odżywka do paznokci eveline - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 18:02   #271
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: odżywka do paznokci eveline

tydzień minął... paznokcie powoli, ale rosną i się tak nie łamią narazie czekam aż jeszcze urosną, bo trzeba je ukształtować troszkę a potem pozwolić im dalej rosnąć
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 09:10   #272
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: odżywka do paznokci eveline

no i o to chodzi Pomalutku aż do skutku Ja też musiałam czekać aż mi odrosną
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 21:10   #273
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Witajcie Kochane Wracam po ok. 4 miesięcznej przerwie w kuracji Eveline diamentową i 8w1. Moje wrażenia nie są za fajne, otóż niestety, ale paznokcie na które aplikowałam odżywkę zrosły i...znów nie ma czego malować ;/ Niestety, trzeba znów wybrać się do Rossmanna.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 09:40   #274
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane Wracam po ok. 4 miesięcznej przerwie w kuracji Eveline diamentową i 8w1. Moje wrażenia nie są za fajne, otóż niestety, ale paznokcie na które aplikowałam odżywkę zrosły i...znów nie ma czego malować ;/ Niestety, trzeba znów wybrać się do Rossmanna.
może zastąp te odżywki czymś innym żeby nie przyzwyczajać paznokci do nich.
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 21:57   #275
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Hej Dziewczyny!
Ja mogę tylko potwierdzić to, co już było tu kilka razy napisane - mi też odżywka Eveline uratowała paznokcie. Używałam tylko 8 w 1, a jak się skończyła kupiłam drugą taką samą. Czy one się w ogóle czymś od siebie różnią, np. z Diamentową?
Od siebie mogę tylko dodać, że kupiłam też dla porównania NailTeka II i zdecydowanie wolę Eveline
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 09:48   #276
weronika7567
Przyczajenie
 
Avatar weronika7567
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: łowicz
Wiadomości: 2
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Hej, ja skończyłam właśnie odżywkę 8w1 i rezultatów jak nie było tak nie ma. Mam niby mocne paznokcie, ale bardzo mi się rozdwajają. Taki problem ma też moja mama i moja siostra, ale one natomiast używają 'paznokcie twarde jak diament' i bardzo im pomaga. Więc moim kolejnym zakupem będzie ona
weronika7567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 10:10   #277
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Ja mogę tylko potwierdzić to, co już było tu kilka razy napisane - mi też odżywka Eveline uratowała paznokcie. Używałam tylko 8 w 1, a jak się skończyła kupiłam drugą taką samą. Czy one się w ogóle czymś od siebie różnią, np. z Diamentową?
Od siebie mogę tylko dodać, że kupiłam też dla porównania NailTeka II i zdecydowanie wolę Eveline
Moim zdaniem różnią się konsystencją, kolorem, czasem wysychaniem i trzymaniem na paznokciach. 8w1 pod tymi względami jest świetna, diamentowa bardzo średnia.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 13:28   #278
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Moim zdaniem różnią się konsystencją, kolorem, czasem wysychaniem i trzymaniem na paznokciach. 8w1 pod tymi względami jest świetna, diamentowa bardzo średnia.
to wszystko zalezy od człowieka. Nie na kazdego dziala to samo musimy o tym pamietac
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 18:19   #279
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Moim zdaniem różnią się konsystencją, kolorem, czasem wysychaniem i trzymaniem na paznokciach. 8w1 pod tymi względami jest świetna, diamentowa bardzo średnia.

Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość
to wszystko zalezy od człowieka. Nie na kazdego dziala to samo musimy o tym pamietac

Myślę, że jak skończę 8w 1 (zostało mi jakieś pół buteleczki) to zakupię jakąś inną z tej seri, tak na spróbowanie. Albo znajdę jakąś koleżankę, która jest w jej posiadaniu, żeby sobie przetestować jednorazowo. Bo faktycznie każdy powinien to sprawdzić na sobie.
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 10:20   #280
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: odżywka do paznokci eveline

moje paznokcie przed i po używaniu odżywki Eveline. stosuje 8 w 1 i diamentową na zmiane

nigdy nie myślałam ze uda mi sie zapuścić tak długie i MOCNE paznokcie

pierwsze zdjecie z maja ( zaczelam kuracje), drugie z lipca, i trzy ostatnie z pazdziernika

wybaczcie za te brzydkie malowanie paznokci, poprawię się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0373.jpg (102,3 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0952.jpg (109,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-10-10 22.45.27.jpg (91,2 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2124.jpg (110,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2116.jpg (115,0 KB, 101 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 15:48   #281
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Jutte, gratuluję
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 21:18   #282
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
moje paznokcie przed i po używaniu odżywki Eveline. stosuje 8 w 1 i diamentową na zmiane

nigdy nie myślałam ze uda mi sie zapuścić tak długie i MOCNE paznokcie

pierwsze zdjecie z maja ( zaczelam kuracje), drugie z lipca, i trzy ostatnie z pazdziernika

wybaczcie za te brzydkie malowanie paznokci, poprawię się
super! wyhodowałas naprawdę ładne pazurki! moje jeszcze tak nie wyglądają, ale mam nadzieję,że jeszcze trochę podrosną
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 00:33   #283
Scintilla_Felis
Raczkowanie
 
Avatar Scintilla_Felis
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 134
GG do Scintilla_Felis
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Dobry wieczór

Również chwalę sobie tę odżywkę. Używam na zmianę 8w1 i diamentową. Rok temu potwornie rozdwajały mi się paznokcie, nie mogłam sobie z nimi poradzić. Próbowałam jakiś skrzypowych kombinacji w suplementach, kilku odżywek zewnętrznych, do których nie miałam przekonania. Do tego dużo pracowałam w rękawiczkach lateksowych i odniosłam wrażenie, że to również może pogarszać sprawę.
Kiedyś trafiłam w Rossmanie na odżywki Eveline. Nie będąc przekonaną odstraszyła mnie cena. Skąpiradło ze mnie straszne. I do tego obawiałam się mojego braku systematyczności. Ale w końcu postanowiłam zaryzykować. Przez kilka tygodni stosowałam dokładnie z zaleceniem, chociaż leniuch ze mnie straszny. Dziś uwielbiam moje pazurki, mogę im spokojnie nadać mój ulubiony, kwadratowy kształt, a one się nie łamią ani nie rozdwajają. Nie noszę bardzo długich bo to w moim przypadku niepraktyczne (znów te rękawiczki lateksowe, albo wyrabianie ciasta), ale nie przycinam ich do samych opuszków, wystają tak na 2-3mm, co kiedyś było niemożliwe.

Ze swojej strony polecam, bo jestem zachwycona. Obecnie stosuję raczej jako podkład albo zwykły lakier - lubię ten kolor po 2 warstwach
__________________
Magister biotechnologii. Bezrobotny, goły, wypalony magister.

Staram się pisać po polsku, nie po polskiemu, a kiedy czegoś nie jestem pewna, to sprawdzam w słownikach.

"Małe" cięcie: 92 cm -> 65 cm (miało być góra 20, ale dojdź do ładu z kręconymi )



₪ ø lll·o.
Scintilla_Felis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 11:08   #284
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: odżywka do paznokci eveline

aktualizuję na chwilę obecną kończę przygodę z Eveline-zużyłam 2 buteleczki-8w1 i diamentową przy czym zalecaną kurację (4 dni malowania,zmywanie itd. zrobiłam tylko na początku 1-ej buteleczki 8w1,a potem stosowałam odżywki tylko jako bazę pod lakier.
wygląd obecny i długość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazurki.jpg (7,6 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pazurki2.jpg (9,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0424.jpg (59,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0425.jpg (69,2 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez drzazga11
Czas edycji: 2012-10-21 o 11:17
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 16:19   #285
Vithium
Raczkowanie
 
Avatar Vithium
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
moje paznokcie przed i po używaniu odżywki Eveline. stosuje 8 w 1 i diamentową na zmiane

nigdy nie myślałam ze uda mi sie zapuścić tak długie i MOCNE paznokcie

pierwsze zdjecie z maja ( zaczelam kuracje), drugie z lipca, i trzy ostatnie z pazdziernika

wybaczcie za te brzydkie malowanie paznokci, poprawię się
Ale zmiana!

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
aktualizuję na chwilę obecną kończę przygodę z Eveline-zużyłam 2 buteleczki-8w1 i diamentową przy czym zalecaną kurację (4 dni malowania,zmywanie itd. zrobiłam tylko na początku 1-ej buteleczki 8w1,a potem stosowałam odżywki tylko jako bazę pod lakier.
wygląd obecny i długość
Długość płytki!
__________________
Blooooog.
Vithium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 19:21   #286
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Vithium zajrzałam na Twój blog i mam pytanie co to znaczy paznokieć sklejony torebką od herbaty? Jak to robisz i czy to skuteczna metoda?
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 20:16   #287
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Jutte, gratuluję
Cytat:
Napisane przez Oloosia Pokaż wiadomość
super! wyhodowałas naprawdę ładne pazurki! moje jeszcze tak nie wyglądają, ale mam nadzieję,że jeszcze trochę podrosną

dzieki dziewczyny
dodam jeszcze ze przede wszystkim to ta odżywka uratowała mi paznokcie ale od 3 miesiecy nie gram juz na instrumencie - to strasznie mi niszczyło paznokcie (jak widac na pierwszym zdjęciu) a poza tym zawsze musiały być krótkie;p

teraz są mocne
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 21:55   #288
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Vithium zajrzałam na Twój blog i mam pytanie co to znaczy paznokieć sklejony torebką od herbaty? Jak to robisz i czy to skuteczna metoda?
Tu masz na przykład pokazane jak to zrobić: http://kosmetyczniepomojemu.blogspot...paznokcia.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 11:34   #289
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Pamiętajcie, każda płytka jest inna. I dla każdego nie każda odżywka się nadaje Któraś z Was się pytała, czy DIAMENTOWA jest lepsza? Odpowiadam: Zależy jaką masz płytkę paznokcia, bo mi przy 3 warstwie odpadała sama
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:52   #290
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: odżywka do paznokci eveline

emememsik dzięki, kiedyś wypróbuję
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 20:55   #291
Oloosia
Rozeznanie
 
Avatar Oloosia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 593
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Kiedyś dałam się nabrać na takie "plasterki" na złamany paznokieć z Essence. Kosztowały grosze, więc się skusiłam. I nawet te grosze nie były warte moich nerwów. Plasterek przykrywał cały paznokieć, ale był strasznie gruby i praktycznie w ogóle się nie kleił. Było to mniej więcej takie rozwiązanie jakbym użyła zwykłej taśmy klejącej. Przycięłam więc trochę, ale to nic nie dało. Plasterek strasznie odstawał i odklejał się.
Następnym razem spróbuję Waszej metody na herbacianą torebkę, bo wydaje mi się pewniejsza i na zdjęciu widać, że naprawdę nieźle to wygląda. Chociaż mam nadzieję, że paznokcie mi się nie połamią (tfu tfu)
Oloosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 21:16   #292
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Pamiętajcie, każda płytka jest inna. I dla każdego nie każda odżywka się nadaje Któraś z Was się pytała, czy DIAMENTOWA jest lepsza? Odpowiadam: Zależy jaką masz płytkę paznokcia, bo mi przy 3 warstwie odpadała sama
a ja gdzieś czytałam, że obie odżywki mają identyczny skład, nie sprawdzałam osobiście, ale kilka razy spotkałam się z taką informacją ? wie ktoś coś na ten temat?

poza tym dziewczyny ostrzegam, że jeżeli pojawią się u was jakiekolwiek skutki uboczne (ból, pieczenie, krwiaki pod paznokciami), to nie cudujcie z nią dalej na siłę, tylko koniecznie odstawcie. U mnie skończyło się na siniakach pod paznokciami i od razu odstawiłam, mojej koleżance paznokcie połamały się w połowie i zostało jej po 1/4 paznokcia na niektórych palcach, bo usilnie wierzyła, że mimo bólu wyhoduje przepiękne długaśne paznokcie

a to, co zrobiła z moim paznokciami ta odżywka, stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta i odstawiłam po pierwszym bólu, który i tak był ogromny, myślałam, że mi paznokcie odpadają;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eveline-8w1-efekty.jpg (13,5 KB, 102 załadowań)
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 22:51   #293
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez xaggg Pokaż wiadomość
a ja gdzieś czytałam, że obie odżywki mają identyczny skład, nie sprawdzałam osobiście, ale kilka razy spotkałam się z taką informacją ? wie ktoś coś na ten temat?

poza tym dziewczyny ostrzegam, że jeżeli pojawią się u was jakiekolwiek skutki uboczne (ból, pieczenie, krwiaki pod paznokciami), to nie cudujcie z nią dalej na siłę, tylko koniecznie odstawcie. U mnie skończyło się na siniakach pod paznokciami i od razu odstawiłam, mojej koleżance paznokcie połamały się w połowie i zostało jej po 1/4 paznokcia na niektórych palcach, bo usilnie wierzyła, że mimo bólu wyhoduje przepiękne długaśne paznokcie

a to, co zrobiła z moim paznokciami ta odżywka, stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta i odstawiłam po pierwszym bólu, który i tak był ogromny, myślałam, że mi paznokcie odpadają;/
To fakt, skład mają prawie ten sam. Czymś się różnią - jaką substancją - NIE WIEM!

Ja miałam jedną taką czarną kreskę od tej odżywki, ale zniknęła Ale Twoje pazurki to tragedia
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 21:48   #294
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Może różnią się zawartością poszczególnych składników? Bo moim zdaniem są inne, może działanie równie dobre, ale różnią się kolorem, konsystencją, czasem schnięcia i wytrzymałością. 8w1 jest nie do zdarcia, diamentowa akurat z moich paznokci odłazi płatami.
Ale to tylko moje zdanie, u kogoś innego może się zachowywać zupełnie inaczej.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 23:54   #295
pralinkaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 38
Dot.: odżywka do paznokci eveline

kurcze, ta odżywka jest nieźle zdradliwa, w sumie nie miałam jakichś większych problemów z paznokciami, z nimi to jest tak że im mniej z nimi robię, tym lepiej wyglądają ale naszło mnie na tę odżywkę i zrobiła mi takie kuku, że hej, onycholiza za 3 paznokciach, na całe szczęście się cofnęła ale trzeba uważać
__________________
Włosomaniaczka

62- 64-66-68-70-72-74-76-78-80
pralinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 10:26   #296
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: odżywka do paznokci eveline

oj tak, trzeba uważać z tymi odzywkami... u mnie pierwsze odejście to rewelacja- paznokcie twarde jak nigdy... a drugie podejście porażka- paznokcie słabe i jakby w ogóle nie rosły polecacie jakieś odżywki innych firm które wzmacniają i poprawiają kondycję paznokci?

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2012-10-31 o 10:28
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 14:35   #297
MobyDi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Majorka:)
Wiadomości: 70
Dot.: odżywka do paznokci eveline

wyraźnie dzielimy się wszystkie na dwa obozy - tych, które przed tą odżywką ostrzegają i te, które wychwalają ją pod niebiosa. Ja się zaliczam do tej drugiej grupy - bo mi ona bardzo pomogła. Wzmocniła niesamowicie paznokcie - są mocne, długie i nie łamią się. Najmniejszych skutków ubocznych nie zauważyłam
MobyDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 16:13   #298
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
oj tak, trzeba uważać z tymi odzywkami... u mnie pierwsze odejście to rewelacja- paznokcie twarde jak nigdy... a drugie podejście porażka- paznokcie słabe i jakby w ogóle nie rosły polecacie jakieś odżywki innych firm które wzmacniają i poprawiają kondycję paznokci?
Mnie osobiście odżywka z JOKO pomogła (dokładnie przyśpieszacz wzrostu paznokcia)
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 09:49   #299
Serenia
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja mam problem, bo z ładnych paznokci zrobiły mi się takie jakby pokarbowane... mają wzgórza i doliny ;p dowiedziałam się, że to wina braku witamin. Czy po regularnym stosowaniu jakiejkolwiek odżywki może mi to przejść? I co polecacie w takim razie?
Serenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 10:44   #300
PrawdziweUHT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Jak dla mnie odżywki z Eveline są świetne, wszystkim je polecam. Co prawda odkąd zaczęłam zapuszczać paznokcie to nie miałam z nimi problemów (wcześniej je obgryzałam) - nie łamały się ani nie rozdwajały. Zakupiłam jednak odżywkę 8w1 tak dla wzmocnienia i z ciekawości, bo od pozytywnych opinii na jej temat aż roi się w internecie. I nie zawiodłam się - paznokcie stały się tak twarde, że aż może nawet nienaturalnie! Teraz zaczęłam odżywkę tej samej firmy "twarde jak diament".
PrawdziweUHT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 21:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.