Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-04, 18:23   #2731
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzisiaj masz szczęście
A już myślałam, że sama tu będę siedzieć

Wielkie szczęście i Ty również, bo nie będziesz sama

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Już to napisałam ale zrobię to jeszcze raz Gratuluję!
Jeszcze raz bardzo dziękuję
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:27   #2732
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ależ z Ciebie dobra Ciocia
Śmiesz wątpić?


Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Aguniu dziękuję Ci ślicznie, choć im częściej jestem na szkoleniu tym bardziej się obawiam, że sobie nie poradzę, tego jest taka masa
Nie no, co Ty gadasz, na pewno sobie poradzisz!
Mamusia powinna mieć trochę więcej wiary w siebie
A za takie gadanie to powinna dostać

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
No pięknie, masz dowoód, że to ten jedyny
Taaak Jak przeznaczenie to przeznaczenie

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Nie tylko podejrzliwie patrzy, lecz także odpowiednio komentuje
Tak? A co mówi?? To może jak tak częściej?

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Co by było jak byś inną karteczkę wyciągnęła pojawiły by się wątpliwości... a potem kto wie. I wszystko znowu moja wina by była
No pewnie, że Twoja

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Wpadłam się tylko przywitać, żeby nie było, że jestem aż tak okropna
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Niestety świadomość zbliżania się niektórych wydarzeń i terminów tak mnie dobija, że nie jestem w stanie beztrosko sobie wizażować, więc wybaczcie Ale mimo, że przygnieciona ciężarem obowiązków jestem z Wami
Mam nadzieję, że uporasz się z tą magisterką - pamiętaj, Twój mozg jest dla mnie bardzo cenny
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:28   #2733
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ja mam taki kryzyz zawsze i tyczy się prostowania włosów
ale damy rade
no jacha!
mi już przeszło!
Z włosami jak z dzieckiem-najważniejsze by zdrowo rosły!

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
hciałam się Wam jeszcze wyżalić, że jestem potwornie zła, wściekła
Zamówiliśmy dla Myszy prezent "od Mikołaja" z allegro 3 tygodnie temu (żeby zdążyło dojść). 1,5 tygodnia temu babka napisała, że dopiero wysłała (bo jej nie było...bla bla bla). Po wczorajszym zadaniu pytania (bo prezent dalej nie dochodził), dzisiaj napisała, że wysłała... dzisiaj , bo wcześniej wysłała do kogo innego i dzisiaj do niej wróciła paczka i odesłała Jestem wściekła, bo to najważniejszy prezent z listu do mikołaja i o niczym innym Mysza nie mówi jak tylko o tym. I co ja mam teraz zrobić?? Najgorsze jest to, że nie ma czegoś takiego w sklepie i nie mam jak kupić drugiego Jestem wściekła
łeee... co za szachrajstwo wredne! mam nadzieję że paczuszka już teraz szybko dojdzie...do świąt 3 tygodnie!

A ja już wszystkie prezenty gwiazdkowe dostałam i juz nic mnie nie czeka
Za to dla męża wypatrzyłam wreszcie to co chce....ale kobiety ze sklepu powiedziały żebym zjawiła się w przyszłym tygodniu bo nowy towar dostaną!

........................
znowu wysyłam CV! eh..szara rzeczywistość. A w styczniu porozglądam się za stażem A co..jak go sobie mogę wsiąść to czemu nie?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:30   #2734
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Wielkie szczęście i Ty również, bo nie będziesz sama
Chociaż z drugiej strony to pech bo akurat kiedy się zjawiłaś ja niedługo będę musiała iść
Moja mama ma dziś imieniny (Barbara) a ja jej jeszcze życzeń nie złożyłam
Poza tym pewnie będzie marudzić, ze znowu tak długo siedziałam, że jak się dopadnę do komputera to nie znam umiaru itd
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:47   #2735
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Nie bijcie...
Zrobiłam sobie kilka jasniejszych pasemek
Sama! Tzn kolezanka powyciagała mi te pasemka przez czepek a ja w domu zrobiłam resztę
Rozjaśniacz trzymałam na włosach tylko 10 minut bo bałam się, że wyjdą mi zbyt jasne i dobrze zrobiłam Pasemka wyszły dokładnie takie jak chciałam - takie delikatne, naturalne, prawie niewidoczne, jakby rozjaśnione słońcem
Mama się nie połapała, TŻ też nie i bardzo dobrze, bo zaraz by mi zaczęli marudzić - mama, że znowu cuduję i w końcu wszystkie mi wypadną jak tak będę robić, a TZ, że obcięłam na krótko, żeby wrócic do naturalnych a teraz znowu farbuję
A nawet jesli TZ coś zauwazy to mu powiem, że to od płukanek z rumianku

A z tym prezentem Marzenko wcale nie dziwię się, że się wkurzyłaś
Ta baba sobie jaja robi czy co? Naprawdę niepoważna
A co to za prezent, który jest na czele listy?

No i post pod postem mi wyszedł, ale to wszystko Wasza wina...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:50   #2736
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witaj Finlora ! Chciałam napisać : znowu pasożytujesz , a tu jak czytam Tyś dobra Ciocia : bratanicę zaszczycasz odwiedzinami.
Jak tam w pracy ?!

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ja dziś już wypisałam już kartki Bożonarodzeniowe!
Ty to masz dobrze ! Przede mną perspektywa prawie pięćdziesięciu sztuk.
Sobota, niedziela - z głowy !

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Idę chyba sobie zrobię naleśniki
"Oj" szepnęła z cicha, zamyśliła się, otarła łzę tęsknoty, która wymkęła się z jej oka i smakowicie mlanęła.

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Chciałam się Wam jeszcze wyżalić, że jestem potwornie zła, wściekła
Mam podobnie : zamówiłam małemu sąsiadowi w sklepie internetowym kpl. książeczek o żółwiu - chyba _ Franklinie {Teraz tak moda nastała}. Mimo potwierdzenia, do dzisiaj nie ma. A Mikołaj już za dwa dni. Wykupię się puzlową układanką, a książki będą pod choinkę.
Wiem, że nie jest ładnie kłamać, ale to wyższa knieczność : może powiesz Napisarce, że Mikołaja zasypało w np. Norwegii, trochę się spóźni, a jego pomocnicy ciasteczka przywieźli.


Ej, Dziewczyny - nie wiecie co z "naszą" oleczką ?! Dawno Jej nie było tu u nas.
Pewnie w wir przedświatecznych zakupów wpadła.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:55   #2737
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

O Wy niedobre!
Akurat teraz się złazicie kiedy ja muszę iść??
Czyzby spisek jakiś??

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Witaj Finlora ! Chciałam napisać : znowu pasożytujesz , a tu jak czytam Tyś dobra Ciocia : bratanicę zaszczycasz odwiedzinami.
Jak tam w pracy ?!
No pewnie, że dobra
Jakieś wątpliwości?

A w pracy normalnie czyli nudno
W zasadzie zostały mi tylko dwa tygodnie, tzn niby do 2 stycznia, ale po swietach już się nie zjawię, nawet chyba w wigilię już nie, bo będę miała do wykorzystania 5 dni urlopu i będę się lenić

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
"Oj" szepnęła z cicha, zamyśliła się, otarła łzę tęsknoty, która wymkęła się z jej oka i smakowicie mlanęła.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 18:58   #2738
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

No widzisz, jaki raj : staż i juz urlop !
Ty sie nie rechocz, tylko naleśniki smaż. Może od Ciebie coś do mnie doleci. Ot co !!!
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 19:01   #2739
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie bijcie...
Zrobiłam sobie kilka jasniejszych pasemek
Sama! Tzn kolezanka powyciagała mi te pasemka przez czepek a ja w domu zrobiłam resztę
Rozjaśniacz trzymałam na włosach tylko 10 minut bo bałam się, że wyjdą mi zbyt jasne i dobrze zrobiłam Pasemka wyszły dokładnie takie jak chciałam - takie delikatne, naturalne, prawie niewidoczne, jakby rozjaśnione słońcem
Mama się nie połapała, TŻ też nie i bardzo dobrze, bo zaraz by mi zaczęli marudzić - mama, że znowu cuduję i w końcu wszystkie mi wypadną jak tak będę robić, a TZ, że obcięłam na krótko, żeby wrócic do naturalnych a teraz znowu farbuję
A nawet jesli TZ coś zauwazy to mu powiem, że to od płukanek z rumianku

po 1. ale ściemniara..i z kogo ja mam przykład brać na zapuszczalskich? Skoro ledwo Ci włosy odrosły już pasemka robisz! A przed chwilą kto kazał mi się trzymać! hahaaa
eh... Ale ja nie rezygnuje i walczę z sobą nadal


po2. jakbym moją mamę słyszała!! Dokładnie to co napisałas powiedziała mi dziś przez tel. jak napisałam że chyba mam włosowy kryzys ...haha
"bo ci w końcu włosy wypadną" Cała mama
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 19:01   #2740
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

No niestety, zaraz będę lecieć do domu i to pół godziny na miotle... tfu, chciałam powiedzieć autobusem

Pa wszystkim
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 19:03   #2741
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
mam kryzys włosowy.... chyba już dla mnie charakterystyczny...
Minął miesiąc a ja znowu myślę o farbach!
jeszcze się trzymam ale ciężko jest. jak ja mam zapuścić naturalne włosy...skoro mój naturalny odrost wydaje mi się jakiś taki szary ,wręcz siwo-szary i brzydki blee

Od razu po głowie chodzi mi farba Loreal casting odcień świetlisty blond Albo również cudowny : hebanowa czerń (podobno nie wyostrza ona rysów twarzy)


No po prostu masakra!!
Dzięki Bogu jeszcze się trzymam i nie ścinam włosów! Chociaż to mi wychodzi jakoś mnie do ścinania nie ciągnie...mam plan by dopiero w kwietniu iść i nadać im jakiś konkretny kształt!
Wiecie co kochane, może mi się dostanie za to, ale... Ja nie jestem wrogiem farbowania włosów. Zaczęłam farbować je dopiero 2 lata temu, na kolor tak o 2 tony ciemniejszy niż mój naturalny, dzięki temu chodzę do farby co 3, czasem 4 miesiące (tak się równomiernie wypłukuje, ze praktycznie nie wiem co to odrosty No, może z baaaaardzo bliska widać) Farbuję zawsze fryzjerskimi, profejsonalnymi farbami, stostuję te wszystkie nasze włosomaniaczkowe egzorcyzmy i powiem Wam, że włosy mam naprawdę w bardzo dobrym stanie - jak rozpuszczę to bardzo zwracają uwagę, szczególnie wśród kobiet
Odkąd zaczęłam farbować włosy wreszcie czuję się super z tym kolorem, nie lubiłam tego swojego średniego brązu i czułam się nijak. Natura nie obdarzyła mnie ładnym kolorem włosów (typu jasny blond, czerń, nasycony, ciemny brąz)
Naprawdę - nie jestem wrogiem farbowania. Byle z głową

...teraz mi się dostanie

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Chciałam się Wam jeszcze wyżalić, że jestem potwornie zła, wściekła
Zamówiliśmy dla Myszy prezent "od Mikołaja" z allegro 3 tygodnie temu (żeby zdążyło dojść). 1,5 tygodnia temu babka napisała, że dopiero wysłała (bo jej nie było...bla bla bla). Po wczorajszym zadaniu pytania (bo prezent dalej nie dochodził), dzisiaj napisała, że wysłała... dzisiaj , bo wcześniej wysłała do kogo innego i dzisiaj do niej wróciła paczka i odesłała Jestem wściekła, bo to najważniejszy prezent z listu do mikołaja i o niczym innym Mysza nie mówi jak tylko o tym. I co ja mam teraz zrobić?? Najgorsze jest to, że nie ma czegoś takiego w sklepie i nie mam jak kupić drugiego Jestem wściekła
Ehhh to jest właśnie ten mankament zakupów przez internet ;/ Muszę kupić prezenty gwiazdkowe max. w przyszłym tygodniu, bo do nierzetelności Sprzedających dojdzie jeszcze przedświąteczny kocioł na Poczcie i strach pomyśleć, co z tego wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ej, Dziewczyny - nie wiecie co z "naszą" oleczką ?! Dawno Jej nie było tu u nas.
Pewnie w wir przedświatecznych zakupów wpadła.
Też się od kilku dni zastanawiam, gdzie ta Olka Może nie ma czasu przez natłok egzaminów, kół itd...
Miejmy nadzieję, ze niedługo się pojawi
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 19:12   #2742
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Wiecie co kochane, może mi się dostanie za to, ale... Ja nie jestem wrogiem farbowania włosów. Zaczęłam farbować je dopiero 2 lata temu, na kolor tak o 2 tony ciemniejszy niż mój naturalny, dzięki temu chodzę do farby co 3, czasem 4 miesiące (tak się równomiernie wypłukuje, ze praktycznie nie wiem co to odrosty No, może z baaaaardzo bliska widać) Farbuję zawsze fryzjerskimi, profejsonalnymi farbami, stostuję te wszystkie nasze włosomaniaczkowe egzorcyzmy i powiem Wam, że włosy mam naprawdę w bardzo dobrym stanie - jak rozpuszczę to bardzo zwracają uwagę, szczególnie wśród kobiet
Odkąd zaczęłam farbować włosy wreszcie czuję się super z tym kolorem, nie lubiłam tego swojego średniego brązu i czułam się nijak. Natura nie obdarzyła mnie ładnym kolorem włosów (typu jasny blond, czerń, nasycony, ciemny brąz)
Naprawdę - nie jestem wrogiem farbowania. Byle z głową

...teraz mi się dostanie
wreszcie balsam dla mej duszy
A tak na powaznie! Mi mój kolor włosów nigdy się nie podobał!
Mam ciemny blond=a jak mówię CIEMNY to znaczy NAPRAWDE CIEMNY... i do tego tak mocno popielaty że praktycznie przy każdej farbie mój odrost wychodzi ciemno-szary. i brzydki. Jak miałam w maturalnej klasie długie naturalne łosy to jak były rozpuszczone błydko to wyglądało (moja blada twarz i one)

Dlatego chyba od 3 lat ciągle z nimi kombinuje!
Nie podoba mi się to co mam na głowie ...a farb z cudownymi kolorami jest mnóstwo: jasnych świetlistych i platynowych blondów, ciepłych złocistych brązów i hEBANOWO-GRANATOWYCH CZERNI!

już się przekonałam że na bardziej pałam miłością do jasnych blondów (ale wszyscy mówią że z takimi będę za blada i za...banalna) oraz złocistych jasnych brazów (miałam raz taki kolor -farba ideał)

Myślę więc że aby mieć zdrowe i farbowane włosy powinno się wybrać albo 1 określony i go trzymać i malować tylko odrosty
Albo przemęczyć się i mieć naturalne! ?

Ale i tak zapuszczam by mieć dłuższe (do brody) więc mam czas sie nad tym zastanowić!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2008-12-04 o 19:14
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 19:24   #2743
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
wreszcie balsam dla mej duszy
A tak na powaznie! Mi mój kolor włosów nigdy się nie podobał!
Mam ciemny blond=a jak mówię CIEMNY to znaczy NAPRAWDE CIEMNY... i do tego tak mocno popielaty że praktycznie przy każdej farbie mój odrost wychodzi ciemno-szary. i brzydki. Jak miałam w maturalnej klasie długie naturalne łosy to jak były rozpuszczone błydko to wyglądało (moja blada twarz i one)

Dlatego chyba od 3 lat ciągle z nimi kombinuje!
Nie podoba mi się to co mam na głowie ...a farb z cudownymi kolorami jest mnóstwo: jasnych świetlistych i platynowych blondów, ciepłych złocistych brązów i hEBANOWO-GRANATOWYCH CZERNI!

już się przekonałam że na bardziej pałam miłością do jasnych blondów (ale wszyscy mówią że z takimi będę za blada i za...banalna) oraz złocistych jasnych brazów (miałam raz taki kolor -farba ideał)

Myślę więc że aby mieć zdrowe i farbowane włosy powinno się wybrać albo 1 określony i go trzymać i malować tylko odrosty
Albo przemęczyć się i mieć naturalne! ?

Ale i tak zapuszczam by mieć dłuższe (do brody) więc mam czas sie nad tym zastanowić!
Wiesz Jelly, ja tu chwalić pod niebiosa farbowania nie będę, po pewnie i tak już za to co napisałam do tej pory dziewczyny mnie zrypią , ale po prostu nie ukrywam - dobrze się czuje w tym kolorze, na który farbuję, wręcz świetnie. Jak już napisałam - w moim naturalnym czułam się nijak i bez wyrazu.
Cóż, wychodzę z założenia, że "życie jest tylko jedno" i skoro natura nie obdarzyła mnie ładnym, naturalnym kolorem (cholerny, cholerny fenotyp! mój ojciec ma moje wymarzone - kruczoczarne włosy - a ja nie, dlaczego! ) to nie będę się z nim męczyć przez całe życie
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 19:36   #2744
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
no jacha!
mi już przeszło!
Z włosami jak z dzieckiem-najważniejsze by zdrowo rosły!



łeee... co za szachrajstwo wredne! mam nadzieję że paczuszka już teraz szybko dojdzie...do świąt 3 tygodnie!

A ja już wszystkie prezenty gwiazdkowe dostałam i juz nic mnie nie czeka
Za to dla męża wypatrzyłam wreszcie to co chce....ale kobiety ze sklepu powiedziały żebym zjawiła się w przyszłym tygodniu bo nowy towar dostaną!

........................
znowu wysyłam CV! eh..szara rzeczywistość. A w styczniu porozglądam się za stażem A co..jak go sobie mogę wsiąść to czemu nie?
ciekawe porównanie

witaj Finlorko
czasu brak więc z wami nie zostane tylko zaraz uciekam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 19:52   #2745
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Chciałam się Wam jeszcze wyżalić, że jestem potwornie zła, wściekła
Zamówiliśmy dla Myszy prezent "od Mikołaja" z allegro 3 tygodnie temu (żeby zdążyło dojść). 1,5 tygodnia temu babka napisała, że dopiero wysłała (bo jej nie było...bla bla bla). Po wczorajszym zadaniu pytania (bo prezent dalej nie dochodził), dzisiaj napisała, że wysłała... dzisiaj , bo wcześniej wysłała do kogo innego i dzisiaj do niej wróciła paczka i odesłała Jestem wściekła, bo to najważniejszy prezent z listu do mikołaja i o niczym innym Mysza nie mówi jak tylko o tym. I co ja mam teraz zrobić?? Najgorsze jest to, że nie ma czegoś takiego w sklepie i nie mam jak kupić drugiego Jestem wściekła
Marzenko - też bym się wściekła. Ta babka nie ma własnych dzieci ani wyobraźni Ale pomyślałam to samo, co doradziła Kasia (H).

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
10:15 będzie idealną porą na dużą mleczną
Milka - bardzo Cię przepraszam, ale jednak jutro nie dam rady Muszę jak najwcześniej wyjechać, żeby zdążyć do lekarza.. Nie wiem, co się dzieje, ale mam dziwnie słabe czucie w stopie. 2 razy spadłam dzisiaj ze schodów, bo potknęłam się o własną stopę Powiem Wam, że jestem przestraszona. Nie dość, że się trochę potłukłam, to martwię się tą stopą (to w tej nodze, którą mam mieć operowaną).
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 20:33   #2746
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
pamiętaj, Twój mozg jest dla mnie bardzo cenny
Też Cię lubię

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Milka - bardzo Cię przepraszam, ale jednak jutro nie dam rady Muszę jak najwcześniej wyjechać, żeby zdążyć do lekarza.. Nie wiem, co się dzieje, ale mam dziwnie słabe czucie w stopie. 2 razy spadłam dzisiaj ze schodów, bo potknęłam się o własną stopę Powiem Wam, że jestem przestraszona. Nie dość, że się trochę potłukłam, to martwię się tą stopą (to w tej nodze, którą mam mieć operowaną).
Mam nadzieje, że to nic poważnego
A kiedy dokładnie masz tą wizytę? Daj znać koniecznie jak będziesz już po
A co do spotkania - nie przejmuj się: co się odwlecze to nie uciecze
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 21:52   #2747
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Wiesz Jelly, ja tu chwalić pod niebiosa farbowania nie będę, po pewnie i tak już za to co napisałam do tej pory dziewczyny mnie zrypią , ale po prostu nie ukrywam - dobrze się czuje w tym kolorze, na który farbuję, wręcz świetnie. Jak już napisałam - w moim naturalnym czułam się nijak i bez wyrazu.
Cóż, wychodzę z założenia, że "życie jest tylko jedno" i skoro natura nie obdarzyła mnie ładnym, naturalnym kolorem (cholerny, cholerny fenotyp! mój ojciec ma moje wymarzone - kruczoczarne włosy - a ja nie, dlaczego! ) to nie będę się z nim męczyć przez całe życie
ja też chciałabym być taka jak mój tata..który naturalnie nawet w środku zimy ma ładny opalony kolorek skóry ..(ma śniadą karnację) i jest ciemnym brunetem
Mama też miała czarne włosiska tylko ja jakiś dziwoląg bo blada jak maka i do tego ciemna blondynka, niech to..

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ciekawe porównanie
a co? nie prawda??

......................... ...
kurcze, nie mogę spać! położyłam się o 9 i nic... to sobie do Was zajrzałam! Kto jeszcze nie śpi?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 22:29   #2748
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
......................... ...
kurcze, nie mogę spać! położyłam się o 9 i nic... to sobie do Was zajrzałam! Kto jeszcze nie śpi?
Ja oczywiście, bo wstałam dzisiaj o 11.30 i jeszcze w ogóle nie chce mi się spać
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 22:37   #2749
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Śmiesz wątpić?
Absolutnie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie no, co Ty gadasz, na pewno sobie poradzisz!
Mamusia powinna mieć trochę więcej wiary w siebie
A za takie gadanie to powinna dostać
Ładnie to Mamusię bić

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
łeee... co za szachrajstwo wredne! mam nadzieję że paczuszka już teraz szybko dojdzie...do świąt 3 tygodnie!
Tylko, że ta paczuszka miała być na jutro

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A z tym prezentem Marzenko wcale nie dziwię się, że się wkurzyłaś
Ta baba sobie jaja robi czy co? Naprawdę niepoważna
A co to za prezent, który jest na czele listy?
W myślach już ją nieźle przeklęłam
A na czele listy jest -- skoczek

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
"Oj" szepnęła z cicha, zamyśliła się, otarła łzę tęsknoty, która wymkęła się z jej oka i smakowicie mlanęła.


Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Ehhh to jest właśnie ten mankament zakupów przez internet ;/ Muszę kupić prezenty gwiazdkowe max. w przyszłym tygodniu, bo do nierzetelności Sprzedających dojdzie jeszcze przedświąteczny kocioł na Poczcie i strach pomyśleć, co z tego wyjdzie.
My na prawdę mnóstwo rzeczy kupujemy przez internet i odbywa się to bez większych problemów, dlatego kupując teraz przez allegro wzięliśmy poprawkę i zamówiliśmy 3 tygodnie wcześniej, niestety trafiło na nierzetelnego sprzedawcę...

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Wiem, że nie jest ładnie kłamać, ale to wyższa knieczność : może powiesz Napisarce, że Mikołaja zasypało w np. Norwegii, trochę się spóźni, a jego pomocnicy ciasteczka przywieźli.
Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Marzenko - też bym się wściekła. Ta babka nie ma własnych dzieci ani wyobraźni Ale pomyślałam to samo, co doradziła Kasia (H).
Wiecie co zrobiliśmy ?
Napisaliśmy Julci list OD św. Mikołaja Po wstępnych podziękowaniach za Jej list i pochwałach tegoż, napisaliśmy, że skoczek jest zbyt duży i nie zmieścił się Mikołajowi do worka, więc dośle go pocztą... Ciekawe czy przejdzie Aż się boję co będzie jutro...
Ale już dzisiaj się śmialiśmy, że przejdzie to do anegdot rodzinnych
A tak swoją drogą, to normalnie rozryczałam się jak pisałam ten list Wiem - stara i głupia

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Muszę jak najwcześniej wyjechać, żeby zdążyć do lekarza.. Nie wiem, co się dzieje, ale mam dziwnie słabe czucie w stopie. 2 razy spadłam dzisiaj ze schodów, bo potknęłam się o własną stopę Powiem Wam, że jestem przestraszona. Nie dość, że się trochę potłukłam, to martwię się tą stopą (to w tej nodze, którą mam mieć operowaną).
Gosieńko zmartwiłaś mnie Mocno trzymam kciuki i wierzę, że to nic poważnego Z niecierpliwością czekam na wiadomości od Ciebie. Trzymaj się Kochana
__________________




Edytowane przez virka
Czas edycji: 2008-12-04 o 22:38
virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 22:49   #2750
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Wiecie co zrobiliśmy ?
Napisaliśmy Julci list OD św. Mikołaja Po wstępnych podziękowaniach za Jej list i pochwałach tegoż, napisaliśmy, że skoczek jest zbyt duży i nie zmieścił się Mikołajowi do worka, więc dośle go pocztą... Ciekawe czy przejdzie Aż się boję co będzie jutro...
Ale już dzisiaj się śmialiśmy, że przejdzie to do anegdot rodzinnych
A tak swoją drogą, to normalnie rozryczałam się jak pisałam ten list Wiem - stara i głupia
Marzenko, jesteście niesamowici Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszego podejścia do dziecka - doskonałość roku
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 22:51   #2751
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Wiecie co zrobiliśmy ?
Napisaliśmy Julci list OD św. Mikołaja Po wstępnych podziękowaniach za Jej list i pochwałach tegoż, napisaliśmy, że skoczek jest zbyt duży i nie zmieścił się Mikołajowi do worka, więc dośle go pocztą... Ciekawe czy przejdzie Aż się boję co będzie jutro...
Ale już dzisiaj się śmialiśmy, że przejdzie to do anegdot rodzinnych
A tak swoją drogą, to normalnie rozryczałam się jak pisałam ten list Wiem - stara i głupia
Jesteś cudowną mamą Nie tylko dla Julci oczywiście
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 22:55   #2752
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Marzenko, jesteście niesamowici Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszego podejścia do dziecka - doskonałość roku
Ojej , bardzo Ci dziękuję
Chodzi o to, że Ona strasznie przeżywa Mikołaja i tego nieszczęsnego skoczka i wiemy, że pierwsze czego będzie szukała w prezencie to właśnie tego, i jak sobie pomyślałam, że jak rano w paczce by go nie znalazła (bez żadnego uprzedzenia), to byłaby bardzo rozczarowana, zawiedziona i smutna , a mnie chyba by pękło serce. Więc dzisiaj podrzuciliśmy koło łóżka list, jutro po przeczytaniu go, cały dzień będziemy Jej to przypominać i mam nadzieję, że uda się uniknąć rozczarowania. Oby...Ale na prawdę, jak sobie całą tą sytuację wyobrażę, to "aż mnie w dołku ściska"...

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Jesteś cudowną mamą Nie tylko dla Julci oczywiście
Dziękuję bardzo Emilko Staram się jak mogę
__________________




Edytowane przez virka
Czas edycji: 2008-12-04 o 22:57
virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 22:58   #2753
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ojej , bardzo Ci dziękuję
Chodzi o to, że Ona strasznie przeżywa Mikołaja i tego nieszczęsnego skoczka i wiemy, że pierwsze czego będzie szukała w prezencie to właśnie tego, i jak sobie pomyślałam, że jak rano w paczce by go nie znalazła (bez żadnego uprzedzenia), to byłaby bardzo rozczarowana, zawiedziona i smutna , a mnie chyba by pękło serce. Więc dzisiaj podrzuciliśmy koło łóżka list, jutro po przeczytaniu go, cały dzień będziemy Jej to przypominać i mam nadzieję, że uda się uniknąć rozczarowania. Oby...Ale na prawdę, jak sobie całą tą sytuację wyobrażę, to "aż mnie w dołku ściska"...
Rozumiem Cię, tym bardziej jest przykro, że postaraliście się to załatwić jak najszybciej, dużo wcześniej, a przez babsztyla macie teraz problem na głowie i niepotrzebny stres

Może się uda i jednak jutro do Was doleci...

A tak w ogóle to jest ten skoczek z Fisher Price czy co takiego?
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 23:01   #2754
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Nie powiem kto tu zasłużył na
Sex dopiero w niedzielę

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
jestem jestem- czytam wątek codziennie ale zabiegana jestem- nie dość, że praca to jeszcze cały pielęgnacyjny mam na głowie bo się nam Asia wakacjuje [ehhhh też bym chciała] więc jak na ten moment to jestem tylko duchem- ale w weekend się poprawię. Obiecuję
Dobrze, pani moderator Brak tu Pani

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość


Dziękuję za kciuki Mi w sumie nie przeszkadza zapach dymu. Jak ktoś pali dobre papierosy, to mogłabym nawet powiedzieć, że lubię (Nienawidzę tylko smrodu ciuchów i włosów po wyjściu z zadymionej knajpy.. Znam też parę takich mieszkań (studenckich ), po wyjściu z których mam ochotę tylko na prysznic). TŻ pali zawsze na balkonie, i u mnie i u siebie, więc z tym nie ma problemu. Chodzi mi tylko o jego zdrowie. No i widzę, że będzie mu ciężko, tym bardziej, że wszyscy jego koledzy, z którymi spędza czas, też palą..
Mam tak samo Cygaretki, djarumy wiśniowe, albo goździkowe, jakiś dobry tytoń Ja ostatnio... rzuciłam palenie. Popalałam i lubiłam to, pozwalało mi czasem zebrać myśli, popatrzeć z dystansem na świat, nacieszyć chwilą(?), pomagało pisać. Mimo tego często źle się po tym czułam... i ostatnio pomyślałam, że zaczęłam palić przy eks TŻ - skoro jego nie ma w moim życiu, to nie chcę żeby też palenie zostało...

Mam nadzieję, że TŻ się uda.

Co do postanowień noworocznych...hm..lepiej się zorganizować, gonić za swoimi marzeniami.



Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
mam kryzys włosowy.... chyba już dla mnie charakterystyczny...
Minął miesiąc a ja znowu myślę o farbach!
jeszcze się trzymam ale ciężko jest. jak ja mam zapuścić naturalne włosy...skoro mój naturalny odrost wydaje mi się jakiś taki szary ,wręcz siwo-szary i brzydki blee

Od razu po głowie chodzi mi farba Loreal casting odcień świetlisty blond Albo również cudowny : hebanowa czerń (podobno nie wyostrza ona rysów twarzy)


No po prostu masakra!!
Dzięki Bogu jeszcze się trzymam i nie ścinam włosów! Chociaż to mi wychodzi jakoś mnie do ścinania nie ciągnie...mam plan by dopiero w kwietniu iść i nadać im jakiś konkretny kształt!

Miałam kiedyś castinga świetlisty blond... wyszedł taki nieładny (delikatnie mówiąc)
żółty i nie chciał się domyć!
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość


Nic w Andrzejki nie planowałam, poza tym TŻ już odhaczony więc stwierdziłam, że nie będę chyba wróżyć sobie innego Ale Milka napisała, że ślubu jeszcze nie było więc jeszcze nic nie jest wiadome
Więc w sobotę, tak dla jaj, włozyłam pod poduszkę 3 karteczki z imionami facetów, mojego TZ i dwoch byłych - takich, z którymi coś tam mnie jeszcze łączy i jest między nami chemia Rano wyjęłam 1 karteczkę i czyje imię na niej było?? Mojego obecnego TŻ! Więc chyba jednak jest mi przeznaczony, hehe

Ale jednak trzeba było sprawdzić

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Mrrr...
W niedzielę chyba już będzie sex??
Mam nadzieję, że tym razem będę pamiętać... chyba, że było tak dobrze, że nagle jakiegoś zaćmienia umysłu dostałam...


No baa! Nadrobimy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nooo, coś może w tym być bo pamiętam jak Marzenka pisała kiedyś, że kiedy puszczam jej sygnałki, że na wizażu jestem to mąż bardzo podejrzliwie się na nią wtedy patrzy
Na mnie dziś dziwnie patrzyli ludzie jak w autobusie dostałam smsa od Ciebie, zaczęłam się chichrać na głos

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość

Chciałam się Wam jeszcze wyżalić, że jestem potwornie zła, wściekła
Zamówiliśmy dla Myszy prezent "od Mikołaja" z allegro 3 tygodnie temu (żeby zdążyło dojść). 1,5 tygodnia temu babka napisała, że dopiero wysłała (bo jej nie było...bla bla bla). Po wczorajszym zadaniu pytania (bo prezent dalej nie dochodził), dzisiaj napisała, że wysłała... dzisiaj , bo wcześniej wysłała do kogo innego i dzisiaj do niej wróciła paczka i odesłała Jestem wściekła, bo to najważniejszy prezent z listu do mikołaja i o niczym innym Mysza nie mówi jak tylko o tym. I co ja mam teraz zrobić?? Najgorsze jest to, że nie ma czegoś takiego w sklepie i nie mam jak kupić drugiego Jestem wściekła


Myszka zrozumie. Poza tym myślę, że poczuje się niesamowicie wyróżniona listem od samego Mikołaja. Może troszkę przykro, ale będzie to zabawka bardzo wyczekana, później radość będzie jeszcze większa



Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Wiecie co kochane, może mi się dostanie za to, ale... Ja nie jestem wrogiem farbowania włosów. Zaczęłam farbować je dopiero 2 lata temu, na kolor tak o 2 tony ciemniejszy niż mój naturalny, dzięki temu chodzę do farby co 3, czasem 4 miesiące (tak się równomiernie wypłukuje, ze praktycznie nie wiem co to odrosty No, może z baaaaardzo bliska widać) Farbuję zawsze fryzjerskimi, profejsonalnymi farbami, stostuję te wszystkie nasze włosomaniaczkowe egzorcyzmy i powiem Wam, że włosy mam naprawdę w bardzo dobrym stanie - jak rozpuszczę to bardzo zwracają uwagę, szczególnie wśród kobiet
Odkąd zaczęłam farbować włosy wreszcie czuję się super z tym kolorem, nie lubiłam tego swojego średniego brązu i czułam się nijak. Natura nie obdarzyła mnie ładnym kolorem włosów (typu jasny blond, czerń, nasycony, ciemny brąz)
Naprawdę - nie jestem wrogiem farbowania. Byle z głową

...teraz mi się dostanie
Nie dostanie Ci się Polki zazwyczaj nie są obdarzone jakimś intensywnym, wyrazistym kolorem włosów. Nawet jasne blondynki z czasem ciemnieją i nie widzę sensu żeby męczyć się w kolorze, który nam nie pasuje/ jest nietwarzowy. Jestem za farbowaniem w salonie - jest zazwyczaj duużo bezpieczniejsze i daje ładniejsze efekty. I nie niszczy tak jak te paskudne farby z marketów. Jeśli się dba o włosy odpowiednio, to nie widać pogorszenia kondycji. Natomiast wielkie nie mówię rozjaśniaczowi

Evangeline... wklej nam kiedyś swoje włosy, prosimy


Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość


Milka - bardzo Cię przepraszam, ale jednak jutro nie dam rady Muszę jak najwcześniej wyjechać, żeby zdążyć do lekarza.. Nie wiem, co się dzieje, ale mam dziwnie słabe czucie w stopie. 2 razy spadłam dzisiaj ze schodów, bo potknęłam się o własną stopę Powiem Wam, że jestem przestraszona. Nie dość, że się trochę potłukłam, to martwię się tą stopą (to w tej nodze, którą mam mieć operowaną).
Gosiu, uważaj na siebie I koniecznie napisz tutaj po badaniu...

* * *

Naolejkowana olejem kokosowym, wyperfumowana, dobrze mi Dzień był zakręcony, ale taka końcówka mi pasuje
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 23:05   #2755
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Evangeline... wklej nam kiedyś swoje włosy, prosimy

Naolejkowana olejem kokosowym, wyperfumowana, dobrze mi Dzień był zakręcony, ale taka końcówka mi pasuje
Dobrze, dobrze, wkleję, muszę wreszcie poprosić TŻ żeby pstryknął mi też fotkę z tyłu, bo sama nie umiem

Ja też już po kąpieli, włosidła dopieszczone Bed Head TIGI, szwędam się teraz po wizażu i odpoczywam Zapowiada się u mnie przyjemny, rozrywkowy weekend, cieszę się
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 08:09   #2756
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

MELISSA* - rany boskie, ileż można nas podczytywać/śledzić?! Weź się dziewczyno w końcu odezwij, albo zmień status na niewidoczny ;]

brrr... dzień dobry
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 08:52   #2757
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
MELISSA* - rany boskie, ileż można nas podczytywać/śledzić?! Weź się dziewczyno w końcu odezwij, albo zmień status na niewidoczny ;]

brrr... dzień dobry
To i ja się odezwę, bo zaraz mi się dostanie

Tak, więc dzień dobry Wszystkim
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 08:57   #2758
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Dobrze, pani moderator Brak tu Pani




Cytat:
Mam tak samo Cygaretki, djarumy wiśniowe, albo goździkowe, jakiś dobry tytoń
djarumy uwielbiam

bry maniaczki
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-12-05 o 08:59
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 10:09   #2759
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Ja się tylko przywitam

Jakoś w ogóle nie mam weny, ale cały czas was podczytuję.

viruś --> Julcia się napewno ucieszy Jesteś wspaniałą mamą.

xyoko --> Ojej aż się zmartwiłam Dobrze że wybierasz się do lekarza. Mam nadzieję że to nic poważnego ale lepiej dmuchać na zimne


A tak w ogóle to muszę Wam powiedzieć że masaż + krem z Ziaji + owijanie folią daje niesamowite efekty! Naprawde jestem pod wrażeniem Takie piękne gładkie nogi miałam chyba ostatnio w liceum

Uciekam skończyć czytać książkę. Ostatnio literatura i sztuka nieźle mnie wciągnęły

Buziaki
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 11:25   #2760
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Hej

Wstałam pół godziny temu... Schodzę na psy

Ale zaraz Wam wytłumaczę, skąd to moje opieprzanko - ze względu na konferencję klimatyczną w Poznaniu, którą koordynuje też mój Uniwersytet - mamy 2 tygodnie wolnego
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.