Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 21:51   #2761
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aha19 Pokaż wiadomość
Zostałam przywołana - to melduję się!!! Oto ja - bierna (jak do tej pory) lecz stale przyglądająca się i czytająca ten wątek

Witam serdecznie i bardzo Wam dziękuję, że jesteście i służycie radą. To dzięki Wam zdecydowałam się na cosmelan i dzięki Wam chciałabym go zrobić sama, w domu. Oczywiście mam mnóstwo pytań, ale to już może jutro Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona Cosmitek.

W tym miejscu składam także najserdeczniejsze życzenia Buczaczy, której humor i życzliwość także i mi się udzieliły.

Pozdrawiam Was Kochane Kobitki Cosmitki
Nastepna biedaczka,Jestem w tej chwili w spozyciu baaaaaaardzo duzej ilosci alkoholu(przez te cosmelanki-wariatki-kochane kobietki)
Rob sama tak jak ja! Nie moge juz pisac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 21:54   #2762
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

O NIE BUCZACZA NIE IDZ LULU.... JESZCZE TROCHE POIMPREZUJ Z NAMI....JA JESZCZE TROCHE MAM MALINÓWKI......
NOWA ERA - FAKTYCZNIE PIJEMY DO KOMPUTERA I SIE JESZCZE ŚMIEJEMY, NIENORMALNE JESTEŚMY.

witamy wszystkie nowe cosmelankiiiii, im więcej nas tym cosmiczniej.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 21:55   #2763
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

zuzanna,dziekuje i bardzo mocno trzymam kciuki,zeby plamy nie wrocily
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 21:59   #2764
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

oj tak piszecie dziś dużo , że nie nadążam z czytaniem.....kurcze ominęły mnie jakieś filmy i jeszcze sprośne, oj nie dobrze z wami....

Cudowne z Was babki, ależ mamy świetną impreze....no to zaśpiewamy razem 100 lat naszej solenizantce....

na trzy cztery i już zaczynamyyyy... 100 lat 100 lat
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 21:59   #2765
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
O NIE BUCZACZA NIE IDZ LULU.... JESZCZE TROCHE POIMPREZUJ Z NAMI....JA JESZCZE TROCHE MAM MALINÓWKI......
NOWA ERA - FAKTYCZNIE PIJEMY DO KOMPUTERA I SIE JESZCZE ŚMIEJEMY, NIENORMALNE JESTEŚMY.

witamy wszystkie nowe cosmelankiiiii, im więcej nas tym cosmiczniej.

madziusiu Ty diable!!! My jestesmy nienormalne,a do tego przynajmniej JA pijana!!!
Nie,kochana! Normalne nie jestesmy
Musze napisac,ze nie lubie normalnosci
Poniewaz nie jestescie normalne KOCHAM WAS


musze isc spac,bo juz nie moge myslec logicznie.WSTYD!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:01   #2766
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez mika8888 Pokaż wiadomość
Jesli możesz powiedzieć, to jakiego filtra używasz? Ja po moim czasem mam jakby fioletowo białą twarz, buuuuu. Z góry dziękuję za info

Ja po zastosowaniu filtra zawsze mam taka twarz, im wyższy filtr tym trudniej sie wchłania, taka już formuła. Oczywiscie mówię o tych wszystkich nie kolorowych. Stosowałam biodermę50, a obecnie SVR 100 ultra max, ktory mimo tego że ma lekko pomarańczowy odcień to na pysiu przybiera i tak taką jakąs niebieskawo białą barwe. Do tego używam compaktu SVR 50 jasny bez, i do dopóki nie obejrzałam zdjęć z ostatniego grilla wydawało mi sie że jest nawet ok. Blada twarz wyróżniała się na tle wszystkich gości

Kolorowych też próbowalam ale kolory nie były dla mnie. Nie wiem ile jest do wyboru ale w aptece kobieta dała dwie próbki biodermy, jedna taka jasna że właściwie nie koloryzuje nic, za to druga nadawała się tylko dla jakiś mulatek.Do tego twarz po tym wyglądała jak mebel na wysoki połysk. To samo z Avene, tyle ze nie był tłusty. Ale przybrał za to mocno pomarańczową barwe. Najlepsze było to ze zaczęłam go testować przed wyjsciem z pracy. To znaczy wtedy nałożyłam po raz pierwszy. Wydawało sie na pierwszy rzut oka że jest świetny. Po 10 minutach w samochodzie jak sie ujrzałam w lusterku to sie nie poznałam, przez całą droge do domu ścierarał pyszczysko papierowymi ręcznikami i nie mogłam tego z siebie zedrzeć.

Może dziewczyny mają jakieś lepsze doświadczenia z filtrami i coś podpowiedzą, też chętnie bym się dowiedziała
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:12   #2767
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

zuzanno- plamy Ci nie wrócą jak bedziesz ciągle używała cos2.
Ja jestem tego najlepszym przykładem, dwa lata (hmmm nawet już więcej) jak jestem po ostatnim zabiegu cos1 i co???? do tej pory ani śladu plamisk, wierzcie mi nic a nic. Fakt chronie sie przed słońcem jak moge....ale tyle już czasu i upałów ostatnio i w tam tym roku też upały były....i nic ani nic. Mam święty spokój od dwóch lat odpoczywam od tego przez co przeszłam. Cudowna cera fakt -biała ale bez plam i zmarszczek. Bardzo podniosła mi sie samoocena bo swego czasu przez plamy to była na samym dnie i gorzej, normalnie depresja zagłądała w oczy.... Jestem Zywy przykład że plamy napewno nie wracają po cosmelanie1( no jak sie ciągle używa cos2)

Cosmelan i Wy cosmelanki cosmitki to taka moja miłość
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 22:18   #2768
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia jakiego filtra stosujesz ?
Wogóle dziewczyny wypowiedzcie sie jakie filtry używacie. nie jest z nimi znowu taka prosta sprawa, i każda pewnie testowała na sobie kilka zanim trafiła na ten swój.
Czy ktoś używał SVR 50 i SVR 100 ultra max ? ja tego pierwszego nie używałam, a zastanawiam sie jaką ma formułę, czy jest może lżejszy od tej setki ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:18   #2769
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza- eeeetam a po co dzisiaj myśleć logicznie.....Dziś wybaczamy Ci wszystko, wiec nie myśl tylko pij z nami....
Ale wiesz co????? z tą nienormalnościa to święta prawda.Jesteśmy stuknięte i to zdrowo..... np. :tak mi sie szczać chce -po tej malinówce, że chyba sie zleje w gacie bo przez Was nie moge sie oderwać od komputera.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:24   #2770
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masima- no ja właśnie używam w tej chwilii svr100 (nie jestem super zadowolona) wczesniej miałam svr50 ale szczerze to nie zauważyłam żadnej róznicy..... a jeszcze wcześniej miałam avene50 i sądze że ona była najlepsza bo nie spływa z bużi jak sie człowiek bardzo spocił. Svr100 już mi sie kończy i chyba wróce do avene50. chyba że wyczytam coś nowego i znajde to. Dla mnie to tylko filtry mineralne
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:26   #2771
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia właśnie ta Avenka by mnie interesowała, a używasz białej czy kolorowej ? i czy nie wiesz ile jest tych kolorów ? czy tylko dwa, jasny i ciemny. Że nie spływa to się przekonałam jak nie mogłam tej barwy pomarańczowej zedrzeć. Trzyma sie dosc mocno i nie ściera sie tak łatwo jak SVR.
SVR 100 ultra max jest połaczeniem filtrów chemicznych z mineralnymi
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 22:39   #2772
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny uciekam juz, rano do pracy niestety, urlopu .
Trzymam 2 tygodnie na cosmelan we wrześniu.
Buczacza jeszcze raz wszystkiego naj, naj dla ciebie i jak to sie mówi strzemiennego na koniec
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:42   #2773
mika8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia777, ponawiam pytanie Czy cosmelanu2 używasz codziennie? Na noc czy na dzień? Nie jesteś czerwona? Ja smaruję raz w tygodniu na noc i przez trzy dni, czerwień
mika8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 23:18   #2774
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witaj mika888- tak cosmelan2 używam codziennie na noc. Smaruje bużkę całą pod same rzęsy cienką warstwą, tak że cosmelanu po posmarowaniu prawie wcale na buzi nie widac. Rano myje bużke i tak już codziennie 2 latka. Cosmelan traktuje jako krem na noc, ujedrniajacy, przeciwzmarszczkowy, oczyszczający, zamykajacy pory i uzywam go na wszystko. dla mnie to cosmelan wszystko w jednym. Po tak długim czasie stosowania skóra sie do niego przyzwyczaiła, nie jestem ani czerwona, ani nie łuszczy sie skóra.( chociaż minimalnie czasami czerwona byłam i sie łuszczyłam tak do roku czasu i sądziłam że tak bedzie trwało wiecznie.....w sumie to bardzo mi nie przeszkadzoło). Polecam Ci zrobienie całego zabiegu.
Witaj w naszym klubie cosmelanek-cosmitek.

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-07-24 o 13:51
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 23:22   #2775
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kochane ja też już zmykam, rano do pracy.
NO IMPREZA BYŁA UDANA I POWTARZAMY JĄ W NIEDZIELE.
to do jutra papa

masima- używałam białej avene50, też sie zastanawiam nad kolorową może juz wyprodukowali jakieś nowe kolory .....
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 01:33   #2776
beata11
Rozeznanie
 
Avatar beata11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 932
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

buczacza
sto lat i spelnienia wszystkich marzen!!!
beata11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 07:17   #2777
mika8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia777 miło mi należec do klubu kreatywnych dziewczynek comelanek Powiedz jeszcze prosze czy nie ściąga Ci skóry? Nie wiem czy to nie wina filtra LRP fluid, zawiera alkohol, aczkolwiek używałam starej wersji tego filtru i było ok. Nowa seria jest bielsza i po cosmelanie( chyba zalezy od swiatła) mam biało-fioletowy odcień twarzy Cały zabieg robiłam w maju zeszłego roku. Miałam przebarwienia na czole, kościach policzkowych i wąsik przy ustach. Walczyłam z tym z bobre trzy lata, kwasy, laser i..... nic! Po cosmelanie rewelacja, ani jednej plamki) Od tego czasu cosmelan smaruję co tydzień z dwu miesięczną przerwą kiedy domykałam naczynka. Poszukam idealnego filtra i będę się smarowała codziennie idać za Twoim dobrym przykładem oczywiście Dziewczyny te starsze i te młodsze, ale wszystkie piękne polecam cosmelan! Buziaki
mika8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 07:53   #2778
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

DZIEN DOBRY KOCHANE PLAMKI!!!
A Teraz jeszcze raz(i po trzezwemu)
Bardzo Wam dziekuje za zyczenia,za slowa otuchy,wsparcie moralne,za to ze tez macie plamki i za to ,ze jestescie:cmo k:

to nastepna impreza w niedziele,dopiero????
zadna nie ma na dniach urodzin???
Wierzyc mi sie chce
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 08:47   #2779
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie kochane.

Buczacza- główka nie boli??????? kac nie męczy????
No impreza sie udała, Teraz czekamy do niedzieli.
Mi rano ciężko bylo wstać. No to jeteśmy wspaniała, cudowne i najpiekniejsze.

Mika8888- pewnie że fajnie jest w naszym klubie, kopalnia wiedzy, poczucia humoru i wirtualnych imprez...następna w niedziele....ZAPRASZAMY!! !
Co do cosmelanu to nie mi nic nie ściąga, skóra jest najnormalniejsza.....pewn ie u Ciebie to ten krem- fitr- jezeli zawiera alkohol no to mozliwe ze ściaga Ci buziaczka.
.
No tak tak cosmelan to cudo ja tez miałam potworma plamiska typu -panda. Badz wierna cosmelanowi to bedziesz piekna.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 09:05   #2780
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cosmelanki ! Siostry!
Odpadłam wczoraj - zmógł mnie mop i poważna rozmowa z synkiem. Ech, mają dzieci problemy. Widzę takie wielki oczy i widzę w nim same znaki zapytania . Niemal - jak żyć z takim problemem, mamo.
Buczacza- witam Cię w całkiem nowej dziesiątce, weź ją to ona nie weźmie Ciebie ;-)
Ja mam pojutrze pierwszy cos 1 więc tym, które się zastanawiają obiecuję relację

Dome - piękną kobieta jesteś.
A zdjęcia Twego ,Buczacza to nie wiem, gdzie szukać bo zrozumiałam,że gdzieś jest ?
miłego dnia dla wszystkich czytających - ja mam dzisiaj pracę do prawie 21 :-(
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 09:15   #2781
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

hellooooo babeczki - ale przyimprezowałyście!!!!!!
wow!!!!
Przeczytałam przed chwilą te wasze imprezowe posty i wymiękam -
co za super kobity,
a myslałam, że takich "niezwyczajnych" prawie 40 - latek jak ja już nie ma...
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 10:15   #2782
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam po imprezce!!!

To ja może w skrócie opowiem o moich plamach. Mam 25 lat, przez jakieś 8 lat zmagałam się z trądzikiem, teraz pozostały mi nieestetyczne plamy po wypryskach. I tu nasuwają mi się dwa pytania: Czy któraś z Was stosowała cosmelan na plamy typu potrądzikowego?
Była kiedyś też mowa o tym, by nie stosować cosmelanu na cerę trądzikową. Ja już nie mam ropnych wyprysków, ale ogólnie moja cera jest zanieczyszczona (zaskórniki w okolicach brody).Wygląda to jak podskórna kaszka. Czy mogę zastosować cosmelan? Jeśli tak, to czy zaskórniki znikną po zastosowaniu cosmelanu?

No i teraz pytanko co do kupna cosmelanu. Obecnie na ebayu 2 kupujących sprzedaje cosmelan, w tym jeden jest z Hiszpanii i nie ma zbyt wielu komentarzy, aukcja napisana w języku hiszpańskim - nic nie rozumiem http://cgi.ebay.pl/KIT-COSMELAN-COMP...QQcmdZViewItem

druga aukcja jest z USA, ale z kolei sprzedający pisze, że nie ma obecnie tych zestawów i trzeba czekać. Z tego co czytałam, to chyba niektóre z Was zamawiały u niego, jego nick to glo_revitalize.
http://cgi.ebay.pl/Cosmelan-Pack-Dep...dZp1638Q2em122

Wczoraj napisałam maila bezpośrednio do mesoestetic, czy wysyłają zestawy do Polski, ciekawe co odpiszą.

Proszę napiszcie, jak Wy zamawiałyście swoje zestawy, bo fundusze będę miała w tym tygodniu, chciałabym szybko zamówić i zrobić cosmelan dopóki siedzę w domu, czyli do końca sierpnia
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 10:39   #2783
allegoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kondyn
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aha19 Pokaż wiadomość
Witam po imprezce!!!

To ja może w skrócie opowiem o moich plamach. Mam 25 lat, przez jakieś 8 lat zmagałam się z trądzikiem, teraz pozostały mi nieestetyczne plamy po wypryskach. I tu nasuwają mi się dwa pytania: Czy któraś z Was stosowała cosmelan na plamy typu potrądzikowego?
Była kiedyś też mowa o tym, by nie stosować cosmelanu na cerę trądzikową. Ja już nie mam ropnych wyprysków, ale ogólnie moja cera jest zanieczyszczona (zaskórniki w okolicach brody).Wygląda to jak podskórna kaszka. Czy mogę zastosować cosmelan? Jeśli tak, to czy zaskórniki znikną po zastosowaniu cosmelanu?

No i teraz pytanko co do kupna cosmelanu. Obecnie na ebayu 2 kupujących sprzedaje cosmelan, w tym jeden jest z Hiszpanii i nie ma zbyt wielu komentarzy, aukcja napisana w języku hiszpańskim - nic nie rozumiem http://cgi.ebay.pl/KIT-COSMELAN-COMP...QQcmdZViewItem

druga aukcja jest z USA, ale z kolei sprzedający pisze, że nie ma obecnie tych zestawów i trzeba czekać. Z tego co czytałam, to chyba niektóre z Was zamawiały u niego, jego nick to glo_revitalize.
http://cgi.ebay.pl/Cosmelan-Pack-Dep...dZp1638Q2em122

Wczoraj napisałam maila bezpośrednio do mesoestetic, czy wysyłają zestawy do Polski, ciekawe co odpiszą.

Proszę napiszcie, jak Wy zamawiałyście swoje zestawy, bo fundusze będę miała w tym tygodniu, chciałabym szybko zamówić i zrobić cosmelan dopóki siedzę w domu, czyli do końca sierpnia



Hej, ja zawsze zamawiam cosmelan na ebay'u (USA), jak na razie super- no i ceny znacznie korzystniejsze niz w polskich gabinetach (140$). Ale od dobrego miesiaca zauwazylam, ze jest jedynie jeden sprzedawca (glo_revitalize), ktory sprzedaje zestawy pomimo ze ich nawet nie ma na stanie- ta sama gadka od 6 tygodni. Napisalam do niej i teroretycznie dostawa ma nastapic pod koniec lipca, ale poniewaz cos mi tu jest podejrzane, wstrzymam sie na razie... Daj znac jak ci poszlo?? Aha, przy przesylce z poza UE pros, zeby ci to oznaczyli jako 'gift'- bardzo prawdopodobne ze unikniesz cla (ktore normalnie wwynsi 22% + oplay administracyjne). Powodzenia i daj znac!
allegoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 10:50   #2784
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez allegoria Pokaż wiadomość
Hej, ja zawsze zamawiam cosmelan na ebay'u (USA), jak na razie super- no i ceny znacznie korzystniejsze niz w polskich gabinetach (140$). Ale od dobrego miesiaca zauwazylam, ze jest jedynie jeden sprzedawca (glo_revitalize), ktory sprzedaje zestawy pomimo ze ich nawet nie ma na stanie- ta sama gadka od 6 tygodni. Napisalam do niej i teroretycznie dostawa ma nastapic pod koniec lipca, ale poniewaz cos mi tu jest podejrzane, wstrzymam sie na razie... Daj znac jak ci poszlo?? Aha, przy przesylce z poza UE pros, zeby ci to oznaczyli jako 'gift'- bardzo prawdopodobne ze unikniesz cla (ktore normalnie wwynsi 22% + oplay administracyjne). Powodzenia i daj znac!
Dzięki
Oczywiście dam znać, chociaż wydaje mi się, że jak glo_revitalize ruszy z tymi wysyłkami to i pojawią się jakieś aukcje z Portugalii czy Hiszpanii, więc może nie będę musiała zamawiać aż z USA. Dobrze, że mam PayPal, przynajmniej nie będzie problemu z przelewem.

A ile czekałaś na przesyłkę z USA?
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 11:36   #2785
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Bardzo trudno mi teraz pisac(prawie butelke wina mam za soba)Nie dam rady wiecej pisac.CALUJE WAS MOCNO.Pamietajcie ,ze alkohol szkodzi.
PRAWIE WAS KOCHAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
ide spac
Mam duzo miejsca w domu!!! Wszystkie Was adoptuje!!!
Kochane moje, buczacza, liczę na jakieś "poprawiny" po urodzinach, tak jakoś przedłużył mi się weekend wyjazdowy i się na "właściwych" pojawić nie mogłam...
Buczacza, moja droga, słoneczka codziennie i w duszy i w serduchu życzę i za oknem także (takiego, co to nie powoduje przebarwień oczywiście)!!!! Twoje zdrówko wypiję wieczorkiem (nie będę zaczynać od rana... ))) i tak "nawiasem pisząc" też po cichutku liczę na tę ...adopcję

__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 11:50   #2786
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Cosmelanki ! Siostry!
Odpadłam wczoraj - zmógł mnie mop i poważna rozmowa z synkiem. Ech, mają dzieci problemy. Widzę takie wielki oczy i widzę w nim same znaki zapytania . Niemal - jak żyć z takim problemem, mamo.
Buczacza- witam Cię w całkiem nowej dziesiątce, weź ją to ona nie weźmie Ciebie ;-)
Ja mam pojutrze pierwszy cos 1 więc tym, które się zastanawiają obiecuję relację

Dome - piękną kobieta jesteś.
A zdjęcia Twego ,Buczacza to nie wiem, gdzie szukać bo zrozumiałam,że gdzieś jest ?
miłego dnia dla wszystkich czytających - ja mam dzisiaj pracę do prawie 21 :-(
a a Ty jesteś kochana....
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 11:59   #2787
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie dziewoje przed i pocosmelanowe
Widzę, że grupa szczecińska nam się umacnia
...nie wiem jak Wy...ale ja mam buczacza kaca jak cholera i jeszcze mnie płuca bolą chyba od tego spiewu STO LAT STO LAT

Ja też czekam na cosmelan - full zestaw z USA (glo_revitalize), Pani Ann potwierdza, że nie ma jeszcze pełnej dostawy, czyli fakt - wystawia nieistniejący towar - jednak jest sprawdzona, a paczki opisuje do Polski zawsze jako GIFT.

Nasza kamilia startuje w piątek - więc możemy zacząć imprezować już o piątku

Tak mi nagadałyście, że ja taka ładna, że może zrezygnuje z cosmelanu a twarz jedynie pumeksem do pięt przetrę -

Jednak - tak na trzeźwo to już wiem dlaczego ... chcecie bym u Was sprzątała, tą mopą drogocenną od kamili... nie ma sprawy Ja bez tych komplementów Wam posprzątam i ugotuję
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 12:20   #2788
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

chwila przerwy - i do forum !Nałóg ?
Malowałam się dzisiaj, a raczej -zamalowywałam i wiecie co - trudno - będę czerwona, będę się łuszczyć,ale już mam dosyć. Na takim "buncie " to mi lepiej myśleć o tym, co mnie czeka po piątku
Dome - ten pumeks.... Może zamiast tego po plaży niech Cię mąż za samochodem pociągnie ? Tylko twarzą do piasku bo inaczej wiesz -słońce szkodzi
( tak z zazdrosci piszę, bo naprawdę kobieta z Ciebie z klasą jak ze zdjęcia wynika )
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 12:59   #2789
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

aha19,dome ja też od 10 lipca czekam na zestw z USA.Zakupiłam go u glo_revitalize i każdy dzień bez cosmelanu jest dla mnie dniem straconym Pocieszjące jest to co pisze dome ,że jest sprawdzonym sprzedawcą,ale jak nie dostanę zestawu do ręki to nie uwierzę.Ile jeszcze będę czekać
Mój mąż zepsuł mi wczoraj imprezę .Nie rozumie naszego kobiecego nieszęścia jakim są plamy i szczęścia gdy obcujemy z sobie podobnymi.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 15:23   #2790
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam.
Jakieś 2 tygodnie temu trafiłam na Wasze forum i codziennie podczytuję. Przerobiłam około 30 początkowych stron i z 15 ostatnich. Środek hmm... nazbyt niecierpliwa byłam. Mam okropne plamiska ( co tu normalnym jest). Jakieś 2-3 lata temu walczyłam z nimi - ze skutkiem - żelem HQ. Później jakoś zaniedbałam. Obudziłyście mnie Przecież ja nie muszę z tym łazić i straszyć. Biorę się do roboty. Piję sok z buraków hehe (kupny - taki też się liczy?). Nawet mi smakuje, pewnie nie pomaga. Od 2 tygodni smaruję sie znów HQ w nadziei, ze znów pomoże. Ale byłam również u lekarza w gabinecie kosmetycznym, rozmawiałam o cosmelanie. Cena 1800. W piątek idę do innego podpytać co i jak. No i dzięki Wam nie dam się nabić w butelkę. Niestety cosmelan mogłabym zrobić dopiero w październiku. Może do tego czasu dojrzeję, żeby zrobić go sobie samemu. A powoli dojrzewam, dojrzewam.... Zwłaszcza, że już sama sobie 2 razy namieszałam kwasu migdałowego na peeling i nieźle się łuszczyłam, fuj fuj. Ale kości nie wyszły (a jakby co, czy macie już jakiś wynalazek na wychodzące kości?).
Mam taką skrytą nadzieję, że do tego października to HQ znów zadziała i będę mogła przerzucić sie na cosmelan 2 - do końca życia oczywiście.
Pozdrawiam Was Kochane.
BUCZACZA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.