Zakwaszenie a trądzik. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-22, 20:22   #1
rodolfo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3

Zakwaszenie a trądzik.


Witam drogie Panie
Mam 23 lata, w wieku 15-18 lat miałem problemy z trądzikiem, może nie jakieś straszne, ale jednak. Nie stosowałem jakiegoś szczególnego leczenia, po prostu starałem się dbać o higienę skóry. Po ukończeniu liceum problem sam zniknął, jedynie czasem wyskakiwał jakiś sporadyczny pryszcz. Niestety od kilku miesięcy widzę znaczne pogorszenie stanu skóry, pojawiło się dużo zaskórników na czole, wyskakują mi pryszcze (głównie między oczami a uszami), pojawiają się pryszcze na plecach, klatce piersiowej, a nawet brzuchu ;O
Czytam ostatnio dużo o trądziku, i dziś zahaczyłem o temat zakwaszenia organizmu. Być może to jest moim problemem, bo mieszkam i studiuję sam w obcym mieście, i nie odżywiam się zbyt dobrze. Może nie jem fastfoodów itp., ale dużo w mojej diecie mięsa, jajek, twarogu, słodyczy, napojów energetycznych, ostatnio mało wody, praktycznie brak owoców i warzyw.
Moje pytanie - czy ktoś zauważył różnicę w kondycji swojej skóry po wprowadzeniu do diety większej ilości produktów zasadowych?
I jeszcze takie pytanie - czy picie codziennie szklanki wody z łyżeczką sody oczyszczonej wpływa na odkwaszenie organizmu? Czy raczej codzienne przyjmowanie sody może zaszkodzić?
rodolfo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.