Staż w Policji. Co dalej... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-23, 18:07   #1
damii123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21

Staż w Policji. Co dalej...


Witam Serdecznie. Nie wiem czy wątek w dobrym miejscu, gdyż jestem tutaj nowy, w razie czego proszę o przeniesienie. Interesuje mnie praca w policji, wiem że w dzisiejszych czasach trudno jest przejść pozytywnie cały etap przygotowawczy, a szczególnie Testy Psychologiczne.
W kwietniu kończę Liceum i będę pisać maturę.
Pojawiła mi się propozycja od znajomego policjanta, który może mi załatwić staż w policji.
Mam więc pytanie jak to dokładnie wygląda, a głównie czy pomoże mi to, aby po ukończeniu takiego stażu łatwiej dostać się do normalnej pracy w policji, lub czy też taki staż po prostu nie ma znacznie.
Dziękuje, pozdrawiam.
damii123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:13   #2
shedir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 705
Dot.: Staż w Policji. Co dalej...

Idz i zobacz jak to wygląda. Czy taka praca ci sie podoba i pasuje. Nie sadze by ci to pomoglo sie dostać bardziej niz innym. Chyba ze twój znajomy ma mega plecy...ale lepiej się nie przyznawaj ;-) Rekrutacje i tak musisz przejść i potem szkolke.Tam tez można odpasc. Testy oficjalnie w necie mozna kupic wiec troche mozna sie przygotowac.
shedir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:21   #3
damii123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Staż w Policji. Co dalej...

Właśnie, aż mega pleców to chyba nie ma, ale choodzi o to czy miało by to jakieś znaczenie przy dalszej rekrutacji, bo jeśli nie to moim zdaniem jest to troche bez sensu. A jeśli chodzi o prace to jestem zdecydowany.
damii123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:22   #4
shedir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 705
Dot.: Staż w Policji. Co dalej...

Mysle ze nie będzie miało.
shedir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:23   #5
damii123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Staż w Policji. Co dalej...

Mój znajomy tylko mógłby porozmawiać z komendantem o przyjęcie na taki staż
damii123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:24   #6
shedir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 705
Dot.: Staż w Policji. Co dalej...

Papiery złóż i tak rekrutacja troche trwa. Idz ma staz to poznasz ludzi. W tej pracy kontakty sa ważne.
shedir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:27   #7
damii123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Staż w Policji. Co dalej...

Okkey dziękuje, a jeszcze mam pytanie, czy papiery musze złożyc dopiero po odebraniu świadectwa ukończenia szkoły średniej czyli w kwietniu, bo wtedy je otrzymam, czy też może mógłbym wcześniej złożyć papiery do rozpatrzenia, a ze szkoły wziąć np zaświadczenie, tak, aby wcześniej złożone papiery mogli rozpatrzeć, a świadectwo bym doniósł.
damii123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 18:31   #8
shedir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 705
Dot.: Staż w Policji. Co dalej...

Przy składaniu papierów musisz miec komplet dokumentacji. Jesli nie masz swiadectwa i nie skonczyles jeszcze szkoly to nie masz sredniego wyksztalcenia. Nikt tam nie bedzie czekał az skonczysz i doniesiesz bo w kondydatach po roznych kierunkach studiów mogą przebierać. Poczekaj az bedziesz mial komplet dokumentów.
shedir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:32   #9
damii123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Staż w Policji. Co dalej...

Okey, Dziękuje za pomoc.
damii123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:34   #10
shedir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 705
Dot.: Staż w Policji. Co dalej...

nie ma za co.
shedir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 11:56   #11
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Staż w Policji. Co dalej...

Cytat:
Napisane przez damii123456789 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie. Nie wiem czy wątek w dobrym miejscu, gdyż jestem tutaj nowy, w razie czego proszę o przeniesienie. Interesuje mnie praca w policji, wiem że w dzisiejszych czasach trudno jest przejść pozytywnie cały etap przygotowawczy, a szczególnie Testy Psychologiczne.
W kwietniu kończę Liceum i będę pisać maturę.
Pojawiła mi się propozycja od znajomego policjanta, który może mi załatwić staż w policji.
Mam więc pytanie jak to dokładnie wygląda, a głównie czy pomoże mi to, aby po ukończeniu takiego stażu łatwiej dostać się do normalnej pracy w policji, lub czy też taki staż po prostu nie ma znacznie.
Dziękuje, pozdrawiam.
Zdobedziesz doswiadczenie w zakresie pracy biurowej. Wszystko zalezy do jakiego dzialu Cie przydziela. Czy pomoze Ci sie dostac do Policji na f-sza. NIE!!

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez damii123456789 Pokaż wiadomość
Okkey dziękuje, a jeszcze mam pytanie, czy papiery musze złożyc dopiero po odebraniu świadectwa ukończenia szkoły średniej czyli w kwietniu, bo wtedy je otrzymam, czy też może mógłbym wcześniej złożyć papiery do rozpatrzenia, a ze szkoły wziąć np zaświadczenie, tak, aby wcześniej złożone papiery mogli rozpatrzeć, a świadectwo bym doniósł.
Dopiero po odebraniu swiadectwa. Nie wiem czy tez nie maturalnego. Poza tym musisz sie w UP zarejestrowac jako osoba bezrobotna, bo inaczej nici ze stazu.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-24 12:56:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.