Laparoskopia woreczka żółciowego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 17:56   #1
xxx13madzia13xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26

Laparoskopia woreczka żółciowego


Dziewczyny, nie wiem czy piszę na dobrym forum, ale mam do was głupie pytanie. W grudniu mam laparoskopie woreczka żółciowego jakoś się nie boję, ale mam jedno pytanie czy będę cały ten zabieg miała nago robiony? Wiem, że to głupie pytanie, ale ja strasznie wstydzę się nagości nawet przed lekarzem Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
xxx13madzia13xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:58   #2
Aleksandra2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Laparoskopia woreczka żółciowego

Tym się nie przejmuj, dla lekarza jesteś kolejnym pacjentem, nie kobietą. Będziesz miała usuwany cały woreczek, czy tylko kamienie?
Aleksandra2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 10:46   #3
_Nelly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 89
Dot.: Laparoskopia woreczka żółciowego

Ja miałam ten zabieg. Przed operacją dostaniesz tabletkę "głupiego jasia" i bedzie Ci wszystko jedno. Dostaniesz specjalną koszulkę w której pani zawiezie cię na sale operacyjną i w tej koszulce położysz się na stół. potem napewno bedziesz cała nago (ale bedziesz w tym momencie słodko spała).
_Nelly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 22:26   #4
xxx13madzia13xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Laparoskopia woreczka żółciowego

Właśnie nie wiem wiem tylko tyle, że będę miała lapaoskopie i nic więcej. A wiecie może czy po całym tym zabiegu będzie boleć, zostają jakieś blizny, długo będę w szpitalu?
xxx13madzia13xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 19:40   #5
_Nelly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 89
Dot.: Laparoskopia woreczka żółciowego

w szpitalu byłam 3 dni. blizny 4 małe. pare godzin po operacji wstawałam już z łóżka do toalety. boli wszystko od szyji do pasa tak jakby słoń na tobie usiadł , ale nie jest tak źle bo dostajesz leki przeciwbólowe.
_Nelly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 14:21   #6
xxx13madzia13xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Laparoskopia woreczka żółciowego

A cały ten zabieg będzie robiony na narkozie??
xxx13madzia13xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 16:23   #7
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: Laparoskopia woreczka żółciowego

no chyba nie myślisz, że na żywca będą Cię kłuć , żeby wsadzić te przyrządy? pewnie dostaniesz znieczulenie w kręgosłup i lekkiego jasia, cieszę się ,że Ty sie zdecydowałaś, mam brata , który też cierpi na woreczek ale za cholerę nie chce się dać pociąć
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 20:37   #8
_Nelly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 89
Dot.: Laparoskopia woreczka żółciowego

Tak cały zabieg jest w narkozie ogólnej. dostajesz ją w kroplówce i poprostu zasypiasz. jak sie obudzisz to będą cię przekładać ze stołu operacyjnego na łóżko którym przewiozą cię na salę na której bedziesz leżeć.
_Nelly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 06:31   #9
xxx13madzia13xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Laparoskopia woreczka żółciowego

Dziewczyny a jeśli zabieg mam 2 grudnia to kiedy będę mogła ćwiczyć na WF ??
xxx13madzia13xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 10:34   #10
wzlociq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Laparoskopia woreczka żółciowego

Witam miałem operacje laparyskopową woreczka zólciowego 12 dni temu(szpital prywatny) Ludzie boją sie tej operacji ale naprawdę niema czego. Weszłem do pokoju przebrałem sie połozyłem podłaczyli kroplówkę jakiś zastrzyk po 1 h zostałęm zaproszony na blok operacyjny połozyłem sie przywiazali mi nogi niewiem po co rece też wiedziałęm jak mi serce bije na ekranie pani doktor przyszła powiedziała ze sie troche denerwuje dostałem zastrzyk troche dziwnie po nim sie poczułem i za jakieś 30 sek zobaczyłem maskę nad sobą anestezjolog poprosił mnie o wziecie kilka wdechow i mnie już nie było znieczulenie całkowite obudziłem sie na sali z gazą kamyków nic nie mogłem pić przez jakieś 16 h ale czułem sie dobrze ale zaczynało mnie boleć ramie i jakby zebra zapytałem sie pielegnaiarki co to jest odpowiedziała ze to pozostałosci gazu co mnie pompowali starałem sie jak najszybciej wstać samodzielnie i mi sie to udawało chodziłęm juz kilka godzin po operacji haha gdy rano wstałem dostałem kisiel taki pyszny był ze szok lezałem w szpitalu 24 h teraz czuje sie dobrze djete musze trzymac ale niejest tak zle mam zdjete szwy i wszystko cacy wyglada zadnego cewnik niemiałem tak jak czytałem na innych forum najgorzej jest jak sie wchodzi do sklepu i sie mysli to by sie zjadło a tu lipa duzo rzeczy niemoge jesć oszczednosci są
wzlociq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 22:09   #11
abbaalibaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Laparoskopia woreczka żółciowego

Cytat:
Napisane przez xxx13madzia13xxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy piszę na dobrym forum, ale mam do was głupie pytanie. W grudniu mam laparoskopie woreczka żółciowego jakoś się nie boję, ale mam jedno pytanie czy będę cały ten zabieg miała nago robiony? Wiem, że to głupie pytanie, ale ja strasznie wstydzę się nagości nawet przed lekarzem Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

Poproś o jednorazową bieliznę. Jest ona powszechnie dostępna w dobrych szpitalach.
abbaalibaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-09 23:09:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.