palcówka.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 13:59   #1
agus945
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Exclamation

palcówka..


hey. w czwartek po raz pierwszy wybieram się do ginekologa.. dużo się naczytałam jak to jest i w ogóle.. ok ale to tylko taki wstęp..

od jakiegoś czasu mój chłopak wkłada mi palce do 'dziurki' .. i po tym zdarzeniu 2 razy zauważyłam trochę krwi na majtkach.. i moje pytanie jest takie .. jeśli ginekolog zapyta czy jestem dziewicą to co mam odpowiedzieć? .. bo sama nie wiem czy mam tą błonę czy nie.
proszę o szczere i nie głupie odpowiedzi.
agus945 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 14:06   #2
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: palcówka..

nie wazne czy masz blone czy nie. jesli seksu nie uprawialas to jestes dziewica. a krew to albo od przebicia blony, albo delikatnie Cie skaleczyl paznokciami. pilnuj zeby mial zawsze dobrze obciete i nieostre ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 15:01   #3
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: palcówka..

Cytat:
Napisane przez agus945 Pokaż wiadomość
hey. w czwartek po raz pierwszy wybieram się do ginekologa.. dużo się naczytałam jak to jest i w ogóle.. ok ale to tylko taki wstęp..

od jakiegoś czasu mój chłopak wkłada mi palce do 'dziurki' .. i po tym zdarzeniu 2 razy zauważyłam trochę krwi na majtkach.. i moje pytanie jest takie .. jeśli ginekolog zapyta czy jestem dziewicą to co mam odpowiedzieć? .. bo sama nie wiem czy mam tą błonę czy nie.
proszę o szczere i nie głupie odpowiedzi.
Powiedz, że uprawiacie z chłopakiem petting i zauważyłaś krew. Ginekolog stwierdzi czy chłopak naderwał Ci błone czy moze np. podrapał

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
nie wazne czy masz blone czy nie. jesli seksu nie uprawialas to jestes dziewica. a krew to albo od przebicia blony, albo delikatnie Cie skaleczyl paznokciami. pilnuj zeby mial zawsze dobrze obciete i nieostre ;p
Jak dla mnie błona nie równa sie dziewictwo. Przecież dziewictwo to zachowanie całkowitej czystości czyli zadnych kontaktow seksualnych.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 15:41   #4
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: palcówka..

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Powiedz, że uprawiacie z chłopakiem petting i zauważyłaś krew. Ginekolog stwierdzi czy chłopak naderwał Ci błone czy moze np. podrapał



Jak dla mnie błona nie równa sie dziewictwo. Przecież dziewictwo to zachowanie całkowitej czystości czyli zadnych kontaktow seksualnych.
Tak ale wkładanie palca a penisa to różnica. Bo jesli powie,że nie dziewica to lekarz może brac się np. za USG dopochwowe.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 07:26   #5
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: palcówka..

jesli lekarz zada ci pytanie czy jesteś dziewicą, to tylko dlatego by się dowiedzieć czy może już cię badać przez pochwę. Ja też do momentu mojego pierwszego stosunku nie raz miaąłm palec mojego chłopaka w pochwie i pomimo tego, że jestem pewna, że błony dziewiczej już nie miaąłam to mówiąłm lekarzowi, że jestem dziewicą.
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 07:41   #6
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: palcówka..

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Tak ale wkładanie palca a penisa to różnica. Bo jesli powie,że nie dziewica to lekarz może brac się np. za USG dopochwowe.
A chyba, że tak. Nie pomyślałam o tym w ten sposob.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 09:57   #7
agus945
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Exclamation Dot.: palcówka..

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
jesli lekarz zada ci pytanie czy jesteś dziewicą, to tylko dlatego by się dowiedzieć czy może już cię badać przez pochwę. Ja też do momentu mojego pierwszego stosunku nie raz miaąłm palec mojego chłopaka w pochwie i pomimo tego, że jestem pewna, że błony dziewiczej już nie miaąłam to mówiąłm lekarzowi, że jestem dziewicą.

czyli jeśli zapyta o to czy jestem dziewicą i nie wiem czy nią jestem czy nie to mam powiedzieć że jestem?
agus945 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 10:42   #8
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: palcówka..

Cytat:
Napisane przez agus945 Pokaż wiadomość
czyli jeśli zapyta o to czy jestem dziewicą i nie wiem czy nią jestem czy nie to mam powiedzieć że jestem?
Powiedz, że uprawiałas tylko petting ale pełnego seksu jeszcze nie.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:42   #9
amarzena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: palcówka..

Gdy ja byłam w takiej sytuacji, a długo uprawialiśmy petting to cały czas mówiłam, że jestem dziewicą, dopiero po odbyciu stosunku powiedziałam, że już nie.
amarzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 11:48   #10
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: palcówka..

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dziewictwo autorko przeczytaj sobie ten artykul i bedizesz wiedziala co masz odpowiedziec
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 12:08   #11
macocha19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 186
Dot.: palcówka..

agus lepiej powiedz ze jestes dziewicą -ja nie powiedziałam ( a byłam) (nie powiedziałam bo nie zapytała mnie pani ginekolog) i wzieła sie do badania.... jaki wstyd jak zajrzała tam i spytała tylko tyle:"czemu pani wczensiej nie mówiła???"
macocha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.