Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 17:29   #2911
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Nie martw się na zapas, na truskawce pewnie będą jeszcze długo dostępne A jak się spisuje ten cień? Jak trwałość, konsystencja?

no tak...ale na truskawie wybór mocno ograniczony nie ma róży, eyelinerów...cień jest miękki taki trochę kremowy w konsystencji... zdecydowanie inny niż 5Diora, cienie YSL, Chanel...nie do porównania...intensywny w kolorze, trwały....
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 17:35   #2912
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Gratulacje i wszystkiego dobrego
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
No to superto czekamy na relację

Myślę nad tym tuszem YSL http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...8737/?CatgId=2
miał ktoś może wersję brązową?
Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
no mi a raczej mojaj mamie Pani w rossmanie powiwedziała ze promocja jest od 28 maja i mieli 4 dmuchane zamki i wsyztskie od razu sie rozeszły
mama kupiła namiot podobno Córeczka sszaleje rzuca w domu kulkami (tylk ogdzie one ten namiot ustawiły??)



Wszystkiego słodkiego i super kosmetycznych okazji z okazji dnia ślubu!
No właśnie ja gdybym wczoraj nie zadzwoniła to dzisiaj też bym się tylko oblizała, bo nic by już nie było
Ja też wzięłam tylko namiot i jest rewelacyjny Nie porwie się, nie przebije W tym ma przewagę nad domkiem
U mnie namiot póki co rozłożony w pokoju
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
o i ja tez! ja też!! wszystkiego dobrego!
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Mariola, wszystkiego najpiękniejszego z okazji rocznicy!

My tez ślubowaliśmy w czerwcu
Cytat:
Napisane przez anakonda81 Pokaż wiadomość
Mariola, i ode mnie też
Kochane Dziewczyny wszystkim Wam razem i każdej z osobna dziękuję ślicznie za życzenia : cmok:
Dostałam od męża ogromny bukiet białych róż, torebkę Quazi i wizytę u fryzjera W rewanżu zaprosiłam go na obiad do hotelu
Zapraszam Was na torta, bo jeszcze moi rodzice wpadli z tortem, który mamuśka upiekła i kto to zje

Truskawa przestraszyła się paypala i już mi przysłała SS na błyszczola Zenki czasami też muszą bata poczuć nad sobą
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-06-01 o 17:39
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:15   #2913
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dostałam od męża ogromny bukiet białych róż, torebkę Quazi i wizytę u fryzjera W rewanżu zaprosiłam go na obiad do hotelu
Zapraszam Was na torta, bo jeszcze moi rodzice wpadli z tortem, który mamuśka upiekła i kto to zje
no twój mąż wie czego kobieta potrzebuje, kwiaty+torebka+fryzjer= zestaw idealny
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:56   #2914
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dostałam od męża ogromny bukiet białych róż, torebkę Quazi i wizytę u fryzjera W rewanżu zaprosiłam go na obiad do hotelu
Zapraszam Was na torta, bo jeszcze moi rodzice wpadli z tortem, który mamuśka upiekła i kto to zje

Truskawa przestraszyła się paypala i już mi przysłała SS na błyszczola Zenki czasami też muszą bata poczuć nad sobą
Wow! Ale superowe prezenty Białe róże
A pokażesz torebkę? Ja właśnie jestem na etapie poszukiwań jakiejś

I widzisz, błyszczol też Ci na rocznicę w końcu wyleciał z HK A torta kcem, baaaardzo
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:00   #2915
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

1.Pamiętaj, że jak w końcu kupię te absoluty to będzie to tylko i wyłącznie Twoja wina

2.A to chyba jakiś nowy rekord

3.Miałabyś serce zabijać te piękne kuleczki?

4.Ufff, nie potrzebuję Za ciepły i za dużo złota...
1.To tak na wszelki wypadek, ale raczej spodziewam się podziękowań

2. Od czasu nowych cen na Tru wszystko przychodzi do mnie w tak ekspresowym tempie i bez postoju w Bytomiu <odpukuje w niemalowane drewno>

3.To moja metoda na nietrafione zakupy

4. Złoto tylko na wierzchu, ale rzeczywiście ciepły odcień.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ooo,to ja też tak chcę,do mnie przesyłki najczęściej przychodziły po czterech dniach
U mnie też tak było, ale po tych cenowych zmianach na Tru dostawa ekspres. Nie jest to przypadek, to już kolejna dostawa w takim tempie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Robić mi coś takiego w rocznicę ślubu
Gratulacje dla ciebie i męża z okazji rocznicy ślubu
__________________
moja fragrantica

Edytowane przez dor6
Czas edycji: 2010-06-01 o 20:17
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:56   #2916
madziuchna78
Raczkowanie
 
Avatar madziuchna78
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 243
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No właśnie ja gdybym wczoraj nie zadzwoniła to dzisiaj też bym się tylko oblizała, bo nic by już nie było
Ja też wzięłam tylko namiot i jest rewelacyjny Nie porwie się, nie przebije W tym ma przewagę nad domkiem
U mnie namiot póki co rozłożony w pokoju






Kochane Dziewczyny wszystkim Wam razem i każdej z osobna dziękuję ślicznie za życzenia : cmok:
Dostałam od męża ogromny bukiet białych róż, torebkę Quazi i wizytę u fryzjera W rewanżu zaprosiłam go na obiad do hotelu
Zapraszam Was na torta, bo jeszcze moi rodzice wpadli z tortem, który mamuśka upiekła i kto to zje

Truskawa przestraszyła się paypala i już mi przysłała SS na błyszczola Zenki czasami też muszą bata poczuć nad sobą

Ciasteczka, cukiereczki i mnóstwo słodyczy na wspólne kolejne dni.
madziuchna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:20   #2917
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no twój mąż wie czego kobieta potrzebuje, kwiaty+torebka+fryzjer= zestaw idealny
Dokładnie! Dodałabym jeszcze buty do zestawu, no ale nie można mieć wszystkiego

Kochane, a zamawiałyście może (czy tez ogólnie używałyście) róży Shiseido? Podobają mi się te z gamy Luminizing Satin Face Color Może ktoś coś wie?

71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 07:23   #2918
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dla mnie kolorystycznie nie pasują bo ja muszę mieć mocny makijaż do pracy, dla mnie one są za różowe jak je bardziej uwydatnię, ale na dzienny makijaż te róże wyglądają super! Nawet jak ktoś nie używa podkładu to róże z Shiseido polecam
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:37   #2919
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no twój mąż wie czego kobieta potrzebuje, kwiaty+torebka+fryzjer= zestaw idealny

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Wow! Ale superowe prezenty Białe róże
A pokażesz torebkę? Ja właśnie jestem na etapie poszukiwań jakiejś

I widzisz, błyszczol też Ci na rocznicę w końcu wyleciał z HK A torta kcem, baaaardzo
Taką Quazi
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Gratulacje dla ciebie i męża z okazji rocznicy ślubu

Cytat:
Napisane przez madziuchna78 Pokaż wiadomość
Ciasteczka, cukiereczki i mnóstwo słodyczy na wspólne kolejne dni.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:00   #2920
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dobrze pamiętasz, miałam Leciutki, bardzo "maślana" konsystencja
Mariola a mogłabyś porównać ten kompakt Biotherma i kompakt Bobbi Brown?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Tak 1 Czerwca 8 lat temu Świętujemy razem z córcią jej Dzień Dziecka
Spóźnione najlepsze życzenia kolejnych osiem-dziesięciu lat razem


A ja wczoraj uległam błyszczykowi Lancome, powiedziałam wcześniej że już nic nie potrzebuję a błyszczyków to juz w szczególności bo mam 33 szt (do Dimiti to mi wprawdzie daleko ) ale wczoraj nikt mi nic nie kupił ani nawet życzeń na Dzień Dziecka nie złożył to się błyszczykiem pocieszyłam
Zamówiłam po północy a dzisiaj patrzę że o 2 w nocy już miałam SS

EDIT:
czemu w USA dali promocje na Dzień Ojca a u nas nie? Tak samo było z promocjami na Dzień Matki
Chyba faktycznie Polacy to dla nich już gorsza kategoria klientów

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2010-06-02 o 11:03
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:24   #2921
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Mariola a mogłabyś porównać ten kompakt Biotherma i kompakt Bobbi Brown?



Spóźnione najlepsze życzenia kolejnych osiem-dziesięciu lat razem


A ja wczoraj uległam błyszczykowi Lancome, powiedziałam wcześniej że już nic nie potrzebuję a błyszczyków to juz w szczególności bo mam 33 szt (do Dimiti to mi wprawdzie daleko ) ale wczoraj nikt mi nic nie kupił ani nawet życzeń na Dzień Dziecka nie złożył to się błyszczykiem pocieszyłam
Zamówiłam po północy a dzisiaj patrzę że o 2 w nocy już miałam SS

EDIT:
czemu w USA dali promocje na Dzień Ojca a u nas nie? Tak samo było z promocjami na Dzień Matki
Chyba faktycznie Polacy to dla nich już gorsza kategoria klientów
Dziękuję za życzenia Skoro nikt Ci nie złożył życzń na Dzień Dziecka to ja Ci składam spóźnione, ale bardzoooooo szczere

Kompakty BB i Biorhermu są bardzo podobne do siebie Konsystencja masełkowa, krycie. Biothermu chyba ciutkę pachniał, a BB raczej nie. Niestety nie zakrywały moich przebarwień na twarzy, które wtedy miałam, więc puściłam dalel. Teraz nie mam przebarwień i nie potrzebuję podkładu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 11:52   #2922
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia Skoro nikt Ci nie złożył życzń na Dzień Dziecka to ja Ci składam spóźnione, ale bardzoooooo szczere

Kompakty BB i Biorhermu są bardzo podobne do siebie Konsystencja masełkowa, krycie. Biothermu chyba ciutkę pachniał, a BB raczej nie. Niestety nie zakrywały moich przebarwień na twarzy, które wtedy miałam, więc puściłam dalel. Teraz nie mam przebarwień i nie potrzebuję podkładu
Dziękuję za życzenia
Skoro Biotherm i BB sa podobne to nie biorę
Ja na lato zawsze przerzucam się na podkłady w kompakcie a ostatnio to wybitnie pasują mi podkłady niby-mineralne (pisze niby bo prawdziwe minerały to to nie są) - sypki Dior Nude, prasowany pasiak Dior Nude, Clinique Almost Powder
Wygrzebałam ostatnio z otchłani mojej kosmetyczki nieużywany jeszcze Chanel Mat Lumiere w kompakcie
Generalnie na lato moja cera wygląda lepiej ale lekki podkład i tak przeważnie nakładam Ale jako że np. ja mam za oknem dzisiaj pogodę iście listopadowa to jeszcze sobie cięższych podkładów poużywam póki co (niestety )
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:55   #2923
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Mariola a mogłabyś porównać ten kompakt Biotherma i kompakt Bobbi Brown?

EDIT:
czemu w USA dali promocje na Dzień Ojca a u nas nie? Tak samo było z promocjami na Dzień Matki
Chyba faktycznie Polacy to dla nich już gorsza kategoria klientów
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kompakty BB i Biorhermu są bardzo podobne do siebie Konsystencja masełkowa, krycie. Biothermu chyba ciutkę pachniał, a BB raczej nie. Niestety nie zakrywały moich przebarwień na twarzy, które wtedy miałam, więc puściłam dalel. Teraz nie mam przebarwień i nie potrzebuję podkładu
mariola ja nie doczytałam ze uzywałaś.... kompaktu biothermu...
jakone kolorystycznie? ja potrzebuję jakiś naturalny kolorek... ciepły naturalny. z clinique superfita mam 5 i 65.. moze coś poradzisz? moja sephora i douglas nie maja kolorówki biothermu

ide zajrzeć na dzień ojca...

a ja od taty dostałam też torcik ... na dzień dziecka

o i tu polecam zajrzeć: http://susane.pl/index.php?products=product&prod_id=844 znacie? ta stronę?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:47   #2924
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia
Skoro Biotherm i BB sa podobne to nie biorę
Ja na lato zawsze przerzucam się na podkłady w kompakcie a ostatnio to wybitnie pasują mi podkłady niby-mineralne (pisze niby bo prawdziwe minerały to to nie są) - sypki Dior Nude, prasowany pasiak Dior Nude, Clinique Almost Powder
Wygrzebałam ostatnio z otchłani mojej kosmetyczki nieużywany jeszcze Chanel Mat Lumiere w kompakcie
Generalnie na lato moja cera wygląda lepiej ale lekki podkład i tak przeważnie nakładam Ale jako że np. ja mam za oknem dzisiaj pogodę iście listopadowa to jeszcze sobie cięższych podkładów poużywam póki co (niestety )
Chanelki w kompakcie są fajniejsze
Od piątku ma być słonecznie
Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
mariola ja nie doczytałam ze uzywałaś.... kompaktu biothermu...
jakone kolorystycznie? ja potrzebuję jakiś naturalny kolorek... ciepły naturalny. z clinique superfita mam 5 i 65.. moze coś poradzisz? moja sephora i douglas nie maja kolorówki biothermu

ide zajrzeć na dzień ojca...

a ja od taty dostałam też torcik ... na dzień dziecka

o i tu polecam zajrzeć: http://susane.pl/index.php?products=product&prod_id=844 znacie? ta stronę?
Clinique 5 to chyba z ciemniejszych ja miałam Biotherma kompakt 216, to był jaśniutki beżyk
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 13:17   #2925
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
o i tu polecam zajrzeć: http://susane.pl/index.php?products=product&prod_id=844 znacie? ta stronę?
Przyznam, że nie bardzo rozumiem, a chyba już drugi raz polecasz/ pytasz o ten sklep.
Przecież tam nic nie ma? Ktoś sobie postawił gotowy skrypt sklepu, dorzucił reklamy Google, żeby zarabiać, a produktów ani żadnych innych danych (choćby właściciela) tam nie widzę?

Chyba że to ja jestem ślepa albo Ty masz jakiś magiczny dostęp do rzeczy niewidocznych dla śmiertelników (korzystam z linków wklejanych przez Ciebie).

Edytowane przez Sala
Czas edycji: 2010-06-02 o 13:48
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 16:55   #2926
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja go nie znam, ale bardzo lubię kremy lancome, więc kupuj
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Coś mi się kojarzy, że miałam go kiedyś w jakimś zestawie travel Ale głowy nie dam Był z tego co pamiętam bardzo "ciasny" tzn. jak zamarznięte masło Ale może to była pory roku, kiedy go zamawiałam Dla mnie z Lancomiaków najbardziej podoba mi się Hydrazen ma sliczny zapach i konsystencję A-ha !!! Bardzo uwielbiam też lancome Aqua coś tam...chyba Fusion w biało niebieskim słoiku wersja na noc Cudo Fluid na dzień miał z tego kremu już tylko zapach Nie wiem jak krem na dzień z tej serii Ale wersja na noc boska


Zadzwoniłam dzisiaj rano do Rossmana, bo mnie córka męczyła i babka mówi, że są już i rozchodzą się jak świeże bułeczki, więc poprosiłam o odłożenie i namiotu i domku i popędziłam 20 km
Wzięłam tylko namiot, bo jest większy: wymiary 112x112x94, więc moja 5,5 letnia córcia wejdzie Domek był cały dmuchany, więc troszkę niebezpieczeństwo, że może się przebić jak ponton wodny taki dla dzieci, no i dla mojej byłby za mały. Wymiary jakoś 80x80
Córcia wynalazła jeszcze dmuchaną rybkę Nemo - super do zabawy wodnej za chyba 4 zeta, a mamusia kupiła sobie w promocji za 9,90 maskarę Maybelline O tonie słodyczy nie wspomnę

Tak że te domki i namioty są już dzisiaj, a nie jutro jak mnie informowały wcześniej

Dzwoniłam do paypala i powiedzieli mi, ze płatność za błyszczyk została wysłana i truskawa ją otrzymała i mogę jedynie otworzyć spór, a Zenki piszą, to co piszą i od dwóch dni nic z moim zamówieniem się nie dzieje
Chyba nie będę miała tego błyszczola
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Tak 1 Czerwca 8 lat temu Świętujemy razem z córcią jej Dzień Dziecka

Jak tylko otworzyłam spór w paypal i napisałam w treści to samo co w mailu, że zapłaciłam w sobotę i już status zamówienia się zmienił na: zapłacone i przesyłka jest przygotowywana do wysyłki
Tak by chyba szukali i szukali, a tak system wskazał im palcem o co chodzi
Dzięki Wam moje Truskaweczki za info
Wczoraj na dzień dziecka poszłam do apteki i kupiłam sobie Lierac na dekolt i szyje :P Kolezanka w pracy używa i nie moge sie napatrzec jak bardzo poprawił jej sie stan tychże częsci ciała - niczym jakby czymś naciągnięta skóra
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...tensif-Cou.htm
Na truskawie ni ma

Mariola gratulacje slubne i najlepszego ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

PS. jak cosmo Pogoda idealna jak na takie i podobne kuracje

Udanego weekendowania !!!!
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:18   #2927
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Przyznam, że nie bardzo rozumiem, a chyba już drugi raz polecasz/ pytasz o ten sklep.
Przecież tam nic nie ma? Ktoś sobie postawił gotowy skrypt sklepu, dorzucił reklamy Google, żeby zarabiać, a produktów ani żadnych innych danych (choćby właściciela) tam nie widzę?

Chyba że to ja jestem ślepa albo Ty masz jakiś magiczny dostęp do rzeczy niewidocznych dla śmiertelników (korzystam z linków wklejanych przez Ciebie).
nie wiem ale pod podanym linkiem jest właśnie puder biotherm Aquaradiance Compact sprzedawany w pakiecie 24 sztuk za 1258,80 czyli wychodzi po 52,45.... i zastanawiam się co to za sklep hurtownia czy ktoś robił zakupy. mają fajne kremy - no ale moze dla mnie tylko fajne.
sorry za spam

p.s. pierwszy raz pytałam na klubie a pytanie pozostało bez odzewu... albo niezauważone

__________________


Edytowane przez st_ella
Czas edycji: 2010-06-02 o 17:19
st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 18:05   #2928
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Dzięki Wam moje Truskaweczki za info
Wczoraj na dzień dziecka poszłam do apteki i kupiłam sobie Lierac na dekolt i szyje :P Kolezanka w pracy używa i nie moge sie napatrzec jak bardzo poprawił jej sie stan tychże częsci ciała - niczym jakby czymś naciągnięta skóra
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...tensif-Cou.htm
Na truskawie ni ma

Mariola gratulacje slubne i najlepszego ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

PS. jak cosmo Pogoda idealna jak na takie i podobne kuracje

Udanego weekendowania !!!!
za życzenia

Teraz zrobiłam sobie przerwę z cosmo, bo buzia była ostro podrażniona, a przebarwienia praktycznie wszystkie już zniknęły Na czole i łukach brwiowych już nie mam zupełnie, a na policzkach minimalny cień widoczny już podobno tylko dla mnie Nawet sama nie używam podkładu, więc jest super A ubytek cos2 w słoiku prawie żadne Wstawiłam do lodówki i od czasu do czasu będę sobie go nakładać Żałuję tylko że tak późno go kupiłam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 18:21   #2929
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

babeczki....guerlain odpisał,ze przyślą kuriera po te bobki /kulki meteorkowe do mnie. Trzeba przyznać, porządna firma. Tylko kurcze kulek nie mam!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 18:27   #2930
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
babeczki....guerlain odpisał,ze przyślą kuriera po te bobki /kulki meteorkowe do mnie. Trzeba przyznać, porządna firma. Tylko kurcze kulek nie mam!
No to bomba A gdzie masz kulki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 18:31   #2931
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No to bomba A gdzie masz kulki
ano nie mam bo ich nie kupowałam! pisałam w imieniu dziewczyn a one już powyrzucały chciałam je nawet kupić tak dla zasady i przesłać a już nie było. No nic...napiszę, ze za późno, ale szkoda...ciekawa jestem co by wtedy powiedzieli jak by to powąchali/pomacali.

a co Wy na to? http://pl.strawberrynet.com/skincare...4737/?CatgId=1 ?? no i ten tuszyk YSL brązowy mnie kusi jak nei kupowałam to nie kupowałam! a jak mi popuściło to znowu....eh...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2010-06-02 o 18:55
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:23   #2932
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ano nie mam bo ich nie kupowałam! pisałam w imieniu dziewczyn a one już powyrzucały chciałam je nawet kupić tak dla zasady i przesłać a już nie było. No nic...napiszę, ze za późno, ale szkoda...ciekawa jestem co by wtedy powiedzieli jak by to powąchali/pomacali.
ale szkoda!
widziałyscie, ile pojawiło się ostatnio na facebooku informacji o fejkach MACA?
straszne.
I Grecja narzeka na wysokie ceny, całkiem jak w sklepach...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:40   #2933
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
babeczki....guerlain odpisał,ze przyślą kuriera po te bobki /kulki meteorkowe do mnie. Trzeba przyznać, porządna firma. Tylko kurcze kulek nie mam!
ja mam te kulki jeszcze, to co robimy wysłać je do Ciebie?
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:46   #2934
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
ja mam te kulki jeszcze, to co robimy wysłać je do Ciebie?
super!
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:48   #2935
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ano nie mam bo ich nie kupowałam! pisałam w imieniu dziewczyn a one już powyrzucały chciałam je nawet kupić tak dla zasady i przesłać a już nie było. No nic...napiszę, ze za późno, ale szkoda...ciekawa jestem co by wtedy powiedzieli jak by to powąchali/pomacali.

a co Wy na to? http://pl.strawberrynet.com/skincare...4737/?CatgId=1 ?? no i ten tuszyk YSL brązowy mnie kusi jak nei kupowałam to nie kupowałam! a jak mi popuściło to znowu....eh...
A to pech, że już ich nikt nie ma
Ja miałam to serum EL i było fajne : http://pl.strawberrynet.com/skincare.../73958/#DETAIL
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ale szkoda!
widziałyscie, ile pojawiło się ostatnio na facebooku informacji o fejkach MACA?
straszne.
I Grecja narzeka na wysokie ceny, całkiem jak w sklepach...
To nowa sprawa tyk fackowych MAC'ów czy dotyczy podróbek w przeszłości Mam 2 róże, więc jak to są podróbki to....

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
ja mam te kulki jeszcze, to co robimy wysłać je do Ciebie?
No to super
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:51   #2936
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
super!
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No to super
no mam nawet opakowanie, mój pędzel ma w porządku napis ale śmierdziały tak strasznie klejem, że to na bank podróbki. Nie używam ich ale jakoś nie miałam sumienia wyrzucić
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 19:54   #2937
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

To nowa sprawa tyk fackowych MAC'ów czy dotyczy podróbek w przeszłości Mam 2 róże, więc jak to są podróbki to....
nowa sprawa, posty są dosć świeże ... zaczynają lecieć w kulki

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no mam nawet opakowanie, mój pędzel ma w porządku napis ale śmierdziały tak strasznie klejem, że to na bank podróbki.
rewelacja, wyślijcie im to świństwo
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 20:06   #2938
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
rewelacja, wyślijcie im to świństwo
napisałam PW do ennki, także wyślemy na pewno. Właśnie ostatnio je znowu oglądałam i porównywałam z pełnowymiarowymi też z TRU i ewidentnie zapach inny, ale wygląd w moich jest taki sam. Zaczęłam się też zastanawiać czy moje duże opakowanie jest oryginalne straszne to jest, straciłam zaufanie do TRU
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 20:56   #2939
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
nowa sprawa, posty są dosć świeże ... zaczynają lecieć w kulki


rewelacja, wyślijcie im to świństwo
Ale numer Dobrze, może po oględzinach tych kulek Guerlain coś zadziała
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 21:37   #2940
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Kochane, jak to zrobić,żeby sobie wrzucić coś do koszyka i żeby rzeczywiście to tam było przez te x dni? Wczoraj dodałam produkt,dziś chciałam poszukać o nim opinii i kliknąć a już go nie ma i w koszyku też nie ma-myślałam,ze się jakoś IP kompuera zapisuje i strona pamięta, co wrzucałam do koszyka czy coś,a tu klops, koszyk już pusty
Jak dodawać te produkty, nie widzę pola do zalogowania się :|
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.