produkty Lush - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 22:34   #3031
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Ja na bank zamówię Ocean Salt, a jeszcze w tym zamówieniu miałam brać dwa Aqua Mirabilis, ale mnie skusiłyście i wezmę jedno a do tego King of Skin i nawet wyjdzie o 55centów mniej
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:43   #3032
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Ja na bank zamówię Ocean Salt, a jeszcze w tym zamówieniu miałam brać dwa Aqua Mirabilis, ale mnie skusiłyście i wezmę jedno a do tego King of Skin i nawet wyjdzie o 55centów mniej
ja mialam brac na 150zl a jeszcze troche to dobije do Ciebie :mdlje:
a mnie na to nie stac
nie moge juz nic dodac

TZ mi przynosi kase na zycie a ja na lusha
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 23:26   #3033
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja mialam brac na 150zl a jeszcze troche to dobije do Ciebie :mdlje:
a mnie na to nie stac
nie moge juz nic dodac

TZ mi przynosi kase na zycie a ja na lusha
dobijaj dobijaj, chociaż ja sama nie wiem czy czegoś jeszcze nie dorzucę wariatka ze mnie, ale tylko raz mi się zdarzą takie zakupy, na które odkładałam z resztą już długo... mam trochę wyrzuty sumienia, ale z drugiej strony nie wszystko jest dla mnie, więc
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 23:35   #3034
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
dobijaj dobijaj, chociaż ja sama nie wiem czy czegoś jeszcze nie dorzucę wariatka ze mnie, ale tylko raz mi się zdarzą takie zakupy, na które odkładałam z resztą już długo... mam trochę wyrzuty sumienia, ale z drugiej strony nie wszystko jest dla mnie, więc
po to są pieniądze, żeby je spożytkować ja już sporo kasy zostawiłam w Lushu, więc teraz muszę się powstrzymać. Wiecie co, jak tak podliczę ile zużywa się kosmetyku na jedno mycie/smarowanie, to lush jest niesamowicie wydajny. Oprócz AC i AM, które zużywają mi się szybko, to wszystko jest jaak nietknięte. 100g HIWTK starczyło mi na prawie miesiąc codziennych pryszniców, Skin Drink mam od dwóch tygodni i wygląda jak nieruszony, galaretki potrzebowałam tyci, żeby się umyć.
i offtopując, Svi masz przecudnego avatara, jak się patrzę na tą świnkę, to mi się humor poprawia
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 07:14   #3035
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

a ja mam Ocean Salt z wymianki z jakieś 2miesiące jak nie lepiej i lubie go, fajny z niego peeling ale nie uzywam za czesto bo jak dla mnie to niezly zdzierak. Dobrze ze napisala ktoras z Was, ze ma tak dluga date bo zastanawialo mnie to.
Magrat nie polepszasz mojej sytuacji lushowej... skoro to takie wydajne i w zasadzie sie na tym oszczedza to chcialabym dorzucic jeszcze kilka rzeczy do listy ale niestety sezon prezentow swiatecznych sie zaczal i juz troche kasy poszlo na gifty dla najblizszych chociaz Tz mowi, ze z Jego konta moze pozyczac ile chce

ps. mialam nie kupowac wiecej balsamow a wczoraj Tz kupil mi maslo do ciala Sweet Secret o zapachu slodkiego kokosa i bananow ale On kupil wiec ja jestem niewinna!
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 07:52   #3036
dexterka
Rozeznanie
 
Avatar dexterka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 520
Dot.: produkty Lush

Weźmie ktoś ze mną połówki:
( w zamówieniu u Olencji Lush 7)

- mniejsze opakowanie MoM http://lush.co.uk/products/skincare/...aminty_82.html
- Summer pudding http://lush.co.uk/products/shower/so...ding_1402.html
__________________

"I nie zapominaj...
Że jestem też zwykłą dziewczyną,
Która stoi przed chłopakiem,
Prosząc go, żeby ją kochał."


dexterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:24   #3037
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dexterka Pokaż wiadomość
Weźmie ktoś ze mną połówki:
( w zamówieniu u Olencji Lush 7)

- mniejsze opakowanie MoM http://lush.co.uk/products/skincare/...aminty_82.html
- Summer pudding http://lush.co.uk/products/shower/so...ding_1402.html
moge wziac polowke Summer Pudding
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 08:29   #3038
dexterka
Rozeznanie
 
Avatar dexterka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 520
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
moge wziac polowke Summer Pudding
To świetnie
__________________

"I nie zapominaj...
Że jestem też zwykłą dziewczyną,
Która stoi przed chłopakiem,
Prosząc go, żeby ją kochał."


dexterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:56   #3039
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

to ide edytowac moje zamowienie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:00   #3040
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

wczoraj miałam okazję trochę potestować, więc napiszę co myślę:

scrub Sugar Babe - jest boski pachnie obłędnie, fantastycznie peelinguje, miałam wrażenie, że już po nim moja skóra była nawilżona, dziwne, bo zazwyczaj po peelingach miałam inne uczucie Sugar Babe na stałe zamieszka u mnie w łazience

mydełko Snowcake - jak odpakowałam to stwierdziłam, że zapach całkiem fajny, choć nie powalał na kolana, ale bałam się, że może drażnić podczas użycia, a było wręcz odwrotnie mydełko jest takie kremowe, cudownie się rozprowadza po ciele, przepięknie pachnie i zostawia skórę miękką i nawilżoną

King Of Skin - prawdziwy król użyłam na koniec, potem spłukałam wodą, a moja skóra była rewelacyjna nawilżenie boskie, nawet jak rano wstałam, to miałam wrażenie, że ciągle mam go na skórze... tak jakby oblepia, ale w takim delikatny sposób, nie klei się jak się dotyka i nie jest tłusty, jest BOSKI zapach podczas używania i potem na skórze lepszy niż przy pierwszym powąchaniu

i na koniec Angels On Bare Skin - nie lubię zapachu, ale przeżyję to jak ma dobrze działać na buzię i faktycznie super oczyszcza, skóra po nim jest miękka, aż ją ciągle dotykałam wczoraj
wchodzi na stałe do mojej łazienki
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:08   #3041
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
wczoraj miałam okazję trochę potestować, więc napiszę co myślę:

scrub Sugar Babe - jest boski pachnie obłędnie, fantastycznie peelinguje, miałam wrażenie, że już po nim moja skóra była nawilżona, dziwne, bo zazwyczaj po peelingach miałam inne uczucie Sugar Babe na stałe zamieszka u mnie w łazience

mydełko Snowcake - jak odpakowałam to stwierdziłam, że zapach całkiem fajny, choć nie powalał na kolana, ale bałam się, że może drażnić podczas użycia, a było wręcz odwrotnie mydełko jest takie kremowe, cudownie się rozprowadza po ciele, przepięknie pachnie i zostawia skórę miękką i nawilżoną

King Of Skin - prawdziwy król użyłam na koniec, potem spłukałam wodą, a moja skóra była rewelacyjna nawilżenie boskie, nawet jak rano wstałam, to miałam wrażenie, że ciągle mam go na skórze... tak jakby oblepia, ale w takim delikatny sposób, nie klei się jak się dotyka i nie jest tłusty, jest BOSKI zapach podczas używania i potem na skórze lepszy niż przy pierwszym powąchaniu

i na koniec Angels On Bare Skin - nie lubię zapachu, ale przeżyję to jak ma dobrze działać na buzię i faktycznie super oczyszcza, skóra po nim jest miękka, aż ją ciągle dotykałam wczoraj
wchodzi na stałe do mojej łazienki
Bethie dziekuje za opinie Skoro tak zachwalasz King of Skin, musze go dopisac do swojej listy
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 09:11   #3042
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość

mydełko Snowcake - jak odpakowałam to stwierdziłam, że zapach całkiem fajny, choć nie powalał na kolana, ale bałam się, że może drażnić podczas użycia, a było wręcz odwrotnie mydełko jest takie kremowe, cudownie się rozprowadza po ciele, przepięknie pachnie i zostawia skórę miękką i nawilżoną

Też je wczoraj testowała Zapach jest migdałowo-plastikowy Ale skóra faktycznie miękka i super nawilżona

Czy wszystkie mydełka mają taką miękką konsystencję jak Snowcake?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:23   #3043
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

SnowCake mnie kusi
jakby ktos chcial na pol to moze bym nawet ulegla
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:28   #3044
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
dobijaj dobijaj, chociaż ja sama nie wiem czy czegoś jeszcze nie dorzucę wariatka ze mnie, ale tylko raz mi się zdarzą takie zakupy, na które odkładałam z resztą już długo... mam trochę wyrzuty sumienia, ale z drugiej strony nie wszystko jest dla mnie, więc
tylko, ze Ty bierzesz nie tylko dla siebie a ja wszystko dla mnie
samolub jeden
Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
i offtopując, Svi masz przecudnego avatara, jak się patrzę na tą świnkę, to mi się humor poprawia
dzieki odkad go mam dostaje same komplementy


Bethie nie rob mi tego

kto wezmie ze mna Sugar Babe na pol?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:34   #3045
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

moze to glupie, ale jak sie stosuje Sugar Babe?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:36   #3046
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Też je wczoraj testowała Zapach jest migdałowo-plastikowy Ale skóra faktycznie miękka i super nawilżona

Czy wszystkie mydełka mają taką miękką konsystencję jak Snowcake?
Nie, niektóre mydła mają kremową konsystencję a inne bardziej jakby żelową ale w stałej formie - to mi się kojarzy z tymi mydłami glicerynowymi takimi półprzezroczystymi . Te kremowe się raczej nie pienią, dają bardziej taką myjącą śmietankę

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
tylko, ze Ty bierzesz nie tylko dla siebie a ja wszystko dla mnie
samolub jeden

dzieki odkad go mam dostaje same komplementy


Bethie nie rob mi tego

kto wezmie ze mna Sugar Babe na pol?
oj tam oj tam

Sugar Babe się nie opłaca na pół już pisałam wcześniej, on ma taki wilgotny, różowy, pachnący środek, który łatwo wysycha...

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
moze to glupie, ale jak sie stosuje Sugar Babe?
ja sobie odciachowuję kawałek i się nim szoruję podczas kąpieli w miarę szorowania się rozpuszcza, bo to cukier chyba dzisiaj zrobię mu recenzję na blogu
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:39   #3047
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

czekam na recenzje zatem
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:26   #3048
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Sultana of soap - wypróbowałam już kilka mydeł z Lusha, ale to mydło bije inne na głowę Pięknie pachnie, trochę owocowo, trochę kwiatowo. Jak lubicie słodkie zapachy nie będziecie zawiedzione. Po kontakcie z wodą wytwarza się super mus (o wiele lepszy niż w przypadku Noubar). Świetnie nawilża. Szkoda tylko, że zużywa się trochę szybciej niż inne mydła. W opiniach na stronie Lusha inne osoby też to zauważyły. Ale dla takich efektów przymknę oko na tę jedną wadę i będę używać mydełko na specjalne okazje.
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:35   #3049
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

od rana mam problem, bo po użyciu King Of The Skin wczoraj, to teraz już nie wiem czy mam wziąć Aqua Mirabilis i Buffy czy raczej Sympathy For The Skin

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Bethie dziekuje za opinie Skoro tak zachwalasz King of Skin, musze go dopisac do swojej listy
bardzo proszę
z Kinga będziesz na pewno zadowolona dla mnie wielki plus to forma używania, bo jak się rano spieszę, to nie mam czasu smarować się balsamem i czekać aż wyschnie, a wieczorem to mi się czasem nie chciało po prysznicu
a tutaj taka wygoda

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
Bethie nie rob mi tego
ups na usprawiedliwienie mam, że naprawde jest super
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 10:37   #3050
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Sultana of soap - wypróbowałam już kilka mydeł z Lusha, ale to mydło bije inne na głowę Pięknie pachnie, trochę owocowo, trochę kwiatowo. Jak lubicie słodkie zapachy nie będziecie zawiedzione. Po kontakcie z wodą wytwarza się super mus (o wiele lepszy niż w przypadku Noubar). Świetnie nawilża. Szkoda tylko, że zużywa się trochę szybciej niż inne mydła. W opiniach na stronie Lusha inne osoby też to zauważyły. Ale dla takich efektów przymknę oko na tę jedną wadę i będę używać mydełko na specjalne okazje.
i po co kusisz oczywiscie zartuje to mydelko jest na mojej wish ale w tym miesiacu to juz chyba sobie na nie nie pozwole
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:38   #3051
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Na forum były różne opinie na temat produktów z Lusha, ktoś kocha, ktoś nie lubi, komuś nie podszedł, ale na King of skin, z tego co pamiętam, jeszcze nikt nie narzekał
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:41   #3052
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Sultana of soap - wypróbowałam już kilka mydeł z Lusha, ale to mydło bije inne na głowę Pięknie pachnie, trochę owocowo, trochę kwiatowo. Jak lubicie słodkie zapachy nie będziecie zawiedzione. Po kontakcie z wodą wytwarza się super mus (o wiele lepszy niż w przypadku Noubar). Świetnie nawilża. Szkoda tylko, że zużywa się trochę szybciej niż inne mydła. W opiniach na stronie Lusha inne osoby też to zauważyły. Ale dla takich efektów przymknę oko na tę jedną wadę i będę używać mydełko na specjalne okazje.
ostatnio wyrzuciłam z koszyka i stwierdziłam, że kupię sobie następnym razem, a teraz znowu chcę...

i chcę bana na ten wątek
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:20   #3053
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Właśnie jak pachnie ten Sugar scrub bo go wzięłam
Świeżo - słodko - zielono Naprawdę super zapach!

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Ja na bank zamówię Ocean Salt, a jeszcze w tym zamówieniu miałam brać dwa Aqua Mirabilis, ale mnie skusiłyście i wezmę jedno a do tego King of Skin i nawet wyjdzie o 55centów mniej


Dobrze zrobiłaś Po użyciu A. Mirabilis i później King of Skin będziesz miała skórę jak pupcia niemowlęcia Mój ukochany zestaw


Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
TZ mi przynosi kase na zycie a ja na lusha
No to przecież na życie idzie! Wyobrażasz sobie życie bez lusha??

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ps. mialam nie kupowac wiecej balsamow a wczoraj Tz kupil mi maslo do ciala Sweet Secret o zapachu slodkiego kokosa i bananow ale On kupil wiec ja jestem niewinna!


Powiedz, że naprawdę pachnie kokosami a nie wyschniętymi wiórkami...

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
scrub Sugar Babe - jest boski pachnie obłędnie, fantastycznie peelinguje, miałam wrażenie, że już po nim moja skóra była nawilżona, dziwne, bo zazwyczaj po peelingach miałam inne uczucie Sugar Babe na stałe zamieszka u mnie w łazience
Bethie, to kup sobie Sugar Plum Fairy... Skóra jak po olejku, bardzo podobnie jak po King of Skin Bo Sugar Babe zdecydowanie mniej nawilża. Szkoda, bo zapach piękny

Jeszcze muszę porównać jak wypada Sugar Scrub na tle tych dwóch. Dziś chyba testy

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
mydełko Snowcake - jak odpakowałam to stwierdziłam, że zapach całkiem fajny, choć nie powalał na kolana, ale bałam się, że może drażnić podczas użycia, a było wręcz odwrotnie mydełko jest takie kremowe, cudownie się rozprowadza po ciele, przepięknie pachnie i zostawia skórę miękką i nawilżoną
Ono jest takie nieokreślone chyba, niby aromat migdałowy, ale czasem da się wychwycić nutkę sztuczności... ALe ogólnie fajne, bo kremowe

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
King Of Skin - prawdziwy król ,użyłam na koniec, potem spłukałam wodą, a moja skóra była rewelacyjna nawilżenie boskie, nawet jak rano wstałam, to miałam wrażenie, że ciągle mam go na skórze... tak jakby oblepia, ale w takim delikatny sposób, nie klei się jak się dotyka i nie jest tłusty, jest BOSKI. zapach podczas używania i potem na skórze lepszy niż przy pierwszym powąchaniu
Dokładnie Ja nawet po drugim prysznicu od użycia Kinga miałam super nawilżoną skórę, widać było jak woda spływa całkiem inaczej


Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Też je wczoraj testowałam. Zapach jest migdałowo-plastikowy Ale skóra faktycznie miękka i super nawilżona
Idealnie to ujęłaś


Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Sugar Babe się nie opłaca na pół już pisałam wcześniej, on ma taki wilgotny, różowy, pachnący środek, który łatwo wysycha...
U mnie tego środka prawie wcale nie było, taka tyci plamka tylko


Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
ja sobie odciachowuję kawałek i się nim szoruję podczas kąpieli
w miarę szorowania się rozpuszcza, bo to cukier, chyba dzisiaj zrobię mu recenzję na blogu
Udaje ci sie w całości taki kawałek odłupac? Mi się strasznie kruszą te peelingi i zazwyczaj kruszę całkowicie i później się miziam Jaką mniej więcej część odkrajasz na jeden raz?

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Sultana of soap - wypróbowałam już kilka mydeł z Lusha, ale to mydło bije inne na głowę Pięknie pachnie, trochę owocowo, trochę kwiatowo. Jak lubicie słodkie zapachy nie będziecie zawiedzione. Po kontakcie z wodą wytwarza się super mus (o wiele lepszy niż w przypadku Noubar). Świetnie nawilża. Szkoda tylko, że zużywa się trochę szybciej niż inne mydła. W opiniach na stronie Lusha inne osoby też to zauważyły. Ale dla takich efektów przymknę oko na tę jedną wadę i będę używać mydełko na specjalne okazje.
A mówiłam, że Sultana jest najlepsza? Żadne inne mydełko jak dotąd nie dorównuje jej ani pod względem kremowości, ani zapachu SKóra pachnie bosko Ja chcę takie perfumy

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
ostatnio wyrzuciłam z koszyka i stwierdziłam, że kupię sobie następnym razem, a teraz znowu chcę...
Bierz od razu

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
i chcę bana na ten wątek


No i musiałam grafiki trochę usunąć...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:38   #3054
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Bethie, to kup sobie Sugar Plum Fairy... Skóra jak po olejku, bardzo podobnie jak po King of Skin Bo Sugar Babe zdecydowanie mniej nawilża. Szkoda, bo zapach piękny
mam na Wish List, ale jak to jest Limited Edition, to może teraz kupię

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Udaje ci sie w całości taki kawałek odłupac? Mi się strasznie kruszą te peelingi i zazwyczaj kruszę całkowicie i później się miziam Jaką mniej więcej część odkrajasz na jeden raz?
ja wczoraj odcięłam ok. 1/8 ale pokruszyła mi się
to wpakowałam do małego plastikowego pojemniczka i poszłam z tym pod prysznic

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Bierz od razu
to muszę jakieś inne mydełko wyrzucić z koszyka, mam 5 sztuk, ale wszystkie bym chciała
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:45   #3055
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
mam na Wish List, ale jak to jest Limited Edition, to może teraz kupię
Tak chyba będzie lepiej
Ja na wyprzedaży chciałabym zrobić zapasy To był mój pierwszy peeling cukrowy od nich i byłam od razu zachwycona, no ale po wypróbowaniu Sugar Babe trochę się rozczarowałam tym mniejszym nawilżeniem... może to też przez to, że nie miałam za bardzo tego różowego środka

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
ja wczoraj odcięłam ok. 1/8 ale pokruszyła mi się
to wpakowałam do małego plastikowego pojemniczka i poszłam z tym pod prysznic
Robię dokłądnie tak samo a małż ma ubaw, że nagle noszę ze sobą tysiąc rzeczy idąc do łazienki

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
to muszę jakieś inne mydełko wyrzucić z koszyka, mam 5 sztuk, ale wszystkie bym chciała
A co bierzesz?
Na pewno trzeba wziąć Sultanę i Summer Pudding No i może Vanilla in The Mist, bo pachnie tak, że nawet jak będzie wysuszać to chyba będę zamawiać
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:48   #3056
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

RedShine - ja tam czuje najbardziej banany z nutka kokosa. Nie wiem jak pachnie real kokos a ten zwiorkowany

Moze ktoras z Was zechce polowke sultana of soap w zamowieniu u Olencji?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:54   #3057
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
RedShine - ja tam czuje najbardziej banany z nutka kokosa. Nie wiem jak pachnie real kokos a ten zwiorkowany

Moze ktoras z Was zechce polowke sultana of soap w zamowieniu u Olencji?

No to chyba będę musiała kiedyś sprawdzić


Ja mogę wziąć z Tobą połówkę, Sultany nigdy za wiele
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:57   #3058
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Goldiko i RedShine - zapraszam na bloga, zrobiłam recenzję SugarBabe, tam wszystko opisałam - jak używam itepe
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:57   #3059
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Tak chyba będzie lepiej
Ja na wyprzedaży chciałabym zrobić zapasy To był mój pierwszy peeling cukrowy od nich i byłam od razu zachwycona, no ale po wypróbowaniu Sugar Babe trochę się rozczarowałam tym mniejszym nawilżeniem... może to też przez to, że nie miałam za bardzo tego różowego środka
dla mnie to nawet po Sugar Babe skóra była nawilżona, to aż się cieszę na to co będzie po Sugar Plum Fairy

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A co bierzesz?
Na pewno trzeba wziąć Sultanę i Summer Pudding No i może Vanilla in The Mist, bo pachnie tak, że nawet jak będzie wysuszać to chyba będę zamawiać
teraz mam w koszyku: Honey I Washed The Kids, Rock Star, Summer Pudding, Lady Catrina i Snow Globe i u Olencji trzy półówki: Sexy Peel, Noubar i Miranda
i co ja mam wyrzucić?
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:59   #3060
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Tak chyba będzie lepiej
Ja na wyprzedaży chciałabym zrobić zapasy To był mój pierwszy peeling cukrowy od nich i byłam od razu zachwycona, no ale po wypróbowaniu Sugar Babe trochę się rozczarowałam tym mniejszym nawilżeniem... może to też przez to, że nie miałam za bardzo tego różowego środka



Robię dokłądnie tak samo a małż ma ubaw, że nagle noszę ze sobą tysiąc rzeczy idąc do łazienki



A co bierzesz?
Na pewno trzeba wziąć Sultanę i Summer Pudding No i może Vanilla in The Mist, bo pachnie tak, że nawet jak będzie wysuszać to chyba będę zamawiać
Ho ho, to ja tak samo używam Napaliłam się na perfumy solidne () na przyszłość
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.