Schudn±æ 20 - 30 kg - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-08-12, 12:28   #3181
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Poka¿ wiadomo¶æ
Gratuluje nurek wyników
A biegasz ca³y czas czy przeplatasz marszem?
Ja kompletnie nie mam czasu na bieganie, ale w poniedzia³ek kolejny napisze co uda³o mi siê zrobiæ



Ja te¿ raczej z nudów plus jak jestem z³a/smutna
a dziekuje biegne ciagiem nie przeplatam marszem

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-12, 13:32   #3182
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
ale to w koñcu zjad³a¶ ca³a pizze czy kawa³ek?
Na szczê¶cie kawa³ek

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kompletnie nie mam czasu na bieganie, ale w poniedzia³ek kolejny napisze co uda³o mi siê zrobiæ
Jak ja ciê dobrze rozumiem.
Sprawozdanie w poniedzia³ek mnie niew±tpliwie motywuje, ale brak czasu dobija. Wczoraj od 5 rano na nogach, a o 24:00 starsze dzieciaki jeszcze dokazywa³y (mamy wakacje przecie¿ mamo)

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Zaczê³y mi wypadaæ w³osy, jak my¶licie czym to mo¿e byæ spowodowane. Poza stresem bo tego to akurat mam w nadmiarze.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-12, 14:14   #3183
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3 463
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Stres wystarczy. Je¶li masz zbilansowan± dietê, to tylko stres jest powodem
__________________
Szczê¶cie w budowie...

¯ycie jest jak jazda na rowerze. ¯eby utrzymaæ równowagê musisz siê poruszaæ naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-12, 14:26   #3184
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Poka¿ wiadomo¶æ
Stres wystarczy. Je¶li masz zbilansowan± dietê, to tylko stres jest powodem
Patrz±c po moich jad³ospisach diety do koñca zbilansowanej nie mam - ale staram siê je¶æ wszystko.
Jak mo¿na przeciwdzia³aæ wypadaniu w³osów - nie denerwowanie siê po prostu w grê nie wchodzi.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-12, 15:32   #3185
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Na szczê¶cie kawa³ek



Zaczê³y mi wypadaæ w³osy, jak my¶licie czym to mo¿e byæ spowodowane. Poza stresem bo tego to akurat mam w nadmiarze.
jak kawa³ek to luzik
mysle, ¿e stres
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-12, 15:51   #3186
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3 463
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

ja lyka³am tabletki calcium panthenium (chyba tak sie pisze) w Niemczech wynalaz³am jeszcze lepsze co¶, ale oczywi¶cie zapomnia³am nazwy. biorê olej z wiesio³ka, du¿o pijê, olejujê w³osy, robiê wcierki a to guzik daje. w³osy s± s³abe i niesamowicie suche. co pomog³o mi na porost? cyklosporyna - lek który mam ca³± masê efektów ubocznych (mi podnosi³o ci¶nienie i rozwala³o ¿o³±dek). jednym z nich jest silniejszy porost w³osów (walczy³am z w±sikami i zarastaj±cymi brwiami). plusem by³o zagêszczenie w³osów i rzês. jak zwi±¿e w³osy to mam aureolkê krótkich w³osów.

mo¿e we¿ skierowanie i przebadaj krew? mo¿e ci brakowaæ czego. na przyk³ad witaminy b.
__________________
Szczê¶cie w budowie...

¯ycie jest jak jazda na rowerze. ¯eby utrzymaæ równowagê musisz siê poruszaæ naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-12, 19:23   #3187
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Patrz±c po moich jad³ospisach diety do koñca zbilansowanej nie mam - ale staram siê je¶æ wszystko.
Jak mo¿na przeciwdzia³aæ wypadaniu w³osów - nie denerwowanie siê po prostu w grê nie wchodzi.
Mi na wypadaj±ce w³osy pomog³y tabletki vitapil oraz wcierka z radical med (oba produkty pojawi³y siê na moim blogu jak masz chêæ poczytaæ)
Ogólnie najlepiej siê sprawdzaj± wcierki i suplementy (chocia¿ ja stosowa³am kilka suplementów i tylko vitapil mi pomóg³)
Z wcierek polecana jest te¿ ta z jantara, kozieradka, z pokrzywy i z rzepy firmy Joanna. Wiêcej mi póki co nie przychodzi do g³owy

Ja dzisiaj 10 km na rowerze w ponad pó³ godziny ;-)

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 07:36   #3188
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Moje wczorajsze menu:
serek homogenizowany truskawkowy
2 brzoskwinie
sa³atka z serem feta
pomidorówka z miêskiem
szyneczka
1/2 kawa³ka ciasta marmurka
kawa
je¿yny
winogrono

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Po przeczytaniu Waszych porad w sprawie w³osów postanowi³am poszukaæ jakiego¶ suplementu dla siebie oraz maski - mo¿e to co¶ pomo¿e. Zobaczyny.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-13, 09:07   #3189
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3 463
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

ja probowam wszystkiego i nic ju¿ nie wiem co na moje w³osy mam stosowaæ. niczego mi nie brakuje a w³osy s³abe i suche. fryzjerka nalozy³a olej i dziwi³a siê ¿e nawet na wchwilê nic nie da³o
__________________
Szczê¶cie w budowie...

¯ycie jest jak jazda na rowerze. ¯eby utrzymaæ równowagê musisz siê poruszaæ naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-13, 09:09   #3190
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Po przeczytaniu Waszych porad w sprawie w³osów postanowi³am poszukaæ jakiego¶ suplementu dla siebie oraz maski - mo¿e to co¶ pomo¿e. Zobaczyny.
Z tabletek bra³am skrzyp i nie pomaga³ (skrzypovita) a vitapil zadzia³a³ cuda na w³osach, paznokciach i rzêsach.
Z masek na wypadanie podobno dobrze dzia³a wax i maseczka dro¿d¿owa (nie testowalam na sobie ale trochê siedzê w kosmetykach i wiem to i owo :-P).
Maseczka dro¿d¿owa jest w³asnej roboty, jak chce Ci siê w to bawiæ to polecam, bo nie bêdziesz musia³a wydawaæ pieniêdzy póki co na jakie¶ specyfiki. Przepis znajdziesz w internecie; sk³adnikami s± zazwyczaj dro¿d¿e, olej, jajka (Bo¿e, jak przepis na ciasto :-P) ale dodatki zale¿± od przepisu jaki znajdziesz



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-13, 14:10   #3191
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
Z masek na wypadanie podobno dobrze dzia³a wax i maseczka dro¿d¿owa (nie testowalam na sobie ale trochê siedzê w kosmetykach i wiem to i owo :-P).
Wax znam kiedy¶ stosowa³am dzia³a³ cuda, ale przebarwia w³osy.
Tylko trzeba kupiæ w aptece albo w zielarskim bo s± te¿ podróby, które nic nie daj± - raz siê naciê³am.
Oryginalny kiedy¶ zadzia³a³ cuda, muszê znów spróbowaæ. Trudno zmieni mi siê kolor w³osów - efekt uboczny.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-13, 18:45   #3192
Zaczarowana_Truskawka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczarowana_Truskawka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cze¶æ


Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
Z tabletek bra³am skrzyp i nie pomaga³ (skrzypovita) a vitapil zadzia³a³ cuda na w³osach, paznokciach i rzêsach.
Z masek na wypadanie podobno dobrze dzia³a wax i maseczka dro¿d¿owa (nie testowalam na sobie ale trochê siedzê w kosmetykach i wiem to i owo :-P).
Maseczka dro¿d¿owa jest w³asnej roboty, jak chce Ci siê w to bawiæ to polecam, bo nie bêdziesz musia³a wydawaæ pieniêdzy póki co na jakie¶ specyfiki. Przepis znajdziesz w internecie; sk³adnikami s± zazwyczaj dro¿d¿e, olej, jajka (Bo¿e, jak przepis na ciasto :-P) ale dodatki zale¿± od przepisu jaki znajdziesz



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bra³am skrzypovitê i mi te¿ nie pomog³o na wypadaj±ce w³osy. Muszê zrobiæ badania, od jakiego¶ czasu wypadaj± mi w³osy, czêsto leci mi krew z nosa, jestem zmêczona ( ¶piê 7-8 godzin dziennie ), mam s³abe paznokcie. Nie wiem co siê dzieje

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi na wypadaj±ce w³osy pomog³y tabletki vitapil oraz wcierka z radical med (oba produkty pojawi³y siê na moim blogu jak masz chêæ poczytaæ)
Ogólnie najlepiej siê sprawdzaj± wcierki i suplementy (chocia¿ ja stosowa³am kilka suplementów i tylko vitapil mi pomóg³)
Z wcierek polecana jest te¿ ta z jantara, kozieradka, z pokrzywy i z rzepy firmy Joanna. Wiêcej mi póki co nie przychodzi do g³owy

Ja dzisiaj 10 km na rowerze w ponad pó³ godziny ;-)
Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Z chêci± o tym przeczytam
Mo¿e to mi pomo¿e na moje w³osy. Kiedy¶ mia³am piêkne, gêste w³osy, a teraz s± s³abe i cienkie


__________________
Nie musisz nic mówiæ...
Wystarczy mi Twój u¶miech..

01.05.2014
Zaczarowana_Truskawka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-14, 08:02   #3193
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Poka¿ wiadomo¶æ
Bra³am skrzypovitê i mi te¿ nie pomog³o na wypadaj±ce w³osy. Muszê zrobiæ badania, od jakiego¶ czasu wypadaj± mi w³osy, czêsto leci mi krew z nosa, jestem zmêczona ( ¶piê 7-8 godzin dziennie ), mam s³abe paznokcie. Nie wiem co siê dzieje
Szybciutko rób te badania, ewidentnie czego¶ Ci brakuje.
Krew z nosa mo¿e te¿ byæ oznak± przemêczenia, stresu lub braku wit. B. Albo jeszcze co innego, musisz to okre¶liæ za pomoc± badañ.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Moje wczorajsze menu:
kawa
kanapka z serkiem almete
morela
brzoskwinia
leczo
pomidorówka
ziemniaczki z miêskiem (po córci)
surówka
1/2 kawa³eczka ciasta marmurek
arbuz - du¿o
Najgorsze, ¿e skoñczy³am je¶æ po 22:00 i posz³am spaæ.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-14, 11:09   #3194
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

77kg
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-15, 05:55   #3195
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Zak³ada³am sobie, kiedy¶ tam ¿e w dniu dzisiejszym bêdê wa¿y³a 65 kg
i co?
nie uda³o siê ! trudno czas i tak biegnie próbujê dalej.
Weryfikujê plany 65 do koñca miesi±ca.
A dzisiaj, dzisiaj licznik wskaza³ 69 kg

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

Moje wczorajsze menu:
kawa x 2
serek homogenizowany kawowy
brzoskwinia x 2
serek ziarnisty
papryka
ziemniaczki, sos, szyneczka, ogórek kiszony
kefir butelka 400 g
kawa³ek babki cytrynowej

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
77kg
1 sierpnia by³o kg wiêcej, tak ¿e postêp jest.
Nie narzekaj.
Wiesz zastanawiam siê czy Ty przypadkiem nie jesz za ma³o do Twojej aktywno¶ci fizycznej. Æwiczysz bardzo, bardzo du¿o ale czy dostarczasz organizmowi wystarczaj±c± ilo¶æ kcal, czy mo¿e organizm musi wszystko magazynowaæ (bo jest tego za ma³o) aby podo³aæ wyzwaniu???

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Mam wra¿enie, ¿e pisze sama ze sob±.
¯yczê wszystkim udanego d³ugiego weekendu.
Buziaki
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-15, 06:18   #3196
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Zak³ada³am sobie, kiedy¶ tam ¿e w dniu dzisiejszym bêdê wa¿y³a 65 kg
i co?
nie uda³o siê ! trudno czas i tak biegnie próbujê dalej.
Weryfikujê plany 65 do koñca miesi±ca.
A dzisiaj, dzisiaj licznik wskaza³ 69 kg

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

Moje wczorajsze menu:
kawa x 2
serek homogenizowany kawowy
brzoskwinia x 2
serek ziarnisty
papryka
ziemniaczki, sos, szyneczka, ogórek kiszony
kefir butelka 400 g
kawa³ek babki cytrynowej

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------



1 sierpnia by³o kg wiêcej, tak ¿e postêp jest.
Nie narzekaj.
Wiesz zastanawiam siê czy Ty przypadkiem nie jesz za ma³o do Twojej aktywno¶ci fizycznej. Æwiczysz bardzo, bardzo du¿o ale czy dostarczasz organizmowi wystarczaj±c± ilo¶æ kcal, czy mo¿e organizm musi wszystko magazynowaæ (bo jest tego za ma³o) aby podo³aæ wyzwaniu???

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Mam wra¿enie, ¿e pisze sama ze sob±.
¯yczê wszystkim udanego d³ugiego weekendu.
Buziaki
ja jeszcze pisze
mnie sie wczoraj pomylilo ze juz piatek skoro juz prawie weekend
dzis waga pokazala 76,9kg
jem raczej wystarczajaco ale za 2 tyg niecale mam wizyte u dietetycznki i zobaczymy co powie
dzis jade na rowerowa wycieczke 124km

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-15, 07:40   #3197
womendontcry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Dziewczêta, córcia mi siê rozchorowa³a, temperatura oscylowa³a jej wokó³ 40 stopni

Ale ju¿ jest ok, dobrze, ¿e Ma³ego nie zarazi³a

Czasu na Internet i pogaduszki nie by³o, ale na rowerze codziennie po 37 km robi³am - efekt: dzi¶ na wadze 96,2!!!

Wam równie¿ gratulujê spadlu wagi - powolutku, ale do celu.
BÊDZIE DOBRZE!!!
__________________
womendontcry

----98-97-96-95-94-93-92-91-90-
89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-
79-78-77-76 -75-74-73 -72-71-70-
69-68-67-66-65

Edytowane przez womendontcry
Czas edycji: 2014-08-15 o 09:51
womendontcry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-15, 08:08   #3198
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3 463
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

moja waga zmniejszy³a siê o dwa 86,6 dlaczego? nie wiem. æwiczê regularnie, dom sprz±ta³am (jaki¶ taki aktywny tydzieñ mia³am. s³odyczy zero, owoców ma³o. tylko tyle ¿e dopad³ mnie znów refluks to odstawi³am razowe pieczywo na rzecz bia³ego (jak ja go nie lubiê) i ograniczy³am wiêkszo¶æ warzyw (bo b³onnik, bo zdymaj± i inne). ja ju¿ chce te badania aby dowiedzieæ siê jak to naprawdê leczyæ
__________________
Szczê¶cie w budowie...

¯ycie jest jak jazda na rowerze. ¯eby utrzymaæ równowagê musisz siê poruszaæ naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:20   #3199
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cze¶æ dziewuszki. Wpadam tu tylko powiedzieæ, ¿e dalej jestem z wami i siê nie podda³am, ale ostatnio nieco gorzej siê czujê - koñczy siê lato, aura siê zmienia a ja na takie rzeczy jestem wra¿liwa. Nie podda³am siê, dalej æwiczê, ale energii psychicznej mi brak. Ca³ymi dniami gapiê siê w ekran jak zombie. Mo¿e jestem trochê przemêczona, nie wiem. W ka¿dym razie póki co nie mam weny do pisania, gotowania, jest mi trochê przykro ale muszê odpocz±æ. Zagl±daæ bêdê choæby raz na tydzieñ. A mo¿e przejdzie mi jutro, pojutrze - tego nie wiem nawet ja. Chyba najbardziej irytuj±ca czê¶æ mojej natury to te "przerwy".

Od niedzieli do dzi¶:
Codzieñ rower 1,5 h plus æwiczenia oko³o 0,5 h

Diety siê trzymam, zrobi³am jedynie miejsce na nieco czekolady bo tabletki z magnezem nie rozwi±zuj± kwestii niedoborów, przynajmniej u mnie;

Przepisaæ proszê wagê 89 kg jak poprzednio.

¦ciskam Was wszystkie i zapewniam, ¿e o ¿adnej nie zapomnia³am
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:25   #3200
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3 463
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

odpoczynek jest wskazany. zwolnij po prostu. gotowaæ mo¿na prosto, nie wymy¶lne potrawy, choæby zupy i gulasze gdzie wszystko wrzucisz do garnka i siê samo gotuje.

a tego co widzê to lato wszystkim daje w ko¶æ, bo ju¿ trzeci dzieñ jeste¶my z w±tkiem na tej samej stronie ;>
no co z wami dziewuszki? ja zaczê³am æwiczyæ to uciek³y¶cie?
__________________
Szczê¶cie w budowie...

¯ycie jest jak jazda na rowerze. ¯eby utrzymaæ równowagê musisz siê poruszaæ naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:27   #3201
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

O! Ju¿ pi±tek! Jestem na wyje¼dzie bez wagi wiêc nie wiem ile mam kg :-( po sobie czujê ¿e chyba jest trochê mniej... Powodzenia :-*

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-15, 15:42   #3202
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewuszki. Wpadam tu tylko powiedzieæ, ¿e dalej jestem z wami i siê nie podda³am, ale ostatnio nieco gorzej siê czujê - koñczy siê lato, aura siê zmienia a ja na takie rzeczy jestem wra¿liwa. Nie podda³am siê, dalej æwiczê, ale energii psychicznej mi brak. Ca³ymi dniami gapiê siê w ekran jak zombie. Mo¿e jestem trochê przemêczona, nie wiem. W ka¿dym razie póki co nie mam weny do pisania, gotowania, jest mi trochê przykro ale muszê odpocz±æ. Zagl±daæ bêdê choæby raz na tydzieñ. A mo¿e przejdzie mi jutro, pojutrze - tego nie wiem nawet ja. Chyba najbardziej irytuj±ca czê¶æ mojej natury to te "przerwy".

Od niedzieli do dzi¶:
Codzieñ rower 1,5 h plus æwiczenia oko³o 0,5 h

Diety siê trzymam, zrobi³am jedynie miejsce na nieco czekolady bo tabletki z magnezem nie rozwi±zuj± kwestii niedoborów, przynajmniej u mnie;

Przepisaæ proszê wagê 89 kg jak poprzednio.

¦ciskam Was wszystkie i zapewniam, ¿e o ¿adnej nie zapomnia³am

trzymaj sie i odzywaj sie mozliwie czesto bo bez Ciebie ten watek pusty jest!




Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Poka¿ wiadomo¶æ
odpoczynek jest wskazany. zwolnij po prostu. gotowaæ mo¿na prosto, nie wymy¶lne potrawy, choæby zupy i gulasze gdzie wszystko wrzucisz do garnka i siê samo gotuje.

a tego co widzê to lato wszystkim daje w ko¶æ, bo ju¿ trzeci dzieñ jeste¶my z w±tkiem na tej samej stronie ;>
no co z wami dziewuszki? ja zaczê³am æwiczyæ to uciek³y¶cie?
mysle ze dzieki temu ze jest pogoda to spedzamy dzien na swiezym powietrzu a nie na wizazu









Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-15, 16:46   #3203
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cze¶æ dziewczyny, wróci³am, rzuci³am torby na pod³ogê i przybieg³am do Was od razu .
Zaraz spiszê dzisiejsze wyniki do tabelki, bo widzê, ¿e jakie¶ siê pojawi³y! Mam nadziejê, ¿e wszystkim Wam ¶wietnie sz³o w czasie mojej nieobecno¶ci.

Witam wszystkie nowe dziewczyny, widzia³am ju¿, ¿e dosta³am jedn± wiadomo¶æ z danymi do tabelki (które zaraz wpiszê), czekam na resztê!

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Moje wczorajsze menu:
serek homogenizowany truskawkowy
2 brzoskwinie
sa³atka z serem feta
pomidorówka z miêskiem
szyneczka
1/2 kawa³ka ciasta marmurka
kawa
je¿yny
winogrono

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Po przeczytaniu Waszych porad w sprawie w³osów postanowi³am poszukaæ jakiego¶ suplementu dla siebie oraz maski - mo¿e to co¶ pomo¿e. Zobaczyny.
Zamiast suplementów ja Ci polecam wcierkê jantar, maskê dro¿d¿ow± babuszki agafii (rosyjski kosmetyk, dostêpny g³ównie w internecie, ale stacjonarnie te¿ da siê znale¼æ, niedrogi, a ¶wietny), a oprócz tego staraj siê jednak dzia³aæ od wewn±trz - czyli nie je¶æ ¶mieciowo, piæ du¿o wody i szczególnie je¶æ du¿o warzyw. Genialny jest te¿ sok z natki pietruszki, mo¿na zrobiæ w wyciskarce, sokowirówce lub blenderze - pietruszka i jab³ko to taka podstawa, mo¿na dodaæ gruszkê albo sok pomarañczowy, pycha. Tylko regularnie trzeba piæ, ¿eby efekty by³y i dbaæ o ca³± resztê .

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Tabelka dzisiejsza ju¿ jest dodana do pierwszego posta.
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:23   #3204
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1 984
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Nie dziwota...ze zaczynam czuc jakbym miala skolioze i w ogole, tyle jeszcze nie wazylam brawa dla mnie... i co z tego ze od paru dni bardzo sie pilnuje skoro wieki potrwa zanim wroce do jako takiej wagi
change jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:31   #3205
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez change Poka¿ wiadomo¶æ
Nie dziwota...ze zaczynam czuc jakbym miala skolioze i w ogole, tyle jeszcze nie wazylam brawa dla mnie... i co z tego ze od paru dni bardzo sie pilnuje skoro wieki potrwa zanim wroce do jako takiej wagi
dasz rade moze bedziesz nam pisac swoje jadlospisy?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-17, 08:46   #3206
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3 463
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Co tam Dziewczyny? Jak wam idzie odchudzanie? Ju¿ drugi dzieñ nic nie piszecie. U mnie wczoraj by³a burza. gwa³towna i krótka. dzi¶ na ¶iadanie mam muesli z rodzynkami, miodem i po³ow± banana
__________________
Szczê¶cie w budowie...

¯ycie jest jak jazda na rowerze. ¯eby utrzymaæ równowagê musisz siê poruszaæ naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:09   #3207
womendontcry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Jako¶ idzie
U mnie na ¶niadanko by³a dzi¶ owsianka, ca³e szczê¶cie, ¿e córcia te¿ lubi
No i przede wszystkim jestem ju¿ po przeja¿d¿ce - 0d 3 dni po 38 km w godzinê.
Czyli progres jest

Ale a propos muesli: moje ulubione to crunchy owocowe z Sante, niestety ostatnio wypatrzy³am w sk³adzie SYROP GLUKOZOWO-FRUKTOZOWY! Brrrr... Od³o¿y³am na pó³kê, dziêkujê, wiêcej nie kupiê

Co gorsza, to dziadostwo znalaz³am równie¿ w jogurtach Danone, w tym w ulubionym serku Intense kokosowym, w d¿emie z £owicza, i soku owocowym Kubusiu!!!

Producenci, co wy nam czynicie...???????
__________________
womendontcry

----98-97-96-95-94-93-92-91-90-
89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-
79-78-77-76 -75-74-73 -72-71-70-
69-68-67-66-65

Edytowane przez womendontcry
Czas edycji: 2014-08-17 o 09:11
womendontcry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:21   #3208
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Poka¿ wiadomo¶æ
Co tam Dziewczyny? Jak wam idzie odchudzanie? Ju¿ drugi dzieñ nic nie piszecie. U mnie wczoraj by³a burza. gwa³towna i krótka. dzi¶ na ¶iadanie mam muesli z rodzynkami, miodem i po³ow± banana
U mnie strasznie kiepsko od wczoraj bo wrocilam do domu i wszystko jest mi jak zawsze wciskane:/ pierogi z jagodami, beza pawlowa, piers w panierce :/:/ a dzis bede pierogi z grzybami i kapusta:/ na szczescie dzis juz wracam i od wczoraj znowu sie pilnuje!

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-17, 10:30   #3209
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez womendontcry Poka¿ wiadomo¶æ
Ale a propos muesli: moje ulubione to crunchy owocowe z Sante, niestety ostatnio wypatrzy³am w sk³adzie SYROP GLUKOZOWO-FRUKTOZOWY! Brrrr... Od³o¿y³am na pó³kê, dziêkujê, wiêcej nie kupiê

Co gorsza, to dziadostwo znalaz³am równie¿ w jogurtach Danone, w tym w ulubionym serku Intense kokosowym, w d¿emie z £owicza, i soku owocowym Kubusiu!!!

Producenci, co wy nam czynicie...???????
Oj tak, syrop G-F teraz jest wszêdzie pakowany :/ szczególnie s³odkie jogurty/napoje/soki itp.


U mnie jako¶ idzie, chocia¿ waga bez zmian ca³y czas nie przyk³adam jako¶ siê do tego odchudzania, 1 wrze¶nia siê w koncu przeprowadzam wiec wtedy mam naprawde nadzieje ze cos sie u mnie ruszy, zaczne jesc normalnie i æwiczyæ
W czwartek przebieg³am 4 km, wróci³am do domu i od razu dosta³am @ wiêc kolejne dni bez biegania, ale fajnie mi siê wraca³o do tego po 2-miesiêcznej przerwie

Trzymam za Was kciuki ca³y czas, Melonade moja waga to 72,5 kg ca³y czas, ale to pewnie w przysz³y pi±tek dopiero bêdziesz aktualizowaæ jak siê uda³ urlop? Pogoda dopisa³a?
pretty_girl19892 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:27   #3210
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Mi zosta³ jeszcze tydzieñ wyjazdu, ale czujê, ¿e nie chudnê... Niby nie ma du¿o s³odyczy czy fast foodów, ale jednak te kie³basy z grilla itp robi± swoje. A dzi¶ na obiad spaghetti....
Muszê zacz±æ siê pilnowaæ porz±dnie...

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.