koszula w kratkę na wesele. Wypada? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-22, 19:49   #31
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

A mnie zaintrygowało "bez marynarki". Dlaczego tak? Ja wiem, że gorąco, niewygodnie, ale na Boga, w kościele chociaż można się przemęczyć, a zaraz przy obiedzie zdjąć...

Co do głównego pytania - koszula imo nie nadaje się na wesele, nie jest elegancka. Na pewno znajdziecie coś oryginalnego, ale eleganckiego, wystarczy przejść się po sklepach z garniturami i popytać
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 21:21   #32
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

a moim zdaniem koszule w kratkę są po prostu brzydkie i nie wyglądają dobrze z graniturem - no nie podobają mi się i już
to też odradzam ;D

ale ja w ogóle nie znosze wzorów, printów itd. i 99% zawartości mojej szafy to jednokolorowe ubrania (chociaż kolory akurat łączę bardzo dziwacznie czasami)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 21:42   #33
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Cytat:
Napisane przez sassanka007 Pokaż wiadomość
Mamy jeszcze trochę czasu na poszukiwania, więc może znajdziemy coś bardziej odpowiedniego a za razem oryginalnego
Mój tata poszedł na wesele w ciemnym szarym garniturze i jasno-różowej koszuli i krawat w odcieniu garnituru. Wyróżniał się spośród różnych panów w czarnych koszulach, białych, niebieskich.. Wyglądał elegancko i ładnie (nie wiem czy to dobre określenie do ubioru mężczyzny).

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Nikt nie każe dobierać krawata do Twojej sukienki, bo to zły pomysł. Skoro już koniecznie krata i wyróżnianie się, to chociaż jakaś delikatna na białym tle.
No właśnie

Cytat:
Napisane przez Bysanda Pokaż wiadomość
Wesle to nie wybieg mody ^^ jezeli ktos obgaduje, to znaczy ze sam jest jakis zakompleksiony...w krate jak najbardziej jest ok. Jezeli akurat taka masz w domu, to czemu nie, tym bardziej ze bedzie bez marynarki, to niech sie cos dzieje na niej.
Cytat:
Napisane przez Bysanda Pokaż wiadomość
Dobrze pisze!
Wkurza mnie takie głupokowate myslenie w Pl, w zadnym innym kraju sie z tym nie spotkałam, tylko w Polsce ^^ ludzie sami siebie ograniczaja.
Idź się schowaj albo doucz o klasycznym ubiorze weselnym. A ty poszłabyś do pracy w mini w kratkę i piórami zamiast sztucznych rzęs, woalce na głowie i staniku? No bo co, po co się ograniczać
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 00:31   #34
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Klasyczna-gładka koszula będzie najbardziej odpowiednia ewentualnie w delikatne prążki
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 07:10   #35
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

moim zdaniem nie istnieje żadna zasada która narzucałaby fakturę koszuli na bardziej czy mniej 'wyjątkowe' okazje
analogicznie jest z ubiorem kobiecym- czy balowa suknia jest przesadą czy może spodnium?a może tylko wizytowa elegancka sukienka, chociaż będzie dla niektórych zbyt skromna,bo można w niej iść do pracy do biura
można mnożyć przykłady a wniosek jest jeden- nie ma czegoś takiego jak kanon mody ślubnej gości weselnych (dodajmy jeszcze wg naszego widzi mi się podział na ślubną kościelną i ślubną cywilną), najwyżej możemy mówić o pewnych tendencjach które inne mogą być w Płocku a inne w Serocku, to jednak zbyt mało, żeby mówić o normie

wszystkim rządzi jedna zasada- ze smakiem i przede wszystkim w czym się czujemy i wyglądamy dobrze

zatem jeśli pan lepiej się czuje/wygląda w koszuli w deseń to niech w takiej idzie, wszystko opiera się o zrozumienie że wypada podkreślić wyjątkowość wieczoru co nie znaczy że trzeba się jakkolwiek przebierać
no i najważniejsza rzecz na końcu- dobór całości: koszuli, garnituru i krawata tak aby stanowiły całość

zatem: bez stresu i udanych poszukiwań, w Wólczance się wyprzedają, w Zarze też można coś znaleźć ciekawego
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 07:24   #36
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Trochę zależy tez od charakteru wesela. Nie byłam może na 1000 weselach, ale nie trudno zauważyć, że inaczej goście ubrani są na dużych, wiejskich weselach (polyestrowe garnitury z połyskiem /fuuuu/ kobiety kolorowe sukienki z falbanami, świecidełkami), inaczej na wesele w 4* hotelu, inaczej jeszcze na niewielkim przyjęciu w restauracji.
Może i kiedyś wkładało się gładkie koszule, bo po prostu nie było takiego wyboru jak mamy teraz.
To , że koszula jest w kratę, nie oznacza od razu, że jest casualowa!!!
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 08:02   #37
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Cytat:
Napisane przez bojkka Pokaż wiadomość
Trochę zależy tez od charakteru wesela. Nie byłam może na 1000 weselach, ale nie trudno zauważyć, że inaczej goście ubrani są na dużych, wiejskich weselach (polyestrowe garnitury z połyskiem /fuuuu/ kobiety kolorowe sukienki z falbanami, świecidełkami), inaczej na wesele w 4* hotelu, inaczej jeszcze na niewielkim przyjęciu w restauracji.
Może i kiedyś wkładało się gładkie koszule, bo po prostu nie było takiego wyboru jak mamy teraz.
To , że koszula jest w kratę, nie oznacza od razu, że jest casualowa!!!
bojkka moim zdaniem uderzyłaś w sedno- strój trzeba dopasować do okazji a wesele weselu nierówne
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 11:30   #38
sassanka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi!
zgadzam się z tym, że wesele weselu nie równe, a ponieważ dawno na żadnym nie byliśmy to pytałam czy wypada założyć taką koszulę, czy nadal wszyscy sztywniacko się trzymają starego "kanonu" weselnego
sassanka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 16:00   #39
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Cytat:
Napisane przez MalaWredna Pokaż wiadomość
Idź się schowaj albo doucz o klasycznym ubiorze weselnym. A ty poszłabyś do pracy w mini w kratkę i piórami zamiast sztucznych rzęs, woalce na głowie i staniku? No bo co, po co się ograniczać
Rozumiem, ze sie chowasz i cały czas douczasz, jezeli takie propozycje skladasz Nie mam takiej potrzeby, ale dziekuje za rady.
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:36   #40
chocolatebrownie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Też jestem zdania, że koszula w kratę to średni pomysł na wesele. Ale jeśli to wesele w stylu kowbojskim, to why not
chocolatebrownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 22:49   #41
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Byłam w sobotę na weselu i specjalnie obserwowałam gości. Wesele nie było wiejskie. Zdarzali się młodzi w koszulach w kratę a nawet był chłopaczek w koszuli rózowawej w białe paski a chustkę włożoną do marynarki miła w kropki. Okazało się, ze jest prawnikiem. Chyba moda weselna ulega dużemu urozmaiceniu.
emii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 10:17   #42
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Moim zdaniem absolutnie nie wypada. To nie"trochę bardziej elegancka impreza kanadyjskich drwali".

Koszula powinna być gładka. Ewentualnie jakiś delikatny rzut, może paski. Nie taka waląca po oczach krata.

Owszem, moda ulega urozmaiceniu, ale w cenie zawsze są zasady starego, dobrego savoir vivre`u. Nie widziałam na koncercie symfonicznym (a chodzę bardzo często do opery i filharmonii) muzyka w krótkich gaciach, kraciastej koszuli, czy tam sandałach, bo moda się zmienia. Zawsze biała koszula, czarny smoking i mucha. Panie - czarne suknie, czasem pierwsza skrzypaczka - w bordo albo granacie).

Poliestrowe garniaki - cóż, myślę że nie każdego stać jednak na garnitur ze szlachetnych materiałów - wełny, bawełny czy jedwabiu (mój mąż zapłacił 2500 za wełnę z jedwabiem - "zaszalał" na nasz ślub). Ktoś, kto w garniturach chodzi na co dzień do pracy, pewnie kupi, ale osoba, która wciska się w to to na śluby czy pogrzeby już niekoniecznie. Więc noszą sobie te plastiki, bo po prostu nie widzą potrzeby inwestowania w coś, co im się przydaje raz na parę lat. Uważa, że to błąd, bo facet (niegarniturowy) powinien mieć choć jeden porządny garnitur. Tak samo jak eleganckie buty, koszulę i dopasowany krawat - bo to co się widzi to żałość. Krawaty szerokie jak łopata do śniegu i do tego kończące się w połowie brzucha, jakieś sterane życiem łapcie
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 13:26   #43
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 074
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Jeśli idzie bez marynarki to jakiś delikatny wzór na koszuli byłby wskazany. Bo inaczej będzie wyglądało jakby po prostu zapomniał wziąć "góry". Z pokazanych przez Ciebie koszul druga jest lepsza, ale ja bym szukała wzoru jeszcze delikatkniejszego.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 14:40   #44
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Jeśli idzie bez marynarki to jakiś delikatny wzór na koszuli byłby wskazany. Bo inaczej będzie wyglądało jakby po prostu zapomniał wziąć "góry". Z pokazanych przez Ciebie koszul druga jest lepsza, ale ja bym szukała wzoru jeszcze delikatkniejszego.

Zacznijmy od tego, że pójście bez marynarki to jakieś nieporozumienie
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 00:46   #45
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Nie mam zupełnie pojęcia czy to ja jestem zbyt wyluzowana, czy Wy zbyt sztywne ale mi taka koszula by nie przeszkadzała ( ani jakbym była towarzyszką takiego osobnika na weselu, ani jakby była np Panna Młodą i tak by przyszedł ubrany gość).
Wychodzę z założenia,że wesele to owszem jednak oficjalna uroczystość ale jednak pozbawiona sztywniactwa.
Nie wiem może ja po prostu bywam na luźnych weselach gdzie ludzie przychodzą się bawić i cieszyć szczęściem Młodych a nie prześwietlać ubiór?

I serio nie założenie marynarki to takie wielkie faux-pas?
A ja kobieta nie zakłada żakietu do kiecki to tez gromy na nią z nieba spadną? Pytam serio. Sama niebawem na weselicho się wybieram
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 16:10   #46
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Nie mam zupełnie pojęcia czy to ja jestem zbyt wyluzowana, czy Wy zbyt sztywne ale mi taka koszula by nie przeszkadzała ( ani jakbym była towarzyszką takiego osobnika na weselu, ani jakby była np Panna Młodą i tak by przyszedł ubrany gość).
Wychodzę z założenia,że wesele to owszem jednak oficjalna uroczystość ale jednak pozbawiona sztywniactwa.
Nie wiem może ja po prostu bywam na luźnych weselach gdzie ludzie przychodzą się bawić i cieszyć szczęściem Młodych a nie prześwietlać ubiór?

I serio nie założenie marynarki to takie wielkie faux-pas?
A ja kobieta nie zakłada żakietu do kiecki to tez gromy na nią z nieba spadną? Pytam serio. Sama niebawem na weselicho się wybieram
marynarka i spodnie od garnituru to moim zdaniem podstawa, mówimy o wyjątkowym wieczorze z częścią oficjalną w kościele/usc i mniej oficjalną- przyjęciem weselnym/kolacją
bez marynarki mogą pojawić się dzieci/młodzi chłopcy, natomiast nie przystoi to dorosłemu mężczyźnie
analogicznie sweter do koszuli nie będzie odpowiednią oprawą wieczornego wyjścia w charakterze gościa weselnego
reszta- kolory, faktury, materiał, koszula, krawat/mucha, buty, spinki etc etc etc.. to kwestia indywidualna
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 17:13   #47
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Spodnie od garnituru jasne zgodzę się, co do marynarki mam akurat nieco inne zdanie. Uważam,ze fajnie jak jest, ale jak jej nie ma nie uważam,że jest to tragedia.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 17:31   #48
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Spodnie od garnituru jasne zgodzę się, co do marynarki mam akurat nieco inne zdanie. Uważam,ze fajnie jak jest, ale jak jej nie ma nie uważam,że jest to tragedia.
Bez marynarki wygląda jak nie do końca ubrany.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 18:28   #49
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Bez marynarki wygląda jak nie do końca ubrany.
Wg Ciebie, wg mnie wygląda jak ubrany kompletnie. Gdyby był bez spodni owszem wyglądałby jak nie ubrany do końca.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 19:02   #50
sratatatka
Raczkowanie
 
Avatar sratatatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 345
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Moda męska ma sztywne, czasem nawet matematyczne zasady. Marynarka ma być, koniec kropka. Tutaj kilka innych reguł, bardzo często nieprzestrzeganych: http://www.savoir-vivre.com.pl/?niew...oju-meskim,483
__________________
sratatatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 19:28   #51
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Dziewczyny, jak w ogóle można porównywać męską modę z damską . Nie wypuściłabym swojego faceta na wesele bez marynarki (skąd w ogóle taki pomysł?!) - tego typu imprezy wymagają garnituru i tyle (i bynajmniej nie brązowego). Jasne, dziewczyna może włożyć sukienkę maxi, falbaniastą, różową, z piórkami i jaką bądź, ale facetów stety-niestety nie dotyczyło to nigdy. Tzn. oczywiście wszystko można, nawet w bokserkach może pójść, tylko będzie wyglądał jak debil. Casualowe koszule w kratkę są okej, tyle, że są casualowe - i co to w ogóle ma za znaczenie, że są z Wólczanki, a nie z Croppa? Wólczanka nie ma szyldu "stroje weselne", są tam też ciuchy na co dzień.
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 19:42   #52
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Ja nie porównywałam mody męskiej z damską, wiem, że kobiety w tym temacie mają większy luz.
Pytałam natomiast czy brak marynarki u kobiety na weselu to tez faux-pas?

Serio ja to jestem zbyt wyluzowana i do stroju podchodzę z ogromnym dystansem.
I dla mnie koszula casualowa to jakiś dziwny twór, dla mnie pasuje na wesele.

A właśnie odnośnie tego linku powyżej, koszula na krótki rękaw i marynarka to bład, czy rozumieć to należy że na wesele nie wypada iśc w koszuli na krótki rękaw?
Te zasady są kompletnie od czapy moim zdaniem.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca

Edytowane przez Atomoowka
Czas edycji: 2013-06-26 o 19:45
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 19:51   #53
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Ja nie porównywałam mody męskiej z damską, wiem, że kobiety w tym temacie mają większy luz.
Pytałam natomiast czy brak marynarki u kobiety na weselu to tez faux-pas?

Serio ja to jestem zbyt wyluzowana i do stroju podchodzę z ogromnym dystansem.
I dla mnie koszula casualowa to jakiś dziwny twór, dla mnie pasuje na wesele.

A właśnie odnośnie tego linku powyżej, koszula na krótki rękaw i marynarka to bład, czy rozumieć to należy że na wesele nie wypada iśc w koszuli na krótki rękaw?
Te zasady są kompletnie od czapy moim zdaniem.
Tak, nie wypada. Nie zakładamy koszuli z krótkim rękawem do garnituru, na oficjalne okazje, a już na pewno nie zakładamy do niej krawata. Nikt Ci nie broni mieć swojego zdania i o ile nie będziesz szła na imprezę black/white tie, to nikt Cię za strój nie wyrzuci, ale zasady istnieją niezależnie od tego
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 18:53   #54
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

jak dla mnie moze byc
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 19:25   #55
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

pomijając już ten wzór na koszuli, gdybym zobaczyła na weselu (mam na myśli przez pierwsze 2-3 godziny gdy jeszcze nikt nie jest zmęczony) faceta bez marynarki to wzięłabym go za kelnera / wodzireja imprezy / wynajętego szofera itp... albo za jednego z gości który właśnie wrócił z przepychania samochodu na parkingu bo ktoś kogoś na nim zastawił
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2013-11-25 o 19:27
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 14:33   #56
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Moje panie proszę o radę, czy wypada aby mężczyzna poszedł na wesele w eleganckiej, ale bladoniebieskiej koszuli? coś jak w linku poniżej może troszkę jaśniejsza. Gdzieś czytałam, że ten kolor jest zarezerwowany bardziej jako biznes look, a nie na wesele i chciała bym to rozstrzygnąć.

http://www.reserved.com/pl/pl/man/al...slim-fit-shirt
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 15:51   #57
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

A moim zdaniem krata kracie nierówna. I koszula w kratę może dobrze wyglądać nawet na weselu, ale trzeba mieć do tego dużo wyczucia.

No i cóż, dużo zależy też od osobowości; byłam na weselu, gdzie jeden z gości miał garnitur i trampki, a był w wieku mocno po 30. Natura rockmana; wyglądał świetnie, bo taka stylizacja do niego pasowała. Nikt się o to nie czepiał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23-Your-tie-should-always-be-darker-than-your-dress-shirt.jpg (65,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vistula-kod-rabatowy.jpg (32,4 KB, 6 załadowań)
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-15 16:51:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.