Nietrafione, głupie, badziewne prezenty - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-21, 17:25   #151
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Cytat:
Napisane przez aagnesska22 Pokaż wiadomość
nienawidze dostawac porcelanowych *******ek.od razu wszystko idzie do kosza
dokładnie, albo miśki
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 23:33   #152
lyncis
Raczkowanie
 
Avatar lyncis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdynia.
Wiadomości: 76
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

hmmm,u mnie najlepsze prezenty robi bratowa.xD
- rozowa bluzka z reserved w rozmiarze duze M chociaz ja nosze S a nawet XS w dodatku bratowa wie,ze nienawidze rozu,no a sama bluzka w pierwszym momencie skojarzyla mi sie z pizama.xD
- za duza bransoletka,ktora po prostu spada z mojej lapki,a w dodatku obsypuje sie z niej emalia.
- za duza czapka,w ktorej praktycznie kazdy wyglada strasznie [ale babcia mnie pocieszyla,ze bede miala worek na kartofle ]
no i w tym roku dostalam jeszcze dodatkowo 2 cukierki.xD
poza tym od jej rodzicow co roku na swieta dostajemy jakies zwykle reczniki,a ostatnio byly nawet 3 mydelka arko.
co jeszcze...hmm na komunie dostalam 3 kasety video,ktorych nie moglam obejrzec,bo nie mialam odtwarzacza.

to tyle,jak mi sie cos przypomni to dopisze.
lyncis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:19   #153
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Ja dostałam na któreś świeta od swojego TŻ-ta kosz na śmieci. Bardzo gustowny, aluminiowy, elegancki. A Żeby było śmieszniej, to sama go sobie zażyczyłam (brakowało mi kosza w wynajmowanym pokoju). Tylko myślałam, że on mi kupi jakiś mały śmieszny, plastikowy, a tu taki sporawy kosz z prawdziwego zdareznia dostalam. Ale i tak sie ucieszylam.

Za to moja siostra kiedy byla jeszcze kiedys dziewczynka poprosila swojego dziadka o dezodorant Spice Girls. Dziadek chyba źle usłyszał, bo kupił jej...Old Spice.

I jeszcze jedno: gdy byłam mała byłam straszną grubaską. Kiedyś przyjechała do mnie moja chrzestna, z którą się rzadko widywałam i przywiozła mi ładną, aczkolwiek obcisłą bluzeczkę, której z racji swej tuszy w życiu bym nie założyła. Ciocia zrozumiała swój błąd i przy nastepnym spotkaniu obdarowała mnie dwoma wielkimi T-shirtami. Niedawno wygrzebałam je z dna szafy i jednym w tej chwili chodzi mój TŻ (ma 24 lata i też do osób szczupłych nie nalezy), a drugi traktuje czasami jako koszule do spania (na szczescie pozbylam sie tych nieszczesnych dodatkowych kilogramów.)

Edytowane przez Tuppence_
Czas edycji: 2009-02-06 o 21:29
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 20:32   #154
virtual
Przyczajenie
 
Avatar virtual
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4
GG do virtual
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Oj, wątek dla mnie
1. Sweter w kolorze kupy z biało-morskimi pasami z przodu - fason "męski" - babcia kupiła na wyprzedaży.
2. Spódnica z koca albo starej kapy? - od tej samej babci. Sama uszyła
3. Zestaw tanich kosmetyków dla kobiet od 40. roku życia - od w/w babci na święta Ja mam 20 latek
5. Przykro mi było, kiedy w szkole na mikołajki dostałam zestaw świątecznych ozdób z... pszenicy? Sypało się na całą ławkę. Wolałabym czekoladę.
6. Przeterminowaną czekoladę, która była twarda jak kamień - od koleżanki, heh.
7. Brzydkie kolczyki od przyjaciółki, która wie, ze sama sobie robię biżu handmade
__________________
Chcę zmienić się na lepsze. Codziennie.
Pamiętaj, że nie ważne jaka się urodziłaś. Jesteś kobietą, a więc piękno jest wpisane w Twoją naturę. Wykorzystaj to!
virtual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 01:02   #155
Sugarcane13
Raczkowanie
 
Avatar Sugarcane13
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trójmiasto ;)
Wiadomości: 81
GG do Sugarcane13
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Cytat:
Napisane przez virtual Pokaż wiadomość
Sweter w kolorze kupy
ej, ale w sumie kupa może mieć różne kolory i odcienie, ja bym była na przyszłość bardziej precyzyjna... xD

ja od no powiedzmy że 6 roku zycia dostawałam od Babci encyklopedie, słowniki itd, ze świata książki, takie co są w tych ulotkach z książkami prz\y zakupie dwóch jakichśtam książek słownik za niższą cenę.było mi strasznie przykro, szczególnie, że z kasą, jeszcze wtedy Babcia stała bardzo dobrze, i chyba ucieszyłabym się bardziej gdyby mnie na urodziny zabrała do kina.Książki dostaję aż do dziś, i nie byłoby w tym nic strasznego, bo ja kocham książki.ale 2 razy już dostałam taką samą encyklopedię ;P i to nie jakieś przydatne, interesujące mnie, o zwierzątkach, czy coś - no jak to dzieciom, tylko to przecież pewne że w 4 klasie podstawówki słownik symboli kultur europejskich jest mi niezbędny.Czyż to nie oczywiste ? ;D
Sugarcane13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 01:22   #156
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Cytat:
Napisane przez Sugarcane13;10906212[B
]ej, ale w sumie kupa może mieć różne kolory i odcienie, ja bym była na przyszłość bardziej precyzyjna... xD[/B]

ja od no powiedzmy że 6 roku zycia dostawałam od Babci encyklopedie, słowniki itd, ze świata książki, takie co są w tych ulotkach z książkami prz\y zakupie dwóch jakichśtam książek słownik za niższą cenę.było mi strasznie przykro, szczególnie, że z kasą, jeszcze wtedy Babcia stała bardzo dobrze, i chyba ucieszyłabym się bardziej gdyby mnie na urodziny zabrała do kina.Książki dostaję aż do dziś, i nie byłoby w tym nic strasznego, bo ja kocham książki.ale 2 razy już dostałam taką samą encyklopedię ;P i to nie jakieś przydatne, interesujące mnie, o zwierzątkach, czy coś - no jak to dzieciom, tylko to przecież pewne że w 4 klasie podstawówki słownik symboli kultur europejskich jest mi niezbędny.Czyż to nie oczywiste ? ;D
kupa to kupa co za roznica jaki kolor
a ksiazki moga ci sie przydac, ew. sprzedaj na allegro
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 12:06   #157
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Ja tam cieszę się z każdej ksiązki. Jak miałam z 10 lat, chrzestny na urodziny podarował mi Wielką Księgę Ziół, z której korzystam od 20 lat. Nikt nigdy nie kupił mi natomiast ksiązki kucharskiej, bo nie umiem gotować, a szkoda, bo obecnie siedzę w Internecie i szukam co ciekawszych i łatwiejszych przepisów. Natomiast moja 13-letnia córka chrzestna uwielbia gotować, choc teraz ma na tomniej czasu, więc za każdym razem kiedy ide do niej na urodziny, kupuje jej kilka rzeczy, w tym jakąś ciekawą i ładnie ilustrowana książkę kucharską. Zreszta podczas ostatnich urodzin zapowiedziałam jej, że przed kolejnymi urodzinami zadzwonię do niej 2 tygodnie wczesniej i ma mi określić, co chce (nie dosłownie, ale niech rzuci hasło: perfumy, coś z ubrania, ksiązka).

Swirrruska, Majlajf, kochane i urocze te Wasze babcie Od mojej na urodziny i imieniny dostaję zawsze 100 złotych i jestem bardzo zadowolona, bo jak akurat brakuje gotówki, to taki prezent potrafi poratować. A na gwiazdkę babcia zleca mojej mamie zakup jakiegoś prezentu dla mojego męża i dla mnie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 07:04   #158
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

o matko miałam robić śniadanie a siedzę i ryczę tu ze śmiechu. czytałam od początku do końca i na prawdę momentami głośno się śmiałam prosto w monitor

u mnie od prezentów kiepskich jest moja mama.

kiedyś pod choinkę mając koło 12 lat dostałam koszmarną bluzeczkę bazarową, bezmetkową, ze sztucznego okropnego materiału, kremową z brokatowym chińskim smokiem na środku i z brokatowymi, czarnymi, siateczkowymi rękawkami.........
zaniosłam ją na dno szafy i nigdy nie ujrzała światła dziennego

w te święta od mojej mamy wszystkie obecne na wigilii panie (18 lat, 28 lat, 8 lat) dostały identyczny zestaw bazarowych "sexy" koronkowych bokserek w tym samym rozmiarze itd.

wyobraźcie sobie minę 8 latki i jej 28 letniej mamy.

na szczęście wszyscy mamy poczucie humoru i zawsze się z tego śmiejemy, z mamy troszkę podśmiewamy ale żeby jej nie urazić, a zresztą i ona poczucie humoru ma no i fakt faktem, że ja od niej zawsze dostaję jakiś wymarzony prezent duuużo przed okazją. i potem jak już jest to musi coś kupić "żeby było" (bo nie włoży pod choinkę np komputera który dostałam miesiąc wcześniej) a nie ma już za bardzo kaski, więc ładuje jakieś takie majciochy...


dobra dalej.

dostałam kiedyś koszmarną ramkę na zdjęcie i koszmarnego kształtu flakonik z tęczową solą do kąpieli. miałam z 10 lat.
pod koniec 'imprezy' koleżanka od której to dostałam chodziła i mówiła, że to wszystko kupiła mi w sklepie "Wszystko po 4zł"


a i po prostu nienawidzę zestawów kosmetyków świątecznych w stylu balsam i żel pod prysznic. NIENAWIDZĘ. zawsze mi to zalega, nigdy nie używam tych kosmetyków, nigdy mi nie odpowiadają, jeszcze nie miałam tak, żeby dostać i stwierdzić, że ten kosmetyk mi się przyda, np w tegorocznym zestawie był m.in. korektor, w kolorze chyba dla mulatki, a ja używam najjaśniejszych podkładów
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:31   #159
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 492
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Na 18 urodziny dostałam od znajomego drewnianego węża, długość ok.40 cm,taki "pokawałkowany",że może się wić. Świetny prezent:/ dziś jest trochę popsuty i robi za ozdobę w doniczce z kwiatkiem u mojej siostry:/

A i jeszcze kiedyś miałam kontakt listowny z takim....kolegą Kiedyś na walentynki albo na Dzień Kobiet wysłał mi "czekoladę" bo to był wyrób czekoladopodobny z Biedronki, to kosztowało chyba ok. 1zł:/
__________________
"Wszyscy najmądrzejsi...
Myślą chyba, że są wybrańcami..."



Edytowane przez Krakoska87
Czas edycji: 2009-03-01 o 12:40 Powód: dopisanie reszty wiadomości
Krakoska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 14:18   #160
madziamkk
Raczkowanie
 
Avatar madziamkk
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 268
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Ja na 18 urodziny od swojego wujka, ktory mnie zawsze rozpieszczal lalkami Barbi jak bylam mala, dostalam dlugopis i mydlo w ksztalcie monety (na odwrocie bylo napisane GRATIS).
W czasach gimnazjum - dostalam od kolegi na mikolaja - 25 paczek Chrupek kukurydzianych - Flipsy czekoladowe... Katastrofa - nigdy nie jadlam takich rzeczy, bo nie lubie.
Kiedys od chlopaka - zestw do spania - rozowy jak landrynki - przypominal pidzamke malego dziecka.. Z gumkami przy kostakach i nadgarstkach.. Nawet tego nie ubralam...
madziamkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 21:47   #161
moniak88
Raczkowanie
 
Avatar moniak88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 109
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

To ja na walentynki od chłopaka dostałam kwiatka w doniczce- nie dość, że jakiś różowy to na dodatek u mnie w domu już były takie dwa bo ojciec ,a potem mamuśka dostali takowe na imieniny... no cóż teraz wypadło na mnie. W sumie jeszcze było kilka prezentów ktore kupił moj Tż np świateczny kiczowaty kubek z ktorego nie mozna pić bo sie nie nadaje do tego (chyba jakbym nalala gorącej wdy to by dennko odpadło od razu?!) :/ a to misia w rózowym kombinezionie ehhh. ALe bądź co bądź ostatencize powiedzialam mu ze nie lubie dostawac prezentów wiec niech sie w ogole nie męczy w ich kupowaniu:P od tamtej pory nie musze udawać jaki to cuuuudowny prezent dostalam...:P
__________________
Hell is empty
All the devils are here
moniak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 14:38   #162
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

moja ciotka ostatnio kupiła mi taką kurtkę z ceraty nie wiem jaki to dokładnie materiał bo sie nie znam ale tak to własnie wygląda,szok!!!
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:58   #163
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Super są te Wasze opisy!Ciekawe, czy niektóre z nich przebije to, co dostałam jako (uwaga!) pierwszy prezent od mężczyzny mojego życia. Otóż była to... gruszka do robienia sobie lewatywy! Gdy mi ją wręczył, musiałam jeszcze wysłuchać wywodów, jak bardzo jest to przydatny przyrząd... Oszczędzę szczegółów tym z Was, które jedzą teraz kolację...W każdym razie nie zdziwicie się zapewne, gdy dodam, że mój men przestał nim być bardzo szybko!
gordies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 19:25   #164
FickPrinzessin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Od Ex TŻta kase na urodziny. Ja rozumiem, że może nie miał pomysłu, ale zrobiło mi się przykro, że nawet nie kupił mi głupiej błahostki - czekolady, kwiatka, czegokolwiek. Dużo bardziej by mnie to ucieszyło niż kasa.
FickPrinzessin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:50   #165
lyncis
Raczkowanie
 
Avatar lyncis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdynia.
Wiadomości: 76
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

moja tesciowa [a raczej przyszla tesciowa] dala mi ostatnio w prezencie bardzo wykwintna czekolade - szkoda tylko,ze przeterminowana ponad rok...
lyncis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 08:10   #166
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

O kurcze poczytalam i stwierdzam ze jestem szczesciara nie dostalam nigdy niczego przeterminowanego i niczego używanego.

Z nietrafionych to tylko:
- od babci pizamka absolutny hicior )) wsciekly rozowy, material mega sztuczny imitujacy satyne - taka chinszczyzna, na ramiaczkach do kolan, z koronka a na to taki peniuar wiazany nie da sie opisac wrazenia jak to zalozylam i sie pokazalam przyjaciolce heheheeh
- od babci golf - ladny nawet ale za duzy, dobry na zime pod kurtke bo cieply
-od przyszlego teścia- golf czerwony - na mnie wisial , za to mama z niego bardzo zadowolona
-jak bylam mlodsza zestaw perfum+ dezodorant, taki smierdziel ze jak sobie go wspomne to mnie glowa boli, NIE DALO SIE nim psikac bo mnie o mdlosci przyprawial

No a poza tym to nie pamietam jakis wiekszych wpadek, rodzina zwykla dawac mi pieniazki, babcia z czasem tez sie nauczyla ze lepiej nie probowac "trafiac" z prezentami
I tak generalnie czy to przyjaciolka czy TZ, zawsze trafione prezenty kupuja.
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 13:02   #167
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 492
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Cytat:
Napisane przez gordies Pokaż wiadomość
Super są te Wasze opisy!Ciekawe, czy niektóre z nich przebije to, co dostałam jako (uwaga!) pierwszy prezent od mężczyzny mojego życia. Otóż była to... gruszka do robienia sobie lewatywy! Gdy mi ją wręczył, musiałam jeszcze wysłuchać wywodów, jak bardzo jest to przydatny przyrząd... Oszczędzę szczegółów tym z Was, które jedzą teraz kolację...W każdym razie nie zdziwicie się zapewne, gdy dodam, że mój men przestał nim być bardzo szybko!
mtko i córko! Przebiłaś wszystkie
__________________
"Wszyscy najmądrzejsi...
Myślą chyba, że są wybrańcami..."


Krakoska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 14:06   #168
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
mtko i córko! Przebiłaś wszystkie
Tak przypuszczałam. Ten sam facet przez kolejne 2 lata (systematycznie co 4 tygodnie) wręczał mi uroczyście... po 4 paczki chusteczek higienicznych velvet o zapachu mięty, tłumacząc to tym, że mówiłam, iż lubię taki aromat...Oczywiście nie przeszkadzał mu fakt, że nie byliśmy już ze sobą. Przestał mi je dawać, gdy się wściekłam...
gordies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 18:34   #169
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Cytat:
Napisane przez FickPrinzessin Pokaż wiadomość
Od Ex TŻta kase na urodziny. Ja rozumiem, że może nie miał pomysłu, ale zrobiło mi się przykro, że nawet nie kupił mi głupiej błahostki - czekolad, kwiatka, czegokolwiek. Dużo bardziej by mnie to ucieszyło niż kasa.
lepszym pomysłem byłby bon na zakupy w jakims sklepie ale tak kasa z ręki do ręki o naprawde głupio...
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 21:29   #170
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Jeden z najbardziej nietrafionych prezentów dostałam na mikołajki w 3 lo. umówiliśmy się,że max kwota to 25 zł....każdy starał sie jak mógł,bo to przecież nasze ostatnie mikołajki...i koleżanka dała mi takiego pluszowego mikołaja siedzącego na ?chmurce? na dodatek z melodyjką....bleee....dod am,że wszyscy dostali "normalne" upominki,tylko ja takie "coś" jaka zła byłam wtedy,a ona jeszcze pytała się mojej przyjaciółki czy mi się podobał (i pytała poważnie)
najlepsze jest to,że w jakimś sklepie spotkałam takiego samego i kosztował 30zł-to się koleżanka wykosztowała na "prezent"
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 20:50   #171
marikusia
Zadomowienie
 
Avatar marikusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 287
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Tak sobie czytam uśmiechając się pod nosem, a między czasie przypomniał mi się prezent, który dostała moja ciocia...

Ciocia jest kobietą z klasą, w jej mieszkaniu jest masa różnych "bibelotów", które niosą jakąś wartość, a w prezencie na urodziny od swojej teściowej dostała... bombonierkę

byłoby wszystko fajnie, tyle, że bombonierka była PUSTA ciocia zdziwiona sytuacją, powiedziała, że chyba coś jest nie tak z uśmiechem... na co dostała odpowiedź, że u niej w domu tyle pięknych rzeczy i na tym pudełku takie piękne róże są namalowane, to pomyślała, że sobie postawi i będzie miała taki obrazek...

Ciocia mi płakała w rękaw z żalu jak to opowiadała, a ja bezczelnie śmiałam się do łez
__________________
KARTECZKI RÓŻNE DO POOGLĄDANIA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=217766

PLUSZOWE MISIE DO POPRZYTULANIA:
i inne cudaki gratis

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176508

Wpadnie ktoś?


marikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 14:09   #172
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Rany, niemal wślizgnęłam się pod biurko ze śmiechu Całe szczęście że ja nie mam takich ,,przygód"... Oprócz figurek porcelanowych itd, oczywiście
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:29   #173
carri_esce
Raczkowanie
 
Avatar carri_esce
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 191
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Marikusia heheh brzuch mnie boli ze smiechu

Przypomniala mi sie moja 18tka.. Od chrzestnego i jego rodziny dostalam paczke "interesujacych" prezentow a w niej ku mojemu zdziwieniu znajdowala sie zepsuta karta telewizyjna do komputera nadajaca sie tylko do starszych systemow operacyjnych i elektroniczny organizer, ktory byl rowniez ewidentnie stary (ale nie uzywany). Jak sie domyslam podarowali mi swoje niechciane prezenty, ktore przelezaly gdzies zakurzone. Odkurzyli i na 18tke w sam raz

Moja mama dostala od swojej tesciowej komplet fig rozmiaru XXL (takie namioty). Wszystko byloby w porzadku, gdyby nie fakt, ze mama nosi rozmiar M, co najwyzej L
__________________

"...Never give up! It's such a wonderful life..."


27.02.2004r.
27.06.2010r. - PIERWSZE "TAK"
15.07.2010r. - MGR!


carri_esce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:31   #174
GoniaNowakiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Niezbędnik samochodowy... jak nawet nie mam prawa jazdy! Zapasowa żarówka, jakieś bezpieczniki... i szmatka do przecierania szyby! Mój facet straśnie mnie tym wnerwił......
GoniaNowakiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:27   #175
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Cytat:
Napisane przez gordies Pokaż wiadomość
Super są te Wasze opisy!Ciekawe, czy niektóre z nich przebije to, co dostałam jako (uwaga!) pierwszy prezent od mężczyzny mojego życia. Otóż była to... gruszka do robienia sobie lewatywy! Gdy mi ją wręczył, musiałam jeszcze wysłuchać wywodów, jak bardzo jest to przydatny przyrząd... Oszczędzę szczegółów tym z Was, które jedzą teraz kolację...W każdym razie nie zdziwicie się zapewne, gdy dodam, że mój men przestał nim być bardzo szybko!
nie moge ze smiechu

Cytat:
Napisane przez marikusia Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam uśmiechając się pod nosem, a między czasie przypomniał mi się prezent, który dostała moja ciocia...


Ciocia jest kobietą z klasą, w jej mieszkaniu jest masa różnych "bibelotów", które niosą jakąś wartość, a w prezencie na urodziny od swojej teściowej dostała... bombonierkę

byłoby wszystko fajnie, tyle, że bombonierka była PUSTA ciocia zdziwiona sytuacją, powiedziała, że chyba coś jest nie tak z uśmiechem... na co dostała odpowiedź, że u niej w domu tyle pięknych rzeczy i na tym pudełku takie piękne róże są namalowane, to pomyślała, że sobie postawi i będzie miała taki obrazek...

Ciocia mi płakała w rękaw z żalu jak to opowiadała, a ja bezczelnie śmiałam się do łez
o kurde
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 20:51   #176
FickPrinzessin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Cytat:
Napisane przez GoniaNowakiewicz Pokaż wiadomość
Niezbędnik samochodowy... jak nawet nie mam prawa jazdy! Zapasowa żarówka, jakieś bezpieczniki... i szmatka do przecierania szyby! Mój facet straśnie mnie tym wnerwił......
Współczuję to ja już chyba wolę tą kase
FickPrinzessin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 21:13   #177
klaudynka2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
GG do klaudynka2009
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Ja na mikołajki klasowe dostałam używana encyklopedie litery A-B (uzywana bo w srodku byla brudna od palcow i byl w niej popiol po papierosie)
Od chrzesnej na 16 urodziny dostałam krem+sol na grzybice stop (takowej nie posiadam)
na swieta od brata dostalam 5 czekolad Tesco kożystny zakup
a od kolezanek dostaje ciagle jakies figurki (nie mam gdzie je skladowac juz to udaje ze mi sie zbily, a oddaje je babci- ona takie lubi)
klaudynka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 16:26   #178
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

tak mysle o moich prezentach w tamtym roku dostalam na urodziny zestaw deska do krojenia plus noz do sera powiem tylko tyle, ze moze by to bylo jeszcze ok gdyby nie fakt, ze rzecz zostala kupiona na wyprzedazy i to takiej dosyc duzej i pudelko bylo otwierane multum razy co zreszta bylo widac, a w srodku pudelka pod deska byla taka obwoluta co powinna byc na pudelku.
Juz szczerze mowiac wolalabym nic nie dostac, a nie cos na odwal sie. Deska jest do , slizga sie, tlucze, noz lezy w szufladzie bo juz mam caly zestaw nozy wiec kolejny mi nie potrzebny.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:16   #179
Olila9
Raczkowanie
 
Avatar Olila9
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 328
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Mi sie przypomniala jeszcze jedna zabawna historia z prezentami, chociaz w tym przypadku akurat trudno mowic o nietrafionych. Bylam niedawno z Tztem u rodzicow i ktos skomplementowal bardzo moje prefumy ( Kenzo Oriental Flower). Ja sie oczywiscie bardzo ucieszylam, powiedzialam, co to jest , jak sie nazywa i wyrazilam zal, ze to limitowana edycja byla i wlasnie mi sie koncza. Kilka tygodni pozniej, w moje urodziny, tez sie pojawili rodzice plus nasza daleka kuzynka z Polski. Wyjmuje pierwszy prezent, o, fantastycznie, Oriental Flower od mamy dostalam. Tz nieco speszony daje swoj prezent, ja sie zastanawiam, co sie stalo, otwieram , a tam... Oriental Flower! W tym momencie kuzyka kazala juz od razu otworzyc prezent od siebie, a bylo to... zgadyj, zgadula... Oriental Flower! Ale w sumie milo, ze wszyscy pamietali, ze je lubie... A najdziwniejszy prezent ajki kiedykolwiek dostalam, to kubek z nie moim imieniem, bo z moim nie robia ;-)
Olila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 23:26   #180
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Cytat:
Napisane przez Olila9 Pokaż wiadomość
Mi sie przypomniala jeszcze jedna zabawna historia z prezentami, chociaz w tym przypadku akurat trudno mowic o nietrafionych. Bylam niedawno z Tztem u rodzicow i ktos skomplementowal bardzo moje prefumy ( Kenzo Oriental Flower). Ja sie oczywiscie bardzo ucieszylam, powiedzialam, co to jest , jak sie nazywa i wyrazilam zal, ze to limitowana edycja byla i wlasnie mi sie koncza. Kilka tygodni pozniej, w moje urodziny, tez sie pojawili rodzice plus nasza daleka kuzynka z Polski. Wyjmuje pierwszy prezent, o, fantastycznie, Oriental Flower od mamy dostalam. Tz nieco speszony daje swoj prezent, ja sie zastanawiam, co sie stalo, otwieram , a tam... Oriental Flower! W tym momencie kuzyka kazala juz od razu otworzyc prezent od siebie, a bylo to... zgadyj, zgadula... Oriental Flower! Ale w sumie milo, ze wszyscy pamietali, ze je lubie... A najdziwniejszy prezent ajki kiedykolwiek dostalam, to kubek z nie moim imieniem, bo z moim nie robia ;-)
hahaha. teraz przynajmniej tak szybko Ci się nie skończą. (:

Gruszka do lewatywy pobiła wszystkie prezenty. Swoją drogą musi to być fascynujące urządzenie. Gordies, często z niej korzystasz? xd
wanitatywna jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-12 11:57:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.