Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 23:06   #3601
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez firieness Pokaż wiadomość
Tak, prawdziwa GG napisała do niej pod koniec odcinka coś w stylu "wiesz, że o nie ten sekret mi chodziło" tj. prócz tego, że jest matką Chucka, to jeszcze coś innego ukrywa.
Teoria, że Diana miała coś wspólnego ze śmiercią Barta to ciekawe... na pewno będzie to coś mniej lub bardziej absurdalnego
Obstawiałabym na to, że miała coś wspólnego z wypadkiem Chucka i Blair, bo przecież to nie oni mieli jechać tym autem tylko Nate albo mnie już pamięć zawodzi
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 00:18   #3602
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

właśnie obejrzałam 20 i jestem pod wrażeniem motyw z matką Chucka im się udał, no i wreszcie trochę dzieje się wokół Sereny
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 09:17   #3603
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Obstawiałabym na to, że miała coś wspólnego z wypadkiem Chucka i Blair, bo przecież to nie oni mieli jechać tym autem tylko Nate albo mnie już pamięć zawodzi


pomyslałam nad tym i to mozliwe, tylko jak połaczyliby zysk Diany i Trippa z wypadkiem Nate'a ? ;D chyba że jeszcze po drodze okaże sie że to nie Bart był ojcem tylko ktoś z van der biltów
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:18   #3604
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Obstawiałabym na to, że miała coś wspólnego z wypadkiem Chucka i Blair, bo przecież to nie oni mieli jechać tym autem tylko Nate albo mnie już pamięć zawodzi
Ale Tripp się przecież przyznał, że to on chciał doprowadzić do tego wypadku, bo był zazdrosny o Nate.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:22   #3605
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość

pomyslałam nad tym i to mozliwe, tylko jak połaczyliby zysk Diany i Trippa z wypadkiem Nate'a ? ;D chyba że jeszcze po drodze okaże sie że to nie Bart był ojcem tylko ktoś z van der biltów

No cóż- Tripp nie był fanem Nate'a, a Diana mogłaby chować urazę do Nate'a w związku z nieudanym związkiem :P Mogli się jakoś dogadać przeciwko Nate'owi Albo Diana chciała przejąć gazetę


zekori, może D i T dogadali się jakoś i potem T chronił D, zresztą scenarzyści udowodnili już nie raz, że potrafią mącić czy wręcz tworzyć nowe fakty

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2012-04-19 o 17:24
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:31   #3606
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość

No cóż- Tripp nie był fanem Nate'a, a Diana mogłaby chować urazę do Nate'a w związku z nieudanym związkiem :P Mogli się jakoś dogadać przeciwko Nate'owi Albo Diana chciała przejąć gazetę


zekori, może D i T dogadali się jakoś i potem T chronił D, zresztą scenarzyści udowodnili już nie raz, że potrafią mącić czy wręcz tworzyć nowe fakty
oj wątpię, Diana przyznała, że coś czuje do N., nie zrobiłaby mu krzywdy
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:29   #3607
mała_czarnulka
Raczkowanie
 
Avatar mała_czarnulka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 97
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Hmm ja myślę, że okaze sie ze Bart zyje. A co do odcinka to był mocny. To juz oczywiscie nie te same stare dobre czasy, ale ciekawie się działo. Jedno co mnie boli, ze w tak trudnym dla Chucka momencie i waznym, Blair w łóżku z Danem rozważa który malarz czy tam pisarz jest lepszy. To jest masakra. Ja rozumiem, że się zakochała i w ogóle, ale to pokazuje jak negatywną przeszła przemianę i stała się pusta. Stara paczka juz nie trzyma się razem, to smutne. Dobrze ze chociaz Nate był obok.
__________________


Hej,

Za wszelką cenę nie chcę nic
Gdy żal nadejdzie będzie ze mnie drwił
Po południu zważę się z nadzieją na kilogram mniej
I znów niedoskonałość wzmogę snem
mała_czarnulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 20:16   #3608
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez mała_czarnulka Pokaż wiadomość
Hmm ja myślę, że okaze sie ze Bart zyje. A co do odcinka to był mocny. To juz oczywiscie nie te same stare dobre czasy, ale ciekawie się działo. Jedno co mnie boli, ze w tak trudnym dla Chucka momencie i waznym, Blair w łóżku z Danem rozważa który malarz czy tam pisarz jest lepszy. To jest masakra. Ja rozumiem, że się zakochała i w ogóle, ale to pokazuje jak negatywną przeszła przemianę i stała się pusta. Stara paczka juz nie trzyma się razem, to smutne. Dobrze ze chociaz Nate był obok.
Też mnie to rozwaliło. Ta dwójeczka jakby w ogóle nie zajarzyła, że coś się wydarzyło. Tylko po prostu "ojej, nasza imprezka się rozwaliła, w sumie nie wiemy dlaczego, ale chyba nie możemy być przez to razem" I oburzenie Blair, że Serena przyszła? No błagam, toż to były przyjaciółki na śmierć i życie. Niech ten sezon się już skoooończyyy
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 16:53   #3609
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Też mnie to rozwaliło. Ta dwójeczka jakby w ogóle nie zajarzyła, że coś się wydarzyło. Tylko po prostu "ojej, nasza imprezka się rozwaliła, w sumie nie wiemy dlaczego, ale chyba nie możemy być przez to razem" I oburzenie Blair, że Serena przyszła? No błagam, toż to były przyjaciółki na śmierć i życie. Niech ten sezon się już skoooończyyy

Oj mnie też rozwaliło zachowanie B&D. Dan jak Dan, ale Blair? Przecież w końcu kochała/kocha Chucka, a tu przejęcie głównie zakończą imprezką, niż tym co przeżywała jej Wielka Miłość
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 17:12   #3610
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Jak dla mnie, to jest coraz gorzej. A najbardziej mi przykro z tego powodu, że zawsze byłam za Chair, a teraz w ogóle nie wyobrażam sobie, że mieliby być razem. Przez to zachowanie Blair. Zachowuje się okropnie egoistycznie. Tylko ona, jej związek i co inni pomyślą, żadnych ludzkich uczuć. B. to moja ulubiona bohaterka i wiele byłam w stanie jej wybaczyć, ale to co w tym momencie zrobili jej scenarzyści to jakaś farsa. Gdzie tu jakikolwiek sens, gdzie logika. W ogóle jej przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek kupy się nie trzyma. Jedynym sensowym momentem, gdzie jej związek z Danem wydawałby się naturalny to ich pierwszy pocałunek. Teraz nie ma to najmniejszego sensu. Ale myślę, że to niedługo się rozpadnie, podobno [spoiler] B. będzie miała problem aby powiedzieć Danowi, że go kocha.Też bez sensu...

A co do reszty... Lola out i dobrze, Sereny mimo wszystko mi szkoda. Może i dobrze, że zachowuje się wrednie, ale w sumie się nie dziwie. Straciła pracę, faceta na rzecz przyjaciółki. Myślę, że teraz się skupią na niej. W ogóle nie macie wrażenia, że ciąg wypadków idzie ku temu, aby poznać tożsamość prawdziwej plotkary? Tak się zastanawiam- może to Dorota? podobno scenarzyści na zakończenie sezonu szykują wielkie BUM.

W kwestii Diany jako matki Chucka. W sumie bez sensu. Ciekawa jestem cóż to za haczyk ma na nią Plotkara. Podobno [spoiler] Bart ma się pojawić w tym sezonie. Mam nadzieję, że jako "wizja", bo innej opcji bym nie przeżyła, to już byłoby absurdalne do granic możliwości.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2012-04-21 o 17:13
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 17:37   #3611
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Jeżeli okaże się, że Bart żyje, albo że Diana maczała palce w wypadku własnego syna i targana wyrzutami sumienia oddała mu krew to dam sobie spokój z Plotkarą na zawsze. ZAWSZE.
W sumie pomyślałam, że może być tak, że matką Chucka jest Diana, ale kłamie w sprawie tego, kto jest ojcem. I Chuck jest synem np. Jacka. Ale to by była gruba przesada.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 17:57   #3612
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Może plotkarą jest Lily - ona ostatnio się okropna zrobiła, myśli tylko o kasie, ma wszystko gdzieś, męża też. Pojawienie się Barta byłoby dziwne moim zdaniem, bo po co miałby się ukrywać, udawać, że umarł? Mam nadzieje, że nie pogmatwają wszystkiego jeszcze bardziej.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 18:10   #3613
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Może plotkarą jest Lily - ona ostatnio się okropna zrobiła, myśli tylko o kasie, ma wszystko gdzieś, męża też.
Nie, ona raczej nie. Przecież nie publikowałaby tego wszystkiego o Serenie, bo to przecież jest jej córka
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 18:36   #3614
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

ja zaraziłam młodszą 17letnią siostrę mojego chłopaka i mija już 3 dzień a ona kończy 1 sezon chociaż po jej minie widzę, że trochę się gubi w tym kto z kim gdzie za ile i jak ale ja miałam tak samo
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:45   #3615
firieness
Raczkowanie
 
Avatar firieness
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 154
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, to jest coraz gorzej. A najbardziej mi przykro z tego powodu, że zawsze byłam za Chair, a teraz w ogóle nie wyobrażam sobie, że mieliby być razem. Przez to zachowanie Blair. Zachowuje się okropnie egoistycznie. Tylko ona, jej związek i co inni pomyślą, żadnych ludzkich uczuć. B. to moja ulubiona bohaterka i wiele byłam w stanie jej wybaczyć, ale to co w tym momencie zrobili jej scenarzyści to jakaś farsa. Gdzie tu jakikolwiek sens, gdzie logika. W ogóle jej przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek kupy się nie trzyma. Jedynym sensowym momentem, gdzie jej związek z Danem wydawałby się naturalny to ich pierwszy pocałunek. Teraz nie ma to najmniejszego sensu. Ale myślę, że to niedługo się rozpadnie, podobno [spoiler] B. będzie miała problem aby powiedzieć Danowi, że go kocha.Też bez sensu...
Zgadzam się w pełni Postać Blair w tym sezonie jest beznadziejnie przedstawiona. Jeszcze ten wątek księcia na początku można było przeboleć - Blair zawsze chciała być księżniczką, ale po tym wypadku ten cały pakt z Bogiem, to że o straconym dziecku były raptem 2 sceny, a ostatnio cały odcinek ubolewała nad tym, że nie jest już "Queen B".... Nagle toleruje wszystko co kiedyś krytykowała i wyśmiewała u Muppeta. Ja rozumiem, że scenarzyści pomyśleli, że widzowie chcą zobaczyć Dana i Blair jako parę, bo wcześniej jako przyjaciele to było całkiem zabawne i nowe, ale zupełnie to nienaturalnie wyszło.
Oczywiście teraz pewnie w finale się rozstaną (tak przypuszczam..) i jedyną sensowną rzeczą byłoby żeby Blair została sama i się ogarnęła.
firieness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 19:56   #3616
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Nie, ona raczej nie. Przecież nie publikowałaby tego wszystkiego o Serenie, bo to przecież jest jej córka
Ale to by był dopiero cios
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 09:29   #3617
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A co do reszty... Lola out i dobrze, Sereny mimo wszystko mi szkoda. Może i dobrze, że zachowuje się wrednie, ale w sumie się nie dziwie. Straciła pracę, faceta na rzecz przyjaciółki. Myślę, że teraz się skupią na niej. W ogóle nie macie wrażenia, że ciąg wypadków idzie ku temu, aby poznać tożsamość prawdziwej plotkary? Tak się zastanawiam- może to Dorota? podobno scenarzyści na zakończenie sezonu szykują wielkie BUM.
Padłam Dobre
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 13:08   #3618
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
W ogóle nie macie wrażenia, że ciąg wypadków idzie ku temu, aby poznać tożsamość prawdziwej plotkary? Tak się zastanawiam- może to Dorota? podobno scenarzyści na zakończenie sezonu szykują wielkie BUM.
W ogole nie przyszlo mi to do glowy, ale jak tak teraz patrze to w sumie jedyne sensowne rozwiazanie biorac pod uwage to, ze plotkara jest osoba, ktora znamy, ale nie z pierwszego planu i obecna od samego poczatku. Poza tym ona, z racji swojej pracy, ma mozliwosc dowiedzenia sie mnostwa informacji i plotek zupelnie niepostrzezenie. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to trzymaloby sie kupy i malo tego, bylabym z takiego rozwiazania naprawde zadowolona
Brawa za sugestie

O odcinku z 30 kwietnia http://tvline.com/2012/04/19/gossip-...f-the-Lost-Art (a zwlaszcza zdjecie nr 4 )

Edytowane przez trawa_morska
Czas edycji: 2012-04-22 o 13:09
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 13:26   #3619
xtalciax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 8 327
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

No to ja wam powiem że (UWAGA SPOJLER odnośnie Barta)

Bart wróci jako żywa osoba a nie jako zjawa niestety... a Lilly będzie miała jeszcze dylemat czy wybrać jego czy Rufusa...
xtalciax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 14:06   #3620
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez xtalciax Pokaż wiadomość
No to ja wam powiem że (UWAGA SPOJLER odnośnie Barta)

Bart wróci jako żywa osoba a nie jako zjawa niestety... a Lilly będzie miała jeszcze dylemat czy wybrać jego czy Rufusa...
Nie no porażka normalnie
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 17:20   #3621
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

noo to jesli podejrzewamy Dorote , to również może w to paluszki maczać Vanya...taka cicha woda! "pani Huphrey to , Miss Serena tamto" skubany!

czyli skoro Bart wróci to wchodzi w gre spisek Barta z Diana i pewnie ani to Bart nie jest ojcem Chucka ani Diana jego matką
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 18:35   #3622
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez xtalciax Pokaż wiadomość
No to ja wam powiem że (UWAGA SPOJLER odnośnie Barta)

Bart wróci jako żywa osoba a nie jako zjawa niestety... a Lilly będzie miała jeszcze dylemat czy wybrać jego czy Rufusa...
Przecież to byłaby totalna bzdura... ja normalnie nie wierzę, że komuś mógłby wpaść do głowy tak chory pomysł.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 18:53   #3623
firieness
Raczkowanie
 
Avatar firieness
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 154
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Ten spoiler o Barcie - myślę, że najprawdopodobniej powróci we flashbackach takich które by wyjaśniały jego powiązania z Dianą. To byłoby naprawdę bezsensowne, gdyby nagle miało okazać się, że żyje, chyba że by mieli jakiś dobre wytłumaczenie ale to GG a nie Lost, więc wątpię.
firieness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 19:53   #3624
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez firieness Pokaż wiadomość
Ten spoiler o Barcie - myślę, że najprawdopodobniej powróci we flashbackach takich które by wyjaśniały jego powiązania z Dianą. To byłoby naprawdę bezsensowne, gdyby nagle miało okazać się, że żyje, chyba że by mieli jakiś dobre wytłumaczenie ale to GG a nie Lost, więc wątpię.
To się trzyma kupy
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 20:42   #3625
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez xtalciax Pokaż wiadomość
No to ja wam powiem że (UWAGA SPOJLER odnośnie Barta)

Bart wróci jako żywa osoba a nie jako zjawa niestety... a Lilly będzie miała jeszcze dylemat czy wybrać jego czy Rufusa...


a gdzie o tym przeczytałaś? bo ja jakieś 2 tygodnie temu czytałam, że ma wrócić ale nie jako żywa postać na plotkara.info.
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:02   #3626
xtalciax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 8 327
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość

a gdzie o tym przeczytałaś? bo ja jakieś 2 tygodnie temu czytałam, że ma wrócić ale nie jako żywa postać na plotkara.info.
na filmwebie jest cały spojlerowy wątek, wklejane ang. spojlery jest też b.dużo nt. finałowego odcinka więc jeśli ktoś chce być zaskoczony to niech nie czyta. I nie są to fejki gdyż sprawdzają się, np. duuuużo wcześniej było już tam że Diana jest matką C, żę Chuck spłaci posag Blair itd. . A Bart podobno musiał sfingować własną śmierć aby chronić rodzinę

Wklejam na biało to co tyczy się Barta tylko od razu zaznaczam że to finałowy odcinek i ja osobiście uważam że to jest ta WIELKA BOMBA

"Bart is alive. Dan and Rufus have a scene at the loft that deals with how Bart coming back from the dead might affect Lily & Rufus’s marriage. Rufus is determined to make up with Lily. Bart and Chuck talk about “grand gestures” and Chuck receives something he had before but lost from one of his workers or his PI. Bart and Lily talk at the VDW apartment about why he faked his own death; it was the only way to keep Chuck and her safe. Lily wish she would have known because then maybe things would have worked out differently between them but Bart disagrees-knowing that she was about to leave him for Rufus. Lily apologizes and tell him that Chuck thinking he was actually dead was hell for him. Bart is grateful for all she has done for Chuck—for loving him and actually adopting him as her own after his "death." Bart and Lily are actually still married with Chuck being their son together. Bart has a part of him that would like to pick up from where they left off. Lily tries to stop this line of thinking and Bart complies. He knows she is happily married to Rufus now-and will do whatever she wants him to do. Lily has a choice to make—between Bart and Rufus."

Edytowane przez xtalciax
Czas edycji: 2012-04-22 o 21:12
xtalciax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:57   #3627
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

aha, skoro to finałowy odcinek to nie będę czytać chcę być zaskoczona ale skoro Barta żyje to ten serial jest coraz gorszy...
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 22:33   #3628
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Bart zyje .... omg czego oni jeszcze nie wymysla?
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 07:59   #3629
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

załączam coś okropnego hahaha Coachella
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg badgley-kravitz.jpg (63,6 KB, 170 załadowań)
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:15   #3630
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i.. plotki cz.3

Cytat:
Napisane przez xtalciax Pokaż wiadomość
No to ja wam powiem że (UWAGA SPOJLER odnośnie Barta)

Bart wróci jako żywa osoba a nie jako zjawa niestety... a Lilly będzie miała jeszcze dylemat czy wybrać jego czy Rufusa...
No bez jaj...przecież to jakaś paranoja Kto wpadł na taką głupotę? Ten serial niebezpiecznie zbliża się do dna...

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
załączam coś okropnego hahaha Coachella
Faktycznie okropieństwo
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.