Poszukiwana suknia balowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-15, 19:06   #1
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941

Poszukiwana suknia balowa


Poszukuję sukni na bal (dress code: black tie): najchetniej dlugiej a conajmniej koktajlowej. Mam figurę klepsydry: duzy biust (+- 32FF), stosunkowo waska talie, duze biodra, bardzo masywne uda, lekka nadwage. Jestem dosyc niska (163 cm). Jestem blondynka z niebieskimi oczami, ubieram sie raczej klasycznie ale nie boje sie ekstrawagancji.

Poszukuje sukni dosyc taniej, najchetniej z Asos.com lub ebaya, lub jakiegos brytyjskiego sklepu.
Nie pogardze rowniez ciekawymi zdjeciami gwiazd z czerwonego dywanu w charakterze inspiracji

Z gory dzięki za wszystkie porady!
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 21:39   #2
kadu87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 213
Dot.: Poszukiwana suknia balowa

a może firma jovani? mają ciekawe fasony a do tego na amerykańskim ebayu bardzo często można je dostać po okazyjnych cenach (sama upatrzyłam sobie 2 fasony ale niestety nie trafiłam na okazyjną cene ((. czego konkretnie szukasz? jaki kolor? z ramiączkami? bez? z satyny? szyfonu? wąska na dole? czy szeroka?

Edytowane przez kadu87
Czas edycji: 2011-05-15 o 21:40
kadu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 21:54   #3
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391
Dot.: Poszukiwana suknia balowa

Myślę, że masz figurę podobną do Kim Kardashian? Ona ma czasem piękne sukienki koktajlowe, zobacz sobie
kingur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 22:25   #4
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Poszukiwana suknia balowa

Nieco sobie pochlebiając - rzeczywiście w pewien sposób moja figura przypomina Kim. Dobry pomysł z jej sukienkami.

Podobają mi się sukienki z trenem, ale chyba odpadają, bo duża część "imprezy" odbywać się będzie na zewnątrz - tren + bloto = dramat. Chciałabym nieco "zaszaleć"

Satyny się boję, bo nie jestem szczupła, a ona chyba podkreśla wszelkie "fałdki".

Kolor: poza pomarańczem i żółtym nie jestem wybredna. Mam duży biust i nie wyglądam dobrze w prostym dekolcie bez ramiączek.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 09:30   #5
kadu87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 213
Dot.: Poszukiwana suknia balowa

mając figurę klepsydry masz wielkie szczęście nawet mając zbędne kilogramy sylwetka wygląda proporcjonalnie (ja np. gdy przybieram na wadze w talii u na brzuchu i praktycznie nie mam wcięcie przez co wydaje się grubsza niż jestem). Przy sporym biuście najlepszy będzie dekolt w tzw. "serce". w załączniku kilka propozycji poglądowych dla tego typu dekoltu. na ostatnim foto dekolt w szpic (też pasuje na większe biusty ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Elie Saab.jpg (25,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia_serce.jpg (14,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknie_wieczorowe_02.jpg (9,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jh5824-b012.jpg (38,3 KB, 15 załadowań)
kadu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.