agencje pracy tymczasowej kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 12:52   #1
eFFuNieCzka
Raczkowanie
 
Avatar eFFuNieCzka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32

agencje pracy tymczasowej kraków


Mam pytanie dotyczące agencji pracy w Krakowie. Chciałabym podjąć pracę dorywczą w małym wymiarze godzin i odnoszę wrażenie, że jedynym wyjściem jest agencja pracy, jednak wiele się na ten temat naczytałam i wiem jak oni wykorzystują ludzi. Ale cóż mogę zrobić, gdy mój plan zajęć na uczelni pozwala na niewiele godzin do pracy ? I tu pojawia się moje pytanie: która agencja jest najlepsza (najuczciwsza [?]) w Krakowie ? oczywiście Waszym zdaniem
eFFuNieCzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:37   #2
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: agencje pracy tymczasowej kraków

A jaka praca Cie interesuje?
Jeśli nie jesteś bardzo dyspozycyjna możesz pracować jako hostessa (zwykle pt-ndz). Ogłoszenia możesz znaleźć np na krakowskim gumtree.
A tak z ciekawości co masz na myśli pisząc, że wykorzystują ludzi?
Znam masę osób którzy pracują po różnych agencjach krakowskich i nikt nie narzeka, sama kiedyś pracowałam w kilku i nigdy mnie nie oszukali.
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 18:21   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: agencje pracy tymczasowej kraków

Znam takie : Interkadra, Worker, Personnel solutions. szukaj na ich stronach.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 19:51   #4
eFFuNieCzka
Raczkowanie
 
Avatar eFFuNieCzka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: agencje pracy tymczasowej kraków

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
A jaka praca Cie interesuje?
Jeśli nie jesteś bardzo dyspozycyjna możesz pracować jako hostessa (zwykle pt-ndz). Ogłoszenia możesz znaleźć np na krakowskim gumtree.
A tak z ciekawości co masz na myśli pisząc, że wykorzystują ludzi?
Znam masę osób którzy pracują po różnych agencjach krakowskich i nikt nie narzeka, sama kiedyś pracowałam w kilku i nigdy mnie nie oszukali.
taka, w której to ja "rządzę", słyszałam, że są agencje, w których nie obowiązywuję się, że będę, np. w każdy wtorek od 12-16 tylko, że agencja dzwoni i pyta czy jestem wtedy wolna. takie coś by mi odpowiadało, bo mam naprawdę straszny plan w tym półroczu i ciężko byłoby mi w konkretny dzień dokładnie powiedzieć, że zawszę będę mogła.
Poprzez wykorzystywanie ludzi, mam na myśli to, że często karają za byle co i nie płacą w terminie. No i to, że źle traktują ludzi. Gumtree przeglądam, owszem

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

J
Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Znam takie : Interkadra, Worker, Personnel solutions. szukaj na ich stronach.
Ja też je znam, ale każdy napisze o sobie same dobre rzeczy, prawda ?
eFFuNieCzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 06:52   #5
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: agencje pracy tymczasowej kraków

Poszukaj dobrze bo są takie agencje w Krakowie. Ale z racji, że sama pracuje w branży nie będę wypowiadać się które dobre a które nie.
A co do tych kar za byle co to tak za nic nie mogą karać. W każdej z takich prac jest jakiś regulamin który podpisujesz a więc godzisz się na warunki. Ja nie spotkałam się z innymi karami niż kara za nieobecność w pracy(nieusprawiedliwiona ) oraz duże spóźnienia(choć nie zawsze są tutaj kary egzekwowane, wiadomo różne rzeczy po drodze się zdarzają.
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.