowaæ...
Ja mia³am Oleo z Garniera - wtedy nr 4.15 i bardzo szybko zmy³ siê ³adny odcieñ (po 2 myciach chyba). A w³osy nie by³y jakie¶ szczególnie miêkkie, czy b³yszcz±ce. Wiêc nie polecam.
Ale mo¿e L'Oreal jest lepszy. Chocia¿ z drugiej strony Inoa (L'Oreal Professionnel) podobno te¿ nie jest trwa³a.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-05, 18:40   #1246
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

A ja mia³am teraz ochotê na karmel i wczoraj zrobi³am karmelow± czekoladê wellatonu 8/74 i jestem bardzo zadowolona, tylko robi³am na wodzie 6% z inebrya nie na 9% z oryginalnej farby.wstawie fote jak bêdzie jakie¶ konkretne ¶wiat³o w tym mordorze.
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-05, 18:59   #1247
RastaGirl89
Rozeznanie
 
Avatar RastaGirl89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 999
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Azime Poka¿ wiadomo¶æ
Do RastaGirl89

Jestem w podobnej sytuacji jak Ty, nie rozja¶nia³am, farbowa³am w³osy drogeryjnymi farbami:
- pocz±tek wrze¶nia- fryzjer zamiast na rudo, zafarbowa³ mnie na czarno (moje naturalne w³osy do ciemny blond, farbowa³am je od roku czyst± henn± Khadi)
- pocz±tek pa¼dziernika- zafarbowa³am w³osy farb± Loreal Preference "Pure Paprika" i mia³am dok³adnie to na g³owie, co Ty masz teraz,
- pocz±tek listopada- zafarbowa³am w³osy Joann± "P³omienna Iskra" (stwierdzi³am, ¿e farba z Loreal jest za jasna)- w³osy maj± zbli¿ony odcieñ odrostu i reszty w³osów.
Gdzie¶ w po³owie grudnia planujê kolejne farbowanko, my¶lê, ¿e ró¿nica odcieni bêdzie jeszcze mniej widoczna
U mnie na razie ¿adnego progresu, odwiedzi³am fryzjerkê i niestety bez zmian - naturalna góra ruda, a na dole zadomowi³y siê resztki ciemnych farb, wiêc jest br±z. Dopiero po zakoñczonym farbowaniu pani powiedzia³a ¿e powinna mo¿e zrobic najpierw dekoloryzacjê - brawo
Teraz zastanawiam siê czy isc na dekoloryzacjê i ponowne farbowanie i zeby uzyskac w koncu ten wymarzony rudy czy odpuscic, bo moje w³osy niestety z natury s± delikatne i podatne na zniszczenia. Chyba mimo wszystko spróbujê, bo ju¿ teraz widzê, ¿e rudy mi pasuje - w koñcu mam piegi i br±zowo-zielone oczy

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Poka¿ wiadomo¶æ
tak wygl±da na d³ugo¶ci, w sztucznym ¶wietle. Muszê spróbowaæ z tym pomarañczowym pigmentem nastêpnym razem
bardzo ³adny, do podobnego koloru d±¿ê ale w³a¶nie bardziej marchewkowy mi siê marzy.
RastaGirl89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-06, 11:05   #1248
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mia³am teraz ochotê na karmel i wczoraj zrobi³am karmelow± czekoladê wellatonu 8/74 i jestem bardzo zadowolona, tylko robi³am na wodzie 6% z inebrya nie na 9% z oryginalnej farby.wstawie fote jak bêdzie jakie¶ konkretne ¶wiat³o w tym mordorze.
daj koniecznie fotke
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-07, 16:28   #1249
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RastaGirl89 Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie na razie ¿adnego progresu, odwiedzi³am fryzjerkê i niestety bez zmian - naturalna góra ruda, a na dole zadomowi³y siê resztki ciemnych farb, wiêc jest br±z. Dopiero po zakoñczonym farbowaniu pani powiedzia³a ¿e powinna mo¿e zrobic najpierw dekoloryzacjê - brawo
Teraz zastanawiam siê czy isc na dekoloryzacjê i ponowne farbowanie i zeby uzyskac w koncu ten wymarzony rudy czy odpuscic, bo moje w³osy niestety z natury s± delikatne i podatne na zniszczenia. Chyba mimo wszystko spróbujê, bo ju¿ teraz widzê, ¿e rudy mi pasuje - w koñcu mam piegi i br±zowo-zielone oczy



bardzo ³adny, do podobnego koloru d±¿ê ale w³a¶nie bardziej marchewkowy mi siê marzy.
Na Twoim miejscu odczeka³abym jaki¶ miesi±c a potem posz³a na dekoloryzacjê Wiem, ¿e to mêcz±ce, chodziæ z takimi w³osami ale szkoda by³oby niszczyæ w³osy...
Azime jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 22:57   #1250
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 7 493
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RastaGirl89 Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio zamarzy³ mi siê rudy kolor. Moje w³osy naturalnie maj± odcieñ ciemnego blondu, dotychczas przyciemnia³am je farbami trwa³ymi na br±z. Ostatnio zafarbowa³am w³osy l'orealem mango bez rozja¶niania przed koloryzacj±. Efekt jak na zdjêciu - w³osy przy skórze maj± ³adny, rudy odcieñ, do którego d±¿ê. Reszta w kolorze br±zu. Mo¿e kto¶ doradzi mi, czy lepiej teraz rozja¶nic w³osy i zafarbowac jeszcze raz czy probowac znowu farbowac bez rozjasniania? Zalezy mi na jak najmniejszym negatywnym wp³ywie na w³osy, bo z natury maj± zdolno¶c do niszczenia siê. Co doradzicie?
Ja na pocz±tku swojej "rudej" przygody mia³am ¶ci±gany kolor, bo nie chwyci³ mi rudy na ca³o¶ci, jedynie na odrostach.
( naturalnie jestem blondynk±, w czasach nastoletnich mia³am takie ciemny blond/jasny br±z, zaczê³am w szkole ¶redniej farbowaæ na br±zowe)
po kilku farbowaniach by³ super kolor, jasny taki rudy, z³ocisty.
potem kupi³am farbê loreala rud± i mi strasznie w³osy przyciemni³o. wcze¶niej garniera farbowa³am. za namow± mojej fryzjerki przerzuci³am siê na farby artego.
I tak zesz³am z ciemnych rudych, do jasnego rudego, takiego z³ocistego jaki mia³am na pocz±tku po ¶ci±gniêciu koloru.
Nie wiem jak d³ugo mi to zajê³o, ale oko³o 8-12 miesiêcy na pewno, przy farbowaniu raz na 1,5-2 miesi±ce.
Na pocz±tku zaczê³am farbowaæ 8.4 / 8.44, a od jakiego¶ roku farbujê 9.4.
Je¶li zale¿y Ci na zdrowych w³osach, ja bym nie robi³a dekoloryzacji.
Ja mia³am tragiczne w³osy, du¿o zawini³a przy tym fryzjerka bo zrobi³a to nie umiejêtnie.
Moje w³osy przez 2 lata siê strasznie kruszy³y, nie chcia³am ich ¶ci±æ bo mia³am ¶lub, wiêc mêczy³am siê ja i one, ¶ciê³am do¶æ ostro po moim ¶lubie, ale i tak jeszcze du¿o "starych " w³osów mi zosta³o.
jakie¶ 1,5 miesi±ca temu ¶ciê³am znów do po³owy ramion, to domniemam, ¿e pozby³am siê tej ostatniej ju¿ czê¶ci w³osów po dekoloryzacji.
Od ¶ci±gania koloru minê³o ponad 4 lata bo zrobi³am to w lipcu 2009 roku i przez ten czas boryka³am siê z trudno¶ciami przy rozczesywaniu, musia³am czêsto podcinaæ bo w³osy zniszczone, przesuszone, rozdwojone. No istna tragedia.
Silikony jedynie je jako¶ podtrzymywa³y przy "¿yciu". Ale jaki¶ czas zmieni³am ca³kowicie kosmetyki do w³osów, postawi³am na jako¶æ, ¶ciêcie i dopiero teraz moje w³osy wracaj± do si³ witalnych
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-08, 14:17   #1251
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 7 537
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Dobrze zrobiona dekoloryzacja wcale nie musi zdegenerowac wlosow (no chyba ze juz sa zniszczone totalnie)

Ja siedze z farba na wlosach, zrobilam pre-pigmentacje wg wskazowek Kathy, potem normalnie farba i zobaczymy co wyjdzie (kolor jak zwykle pol na pol 7.44 i 8.44 Vitality's)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ¶lubny
Mi³o¶niczka psiaków, kawy i nale¶ników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza prac± fotografa
Rybiorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-09, 07:05   #1252
xxgosiax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy S±cz
Wiadomo¶ci: 9
GG do xxgosiax
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Zafarbowa³am w³osy tym matrixem 8CC u fryzjerki bez prepigmentacji i chyba siê ciesze, kolor ³adny ale nie podoba mi sie jest za mocny za ostry kiedy¶ wydawa³ mi siê fajny podoba³ mi siê ale po blond w³osach nie moge siê do niego przekonaæ. Jak go trochê wyp³ukaæ i ozbyæ siê czerwonego odcienia? Jednak chcê ¿eby by³ delikatniejszy.. Do tego musia³am ¶ci±g bardzo poniszczone koñce (pó³ w³osów) po blondach i w³osy s± jak dla mnie za krótkie do ramion do czego te¿ nie mogê siê przyzwyczaiæ.. Proszê o pomoc
xxgosiax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-09, 12:40   #1253
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxgosiax Poka¿ wiadomo¶æ
Zafarbowa³am w³osy tym matrixem 8CC u fryzjerki bez prepigmentacji i chyba siê ciesze, kolor ³adny ale nie podoba mi sie jest za mocny za ostry kiedy¶ wydawa³ mi siê fajny podoba³ mi siê ale po blond w³osach nie moge siê do niego przekonaæ. Jak go trochê wyp³ukaæ i ozbyæ siê czerwonego odcienia? Jednak chcê ¿eby by³ delikatniejszy.. Do tego musia³am ¶ci±g bardzo poniszczone koñce (pó³ w³osów) po blondach i w³osy s± jak dla mnie za krótkie do ramion do czego te¿ nie mogê siê przyzwyczaiæ.. Proszê o pomoc
je¶li chodzi o wyp³ukiwanie koloru to po paru razach powinno byæ ok, najv=bardziej wyp³ukuja pigment szampony mocno oczyszczaj±ce tak jak do w³osów t³ustych i z ³upie¿em.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze zrobiona dekoloryzacja wcale nie musi zdegenerowac wlosow (no chyba ze juz sa zniszczone totalnie)

Ja siedze z farba na wlosach, zrobilam pre-pigmentacje wg wskazowek Kathy, potem normalnie farba i zobaczymy co wyjdzie (kolor jak zwykle pol na pol 7.44 i 8.44 Vitality's)
i jak wysz³o?
ja jestem zdowolona po 3 tygodniach kolor nadal intensywny i rudy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-09, 13:16   #1254
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 7 537
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
i jak wysz³o?
ja jestem zdowolona po 3 tygodniach kolor nadal intensywny i rudy.
super mocny miedziany rudy bardzo intensywny (ale to nie zabieg do stosowania co farbowanie, jednak jest lekkie przesuszenie na dlugosci, takze bede robic co 5-6 farbowanie bo faktycznie intensywnosc koloru powala)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ¶lubny
Mi³o¶niczka psiaków, kawy i nale¶ników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza prac± fotografa
Rybiorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-09, 13:58   #1255
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Poka¿ wiadomo¶æ
super mocny miedziany rudy bardzo intensywny (ale to nie zabieg do stosowania co farbowanie, jednak jest lekkie przesuszenie na dlugosci, takze bede robic co 5-6 farbowanie bo faktycznie intensywnosc koloru powala)
to super daj fote jak bedziesz mia³a mozliwosc.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-09, 14:08   #1256
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 7 537
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
to super daj fote jak bedziesz mia³a mozliwosc.
wczoraj bylo juz za pozno na fotki, moze dzisiaj ale i tak beda w sztucznym swietle, zanim dojade do domu po pracy bedzie ciemno (nie znosze zimy, wychodze do pracy jest ciemno, wracam z pracy jest ciemno.... w zimie to mam wrazenie ze tylko siedze w biurze albo spie )
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ¶lubny
Mi³o¶niczka psiaków, kawy i nale¶ników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza prac± fotografa
Rybiorek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-09, 14:38   #1257
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

A ja mialam dosc wyplowialosci i kolorow, ktore mi tak marnie wychodzily.Zdecydowalam sie na cos intensywnego ...i juz myslalam,ze trafie na watek czerwonowlosych po uzyciu 0,53 CeCe,a tu soczysty kolor czerwono-miedziany...
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-09, 22:09   #1258
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (¦l±skie)
Wiadomo¶ci: 601
GG do Dikej
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Alwaves wychodzi u mnie ¿ó³to, kay color- wysuszy³ mi strasznie w³osy i bardzo szybko mi siê wyp³uka³ z odrostów.
My¶lê nad syossem- p³omienna lawa.
Bêdê zawiedziona farb± drogeryjn± po u¿ywaniu wcze¶niej tych fryzjerskich?

Ew. co my¶licie o:
- Farouk rr, 9.4
- INDOLA Permanent Color 8.43
- KALLOS KJMN 8,43 lub 8.4
- CHANTAL PROSALON 8.04, 8.4
- LONDA COLOR 8,4, 8,43
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSI¡GNIÊTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
³ydka 33cm (-4cm)

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2013-12-09 o 22:46
Dikej jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-10, 07:11   #1259
xxgosiax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy S±cz
Wiadomo¶ci: 9
GG do xxgosiax
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Umy³am w³osy wczoraj trzy razy szamponem przeciw³upiezowym hm faktycznie kolor trochê siê wyp³uka³ trochê mniej czerwieni od g³owy bardzo intensywny rudy marchewkowy koñce du¿o ja¶niejsze. Jak jeszcze bardziej siê wyp³uka po³o¿e sayossa p³omienn± lawê kiedy¶ robi³am na sp³ukany rudy i bardzo ³adnie wyszed³ fakt chwyci³y same odrosty na d³ugo¶ci n ie by³o ró¿nicy i tak bym chcia³a co¶ delikatniejszego.. Z d³ugo¶ci± niestety nic nie zrobie
xxgosiax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-10, 08:33   #1260
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxgosiax Poka¿ wiadomo¶æ
Umy³am w³osy wczoraj trzy razy szamponem przeciw³upiezowym hm faktycznie kolor trochê siê wyp³uka³ trochê mniej czerwieni od g³owy bardzo intensywny rudy marchewkowy koñce du¿o ja¶niejsze. Jak jeszcze bardziej siê wyp³uka po³o¿e sayossa p³omienn± lawê kiedy¶ robi³am na sp³ukany rudy i bardzo ³adnie wyszed³ fakt chwyci³y same odrosty na d³ugo¶ci n ie by³o ró¿nicy i tak bym chcia³a co¶ delikatniejszego.. Z d³ugo¶ci± niestety nic nie zrobie
mog³aby¶ daæ zdjêcie teraz i po lawie?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Poka¿ wiadomo¶æ
wczoraj bylo juz za pozno na fotki, moze dzisiaj ale i tak beda w sztucznym swietle, zanim dojade do domu po pracy bedzie ciemno (nie znosze zimy, wychodze do pracy jest ciemno, wracam z pracy jest ciemno.... w zimie to mam wrazenie ze tylko siedze w biurze albo spie )
ja te¿ tak mam
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.