Pędzle do makijażu - doradźcie... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-17, 15:46   #61
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Ja teraz też szukam jakichś pędzli, ale to jakichś tańszych, a w miarę...
Co możecie polecić?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 15:52   #62
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Ja własnie testuje topchoice poki co sa bardzo fajne
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 16:19   #63
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

A jaka cena?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 08:50   #64
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Top Choice? Brr... Tez się nimi zachwycałam dopóki do rąk nie dostałam pędzli z naturalnego włosia, teraz jeżę się na myśli sztucznym
Aralciu, (jejkuu jak mi się podoba ten nick! ponieważ pan P. swój warsztat na Widok zamknął (aczkolwiek z biegiem czasu stwierdzam, ze jedynie skośny do różu jest idealny, reszta powinna mieć inne włosie/inny kształt) został Ci tylko rossmann (tak, tak! te pędzelki rekomendował właśnie pan P! ). Mają eleganckie, nieślizgające się rączki i bardzo mięciutkie włosie. Na pewno duzy do pudru albo ten do różu- ale ostrzegam, ze perfekcyjnie nim nie wymodelujesz twarzy, do tego trzeba twardego włosia a najlepiej żeby było ścięte, najtańszy to byłby właśnie We-Ma ale możesz poszukać na allegro lub czy któraś nie ma na wymianę. A do cieni wystarczą pacynki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-do-cieni.html mam kilka pędzelków ale zazwyczaj nie mam czasu i wprawy żeby się nimi bawić, poza tym trzeba myć zmieniając kolor- a takich pacynek masz od razu 5 i w dodatku z podwójnym zakończeniem- z jednej strony szerokie, z drugiej wąskie. Wydaje mi się, ze na domowe potrzeby taki zestaw starczy, a reszta dopiero k8iedy się zorientujesz, ze jest Ci to potrzebne (ja np. od niedawna poluję na pędzelek do szminki, ale spokojnie- żeby znaleźć ten najlepszy)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 08:56   #65
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

A ja mam właśnie Top Choice do pudru(duży,złoty z rudym włosiem) i do cieni od kilku lat i sobie chwalę. I to podobno jest naturalne włosie-z resztą by się zgadzało,bo sztuczne tylu myć by nie przeżyło
Czy nie było już podobnego wątku
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:31   #66
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Top Choice? Brr... Tez się nimi zachwycałam dopóki do rąk nie dostałam pędzli z naturalnego włosia, teraz jeżę się na myśli sztucznym
Aralciu, (jejkuu jak mi się podoba ten nick! ponieważ pan P. swój warsztat na Widok zamknął (aczkolwiek z biegiem czasu stwierdzam, ze jedynie skośny do różu jest idealny, reszta powinna mieć inne włosie/inny kształt) został Ci tylko rossmann (tak, tak! te pędzelki rekomendował właśnie pan P! ). Mają eleganckie, nieślizgające się rączki i bardzo mięciutkie włosie.
Rzeczywiście te z Rossmana są warte uwagi. Ja mam stamtąd szeroki koci języczek i jest to mój najbardziej ulubiony pędzelek do cieni.
Do różu mam natomiast z H&M i też nie jest zły.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 14:16   #67
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

A ile owe Rossmanowskie kosztują?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 11:34   #68
Missty
Raczkowanie
 
Avatar Missty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 82
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Też mam podobny problem z wyborem pędzli, jestem początkująca, nie znam sie na tym ale jeśli juz kupie, to chciałabym coś porządnego.
Na allegro można spotkać tanie zestawy pędzli, nawet z naturalnym włosiem, nie wiem jednak jak z ich jakością, zalezy mi głównie na tych do cieni (do pudru i różu juz mam), jednak wszystkie tę pędzelki w zestawach wydaja mi sie takie same, jak by rózniły się tylko wielkością.

Zastanawiam sie, czy nie lepiej byłoby zainwestować w pędzelki sephory, miec kilka ale dobrych, a te z sephory mają dobre recenzje na KWC.

Jeśli więc ktoś mógłby mi doradzić co wybrać, lub jeśli ktos ma jakiś zestaw pędzli z allegro, to byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie opinie, planuje przeznaczyć ok 80 zł.
Missty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 11:57   #69
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez Missty Pokaż wiadomość
Też mam podobny problem z wyborem pędzli, jestem początkująca, nie znam sie na tym ale jeśli juz kupie, to chciałabym coś porządnego.
Na allegro można spotkać tanie zestawy pędzli, nawet z naturalnym włosiem, nie wiem jednak jak z ich jakością, zalezy mi głównie na tych do cieni (do pudru i różu juz mam), jednak wszystkie tę pędzelki w zestawach wydaja mi sie takie same, jak by rózniły się tylko wielkością.

Zastanawiam sie, czy nie lepiej byłoby zainwestować w pędzelki sephory, miec kilka ale dobrych, a te z sephory mają dobre recenzje na KWC.

Jeśli więc ktoś mógłby mi doradzić co wybrać, lub jeśli ktos ma jakiś zestaw pędzli z allegro, to byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie opinie, planuje przeznaczyć ok 80 zł.
Missty, tu masz cały wątek o zestawach pędzli z Allegro
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=155194
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 21:08   #70
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A ja mam właśnie Top Choice do pudru(duży,złoty z rudym włosiem) i do cieni od kilku lat i sobie chwalę. I to podobno jest naturalne włosie-z resztą by się zgadzało,bo sztuczne tylu myć by nie przeżyło
Czy nie było już podobnego wątku
Chyba tak, i chyba nawet wypytywałam Cię o ten pędzel, potem przeszłam się do drogerii i stwierdziłam że to nie jest naturalne (albo po prostu trafiłam nie na TE pędzle)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 21:35   #71
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

A ja polecam ci pędzle Vipery z seri profesjonalne. Jeśli chcesz kupić pędzle z naturalnego włosia. One takie są. Są trochę tańsze od SAPHORY. Mam do różu jest świetny. Na wątku Vipery wkleiłam zdjęcie jego. Ceny u mnie kształtowały się odpowiednio.
Do pudru 39 zł
do różu 32 zł
do cieni są dwa rodzaje 18 i 16 zl
do brwi 17
pacynka 11 zł
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 13:22   #72
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
A ile owe Rossmanowskie kosztują?
Te z przezroczystą "mrożoną" rączką chyba 5 zł, mówię tu o pędzelkach do nakładania cieni, innych jeszcze nie miałam.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 18:53   #73
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

A Rossmannowskie, te z naturlanego włosia, kosztują 13zł cienie/szminka, 16 zł róż 20 zł puder (na razie mam do pudru, czekam na prmocje by kupić pozostałe.

Pędzle vipery tez sa warte uwagi, zwłaszcza ten do różu jest BARDZO przyzwoity- tzn nie mam go w kosmetyczce, ale bawię się nim, ilekroć przechodzę koło stoiska vipery. Wiec nie wiem jak z wypadaniem włosia, ale kształtem i samym włosiem zdaje się być idealny do modelowania twarzy.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 21:44   #74
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

A czy ten rossmanowski do pudru, z naturalnego włosia, jest mięciutki i milutki?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 08:53   #75
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Tak, tak! Jest bardzo mięciutki i bardzo milutki, mankament jedynie w tym, ze ten do różu nie nadaje się do różu- jest za miękki. Ja nim nakładam puder (a konkretniej- skrobię na filtr, bo do tego trzeba właśnie bardzo miękkiego pędzla)
Zresztą jak nikt nie patrzy możesz delikatnie odkleić folię i pomacać
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 22:45   #76
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

jak pewnie większość, polecam pędzle od www_wizazysci_pl : mam takie i jestem bardzo zadowolona
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 20:52   #77
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Tak, tak! Jest bardzo mięciutki i bardzo milutki, mankament jedynie w tym, ze ten do różu nie nadaje się do różu- jest za miękki. Ja nim nakładam puder (a konkretniej- skrobię na filtr, bo do tego trzeba właśnie bardzo miękkiego pędzla)
Zresztą jak nikt nie patrzy możesz delikatnie odkleić folię i pomacać
Czy kiedy pędzel do różu jak jest za miękki robi ,,placki''? Kupiłam sobie pędzel z rossmanna do cieni, i chciałam zainwestować w ten od różu..
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 21:40   #78
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Nie, nie. zależy kto co lubi. Twardym nałożysz bardzo precyzyjnie, wymodelujesz twarz. jeśli używasz różu żeby nadać twarzy koloru, lekkich rumieńców, albo podobnie rozświetlacza- wtedy dobry jest miękki.
Ooo pochwalę się własną facjatą
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1203810326 Ten makijaż był własnie tak robiony- ciemny róż nakładany precycyjnie twardym pędzlem, a na górnej części policzka rozświetlający róż nakąłdany takim rossmannowym. Dobrej wizażystce pewnie wystarcza jeden pędzel, ja do takiego efektu potrzebuję dwóch
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 21:50   #79
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Nie, nie. zależy kto co lubi. Twardym nałożysz bardzo precyzyjnie, wymodelujesz twarz. jeśli używasz różu żeby nadać twarzy koloru, lekkich rumieńców, albo podobnie rozświetlacza- wtedy dobry jest miękki.
Ooo pochwalę się własną facjatą
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1203810326 Ten makijaż był własnie tak robiony- ciemny róż nakładany precycyjnie twardym pędzlem, a na górnej części policzka rozświetlający róż nakąłdany takim rossmannowym. Dobrej wizażystce pewnie wystarcza jeden pędzel, ja do takiego efektu potrzebuję dwóch
Ja jeśli już nakladam róż to ciut wyżej jak ty, tak bardziej na kości, no i sam róż, albo sam rozświetlacz. Zależy mi na naturalnym efekcie, wybladziołek jestem. Więc chyba ten z R. bedzie jednak dobry....
Agacior, masz bardzo ładny kolor oczu. Dziękuję że odpisałaś.
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 22:04   #80
RunForYourLife
Raczkowanie
 
Avatar RunForYourLife
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Okolice Siedlec
Wiadomości: 43
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Właśnie wczoraj zakupiłam pędzel do fluidów z Sephory za 35zl z naturalnego włosia, jest cuuuudowny!
Na prawdę polecam ;-))
__________________
You are your own limit !
RunForYourLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 08:44   #81
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Ja jeśli już nakladam róż to ciut wyżej jak ty, tak bardziej na kości, no i sam róż, albo sam rozświetlacz. Zależy mi na naturalnym efekcie, wybladziołek jestem. Więc chyba ten z R. bedzie jednak dobry....
Agacior, masz bardzo ładny kolor oczu. Dziękuję że odpisałaś.
Heheh danke schoen
Jeśli tak to jak najbardziej ten z rossmanna będzie ok. Zresztą niewiele kosztuje. Aczkolwiek ja się w resztę zaopatrzę, jak będzie promocja (chyba że skuszę się na zestaw pędzelków z allegro)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 10:14   #82
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...


Teraz w promocji są te do cieni i do szminki. 9,99 za każdy
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 15:56   #83
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

dziewczyny, mozecie cos powiedziec o pędzlach RUBY ROSE? bo szukam jakiegos niedrogiego do pudru brązującego i natknęłam się na ten...
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 16:16   #84
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Ostanimi czasy wzielo mnie na kupowanie pedzli
Z h&m mam do cieni i do pudru.Wypadaja z nich wloski,ten do cieni jest za miekki.Do pudru jest ok,ale bez rewelacji
Z Inglota mialam 2,zostal mi sie 1 (2 zgubilam).Jak narazie najlepsze-doskonala jakosc i idealna twardosc,jak dla mnie.
Z Rossmanna tez sa super-niska cena+swietna jakosc.Mogliby rozszerzyc oferte o jeszcze jakis drobniejszy do cieni
Top Choice mam do pudru juz od wielu lat.Trzyma sie swietnie,nie mam mu nic do zarzucenia.
Minipedzelek Avon-troszke za miekki.Ale jeszcze nie zdazylam go dokladnie przetestowac.
Pedzel wiekszy do cieni We-Ma-tez juz gosci w mojej szufladzie od wielu lat.Nie do zdarcia,nic sie z nim nie dzieje Jest swietny,doskonala jakosc.
Mam tez zestaw pedzli kupiony na allegro.Sa ok,teoretycznie z naturalnego wlosia (to sie raczej zgadza),ale jak dla mnie,to te do cieni sa troszke za miekkie.
Takze polecam zakupy,jesli mozemy sprawdzic pedzelki.Dla mnie twardosc wlosia jest abrdzo wazna,kupujac pedzle na allegro niestety nie mialam okazji tego spr.Ale nie narzekam Nie mialam tylko okazji wyprobowac pedzli z Sephory,ale jakos nigdy nie moglam znalezc dla siebie czegos ciekawego...
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 17:52   #85
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość

Teraz w promocji są te do cieni i do szminki. 9,99 za każdy
w ross-mann-iee? Naprawdę? Lecę, gdyby nie mokre włosy zaraz bym wsiadła na rower ale w gazetce nic nie ma...

Moren a jakiej firmy te z allegro?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 18:01   #86
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

pędzle z rossmana sa koszmarne, tak jak i inne z drogerii. Kupilam zestaw na allegro za 55 zl, akurat byla promocja ale dalabym za nie i wiecej. Sa z naturalnego wlosia (choc to pewnie jakas nizsza klasa) ale czuje roznice. Cudownie sie nimi malwoac i juz nie wyobrazam sobie ich nie miec.
W ogole nie drapia. Niebo a ziemia. Czuje ogromna roznice. Te zwykle nawet nie sa warte tych 9.99... warto odlozyc i zainwestowac w komplet
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 18:07   #87
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
w ross-mann-iee? Naprawdę? Lecę, gdyby nie mokre włosy zaraz bym wsiadła na rower ale w gazetce nic nie ma...

Moren a jakiej firmy te z allegro?
Napisane jest na etui-LancrOne.Sprzedawca-Wizazysci pl,czy cos takiego.Akurat wybor pedzli na allegro jest duzy,sama mialam spory problem.Wybieralam miedzy kilkoma zestawami
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 18:26   #88
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

tez mam pedzle tej firmy z allegro i polecam choc tez moim zdaniem sa za miekkie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 18:26   #89
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Tak, tak! Jest bardzo mięciutki i bardzo milutki, mankament jedynie w tym, ze ten do różu nie nadaje się do różu- jest za miękki. Ja nim nakładam puder (a konkretniej- skrobię na filtr, bo do tego trzeba właśnie bardzo miękkiego pędzla)
Zresztą jak nikt nie patrzy możesz delikatnie odkleić folię i pomacać
Dziękuję bardzo
Ja do różu i tak bym nie kupowała, tylko do pudru właśnie. Najgorzej z tym macaniem, bo u mnie zawsze takie tłumy w Rossmanie, że ZAWSZE ktoś patrzy (bo to Rossman przy stanowiskach autobusów).
Kupię i już, na Twoją odpowiedzialność
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 19:26   #90
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Może któraś z Pań używała pędzli firmy Kozłowski i moze cos o nich powiedziec??
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.