Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co zrobić?
Obciąć 33 57,89%
Nie obcinać 24 42,11%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-29, 22:43   #601
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: Co zrobić z włosami?

raczej tyrchoł na głowie
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 20:43   #602
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: Co zrobić z włosami?

Przesuneli mi wątek ...
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 20:53   #603
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Co zrobić z włosami?

Cytat:
Napisane przez Normotonia Pokaż wiadomość
W ciągu kilkunastu lat tylko raz diametralnie zmieniłam fryzurę- obciete zostały moje włoski na półdługo i zcieniowane.
Teraz tak wyglądają moje włosy, chce coś zmienić i tak:

1. Grzywka odpada
Włosy mam faliste i cienkie, poza tym w gimnazjum i w liceum miałam grzywkę to ona zawsze się kręciła, jak u barana wyglądała i strasznie się przetłuszczała.

2. Koloru na razie nie zmieniam
włosy mam słabe, delikatne, cienkie, wypadały mi często nadmiernie, więc nie będę eksperymentować z kolorem

3. Krótkie odpadają

Co proponujecie: ściąć trochę czy na półdługo, prostować czy kręcić czy nie, może upinać w kok albo robić kucyk, warkocz, inne propozycje?
Zależy mi też żeby pasowała fryzura do kształtu mojej twarzy i żeby moje czoło nie wydawało się takie wysokie albo nos taki duży, mam też opadające powieki i nie lubię jak mi włosy "lecą" na twarz.


Zacznij dbać i pielęgnować, a nie myśleć o prostowaniu czy zmianie czegokolwiek. Skoro włosy się falują to zadbaj żeby się ładnie falowały może nawet kręciły. Prostowanie tylko je zniszczy, a spinać czasem możesz i w warkocz i w kok i co tylko sobie wymyślisz. Zajrzyj na wątek dla kręconowłosych, pokochaj swoje włosy i pielęgnj żeby były piękne



Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Najprościej? iść na forum dla kręcoowłosych, bo masz piękne fale, które warto wydobyć



Dokładnie popieram.
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 19:16   #604
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: Co zrobić z włosami?

Kręcić się nie będą
poczytałam sobie trochę dla zakręconych
tyle, że ja do zakręconych się nie zaliczam - tutaj osoby mają piękne kręciołki i fale, mi tak się nigdy nie kręcą

Edytowane przez Normotonia
Czas edycji: 2014-03-31 o 20:48
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:15   #605
Kochanna
Raczkowanie
 
Avatar Kochanna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Otchłań
Wiadomości: 66
Problemy z fryzurą; dobór grzywki

Hej
Od dawna mam problem z grzywką. Znajomi twierdzą, że pasuje mi taka na bok, więc mam przedziałek na boku i odpowiednio zaczesuję włosy. Kiedyś miałam cieniowaną grzywkę, czasem w sposób taki 'schodkowy', ale to chyba już nie jest modne, poza tym myślę że to pasuje bardziej nastolatkom a ja mam 22 lata i chciałabym bardziej elegancką fryzurę.
Od ponad pół roku zapuszczam grzywkę. Chciałam tym uzyskać to, że będę te włosy zakładać za ucho. Póki co są jeszcze odrobinę za krótkie, ale i tak widzę już pewien problem. Mianowicie jedna fryzjerka kiedyś określiła moje włosy jako 'lejące się jak woda', co jest prawdą. Widać to szczególnie w przypadku grzywki - na jednym ze zdjęć pokazałam co dzieje się z moją grzywką gdy nie jest upięta spinką, tworzą się takie 'strąki' pomimo tego, że włosy są umyte. Co mogę z tym zrobić?
Resztę włosów mam długą, nawet bardzo. Mam zamiar iść w tym tygodniu do fryzjera, tylko właśnie potrzebuję porady co zrobić z tymi włosami. Grzywka jest najbardziej kłopotliwa, resztę włosów chyba podetnę i trochę pocieniuję, jak myślicie? Może dodam, że mam z natury proste włosy, z niewielką tendencją do falowania, nie używam prostownic ani ich nie modeluję w żaden sposób.
Dodam jeszcze, że ta grzywka czesana na bok jest też z tego względu kłopotliwa, iż wchodzi mi w prawe oko które potem boli, nie chcę do tego dopuszczać. Niestety obecnie ta grzywka jest tak beznadziejna, że nawet poza domem mam grzywkę podpiętą spinką, średnio mi się to podoba.

Dziewczyny pomóżcie

Przy okazji mam jeszcze pytanie o makijaż, co by mi pasowało? Na zdjęciach chyba widać nierówności cery, leczę blizny po trądziku, ale czy są może jakieś wypełniacze pod makijaż? Bo pod światło widać 'chropowatość' mojej cery

Na koniec tak ogólnie jeszcze zapytam, co mogę zrobić żeby wyglądać lepiej? Może ogólnie radzicie mi zupełnie inną fryzurę, pofarbowanie włosów czy coś jeszcze innego? Jakiś makijaż? (włosy mam niefarbowane, a na zdjęciach zero makijażu).
Z góry dzięki za rady

PS zakryłam oczy bo nie chcę być rozpoznana

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Dodaję jeszcze zdjęcia, nie udało mi się ich dodać w głównym wątku

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Przepraszam ale mam problem z wgraniem zdjęć
Kochanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:22   #606
Kochanna
Raczkowanie
 
Avatar Kochanna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Otchłań
Wiadomości: 66
Dot.: Problemy z fryzurą; dobór grzywki

Powinny już być zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja-zakryta1.jpg (56,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja-zakryta2.jpg (72,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja-zakryta3.jpg (68,2 KB, 33 załadowań)
Kochanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 20:02   #607
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Problemy z fryzurą; dobór grzywki

Przede wszystkim dużo bym im z długości odjęła. Masz lejące włosy, które sprawiają wrażenie ciężkich, więc zdecydowanie bym cięła, to im nada nieco objętości. Plus inwestycje we wszelkiej maści szampony/odżywki/spraye które nadają objętości, trzeba te włosy unieść. Obawiam się, że na efekt "tłustości" nie pomoże nic poza myciem i suchymi szamponami. Przy takich włosach całkowicie zrezygnowałabym z grzywki.
Jesteś szczęściarą, bo w przeciwieństwie do mnie wyglądasz po prostu młodziej niż mówi metryka :P Może jakieś mocniejsze zaakcentowanie oczu?
Na blizny polecam dermatologa, znajoma dostała świetną maść, bardzo dobrze jej to złagodziło, praktycznie ich nie widać jak ma makijaż.
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 20:13   #608
veronia15
Raczkowanie
 
Avatar veronia15
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 176
Dot.: Problemy z fryzurą; dobór grzywki

obcięła bym sporo włosów, gdyż są cienkie i proste. Pomyślałabym też nad krótką grzywką- prostą lub a bok (krótką)
__________________
Mój blog o naturalnej pielęgnacji włosów, cery i paznokci

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:51   #609
dragonsani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 68
Dot.: Problemy z fryzurą; dobór grzywki

Zgadzam się z poprzednimi wpisami. Przede wszystkim ściąć sporo włosów najlepiej do ramion. Boba mogłabyś zrobić
dragonsani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 10:04   #610
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Problemy z fryzurą; dobór grzywki

Cytat:
Napisane przez dragonsani Pokaż wiadomość
Zgadzam się z poprzednimi wpisami. Przede wszystkim ściąć sporo włosów najlepiej do ramion. Boba mogłabyś zrobić
Bob to super pomysł tylko nie wiadomo jak do oczu i całej twarzy by pasował.
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 15:48   #611
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Problemy z fryzurą; dobór grzywki

Zdecydowanie obciąć włosy. Bob będzie fajny
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 20:04   #612
Kochanna
Raczkowanie
 
Avatar Kochanna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Otchłań
Wiadomości: 66
Dot.: Problemy z fryzurą; dobór grzywki

Uważacie, że bob przy moich cienkich i lejących włosach byłby ok?
Ja się nie znam, a mam problem z włosami, niedługo wybieram się do fryzjerki i chciałabym się na coś zdecydować

Chętnie poczytam dalsze propozycje
Kochanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 11:31   #613
Korresia
Przyczajenie
 
Avatar Korresia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Fryzura a szpiczasty nos

Hej, chciałam założyć ten temat w wątku 'Jaka FRYZURA będzie mi pasować ?', ale pokazało mi, że jest zamknięty :/ Jeśli coś przegapiłam to mnie poprawcie.

Moim problemem jest chudy, szpiczasty nos, mam na jego punkcie olbrzymi kompleks, nie znoszę swojego profilu. Chciałabym maksymalnie odwrócić od niego uwagę i zastanawiam się - jaka fryzura będzie do tego najlepsza? Co pasuje ludziom ze szpiczastymi nosami? Grzywka, brak grzywki? Od lat noszę się z grzywką na bok i długimi włosami, ale sama nie wiem.. Co myślicie? Zdjęcie niestety tylko takie, bo zależy mi na anonimowości. Twarz mam owalno-okrągłą, włosy długie i proste (nie prostuję). Pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (5,1 KB, 20 załadowań)
Korresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 11:50   #614
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Fryzura a szpiczasty nos

loki, fale, cieniowanie i grzywka koniecznie. najlepiej na bok, ale jesli juz prosta to bardzo dluga. zawsze z objetoscia
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 17:14   #615
wusia00
Raczkowanie
 
Avatar wusia00
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Co zrobić z włosami?

Cytat:
Napisane przez Normotonia Pokaż wiadomość
W ciągu kilkunastu lat tylko raz diametralnie zmieniłam fryzurę- obciete zostały moje włoski na półdługo i zcieniowane.
Teraz tak wyglądają moje włosy, chce coś zmienić i tak:

1. Grzywka odpada
Włosy mam faliste i cienkie, poza tym w gimnazjum i w liceum miałam grzywkę to ona zawsze się kręciła, jak u barana wyglądała i strasznie się przetłuszczała.

2. Koloru na razie nie zmieniam
włosy mam słabe, delikatne, cienkie, wypadały mi często nadmiernie, więc nie będę eksperymentować z kolorem

3. Krótkie odpadają

Co proponujecie: ściąć trochę czy na półdługo, prostować czy kręcić czy nie, może upinać w kok albo robić kucyk, warkocz, inne propozycje?
Zależy mi też żeby pasowała fryzura do kształtu mojej twarzy i żeby moje czoło nie wydawało się takie wysokie albo nos taki duży, mam też opadające powieki i nie lubię jak mi włosy "lecą" na twarz.
Moje włosy są całkiem podobne do Twoich. Mam je pocieniowane (tylko wtedy się jakoś układają), po umyciu i lekkim osuszeniu nakładam piankę i suszę na suszarce z dyfuzorem Najlepszy patent
__________________

"Brakuje nam odwagi, żeby podążać za marzeniami, za znakami.
Może stąd bierze się smutek?"
Paulo Coelho
wusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:06   #616
Korresia
Przyczajenie
 
Avatar Korresia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzura a szpiczasty nos

chyba pozostaje mi zrobić trwałą na loki/fale. grzywkę mam na bok własnie.
Korresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:28   #617
wusia00
Raczkowanie
 
Avatar wusia00
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Fryzura a szpiczasty nos

Czemu chcesz robić trwała skoro masz podatne włosy?
__________________

"Brakuje nam odwagi, żeby podążać za marzeniami, za znakami.
Może stąd bierze się smutek?"
Paulo Coelho
wusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:36   #618
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Zauważyłam, ze jak umyję włosy, wysuszę i potem (tzn. po nocy) nie rozczesuję to się mniej przetłuszczają ( z tym, że tyrchoł dalej jest).
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 07:07   #619
Korresia
Przyczajenie
 
Avatar Korresia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzura a szpiczasty nos

Cytat:
Napisane przez wusia00 Pokaż wiadomość
Czemu chcesz robić trwała skoro masz podatne włosy?
to było do mnie?
nie mam podatnych i zwariowałabym gdybym codziennie musiała je kręcić, po czym pewnie efekt utrzymywałby się w porywie do godziny lub kilku. Napisałam to trochę z przekory, szkoda mi niszczyć włosów do trwałej, chyba zostanie więc tak jak jest. Na drugim forum dostałam 'skierowanie' na operację plastyczną, więc skoro jest tak źle to włosy i tak niczego nie zmienią.
Korresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 09:03   #620
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Fryzura a szpiczasty nos

Cytat:
Napisane przez Korresia Pokaż wiadomość
to było do mnie?
nie mam podatnych i zwariowałabym gdybym codziennie musiała je kręcić, po czym pewnie efekt utrzymywałby się w porywie do godziny lub kilku. Napisałam to trochę z przekory, szkoda mi niszczyć włosów do trwałej, chyba zostanie więc tak jak jest. Na drugim forum dostałam 'skierowanie' na operację plastyczną, więc skoro jest tak źle to włosy i tak niczego nie zmienią.

sa fryzury, ktore kryja duuze nosy, wydatne w jakikolwiek sposob i takie, ktore nos uwydatniaja, optycznie powiekszaja itp. pytalas jak maskowac nos i niestety rozumiem probem z trudnymi do utrzymania fryzurami, ale ani moj problem ( po prostu lepiej mi w lokach ) ani Twoj nie zmienia tego, ze prostymi i plaskimi wlosami nic nie zmienisz w odbiorze nosa. mozesz ewentualnie wycieniowac u dobrego fryzjera.
co do skierowania na operacje to chyba za malo nam pokazalas bo na tej podstawie nie uwazalabym korekty za konieczna
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 09:57   #621
Korresia
Przyczajenie
 
Avatar Korresia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzura a szpiczasty nos

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
sa fryzury, ktore kryja duuze nosy, wydatne w jakikolwiek sposob i takie, ktore nos uwydatniaja, optycznie powiekszaja itp. pytalas jak maskowac nos i niestety rozumiem probem z trudnymi do utrzymania fryzurami, ale ani moj problem ( po prostu lepiej mi w lokach ) ani Twoj nie zmienia tego, ze prostymi i plaskimi wlosami nic nie zmienisz w odbiorze nosa. mozesz ewentualnie wycieniowac u dobrego fryzjera.
co do skierowania na operacje to chyba za malo nam pokazalas bo na tej podstawie nie uwazalabym korekty za konieczna
pokazałam tyle samo co tutaj.
no nic, dzięki za odpowiedzi. płaskich nie mam, są gęste, ale proste, czasem się trochę wywijają i wtedy bardziej mi się podobają. w loczkach wyglądam źle, jak już bym coś kombinowała to duże loki albo fale, no ale to niszczenie włosów.. chociaż w sumie raz się żyje ^^ jest w ogóle możliwość zrobienia na stałe fal albo dużych loków czy to zawsze baranek wychodzi? jestem laikiem w tej kwestii.
Korresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:11   #622
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

jezeli pokazalas tyle co tutaj to ktos ma chyba niezbyt zdrowe podejscie bo ten nos nawet spiczasty jeszcze nie jest . a jestem ogormnym zwolennikiem operacji plastycznych wiec nie odciagam od nich nikogo . jesi zle sie czujesz z nosem, przejdz sie na darmowa konsultacje do chirurga plastycznego, mysle ze odradzi operacje,,a Ty zyskasz pewnosc ze jest ok.

co do fryzury mi pomaga upinanie wlosow na noc w slimaczki i nastepnie "krem artystyczny nielad"
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 09:19   #623
colorshadee
Przyczajenie
 
Avatar colorshadee
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 13
Arrow co w sobie zmienic?

hej wizazystki otoz tak... uwielbiam zmiany, a moj wizerunek mi siie wlasnie jakby znudzil. zreszta napadly mnie kompelksy. widzac mase oryginalniie wygladajacych dziewczyn ubolewam nad sb bo nwm co pasowaloby mi. co zrobic by wygladac perfekcyjnie? jaki dobre ale tansze kosmetyki mi polecicie? do makijazu jak i pielegnacji. cere mam mieszana. czasami cos mi wyskoczy. skora lubi sie luszczyc pod podkladem. pory latwo sie zapychaja.

przepraszam za brak pl znakow, problemy z klaw

wlosy w trakcie zapuszczania..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-05-101549.jpg (25,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-05-101536.jpg (23,5 KB, 19 załadowań)
colorshadee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 18:17   #624
courageous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Co poradzić na moje włosy? Rzadkie i cienkie

Hej. Specjalnie po to założyłam konto na wizaż bo to co się dzieje to już załamka. Moje włosy są okropne, nie dość,że cholernie cienkie to jeszcze rzadkie i wypadają w dodatku mam zakola i zadzior(!) na jedną stronę. Jestem jasną blondynką, zawsze chciałam zapuszczać grzywkę by była prawie równa z włosami ale doradźcie mi czy to dobry pomysł? Może lepiej grzywka? (Tylko nie na prosto bo wygląda na tłustą wiecznie) Jednak myślę,że grzywki na bok strasznie odmładzają
Przede wszystkim co mnie zastanawia to pomalowanie włosów na czekoladowy kolor, ewentualnie mroźny kasztan co myślicie? Czy włosy będa wyglądały na gęstsze i przykryją troche zakola? BŁAGAM WAS POMÓŻCIE, dodaję kilka zdjęc moich włosów, pamiętajcie jednak,że na zdjęciach wlosy są modelowane, niestety utrzymuje się to kilka minut.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-05 19.01.12.jpg (76,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-03-24 16.49.49.jpg (112,6 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez courageous
Czas edycji: 2014-04-05 o 18:24
courageous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 19:04   #625
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Co poradzić na moje włosy? Rzadkie i cienkie

Myślę, że dłuższa grzywka po skosie by Ci pasowała
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 19:39   #626
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: Co poradzić na moje włosy? Rzadkie i cienkie

a jak pielęgnujesz włosy?
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 20:13   #627
courageous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Co poradzić na moje włosy? Rzadkie i cienkie

Cytat:
Napisane przez petroniuszowna Pokaż wiadomość
a jak pielęgnujesz włosy?
Używam szamponu nadającego objętości, ponadto czasem pianki by unieść włosy u nasady niestety przez to szybciej się przetłuszczają. Jakieś odżywki zalecane w galeriach, z garniera. Staram się nie nakładać dużo, na te włosy bo wtedy są okropnie przeciążone.
Największym dylematem jest to czoło i zakola no i ten kolor, jak myslicie, brąz pomoże?

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Myślę, że dłuższa grzywka po skosie by Ci pasowała
Możesz dać jakieś przykładowe zdjęcie takiej grzywki?
courageous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 16:20   #628
megantoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 13
Dot.: Co poradzić na moje włosy? Rzadkie i cienkie

Witam )

Otóż mam taki problem,właściwie problemy - moje włosy oprócz tego,że muszę je myć codziennie (ale to już przebolałam), są cienkie ,plączą się i za nic nie wiem co mam zrobić,żeby były grubsze Problem drugi to brak totalny pomysłu na fryzurę, zaczyna mnie denerwować to,że są takie proste ,bez wyrazu - od razu mówię,że odpada coś krótkiego, czy mega wymyślnego. Czy mogę liczyć na jakieś wskazówki ?



Ps.Sorry,ale nie mam pojęcia jak zmniejszyć obrazek :P
megantoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 20:36   #629
an0na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Bytków
Wiadomości: 68
fryzura

witam, mam prośbę jaką fryzurę byście mi doradziły na ślub? A potem na co dzień jak skrócić, jak ufarbować? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...61c1f9f82.html
an0na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 23:17   #630
Czlowiek1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Czy ŁYSA głowa będzie mi pasować?

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy łysa głowa będzie mi pasować. Chodzi mi oczywiscie o całkowicie łysą "czache". Poniżej moje zdjęcia.

http://zapodaj .net/973cf0fe95998.jpg.html

http://zapodaj .net/66d0aa48e36b1.jpg.html

http://zapodaj .net/774b44976f8f2.jpg.html

Proszę przed słowem zapodaj usunąc odstęp, z nieznanych mi przyczyn nie moglem wstawic gotowych linków.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Edytowane przez Czlowiek1991
Czas edycji: 2014-04-07 o 23:19 Powód: poprawienie linków
Czlowiek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 21:21:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.