Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-10, 15:14   #1051
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nowy podkład tez mnie zachwycił, dokupuje jeszce najjasniejszy kolor

Wracam do pokdładu Studio Fix. Do bazy pod cienie - rewelacja, do Lip Conditioner - naprawi kazde usta, do szminek, rozy, bronzerów wszelakich i cieni oczywiście Tak, są bardzo wydajne.
Ostatnio zakochałam sie w bazie pdo makijaz - Timecheck - minimalizuje widocznosc porów i przedłuza swiezosc makijazu oraz wogóle trwalosc i nawilza - polecam.
Dziękuję Corii
A czemu dokupujesz najjaśniejszy? masz za ciemny?

Chciałabym pomadkę tylko lubię albo nawilżające albo pomadko-błyszczyki. Lubię satynowe wykończenie. Mam za małe usta do matów, buu. Polecisz jakąś serię? Przewijał się tutaj w sprawie makijażu ślubnego piękny róż i mi się spodobał jego bym chciała

Oooo baza pod makijaż bardzo je lubię czuję się skuszona czy oni mi dadzą jej próbkę?


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie, próbek nie udało mi się zdobyć, bo nie miałam okazji być ostatnio w MACu, ale ... podkład kupiłam online i używam od ponad dwóch tygodni .
Na razie mogę powiedzieć tyle, że lepiej wyglądam jednak w EL DW Light i on lepiej "trzyma" mi się twarzy niż MACowy.
Reszta spostrzeżeń tutaj .
Ja w ogóle bardzo długo wyrabiam sobie zdanie na termat podkładów, bo mam jakąś taką dziwną cerę, że ten sam podkład potrafi u mnie bardzo różnie się zachowywać, w zależności od dnia.
I cichutko siedzi i słóweczka nie piśnie, że już testuje
A u mnie jednak MAC wygrywa o 1 punkt z EL DWLight nie zmienia to faktu, że ideału szukam nadal hehe.
Poza tym jednego dnia lepiej wygląda na mnie MAC, innego EL
U mnie jest identycznie, jak u Ciebie.


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
A co myślicie o lakierach Mac? Bo choruje na jeden i próbuje sobie powiedzieć ze bez sensu
Jaki??


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam tak samo - nawet najlepszy podkład w niektóre dni wyglada jak kaszanka
Dlatego ma otwarte parę- w zależnosci od kaprysów cery
Mam tak samo i jeszcze jakieś próbki innych mam też. Nie raz kilka dni z jeden podkład bardzo mi służy, a nie raz jednego dnia ok, a drugiego już nie!


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Podkładów też używam jednocześnie kilku. Aktualnie, nie wiedzieć czemu, Diorowy Star zaczął nagle dość przyzwoicie u mnie wyglądać .
Hehe, no to dobrze, używaj póki "działa"


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wkurzające to jest, prawda? Zastanawiam sie, czy taki już urok, czy robimy coś nie tak w peięgnacji, jak myślisz?
Ja ostatnio używam Bielendy do pielegnacji seri Mezo zielonej i niby ogólnie lepiej jest, co widzę, ale jak mówię, przy nosie po obu stronach pogrom jest
Star to najlepiej wygladał zaraz jak kupiłam przez parę pierwszych razy,a potem już ani razu
U mnie Star wygląda dobrze 2 godziny, potem znika
Wydaje mi się, że u mnie to zależy od pielęgnacji i dnia nie wiem cyklu kobiecego chyba? Pory roku i innych takich niuansów


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pewnie, że wkurzające. Najgorsze jest to, że zwykle najmniej korzystnie wygladam wtedy, kiedy akurat zależy mi, żeby wyglądać dobrze .
O! to to Identycznie się u mnie ma sprawa z włosami jak mi zależy to tyle się nastaram, a wyglądam tak se jak nie mam czasu to się pięknie same ufryzują chyba złośliwe dziadoki to są jakieś
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 15:21   #1052
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Erogenous
https://www.google.pl/search?q=mac+e...IVwv9yCh3cFwDR
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 15:26   #1053
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Urocza brzoskwinka dobrze, że ja w ciepłych nie gustuję, jeszcze by mi się za bardzo spodobał
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 15:34   #1054
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
A co myślicie o lakierach Mac? Bo choruje na jeden i próbuje sobie powiedzieć ze bez sensu
ja mam 3 szt, ale dwa ciemnie i jeden czerwony - bardzo lubię i jakość się poprawiła
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 15:51   #1055
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O, własnie - też tak mam a wteyd kiedy nei zalezy to jakos fajnie jest

Kurde, hormonów wiadomo- nie przeszkocze... ale moze czas diete zmienic, w sensie przestac calkiem słodycze i solone rzeczy wpitalac...tylko jezu, to mi idzie jak po grudzie
Ja kombinowałam już z dietą i efekty były mizerne - tzn. nie widziałam różnicy. Nie mówię tu o odstawieniu "złego" jedzenia na dzień czy dwa, ale na miesiące/lata. Obecnie znów odżywiam się tak, że szkoda gadać i wprawdzie mam kilka niespodzianek na twarzy, ale w porównaniu do tego, co działo się z moją skórą przez ostatnie 2-3 lata, to i tak jest super
Szukam teraz kosmetyku-cudu, który by mi nawilżył przesuszone miejsca, ale jednocześnie nie przetłuścił i nie powodował powstawania wyprysków. Boję się cokolwiek kupić, bo z tą moją skórą to czasem loteria.
Kliknęłam ostatnio to: http://www.paulaschoice.com/beautype...harged-Essence
Cudów się nie spodziewam, ale mam nadzieję, że chociaż nie zaszkodzi.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
O! to to Identycznie się u mnie ma sprawa z włosami jak mi zależy to tyle się nastaram, a wyglądam tak se jak nie mam czasu to się pięknie same ufryzują chyba złośliwe dziadoki to są jakieś
High five! Mam identycznie, a ostatnich kilka dni to permanentny bad hair day Niestety muszę czekać jeszcze tydzień na wizytę u fryzjera...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 16:36   #1056
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję Corii
A czemu dokupujesz najjaśniejszy? masz za ciemny?

Chciałabym pomadkę tylko lubię albo nawilżające albo pomadko-błyszczyki. Lubię satynowe wykończenie. Mam za małe usta do matów, buu. Polecisz jakąś serię? Przewijał się tutaj w sprawie makijażu ślubnego piękny róż i mi się spodobał jego bym chciała

Oooo baza pod makijaż bardzo je lubię czuję się skuszona czy oni mi dadzą jej próbkę?

Mam tak samo i jeszcze jakieś próbki innych mam też. Nie raz kilka dni z jeden podkład bardzo mi służy, a nie raz jednego dnia ok, a drugiego już nie!


U mnie Star wygląda dobrze 2 godziny, potem znika
Wydaje mi się, że u mnie to zależy od pielęgnacji i dnia nie wiem cyklu kobiecego chyba? Pory roku i innych takich niuansów
Bo i NC 15 i NC 20 pasują mi, a ze lubie roznorodnosc wiec jasniejszy też chce

No to spórbuj o wykońćzeniu Satin, albo Lustre. Chyba mowa o Pink Plaid? Ale ona jest niestety Matem

Hmm, czy dadzą ... zalezy ponoc od osoby, spróbować mozna

No widocznie nie ma i nie będzie jednego podkładu idealnego, bo własnie przez hormony i inne takie nigdy zaden nie będzie wygladal idealnie caly czas

O własnie - to samo - 2 godziny Star wygladal super a potem kaszana

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja kombinowałam już z dietą i efekty były mizerne - tzn. nie widziałam różnicy. Nie mówię tu o odstawieniu "złego" jedzenia na dzień czy dwa, ale na miesiące/lata. Obecnie znów odżywiam się tak, że szkoda gadać i wprawdzie mam kilka niespodzianek na twarzy, ale w porównaniu do tego, co działo się z moją skórą przez ostatnie 2-3 lata, to i tak jest super
Szukam teraz kosmetyku-cudu, który by mi nawilżył przesuszone miejsca, ale jednocześnie nie przetłuścił i nie powodował powstawania wyprysków. Boję się cokolwiek kupić, bo z tą moją skórą to czasem loteria.
Kliknęłam ostatnio to: http://www.paulaschoice.com/beautype...harged-Essence
Cudów się nie spodziewam, ale mam nadzieję, że chociaż nie zaszkodzi. brzydal:
Bardzo Ci dziękuje za oszczędzenie mi trudów diety bezsłodyczowej
Skoro nic to nei zmieni, a wręcz przeciwnie, to co się będę wygłupiac

Ja wczesniej mialam tez problemy z miejscowym przesuszem, ale zaczełam peelingować często, nawilzac kremami, maskami typu Glam Glow niebieska i jakos do przodu.

Poza tym przestały wykluwac mi się wielkie o bolące kratery, teraz jesli juz to normalne małe. Chyba to zasługa Biodermy Mezo zielonej, bo ostatnio ja uzywam.

Mnie te serie Lightful nie podchodzą swiece sie po nich jak latarenka w ciemnosci
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 16:58   #1057
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo i NC 15 i NC 20 pasują mi, a ze lubie roznorodnosc wiec jasniejszy też chce

No to spórbuj o wykońćzeniu Satin, albo Lustre. Chyba mowa o Pink Plaid? Ale ona jest niestety Matem

Hmm, czy dadzą ... zalezy ponoc od osoby, spróbować mozna

No widocznie nie ma i nie będzie jednego podkładu idealnego, bo własnie przez hormony i inne takie nigdy zaden nie będzie wygladal idealnie caly czas

O własnie - to samo - 2 godziny Star wygladal super a potem kaszana
Ooo zaintrygowałaś mnie przy zakupie poproszę o próbkę NC 15 i może się uda zdobyć próbkę tej bazy. Zazwyczaj mówię, że jestem uczulona na mnóstwo rzeczy (nie jestem ) i jakoś babki mi dają próbkę, no, ale też profilaktycznie mam swój pojemniczek

Tak o Pink Plaid buu ale zobaczę ją na żywo, może mi się spodoba? bo w necie oglądałam swatche i nie wyglądała całkiem matowo

Dokładnie dlatego uważam, że tak, jak i kremy zmieniam, co jakiś czas, czy szampony czy odżywki tak samo podkłady, muszę mieć kilka i je zamiennie używać.
Czekam też teraz aż moja buzia znowu się zaprzyjaźni z moimi ukochanymi minerałami Lauress. Na razie ma focha
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 17:12   #1058
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ooo zaintrygowałaś mnie przy zakupie poproszę o próbkę NC 15 i może się uda zdobyć próbkę tej bazy. Zazwyczaj mówię, że jestem uczulona na mnóstwo rzeczy (nie jestem ) i jakoś babki mi dają próbkę, no, ale też profilaktycznie mam swój pojemniczek

Tak o Pink Plaid buu ale zobaczę ją na żywo, może mi się spodoba? bo w necie oglądałam swatche i nie wyglądała całkiem matowo

Dokładnie dlatego uważam, że tak, jak i kremy zmieniam, co jakiś czas, czy szampony czy odżywki tak samo podkłady, muszę mieć kilka i je zamiennie używać.
Czekam też teraz aż moja buzia znowu się zaprzyjaźni z moimi ukochanymi minerałami Lauress. Na razie ma focha
Nc 15 jest bardzo jasniutka, ale fajnie widac na niej najjaesniejsze bronzery typu Next To Skin N
NC 20 ciemniejsza, ale nie odznacza mi się.

Nie szkodzi, trzeba sobie jakoś radzić

Pink Plaid to moje odkrycie tego roku Wiesz, moze nałóz ją i sama ocen, bo niby mat, ale wcale nie jest to mat taki tępy ani wysuszający. Poza tym długo dobrze wyglada na ustach

Szampony, odzywki, tez mam parę roznych Kremy tez zmieniam, Jedyne co używam cały czas do paru lat to ukochane serum EL ANR
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 17:42   #1059
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nc 15 jest bardzo jasniutka, ale fajnie widac na niej najjaesniejsze bronzery typu Next To Skin N
NC 20 ciemniejsza, ale nie odznacza mi się.

Nie szkodzi, trzeba sobie jakoś radzić

Pink Plaid to moje odkrycie tego roku Wiesz, moze nałóz ją i sama ocen, bo niby mat, ale wcale nie jest to mat taki tępy ani wysuszający. Poza tym długo dobrze wyglada na ustach

Szampony, odzywki, tez mam parę roznych Kremy tez zmieniam, Jedyne co używam cały czas do paru lat to ukochane serum EL ANR
To muszę koniecznie sobie wziąć próbkę NC 15

Kolor bardzo mi się podoba i w necie właśnie nie wygląda płasko, jak mat. Tak, zobaczę ją sobie w sklepie

A ja nie lubię tego serum za to od lat kocham serum z wit.C z BU używam non stop, uwielbiam i w ogóle, same ochy, gdyby przestało mi pasować (odpukuję ) zapłakałabym się na śmierć
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2015-06-10 o 17:43
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 17:47   #1060
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Chciałabym pomadkę tylko lubię albo nawilżające albo pomadko-błyszczyki. Lubię satynowe wykończenie. Mam za małe usta do matów, buu. Polecisz jakąś serię? Przewijał się tutaj w sprawie makijażu ślubnego piękny róż i mi się spodobał jego bym chciała
Iwonko to spojrzyj sobie ne serię Sheen Supreme, Mineralize Rich albo Hugabble - one dają takie lżejsze, błyszczące wykończenie. Ja bardzo lubię też wykończenie Lustre, ale niektóre odcienie potrafią trochę przesuszyć usta, choć powinno być odwrotnie .

Jeśli chodzi o maty z MACa, to sporo zależy od koloru, ale zasadniczo one nie są tępe czy wysuszające usta, niektórym odcieniom wręcz bliżej do wykończenia Satin, więc Pink Plaid tak od razu nie przekreślaj .

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oooo baza pod makijaż bardzo je lubię czuję się skuszona czy oni mi dadzą jej próbkę?
Jak się ładnie uśmiechniesz, a pani/pan konsultant nie będzie wyjątkową wredotą, to powinni dać .

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
I cichutko siedzi i słóweczka nie piśnie, że już testuje
A u mnie jednak MAC wygrywa o 1 punkt z EL DWLight nie zmienia to faktu, że ideału szukam nadal hehe.
Poza tym jednego dnia lepiej wygląda na mnie MAC, innego EL
U mnie jest identycznie, jak u Ciebie.

Mam tak samo i jeszcze jakieś próbki innych mam też. Nie raz kilka dni z jeden podkład bardzo mi służy, a nie raz jednego dnia ok, a drugiego już nie!

Hehe, no to dobrze, używaj póki "działa"


U mnie Star wygląda dobrze 2 godziny, potem znika
Wydaje mi się, że u mnie to zależy od pielęgnacji i dnia nie wiem cyklu kobiecego chyba? Pory roku i innych takich niuansów

O! to to Identycznie się u mnie ma sprawa z włosami jak mi zależy to tyle się nastaram, a wyglądam tak se jak nie mam czasu to się pięknie same ufryzują chyba złośliwe dziadoki to są jakieś
A, jakoś nic nie pisałam, bo raz, że nie było co się chwalić klikawicą w stadium mocno zaawansowanym, a dwa, że nie wiedziałam w tym czasie, co o tym podkładzie w ogóle napisać .

U mnie MACowy lepiej wygląda zaraz po nałożeniu, potem trochę gorzej, a z kolei EL odwrotnie. W sumie więc każdy wyprzedza poprzednika o 1 punkt, tylko zależy, w jakiej fazie - wstępnej czy końcowej . A serio - EL jest dla mnie ciut lepszy głównie z tego względu, że jest trwalszy, lepiej trzyma się skóry.

Star wyglądał u mnie źle nawet zaraz po nałożeniu, teraz przynajmniej przez 3 godziny jest nieźle, więc mogę poszaleć .

Racja - cykl, pora roku, przebywanie w suchym/wilgotnym pomieszczeniu itd. - wszystko to pewnie składa się na nasz lepszy lub gorszy wygląd.

Włosów nie umiem układać, noszę bardzo niewyszukane i nudne fryzury, ale zawsze, jak zwiążę je byle jak, idąc np. wyrzucić śmieci, wyglądam lepiej niż przed większym wyjściem męcząc się z nimi pół godziny przed lustrem
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 17:51   #1061
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nowy podkład tez mnie zachwycił, dokupuje jeszce najjasniejszy kolor

Wracam do pokdładu Studio Fix. Do bazy pod cienie - rewelacja, do Lip Conditioner - naprawi kazde usta, do szminek, rozy, bronzerów wszelakich i cieni oczywiście Tak, są bardzo wydajne.
Ostatnio zakochałam sie w bazie pdo makijaz - Timecheck - minimalizuje widocznosc porów i przedłuza swiezosc makijazu oraz wogóle trwalosc i nawilza - polecam.
Mogłabyś porównać bazę z Maca Timecheck do YSL Blur Primer? Szukam takiej, która zakryje moje kratery ale nie wysuszy. Pamiętam, że niedawno chwaliłaś YSL, dalej jesteś tak z niej zadowolona? Czekam aż pojawi się w S. i się doczekać nie mogę Obydwie mają kosmiczne ceny
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 17:53   #1062
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

To chyba norma, ja mam zawsze super upięte wlosy jak sprzątam

Lakier z Maca mam jeden , czerwony i maluje sie bardzo fajnie, pędzelek super lezy w dloni, jest odpowiednio miekki , nie maże itd ale trwalośc lakieru taka se, nie wiem czy wytrzymal mi 3 dni . Zawsze mam bazę i top.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 17:55   #1063
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Włosów nie umiem układać, noszę bardzo niewyszukane i nudne fryzury, ale zawsze, jak zwiążę je byle jak, idąc np. wyrzucić śmieci, wyglądam lepiej niż przed większym wyjściem męcząc się z nimi pół godziny przed lustrem
To tak jak ja niestety. Ja mi zależy to wyglądam jak miotła Z makijażem to samo
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 17:57   #1064
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Mogłabyś porównać bazę z Maca Timecheck do YSL Blur Primer? Szukam takiej, która zakryje moje kratery ale nie wysuszy. Pamiętam, że niedawno chwaliłaś YSL, dalej jesteś tak z niej zadowolona? Czekam aż pojawi się w S. i się doczekać nie mogę Obydwie mają kosmiczne ceny
Tak, bo mam obydwa, ale to dwie rózne bazyl YSL to typowa silikonowa baza. Timecheck to już naszpikowany minerałami nawilzający lotion-baza. Generalnie Timecheck wygrywa.
Ale Blura tez bardzo lubie i czesto używam - na zmianę z innymi bazami Najlepiej, jakbys potestował obie
Nie ma u Ciebie tej bazy? Bo juz dawno weszła ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 18:08   #1065
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, bo mam obydwa, ale to dwie rózne bazyl YSL to typowa silikonowa baza. Timecheck to już naszpikowany minerałami nawilzający lotion-baza. Generalnie Timecheck wygrywa.
Ale Blura tez bardzo lubie i czesto używam - na zmianę z innymi bazami Najlepiej, jakbys potestował obie
Nie ma u Ciebie tej bazy? Bo juz dawno weszła ...
Nie mam niestety w okolicy Maca, więc nie potestuję. Wszystko muszę kupować w ciemno Właśnie wiem, że już powinna być a nie ma, ani w stacjonarce ani online. Pojawiła się tylko na chwilę w D. Szukam czegoś długotrwałego na swój ślub co będzie nieskazitelnie wyglądać, zarówno bazy jak i podkładu. W S. doradzili mi jedynie Dior Forever i bazę MUFE, gdzie nawet koloru dla mnie nie ma A nowy podkład Maca mam, nawet ładnie wygląda, tylko, że wchodzi mi w pory, może to właśnie wina złej bazy.

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-06-10 o 18:09
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 18:37   #1066
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Nie mam niestety w okolicy Maca, więc nie potestuję. Wszystko muszę kupować w ciemno Właśnie wiem, że już powinna być a nie ma, ani w stacjonarce ani online. Pojawiła się tylko na chwilę w D. Szukam czegoś długotrwałego na swój ślub co będzie nieskazitelnie wyglądać, zarówno bazy jak i podkładu. W S. doradzili mi jedynie Dior Forever i bazę MUFE, gdzie nawet koloru dla mnie nie ma A nowy podkład Maca mam, nawet ładnie wygląda, tylko, że wchodzi mi w pory, może to właśnie wina złej bazy.
To jak nie masz mozliwosci to klikaj Timechecka
Nie, nie sądzę ze wina bazy, jesli podkład wchodzi w pory, to nawet baza niewiele pomoze. Po prostu inny podkład raczej....
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 08:23   #1067
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z lakierami MAC jest tak, że w zależności od koloru jedne są lepsze inne gorsze (krycie, trwałość itp.). Generalnie jednak od jakiegoś już czasu jestem zdania, że jakościowo lakiery MAC się poprawiły.


Ja się świecę zawsze i wszędzie - latarnia to moje drugie imię .
Podkładów też używam jednocześnie kilku. Aktualnie, nie wiedzieć czemu, Diorowy Star zaczął nagle dość przyzwoicie u mnie wyglądać .

Witam w klubie
U mnie Effaclar się dobrze sprawdza.
Niestety nie mogę znaleźć dobrego filtra do twarzy. Wszystko co testowałam mnie zapycha. Chyba kupię duży kapelusz i dam sobie spokój ze smarowaniem.
Szukam też dobrego pudru, który mnie nie zapcha.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 09:54   #1068
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
...
Szukam teraz kosmetyku-cudu, który by mi nawilżył przesuszone miejsca, ale jednocześnie nie przetłuścił i nie powodował powstawania wyprysków. Boję się cokolwiek kupić, bo z tą moją skórą to czasem loteria.

...
Jakbym o sobie czytała. Na czole latarnia, a na policzkach, koło nosa i na podbródku przesusz (oczywiście widoczne suche skórki gwarantowane) i na brodzie jeszcze wypryski. Twarz mega wrażliwa i na dodatek naczynkowa. Szukam kosmetycznych cudów, ale jeżeli jakiś kosmetyk mi w czymś pomoże, zawsze jest ten minus, że na inny problem niestety nie. Powinnam chyba stosować do każdej częsci twarzy inny krem/podkład/puder
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 12:10   #1069
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Witam w klubie
U mnie Effaclar się dobrze sprawdza.
Niestety nie mogę znaleźć dobrego filtra do twarzy. Wszystko co testowałam mnie zapycha. Chyba kupię duży kapelusz i dam sobie spokój ze smarowaniem.
Szukam też dobrego pudru, który mnie nie zapcha.
Polecam Paula's Choice. Mialam niebieska serie - uzywalam 30, a teraz weszla tez nowa 50. Praktycznie nie czuc, ze to filtr, moge je nosic caly rok pod makijaz i nie czuje zadnego dyskomfortu do tego swietnie uzupelnia pielegnacje no i nie zapycha mnie - jak wszystkie inne filtry, jakie testowalam

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2015-06-11 o 12:11
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 12:23   #1070
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

dostałam kartkę od sephory, 20% i 30% zniżki na cały asortyment
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html

Edytowane przez madzialenn
Czas edycji: 2015-06-12 o 08:37
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 12:28   #1071
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Witam w klubie
U mnie Effaclar się dobrze sprawdza.
Niestety nie mogę znaleźć dobrego filtra do twarzy. Wszystko co testowałam mnie zapycha. Chyba kupię duży kapelusz i dam sobie spokój ze smarowaniem.
Szukam też dobrego pudru, który mnie nie zapcha.
a probowalas City Block Clinique? ja uzywam w Spf25 a w lato Spf40. jestem zadowolona!

Sent from my XT1032 using Tapatalk
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 13:07   #1072
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

A macie może porównanie pudru antishine z Krylonanu i Maca blog pouder? Moja cera jest szybko przetluszczajaca więc boję się ze zacznę się świecić po 5 min... Na ślub szukam. Mam antishine ale może Mac lepszy?
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 13:18   #1073
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jakbym o sobie czytała. Na czole latarnia, a na policzkach, koło nosa i na podbródku przesusz (oczywiście widoczne suche skórki gwarantowane) i na brodzie jeszcze wypryski. Twarz mega wrażliwa i na dodatek naczynkowa. Szukam kosmetycznych cudów, ale jeżeli jakiś kosmetyk mi w czymś pomoże, zawsze jest ten minus, że na inny problem niestety nie. Powinnam chyba stosować do każdej częsci twarzy inny krem/podkład/puder
Jest jeszcze inne rozwiązanie - używanie na zmianę kosmetyków na poszczególne problemy. Z tym, że znalezienie hitów w poszczególnych kategoriach wcale nie jest takie proste

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
A macie może porównanie pudru antishine z Krylonanu i Maca blog pouder? Moja cera jest szybko przetluszczajaca więc boję się ze zacznę się świecić po 5 min... Na ślub szukam. Mam antishine ale może Mac lepszy?
Kryolana nigdy nie miałam, ale jeśli chodzi o MACowego Blota, to opinie o nim są różne. U mnie działanie matujące było ok, ale trochę nie pasowało mi w nim to, że na mojej cerze ten puder miał jak gdyby nieco szarawy odcień. Obecie Blot robi u mnie za lusterko torebkowe, bo rozpadł mi się dołączony puszek i ciągle zapominam dokupić nowy, żeby używać go do poprawek. Jako puder na całą twarz jakoś mi on nie pasuje, chyba przez to szarzenie.
Podejrzewam, że zanim nabędę ten puszek, to skuszę się po prostu na inny puder.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 13:29   #1074
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
dostałam kartkę od sephory, 20% i 30% zniżki na cały asortyment
Promocja tylko dla posiadaczy kart Gold?
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 14:09   #1075
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Polecam Paula's Choice. Mialam niebieska serie - uzywalam 30, a teraz weszla tez nowa 50. Praktycznie nie czuc, ze to filtr, moge je nosic caly rok pod makijaz i nie czuje zadnego dyskomfortu do tego swietnie uzupelnia pielegnacje no i nie zapycha mnie - jak wszystkie inne filtry, jakie testowalam

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Paula ma sklep w Pl?

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
a probowalas City Block Clinique? ja uzywam w Spf25 a w lato Spf40. jestem zadowolona!

Sent from my XT1032 using Tapatalk

Akurat tego nie miałam, ale wszystko co próbowałam z Clinique robiło mi jesień średniowiecza


Ostatnio używałam La roche, Hada Labo i Shiseido w kompakcie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 14:25   #1076
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Paula ma sklep w Pl?




Akurat tego nie miałam, ale wszystko co próbowałam z Clinique robiło mi jesień średniowiecza


Ostatnio używałam La roche, Hada Labo i Shiseido w kompakcie.
Ma, ale asortyment okrojony i czesto brakuje roznych produktow, ale jest.

No wlasnie ten Clinique kupilam po przeczytaniu recenzji u Pauli ona jest moim guru kremowym, i nie ma prawa sie nic dziac - brak alko, perfum, dziwnych olejkow w skladzie no i cena przystepna!

Sent from my XT1032 using Tapatalk
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 14:37   #1077
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
A macie może porównanie pudru antishine z Krylonanu i Maca blog pouder? Moja cera jest szybko przetluszczajaca więc boję się ze zacznę się świecić po 5 min... Na ślub szukam. Mam antishine ale może Mac lepszy?
Jeśli mowa o sypkim antishine Kryolanu, to nie polecam. Miałam duże pudło, ale dla mnie to mąka nie puder. Grubo zmielony, pobialąjący, czasem robił ciasto. Faktem jest, że miałam go kilka lat temu - może od tego czasu zmienili formułę .
Blota miałam kilka opakowań kilka lat temu, ale też nie polubiłam. Raz, że wolę sypkie pudry, dwa - efekt był taki sobie.
Jeśli już, to polecałabym bardziej sypki MAC z serii Prep + Prime.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 15:45   #1078
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Paula ma sklep w Pl?




Akurat tego nie miałam, ale wszystko co próbowałam z Clinique robiło mi jesień średniowiecza


Ostatnio używałam La roche, Hada Labo i Shiseido w kompakcie.
Internetowy, wysylka z Polski

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ma, ale asortyment okrojony i czesto brakuje roznych produktow, ale jest.

No wlasnie ten Clinique kupilam po przeczytaniu recenzji u Pauli ona jest moim guru kremowym, i nie ma prawa sie nic dziac - brak alko, perfum, dziwnych olejkow w skladzie no i cena przystepna!

Sent from my XT1032 using Tapatalk
No ale ja te z filtrami zawsze przez polska strone kupuje i raczej braki sa szybko uzupelniane naprawde je polecam, niebo a ziemia w porownaniu z innymi filtrami. Choc akurat tego z Clinique nie mialam.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Internetowy, wysylka z Polski

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------



No ale ja te z filtrami zawsze przez polska strone kupuje i raczej braki sa szybko uzupelniane naprawde je polecam, bo dla mnie to niebo i ziemia w porownaniu z innymi filtrami. Choc tego Clinique nie mialam.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2015-06-11 o 15:48
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:14   #1079
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

madzialenn na fotce jest widoczne Twoje imię, nazwisko i nr karty Sephora Gold


__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 19:40   #1080
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A jak zejdzie warstwa błyszczyka to nie "pęka" tak nieładnie? Nie kruszy się? Takie mam doświadczenia z tego typu szminkami...
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Czy ta pomadka Kiko nie wysusza przypadkiem ust?
Dam znac co do pomadek KIKO w ndz, jutro ide na slub i zobaczymy jak wytrwa w 30st upale. Na pewno w zaleznosci od koloru jest rozna trwalosc, wczoraj testowalam jedna (naturalna) , a dzis druga (soczysta czerwien), ale ocene wystawie po jutrzejszej imprezie, bede miec na ustach kolor 111: http://img.szafa.pl/ubrania/1/017326...ust-nr-111.jpg
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.